On-line results | ||||
|
||||
Libínské sedlo, Prachatice (CZ), 12.08.2018 - Competition - Heat 2 |
  | |||||||||
Overall |    | Class |    | Groups |    | Start list |    | Practice |    |
  |
Lady Trophy |    | Junior Trophy |    |
  |
  | |||||||
Competitors in Finish | |||||||
  |
Finish | Rank | Driver | # | Nation | Class | Heat | RUN |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15:10:28 | 1. | WILHELM Philipp MSC Rottenegg |
999 | E2 Norma 20F |
1:50.18<TR 1:50.09<TR |
3:40.27 | |
15:10:07 | 66. | JIŘÍ JELÍNEK autosport Poděbrady |
911 | H2 škoda favorit |
2:47.99<TR 2:46.21<TR |
5:34.20 | |
15:09:40 | 64. | ROLL Vaclav Rakar |
902 | H2 Škoda Favorit |
2:42.44<TR 2:40.57<TR |
5:23.01 | |
15:08:43 | 10. | KACÁLEK Robert MR Racing Kladno |
292 | H+2000 BMW M635CSi |
2:06.83<TR 2:04.29<TR |
4:11.12 | |
15:08:26 | 48. | URBÁNEK Stanislav Urbánci |
289 | H+2000 BMW E 30 2.5 i |
2:24.30<TR 2:25.40<TR |
4:49.70 | |
15:07:57 | 27. | TKÁČ Stanislav Speedy motorsport |
284 | H+2000 Lancia Delta HF Turbo |
2:16.48<TR 2:18.42<TR |
4:34.90 | |
15:07:42 | 49. | VALENTA Jan AMG Mercedes |
282 | H+2000 Mercedes 190 AMG |
2:24.73<TR 2:25.04<TR |
4:49.77 | |
15:07:02 | 12. | PANOŽKA Josef - |
281 | H+2000 Porsche 911 SC |
2:06.11<TR 2:06.32<TR |
4:12.43 | |
15:06:40 | 9. | FIGL st. jiří Speedy motorsport |
280 | H+2000 Audi Sport Quattro S1 E2 |
2:04.37<TR 2:05.37<TR |
4:09.74 | |
15:06:16 | 68. | MAREŠ Patrik - |
276 | H-2000 Renault 5 |
2:58.48<TR 2:52.36<TR |
5:50.84 | |
15:05:46 | 65. | ŠEJDA Václav st. PAJDASPORT Garage |
267 | H-2000 RENAULT R5 Turbo |
2:45.40<TR 2:44.66<TR |
5:30.06 | |
15:04:48 | 18. | PATERA Ed Edda Cup Team |
261 | H-2000 VW Scirocco |
2:08.96<TR 2:08.62<TR |
4:17.58 | |
15:04:35 | 25. | MAIER Pavel Alpine Club Prague |
241 | H-1600 Ford Escort |
2:17.47<TR 2:15.25<TR |
4:32.72 | |
15:04:05 | 20. | SRNSKÝ jr. Josef Svijany Racing |
240 | H-1600 Škoda 130 LR/H |
2:10.32<TR 2:09.37<TR |
4:19.69 | |
15:03:48 | 60. | TESAŘ Tomáš LITTES racing |
235 | H-1300 Škoda 130 LR/H |
2:35.07<TR 2:33.78<TR |
5:08.85 | |
15:03:12 | 32. | PETR Roman MR RACING KLADNO |
226 | H-1300 ŠKODA 130LR/H |
2:18.96<TR 2:19.23<TR |
4:38.19 | |
15:02:51 | 35. | JIRAS pavel Autosport-Řeporyje |
222 | H-1300 Škoda 130 RS |
2:19.47<TR 2:20.18<TR |
4:39.65 | |
15:02:29 | 34. | KRAMEŠ Luboš MOTORSPORT PRICOVY |
221 | H-1300 Škoda 1000MB |
2:18.87<TR 2:20.36<TR |
4:39.23 | |
15:02:10 | 40. | HOHEISEL Antti Sachsen |
220 | H-1300 Škoda 120 |
2:23.28<TR 2:22.85<TR |
4:46.13 | |
15:01:56 | 55. | ČERMÁK Josef Autosport Pegas |
207 | H-1150 Š 1000 MB |
2:29.57<TR 2:30.98<TR |
5:00.55 | |
14:56:34 | 53. | KROH Josef Patera Citroen |
752 | Saxo Cup Citroen Saxo VTS |
2:27.86<TR 2:29.90<TR |
4:57.76 | |
14:55:37 | 58. | PECL František VR6 motorsport |
