Zoznam prihlásených
MRS-Trophy "IV. GMS HILLCLIMB Race Cars AUTOMOTODROM Brno", 08. 11. 2020

Pre pretek je stanovený limit 45 pretekárov. (Náhradníci sú zobrazení kurzívou.)


Zvoľ pretek:

# Št. č. Pretekár Štát Team Trieda Automobil 1.D. 2.D. Registrácia
1. 757 BARTOŠ Miroslav CZ flag AVdíly Praha AS-E1-1600 Volvo C30 X X 21.09|18:01
2. 622 HOUSKA Radek CZ flag SPZ-Vysočina AS-S1+2000/2WD Audi TT X X 21.09|18:02
3. 797 ŠTĚPÁNKOVÁ Natálie D CZ flag AV Díly Praha AS-E1-2000 Volvo 480 X X 21.09|18:02
4. 788 KRÁL Miloslav CZ flag RTM-Mohelnice AS-E1-2000 Volkswagen Golf IV. X X 21.09|18:05
5. 711 TÜRK Petr Jr CZ flag TR motorsport AS-E1+2000 Subaru Impreza WRX STI X X 21.09|18:06
6. 608 PEŘINA Michal CZ flag Hyundai team AS-S1-2000 Hyundai Coupe X X 21.09|18:09
7. 610 HANAČÍK Michal "Majkl" CZ flag MT racing AS-S1+2000/2WD Honda Civic Type R X X 21.09|18:13
8. 727 DAMBOR Jaroslav CZ flag KZM-Racing AS-E1-1600 Zastava 101 sporting X X 21.09|18:17
9. 733 FRANTA Adam Jr CZ flag TWR- Racing AS-E1-1400 Ford Fiesta X X 21.09|18:17
10. 769 ŠTELC Lukáš CZ flag Kotouč gearboxes AS-E1+2000 Mitsubishi Evo 9 X X 21.09|18:18
11. 621 TRNKA Zdeněk CZ flag STK Okříšky RT AS-S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo VI X X 21.09|18:22
12. 639 ZDENĚK MIROVSKY Zdeněk Mirovsky CZ flag AHL AS-S1+2000/4WD Subaru Impreza STI X X 21.09|18:24
13. 625 POLÁK Vojtěch CZ flag SPZ-Vysočina AS-S1+2000/2WD Audi TT X X 21.09|18:25
14. 800 NOVÁK Marek CZ flag MN Racing AS-E2/C-1600 Kartcross Kamikaz 3 Honda CBR RR 600 X X 21.09|18:34
15. 612 PODPĚRA Zdeněk CZ flag Skalda Racing AS-S1-1600 Citroen C2 Vts X X 21.09|18:34
16. 901 ZWINGER Vítězslav CZ flag TWR- Racing AS-HA1-Veterán Jaguar XJS X X 21.09|18:42
17. 709 MASÁR Radovan "Vincent Vega" SK flag NANODRY AS-E1-1600 Honda Civic X X 21.09|18:56
18. 885 KANIA Tomáš CZ flag Alfa Romeo Luigi team AS-HA1-2000 Alfa Romeo 75 X X 21.09|19:12
19. 690 NEVESELÝ Radek "Nevik" CZ flag Garage AS-S1+2000/2WD Seat Leon X X 21.09|19:15
20. 646 FIALA Radek CZ flag ProFia racing AS-S1+2000/2WD BMW M4 X X 21.09|19:20
21. 898 KOZMANN Laco "ŠMUKO" SK flag O.L. Sportline Racing Team AS-HA1-2000 Volkswagen SCIROCCO 1 X X 21.09|19:21
22. 713 VANĚREK Roman CZ flag Cistevozy racing AS-E1-2000 Skoda Fabia X X 21.09|19:28
23. 609 KRUPA Vladimir "Dedko" SK flag Krupa AS-S1-1600 Honda CRX targa del sol X X 21.09|19:34
24. 620 TÜRKOVÁ Michaela D CZ flag TR motorsport AS-S1+2000/2WD Audi TT X X 21.09|19:36
25. 703 KOZMANN Oliver "Maco" SK flag O.L SportlineRacingTeam AS-E1-1400 Fiat Seicento X X 21.09|19:48
26. 607 KUBÍK Petr CZ flag PK Drive racing AS-S1+2000/2WD BMW M3 X X 21.09|19:50
27. 655 KRÁLÍK Adam Jr CZ flag Králíkteam AS-S1-1600 Citroen Saxo VTS X X 21.09|19:56
28. 628 CUPÁKOVÁ Hana "Cupi" D CZ flag Auto Classic Club Brno AS-S1-2000 BMW 318ti X X 21.09|20:06
29. 633 ŘEMÍNEK Matěj CZ flag AC Choceň AS-S1+2000/2WD Seat Leon X X 21.09|20:11
30. 688 BUCHTA Aleš "Alex" CZ flag Backroad Maniacs AS-S1-2000 BMW E36 318ti X X 21.09|20:16
