On-line results
 
XLIII. Zámecký vrch MANN – FILTER, Náměšť n. Oslavou (CZ), 04.05.2024 - Competition - Heat 2
 
 
Overall    Class    Groups    Categs    Start list    Practice   
 
Lady Trophy    Junior Trophy   
 
 
Last 5 competitors in Finish
 
Rank Driver/Competitor Series # Nation Class Heat RUN
28. NOVÁK Tomáš
NOVÁK Tomáš
1FAS(23.) 34
E2H
Opel Lotus
1:09.37
1:08.16
2:17.53
43. ŠÁLEK Jan
ALCORE MOTORSPORT, z.s.
1FAS(33.) 50
E2H
Opel Lotus
1:10.76
1:12.46
2:23.22
1. JANÍK Václav
ORLEN I Janík Motorsport
1FAS(1.) 12
E2-SC-3000
Norma M 20 FC
56.66
57.43
1:54.09
2. VÍTEK Petr
CLIMART RACING TEAM
1FAS(2.) 9
E2-SC-3000
Osella PA 30
57.91
57.51
1:55.42
4. ŠPALEK Jiří
KOMVET RACING
1FAS(4.) 72
E2-SC-3000
Norma M 20 F Evo
59.06
59.79
1:58.85


MORE >>
 
End Race at 17:55
Official Results - Maverick Hill Climb Czech 2024
Official Results - Mistrovství České republiky 2024
 
Absolute results
 
Rank Driver/Competitor Series # Nation Class/Car 20m 100m 1270m Heat RUN Gap
Valid Track record: 51.92 - 2020, PETIT Sébastien, Nova Np 01 - 4 Engine Honda
1. JANÍK Václav
ORLEN I Janík Motorsport
1FAS(1.) 12
E2-SC-3000
Norma M 20 FC
2.14
2.15
4.85
4.81
38.84
39.23
56.66
57.43
1:54.09 v=128.10
2. VÍTEK Petr
CLIMART RACING TEAM
1FAS(2.) 9
E2-SC-3000
Osella PA 30
2.26
2.46
4.90
5.15
39.91
40.14
57.91
57.51
1:55.42 +1.33
+1.33
3. KOMÁREK David
Komvet racing-KRTZ motorsport
1FAS(3.) 4
Skupina 1
McLaren F1 Evo 2019
2.33
2.33
5.09
5.18
40.39
40.90
58.57
59.18
1:57.75 +3.66
+2.33
4. ŠPALEK Jiří
KOMVET RACING
1FAS(4.) 72
E2-SC-3000
Norma M 20 F Evo
2.18
2.07
4.84
4.69
40.29
41.03
59.06
59.79
1:58.85 +4.76
+1.10
5. HLAVINKA Josef
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK
1FAS(5.) 5
E2-SS-1400
Gloria C8F
2.36
2.29
5.26
5.13
41.35
 
1:00.57
59.83
2:00.40 +6.31
+1.55
6. RYBNÍČEK Marek
LIQUI MOLY RACING TEAM
1FAS(6.) 7
Skupina 2
KTM GTX-Bow
2.30
2.46
5.26
5.59
41.82
42.92
59.92
1:01.49
2:01.41 +7.32
+1.01
7. DĚDEK David
ORLEN I Janík Motorsport
1FAS(7.) 11
E2-SC-2000
Norma M 20 FC
2.17
2.08
5.07
4.90
42.04
 
1:02.31
59.35
2:01.66 +7.57
+0.25
8. CHUDOBA Zdeněk
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK
1FAS(8.) 14
E2-SC-2000
Norma F 20
2.02
1.99
4.81
4.83
41.82
41.60
1:01.17
1:01.15
2:02.32 +8.23
+0.66
9. SVOBODA Jiří
ORLEN I Janík Motorsport
1FAS(9.) 19
E2-SC-2000
Norma M 20 FC
2.16
2.14
5.07
5.06
43.12
42.56
1:02.74
1:02.31
2:05.05 +10.96
+2.73
10. FILLOVÁ Kristýna
Komvet racing-KRTZ motorsport
1FAS(10.) 96
Skupina 1
Mitsubishi Lance Evo IX
2.24
2.12
5.06
4.93
43.34
 
