On-line results
 
XLI. Zámecký vrch, Náměšť n. Oslavou (CZ), 07.05.2022 - Competition - Heat 1
 
 
Overall    Class    Groups    Categs    Start list    Practice
 
Lady Trophy    Junior Trophy   
 
 
Last 5 competitors in Finish
 
Rank Driver Series # Nation Class Heat1 RUN
VIČAR Milan 0MREC 442
HA1+2000 - DNF - - DNF -
14. MACHOVÁ Tereza 1FAS(8.) 68
E2-SC-2000 1:05.01 1:05.01
6. CHUDOBA Zdeněk 1FAS(3.) 9
E2-SC-2000 1:02.48 1:02.48
39. DLOUHÝ Petr 1FAS(19.) 51
E2-SC-1400 1:10.25 1:10.25
8. BERGER Karel 1FAS(5.) 26
E2-SC-1400 1:03.66 1:03.66
MORE >>
 
End Race at 18:38
Official Results - Mistrovství České republiky 2022
Official Results - Maverick Hill Climb Czech 2022
 
Absolute results
 
Rank Driver Series # Nation Team Class Car 20m 100m Heat1 RUN Gap
Valid Track record: 51.92 - 2020, PETIT Sébastien, Nova Np 01 - 4 Engine Honda
1. KOMÁREK David 0MREC(1.) 2
KRTZ motorsport-KOMVET racing E1-3000/2WD McF1 Evo Komvet 2.31 5.19 58.66 58.66 v=124.58
2. HLAVINKA Josef 1FAS(1.) 55
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2-SS-1400 Gloria C8F 59.96 59.96 +1.30
3. ŠPALEK Jiří 0MREC(2.) 1
Komvet Racing E2/SC+2000 Norma M20F EVO Komvet 2.08 4.93 1:00.03 1:00.03 +1.37
4. RYBNÍČEK Marek 1FAS(2.) 20
LIQUI MOLY RACING TEAM KLUB v Skupina 2 KTM X-bow 2.20 5.08 1:01.53 1:01.53 +2.87
5. NOVICKÝ Michal 0MREC(3.) 4
REC Group E2/SC-2000 Ligier JS49 Honda 2.26 5.18 1:02.46 1:02.46 +3.80
6. CHUDOBA Zdeněk 1FAS(3.) 9
CHUDOBA Zdeněk E2-SC-2000 Norma F 20 2.20 5.05 1:02.48 1:02.48 +3.82
7. MIČÁNEK Jiří 1FAS(4.) 111
MICANEK pwrd by BUGGYRA ACCR T Skupina 2 Lamborghini Huracán GT3 2.26 5.15 1:02.97 1:02.97 +4.31
8. BERGER Karel 1FAS(5.) 26
BERGER Karel E2-SC-1400 Osella PA21 JrB 2.09 4.94 1:03.66 1:03.66 +5.00
9. PAILER Felix 0MREC(4.) 100
SKI Modřice/Mad Racing Power/MSC Rottenegg E1+2000/4WD Lancia Delta Integrale 1.85 4.45 1:04.37 1:04.37 +5.71
10. BOBEK Milan 0MREC(5.) 118
MB racing team E1+2000/4WD Mitsubishi Lancer WRC 05 1.81 4.68 1:04.57 1:04.57 +5.91
11. BLAŽEK Roman 0MREC(6.) 214
Oliver Motorsport E1+2000/4WD Mitsubishi Oliver Motorsp 1.94 4.71 1:04.67 1:04.67 +6.01
12. JERMAN Martin 1FAS(6.) 5
LIQUI MOLY RACING TEAM KLUB v Skupina 2 Lamborghini Huracán GT3 2.17 5.02 1:04.93 1:04.93 +6.27
13. KMÍNEK Zdeněk 1FAS(7.) 57
KMÍNEK Zdeněk Skupina 2 Lamborghini Gallardo GT3 2.33 5.39 1:04.99 1:04.99 +6.33
