Seznam přihlášených
""GMS Hillclimb Prolog" Automotodrom Brno", 1. - 2. 4. 2017

Stav k (konec přihlašování) 23.03.2017 00:00:00.

Pro závod je stanoven limit 80 závodníků. Zbývá volných míst: 13/13.


Zvol závod:

# St. č. Jezdec Stát Team Sk./Třída Automobil 1.D. 2.D. Registracie
1. 1 KOMÁREK David CZ flag LIQUIMOLY RACING TEAM E2-SC-3000 Norma M20FC KOMVET EVO X X 11.03|20:55
2. 2 NEVĚŘIL Dušan CZ flag Speedmaster racing team E2-SC-3000 Norma M20FC X X 03.03|18:45
3. 3 VONDRÁK Petr CZ flag Petr Vondrák E2-SC-2000 Osella PA 21S EVO X X 15.03|16:10
4. 4 RYBNÍČEK Marek CZ flag LIQUI MOLY RACING TEAM E2-SH+3000 Ford Fiesta WRC Evo X X 01.03|19:37
5. 5 ŠPALEK Jiří CZ flag LIQUIMOLY RACING TEAM E2-SC-3000 Norma M20F X X 15.03|22:44
6. 6 MALÝ Jaromír CZ flag MJ autosport N+3000 Mitsubishi Lancer EvoX X X 17.03|09:07
7. 9 VAVŘINEC Tomáš CZ flag CRC Czech National Team N+3000 Mitshubishi Lancer Evo IX X X 02.03|16:27
8. 12 SAJLER Filip CZ flag Liqui Moly Racing Team N+3000 Mitsubishi Lancer EVO X X X 02.03|15:14
9. 13 VOJÁČEK Lukáš CZ flag ennoble racing klub A+3000 Subaru Impreza STI X X 19.03|10:18
10. 14 VONDRÁK Martin CZ flag Auto Vondrák Czech National Team E2-SS-2000 Tatuus NT07 Honda X X 01.03|11:36
15 LOS Jiří CZ flag Los Czech National Team E2-SH+3000 Mitshubishi Lancer Evo IX - - 01.03|12:01
11. 16 JANÍK Václav CZ flag Nutrend Czech National Team E2-SC-3000 Norma M20FC X X 13.03|09:55
12. 17 SVOBODA Milan CZ flag Automotoklub Pelhřimov AČR E2-SC-1400 Brc CM05 X X 22.03|08:34
13. 18 VÍTEK Petr CZ flag CLIMART ACR-ENGINEERING TEAM E2-SC-3000 Osella PA 30 X X 22.03|18:58
14. 20 TRNKA Petr CZ flag Czech National Team E2-SC-2000 Ligier JS53 Evo2 X X 07.03|08:52
15. 22 BENEŠ Miloš CZ flag GMS racingteam E2-SS-3000 Osella FA 30 X X 22.03|16:14
16. 25 SVOBODA Jiri CZ flag NUTREND CZECH NATIONAL TEAM E2-SC-2000 Norma M20F X X 20.03|14:00
17. 30 KOZAR Yevhen CZ flag Yevhen Kozar N+3000 Renault Megan RS X X 02.03|19:01
18. 33 SAJLEROVÁ Gabriela D CZ flag Liqui Moly Racing Team N+3000 Mitsubishi Lancer EVO X X X 02.03|15:13
19. 37 HOLÁN Ivo CZ flag Ivo Holán N+3000 Mitsubishi Lancer Evo IX X X 17.03|20:33
20. 40 VOJÁČEK Petr CZ flag ennoble racing klub A+3000 Mitsubishi Lancer Evo 8 X X 19.03|10:18
21. 44 PAVLŮ Dominik CZ flag MJ autosport A-2000 Renault Clio RS X X 17.03|09:09
22. 45 PLACHETKA Daniel Jr CZ flag MJ autosport A-2000 Renault Clio RS X X 17.03|09:10
