On-line results
 
PRAMOS XVII. Divácká 13°, Diváky (CZ), 10.09.2022 - Competition - Heat 2
 
 
Overall    Class    Groups    Categs    Start list    Practice
 
Lady Trophy    Junior Trophy   
 
 
Last 5 competitors in Finish
 
Rank Driver Series # Nation Class Heat1 Heat2 RUN
70. HOUSKA Radek 2AS(14.) 722
AS-E1+2000 1:48.47{+10} 1:39.97 3:28.44
68. KEPEN Maxmilián 2AS(12.) 631
AS-E1-1600 1:41.83 1:45.91 3:27.74
90. MANÍK Luděk 2AS(31.) 919
AS-HA1-Veterán 2:19.58 2:23.58 4:43.16
62. HANACIK Michal 2AS(8.) 610
AS-S1+2000/2WD 1:39.00 1:43.04 3:22.04
76. PAŠEK Marcel 2AS(18.) 703
AS-E1+2000 1:48.29 1:48.17 3:36.46
MORE >>
 
End Race at 18:10
Official Results - Maverick Hill Climb Czech 2022
Official Results - Maverick Slalom - Trophy 2022
 
Absolute results
 
Rank Driver Series # Nation Team Class Car 20m 100m Heat1 20m 100m Heat2 RUN Gap
Valid Track record: 57.78 - 2020, BENEŠ Miloš, Osella FA 30
1. KOMÁREK David 0MREC(1.) 2
KRTZ motorsport-KOMVET racing E1-3000/2WD Mcf1 Evo Komvet 2.40 5.97 1:11.03 2.96 6.96 1:13.15 2:24.18 v=119.85
2. ŠPALEK Jiří 0MREC(2.) 1
Komvet Racing E2/SC+2000 Norma M20F EVO 2.43 6.00 1:11.97 3.09 7.21 1:15.20 2:27.17 +2.99
3. SUROWKA Jaroslav 0MREC(3.) 20
Js Racing z.s. E2/SC-2000 Norma M20 2.06 5.33 1:09.11 2.59 6.32 1:18.30 2:27.41 +3.23
4. FILLOVÁ Kristýna 0MREC(4.) 8
KRTZ motorsport-KOMVET racing E1+2000/4WD Mitsubishi Evo Komvet 2.17 5.46 1:12.29 2.39 6.37 1:15.87 2:28.16 +3.98
5. MADRIAN Ferdinand 0MREC(5.) 3
SKI Modřice / Mad Racing Power E2/SC+2000 Norma M20FC McLaren 2.33 5.72 1:12.96 2.62 6.67 1:21.17 2:34.13 +9.95
6. TÜRK Petr 0MREC(6.) 311
TR Motorsport CHEMWORK S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo IX 2.30 5.84 1:15.20 2.22 6.19 1:21.24 2:36.44 +12.26
7. ŽÁČEK Petr 0MREC(7.) 411
LEGENDY HA1+2000 Audi Sport Quattro S1 2.10 5.70 1:16.46 2.28 6.00 1:21.28 2:37.74 +13.56
8. FRGAL Erik 0MREC(8.) 284
Ef profiracing E1+2000/4WD Subaru Impreza 1.93 5.58 1:17.58 2.13 6.03 1:23.01 2:40.59 +16.41
9. ŠTELC Lukáš 0MREC(9.) 119
KOTOUČ Gearboxes E1+2000/4WD Mitsubishi Evolution 2.07 5.38 1:15.46 2.50 6.34 1:25.43 2:40.89 +16.71
10. VÁVRA Petr 0MREC(10.) 335
TSU racingteam S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo 8 1.99 5.65 1:19.56 2.54 6.53 1:24.04 2:43.60 +19.42
11. KREJČÍ Filip 0MREC(11.) 321
HOKRmotors Racing S1+2000/4WD Subaru Impreza Type RA 1:17.11 2.17 6.03 1:26.81 2:43.92 +19.74
12. KOLČAVA Radek 0MREC(12.) 386