14. MACHOVÁ Tereza 1FAS(8.) 68
GMS CZECH RACING TEAM E2-SC-2000 Norma F 20 2.15 5.00 1:05.01 1:05.01 +6.35
15. KELLER Lukáš 0MREC(7.) 395
Evo IX S1+2000/4WD Mitsubishi Evo IX 2.03 5.06 1:05.71 1:05.71 +7.05
16. HLAVINKA Josef 1FAS(9.) 366
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-SS-2000 Opel Lotus 2.37 5.67 1:05.84 1:05.84 +7.18
17. FERSTL Christian 0MREC(8.) 11
SKI Modřice / Mad Racing Power E2/SS-2000 F - Tatuus Master 2.17 4.99 1:05.91 1:05.91 +7.25
18. KRAMPOTA Ivo 1FAS(10.) 53
KRAMPOTA Ivo Skupina 1 BMW M3 2.38 5.49 1:06.68 1:06.68 +8.02
19. EDER Roland 0MREC(9.) 161
Erich Eder E1-2000 VW Scirocco 2.30 5.61 1:06.79 1:06.79 +8.13
20. EDER Erich 0MREC(10.) 165
Erich Eder E1-2000 VW 2000 2.31 5.66 1:07.39 1:07.39 +8.73
21. PADRTA Lukáš 0MREC(11.) 392
Komvet Racing S1+2000/4WD Mitsubishi Evo IX 1.97 5.21 1:07.74 1:07.74 +9.08
22. BOHÁČ Milan 1FAS(11.) 399
BOHÁČ Milan E1H-2000 Renault Clio Sport 2.47 5.79 1:07.99 1:07.99 +9.33
23. PRÁŠEK Jaroslav 1FAS(12.) 279
gt2 motorsport s.r.o. HA-K5-E5 Chevron B42 F2 2.06 4.98 1:08.01 1:08.01 +9.35
24. FILLOVÁ Kristýna 0MREC(12.) 8
KRTZ motorsport-KOMVET racing E1+2000/4WD Mitsubishi Evo Komvet 2.02 5.06 1:08.30 1:08.30 +9.64
25. DOHNÁLEK Josef 0MREC(13.) 168
Tužka Racing E1-1600 Citroen C2 VTS 2.60 6.09 1:08.34 1:08.34 +9.68
26. GRÜNER František 1FAS(13.) 177
GRÜNER František Skupina 1 BMW E30 2.54 5.84 1:08.46 1:08.46 +9.80
27. ZMEŠKAL Miloš 1FAS(14.) 203
ZMEŠKAL Miloš HA-K5-E9 Ralt 032 2.10 5.10 1:08.51 1:08.51 +9.85
28. MOTÁLEK Milan 0MREC(14.) 226
Komvet Racing E1+2000/4WD Mitsubishi Evo 5 2.13 5.27 1:08.86 1:08.86 +10.20
29. BEJDA Vojtěch 1FAS(15.) 92
BEJDA Vojtěch Skupina 3 Porsche 911 2.30 5.34 1:08.96 1:08.96 +10.30
29. ČEPIČKA Darek 0MREC(15.) 317
AVANT Racing S1+2000/4WD Mitsubishi Evo X 1.97 5.03 1:08.96 1:08.96 +10.30
31. HORT Martin 1FAS(16.) 344
HORT Martin E1H-1600 Peugeot 106 2.37 5.89 1:08.99 1:08.99 +10.33
32. JANUŠKA Petr 0MREC(16.) 103
GOODAL E1-2000 Škoda PickUp 2.29 5.92 1:09.19 1:09.19 +10.53
33. ŽÁČEK Petr 0MREC(17.) 411
LEGENDY HA1+2000 Audi Sport Quattro S1 2.00 5.20 1:09.46 1:09.46 +10.80
34. ROLL Michal 0MREC(18.) 328
RMLRACING S1+2000/4WD Audi S1 1.89 5.18 1:09.59 1:09.59 +10.93
35. DOBEŠ Václav 0MREC(19.) 270
V.D.Racing Team E1-1400 Škoda Favorit 2.38 5.77 1:09.66 1:09.66 +11.00
