On-line results
 
XLIII. Zámecký vrch MANN – FILTER, Náměšť n. Oslavou (CZ), 05.05.2024 - Competition - Heat 3
 
 
Overall    Class    Groups    Categs    Start list    Practice   
 
Lady Trophy    Junior Trophy   
 
 
Last 5 competitors in Finish
 
Rank Driver/Competitor Series # Nation Class Heat RUN
75. HEJL Vladimír
ALCORE MOTORSPORT, z.s.
1FAS(46.) 112
E1H-2000
Škoda Octavia Cup
1:15.51
1:15.94
1:23.31
2:31.45
27. NOVÁK Tomáš
NOVÁK Tomáš
1FAS(22.) 34
E2H
Opel Lotus
1:06.87
1:06.59
1:18.64
2:13.46
36. ŠÁLEK Jan
ALCORE MOTORSPORT, z.s.
1FAS(27.) 50
E2H
Opel Lotus
1:07.57
1:09.18
1:26.42
2:16.75
2. VÍTEK Petr
CLIMART RACING TEAM
1FAS(2.) 9
E2-SC-3000
Osella PA 30
56.94
56.54
1:15.87
1:53.48
4. ŠPALEK Jiří
KOMVET RACING
1FAS(4.) 72
E2-SC-3000
Norma M 20 F Evo
58.22
58.33
1:08.26
1:56.55


MORE >>
 
End Race at 16:33
Official Results - Maverick Hill Climb Czech 2024
Official Results - Mistrovství České republiky 2024
 