1:03.34
1:02.95
2:06.29 +12.20
+1.24
11. MIČÁNEK Jiří
Micanek Motorsport Powered by
1FAS(11.) 22
Skupina 2
Lamborghini Huracán GT3
2.31
2.56
5.24
5.55
42.95
43.61
1:02.98
1:03.83
2:06.81 +12.72
+0.52
12. MACHOVÁ Tereza
MOTORSPORT LANŠKROUN CZECH RA
1FAS(12.) 28
E2-SC-2000
Norma F 20
2.02
2.13
4.78
4.96
42.98
42.98
1:03.44
1:03.38
2:06.82 +12.73
+0.01
13. MEIXNER Richard
KV MOTOR TEAM s.r.o.
1FAS(13.) 64
Skupina 2
Mitsubishi Lancer WRC
2.64
2.52
5.47
5.53
44.05
44.67
1:03.35
1:04.24
2:07.59 +13.50
+0.77
14. JERMAN Martin
LIQUI MOLY RACING TEAM
1FAS(14.) 59
Skupina 2
Lamborghini Huracán GT3
2.04
2.07
4.78
4.82
43.38
43.96
1:03.69
1:04.45
2:08.14 +14.05
+0.55
15. GRÜNER František
GRŰNER František
1FAS(15.) 77
Skupina 1
BMW E30
2.53
2.68
5.59
5.83
43.42
44.29
1:04.27
1:05.48
2:09.75 +15.66
+1.61
16. TÜRK Petr
TR Motosport CHEMWORK
0MREC(1.) 1
S1+2000/4WD
Mitsubishi Lancer EVO IX

1.97
4.89
4.97
44.73
44.65
1:05.82
1:05.55
2:11.37 +17.28
+1.62
17. STEHLÍK Karel
KV MOTOR TEAM s.r.o.
1FAS(16.) 99
Skupina 3
Mitsubishi Lance Evo IX
2.07
1.93
4.99
4.72
46.20
45.25
1:06.36
1:06.01
2:12.37 +18.28
+1.00
18. JINDRA Michal
MOTORSPORT LANŠKROUN CZECH RA
1FAS(17.) 69
Skupina 3
Porsche 997 GT3
2.23
2.09
5.17
4.96
45.78
45.37
1:06.89
1:06.20
2:13.09 +19.00
+0.72
19. NOVÁK Marek
NOVÁK Marek
1FAS(18.) 36
E2-SS-1400
Gloria C8F
2.08
2.27
5.10
5.25
45.15
45.17
1:07.07
1:07.29
2:14.36 +20.27
+1.27
20. LOUBAL Lubomir
Tužka Racing
0MREC(2.) 195
E1-2000
VW Golf 4 TDi DSG
2.78
2.76