31. 706 PALAJ Antonín "Tonda" CZ flag KzM Racing AS-E1+2000 VW GOLF 4X4 tdi X X 21.09|20:27
32. 721 MASNÝ Peter "Estetik" CZ flag KzM Racing AS-E1+2000 Škoda Fabia 4x4 tdi X X 21.09|20:27
33. 654 ZAVŘEL Adam CZ flag AZ Racing AS-S1-1600 Citroën Saxo VTS X X 21.09|20:31
34. 611 HRUBANOVÁ Lenka D CZ flag Skalda racing AS-S1-1600 Peugeot 206 cc X X 21.09|20:51
35. 868 LISKA Radim CZ flag Racing.team1 AS-HA1-2000 BMW E36 X X 21.09|21:16
36. 890 MATĚJNY Tomáš CZ flag DTM Garage AS-HA1+2000 Bmw E30 325i X X 21.09|21:57
37. 629 MAŠTERA David "Dejv" CZ flag Škoda Motorsport AS-S1-1600 Škoda Fabia RS X X 21.09|22:40
38. 715 KURBEL Michal "Kovomk" SK flag Kovomk AS-E1-1400 Skoda 125 X X 21.09|22:42
39. 759 VYMĚTAL Lubomír CZ flag LV car AS-E1+2000 BMW M3 E46 X X 21.09|23:48
40. 796 LIPIČKA Jan CZ flag Patera Motorsport AS-E1-2000 BMW E30 318is X X 22.09|00:34
41. 911 BAUER Irena "Iris" D CZ flag Bauer racing team AS-HA1-Veterán VW 11 Brouk X X 22.09|05:38
42. 917 BAUER Patrik "Paťa" CZ flag Bauer racing team AS-HA1-Veterán VW 11 Brouk X X 22.09|05:39
656 ŘEHÁK Vlastimil CZ flag Řehyteam valachia AS-S1+2000/4WD Subaru Impreza - - 22.09|06:54
851 OBERAUER Wilhelm AT flag Drift Team Pongau AS-HA1+2000 Porsche 944 Turbo - - 22.09|07:10
43. 900 MIDRLA Jaroslav "Jaris" CZ flag JarisMotors AS-HA1-Veterán VW Buggy X X 22.09|10:08
44. 877 KLEIN Jaromír "coyote road runner" CZ flag KF motorsport AS-HA1-1300 Škoda 100 X X 22.09|10:11
45. 675 CHALUPA Radim "Subo" CZ flag SUBARU STi AS-S1+2000/4WD Subaru WRX STi X X 22.09|19:04
46. 777 DIBLIK Milan CZ flag KZM racing AS-E1+2000 Nissan 350Z L+1 L+1 22.09|19:19:20
47. 671 TOUŠEK Petr "Max" CZ flag BestTires AS-S1-2000 BMW 318i L+2 L+2 22.09|20:31:30
48. 707 DOUBEK Petr CZ flag Dub race AS-E1-1400 Fiat Seicento1.1 L+3 L+3 22.09|20:41:59
49. 765 PIENČÍK Jaroslav SK flag JPRacing AS-E1-1600 Honda Civic L+4 L+4 22.09|20:55:35
50. 766 ŠEDIVÝ Roman SK flag JPRacing AS-E1-1600 Honda Civic L+5 L+5 22.09|20:56:13
51. 716 KURBEL Pavol SK flag KOVOMK AS-E1-1400 Škoda 120L L+6 L+6 23.09|01:11:46
52. 678 ÁZSÓTH Ladislav CZ flag LRT AS-S1+2000/2WD Renault Megane L+7 L+7 23.09|20:28:10
53. 689 ŠMÍD Jakub CZ flag Peaky Blinders AS-S1+2000/2WD Nissan 370Z L+8 L+8 24.09|21:15:52
54. 637 JANOUŠEK Jaroslav CZ flag ja AS-S1-2000 Nissan sunny L+9 L+9 25.09|22:10:14
55. 603 NOVÁK Rostislav "Lotus" CZ flag Unis trade AS-S1-2000 Lotus Super Seven L+10 L+10 30.09|09:18:55
56. 613 KIMLOVÁ Anna D CZ flag Auto Classic Club Brno AS-S1-2000 BMW 318ti L+11 L+11 30.09|21:06:56
57. 686 ROJAR Vašek CZ flag ROJAR s.r.o. AS-S1+2000/2WD Lotus Exige L+12 - 01.10|07:57:52
58. 775 DIBLÍK Rostislav CZ flag KZM-Racing AS-E1+2000 Seat Leon 4x4 L+13 L+12 02.10|19:49:01
59. 667 KOŘÍNEK Petr CZ flag VPK-Motors AS-S1+2000/4WD Subaru Impreza L+14 L+13 04.10|22:09:49
60. 650 VALLA Jiří CZ flag KOMVET RACING AS-S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo 6 L+15 L+14 07.10|17:02:26
61. 878 FUJERA Jakub "Fiji" CZ flag KF motorsport AS-HA1-1300 Škoda 100 L+16 L+15 07.10|18:01:51