Absolute results
 
Rank Driver/Competitor Series # Nation Class/Car 20m 100m 1270m Heat RUN Gap
Valid Track record: 51.92 - 2020, PETIT Sébastien, Nova Np 01 - 4 Engine Honda
1. JANÍK Václav
ORLEN I Janík Motorsport
1FAS(1.) 12
E2-SC-3000
Norma M 20 FC
2.28
2.16
2.58
4.84
4.70
5.90
38.90
38.19
49.96
57.19
55.97
1:17.07
1:53.16 v=129.16
2. VÍTEK Petr
CLIMART RACING TEAM
1FAS(2.) 9
E2-SC-3000
Osella PA 30
2.43
2.33
2.24
5.06
4.87
5.16
39.49
39.11
50.80
56.94
56.54
1:15.87
1:53.48 +0.32
+0.32
3. KOMÁREK David
Komvet racing-KRTZ motorsport
1FAS(3.) 4
Skupina 1
McLaren F1 Evo 2019
2.43
2.48
2.53
5.14
5.14
5.65
39.65
40.19
51.43
57.83
58.46
1:16.14
1:56.29 +3.13
+2.81
4. ŠPALEK Jiří
KOMVET RACING
1FAS(4.) 72
E2-SC-3000
Norma M 20 F Evo
2.19
2.33
2.31
4.74
4.93
5.00
39.97
40.13
45.58
58.22
58.33
1:08.26
1:56.55 +3.39
+0.26
5. HLAVINKA Josef
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK
1FAS(5.) 5
E2-SS-1400
Gloria C8F
2.21
2.29
2.30
4.97
5.03
5.09
40.18
40.02
49.88
58.84
58.66
1:12.31
1:57.50 +4.34
+0.95
6. CHUDOBA Zdeněk
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK
1FAS(6.) 14
E2-SC-2000
Norma F 20
1.98
1.95
2.69
4.64
4.61
6.15
40.23
40.30
53.70
59.32
59.38
1:17.99
1:58.70 +5.54
+1.20
7. DĚDEK David
ORLEN I Janík Motorsport
1FAS(7.) 11
E2-SC-2000
Norma M 20 FC
2.19
2.11
2.19
4.91
4.86
5.12
40.87
39.70
45.53
1:00.18
59.04
1:07.56
1:59.22 +6.06
+0.52
8. RYBNÍČEK Marek
LIQUI MOLY RACING TEAM
1FAS(8.) 7
Skupina 2
KTM GTX-Bow
2.54
2.28
2.88
5.60
5.21
6.52
42.94
42.11
52.56
1:01.32
1:00.35
1:16.43
2:01.67 +8.51
+2.45
9. SVOBODA Jiří
ORLEN I Janík Motorsport
1FAS(9.) 19
E2-SC-2000
Norma M 20 FC
2.33
2.23
2.63
5.23
5.05
6.25
42.42
41.08
57.52
1:01.72
1:00.37
1:24.73
2:02.09 +8.93
+0.42
10. MEIXNER Richard
KV MOTOR TEAM s.r.o.
1FAS(10.) 64
Skupina 2
Mitsubishi Lancer WRC
2.44
2.14
2.66
5.18
5.00
5.88
43.46
43.03
52.62
1:02.27
1:01.92
1:30.01
2:04.19 +11.03
+2.10
11. MIČÁNEK Jiří
Micanek Motorsport Powered by
1FAS(11.) 22
Skupina 2
Lamborghini Huracán GT3
2.49
2.45
2.74
5.29
5.36
5.94
42.82
42.16
49.62
1:02.69
1:01.72
1:13.64
2:04.41 +11.25
+0.22
12. MACHOVÁ Tereza
MOTORSPORT LANŠKROUN CZECH RA
1FAS(12.) 28
E2-SC-2000
Norma F 20
2.26
2.15
2.25
4.98
4.83
5.21
42.11
42.46
51.36
1:02.27
1:02.62
1:15.25
2:04.89 +11.73
+0.48
13. FILLOVÁ Kristýna
Komvet racing-KRTZ motorsport
1FAS(13.) 96
Skupina 1
Mitsubishi Lance Evo IX
2.17
2.15
2.20
5.00
4.84
5.08
43.37
43.03
46.76
1:03.27
1:02.70
1:08.44
2:05.97 +12.81
+1.08
14. JERMAN Martin
LIQUI MOLY RACING TEAM
1FAS(14.) 59
Skupina 2
Lamborghini Huracán GT3
2.10
2.01
2.78
4.80
4.68
6.21
43.48
42.49
57.85
1:03.45
1:02.91
1:28.04
2:06.36 +13.20
+0.39
15. STEHLÍK Karel
KV MOTOR TEAM s.r.o.
1FAS(15.) 99
Skupina 3
Mitsubishi Lance Evo IX
1.90
2.09
2.40
4.50
4.75
5.76
43.76
43.83
55.79
1:03.69
1:03.40
1:24.01
2:07.09 +13.93
+0.73
16. JINDRA Michal
MOTORSPORT LANŠKROUN CZECH RA
1FAS(16.) 69
Skupina 3
Porsche 997 GT3
2.12
2.19
2.48
4.93
4.98
5.74
44.17
43.91
53.78
1:04.61
1:04.39
1:18.91
2:09.00 +15.84
+1.91
17. GRÜNER František
GRŰNER František
1FAS(17.) 77
Skupina 1
BMW E30
2.64
2.73
2.81
5.71
5.74
6.19
44.26
44.52
55.03
1:05.00
1:04.92
1:20.37
2:09.92 +16.76
+0.92
18. TÜRK Petr
TR Motosport CHEMWORK
0MREC(1.) 1
S1+2000/4WD
Mitsubishi Lancer EVO IX
2.05
2.20
1.96
4.96
5.14
4.90
44.47
44.52
45.17
1:05.37
1:05.56
1:06.16
2:10.93 +17.77
+1.01
19. NOVÁK Marek
NOVÁK Marek
1FAS(18.) 36
E2-SS-1400
Gloria C8F
2.20
2.17
2.52
5.16
5.12
5.82
44.67
43.51
52.72
1:06.40
1:04.86
1:17.05
2:11.26 +18.10
+0.33
20. MOTÁLEK Milan
KOMVET RACING
1FAS(19.) 121
E1H+2000
Mitsubishi Lancer Evo VI
2.44
1.97
2.17
5.37
4.83
5.11
45.56
44.94
48.79
1:06.20
1:05.68
1:10.77
2:11.88 +18.72
+0.62
21. KOLBÁBEK Radek
LRT - Profiperformance
0MREC(2.) 10
E1+2000/4WD
Ford Sierra 4000
1.90
1.92
1.88
4.82
4.85
4.80
44.40
44.88
44.64
1:06.05
1:07.12
1:06.21
2:12.26 +19.10
+0.38
22. BEJDA Pavel
gt2 motorsport s.r.o.
1FAS(20.) 24
Skupina 3
Porsche Cayman S
2.32
2.13
2.53
5.53
5.19
5.86
45.16
45.42
52.17
1:06.28
1:06.49
1:16.84
2:12.77 +19.61
+0.51
23. PAILER Felix
SKI Modřice / Ferstl Motorspor
0MREC(3.) 100
E1+2000/4WD
Lancia Delta Integrale
1.99
2.10
 
4.65
4.87
 
44.29
45.06
 
1:06.01
1:06.98
- DNS -
2:12.99 +19.83
+0.22
24. ŽÁČEK Petr
LEGENDY
0MREC(4.) 4
HA1+2000
Audi Sport Quattro S1
1.95
1.94
1.95
4.83
4.89
4.85
45.76
45.76
45.46
1:06.97
1:06.77
1:06.30
2:13.07 +19.91
+0.08
25. KOLČAVA Radek
KOLČAVA Radek
1FAS(21.) 56
Skupina 4
Volkswagen Golf Gti
2.64
2.47
2.87
5.93
5.74
6.24
45.95
45.49
55.06
1:07.03
1:06.28
1:19.59
2:13.31 +20.15
+0.24
26. LOUBAL Lubomir
Tužka Racing
0MREC(5.) 195
E1-2000
VW Golf 4 TDi DSG
2.87
2.66
2.67
6.45
 