6.42
46.14
45.98
1:07.38
1:07.13
2:14.51 +20.42
+0.15
21. MOTÁLEK Milan
KOMVET RACING
1FAS(19.) 121
E1H+2000
Mitsubishi Lancer Evo VI
2.14
2.08
5.11
5.08
45.74
46.55
1:06.97
1:07.58
2:14.55 +20.46
+0.04
22. PAILER Felix
SKI Modřice / Ferstl Motorspor
0MREC(3.) 100
E1+2000/4WD
Lancia Delta Integrale
1.97
1.91
4.73
4.61
45.83
45.86
1:07.75
1:06.99
2:14.74 +20.65
+0.19
23. KOLČAVA Radek
KOLČAVA Radek
1FAS(20.) 56
Skupina 4
Volkswagen Golf Gti
2.60
2.49
5.98
5.83
46.07
45.65
1:07.77
1:06.98
2:14.75 +20.66
+0.01
24. KOLBÁBEK Radek
LRT - Profiperformance
0MREC(4.) 10
E1+2000/4WD
Ford Sierra 4000
2.00
1.95
5.02
4.96
45.27
45.46
1:07.53
1:07.65
2:15.18 +21.09
+0.43
25. BEJDA Pavel
gt2 motorsport s.r.o.
1FAS(21.) 24
Skupina 3
Porsche Cayman S
2.25
2.38
5.42
5.55
46.12
46.06
1:08.01
1:07.23
2:15.24 +21.15
+0.06
26. KMÍNEK Zdeněk
LIQUI MOLY RACING TEAM
1FAS(22.) 57
Skupina 2
Lamborghini Gallardo GT3
2.32
2.25
5.35
5.31
46.46
46.95
1:08.23
1:08.72
2:16.95 +22.86
+1.71
27. ŽÁČEK Petr
LEGENDY
0MREC(5.) 4
HA1+2000
Audi Sport Quattro S1
1.90
1.95
5.03
5.07
47.61
46.21
1:09.66
1:07.64
2:17.30 +23.21
+0.35
28. NOVÁK Tomáš
NOVÁK Tomáš
1FAS(23.) 34
E2H
Opel Lotus
2.33
2.18
5.78
5.56
47.41
46.68
1:09.37
1:08.16
2:17.53 +23.44
+0.23
29. DOBEŠ Václav
V.D.Racing
0MREC(6.) 270
E1-1400
Škoda Favorit
2.46
2.50
5.90
5.94
46.90
46.44
1:09.20
1:08.40
2:17.60 +23.51
+0.07
30. HORT Martin
HORT Martin
1FAS(24.) 144
E1H-1600
Peugeot 106
2.95
2.28
6.61
5.68
46.99
45.99
1:09.72
1:08.04
2:17.76 +23.67
+0.16
31. MALÝ Jaromír
KOMVET RACING
1FAS(25.) 66
Skupina 4
Toyota Yaris GR
2.08
2.11
5.26
5.28
46.91
46.44
1:09.32
1:08.66
2:17.98 +23.89
+0.22
32. VYMĚTAL Lubomír
VYMĚTAL Lubomír
1FAS(26.) 149
E1H+2000
BMW M3 E46
2.42
2.53
5.62
5.74
47.04
47.04
1:08.79
1:09.23
2:18.02 +23.93
+0.04
33. OŠMERA Jiří
OŠMERA Jiří
1FAS(27.) 88
Skupina 3
Cupra TCR
2.65
2.75
6.33
6.23
47.32
46.91
1:09.82
1:08.94
2:18.76 +24.67
+0.74
34. KREJČÍ Filip
HOKRmotors Racing
0MREC(7.) 5
S1+2000/4WD
Subaru Impreza Type RA
2.10
1.95
5.11
4.92
48.29
46.58
1:10.53
1:08.67
2:19.20 +25.11
+0.44
35. FILIPÍN Jiří
Tužka Racing
0MREC(8.) 244
E1-1400
Suzuki Swift GTi
2.49
2.41
5.92
5.83
46.56
46.56
1:09.96
1:09.48
2:19.44 +25.35
+0.24
36. MELŠA Michal
LOTUS Racing
0MREC(9.) 6
E2/SS-2000
Lotus Opel
2.31
2.33
5.52
5.47
47.73
46.87
1:10.71
1:09.71
2:20.42 +26.33
+0.98
37. BOHÁČ Milan
BOHÁČ Milan
1FAS(28.) 146
E1H-2000
Renault Clio Sport
2.59
2.66
6.09
6.05
48.82
47.38
1:11.19
1:09.51
2:20.70 +26.61
+0.28
38. KOPEČEK Jiří
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK
1FAS(29.) 38
E2-SS-2000
Opel Lotus
2.04
2.00
5.01
4.95
48.07
 
