Zoznam prihlásených MZAV MHCC
"II. GMS Albrechtický kopec - Memoriál Jiřího Lose", 20. - 22. 8. 2021

Pre pretek je stanovený limit 170 pretekárov. Ostáva voľných miest: 32/31.


Zvoľ pretek:

# Št. č. Pretekár Pr. Štát Team Trieda Automobil 1.D. 2.D. Registrácia
1. 1 MADRIAN Ferdinand A AT flag SKI Modřice / Mad Racing Power E2/SC+2000 Norma M20FC McLaren X X 26.07|22:40
6 PAILER Felix A AT flag SKI Modřice / Mad Racing Power E1+2000/4WD Lancia Delta Integrale - - 26.07|22:41
2. 9 EDER Erich A AT flag Erich Eder E1-2000 VW 2000 X X 28.07|11:23
3. 20 FERSTL Sigrid D A AT flag SKI Modřice / Mad Racing Power E2/SS-2000 F - Tatuus Master X X 26.07|22:42
4. 21 FERSTL Christian A AT flag SKI Modřice / Mad Racing Power E2/SS-2000 F - Tatuus Master X X 26.07|22:42
5. 35 STOLLNBERGER Andreas A AT flag Team Terschl Austria E2/SS-2000 Dallara 302 X X 13.08|16:00
6. 164 EDER Roland A AT flag Erich Eder E1-2000 VW Scirocco X X 17.08|09:20
7. 403 HAIDN Franz A AT flag MSC Mühlbach HA1+2000 BMW E30 325ix X X 31.07|10:58
8. 504 PIRKNER Markus A AT flag Markus Pirkner HA1-K+1600 VW Scirocco 16V X X 28.07|11:21
514 ZÖCHLING Manfred A AT flag Zöchling Motorsport HA1-K-1600 Volkswagen Typ 17 GTI - - 06.08|09:47
520 SCHÜTZ Thomas A AT flag MSC Mühlbach HA1-K-1600 Renault 5 Alpine - - 04.08|11:28
9. 521 NEUBAUER Herbert A AT flag Historic Racing Team Austria HA1-K+1600 Lancia Delta Integrale 16V X X 28.07|11:23
1. 2 ŽÁČEK Petr A CZ flag LEGENDY HA1+2000 Audi Sport Quattro S1 X X 26.07|22:11
2. 4 ŽÁČEK Michal A CZ flag Žáček HA1-2000 Ford Escort RS2000 X X 26.07|20:54
5 MOTÁLEK Milan A CZ flag Komvet Racing E1+2000/4WD Mitsubishi Lancer EVO 5 - - 27.07|08:31
3. 7 KOMÁREK David A CZ flag KRTZ motorsport E1-3000/2WD Mc F1 EVO Komvet X X 27.07|08:29
4. 8 OSLADIL Jan A CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2/SS-2000 Formule Opel Lotus X X 27.07|10:38
5. 11 BENEŠ Miloš A CZ flag GMS RACING TEAM E2/SS+2000 Osella FA 30 X X 26.07|19:23
6. 15 NOVICKÝ Michal A CZ flag REC Group E2/SC-2000 Ligier JS49Honda X X 26.07|18:38
7. 19 VÍTEK Petr A CZ flag CLIMART RACING TEAM E2/SC+2000 Osella PA30 X X 04.08|13:47
8. 27 BENŠ Radim A CZ flag Tužka Racing E2/SS-1600 Formule König X X 15.08|20:19
9. 28 CHYTIL Ondřej A CZ flag Chytil motorsport E2/SS-2000 Opel Lotus X X 31.07|08:45
10. 30 HEDA Jiří A CZ flag Alcore Motorsport E2/SC-2000 Lola 598 X X 09.08|12:14
11. 33 STUDENÝ Lukáš A CZ flag Alcore Motorsport E2/SS-1600 Gloria B4/5 X X 03.08|08:39