53 | E+2000 2WD VW golf 2 VR6 |
2:23.26<TR 2:42.13<TR |
5:05.39 | |
14:54:42 | 16. | WINKLER Martin České Budějovice |
60 | E+2000 2WD Nissan 200SX |
2:06.11<TR 2:08.71<TR |
4:14.82 | |
14:54:21 | 21. | BERAN Martin - |
59 | E+2000 2WD BMW E 46 M3 |
2:09.34<TR 2:11.18<TR |
4:20.52 | |
14:53:50 | 5. | LIŠKA Vladimír Invelt Plzeň |
51 | E+2000 2WD BMW M3 |
1:58.81<TR 2:01.67<TR |
4:00.48 | |
14:53:27 | 30. | KLOTZ Josef Audi Sport |
55 | E+2000 2WD Audi A4 |
2:18.09<TR 2:19.18<TR |
4:37.27 | |
14:11:59 | MARIK Karel Speed Company |
50 | E+2000 2WD BMW E36 coupe |
2:04.68<TR - DNF -<TR |
- DNF - | ||
14:11:04 | 3. | KUŽEL Michal RDM Motorsport |
17 | E+2000 Lancer evo 8 |
1:57.35<TR 1:57.96<TR |
3:55.31 | |
14:10:50 | 11. | KOŽMÍN Martin Auto Kožmín |
8 | E+2000 Subaru Impreza |
2:05.95<TR 2:05.69<TR |
4:11.64 | |
14:10:29 | 24. | SYROVY zdenek Svijany racing |
4 | E+2000 Mitsubishi lancer evo VII |
2:14.62<TR 2:15.72<TR |
4:30.34 | |
14:09:43 | 2. | KOŠEK Tomáš Traktorka |
3 | E+2000 Mitsubishi Evo VI |
1:52.19<TR 1:52.33<TR |
3:44.52 | |
14:09:30 | 4. | KUBÍČEK Lukáš Svijany Racing |
2 | E+2000 Mitsubishi Lancer Evo VIII |
1:59.23<TR 1:59.07<TR |
3:58.30 | |
14:09:13 | 43. | ŠEJDA Václav jr. PAJDASPORT Garage |
149 | E-2000 OPEL Astra GSI |
2:23.52<TR 2:24.01<TR |
4:47.53 | |
14:08:36 | 19. | HEMERKA Aleš Barn team Nymburk |
147 | E-2000 Alfa Romeo 147 |
2:09.65<TR 2:09.28<TR |
4:18.93 | |
14:08:28 | 41. | KOVÁŘ Martin MTS Racing team |
117 | E-2000 BMW 318is e30 |
2:22.80<TR 2:23.59<TR |
4:46.39 | |
14:07:52 | 15. | ČERNÝ David Goodal |
105 | E-2000 Škoda pickup |
2:07.65<TR 2:06.90<TR |
4:14.55 | |
14:07:31 | 51. | KLÍMA Roman - |
399 | E-1600 Honda Civic |
2:25.31<TR 2:25.96<TR |
4:51.27 | |
14:06:59 | 26. | ASTL Jakub Honda Racing Team |
388 | E-1600 Honda CRX II |
2:17.97<TR 2:16.21<TR |
4:34.18 | |
14:06:30 | 17. | REISS Jan Reissingteam |
302 | E-1600 škoda 130 RS |
2:08.10<TR 2:08.78<TR |
4:16.88 | |
14:06:03 | 8. | ČERNÝ Miroslav CM motorsport |
301 | E-1600 Skoda 130L |
2:03.70<TR 2:04.12<TR |
4:07.82 | |
14:05:39 | 7. | VRKOSLAV Jiří Vrky Motorsport |
300 | E-1600 Citroën C2 |
2:03.61<TR 2:02.26<TR |
4:05.87 | |
14:05:25 | 56. | KRUPIČKA Ladislav Nymburk |
452 | E-1400 Fiat ? |
2:31.18<TR 2:30.72<TR |
5:01.90 | |
14:04:47 | 23. | ZENKL Otakar ZRS Millers Oils |
404 | E-1400 Felicia Pick-up |
2:14.94<TR 2:13.97<TR |
4:28.91 | |
14:04:20 | 13. | ROLL Michal RMLRACING |
523 | N+2000 Mitsubishi Lancer Evo IX |
2:03.74<TR 2:09.80<TR |
4:13.54 | |
14:04:00 | 22. | HUBR František HF Racing |
502 | N+2000 Subaru STI |
2:12.09<TR 2:11.47<TR |
4:23.56 | |
14:03:35 | 14. | HÁK Jiří Hakspeed |
501 | N+2000 Mitsubishi Lancer Evo IX |
2:05.80<TR 2:08.23<TR |
4:14.03 | |
14:03:08 | 6. | LEV Martin Autoservis Lev |
500 | N+2000 Subaru Sti |
2:03.24<TR 2:02.51<TR |