1:10.82
1:10.04
2:20.86 +26.77
+0.16
39. LAVICKÝ Jakub
Auto Eurodiesel
0MREC(10.) 123
E1-1400
Fiat 126
2.21
2.20
5.51
5.49
47.81
47.44
1:10.93
1:10.08
2:21.01 +26.92
+0.15
40. ČEPIČKA Darek
ČEPIČKA Darek
1FAS(30.) 107
E1H+2000
Mitsubishi Lancer Evo X
2.02
2.14
5.21
5.27
48.42
47.60
1:11.38
1:10.08
2:21.46 +27.37
+0.45
41. MÜLLER Lukáš
ACCR Alcore motorsport
1FAS(31.) 55
Skupina 5
Škoda Octavia Cup
2.69
2.53
6.27
6.07
48.03
47.36
1:11.16
1:10.49
2:21.65 +27.56
+0.19
42. ŠRÁMEK Jakub
ŠRÁMEK Jakub
1FAS(32.) 47
Skupina 5
Alfa Romeo 147
2.64
2.59
6.42
6.27
49.14
48.85
1:11.76
1:11.20
2:22.96 +28.87
+1.31
43. ŠÁLEK Jan
ALCORE MOTORSPORT, z.s.
1FAS(33.) 50
E2H
Opel Lotus
2.09
1.96
5.08
4.88
48.49
46.56
1:10.76
1:12.46
2:23.22 +29.13
+0.26
44. HEDA Jiří
HEDA Jiří
1FAS(34.) 155
HA-K4-D9
Lola 598
2.36
2.26
5.70
5.58
48.54
48.41
1:11.82
1:11.51
2:23.33 +29.24
+0.11
45. KAŠPAR Vilem
VPKmotors
0MREC(11.) 301
S1-2000
Škoda Fabia RS
2.83
2.68
6.75
6.46
49.61
48.69
1:12.46
1:10.95
2:23.41 +29.32
+0.08
46. JIRAS Pavel
JIRAS Pavel
1FAS(35.) 104
E1H-1400
Škoda 120 LS
2.14
2.07
5.66
5.62
48.68
48.65
1:12.23
1:11.90
2:24.13 +30.04
+0.72
47. TYKAL Petr
SKI Modřice / Ferstl Motorspor
0MREC(12.) 95
HA2/ZST - 1600
MTX 1-03
1.98
2.01
5.59
5.60
48.19
47.60
1:12.75
1:11.67
2:24.42 +30.33
+0.29
48. KAŇKA Jiří
JK GARAGE RACING
0MREC(13.) 378
S1+2000/4WD
Subaru Impreza WRX STI
2.04
2.00
5.65
5.67
48.47
49.31
1:11.97
1:12.46
2:24.43 +30.34
+0.01
49. HLAVINKA Josef
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK
1FAS(36.) 10
E2-SC-2000
Ligier JS 49 Honda
1.95
2.15
4.75
5.05
50.77
47.68
1:14.37
1:10.84
2:25.21 +31.12
+0.78
50. POLEHLA Michal
Japan racing
0MREC(14.) 422
HA1-2000
Honda Civic EE9
2.43
2.37
5.99
5.96
48.92
48.99
1:12.83
1:12.76
2:25.59 +31.50
+0.38
51. KOZAR Yevhen
KOZAR Yevhen
1FAS(37.) 30
Skupina 4
Renault Megane RS
2.68
2.62
6.39
6.29
51.20
49.71
1:13.48
1:12.25
2:25.73 +31.64
+0.14
52. NASTOUPIL Lukáš
P.N.T.H.
0MREC(15.) 290
E1-1600
Honda CRX
2.70
2.64
6.45
6.38
49.30
48.64
1:13.47
1:12.39
2:25.86 +31.77
+0.13
53. PLEVA Martin
Automotoklub Vrbno v AČR
1FAS(38.) 140
E1H-1400
Škoda 100
2.29
2.33
5.99
5.97
49.79
49.19
1:13.24
1:12.75
2:25.99 +31.90
+0.13
54. MAIER Helmut
H+R Spezialfedern
0MREC(16.) 110
E1-1600
VW Spies-Golf
2.49
2.52
5.91
5.91
49.92
49.92
1:13.21
1:12.95
2:26.16 +32.07
+0.17
55. VANĚREK Roman
Cistevozy racing
0MREC(17.) 313
S1-2000
Skoda Fabia