12. 34 DVOŘÁK Pavel A CZ flag Pavel Dvořák E2/SS-2000 Martini 037/F2 X X 28.07|11:24
13. 36 HLAVINKA Josef A CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2/SS-2000 Lotus Opel X X 27.07|16:47
14. 38 KOPEČEK Jiří A CZ flag EH Motorsport E2/SS-2000 Opel Lotus 2.0 X X 26.07|21:39
15. 44 ŠÁLEK Jan A CZ flag Alcore Motorsport E2/SS-1600 Estonia 21 X X 27.07|19:17
16. 55 HLAVINKA Josef A CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2/SS-1600 Tomis 99-04 X X 27.07|16:49
17. 63 NEVĚŘIL Dušan A CZ flag Speedmaster racing team E2/SC+2000 Norma M20 X X 26.07|20:07
18. 68 MACHOVÁ Tereza D A CZ flag RTM-Motorsport E2/SC-2000 Norma M20 F X X 26.07|18:30
19. 69 BORKOVEC David A CZ flag Tužka Racing E2/SS-1600 Formule König X X 10.08|19:54
20. 72 ŠPALEK Jiří A CZ flag Eurovrak Racing Team E2/SC+2000 Norma M20F Evo X X 27.07|08:30
21. 73 CHUDOBA Zdeněk A CZ flag Powertti E2/SC-2000 Norma M20F X X 29.07|11:38
80 NOVÁK Marek A CZ flag MN Racing E2/SCB Kartcross Kamikaz 3 Honda CBR RR 600 - - 26.07|18:46
87 KRÁL Ivo C CZ flag Svijany racing HA2 Reynard 863/31-F3 - - 10.08|18:05
22. 94 ZMEŠKAL Miloš A CZ flag Zmeškal Motorsport HA2 Ralt 032 X X 03.08|09:39
23. 96 FILLOVÁ Kristýna D A CZ flag KRTZ motorsport E1+2000/4WD Mitsubishi Evo 9 Komvet X X 27.07|08:29
24. 97 ČADEK Luboš A CZ flag autopřívěsy čadek HA2 Delta || formule X X 26.07|18:12
25. 99 KOPEČEK Pavel A CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK HA2/ZST - 1600 Formule Easter MTX 1-02 X X 26.07|21:38
26. 101 CEJNAR Pavel A CZ flag Cejny Motorsport E1-1400 Suzuki Swift X X 04.08|13:03
27. 103 ŽÁK Josef A CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-1400 Škoda Š100 X X 27.07|09:35
28. 104 RYBNÍČEK Marek A CZ flag Nutrend Czech Team E1+3000/2WD KTM X-BOW X X 26.07|18:24
29. 105 ULMAN Pavel A CZ flag Pavel Ulman, ZRT motorsport E1+3000/2WD BMW E36 X X 27.07|11:38
30. 113 HONCŮ Josef A CZ flag TURacing team E1-1400 Škoda Felicia Kit-car X X 04.08|21:18
31. 115 KREJČÍ Bohuslav A CZ flag KR pro Škoda historik E1-1600 Škoda Rapid 130 RH X X 26.07|21:37
117 KEŇO Petr A CZ flag PK racing team E1-1150 Fiat Cinguecento - - 13.08|09:08
32. 121 STEHLIK Karel A CZ flag KV Motor Team E1+2000/4WD Mitsubishi lancer Evo Ix X X 01.08|15:51
33. 122 DOBRÝ Petr A CZ flag Metal Bend E1+3000/2WD BMW Compact X X 27.07|12:22
34. 131 ŠUBA Ladislav A CZ flag GT2 Motorsport s.r.o E1+3000/2WD BMW SŠ21 X X 26.07|18:00
35. 134 SÁZAVA Luboš A CZ flag GMS Racing team E1-3000/2WD BMW 130 X X 11.08|10:11
36. 136 KOLČAVA Radek A CZ flag AUTO-KORA E1-2000 Volkswagen Golf tdi X X 01.08|19:14