23. 47 DĚDEK David CZ flag David Dědek A-2000 Alfa Romeo 147 SP X X 27.03|20:11
24. 55 JERMAN Martin CZ flag Czech national Team GT+2000 Lamborghini Gallartdo GT3 X X 02.03|15:14
25. 59 KMÍNEK Zdenek CZ flag MJ autosport GT+2000 Nissan 350 Z X X 17.03|09:08
26. 61 SVOZIL Michal CZ flag MICHAL SVOZIL E1-3000 BMW M3 E36 GT X X 22.03|21:36
27. 63 HUBÁČEK Karel CZ flag Autoklub JV Sport Racing v AČR E1+3000 BMW M3 GTR X X 13.03|10:19
28. 66 OŠMERA Jiří CZ flag Jiří Ošmera E1-2000 Opel Astra OPC X X 01.03|12:25
29. 68 POPOVÁ EliŠka D CZ flag ELIŠKA POPOVÁ E1H-1600 Škoda FELICIA PICK-UP FREE STYLE X X 20.03|15:42
30. 69 CHALOUPKA František CZ flag František Chaloupka E1+3000 Mitsubishi Lancer Evo 6 X X 10.03|14:40
31. 70 KRAMPOTA Ivo CZ flag Krampota Ivo E1+3000 BMW M3 X X 27.03|20:11
81 SCHWAN Roman CZ flag Roman Schwan E2-SH-2000 Renault Megane - - 22.03|19:18
32. 86 JEŽEK Radim CZ flag Radim Ježek E2-SH-1400 Škoda Felicia X X 12.03|11:20
33. 88 FORMÁNEK Bronislav CZ flag Mičánek Motorsport E1+3000 Lamborghini Gallardo Supertrofeo X X 22.03|14:02
34. 89 KUSY Tomas CZ flag KT Motorsport E1-2000 Lotus Exige X X 27.03|20:12
98 STEHLIK Karel CZ flag KV Motor Team s.r.o. E2-SH+3000 Mitsubishi Eclipse Evo 700 - - 20.03|20:02
35. 99 STRÁNSKÝ Jiří CZ flag Mičánek Motorsport E1+3000 Lamborghini Gallardo Supertrofeo X X 20.03|17:44
36. 200 PRÁŠEK Jaroslav CZ flag Jaroslav Prášek HA-K5-E5 Chevron B 42 F2 X X 13.03|19:16
37. 203 CHYTIL Ondřej CZ flag MICHL MOTORSPORT CZECH NATIONAL TEAM HA-K5-E3 MTX 1-03 X X 15.03|22:22
38. 211 MICHL Josef CZ flag Michl Josef HA-K2-B6 Porsche 911RS X X 21.03|14:12
222 KUBÍČEK Jiří CZ flag Czech national team HA-K3-C3 Škoda 130 RS - - 19.03|09:32
39. 233 STEJSKAL Milan CZ flag GMS RACING TEAM HA-K3-C2 Fiat 131 RACING 2000 X X 14.03|08:51
40. 241 SEDLÁČEK Michal CZ flag GMS RACING TEAM HA-K4-D6 Fiat RITMO 130 TC ABARTH X X 14.03|08:52
41. 244 ONDREJKA Ján SK flag JOSKRacingteam HA-K2-B9 Škoda 200 RS X X 08.03|20:34
42. 252 DOLEŽAL Lubomír CZ flag Lubomír Doležal HA-K5-E7 MTX 1_06 X X 01.03|12:34
43. 253 ZMEŠKAL Miloš CZ flag Miloš Zmeškal HA-K5-E9 Ralt RT 32 X X 06.03|21:35
44. 277 ZÁLESKÝ Radek CZ flag Radek Záleský HA-K5-E3 MTX 1-02 X X 22.03|17:02
300 LOS Jiří CZ flag ing . Jiří Los E1H-1600 Škoda Pick-up - - 01.03|14:09
45. 301 PLUHAŘ Jindřich CZ flag Jindřich Pluhař E1H-2000 Nissan Sunny X X 01.03|16:49
46. 302 NOVICKÝ Michal CZ flag Michal Novický E2H-SC-2000 Ligier JS49 HONDA X X 02.03|13:26