6.07
46.12
45.65
45.95
1:07.98
1:06.76
1:06.62
2:13.38 +20.22
+0.07
27. NOVÁK Tomáš
NOVÁK Tomáš
1FAS(22.) 34
E2H
Opel Lotus
2.21
2.43
2.29
5.20
5.73
5.61
45.46
45.71
51.99
1:06.87
1:06.59
1:18.64
2:13.46 +20.30
+0.08
28. ČEPIČKA Darek
ČEPIČKA Darek
1FAS(23.) 107
E1H+2000
Mitsubishi Lancer Evo X
1.99
2.03
2.10
4.97
5.02
5.27
45.28
45.19
51.91
1:06.86
1:06.98
1:15.92
2:13.84 +20.68
+0.38
29. KMÍNEK Zdeněk
LIQUI MOLY RACING TEAM
1FAS(24.) 57
Skupina 2
Lamborghini Gallardo GT3
2.37
2.38
2.99
5.31
5.33
6.69
45.73
45.59
1:09.66
1:06.99
1:06.95
1:43.24
2:13.94 +20.78
+0.10
30. MELŠA Michal
LOTUS Racing
0MREC(6.) 6
E2/SS-2000
Lotus Opel
2.42
2.32
2.35
5.42
5.38
5.36
45.33
45.20
45.56
1:07.51
1:07.34
1:07.36
2:14.70 +21.54
+0.76
31. MALÝ Jaromír
KOMVET RACING
1FAS(25.) 66
Skupina 4
Toyota Yaris GR
2.00
2.10
2.07
4.89
4.97
5.16
45.83
45.66
50.29
1:07.87
1:07.43
1:14.13
2:15.30 +22.14
+0.60
32. VÁVRA Petr
RTM Motorsport
0MREC(7.) 3
S1+2000/4WD
Mitsubishi Lancer Evo 8
1.97
2.13
 