AUTO-KORA S1+2000/2WD VW golf gti 2.91 7.00 1:19.30 3.20 7.91 1:25.44 2:44.74 +20.56
13. KAŠPAR Vilém 0MREC(13.) 301
VPKmotors S1-2000 Škoda Fabia RS 2.91 7.71 1:22.96 2.94 7.49 1:23.64 2:46.60 +22.42
14. TRNKA Zdeněk 0MREC(14.) 391
Komvet Racing S1+2000/4WD Mitsubishi Evo VI 2.22 6.31 1:21.33 2.35 6.68 1:26.30 2:47.63 +23.45
15. HOMOLA Tomáš 0MREC(15.) 450
SPZ-Vysočina HA1+2000 BMW E30 2.70 6.74 1:22.48 3.06 7.27 1:25.23 2:47.71 +23.53
16. ŠPLÍCHAL David 0MREC(16.) 432
garage flora HA1-2000 VW Golf gti 2.68 6.83 1:21.76 2.80 7.33 1:27.23 2:48.99 +24.81
17. ŠRÁMEK Jakub 0MREC(17.) 147
JSR Motorsport E1-2000 Alfa Romeo 147 SP 2.84 6.81 1:19.81 3.30 7.80 1:29.73 2:49.54 +25.36
18. KAWULOK Jiří 0MREC(18.) 102
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-3000/2WD BMW E30 2.72 6.68 1:18.15 3.21 7.62 1:31.83 2:49.98 +25.80
19. POLEHLA Michal 0MREC(19.) 422
Osaka racing HA1-2000 Honda Ee9 Civic 2.53 6.61 1:20.20 2.80 7.30 1:30.03 2:50.23 +26.05
20. ZÖCHLING Manfred 0MREC(20.) 514
Zöchling Motorsport HA1-K-1600 Vw Golf 1 Gti Typ 17 GTi 2.58 6.55 1:21.11 3.00 7.28 1:29.86 2:50.97 +26.79
21. BENŠ Radim 0MREC(21.) 339
Tužka Racing S1-2000 Seat Ibiza Rally 2.68 6.86 1:22.95 3.12 7.85 1:28.38 2:51.33 +27.15
22. ŽÁK Josef 0MREC(22.) 114
ŽÁK E1-1600 Škoda Š100 2.24 5.94 1:18.33 2.87 7.10 1:34.65 2:52.98 +28.80
23. OSLADIL Jan snr. 0MREC(23.) 21
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2/SS-2000 Formule Tatus Renault 2.20 5.66 1:21.62 2.71 7.25 1:31.43 2:53.05 +28.87
24. KOWALSKI Adam 0MREC(24.) 377
KOWALSKI motorsport S1-1600 Peugeot 106 rallye 2.35 6.21 1:21.55 3.09 7.56 1:31.76 2:53.31 +29.13
25. HOUSKA Radek 0MREC(25.) 322
SPZVYSOCINA S1+2000/2WD Audi TT 2.87 7.01 1:24.26 3.27 7.88 1:30.19 2:54.45 +30.27
26. ŠUSTR Miloslav 0MREC(26.) 151
Alkore motrsport E1-1600 Škoda Favorit 2.56 6.87 1:23.99 2.87 7.17 1:30.50 2:54.49 +30.31
27. ZIMÁK Martin 0MREC(27.) 247
TWR racing E1-2000 Ford Fiesta 2.57 7.05 1:24.28 2.83 7.53 1:30.90 2:55.18 +31.00
28. PLEVA Martin 0MREC(28.) 160
Automotoklub Vrbno v AČR E1-1400 Škoda 100 2.25 6.18 1:21.19 2.60 6.94 1:34.25 2:55.44 +31.26
29. HRUBÝ Milan 0MREC(29.) 310
Racing555 S1+2000/2WD Chevrolet CORVETTE 1:29.22 2.76 6.85 1:26.23 2:55.45 +31.27
30. KOŠŤÁL Martin 0MREC(30.) 135
Pfeifermotorsport E1-2000 Škoda Octavia Cup 2.0 3.03 7.24 1:25.91 3.38 8.34 1:29.76 2:55.67 +31.49
31. KAŠÁK Michal 0MREC(31.) 424