4:05.75 | |
14:01:26 | 47. | MAZANEK Václav Perná RACING |
610 | N-2000 Ford Focus ST |
2:24.32<TR 2:25.15<TR |
4:49.47 | |
14:01:03 | ŠIROKÝ Antonín Šo©k Motorsport |
611 | N-2000 Citroen Xsara |
2:24.91<TR - DNF -<TR |
- DNF - | ||
14:00:58 | 31. | FIGL jiří AUTOPOINT- Speedy motorsport |
605 | N-2000 Toyota Celica TS |
2:18.34<TR 2:19.01<TR |
4:37.35 | |
14:00:41 | 37. | KRÁTKÝ Lubomír 2K |
602 | N-2000 honda civic |
2:21.42<TR 2:22.79<TR |
4:44.21 | |
14:00:16 | 33. | CABELA Martin Buidldtec |
601 | N-2000 Honda ? |
2:18.63<TR 2:19.57<TR |
4:38.20 | |
13:59:58 | 50. | VAŇÁTKO Jaroslav TGR team |
600 | N-2000 ACURA RSX |
2:25.65<TR 2:24.46<TR |
4:50.11 | |
13:59:36 | 46. | NEUŽIL Tomáš Peugeot díly Kocbeře |
779 | Saxo Cup Peugeot 106 |
2:24.20<TR 2:24.92<TR |
4:49.12 | |
13:59:10 | 67. | KOŽMÍNOVÁ Lucie AUTO KOŽMÍN |
777 | Saxo Cup Citroen C2 |
2:57.92<TR 2:51.37<TR |
5:49.29 | |
13:58:21 | 45. | RAUSA Karel Auto Qualt |
753 | Saxo Cup Peugeot 106 s16 |
2:24.18<TR 2:24.65<TR |
4:48.83 | |
13:57:57 | 38. | KOPELENT Ladislav Autosport Kopelent |
750 | Saxo Cup Peugeot 106 S16 |
2:22.10<TR 2:22.90<TR |
4:45.00 | |
13:57:35 | 61. | BLÁHA Michal - |
716 | N-1600 Citroën Saxo |
2:37.04<TR 2:33.12<TR |
5:10.16 | |
13:56:59 | 39. | FIKOTA jr. Jaroslav Athila |
709 | N-1600 Honda Civic |
2:26.91<TR 2:18.86<TR |
4:45.77 | |
13:56:18 | 54. | HOLICKÁ Bára - |
706 | N-1600 Citroen Saxo |
2:28.82<TR 2:31.09<TR |
4:59.91 | |
13:55:47 | 36. | ZELENKA Martin Zeka Motorsport |
705 | N-1600 Citroen Saxo VTS |
2:20.72<TR 2:22.90<TR |
4:43.62 | |
13:55:30 | 42. | KVASNIČKA Vladimír FALCO Motorsport |
703 | N-1600 Pegeot 106 S16 Rally |
2:22.53<TR 2:24.29<TR |
4:46.82 | |
13:55:09 | 57. | HORÁČEK Jindřich jr. SHIVA KTM |
702 | N-1600 Peugeot 106 |
2:36.26<TR 2:27.51<TR |
5:03.77 | |
13:54:39 | 28. | KŘÍSTEK Jindřich Protlum Suspensions |
701 | N-1600 Honda Civic |
2:18.05<TR 2:18.87<TR |
4:36.92 | |
13:54:22 | 62. | GANGUR Jakub Swift Racing Náchod |
806 | N-1400 suzuki swift GTi |
2:36.52<TR 2:36.98<TR |
5:13.50 | |
13:53:56 | 59. | HOVORKA Radek Patera Citroen |
755 | Saxo Cup Citroen Saxo VTS |
2:33.09<TR 2:33.28<TR |
5:06.37 | |
13:35:22 | 63. | HORÁČEK Jindřich SHIVA KTM |
707 | N-1600 Peugeot 106 |
2:37.17<TR 2:37.20<TR |
5:14.37 | |
13:34:28 | 52. | VANĚK Jan - |
778 | Saxo Cup Peugeot 106 |
2:26.92<TR 2:27.18<TR |
4:54.10 | |
13:34:02 | 44. | LEPŠÍ Lukáš Autosport Kopelent |
754 | Saxo Cup Peugeot 106 S16 |
2:24.77<TR 2:23.21<TR |
4:47.98 | |
13:33:38 | 29. | STANDA Urbanek - |
288 | H+2000 Bmw 325i |
2:18.46<TR 2:18.71<TR |
4:37.17 | |
II. súť.jazda je ukončená |
|||||||
Dabléri na trati |
|||||||
Havária št. č. 50 (pretekár OK); bude nutný odťah vozidla |
|||||||
Pokračujeme |
|||||||
Pokračujeme hl. št. poľom |
|||||||
Št. 51, 53 budú mať opravnú jazdu |
  |