4.91
5.03
 
46.40
45.20
 
1:08.95
1:06.95
- DNS -
2:15.90 +22.74
+0.60
33. DOBEŠ Václav
V.D.Racing
0MREC(8.) 270
E1-1400
Škoda Favorit
2.47
2.58
2.54
5.82
6.02
5.90
46.33
46.39
45.94
1:08.40
1:08.23
1:07.72
2:15.95 +22.79
+0.04
34. KOPEČEK Jiří
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK
1FAS(26.) 38
E2-SS-2000
Opel Lotus
2.20
2.22
2.21
5.01
5.09
5.13
45.69
46.50
53.65
1:07.83
1:08.31
1:19.51
2:16.14 +22.98
+0.19
35. FILIPÍN Jiří
Tužka Racing
0MREC(9.) 244
E1-1400
Suzuki Swift GTi
2.56
2.56
2.55
5.89
5.89
5.93
45.96
45.94
45.95
1:08.30
1:08.18
1:08.31
2:16.48 +23.32
+0.34
36. ŠÁLEK Jan
ALCORE MOTORSPORT, z.s.
1FAS(27.) 50
E2H
Opel Lotus
2.00
2.04
2.15
4.80
4.92
5.36
45.71
47.06
56.46
1:07.57
1:09.18
1:26.42
2:16.75 +23.59
+0.27
37. HORT Martin
HORT Martin
1FAS(28.) 144
E1H-1600
Peugeot 106
2.50
2.45
2.74
5.91
5.80
6.28
46.85
45.82
52.34
1:09.09
1:07.88
1:16.38
2:16.97 +23.81
+0.22
38. VYMĚTAL Lubomír
VYMĚTAL Lubomír
1FAS(29.) 149
E1H+2000
BMW M3 E46
2.53
2.37
3.02
5.67
5.48
7.22
47.52
47.04
1:15.71
1:09.54
1:08.93
1:53.18
2:18.47 +25.31
+1.50
39. OŠMERA Jiří
OŠMERA Jiří
1FAS(30.) 88
Skupina 3
Cupra TCR
2.98
2.92
3.36
6.45
6.47
7.25
47.63
47.28
1:05.43
1:09.80
1:09.29
1:34.17
2:19.09 +25.93
+0.62
40. BOHÁČ Milan
BOHÁČ Milan
1FAS(31.) 146
E1H-2000
Renault Clio Sport
2.80
2.71
3.07
6.14
6.07
6.62
47.27
47.17
55.86
1:10.16
1:09.52
1:22.33
2:19.68 +26.52
+0.59
41. TOMEČEK Lukáš
TOMEČEK Lukáš
1FAS(32.) 102
E1H-1600
Volkswagen Golf Gti Oetti
2.47
2.43
2.69
5.77
5.75
6.15
47.44
46.94
53.80
1:10.14
1:09.61
1:19.50
2:19.75 +26.59
+0.07
42. PLUHAŘ Jindřich
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK
1FAS(33.) 74
Skupina 5
Nissan Sunny
2.54
2.55
2.80
5.94
5.99
6.81
47.40
47.35
59.73
1:09.93
1:09.96
1:28.09
2:19.89 +26.73
+0.14
43. ŠRÁMEK Jakub
ŠRÁMEK Jakub
1FAS(34.) 47
Skupina 5
Alfa Romeo 147
2.70
2.71
2.73
6.36
6.46
6.35
47.49
48.40
57.44
1:09.47
1:10.60
1:26.31
2:20.07 +26.91
+0.18
44. LAVICKÝ Jakub
Auto Eurodiesel
0MREC(10.) 123
E1-1400
Fiat 126
2.39
2.31
2.15
5.64
5.56
5.38
47.84
48.13
47.65
1:10.14
1:10.51
1:10.34
2:20.48 +27.32
+0.41
45. MÜLLER Lukáš
ACCR Alcore motorsport
1FAS(35.) 55
Skupina 5
Škoda Octavia Cup
2.84
2.70
3.00
6.35
6.19
6.87
47.87
47.71
58.62
1:10.66
1:10.49
1:28.20
2:21.15 +27.99
+0.67
46. VALLA Jiří
Valla
0MREC(11.) 346
S1+2000/4WD
Mitsubishi Lancer
2.30
2.18
2.25
5.46
5.25
5.47
48.64
48.28
47.94
1:11.49
1:11.31
1:10.34
2:21.65 +28.49
+0.50
47. KAŠPAR Vilem
VPKmotors
0MREC(12.) 301
S1-2000
Škoda Fabia RS
2.75
2.77
2.80
6.50
6.45
6.45
48.78
49.09
48.47
1:11.22
1:11.45
1:10.84
2:22.06 +28.90
+0.41
48. HLAVINKA Josef
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK
1FAS(36.) 10
E2-SC-2000
Ligier JS 49 Honda
2.20
2.19
2.44
5.01
4.95
5.44
49.25
46.86
54.00
1:12.58
1:09.59
1:19.02
2:22.17 +29.01
+0.11
49. HEDA Jiří
HEDA Jiří
1FAS(37.) 155
HA-K4-D9
Lola 598
2.21
2.40
3.05
5.45
5.63
6.70
48.87
47.50
58.62
1:11.82
1:10.48
1:26.80
2:22.30 +29.14
+0.13
50. KOZAR Yevhen
KOZAR Yevhen
1FAS(38.) 30
Skupina 4
Renault Megane RS
2.83
2.79
2.60
6.42
6.48
6.27
49.81
49.11
57.01
1:11.42
1:11.16
1:23.60
2:22.58 +29.42
+0.28
51. TYKAL Petr
SKI Modřice / Ferstl Motorspor
0MREC(13.) 95
HA2/ZST - 1600
MTX 1-03
2.25
2.13
2.26
5.69
5.60
5.74
47.79
46.95
47.45
1:11.86
1:11.31
1:11.28
2:22.59 +29.43
+0.01
52. KREJČÍ Filip
HOKRmotors Racing
0MREC(14.) 5
S1+2000/4WD
Subaru Impreza Type RA
2.32
2.32
2.27
7.39
6.28
5.89
53.81
49.64
48.97
1:16.51
1:11.82
1:10.87
2:22.69 +29.53
+0.10
53. JIRAS Pavel
JIRAS Pavel
1FAS(39.) 104
E1H-1400
Škoda 120 LS
2.18
2.11
2.54
5.64
5.54
6.24
48.48
48.36
59.33
1:11.90
1:11.55
1:27.33
2:23.45 +30.29
+0.76
54. POLEHLA Michal
Japan racing
0MREC(15.) 422
HA1-2000
Honda Civic EE9
2.49
2.55
2.48
5.97
6.01
5.99
48.01
48.49
48.31
1:11.42
1:12.09
1:12.59
2:23.51 +30.35
+0.06
55. MAIER Helmut
H+R Spezialfedern
0MREC(16.) 110
E1-1600
VW Spies-Golf
2.51
2.56
2.49
5.82
5.90
5.72
49.35
48.76
48.08
1:12.88
1:12.59
1:11.04
2:23.63 +30.47
+0.12
56. SCHÜTZ Stefan
Team Schütz
0MREC(17.) 320
S1-2000
Seat Leon TDI
2.64
2.58
2.58
6.23
6.13
6.06
48.89
48.51
48.73
1:12.13
1:11.77
1:12.01
2:23.78 +30.62
+0.15
57. TRNKA Zdeněk
KOMVET RACING
1FAS(40.) 111
E1H+2000
Toyota Yaris GR
2.29
2.02
2.07
5.55
5.17
5.35
49.25
48.13
53.62
1:12.65
1:11.33
1:19.25
2:23.98 +30.82
+0.20
58. NASTOUPIL Lukáš
P.N.T.H.
0MREC(18.) 290
E1-1600
Honda CRX
2.85
2.72
2.72
6.56
6.42
6.49
49.65
48.59
48.56
1:13.56
1:12.38
1:11.95
2:24.33 +31.17
+0.35
59. HANZAL Martin
MH motorsport
0MREC(19.) 130
E1-1400
Škoda 130H
2.37
2.16
2.42
5.79
5.53
5.82
49.92
48.74
48.53
1:13.74
1:12.53
1:12.37
2:24.90 +31.74
+0.57
60. VANĚREK Roman
Cistevozy racing
0MREC(20.) 313
S1-2000
Skoda Fabia
2.55
2.52
2.56
6.18
6.04
6.11
50.46
49.32
49.99
1:13.86
1:12.33
1:12.95
2:25.28 +32.12
+0.38
61. ANDRÁS František
ARMOLAN.sk
0MREC(21.) 133
E1-3000/2WD
Mazda RX7
2.43
2.29
2.21
5.66
5.37
5.26
49.91
49.60
49.82
1:12.85
1:12.61
1:13.02
2:25.46 +32.30
+0.18
62. SLOVÁČEK Michal
LRT-Slomak
0MREC(22.) 121
E1+3000/2WD
Toyota MR 2
2.59
2.66
 
