Zoznam prihlásených
MZAV MST "VII. Vírské serpentiny", 15. - 16. 6. 2024

Pre pretek je stanovený limit 30 pretekárov. Ostáva voľných miest: 1/4.


Zvoľ pretek:

Titulární partner Generální partner Hlavní partneři
# Št. č. Pretekár Pr. Štát Team Trieda Automobil 1.D. 2.D. Registrácia
1. 609 VAŘEKA Jan B CZ flag Bokmen AS-S1+2000/2WD BMW E30 X X 22.05|18:00
858 KADLEČEK Jiří B CZ flag JK sport AS-HA1-1400 Škoda Felicia - - 22.05|18:05
2. 707 DOUBEK Petr B CZ flag Dub race AS-E1-1400 Fiat seicento abarth X X 22.05|18:06
667 DUCHÁČEK Tomáš B CZ flag DEMON Motorsport AS-S1-1400 Renault Clio 1.4 16v - - 22.05|18:13
3. 616 SMOLÍK Zdeněk B CZ flag STK Okříšky Racing Team AS-S1-1600 Renault Twingo II GT X X 22.05|18:32
4. 718 JEŽ Petr B CZ flag Ford Racing Team AS-E1-2000 Ford Focus X - 22.05|18:44
5. 679 MIERES Robert B CZ flag Lumier Auto Motorsport AS-S1+2000/4WD Audi Rs3 X X 22.05|19:01
6. 670 RIŠKA Matěj B CZ flag Lumierauto Motorsport AS-S1+2000/4WD Mitsubishi Evo x X X 22.05|19:02
7. 605 KRYBUS Michal B CZ flag - AS-S1+2000/2WD BMW E82 X X 22.05|19:46
8. 600 MAJER Tomáš B CZ flag Autoservis H&M AS-S1+2000/2WD Mini Cooper s X X 22.05|19:59
9. 700 BARTOŠ Miroslav B CZ flag Avdily Praha AS-E1-2000 Alfa Romeo GT X X 22.05|20:02
608 PEŘINA Michal B CZ flag Hyundai AS-S1-2000 Hyundai Coupe - - 22.05|21:00
10. 613 KIMLOVÁ Anna D B CZ flag Auto Classic Club Brno AS-S1-2000 BMW 318ti X X 22.05|21:06
636 KODEROVÁ Alena D B CZ flag KS Motorsport AS-S1-1600 Renault Twingo II GT - - 22.05|22:15
11. 751 KUNC Šimon Jr B CZ flag Shimaku Racing AS-E1+2000 BMW E36 X X 22.05|22:41
12. 632 DOLEŽAL Tomaš B CZ flag Tomi AS-S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer EVO VIII - X 23.05|08:15
13. 919 MANÍK Luděk B CZ flag LM motorsport AS-HA1-Veterán Škoda Octavia X X 23.05|10:14
14. 744 HUDEČEK Matěj B CZ flag Shimaku Racing AS-E1+2000 BMW E36 X X 23.05|10:23
15. 722 HOUSKA Radek B CZ flag SPZ-Vysočina AS-E1+2000 Audi TT X X 23.05|10:28
16. 622 HLAVÍNEK Jiří B CZ flag JH Racing AS-S1-2000 Renault Clio X - 23.05|11:20
17. 711 PODPĚRA Zdeněk B CZ flag Skalda Racing AS-E1-1600 Citroen C2 VTS X X 23.05|13:38
18. 603 ŘIHÁK Josef B CZ flag Skalda racing AS-S1-2000 Honda Civic 1.8vti X X 23.05|13:39
19. 625 STEJSKAL Marek B CZ flag Marokátor AS-S1+2000/2WD BMW 330i X X 24.05|13:53
20. 696 BERÁNEK Radek B CZ flag Beránek Team AS-S1+2000/4WD Toyota Yaris GR X X 24.05|13:58
21. 888 VAVREČKA Michal B CZ flag Patron Racing AS-HA1-2000 BMW 318is E36 X X 26.05|17:30
22. 666 SLOVÁKOVÁ Marta D B CZ flag Slovákovi AS-S1-1400 Škoda Fabia X - 27.05|12:27
23. 747 PUKL David Jr B CZ flag DP Motorsport AS-E1-1400 Suzuki Swift GTI Mk2 X X 28.05|10:04
24. 611 HRUBANOVÁ Lenka D B CZ flag Skalda racing AS-S1-1600 Peugeot 206 cc X X 29.05|22:22
25. 676 DOLEŽAL Jaroslav C CZ flag DOLEŽAL AS-S1-1600 Honda Civic ej2 X X 22.05|18:00
26. 630 HÁJEK Filip C CZ flag Japan racing team AS-S1-1600 Honda civic 5g X X 22.05|18:02
678 BERÁNEK Maxmilián C CZ flag Beránek Team AS-S1+2000/2WD Honda Civic - - 24.05|13:54
27. 660 NEDBAL Lukáš C CZ flag Slovákovi AS-S1-1400 Škoda Fabia 1,4 16V X X 27.05|12:30
28. 717 KOCÁB Matěj Jr C CZ flag STK Okříšky AS-E1-1400 Škoda Felicie X X 27.05|21:49
29. 885 HAVIGER Petr C CZ flag Bokmen AS-HA1-2000 Renault Clio X X 31.05|12:54
30. 805 DOLNÍČEK Petr C CZ flag Dolníček motorsport AS-HA1-1400 Renault 5 X - 05.06|20:46

Odhláška