2.56

6.28
49.43
50.32
1:12.91
1:13.30
2:26.21 +32.12
+0.05
56. ANDRÁS František
ARMOLAN.sk
0MREC(18.) 133
E1-3000/2WD
Mazda RX7
2.70
2.59
6.11
5.91
50.96
50.17
1:13.82
1:12.75
2:26.57 +32.48
+0.36
57. HANZAL Martin
MH motorsport
0MREC(19.) 130
E1-1400
Škoda 130H
2.30
2.22
5.86
5.68
50.12
49.21
1:13.99
1:12.62
2:26.61 +32.52
+0.04
58. HOMOLA Tomáš
SPZ-Vysočina
0MREC(20.) 450
HA1+2000
BMW E30
2.71
2.72
6.51
6.51
50.08
49.74
1:13.54
1:13.21
2:26.75 +32.66
+0.14
59. SLOVÁČEK Michal
LRT-Slomak
0MREC(21.) 121
E1+3000/2WD
Toyota MR 2
2.56
2.65
5.94
6.08
50.34
51.49
1:12.87
1:14.70
2:27.57 +33.48
+0.82
60. GRYGAR Kamil
GRYGAR Kamil
1FAS(39.) 120
E1H-2000
Renault Mégane Coupe
2.54
2.47
6.16
6.08
49.92
50.23
1:13.69
1:13.99
2:27.68 +33.59
+0.11
61. MELICHAR Dominik
Domass Hospital
0MREC(22.) 433
HA1-1400
Honda Civic EF
2.60
2.57
6.46
6.36
50.72
50.11
1:14.39
1:13.45
2:27.84 +33.75
+0.16
62. TRNKA Zdeněk
KOMVET RACING
1FAS(40.) 111
E1H+2000
Toyota Yaris GR
2.21
2.35
5.61
5.79
50.63
49.41
1:14.90
1:13.20
2:28.10 +34.01
+0.26
63. KAŠÁK Michal
AMK Vrbno pod Pradědem
0MREC(23.) 424
HA1-2000
Opel Astra GSI
2.41
2.38
6.07
6.04
50.65
50.38
1:14.28
1:14.14
2:28.42 +34.33
+0.32
64. SCHÜTZ Stefan
Team Schütz
0MREC(24.) 320
S1-2000
Seat Leon TDI
2.86
2.60
6.66
6.18
51.03
49.76
1:15.28
1:13.50
2:28.78 +34.69
+0.36
65. SCHÜTZ Thomas
Team Schütz
0MREC(25.) 520
HA1-K-1600
Renault 5 Alpine cup
2.86
2.78
6.89
6.84
50.43
51.16
1:14.64
1:14.42
2:29.06 +34.97
+0.28
66. KREJČÍ Bohuslav
KR pro Škoda historik
0MREC(26.) 199
E1-1600
Škoda Rapid 130 RH
2.24
2.21
5.89
5.83
50.07
49.50
1:15.21
1:14.28
2:29.49 +35.40
+0.43
67. KOPEČEK Pavel
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK
1FAS(41.) 158
HA-K5-E3
MTX 1-02
2.04
2.01
5.66
5.58
49.31
48.94
1:15.49
1:14.78
2:30.27 +36.18
+0.78
68. MACEK Vojtěch
Advantage Motorsport Bruntál
0MREC(27.) 150
E1-1600
Škoda 110 R
2.36
2.40
6.00
6.04
50.79
50.60
1:15.24
1:15.28
2:30.52 +36.43
+0.25
69. WINTER Jaroslav
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK
1FAS(42.) 147
E1H-2000
Honda Civic Type R
2.71
2.69
6.47
6.51
51.48
52.24
1:15.74
1:16.77
2:32.51 +38.42
+1.99
70. PROUZOVÁ Olivie
RTM Motorsport
0MREC(28.) 144
E1-1400
Suzuki Swift
2.50
2.41
6.38
6.07
51.20
50.06
1:18.31
1:14.44
2:32.75 +38.66
+0.24
71. HEJL Vladimír
ALCORE MOTORSPORT, z.s.
1FAS(43.) 112
E1H-2000
Škoda Octavia Cup
2.66
2.54
6.48
6.28
51.00
50.98
1:16.40
1:16.45
2:32.85 +38.76
+0.10
72. DVOŘÁK Karel
DVOŘÁK Karel
1FAS(44.) 106
E1H-1600
Citroën C2 VTS
2.66
2.59
6.86
6.75
52.53
52.22
1:16.58
1:16.39
2:32.97 +38.88
+0.12
73. BRŮŽA Tomáš
VPKmotors
0MREC(29.) 355
S1-2000
Škoda Fabia RS
2.80
2.81
6.91
6.77
52.91
51.18
1:17.57
1:15.43
2:33.00 +38.91
+0.03
74. HAIDN Franz
MSC Mühlbach
0MREC(30.) 403
HA1+2000
BMW E30 325ix
2.05
2.11
5.97
6.01
51.37
51.02
1:16.69
1:16.61
2:33.30 +39.21
+0.30
75. ŠPILKA Michal
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK
1FAS(45.) 76
Skupina 5
Škoda 130 RS
2.34
2.26
6.23
6.09
52.32
51.77
1:17.07
1:16.28
2:33.35 +39.26
+0.05
76. PLUHAŘ Jindřich
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK
1FAS(46.) 74
Skupina 5
Nissan Sunny
2.48
2.50
6.14
5.94
47.79
48.08
1:11.12
1:22.63{+10}
2:33.75 +39.66
+0.40
77. ŠPAČEK Zdeněk
Špaček
0MREC(31.) 23
E2/SS-2000
Formule Ford Mygale
2.46
2.44
5.93
6.02
50.83
51.88
1:16.60
1:18.03
2:34.63 +40.54
+0.88
78. TURIČÍK Ondřej
Turičík motorsport
0MREC(32.) 264
E1-1600
Peugeot 206
2.61
2.59
6.44
6.38
51.79
51.24
1:17.77
1:17.09
2:34.86 +40.77
+0.23
79. ŠIMEČEK Radovan
ISODRINKY
0MREC(33.) 101
E1-2000
Peugeot 206i
2.43
2.45
6.49
6.57
52.42
52.31
1:17.81
1:17.26
2:35.07 +40.98
+0.21
80. STRNAD Lukáš
Hostr racing team
0MREC(34.) 408
HA1-1400
Škoda 130 LR
2.13
2.07
5.89
5.82
50.91
51.64
1:16.56
1:19.18
2:35.74 +41.65
+0.67
81. HERALECKÝ Lukáš
Hery garage
0MREC(35.) 321
S1-1600
Honda Civic ek4
2.53
2.50
6.54
6.53
52.95
51.91
1:18.61
1:17.16
2:35.77 +41.68
+0.03
82. VÁVRA Petr
RTM Motorsport
0MREC(36.) 3
S1+2000/4WD
Mitsubishi Lancer Evo 8
1.85
1.83
4.85
4.81
45.41
46.64
1:26.28{+10}
1:10.15
2:36.43 +42.34
+0.66
83. SCHWARZMAIER Dominik
Team Schütz
0MREC(37.) 348
S1-1600
VW Polo GTI
2.70
2.70
6.83
6.79
53.39
53.13
1:18.48
1:18.21
2:36.69 +42.60
+0.26
84. ZOUFALÝ Karel
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK
1FAS(47.) 109
E1H-1600
Škoda Felicia Pick-Up Fre
2.69
2.63
6.69
 