5.78
5.95
 
50.97
49.55
 
1:13.58
1:12.31
- DNS -
2:25.89 +32.73
+0.43
63. HOMOLA Tomáš
SPZ-Vysočina
0MREC(23.) 450
HA1+2000
BMW E30
2.72
2.68
2.82
6.41
6.39
6.58
49.68
49.54
49.80
1:13.26
1:12.88
1:13.30
2:26.14 +32.98
+0.25
64. PLEVA Martin
Automotoklub Vrbno v AČR
1FAS(41.) 140
E1H-1400
Škoda 100
2.35
2.35
2.33
5.94
5.94
5.99
49.97
49.68
53.71
1:13.57
1:13.42
1:20.18
2:26.99 +33.83
+0.85
65. GRYGAR Kamil
GRYGAR Kamil
1FAS(42.) 120
E1H-2000
Renault Mégane Coupe
2.56
2.56
2.69
6.09
6.08
6.46
49.82
49.95
56.71
1:13.52
1:13.58
1:22.05
2:27.10 +33.94
+0.11
66. NOVÁČEK Miloš
MN Japan racing+vpk
0MREC(24.) 333
S1-1600
Honda Civic vti
2.53
2.45
2.41
6.21
6.21
6.13
49.93
50.13
49.57
1:13.85
1:15.08
1:13.53
2:27.38 +34.22
+0.28
67. KOPEČEK Pavel
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK
1FAS(43.) 158
HA-K5-E3
MTX 1-02
2.08
2.04
 
5.57
5.50
 
48.89
48.42
 
1:14.35
1:13.19
- DNS -
2:27.54 +34.38
+0.16
68. MELICHAR Dominik
Domass Hospital
0MREC(25.) 433
HA1-1400
Honda Civic EF

2.39
 
6.15
6.03
 
49.72
49.39
 
1:14.20
1:13.43
- DNS -
2:27.63 +34.47
+0.09
69. SCHÜTZ Thomas
Team Schütz
0MREC(26.) 520
HA1-K-1600
Renault 5 Alpine cup
3.00
2.73
 