37. 137 MACH Jan A CZ flag TURacing team E1-2000 Škoda Octavia II Cup X X 04.08|21:18
38. 141 HÁJEK Marek A CZ flag Garage 141 E1-2000 BMW 320vtec X X 02.08|15:05
144 HRABČÍK Milan A CZ flag notor motor racing team E1+3000/2WD Peugeot 406 coupe - - 08.08|16:39
39. 145 MATULA Michal A CZ flag Matula motorsport E1-2000 Honda S2000 X X 27.07|08:55
40. 150 MACEK Vojtěch A CZ flag Advantage Motorsport Bruntál E1-1600 Škoda 110 R X X 26.07|23:23
41. 151 ŠUSTR Miloslav A CZ flag Alcore motorsport E1-1600 Škoda Favorit X X 05.08|16:29
42. 152 HLAVICKA Jan A CZ flag Speedy motorsport E1+3000/2WD Škoda Octavia RS X X 09.08|11:25
43. 154 JIRAS Pavel A CZ flag Autosport-Řeporyje E1-1400 Škoda 120LS X X 27.07|12:06
44. 155 JERMAN Martin A CZ flag Martin Jerman E1+3000/2WD Lamborghini Huracan GT3 X X 27.07|12:27
45. 157 KMÍNEK Zdeněk A CZ flag MJ Autosport E1+3000/2WD Lamborghini GallardoGT3 X X 09.08|19:51
158 SLÁDEK Lukáš A CZ flag Sládek racing team E1-2000 Peugeot 206GTI - - 09.08|18:25
46. 160 PLEVA Martin A CZ flag Automotoklub Vrbno v AČR E1-1400 Škoda 100 X X 26.07|23:24
47. 163 KOŽMÍN Martin A CZ flag Auto Kožmín E1+2000/4WD Škoda Fabia X X 10.08|19:28
48. 166 FILIPÍN Jiří A CZ flag JFMotorsport E1-1400 Suzuki Swift GTi X X 26.07|19:08
49. 168 DOHNÁLEK Josef A CZ flag Tužka Racing E1-1600 Citroen C2 VTS X X 26.07|19:00
169 KRÁL Jakub A CZ flag RTM-Mohelnice E1-1400 Škoda Felicia - - 09.08|18:39
50. 173 KOTEK Pavel A CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-3000/2WD BMW M3 X X 07.08|21:21
51. 175 TRNKA Jan A CZ flag Trnka E1-1400 Škoda Felicia kit car X X 14.08|08:25
52. 178 STEJSKAL Bronislav C CZ flag - E1-1400 Škoda Felicia - X 17.08|14:25
53. 181 PŘENOSIL Miroslav A CZ flag LPGpower E1-1400 Škoda 130 RS X X 28.07|16:28
188 POPOV Georgi A CZ flag POPOV RACING TEAM E1-1600 Škoda Felicia PICK-UP FREE STYLE - - 27.07|15:10
54. 189 SALLOUM Jiri A CZ flag e30 E1-3000/2WD BMW E30 X X 11.08|09:38
55. 195 LOUBAL Lubomir A CZ flag Tužka Racing E1-2000 VW Golf 4 Tdi DSG X X 15.08|20:18
56. 196 JINDRA Michal A CZ flag RTM-Motorsport E1+3000/2WD Porsche GT3 X X 26.07|20:41
200 KLIMEŠ Lukáš A CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-2000 Ford Puma - - 27.07|16:39
57. 201 ZOUFALÝ Karel A CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-1600 Škoda Felicia Pick-UP Freestyle X X 27.07|16:37
58. 202 KRAMPOTA Ivo A CZ flag Ivo Krampota E1+3000/2WD BMW M3 E36 X X 31.07|20:17