Automotoklub Vrbno v AČR HA1-2000 Opel Astra 2.47 6.53 1:23.74 2.94 7.24 1:32.04 2:55.78 +31.60
32. NASTOUPIL Lukaš 0MREC(32.) 290
PNTH E1-1600 Honda CRX 2.81 6.92 1:25.75 2.97 7.34 1:30.46 2:56.21 +32.03
33. GRUNTORÁD František 0MREC(33.) 344
Náměšť nad Oslavou S1+2000/2WD Škoda Octavia RS 3.09 7.52 1:30.34 3.21 7.68 1:27.00 2:57.34 +33.16
34. FERSTL Christian 0MREC(34.) 11
SKI Modřice / Mad Racing Power E2/SS-2000 F - Tatuus Master 2.17 5.81 1:23.85 2.79 6.90 1:33.85 2:57.70 +33.52
35. KOLEK Jan 0MREC(35.) 369
Osaka racing S1-1600 Honda Civic 5g 2.61 6.82 1:27.59 3.06 7.57 1:31.22 2:58.81 +34.63
36. NOVÁČEK Miloš 0MREC(36.) 469
MN Japan racing HA1-1400 Honda Civic 4g 2.67 6.78 1:26.45 2.81 7.19 1:32.51 2:58.96 +34.78
37. BORKOVEC Jiri 0MREC(37.) 330
Náměšť nad Oslavou S1+2000/2WD Skoda Octavia RS 2.51 6.88 1:26.29 2.97 7.59 1:34.43 3:00.72 +36.54
38. KURBEL Michal 0MREC(38.) 125
KOVOMK racing E1-1400 Škoda 125 2.45 6.75 1:25.95 2.68 7.29 1:35.80 3:01.75 +37.57
39. ZIMA Petr 0MREC(39.) 225
TSU Racing Team E1-1400 Fiat Cinquecento R1 2.64 6.66 1:26.54 3.56 8.61 1:35.77 3:02.31 +38.13
40. FRANTA Adam 0MREC(40.) 246
TWR racing E1-1600 Ford Fiesta Mk4 2.91 7.77 1:33.62 2.95 7.52 1:29.55 3:03.17 +38.99
41. TOUŠEK Petr 0MREC(41.) 471
BMW Motorsport HA1-2000 BMW E30 M3 2.66 6.78 1:28.99 3.02 7.73 1:35.09 3:04.08 +39.90
42. KOČIŘÍK David 0MREC(42.) 129
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-1400 Škoda 130 1:30.51 2.84 7.22 1:33.96 3:04.47 +40.29
43. HRABČÍK Milan 0MREC(43.) 142
notor motor racing team E1+3000/2WD Peugeot 406 Coupe 2.25 6.23 1:27.01 3.10 7.73 1:37.80 3:04.81 +40.63
44. BERÁNEK Radek 2AS(1.) 667
bez teamu AS-S1+2000/4WD Toyota Yaris 1.93 5.62 1:32.08 2.23 6.05 1:35.43 3:07.51 +43.33
45. SCHÜTZ Stefan 0MREC(44.) 320
Team Schütz S1-2000 Seat Leon 2.89 7.73 1:30.65 3.61 8.88 1:38.29 3:08.94 +44.76
46. VLASÁKOVÁ Vendula 0MREC(45.) 451
Gt2 HA1-2000 Renault Clio 2.54 7.11 1:33.23 3.13 9.08 1:38.58 3:11.81 +47.63
47. DRONG Pavel 0MREC(46.) 401
Pavel Drong HA1-1400 Suzuki Swift GTI 3.05 7.38 1:28.08 3.29 7.94 1:44.61 3:12.69 +48.51
48. KURBEL Pavol 0MREC(47.) 120
KOVOMK racing E1-1400 Škoda 120L 2.61 6.91 1:35.45 2.96 7.64 1:38.21 3:13.66 +49.48
49. PODMAJERSKY Vladimi 0MREC(48.) 206
VP Racing E1-2000 Peugeot 206 RC 2.85 7.28 1:36.50 2.94 7.42 1:40.27 3:16.77 +52.59
50. SCHÜTZ Victoria 0MREC(49.) 510
Team Schütz HA1-K-1600 VW Golf 1 Gti 2.72 7.38 1:35.50 3.46 8.65 1:41.32 3:16.82 +52.64
51. CEJNAR Pavel 0MREC(50.) 365