36. SLÁDEK Petr 1FAS(17.) 345
ALCORE MOTORSPORT, o.s. E1H-2000 Honda Civic Vti 2.26 5.61 1:10.02 1:10.02 +11.36
37. ŠTELC Lukáš 1FAS(18.) 339
ŠTELC Lukáš E1H+2000 Mitsubishi Lancer 2.09 5.12 1:10.06 1:10.06 +11.40
38. LOUBAL Lubomír 0MREC(20.) 195
Tužka Racing E1-2000 VW Golf 4TDi DSG 2.70 6.51 1:10.09 1:10.09 +11.43
39. DLOUHÝ Petr 1FAS(19.) 51
DLOUHÝ Petr E2-SC-1400 Radical SR4 2.25 5.41 1:10.25 1:10.25 +11.59
40. FILIPÍN Jiří 0MREC(21.) 166
Tužka Racing E1-1400 Suzuki Swift GTi 2.49 6.02 1:10.39 1:10.39 +11.73
41. VOJÁČEK Lukáš 1FAS(20.) 18
AUTO RACING TEAM PRAHA Skupina 3 Mitsubishi Lancer Evo X 2.06 5.14 1:10.64 1:10.64 +11.98
42. NOVÁK Tomáš 0MREC(22.) 105
GOODAL E1-1400 Škoda PickUp Kawa 2.37 5.84 1:10.77 1:10.77 +12.11
43. KUBÍČEK Jiří 1FAS(21.) 230
KUBÍČEK Jiří HA-K3-C1 Škoda 130 RS 1:11.21 1:11.21 +12.55
44. TÜRK Petr 0MREC(23.) 311
TR Motorsport CHEMWORK S1+2000/4WD Subaru Impreza WRX STI 1.91 5.42 1:11.25 1:11.25 +12.59
45. MACH Jan 1FAS(22.) 310
MACH Jan E1H-2000 Škoda Octavia Cup 2.52 6.29 1:11.32 1:11.32 +12.66
46. MAIER Helmut 0MREC(24.) 110
H+R Spezialfedern E1-1600 VW Spies - Golf 2.41 5.82 1:11.34 1:11.34 +12.68
47. KAŠPAR Vilém 0MREC(25.) 301
VPKmotors S1-2000 Škoda Fabia RS 2.67 6.45 1:11.50 1:11.50 +12.84
48. KOPEČEK Jiří 1FAS(23.) 38
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2-SS-2000 Opel Lotus 2.41 5.95 1:11.53 1:11.53 +12.87
49. JINDRA Michal 1FAS(24.) 96
GMS CZECH RACING TEAM Skupina 3 Porsche 997 GT3 2.20 5.15 1:11.59 1:11.59 +12.93
50. MÜLLER Lukáš 1FAS(25.) 22
ALCORE MOTORSPORT, o.s. Skupina 5 Škoda Octavia Cup 2.68 6.33 1:11.75 1:11.75 +13.09
50. KOLČAVA Radek 0MREC(26.) 386
AUTO-KORA S1+2000/2WD Volkswagen golf gti 2.55 6.01 1:11.75 1:11.75 +13.09
52. PLUHAŘ Jindřich 1FAS(26.) 74
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK Skupina 5 Nissan Sunny 2.69 6.55 1:11.91 1:11.91 +13.25
53. HEDA Jiří 1FAS(27.) 201
ALCORE MOTORSPORT, o.s. HA-K4-D9 Lola 598 2.29 5.73 1:11.96 1:11.96 +13.30
54. KREJČÍ Filip 0MREC(27.) 321
HOKRmotors Racing S1+2000/4WD Subaru Impreza Type RA 1.98 5.25 1:12.11 1:12.11 +13.45
55. ČERVENÝ Lukáš 0MREC(28.) 203
Červený motorsport E1+2000/4WD Škoda Fabia 2,0t 2.03 5.16 1:12.33 1:12.33 +13.67
56. PLEVA Martin 0MREC(29.) 160
Automotoklub Vrbno v AČR E1-1400 Škoda 100 2.13 5.82 1:12.54 1:12.54 +13.88