47. 303 KRAKOVIČ Radek CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk E2H-SS-1400 Fiks 09RK X X 06.03|14:43
48. 307 TOMEČEK Lukáš CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk E1H-1600 VW Golf I GTI Oettinger X X 07.03|07:20
310 MACH Jan CZ flag Jan Mach E1H-2000 Škoda Octavia - - 05.03|21:22
49. 311 MLEJNEK Aleš CZ flag Aleš Mlejnek E2H-SS-1000 Gloria C8F X X 01.03|13:33
50. 312 DOSEDĚL Dušan CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk E1H+2000 Subaru Impreza WRX STI X X 14.03|21:50
313 KLIMEŠ Lukáš CZ flag AutoVELVET Team E1H+2000 Škoda Fabia TDi 4x4 - - 09.03|11:26
51. 318 HOLEK Jiří CZ flag Jiří Holek E1H-Škoda ZAV Škoda 120LS X X 14.03|13:34
52. 319 GUT Petr CZ flag AMK Vrbno pod Pradědem E1H+2000/2WD BMW 330 Ci X X 15.03|19:24
53. 320 PLEVA Martin CZ flag AMK Vrbno pod Pradědem E1H-Škoda ZAV Škoda 100 X X 04.03|20:23
54. 321 MACEK Vojtěch CZ flag Vojtěch Macek E1H-1600 Škoda 110 R X X 05.03|14:17
323 JIRAN Stanislav CZ flag Stanislav Jiran E2H-SS-1600 MTX Mondial - - 08.03|09:48
55. 325 ŠUSTR Miloslav CZ flag Šustr Miloslav E1H-1600 Škoda Favorit X X 06.03|14:42
326 BERGER Karel CZ flag Karel Berger E2H-SS-1400 Formula Konig E2 - - 22.03|22:16
56. 327 NECKÁŘ Libor CZ flag Neckář Libor E2H-SS-2000 Tatuus Master EVO-LNR 330 X X 15.03|22:05
57. 328 TŘÍSKA Michal CZ flag Michal Tříska E1H-2000 Volkswagen golf X X 10.03|09:04
58. 333 KUČERA Zdeněk CZ flag KUČERA ZDENĚK E1H+2000/2WD Nissan 200SX S13 X X 02.03|17:25
59. 335 REJL Martin CZ flag Martin Rejl E1H-1400 Škoda 130RS X X 12.03|09:06
60. 337 KAŠPAR Michal CZ flag Kašpar E1H-1600 Citroen Saxo X X 24.03|23:40
61. 357 CHUDOBA Zdeněk CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk E2H-SC-2000 Norma M20 F X X 21.03|09:17
62. 368 MACHOVÁ Tereza D CZ flag Tereza Machová E1H-1400 Suzuki Swift X X 17.03|17:18
63. 370 DOBEŠ Václav CZ flag Václav Dobeš E1H-1400 Škoda Favorit X X 16.03|19:10
64. 377 LISA Petr CZ flag LIQUI MOLY RACING TEAM E1H-2000 Caterham 7 485 X X 05.03|17:29
65. 383 JANDA Martin CZ flag Martin Janda E1H-2000 Seat Ibiza Cupra II X X 17.03|07:33
66. 388 KRÁČMAR Zdeněk CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk E2H-SC-1400 Demon Car CM 1000 X X 17.03|13:09
398 BOHÁČ Milan CZ flag Boháč Milan E1H-2000 Renault Clio - - 15.03|16:35
67. 399 PRUSEK Erich CZ flag EP & Zitec Racing Team E1H+2000 Toyota Celica CS 4WD X X 07.03|15:23