Cejny Motorsport S1-1600 Suzuki Swift gti 2.83 7.57 1:35.66 3.34 8.37 1:41.28 3:16.94 +52.76
52. PFEIFFER Siegfried 2AS(2.) 602
Pfeiffer Motorsport AS-S1+2000/4WD Toyota Yaris GR 1.85 5.59 1:35.39 2.35 6.74 1:42.81 3:18.20 +54.02
53. MATULA Michal 0MREC(51.) 145
Matula motorsport E1-2000 Honda S2000 2.66 6.84 1:33.68 3.46 8.94 1:44.64 3:18.32 +54.14
54. BRUCKNER René 0MREC(52.) 349
Team Schütz S1-2000 VW GOLF 2.73 7.26 1:33.22 3.26 8.51 1:45.23 3:18.45 +54.27
55. VÁŇA Jan 0MREC(53.) 156
Alfa Romeo Luigi Team E1-3000/2WD Alfa Romeo Luigi Team 2.88 7.11 1:32.14 3.36 8.42 1:47.06 3:19.20 +55.02
56. HAVLÍK Adam 2AS(3.) 696
TOYOTA HS AUTOMOBIL AS-S1+2000/4WD Toyota Yaris GR 2.09 6.06 1:39.56 2.25 6.27 1:40.60 3:20.16 +55.98
57. ŠVÁB Kamil 0MREC(54.) 445
HL Motorsport HA1-2000 Opel Astra GSI 1:37.44 2.94 7.71 1:42.82 3:20.26 +56.08
58. KEPEN Rostislav 2AS(4.) 629
RMK motorsport AS-E1-1600 Citroen Saxo vts 2.63 6.72 1:36.78 2.82 7.42 1:43.53 3:20.31 +56.13
59. KREJČÍ Filip 2AS(5.) 670
HOKRmotors Racing AS-S1+2000/4WD Subaru Impreza Type RA 2.07 5.59 1:42.83{+10} 2.37 6.19 1:37.49 3:20.32 +56.14
60. CAHA Jan 2AS(6.) 621
TVVR Racing Team AS-S1+2000/4WD Seat Leon Cupra 2.06 6.14 1:38.43 2.31 6.62 1:42.23 3:20.66 +56.48
61. TRNKA Zdeněk 2AS(7.) 791
STK Okříšky RT AS-E1+2000 Mitsubishi Lancer Evo 6 2.37 6.37 1:41.10 2.48 6.64 1:40.76 3:21.86 +57.68
62. HANACIK Michal 2AS(8.) 610
Puglife AS-S1+2000/2WD Honda Civic 2.58 6.57 1:39.00 2.75 7.07 1:43.04 3:22.04 +57.86
63. JANOUŠEK Jaroslav 2AS(9.) 680
ja AS-S1-2000 Nissan sunny 2.68 7.03 1:40.79 2.80 7.20 1:41.82 3:22.61 +58.43
64. CAHA Petr 2AS(10.) 625
TVVR racing team AS-S1-2000 Seat Leon tdi 2.57 6.79 1:40.90 3.00 7.72 1:43.18 3:24.08 +59.90
65. SIKORA Miroslav 0MREC(55.) 233
R.D.L. servis E1-1600 Škoda Felicia 2.78 7.06 1:35.76 3.20 8.52 1:48.39 3:24.15 +59.97
66. FRANTA Adam 2AS(11.) 746
TWR racing AS-E1-1600 Ford Fiesta Mk4 2.62 7.07 1:40.59 3.01 7.63 1:44.37 3:24.96 +1:00.78
67. HELEŠIC Vladislav 0MREC(56.) 55
JS Racing E2/SS-1600 MTX Faster 2.45 6.33 1:33.12 3.62 9.07 1:53.74 3:26.86 +1:02.68
68. KEPEN Maxmilián 2AS(12.) 631
RMK motorsport AS-E1-1600 Opel corsa A 1.6 GSI 2.73 7.15 1:41.83 2.72 7.19 1:45.91 3:27.74 +1:03.56
69. HLÁSENSKÝ Ivan 2AS(13.) 605
IH motorsport AS-S1+2000/2WD BMW M2 competition 2.54 6.57 1:45.74{+10} 2.94 7.58 1:42.19 3:27.93 +1:03.75
70. HOUSKA Radek 2AS(14.) 722