53.67
52.33
1:19.27
1:17.78
2:37.05 +42.96
+0.36
85. LIPIČKA Jan
Motorsport
0MREC(38.) 103
E1-2000
BMW E30 M42
2.52
2.63
6.51
6.68
53.23
53.39
1:18.18
1:19.06
2:37.24 +43.15
+0.19
86. PŘENOSIL Miroslav
LPGpower
0MREC(39.) 181
E1-1400
Škoda 130 RS
2.16
2.20
5.71
5.72
53.59
52.24
1:19.77
1:17.68
2:37.45 +43.36
+0.21
87. STRNAD Petr
STRNAD Petr
1FAS(48.) 199
HA-K2-B3
Škoda 130 RS
2.19
2.20
6.04
6.03
52.78
51.84
1:19.56
1:18.05
2:37.61 +43.52
+0.16
88. SIKORA Miroslav
R.D.L. servis
0MREC(40.) 233
E1-1600
Škoda Felicia
2.33
2.58
6.31
6.44
52.83
52.93
1:19.39
1:18.92
2:38.31 +44.22
+0.70
89. KOŘÍNKOVÁ Elisabeta
MINISPORT.cz
0MREC(41.) 223
E1-1400
Mini Cooper
2.67
2.52
6.83
6.52
54.99
54.28
1:20.32
1:18.86
2:39.18 +45.09
+0.87
90. ŠPAČKOVÁ Jana
Špaček
0MREC(42.) 29
E2/SS-2000
Formule Ford Mygale
2.32
2.24
5.84
5.74
53.26
52.52
1:20.13
1:19.56
2:39.69 +45.60
+0.51
91. MATULA Michal
MATULA Michal
1FAS(49.) 145
E1H-2000
Honda S2000
2.65
2.67
6.51
6.26
54.61
 