59. 209 BENEŠ Oskar A CZ flag EMPREZA E1+2000/4WD Ford Fiesta X X 11.08|15:08
214 BLAŽEK Roman A CZ flag Oliver Motorsport E1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo - - 05.08|09:29
60. 218 KOPIŠTĚ Jaroslav A CZ flag Hobby racing team Kutná Hora E1-1600 Škoda 120 S Rallye X X 29.07|11:03
61. 222 KAWULOK Jiří A CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-3000/2WD BMW E30 X X 28.07|12:05
225 TOMAN Martin A CZ flag Trika Motorsport team E1-1400 Škoda Felicia FST - - 05.08|08:57
228 PATERA David A CZ flag Patera Bros. E1-1400 Fiat 127 - - 27.07|09:33
62. 230 HANZAL Martin A CZ flag KH E1-1400 Škoda 130H X X 06.08|08:31
63. 232 ŠENOLD Jan A CZ flag Speedy Motorsport E1+2000/4WD Škoda Škoda Fabia RS 4X4 X X 05.08|21:11
64. 234 MELŠA Michal Jr A CZ flag TRT Polička E1-1600 Toyota MR2 X X 09.08|21:32
65. 236 GRÜNER František A CZ flag Grüner Motorsport E1+3000/2WD BMW 340i e30 X X 27.07|08:35
240 VOLENA Jiří A CZ flag JK Motorsport E1-1400 Škoda Felicia Kit car - - 01.08|19:13
66. 241 ZWINGER Vítězslav A CZ flag TWR- Racing E1-1400 Ford Fiesta MK4 X X 02.08|15:47
67. 243 PUJMAN Tomas A CZ flag ASC Pluto E1-1400 Mini R1000 Mini R1000 X X 10.08|11:37
68. 246 FRANTA Adam Jr A CZ flag TWR racing E1-1400 Ford Fiesta Mk4 X X 28.07|14:04
69. 255 MÜLLER Lukas A CZ flag Alcore Motorsport E1-2000 Škoda Octavia CUP X X 28.07|21:47
70. 269 WINTER Jaroslav A CZ flag AMK Ecce Homo E1-2000 Honda Civic 2,0 Type R X X 27.07|13:10
270 DOBEŠ Václav A CZ flag V.D.Racing Team E1-1400 Škoda Favorit - - 27.07|20:03
71. 271 SLÁDEK Petr A CZ flag R3S Performance E1-2000 Honda Civic 1,8 i-VT X X 27.07|17:06
72. 275 KOŽMÍNOVÁ Veronika A CZ flag Auto Kožmín E1-1400 Volkswagen Polo X X 10.08|19:26
73. 280 ROLL Michal A CZ flag RMLRACING E1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evolution X X 10.08|08:20
74. 286 PETR Martin A CZ flag Petr Motorsport E1+2000/4WD VW Golf IV 2.8v6 X X 27.07|08:04
75. 288 POPOVÁ Eliška D A CZ flag POPOV RACING TEAM E1-1400 Suzuki SWIFT GTI X X 27.07|15:11
76. 290 NASTOUPIL Lukáš Jr A CZ flag PNTH E1-1600 Honda CRX X X 29.07|09:19
77. 296 SIKORA Miroslav A CZ flag R.D.L. servis E1-1600 Škoda Felicia X X 17.08|07:36
78. 298 BOHÁČ Milan A CZ flag Renault Chrudim E1-2000 Renault Clio X X 28.07|14:41
79. 301 KAŠPAR Vilém A CZ flag VPKmotors S1-2000 Škoda Fabia RS X X 02.08|06:41
303 HUBR František A CZ flag HF racing S1+2000/4WD Subaru Impreza STI - - 03.08|19:43
80. 306 LEŠIKAR Petr A CZ flag Babi Team S1-1600 Honda Civic X X 27.07|12:24