57. BEJDA Pavel 1FAS(28.) 91
BEJDA Pavel Skupina 3 Porsche 911 2.46 5.76 1:12.87 1:12.87 +14.21
58. ŠEBESTA Pavel 1FAS(29.) 116
ŠEBESTA Pavel Skupina 5 Ford Focus ST 2.51 6.17 1:13.39 1:13.39 +14.73
59. FURIŠ Pavel 1FAS(30.) 374
ALCORE MOTORSPORT, o.s. E1H-2000 Peugeot 205 MI 16 2.50 6.34 1:13.60 1:13.60 +14.94
60. KAWULOK Jiří 0MREC(30.) 102
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-3000/2WD BMW E30 2.65 6.55 1:13.65 1:13.65 +14.99
61. OSLADIL Jan snr. 0MREC(31.) 21
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2/SS-2000 Formule Tatus Renault 2.15 5.31 1:13.67 1:13.67 +15.01
62. TOMEČEK Lukáš 1FAS(31.) 302
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Škoda Fabia 2.71 6.51 1:13.70 1:13.70 +15.04
63. ŠPLÍCHAL David 0MREC(32.) 432
Garage Flora HA1-2000 VW Golf gti 2.44 6.13 1:13.71 1:13.71 +15.05
64. HEJL Vladimír 1FAS(33.) 356
ALCORE MOTORSPORT, o.s. E1H-2000 Škoda Octavia Cup 2.54 6.32 1:13.74 1:13.74 +15.08
64. WINTER Jaroslav 1FAS(32.) 369
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-2000 Honda Civic Type R 2.43 6.12 1:13.74 1:13.74 +15.08
66. HOMOLA Tomáš 0MREC(33.) 450
SPZ-Vysočina HA1+2000 BMW E30 2.44 6.24 1:13.88 1:13.88 +15.22
67. HAMRLE Marek 0MREC(34.) 86
ML RACING E2/SCB Kart Honda600 1.89 5.21 1:14.24 1:14.24 +15.58
68. ŠÁLEK Jan 0MREC(35.) 85
Alcore Motorsport HA2/ZST - 1600 Estonia 21 2.10 5.63 1:14.28 1:14.28 +15.62
69. KOLEK Jan 0MREC(36.) 369
Osaka racing S1-1600 Honda Civic 2.43 6.46 1:14.30 1:14.30 +15.64
70. ZELENÝ Milan 0MREC(37.) 484
HIstoric Racing Club Jihlava HA1-1400 Škoda 130LR 2.25 5.99 1:14.39 1:14.39 +15.73
71. ŠUSTR Miloslav 0MREC(38.) 151
Alkore motrsport E1-1600 Škoda Favorit 2.43 6.21 1:14.41 1:14.41 +15.75
72. MALÝ Jaromír 1FAS(34.) 63
HYUNDAI I Janík Motorsport Skupina 2 Hyundai i30N TCR 3.20 7.42 1:14.50 1:14.50 +15.84
73. MALEŇÁK Dušan 0MREC(39.) 113
DVDV Racing Team E1-1400 Škoda 130LR/H 2.09 5.76 1:14.53 1:14.53 +15.87
74. TYKAL Petr 1FAS(35.) 205
TYKAL Petr HA-K5-E3 MTX 1-03 2.04 5.59 1:14.70 1:14.70 +16.04
75. KURBEL Michal 0MREC(40.) 125
KOVOMK racing E1-1400 Škoda 125 2.36 6.19 1:14.72 1:14.72 +16.06
76. HRUBÝ Milan 0MREC(41.) 310
Racing555 S1+2000/2WD Chevrolet CORVETTE 2.68 6.37 1:14.89 1:14.89 +16.23
76. TRNKA Zdeněk 0MREC(42.) 391
Komvet Racing S1+2000/4WD Mitsubishi Evo VI 2.04 5.49 1:14.89 1:14.89 +16.23
