Seznam registrovaných závodníků
"Mistrovství ČR v závodech automobilů do vrchu 2020".

Celkový počet registrovaných závodníků: 98 (9. 7. 2020 6:37:31).


# Št. č. Jezdec Stát Team Sk/třída Automobil Registrace
1. 313 JANSA Emil CZ flag Jansa Emil E1H-1400 Fiat 127 SPORT 05.03.20 18:11
2. 336 NOVÁK Marek Jr CZ flag Junior Moto Servis Sprint Car-600 Honda CBR-RR 600 05.03.20 18:28
3. 339 DLOUHÝ Petr Jr CZ flag Petr Dlouhý Sprint Car-600 Sprint Car Barracua 05.03.20 19:12
4. 370 DOBEŠ Václav CZ flag Václav Dobeš E1H-1400 Škoda Favorit 05.03.20 19:20
5. 25 ŠVORC Roman CZ flag PGRace Czech Motorsport E2-SC-3000 Lucchiny P3 05.03.20 21:43
6. 320 PLEVA Martin CZ flag Automotoklub Vrbno v AČR E1H-1400 Škoda 100 05.03.20 22:17
7. 57 KMÍNEK Zdeněk CZ flag MJ Autosport Skupina 2 Lamborghini Gallardo GT3 06.03.20 08:32
8. 30 KOZAR Yevhen CZ flag Yevhen Kozar Skupina 3 Renault Megane RS 06.03.20 09:34
9. 88 OŠMERA Jiří CZ flag Pfeifer Motorsport s.r.o. Skupina 4 VW Scirocco 06.03.20 14:20
10. 26 BERGER Karel CZ flag Berger E2-SS-1400 Van Diemen rf98 06.03.20 16:11
11. 309 OSLADIL Jan CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-SS-2000 Formule Opel Lotus 2.0 06.03.20 16:51
12. 310 OSLADIL Jan CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1600 Mtx 1-06 Formule Modial 06.03.20 16:54
13. 306 OSLADIL Jan Jr CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Škoda Pickup Freestyle 06.03.20 16:57
14. 350 HRADIL Vladimír CZ flag Vladimír Hradil E1H-1400 Škoda 110R 06.03.20 17:02
15. 388 KOPEČEK Pavel CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1400 Mtx 1-02 Formule Easter 06.03.20 17:10
16. 323 KOPEČEK Pavel CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-SS-2000 Formule Opel Lotus 2.0 06.03.20 17:18
17. 322 STUDENÝ Lukáš CZ flag Alcore motorsport E2H-SS-1000 Formule Gloria 06.03.20 18:12
18. 374 FURIŠ Pavel CZ flag Alcore Motorsport E1H-2000 Peugeot 205 Mi 16 06.03.20 18:26
19. 16 NOVICKÝ Michal CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2-SC-2000 Ligier JS49 Honda 07.03.20 07:28
20. 356 HEJL Vladimír CZ flag Alcore motorsport E1H-2000 Škoda Octavia CUP 07.03.20 13:11
21. 304 ZOUFALÝ Karel CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Škoda Felicia Pick-UP Freestyle 07.03.20 15:45
22. 303 HUBR František CZ flag František Hubr E1H+2000 Subaru Impreza STI 07.03.20 17:26
23. 300 HEDA Jiří CZ flag Alcore motorsport E2H-SC-2000 Lola 598 07.03.20 20:10
24. 355 MÜLLER Lukáš CZ flag Alcore motorsport E1H-2000 Škoda Octavia CUP 07.03.20 20:19
25. 330 HIMMER Petr CZ flag Alcore motorsport E1H-1400 Škoda 130LR 07.03.20 20:37
26. 331 MÜLLER Lukáš CZ flag Alcore motorsport E1H-1400 Škoda 100 07.03.20 20:43
27. 332 STUDENÝ Lukáš CZ flag Alcore motorsport E1H-1400 Škoda 110R 08.03.20 07:04
28. 22 KRAKOVIČ Radek CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2-SS-1400 Fiks 09RK 08.03.20 14:21
29. 368 ŠUBA Ladislav CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v UAMK E1H+2000/2WD BMW SŠ20 08.03.20 15:56
30. 329 KOČIŘÍK David CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-1400 Škoda Rapid 08.03.20 16:43