81. 307 DVOŘÁK Karel A CZ flag Auto Kříž Racing S1-1600 Citroen C2 X X 08.08|17:53
82. 308 ÁZSÓTH Ladislav A CZ flag LRT S1-2000 Ford Focus X X 26.07|22:04
83. 310 DOUBEK Luděk A CZ flag HaD Racing S1+2000/2WD Ford Focus ST X X 27.07|09:32
311 TÜRK Petr A CZ flag TR motorsport CHEMWORK S1+2000/4WD Subaru Impreza WRX STI - - 26.07|21:28
84. 313 PECHANEC Ondřej A CZ flag Pechanec Motorsport S1-2000 Alfa Romeo 156 X X 09.08|22:29
85. 316 KUBATA Jaroslav A CZ flag RMLRACING E1+2000/4WD Mitsubishi Lancer evo X X 09.08|09:17
86. 317 ČEPIČKA Darek A CZ flag Stavebniny AVANT S1+2000/4WD Mitsubishi Evo X X X 09.08|12:43
87. 320 HRUBÝ Milan A CZ flag Racing555 S1+2000/2WD Chevrolet CORVETTE X X 07.08|12:34
88. 321 KREJČÍ Filip A CZ flag HOKRmotors Racing S1+2000/4WD Subaru Impreza Type RA X X 27.07|07:52
89. 323 PECHANEC Vojtěch A CZ flag Pechanec Motorsport S1-2000 Peugeot 407 X X 09.08|22:29
90. 333 BORKOVEC Jiri A CZ flag Namest nad Oslavou S1+2000/2WD Skoda Octavia RS X X 30.07|21:50
91. 339 BARTL Pavel A CZ flag Bartl S1-1600 Citroen Saxo X X 12.08|21:08
92. 344 GRUNTORÁD Faňa A CZ flag Náměšť nad Oslavou S1+2000/2WD Škoda Octavia X X 26.07|19:40
93. 345 NEVESELÝ Radek A CZ flag Tužka Racing S1+2000/2WD Seat Leon X X 07.08|21:33
94. 347 ŠTELC Lukáš A CZ flag Kotouč Gearboxes S1+2000/4WD Mitsubishi Evo IX X X 02.08|15:22
95. 353 POLAK Vojtěch A CZ flag SPZ-VYSOČINA S1+2000/2WD Audi TT X X 10.08|20:32
96. 355 BRŮŽA Tomáš A CZ flag VPKmotors S1-1600 Ford Fiesta X X 28.07|18:47
97. 364 KŘIVKA Tomáš A CZ flag KŘIVKA MOTORSPORT S1-2000 Renault Clio SPORT X X 29.07|17:55
98. 369 HURY Radek A CZ flag HaD Racing S1+2000/2WD Ford Focus ST X X 27.07|09:31
99. 377 KOWALSKI Adam Jr A CZ flag KOWALSKI motorsport S1-1600 Peugeot 106 rallye X X 27.07|18:58
382 HOUSKA Roman A CZ flag SPZ-VYSOČINA S1+2000/2WD BMW M3 - - 27.07|07:18
100. 385 KUBÍN Adam A CZ flag Adam Kubín S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo IX X X 26.07|18:09
101. 392 PADRTA Lukáš A CZ flag Komvet Racing S1+2000/4WD Mitsubishi Evo IX X X 27.07|08:14
102. 396 KELLER Lukáš A CZ flag LKMotorsport S1+2000/4WD Mitshubishi Evo 9 X X 29.07|21:22
405 ŠVÁB Petr A CZ flag Hl motorsport HA1-2000 Opel Astra Gsi - - 27.07|18:49
103. 408 KLEVETA Pavel A CZ flag Historik HA1-1300 Renault 8 Gordini X X 15.08|19:12
104. 409 DORINSKÝ Lukas A CZ flag HRT racing team HA1-2000 VW golf mk2 X X 02.08|18:15
105. 412 FURIŠ Filip A CZ flag Alcore Motorsport HA1-2000 Honda Civic X X 28.07|14:10
106. 414 BEK Tomáš A CZ flag Renault motosport HA1+2000 Renault 5 turbo X X 26.07|18:33