SPZVYSOCINA AS-E1+2000 Audi TT 2.71 6.83 1:48.47{+10} 2.82 6.99 1:39.97 3:28.44 +1:04.26
71. DUDÍK Lubomír 0MREC(57.) 456
VW Brouk servis Olomouc HA1-2000 VW VW Brouk 1302 2.59 6.96 1:37.87 3.32 8.63 1:50.86 3:28.73 +1:04.55
72. ŠVÁB Jakub 0MREC(58.) 413
HL Motorsport HA1-2000 Opel Astra GSI 1:52.50 3.28 8.02 1:37.97 3:30.47 +1:06.29
73. KURBEL Michal 2AS(15.) 715
Kovomk racing AS-E1-1400 Skoda 125 2.39 6.50 1:40.04 2.61 7.03 1:51.63 3:31.67 +1:07.49
74. DIVIŠ Jiří 2AS(16.) 609
JD Motorsport AS-S1-1400 VW Polo 2.73 7.56 1:45.47 2.82 7.57 1:48.65 3:34.12 +1:09.94
75. KURBEL Pavol 2AS(17.) 716
Kovomk racing AS-E1-1400 Škoda 120L 2.35 6.35 1:44.02 2.81 7.23 1:51.06 3:35.08 +1:10.90
76. PAŠEK Marcel 2AS(18.) 703
- AS-E1+2000 BMW E30 2.62 6.77 1:48.29 2.81 7.42 1:48.17 3:36.46 +1:12.28
77. POLÁK Vojtěch 2AS(19.) 798
SPZ-Vysočina AS-E1+2000 Audi TT 2.87 7.12 1:47.70 3.37 8.06 1:49.44 3:37.14 +1:12.96
78. JEŽ Petr 2AS(20.) 618
Jež AS-S1-2000 Ford Focus 2.68 7.36 1:49.14 3.10 7.90 1:53.52 3:42.66 +1:18.48
79. ŠPLÍCHAL Jiří 2AS(21.) 689
Garage Flóra AS-S1-2000 Volkswagen Golf 3 2.65 7.64 1:52.98 2.85 7.75 1:53.04 3:46.02 +1:21.84
80. NEDUCHAL Matěj 2AS(22.) 799
Automotosport Neduchal AS-E1-1600 Škoda 130 R/H 2.31 6.30 1:47.57 2.78 7.86 2:01.06 3:48.63 +1:24.45
81. ŠTĚPÁNKOVÁ Natalie 2AS(23.) 797
AV díly Praha AS-E1-2000 Volvo 480 2.61 7.25 1:51.46 3.03 8.41 1:57.43 3:48.89 +1:24.71
82. SMOLÍK Zdeněk 2AS(24.) 616
STK Okříšky RT AS-S1-1400 Mitsubishi Colt Sport 2.79 7.83 1:53.68 2.93 8.03 1:55.96 3:49.64 +1:25.46
83. SVOBODA Roman 2AS(25.) 658
Focus Team AS-S1-1600 Ford Focus 2.82 8.07 1:53.42 3.19 8.52 1:57.90 3:51.32 +1:27.14
84. PAZDERKA Zdeněk 2AS(26.) 668
Miata AS-S1-1600 Mazda MX-5 2.80 7.95 1:55.46 3.31 8.65 2:02.10 3:57.56 +1:33.38
85. KIMLOVÁ Anna 2AS(27.) 613
Auto Classic Club Brno AS-S1-2000 BMW 318ti 2.76 7.48 1:56.65 3.72 9.15 2:02.05 3:58.70 +1:34.52
86. CUPÁKOVÁ Hana 2AS(28.) 628
- AS-S1-2000 BMW 318ti 2.75 7.83 1:58.60 3.24 8.77 2:05.06 4:03.66 +1:39.48
87. KEŇO Petr 0MREC(59.) 117
PK racing team E1-1150 Fiat Cinguecento 3.00 8.46 1:55.97 3.66 10.09 2:07.86 4:03.83 +1:39.65
88. BARTOŠ Miroslav 2AS(29.) 677
AV díly Praha AS-S1-1600 Volvo C30 C30 2.85 8.14 2:00.86 3.23 8.67 2:04.27 4:05.13 +1:40.95
89. SVOBODA Jiří 2AS(30.) 697
JS Racing team AS-S1-1600 Škoda Felicia 2.81 8.23 2:03.50 3.18 8.85 2:08.94 4:12.44 +1:48.26
90. MANÍK Luděk 2AS(31.) 919
LM motorsport AS-HA1-Veterán Škoda Octavia 3.33 9.19 2:19.58 3.58 9.32 2:23.58 4:43.16 +2:18.98
