Zoznam prihlásených
V O Ľ N Ý MZAV MST "VI. Vírské serpentiny", 17. - 18. 6. 2023

Pre pretek je stanovený limit 25 pretekárov. Ostáva voľných miest: 3/7.


Zvoľ pretek:

Titulární partner Generální partner Hlavní partneři
# Št. č. Pretekár Pr. Štát Team Trieda Automobil 1.D. 2.D. Registrácia
699 MORÁVKOVÁ Nikola D Jr A CZ flag Servis-Car AS-S1-1400 Škoda Fabia - - 07.06|08:54
1. 692 LASOVSKÝ Bronislav B CZ flag KF Motorsport AS-S1-1400 Škoda 100 X X 23.05|20:40
1. 600 BARTOŠ Miroslav A CZ flag AVdíly Praha AS-S1-1600 Volvo C30 X X 23.05|19:39
2. 668 PAZDERKA Zdeněk A CZ flag - AS-S1-1600 Mazda MX-5 X X 26.05|18:53
3. 658 SVOBODA Roman A CZ flag Ford Focus Team AS-S1-1600 Ford Focus X - 01.06|15:52
4. 667 DUCHÁČEK Tomáš B CZ flag DEMON Motorsport AS-S1-1600 Citroen C2 VTS X X 28.05|11:32
5. 671 BÁRTA Michal B CZ flag DIY Racing AS-S1-1600 Suzuki Swift Sport X X 28.05|22:29
610 NEPEJCHAL Petr C CZ flag Dufecars AS-S1-1600 Toyota Mr2 - - 04.06|22:11
1. 606 GRÜNWALD Radek A CZ flag GH Autoservis AS-S1-2000 Škoda Fabia X X 23.05|18:36
2. 628 CUPÁKOVÁ Hana D A CZ flag Cupák racing team AS-S1-2000 BMW 318ti X X 23.05|22:01
3. 660 KOPECKÁ Aneta D A CZ flag GH Autoservis AS-S1-2000 Škoda Fabia X X 23.05|18:32
4. 680 JANOUŠEK Jaroslav A CZ flag nsj AS-S1-2000 Nissan sunny X X 23.05|18:43
618 JEŽ Petr A CZ flag Jež AS-S1-2000 Ford Focus - - 24.05|10:05
622 HLAVÍNEK Jiří B CZ flag Racing 59 AS-S1-2000 Renault Clio - - 23.05|21:34
1. 630 DOSKOČIL Libor B CZ flag LiRo racing AS-S1+2000/2WD Mercedes C 36AMG X X 24.05|11:48
605 MORAVEK Jiri B CZ flag Servis-car AS-S1+2000/2WD Volkswagen Scirocco - - 06.06|20:12
2. 624 MATĚJKA Miroslav B CZ flag Autodoprava Matějka AS-S1+2000/2WD Hyundai I30N X - 24.05|14:47
3. 678 BERÁNEK Maxmilián B CZ flag Beránek AS-S1+2000/2WD Honda Civic Type-R X - 12.06|16:25
4. 644 RUBACEK Radek C CZ flag ALL4TRUCKS AS-S1+2000/2WD Hyundai i30N X X 09.06|11:31
1. 601 MAJER Tomáš A CZ flag Autoservis H&M AS-S1+2000/4WD Skoda Superb X X 26.05|00:31
2. 696 BERÁNEK Radek A CZ flag Beránek AS-S1+2000/4WD Toyota Yaris GR X X 25.05|21:41
3. 677 MACKŮ Roman B CZ flag Skoromotorsport AS-S1+2000/4WD Ford Sierra RS cosworth X X 25.05|22:06
669 MERKUDA Lukáš C CZ flag ČičiRacing AS-S1+2000/4WD Nissan Pulsar GTi-R - - 26.05|13:09
707 DOUBEK Petr B CZ flag Dub race AS-E1-1400 Fiat seicento abarth - - 23.05|18:35
1. 769 HUDEČEK Lukáš B CZ flag Bastr AS-E1-1400 Trabant 601 X - 30.05|23:36
1. 700 MELICHAR Libor A CZ flag melda AS-E1-2000 Peugeot 205 X X 23.05|18:37
2. 766 HAVLÍK Tomáš B CZ flag Demon Motorsport AS-E1-2000 Opel Astra GSI X X 25.05|18:00
1. 788 KOVÁŘ Roman B CZ flag LiRo racing AS-E1+2000 Mercedes 190 X X 24.05|11:46
2. 789 DOSKOČIL Filip B CZ flag LiRo racing AS-E1+2000 Mercedes 190e X X 24.05|11:49
919 MANÍK Luděk A CZ flag LM motorsport AS-HA1 Škoda Octavia - - 23.05|18:32