1:20.30
1:20.02
2:40.32 +46.23
+0.63
92. BRUCKNER René
Team Schütz
0MREC(43.) 490
HA1-2000
VW GOLF GTI 16V
2.43
2.34
6.39
6.27
54.26
53.95
1:20.38
1:20.03
2:40.41 +46.32
+0.09
93. PRINC David
Japan racing
0MREC(44.) 377
S1-1600
Honda Crx 2g
2.54
2.54
6.61
6.63
54.18
53.40
1:21.56
1:19.82
2:41.38 +47.29
+0.97
94. SVOBODA Jiří
Felda v kitu
0MREC(45.) 257
E1-1600
Škoda Felicia Kit car
2.79
2.75
6.76
6.70
54.70
54.53
1:20.90
1:20.85
2:41.75 +47.66
+0.37
95. NEPLECH Ondřej
N Racing team
0MREC(46.) 167
E1-1400
Suzuki Swift
2.69
2.70
6.73
6.68
54.94
53.60
1:21.73
1:20.03
2:41.76 +47.67
+0.01
96. RYBNÍČEK Patrik
AP Rybníček
0MREC(47.) 405
HA1-1400
Škoda Favorit
2.76
2.63
6.92
6.73
59.79
54.14
1:22.92
1:19.89
2:42.81 +48.72
+1.05
97. ŠVÁB Petr
HL motorsport
0MREC(48.) 389
S1-2000
Ford Focus
2.88
2.79
7.03
6.97
55.90
54.78
1:22.29
1:20.72
2:43.01 +48.92
+0.20
98. NOVÁČEK Miloš
MN Japan racing+vpk
0MREC(49.) 333
S1-1600
Honda Civic vti
2.40
2.57
6.20
6.39
1:04.75
50.32
1:29.15
1:13.93
2:43.08 +48.99
+0.07
99. HRADIL Vladimír
HRADIL Vladimír
1FAS(50.) 130
E1H-1400
Škoda 110 R
2.38
2.39
6.57
6.47
55.96
54.65
1:22.15
1:21.13
2:43.28 +49.19
+0.20
100. VÁŇA Jan
Alfa Romeo Luigi Team
0MREC(50.) 200
E1-3000/2WD
Alfa Romeo 156 3,0 V6
2.50
2.65