FIRTL Stanislav 0MREC 299
ARC Kyjov E1-2000 Škoda Octavia TDi 2.62 6.49 - DNF - 2.71 6.91 1:21.26 - DNF -
BLAŽEK Roman 0MREC 214
Oliver Motorsport E1+2000/4WD Mitsubishi Oliver Motorsp 2.02 5.13 1:07.29 - DNS - - DNF -
VANĚREK Roman 0MREC 333
Cistevozy racing S1-2000 Skoda Fabia 3.00 7.44 1:22.27 3.11 7.80 - DNF - - DNF -
MAIER Helmut 0MREC 110
H+R Spezialfedern E1-1600 VW Spies - Golf 2.66 6.56 1:25.20 - DNS - - DNF -
MELŠA Michal 0MREC 234
TRT E1-1600 Toyota MR2 2.92 7.24 1:40.02 - DNS - - DNF -
STRNAD Lukáš 0MREC 488
Hostr racing team HA1-1400 Škoda 130 LR 2.18 6.20 1:26.14 2.77 - DNF - - DNF -
HUDEČEK Lukáš 2AS 900
Bastr AS-HA1-Veterán Trabant 601 3.10 9.35 - DNF - - DNS - - DNF -
VLASÁKOVÁ Vendula 2AS 851
Gt2 Motorsport AS-HA1-2000 Renault Clio williams 2.58 7.10 1:53.01 - DNS - - DNF -
 
Time Icon Heat Event
18:10:06 R2 Posledné dablérske vozidlo 2. súť. jazdy je v cieli. Tešíme sa na vás zajtra
18:03:46 R2 Race is paused
17:56:40 R2 Posledné vozidlo 2. súť. jazdy MST je v cieli, po zvoze budú nasledovať dabléri
17:38:55 R2 Začala 2. súž. jazda MST
17:31:34 R2 Dablérske vozidlá 2. súť. jazdy MHCC sú v cieli, po ich zvoze bude nasledovať 2. súť. jazda MST
17:28:04 R2 Na trati je prvé dablérske vozidlo 2. súť. jazdy MHCC
16:59:57 R2 Vozidlá 2. súť. jazdy MHCC sú v cieli. Po zvoze budú nasledovať dabléri
16:16:03 R2 Race on progress
16:13:12 R2 Pripravuje sa 2. súť. jazda MHCC
16:06:03 R1 Koniec 1. súť. jazdy MHCC
15:36:21 R1 Posledné vozidlá 1. súť. jazdy MHCC sú v cieli. Po ich zvoze budú nasledovať dabléri
15:23:43 R1 Race on progress
15:16:39 R1 RED flag - from marshals
15:14:01 R1 Pokračujeme
15:00:13 R1 Št. č. 299 malo kolíziu s balom slamy, št. č. 321 bolo zastavené na červenú vlajku a bude mať opakovanú jazdu
14:57:47 R1 RED flag - from marshals
14:23:24 R1 Race is paused
14:19:57 R1 Dabléri MST sú v cieli. Po ich zvoze bude nasledovať 1. súť. jazda MHCC
14:17:00 R1 Na trati sú dablérske vozidlá
14:06:14 R1 Vozidlá 1. súť. jazdy MST sú v cieli. Po ich zvoze pôjdu dabléri
13:53:39 R1 Race on progress
13:51:45 R1 Št. č. 799 a 746 budú mať opakovanú jazdu po zastavení na červenú vlajku
13:45:23 R1 RED flag - from marshals
13:42:46 R1 Race on progress
13:42:25 R1 Št. č. 667 bolo zastavené na červenú vlajku a bude mať opakovanú jazdu
13:37:06 R1 RED flag - from marshals
13:29:50 R1 Race on progress
13:28:58 R1 Pripravuje sa 1. súť. jazda MST