78. VOLENA Jiří 0MREC(43.) 240
JK Motorport E1-1400 Škoda Felicie Kit Car 2.46 6.38 1:14.90 1:14.90 +16.24
79. MLEJNEK Štěpán 1FAS(36.) 77
MLEJNEK Štěpán Skupina 5 Seat Ibiza Gti 2.37 6.06 1:15.35 1:15.35 +16.69
80. HOUSKA Radek 0MREC(44.) 322
SPZVYSOCINA S1+2000/2WD Audi TT 2.62 6.56 1:15.63 1:15.63 +16.97
81. POLEHLA Michal 0MREC(45.) 422
Osaka racing HA1-2000 Honda Ee9 Civic 2.29 6.17 1:15.77 1:15.77 +17.11
82. GRUNTORÁD František 0MREC(46.) 344
Náměšť nad Oslavou S1+2000/2WD Škoda Octavia RS 2.44 6.24 1:15.82 1:15.82 +17.16
83. LAVICKÝ Jakub 0MREC(47.) 123
Lawitzki engineering E1-1400 Fiat 126 2.01 5.63 1:15.90 1:15.90 +17.24
84. SEDLÁK Martin 0MREC(48.) 363
Ms racing S1-2000 Seat Ibiza Cupra Tdi 2.74 6.45 1:16.03 1:16.03 +17.37
85. FERSTL Sigrid 0MREC(50.) 12
SKI Modřice / Mad Racing Power E2/SS-2000 F - Tatuus Master 2.16 5.14 1:16.05 1:16.05 +17.39
85. ZÖCHLING Manfred 0MREC(49.) 514
Zöchling Motorsport HA1-K-1600 Vw Golf 1 Gti Typ 17 GTi 2.49 6.26 1:16.05 1:16.05 +17.39
87. DOLEŽAL Lubomír 1FAS(37.) 204
DOLEŽAL Lubomír HA-K5-E7 MTX 1-06 B 2.36 6.48 1:16.08 1:16.08 +17.42
88. KOPEČEK Pavel 1FAS(38.) 238
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK HA-K5-E3 MTX 1-02 1.84 5.58 1:16.33 1:16.33 +17.67
89. KRÁTKÝ Jan 0MREC(51.) 441
GMS Racing Team HA1-2000 Fiat Ritmo 130Tc Abarth 2.50 6.28 1:16.77 1:16.77 +18.11
90. KREJČÍ Bohuslav 0MREC(52.) 199
KR pro Škoda historik E1-1600 Škoda Rapid 130 RH 2.21 5.85 1:17.02 1:17.02 +18.36
91. NOVÁK Marek 1FAS(39.) 36
NOVÁK Marek E2-SS-1400 Gloria C8F 2.41 5.56 1:17.16 1:17.16 +18.50
92. HURY Radek 0MREC(53.) 396
HaD Racing S1+2000/2WD Ford Focus ST 2.63 6.49 1:17.18 1:17.18 +18.52
93. FŇUKAL Radomír 0MREC(54.) 366
PPP RACING S1-2000 Honda Civic 2.54 6.42 1:17.26 1:17.26 +18.60
94. KAŠÁK Michal 0MREC(55.) 424
Automotoklub Vrbno v AČR HA1-2000 Opel Astra 2.35 6.24 1:17.38 1:17.38 +18.72
95. KOWALSKI Adam 0MREC(56.) 377
KOWALSKI motorsport S1-1600 Peugeot 106 rallye 2.45 6.26 1:17.41 1:17.41 +18.75
96. SCHÜTZ Thomas 0MREC(57.) 520
Team Schütz HA1-K-1600 Renault 5 Alpine 2.71 6.75 1:17.42 1:17.42 +18.76
97. NOVÁK Tomáš 0MREC(58.) 347
Goodal S1-1600 Peugeot 106 2.46 6.33 1:17.62 1:17.62 +18.96
98. TOUŠEK Petr 0MREC(59.) 471
BMW Motorsport HA1-2000 BMW E30 M3 2.48 6.52 1:17.74 1:17.74 +19.08
99. POLÁK Vojtěch 0MREC(60.) 353