6.51
55.17
55.37
1:22.32
1:22.00
2:44.32 +50.23
+1.04
101. FURIŠ Karel
Alcore Motorsport
0MREC(51.) 470
HA1-2000
Peugeot 205 Gti
2.75
2.58
7.10
6.87
55.93
55.36
1:22.47
1:22.19
2:44.66 +50.57
+0.34
102. RYBNÍČKOVÁ Alice
AP Rybníček
0MREC(52.) 404
HA1-1400
Škoda Favorit
2.70
2.66
6.79
6.74
57.79
57.20
1:25.12
1:24.73
2:49.85 +55.76
+5.19
103. KOSTELECKÝ Radek
Kosťa Motorsport
0MREC(53.) 80
HA2
Ford Van diemen
2.53
2.93
6.68
6.67
57.36
57.19
1:25.81
1:26.50
2:52.31 +58.22
+2.46
104. DUDIK Lubomír
VW Brouk servis Olomouc
0MREC(54.) 455
HA1-2000
VW Brouk 1302
2.54
2.38
6.66
6.43
58.89
57.50
1:27.20
1:25.60
2:52.80 +58.71
+0.49
105. ŠEDIVÝ Josef
ČK motorsport
1FAS(51.) 161
HA-K2-B9
Chevron B21/23
2.14
1.97
5.90
5.66
59.24
1:01.39
1:25.61
1:27.28
2:52.89 +58.80
+0.09
106. VLASÁKOVÁ Vendula
Gt2 Motorsport
0MREC(55.) 251
E1-2000
Škoda Felicia
2.56
2.51
6.32
6.41
58.05
58.48
1:27.36
1:26.82
2:54.18 +1:00.09
+1.29
107. MÜLLER Michal
ALCORE MOTORSPORT, z.s.
1FAS(52.) 133
E1H-1400
Škoda 130 RS
2.61
2.55
7.18
7.24
1:00.11
1:01.30
1:28.90
1:31.35
3:00.25 +1:06.16
+6.07
108. GRÜNEROVÁ Nicol
Grüner Motorsport
0MREC(56.) 387
S1-1600
Ford Fiesta
2.70
2.72
7.52
7.63
1:01.44
1:01.69
1:31.54
1:31.38
3:02.92 +1:08.83
+2.67
109. KONEČNÝ Zdeněk
KONEČNÝ Zdeněk
1FAS(53.) 160
HA-K2-B5
BMW 2002 TI
3.53
2.28
8.88
5.88
1:13.94
53.27
1:45.69
1:18.50
3:04.19 +1:10.10
+1.27
110. KUBÍČEK Jiří
KUBÍČEK Jiří
1FAS(54.) 156
HA-K1-A5
BMW 2002 TI
2.88
3.07
7.65
7.65
1:04.40
1:00.93
1:37.38
1:28.75
3:06.13 +1:12.04
+1.94
111. ÁZSÓTH Ladislav
HL motorsport
0MREC(57.) 388
S1-2000
Ford Focus
2.91
2.75
6.92
6.78
1:27.40
1:06.68
1:53.03
1:33.63
3:26.66 +1:32.57
+20.53
KEPEŇ Maxmilián
Rmk motorsport
0MREC 303
S1-1600
Citroen Saxo vts
2.57
 
6.32
 

 
- DNF -
- DNS -
- DNF -
KOŠEK Tomáš
Traktorka
0MREC 105
E1+2000/4WD
Mitsubishi EVO 6
1.78
1.79
4.46
4.39
43.28
 
1:03.03
- DNF -
- DNF -
VOJÁČEK Lukáš
AUTO RACING TEAM PRAHA
1FAS 18
Skupina 4
Škoda Octavia Cup
3.15
 
6.95
 
54.19
 
1:18.43
- DNS -
- DNF -
RŮŽIČKA Martin
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK
1FAS 110
E1H+2000
Škoda Fabia S2000
1.99
1.93
5.27
5.17
49.60
48.99
1:14.89
- DNF -
- DNF -
ŠEBESTA Pavel
ŠEBESTA Pavel
1FAS 61
Skupina 5
Ford Focus ST
2.43
2.50
6.05
6.09
49.81
 
1:12.97
- DNF -
- DNF -
 
Time Icon Heat Event
17:56:04 R2 II. súť. jazda je ukončená
17:38:19 R2 Race on progress
17:22:59 R2 RED flag - from marshals
17:19:50 R2 Race on progress
17:14:27 R2 Na trať vyšli záchranári (zranený divák)
17:13:50 R2 Race is paused
17:04:43 R2 Race on progress
16:43:41 R2 Race is paused
16:39:07 R2 Race on progress
16:36:47 R2 Oprava rozbitého retardéra
16:35:32 R2 RED flag - from marshals
16:10:38 R2 Štartujú vozidlá MHCC
16:10:06 R2 Race on progress
16:08:06 R2 Na trati je predjazdec
15:44:43 R1 I. súť. jazda je ukončená
15:14:06 R1 Štartujú vozidlá MČR
15:11:23 R1 Race on progress
14:57:10 R1 Race is paused
14:37:39 R1 Race on progress
14:35:46 R1 RED flag - from marshals
14:35:03 R1 Race on progress
14:18:14 R1 RED flag - from marshals
14:16:21 R1 Race on progress
13:53:35 R1 Race is paused
13:39:29 R1 Štartujú vozidlá MHCC
13:39:18 R1 Race on progress
13:36:31 R1 Na trati je predjazdec
13:35:29 R1 Trať je uzavretá
12:54:30 R1 Štart I. súťažnej jazdy je plánovaný na 13:30 hod