31. 334 MÜLLER Michal CZ flag Alcore motorsport E1H-1400 Škoda 100 09.03.20 18:25
32. 240 STEJSKAL Milan CZ flag GMS Racing Team HA-K4-D5 Lada VFTS 10.03.20 15:20
33. 325 ŠUSTR Miloslav CZ flag Alcore motorsport E1H-1600 Škoda Favorit 10.03.20 17:04
34. 333 ŠPILKA Michal CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-1400 Škoda Felicia pick-up Freestyle 11.03.20 06:59
35. 384 GOLIS Jan CZ flag Jan Golis E2H-SS-1000 Formule Konig 11.03.20 09:11
36. 377 GOLIS Jaroslav CZ flag Jaroslav Golis E2H-SS-1000 Formule Konig 11.03.20 09:19
37. 398 BOHÁČ Milan CZ flag Boháč Milan E1H-2000 Renault Clio 11.03.20 09:20
38. 241 SEDLÁČEK Michal CZ flag GMS Racing Team HA-K4-D6 Fiat Ritmo 130 TC Abarth 11.03.20 09:46
39. 61 MALÝ Jaromír CZ flag MJ Autosport Skupina 4 Nissan 350 Z Fairlady 11.03.20 09:50
40. 389 ZOUFALÁ Martina D CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Škoda Felicia 12.03.20 19:18
41. 390 KLIMEŠ Lukáš CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-2000 Ford Puma 12.03.20 19:22
42. 68 ULMAN Pavel CZ flag Pavel Ulman Skupina 1 BMW E36 13.03.20 08:52
43. 301 BOKŮVKA Martin CZ flag Martin E1H+2000/2WD BMW E30 13.03.20 21:47
44. 311 STEJSKAL Bronislav CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Škoda Felicia Kit-Car 15.03.20 11:23
45. 31 STEJSKAL Bronislav CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK Skupina 5 Škoda Felicia Kit-Car 15.03.20 11:26
46. 296 VOZDECKÝ Dominik Jr CZ flag Dominik HA-K5-E3 Mtx 1-03 MTX 1-03 16.03.20 18:47
47. 227 HELIGR Jaroslav Jr CZ flag Jaroslav Heligr HA-K5-E2 MTX 1-01 17.03.20 14:53
48. 202 TÁBORSKÝ Radovan CZ flag GMS Racing Team HA-K2-B3 Fiat 128 Rally 17.03.20 20:43
49. 250 FIKEJZ Jiří CZ flag Jiří Fikejz HA-K5-E2 MTX 1-01 17.03.20 21:32
50. 17 KRŇÁK Jiří CZ flag Jiří krňák E2-F-1400 Škoda Fabia 23.03.20 22:06
51. 73 KOTEK Pavel CZ flag AMK Ecce Homo v ÚAMK Skupina 2 BMW M3 19.04.20 20:46
52. 369 WINTER Jaroslav CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-2000 Honda Civic 2,0 Type R 21.04.20 13:34
53. 5 CHUDOBA Zdeněk CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2-SC-2000 Norma M20 F 22.04.20 15:54
54. 1 BENEŠ Miloš CZ flag GMS Racingteam E2-SS-3000 Osella FA 30 27.04.20 09:17
55. 318 MACHOVÁ Tereza D Jr CZ flag GMS Racing Team E1H-1400 Suzuki Swift 29.04.20 18:10
56. 399 NASTOUPIL Lukaš Jr CZ flag Lukaš Nastoupil E1H-1600 Honda CRX 07.05.20 15:28
57. 359 VYMĚTAL Lubomír CZ flag Lubomír Vymětal E1H+2000/2WD BMW M3 E46 08.05.20 22:53
58. 383 HÁJEK Marek CZ flag Marek Hájek E1H-2000 Bmw E36 Compact 320 type-r 14.05.20 05:33
59. 363 ŽÁČEK Petr CZ flag Petr Žáček E1H+2000 Audi Sport Quattro S1 20.05.20 15:00
60. 18 CEJNAR Pavel CZ flag Pavel cejnar E2-F-1400 Ford Fiesta 04.06.20 15:40
61. 312 CEJNAR Pavel CZ flag Pavel cejnar E1H-1400 Suzuki Swift 08.06.20 14:23
62. 19 VAVŘINEC Tomáš CZ flag ACCR Czech CRC Team Skupina 3 Mitsubishi EVO IX 08.06.20 21:19
63. 91 PLUHAŘ Jindřich CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK Skupina 5 Nissan Sunny 09.06.20 11:42
64. 7 MLEJNEK Aleš CZ flag Aleš Mlejnek E2-SS-1400 Gloria C8F 10.06.20 14:37