SPZ-Vysočina S1+2000/2WD Audi TT 2.75 6.84 1:18.14 1:18.14 +19.48
100. STEJSKAL Milan 1FAS(40.) 240
ACCR CZECH GMS RACING TEAM HA-K4-D5 Lada VFTS 2.91 6.69 1:18.21 1:18.21 +19.55
101. SCHÜTZ Stefan 0MREC(61.) 320
Team Schütz S1-2000 Seat Leon 2.51 6.25 1:18.33 1:18.33 +19.67
102. DVOŘÁK Karel 0MREC(62.) 300
Auto Kříž Racing S1-1600 Citroen C2 2.68 6.85 1:18.50 1:18.50 +19.84
103. HAIDN Franz 0MREC(63.) 403
MSC Mühlbach HA1+2000 BMW E30 325ix 2.11 6.03 1:18.63 1:18.63 +19.97
104. ORAVEC David 0MREC(64.) 111
Skalda Racing E1-1400 Škoda Fabia 2.61 6.78 1:18.64 1:18.64 +19.98
105. HRADIL Vladimír 1FAS(41.) 311
HRADIL Vladimír E1H-1400 Škoda 110 R 2.24 6.16 1:18.67 1:18.67 +20.01
106. KRÁLÍK Adam 1FAS(42.) 95
KRÁLÍK Adam Skupina 5 Seat Leon TDi 2.53 6.46 1:19.08 1:19.08 +20.42
106. KRÁLÍK Lukáš 0MREC(65.) 496
HRT racing team HA1-2000 VW Golf mk2 GTI 2.45 6.46 1:19.08 1:19.08 +20.42
108. KARPÍŠEK Tomáš 0MREC(66.) 466
HRT racing team HA1-2000 Volkswagen Scirocco mk2 2.46 6.56 1:19.25 1:19.25 +20.59
109. KOČIŘÍK David 0MREC(67.) 129
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-1400 Škoda 130 2.37 6.30 1:19.35 1:19.35 +20.69
110. BORKOVEC Jiri 0MREC(68.) 330
Náměšť nad Oslavou S1+2000/2WD Skoda Octavia RS 3.33 7.56 1:19.61 1:19.61 +20.95
111. FURIŠ Filip 1FAS(43.) 312
ALCORE MOTORSPORT, o.s. E1H-1600 Honda Civic 2.60 6.56 1:19.81 1:19.81 +21.15
112. ŠUBA Ladislav 1FAS(44.) 39
gt2 motorsport s.r.o. Skupina 1 BMW M3 2.37 5.89 1:19.85 1:19.85 +21.19
113. TEYSCHL Otakar 0MREC(69.) 404
OTRacing HA1-1400 Mini Mk 3 Walter 2.64 6.57 1:19.86 1:19.86 +21.20
114. ŠPUNDA Petr 0MREC(70.) 463
PŠ Autosport HA1-2000 Ford Escort RS 2000 2.70 6.56 1:19.96 1:19.96 +21.30
115. HIMMER Petr 1FAS(45.) 330
ALCORE MOTORSPORT, o.s. E1H-1400 Škoda 130 LR 2.16 6.16 1:20.03 1:20.03 +21.37
116. STRNAD Petr 1FAS(46.) 200
STRNAD Petr HA-K2-B3 Škoda 130 RS 2.33 6.15 1:20.29 1:20.29 +21.63
117. VAVROCH Petr 1FAS(47.) 323
VAVROCH Petr E1H-1400 Volkswagen Polo Fox 2.59 6.43 1:20.31 1:20.31 +21.65
118. ZOUFALÝ Karel 1FAS(48.) 304
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Škoda Felicia Pick-Up Fre 2.46 6.42 1:20.74 1:20.74 +22.08
119. ŠPILKA Michal 1FAS(49.) 76
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK Skupina 5 Škoda Felicia Pick-Up Fre 2.60 6.52 1:20.88 1:20.88 +22.22