7.36
6.69
 
51.23
50.31
 
1:14.26
1:13.60
- DNS -
2:27.86 +34.70
+0.23
70. MACEK Vojtěch
Advantage Motorsport Bruntál
0MREC(27.) 150
E1-1600
Škoda 110 R
2.40
2.44
2.36
5.98
6.03
5.92
50.48
50.93
49.77
1:15.06
1:15.09
1:13.57
2:28.63 +35.47
+0.77
71. KREJČÍ Bohuslav
KR pro Škoda historik
0MREC(28.) 199
E1-1600
Škoda Rapid 130 RH
2.31
2.39
2.36
5.89
5.97
5.93
49.74
50.12
49.73
1:14.58
1:15.13
1:14.86
2:29.44 +36.28
+0.81
72. ŠPILKA Michal
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK
1FAS(44.) 76
Skupina 5
Škoda 130 RS
2.39
2.37
2.36
6.18
6.14
6.13
51.25
51.06
53.17
1:15.45
1:14.83
1:18.42
2:30.28 +37.12
+0.84
73. BRŮŽA Tomáš
VPKmotors
0MREC(29.) 355
S1-2000
Škoda Fabia RS
2.90
2.89
2.94
6.83
6.82
6.86
52.31
51.27
52.43
1:16.10
1:14.67
1:16.42
2:30.77 +37.61
+0.49
74. WINTER Jaroslav
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK
1FAS(45.) 147
E1H-2000
Honda Civic Type R
2.86
2.64
2.87
6.61
6.33
6.71
52.13
50.53
56.17
1:16.73
1:14.09
1:23.23
2:30.82 +37.66
+0.05
75. HEJL Vladimír
ALCORE MOTORSPORT, z.s.
1FAS(46.) 112
E1H-2000
Škoda Octavia Cup
2.66
2.68
2.75
6.36
6.33
6.49
50.22
50.53
55.46
1:15.51
1:15.94
1:23.31
2:31.45 +38.29
+0.63
76. HAIDN Franz
MSC Mühlbach
0MREC(30.) 403
HA1+2000
BMW E30 325ix
2.24
2.14
 
6.06
6.04
 
51.43
51.19
 
1:16.35
1:16.45
- DNS -
2:32.80 +39.64
+1.35
77. KONEČNÝ Zdeněk
KONEČNÝ Zdeněk
1FAS(47.) 160
HA-K2-B5
BMW 2002 TI
2.43
2.32
 
5.96
5.83
 
52.10
51.01
 
1:16.99
1:16.08
- DNS -
2:33.07 +39.91
+0.27
78. PŘENOSIL Miroslav
LPGpower
0MREC(31.) 181
E1-1400
Škoda 130 RS
2.33
2.24
2.32
5.79
5.69
5.75
52.89
51.52
51.54
1:18.49
1:16.97
1:16.56
2:33.53 +40.37
+0.46
79. BENŠ Radim
BENŠ Radim
1FAS(48.) 125
E1H+2000
Seat Ibiza TDI
2.88
2.69
2.70
6.68
6.46
6.61
51.63
55.25
53.45
1:15.73
1:19.29
1:17.99
2:33.72 +40.56
+0.19
80. HERALECKÝ Lukáš
Hery garage
0MREC(32.) 321
S1-1600
Honda Civic ek4
2.68
2.58
2.56
6.63
6.50
6.49
51.67
51.86
52.11
1:16.86
1:17.34
1:17.38
2:34.20 +41.04
+0.48
81. PRINC David
Japan racing
0MREC(33.) 377
S1-1600
Honda Crx 2g
2.48
2.56
2.59
6.51
6.54
6.49
52.65
52.84
51.83
1:17.39
1:17.61
1:17.00
2:34.39 +41.23
+0.19
82. ŠIMEČEK Radovan
ISODRINKY
0MREC(34.) 101
E1-2000
Peugeot 206i
2.47
2.49
2.41
6.41
6.48
6.30
52.47
52.83
51.64
1:17.47
1:17.90
1:17.01
2:34.48 +41.32
+0.09
83. DVOŘÁK Karel
DVOŘÁK Karel
1FAS(49.) 106
E1H-1600
Citroën C2 VTS
2.70
2.81
2.64
6.84
6.91
6.68
53.00
53.36
55.43
1:17.34
1:17.61
1:23.81
2:34.95 +41.79
+0.47
84. STRNAD Petr
STRNAD Petr
1FAS(50.) 199
HA-K2-B3
Škoda 130 RS
2.30
2.18
 
6.04
5.91
 
51.13
51.55
 
1:17.26
1:17.73
- DNS -
2:34.99 +41.83
+0.04
85. HRADIL Vladimír
HRADIL Vladimír
1FAS(51.) 130
E1H-1400
Škoda 110 R
2.33
2.46
2.75
6.15
6.30
6.83
52.03
52.24
1:06.64
1:17.55
1:18.05
1:39.14
2:35.60 +42.44
+0.61
86. ŠPAČEK Zdeněk
Špaček
0MREC(35.) 23
E2/SS-2000
Formule Ford Mygale
2.53
2.55
2.62
6.07
6.00
6.10
52.62
52.69
52.47
1:18.05
1:18.22
1:17.60
2:35.65 +42.49
+0.05
87. LIPIČKA Jan
Motorsport
0MREC(36.) 103
E1-2000
BMW E30 M42
2.60
2.88
2.82
6.59
7.28
6.83
52.82
55.36
53.17
1:18.00
1:21.10
1:18.24
2:36.24 +43.08
+0.59
88. BRUCKNER René
Team Schütz
0MREC(37.) 490
HA1-2000
VW GOLF GTI 16V
2.47
2.42
 