107. 421 FIGL Jiří A CZ flag Speedy-motorsport HA1+2000 Audi Sport Quattro S1E2 X X 09.08|11:34
108. 428 ŤAHÚR Ondřej A CZ flag Martínkovice motors team HA1-1300 Škoda Favorit X X 04.08|09:19
109. 432 ŠPLÍCHAL David A CZ flag garage flora HA1-2000 VW Golf gti X X 09.08|08:06
110. 434 KRUŽÍK Josef A CZ flag Historik racing club Jihlava HA1-2000 Škoda 130LR X X 10.08|19:13
111. 450 HOMOLA Tomáš A CZ flag SPZ-VYSOČINA HA1+2000 BMW E30 X X 27.07|07:18
112. 469 KARPÍŠEK Tomáš A CZ flag HRT racing team HA1-2000 Volkswagen Scirocco MK2 X X 26.07|23:49
113. 470 FURIŠ Karel A CZ flag Alcore Motorsport HA1-2000 Peugeot 205 GTI X X 28.07|14:11
114. 471 TOUŠEK Petr A CZ flag Millers Oils HA1-2000 BMW 318is X X 02.08|10:13
484 ZELENÝ Milan A CZ flag Historic racing club Jihlava HA1-2000 Škoda 130LR - - 10.08|06:20
115. 485 HAVIGER Petr A CZ flag Haviger motors HA1-2000 Renault Clio X X 26.07|18:49
116. 496 KRÁLÍK Lukáš A CZ flag HRT racing team HA1-2000 Volkswagen Golf mk2 X X 26.07|22:07
117. 505 JANSA Tomáš A CZ flag Patera Motorsport HA1-K-1600 VW Scirocco 1.6 GTI X X 26.07|21:17
118. 506 RAŠKA Stanislav A CZ flag Raška racing team HA1-K-1600 VW Golf 1.6 GTi X X 29.07|08:47
507 ŠTĚRBA Václav A CZ flag Raska racing team HA1-K-1600 VW Golf 1.6 GTi - - 29.07|08:50
119. 508 PAVLIČÍK Ivo A CZ flag Raska racing team HA1-K-1600 VW Golf 1.6 GTi X X 29.07|08:51
120. 509 PAVLIČÍK Lukáš A CZ flag Raska racing team HA1-K-1600 VW Golf 1.6 GTi X X 29.07|08:52
121. 511 KIML ML. Jiří A CZ flag Auto Classic Club Brno HA1-K-1300 Škoda 120 LS X X 11.08|21:24
122. 527 HAVLOVÁ Pavlína D Jr A CZ flag Patera Motorsport HA1-K-1300 Fiat 127 X X 02.08|20:24
123. 528 HAVEL František A CZ flag Patera Motorsport HA1-K-1300 Fiat 127 X X 02.08|20:24
124. 540 STEJSKAL Milan A CZ flag MSV Czech Racing Team HA1-K-1600 Lada VFTS X X 30.07|11:10
125. 541 SEDLÁČEK Michal A CZ flag MSV Czech Racing Team HA1-K-1600 Lada VFTS X X 30.07|11:11
1. 161 MAIER Helmut A DE flag H+R Spezialfedern E1-1600 VW Spiess-Golf X X 28.07|11:22
1. 120 KURBEL Pavol A SK flag Kovomk E1-1400 Škoda 120L X X 12.08|13:45
2. 125 KURBEL Michal A SK flag Kovomk E1-1400 Škoda 125L X X 29.07|19:15
3. 206 PODMAJERSKY Vladimir A SK flag VP Racing E1-2000 Peugeot 206 RC X X 26.07|18:46
397 MASÁR Radovan A SK flag TeamVega S1-1600 Honda Civic - - 31.07|13:00
399 FILÍPEK Martin A SK flag TeamVega S1-1600 Honda civic - - 30.07|14:15
4. 501 MESÁROŠ Ján A SK flag MEŠI HA1-K-1300 Škoda 120S X X 02.08|06:49