120. FRANTA Adam 0MREC(71.) 246
TWR racing E1-1600 Ford Fiesta Mk4 2.69 6.98 1:21.02 1:21.02 +22.36
121. NOVÁČEK Miloš 0MREC(72.) 469
MN Japan racing HA1-1400 Honda Civic 4g 2.46 6.64 1:21.22 1:21.22 +22.56
122. HÁJEK Marek 1FAS(50.) 320
HÁJEK Marek E1H-2000 BMW E36 2.77 6.68 1:21.77 1:21.77 +23.11
123. ČADEK Luboš 0MREC(73.) 97
Auto přívěsy Čadek HA2 Metalex Delta 2 2.23 5.89 1:21.79 1:21.79 +23.13
124. ŠPAČEK Zdeněk 0MREC(74.) 17
Špaček E2/SS-2000 Formule Ford Mygale 2.37 6.18 1:21.99 1:21.99 +23.33
125. SEDLÁČEK Marek 0MREC(75.) 337
MS MotorSport S1+2000/4WD Subaru Impreza 1.90 5.40 1:22.03{+10} 1:22.03 +23.37
126. ŠVÁB Kamil 0MREC(76.) 445
HL Motorsport HA1-2000 Opel Astra GSI 2.85 6.97 1:22.16 1:22.16 +23.50
127. ZOUFALÁ Martina 0MREC(77.) 189
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-1600 Škoda Felicia 2.57 6.47 1:22.56 1:22.56 +23.90
128. FURIŠ Karel 0MREC(78.) 470
Alcore Motorsport HA1-2000 Peugeot 205 GTI 2.71 6.99 1:22.64 1:22.64 +23.98
129. SCHWARZMAIER Dominik 0MREC(79.) 348
Team Schütz S1-1600 VW Polo 2.66 6.78 1:22.82 1:22.82 +24.16
130. SIKORA Miroslav 0MREC(80.) 233
R.D.L. servis E1-1600 Škoda Felicia 2.71 6.74 1:22.93 1:22.93 +24.27
131. BRŮŽA Tomáš 0MREC(81.) 355
VPKmotors S1-2000 Škoda Fabia RS 2.93 7.01 1:22.96 1:22.96 +24.30
132. KOSTELECKÝ Radek 0MREC(82.) 80
Kosťa Motor HA2 Ford Van Diemen 2.77 7.04 1:23.36 1:23.36 +24.70
133. VÁŇA Jan 0MREC(83.) 156
Alfa Romeo Luigi Team E1-3000/2WD Alfa Romeo Luigi Team 2.56 6.37 1:23.66 1:23.66 +25.00
134. KOZAR Yevhen 1FAS(51.) 30
KOZAR Yevhen Skupina 4 Renault Mégane Coupe 2.59 6.34 1:23.80{+10} 1:23.80 +25.14
135. BRUCKNER René 0MREC(84.) 349
Team Schütz S1-2000 VW GOLF 2.59 6.77 1:24.27 1:24.27 +25.61
136. STRNAD Lukáš 0MREC(85.) 488
Hostr racing team HA1-1400 Škoda 130 LR 2.40 6.59 1:24.81 1:24.81 +26.15
137. GOLIS Jan 1FAS(52.) 301
GOLIS Jan E2H-SS-1600 Konig E2 2.35 6.00 1:25.03 1:25.03 +26.37
138. KIML Jiří 0MREC(86.) 511
Auto Classic Club Brno HA1-K-1300 Škoda 120 LS 2.70 7.21 1:25.04 1:25.04 +26.38
139. KOSTELECKÝ Tomáš 0MREC(87.) 371
Kosťa Motor S1-2000 Peugeot 206 GT 2.87 7.38 1:26.51 1:26.51 +27.85
140. MACEK Vojtěch 0MREC(88.) 150
Advantage Motorsport Bruntál E1-1600 Škoda 110 R 2.10 5.67 1:30.30 1:30.30 +31.64
141. HELIGR Jaroslav 1FAS(53.) 202
AUTO KLUB ÚSTÍ NAD ORLICÍ v AČ HA-K5-E2 MTX 1-01 2.71 7.65 1:30.72 1:30.72 +32.06