6.20
6.26
 
52.34
52.54
 
1:18.09
1:18.28
- DNS -
2:36.37 +43.21
+0.13
89. SIKORA Miroslav
R.D.L. servis
0MREC(38.) 233
E1-1600
Škoda Felicia
2.56
2.37
2.40
6.38
6.22
6.23
53.19
53.18
52.27
1:19.13
1:19.50
1:18.14
2:37.27 +44.11
+0.90
90. ŠPAČKOVÁ Jana
Špaček
0MREC(39.) 29
E2/SS-2000
Formule Ford Mygale
2.30
2.47
 
5.69
5.94
 
52.08
52.70
 
1:18.30
1:19.24
- DNS -
2:37.54 +44.38
+0.27
91. NEPLECH Ondřej
N Racing team
0MREC(40.) 167
E1-1400
Suzuki Swift
2.78
2.82
2.71
6.73
6.73
6.60
53.50
52.72
53.09
1:19.32
1:19.10
1:18.47
2:37.57 +44.41
+0.03
92. SVOBODA Jiří
Felda v kitu
0MREC(41.) 257
E1-1600
Škoda Felicia Kit car
2.78
2.86
2.81
6.71
6.77
6.68
54.36
53.81
53.71
1:20.70
1:19.77
1:19.44
2:39.21 +46.05
+1.64
93. STRNAD Lukáš
Hostr racing team
0MREC(42.) 408
HA1-1400
Škoda 130 LR
2.24
2.23
 
6.16
6.21
 
52.50
53.39
 
1:18.81
1:20.77
- DNS -
2:39.58 +46.42
+0.37
94. ZOUFALÝ Karel
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK
1FAS(52.) 109
E1H-1600
Škoda Felicia Pick-Up Fre
2.65
2.65
2.89

6.44
6.90
53.52
54.17
1:00.13
1:19.59
1:20.52
1:28.64
2:40.11 +46.95
+0.53
95. KALIŠ Miroslav
VPK Motors
0MREC(43.) 431
HA1-1400
Skoda 110R
2.51
2.59
2.52
6.30
6.35
6.23
56.85
54.53
52.49
1:26.32
1:21.45
1:19.07
2:40.52 +47.36
+0.41
96. RYBNÍČEK Patrik
AP Rybníček
0MREC(44.) 405
HA1-1400
Škoda Favorit
2.70
2.72
2.69
6.72
6.70
6.64
53.92
54.28
56.15
1:20.30
1:20.86
1:28.80
2:41.16 +48.00
+0.64
97. VÁŇA Jan
Alfa Romeo Luigi Team
0MREC(45.) 200
E1-3000/2WD
Alfa Romeo 156 3,0 V6
2.53
2.42
 