65. 251 CHMELÍK Martin CZ flag Martin Chmelík HA-K5-E2 MTX 1-01 10.06.20 18:48
66. 96 FILLOVA Kristyna D Jr CZ flag KRTZ motorsport Skupina 2 Mitsubishi Black 9 10.06.20 19:45
67. 20 TRNKA Petr Jr CZ flag ACCR CZECH TRNKA RACING TEAM E2-SC-2000 Ligier JS53 EVO2 LRM 10.06.20 20:04
68. 335 ŠÁLEK Jan CZ flag Alcore motorsport E2H-SS-1600 Estonia 21 10.06.20 22:12
69. 3 RYBNÍČEK Marek CZ flag Nutrend ACCR Czech Team Skupina 1 Škoda Fabia R5 11.06.20 14:23
70. 366 HLAVINKA Josef CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-SS-2000 Lotus Opel 14.06.20 14:16
71. 315 HLAVINKA Josef CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1400 Tomis 99-04 14.06.20 15:41
72. 395 HOMOLA Matyáš Jr CZ flag Matyáš Homola E1H+2000 Mitsubishi Lancer Evo IX 14.06.20 20:21
73. 6 KRÁČMAR Zdeněk CZ flag AMK Ecce Homo Štěrnberk v ÚAMK E2-SC-1400 Demon Car CM 1000 15.06.20 08:48
74. 338 POPOVÁ Eliška D Jr CZ flag Eliška Popová E1H-1400 Suzuki SWIFT 15.06.20 16:10
75. 348 POPOV Georgi CZ flag GEORGI POPOV E1H-1600 Škoda FELICIA PICK-UP FREE STYĹE 15.06.20 16:15
76. 12 NECKÁŘ Libor CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2-SC-2000 Ligier JS53 EVO330 15.06.20 23:05
77. 21 KOMÁREK David CZ flag KRTZ motorsport Skupina 1 Mc F1 EVO 17.06.20 07:30
78. 344 HORT Martin CZ flag Martin Hort E1H-1600 Peugeot 106 18.06.20 19:36
79. 2 JANÍK Václav CZ flag Nutrend ACCR Czech Team E2-SC-3000 Norma M20FC Turbo 19.06.20 08:21
80. 23 DĚDEK David CZ flag Nutrend ACCR Czech Team E2-SC-2000 Norma M20FC 19.06.20 11:10
81. 53 KRAMPOTA Ivo CZ flag Ivo Krampota Skupina 1 BMW M3 E-36 19.06.20 14:49
82. 14 DOHNÁLEK Josef CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK Skupina 3 Citroen C2 VTS 21.06.20 17:05
83. 170 GRÜNER František CZ flag František Grüner Skupina 1 BMW 340i 21.06.20 20:42
84. 37 LOUBAL Lubomír CZ flag Lubomír Loubal Skupina 4 VW Golf4 TDi DSG 22.06.20 11:50
85. 253 ZMEŠKAL Miloš CZ flag Miloš Zmeškal HA-K5-E9 Ralt RT 32 22.06.20 12:43
86. 211 MÁLKOVÁ Simona D CZ flag Simona Málková HA-K4-D5 Honda Civic VTEC 22.06.20 13:15
87. 302 FILIPÍN Jiří CZ flag Jiří Filipín E1H-1400 Suzuki Swift GTi 22.06.20 15:27
88. 373 BENŠ Radim CZ flag Radim Benš E2H-SS-1400 Formule König 22.06.20 15:31
89. 341 BEJDA Vojtěch CZ flag Auto Bejda Racing E1H+2000/2WD Škoda Octavia Cup 25.06.20 13:13
90. 233 TYKAL Petr CZ flag SK INDUSTRIETECHNIK ACCR CZECH TEAM HA-K5-E3 MTX 1-03 29.06.20 14:34
91. 77 MEIXNER Richard CZ flag Richard Meixner Skupina 5 Renault Clio cup 29.06.20 20:29
92. 308 KNAPEK Tomáš CZ flag JS Racing E2H-SS-1400 MTX Faster 30.06.20 14:43
93. 15 SVOBODA Jiří CZ flag Nutrend ACCR Czech Team E2-SS-3000 Lola B03/51 30.06.20 14:44
94. 8 SURÓWKA Jaroslav CZ flag JS Racing z.s. E2-SC-2000 Norma M20 01.07.20 00:17
95. 55 JERMAN Martin CZ flag Liqui Moly Racing Team v ACŘ Skupina 2 Lamborghini Huracan GT3 03.07.20 19:29
96. 47 ČAMBAL Mojmír SK flag RS Team Skupina 3 Citroen Saxo VTRS 05.07.20 22:54
97. 24 ŠPALEK Jiří CZ flag KRTZ Motorsport E2-SC-3000 Norma M20F EVO 07.07.20 18:36
98. 60 BENEŠ Oskar CZ flag Ennoble Racing klub Skupina 2 Ford Fiesta 08.07.20 14:28

Přihláška