142. ŠVÁB Jakub 0MREC(89.) 413
HL Motorsport HA1-2000 Opel Astra GSI 2.89 7.07 1:32.14{+10} 1:32.14 +33.48
143. MESÁROŠ Ján 0MREC(90.) 501
MEŠI HA1-K-1300 Škoda 120S 2.78 7.59 1:32.28 1:32.28 +33.62
144. VLASÁKOVÁ Vendula 0MREC(91.) 451
Gt2 HA1-2000 Renault Clio 2.58 6.99 1:32.60 1:32.60 +33.94
145. ÁZSÓTH Ladislav 0MREC(92.) 308
LRT S1-2000 Ford Focus 2.91 6.83 1:33.04 1:33.04 +34.38
146. KUBÍČEK Jiří 1FAS(54.) 255
KUBÍČEK Jiří HA-K2-B5 BMW 2002 TI 2.95 8.17 1:33.08 1:33.08 +34.42
147. KOŠŤÁL Martin 0MREC(93.) 135
Pfeifer Motorsport E1-2000 Škoda Octavia Cup 2.0 2.76 6.95 1:35.61 1:35.61 +36.95
148. KAZDOVÁ Jana 0MREC(94.) 345
DOHNAL MOTORSPORT S1-1600 Citroen C2 2.83 7.45 1:40.78 1:40.78 +42.12
149. FAKTOR Vladimír 0MREC(95.) 539
F-2 HA1-K-1300 Škoda 120S 2.47 7.47 1:45.78 1:45.78 +47.12
STUDENÝ Lukáš 1FAS 16
ALCORE MOTORSPORT, o.s. E2-SS-1400 Gloria B4/5 2.09 5.25 - DNF - - DNF -
OSLADIL Jan 0MREC 90
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK HA2 Spider MTX 2-03 2.25 6.71 - DNF - - DNF -
MIKEŠ Jaroslav 1FAS 217
ACCR Mikeš racing Czech Team HA-K2-B3 Škoda 130 RS 8.61 12.36 - DNF - - DNF -
HANZAL Martin 0MREC 130
MH motorsport E1-1400 Škoda 130H 2.13 5.80 - DNF - - DNF -
ŠRÁMEK Jakub 0MREC 147
JSR Motorsport E1-2000 Alfa Romeo 147 SP 2.75 6.61 - DNF - - DNF -
VIČAR Milan 0MREC 442
GMS Racing Team HA1+2000 BMW M3 E30 - DNF - - DNF -
LEV Martin 0MREC 332
Autoservis Lev S1+2000/4WD Subaru Impreza STI 1.94 4.88 - DSQ - - DNF -
 
Time Icon Heat Event
18:37:42 R1 I. súťažná jazda je ukončená
18:21:32 R1 Havária št. č. 16 (pretekár OK)
17:35:04 R1 Štartujú vozidlá MČR
17:31:55 R1 DELETE
17:31:07 R1 Štartujú dabléri MHCC
17:04:41 R1 Vozidlá MHCC budú schádzať do depa
16:53:19 R1 Št. č. 111 bude mať po červenej vlajke opravnú jazdu
16:34:45 R1 Št. č. 328 bude mať po červenej vlajke opravnú jazdu
15:59:29 R1 Prvé vozidlo na trati
15:57:43 R1 Dnešné preteky budú vyhodnotené len z jednej súťažnej jazdy
15:57:07 R1 I. súťažná jazda bude pokračovať o 16:00 hod.
15:56:32 R1 Odjazdené časy pred nehodou budú anulované.
14:42:09 R1 Preteky sú pozastavené pre spadnutý stĺp elekrického vedenia.
13:37:32 R1 Havarované vozidlo je potrebné odtihnúť - pauza cca 15 min.
13:36:56 R1 Havária št. č. 442 - náraz do stĺpa (pretekár OK)
13:19:45 R1 Je odštartované