6.34
6.22
 
55.06
54.90
 
1:21.09
1:20.74
- DNS -
2:41.83 +48.67
+0.67
98. ŠVÁB Kamil
HL Motorsport
0MREC(46.) 445
HA1-2000
Opel Astra GSI
2.65
2.54
2.56
6.68
6.54
6.42
55.94
55.40
55.47
1:22.29
1:21.32
1:20.83
2:42.15 +48.99
+0.32
99. RYBNÍČKOVÁ Alice
AP Rybníček
0MREC(47.) 404
HA1-1400
Škoda Favorit
2.74
2.73
2.72
6.74
6.69
6.75
55.38
54.64
54.93
1:22.06
1:21.35
1:21.49
2:42.84 +49.68
+0.69
100. FURIŠ Karel
Alcore Motorsport
0MREC(48.) 470
HA1-2000
Peugeot 205 Gti
2.93
2.54
2.70
7.25
6.74
6.92
57.64
55.21
55.54
1:24.23
1:21.75
1:22.19
2:43.94 +50.78
+1.10
101. KOSTELECKÝ Radek
Kosťa Motorsport
0MREC(49.) 80
HA2
Ford Van diemen
3.10
2.73
2.74
6.90
6.53
6.71
57.22
54.76
54.62
1:26.08
1:22.87
1:21.88
2:44.75 +51.59
+0.81
102. VLASÁKOVÁ Vendula
Gt2 Motorsport
0MREC(50.) 251
E1-2000
Škoda Felicia
2.62
2.54
2.42
6.45
6.21
6.08
55.02
55.01
56.63
1:22.88
1:22.36
1:24.30
2:45.24 +52.08
+0.49
103. ŠEDIVÝ Josef
ČK motorsport
1FAS(53.) 161
HA-K2-B9
Chevron B21/23
2.16
2.02
1.99
5.57
5.44
5.53
1:03.40
55.49
57.43
1:33.14
1:21.86
1:25.18
2:47.04 +53.88
+1.80
104. DUDIK Lubomír
VW Brouk servis Olomouc
0MREC(51.) 455
HA1-2000
VW Brouk 1302
2.60
2.57
2.63
6.60
6.59
6.63
57.77
56.73
56.89
1:25.64
1:24.37
1:24.27
2:48.64 +55.48
+1.60
105. KUBÍČEK Jiří
KUBÍČEK Jiří
1FAS(54.) 156
HA-K1-A5
BMW 2002 TI
3.08
2.97
2.84
7.60
7.38
7.18
58.77
59.70
1:04.09
1:26.47
1:25.78
1:34.99
2:52.25 +59.09
+3.61
106. GRÜNEROVÁ Nicol
Grüner Motorsport
0MREC(52.) 387
S1-1600
Ford Fiesta
2.76
2.76
2.80
7.36
7.37
7.47
59.85
58.48
58.67
1:28.68
1:26.80
1:27.19
2:53.99 +1:00.83
+1.74
107. MÜLLER Michal
ALCORE MOTORSPORT, z.s.
1FAS(55.) 133
E1H-1400
Škoda 130 RS
2.88
2.80
2.85
7.71
7.36
7.59
1:03.09
1:01.86
1:12.05
1:33.52
1:31.45
1:45.39
3:04.97 +1:11.81
+10.98
KOŘÍNKOVÁ Elisabeta
MINISPORT.cz
0MREC 223
E1-1400
Mini Cooper
2.72
 
 
6.74
 
 

 
 
- DNF -
- DNS -
- DNS -
- DNF -
PROUZOVÁ Olivie
RTM Motorsport
0MREC 144
E1-1400
Suzuki Swift
2.51
2.50
 
6.21
6.04
 
50.11
49.45
 
1:14.64
- DNF -
- DNS -
- DNF -
KEPEŇ Maxmilián
Rmk motorsport
0MREC 303
S1-1600
Citroen Saxo vts
2.67
2.76
 
6.63
6.78
 
54.14
53.65
 
1:19.16
- DNF -
- DNS -
- DNF -
KAŠÁK Michal
AMK Vrbno pod Pradědem
0MREC 424
HA1-2000
Opel Astra GSI
2.52
 
 
6.14
 
 

 
 
- DNF -
- DNS -
- DNS -
- DNF -
KAŇKA Jiří
JK GARAGE RACING
0MREC 378
S1+2000/4WD
Subaru Impreza WRX STI
2.10
2.12
 
5.57
5.55
 
49.12
47.96
 
1:12.34
- DNF -
- DNS -
- DNF -
 
Time Icon Heat Event
16:34:23 R3 III. súťažná jazda je ukončená
16:20:24 R2 Race on progress
16:18:48 R2 RED flag - track cleaning
16:04:11 R2 Štartujú vozidlá MČR
16:03:07 R2 Race on progress
15:57:36 R2 Race is paused
15:33:35 R2 Race on progress
15:09:22 R2 II. súťažná jazda je ukončená
14:41:09 R2 Štartujú vozidlá MČR
14:40:04 R2 Race on progress
14:20:07 R2 Race is paused
14:14:59 R2 Race on progress
13:59:58 R2 Št. č. 195 a 10 budú mať opravnú jazdu
13:59:36 R2 Havária št. č. 303 (pretekár OK)
13:51:31 R2 RED flag - accident
13:41:43 R2 Race on progress
13:23:22 R2 Havarované vozidlo bude potrebné vypostiť (pauza cca 15 min)
13:22:24 R2 Havária št. č. 144 (pretekárka OK)
13:19:02 R2 RED flag - accident
13:16:12 R2 Race on progress
13:11:17 R2 RED flag - from marshals
12:58:06 R2 Štartujú vozidlá MHCC
12:57:50 R2 Race on progress
11:31:41 R1 Štart II. súťažnej jazdy je plánovaný na 13:00 hod.
11:29:39 R1 I. súťažná jazda je ukončená
11:01:40 R1 Štartujú vozidlá MČR
10:59:47 R1 Race on progress
10:41:14 R1 Race is paused
10:26:20 R1 Race on progress
10:16:31 R1 RED flag - accident
09:55:29 R1 Štart I. súťažnej jazdy je plánovaný na 10:00 hod.