Seznam registrovaných závodníků
"Mistrovství ČR v závodech automobilů do vrchu 2019".

Celkový počet registrovaných závodníků: 228 (22. 8. 2019 20:14:09).


# Št. č. Jezdec Stát Team Sk/třída Automobil Registrace
1. 77 SVOZIL Michal CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1-3000 BMW M3 25.02.19 18:22
2. 88 OŠMERA Jiří CZ flag PFEIFER MOTORSPORT s.r.o. E2-SH-2000 VW Scirocco 25.02.19 18:24
3. 70 STEJSKAL Bronislav CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1-1400 Škoda Felicia Kit-Car 25.02.19 18:29
4. 44 VOJÁČEK Petr CZ flag Art racing Praha A+3000 Mitsubishi Lancer Evo 8 25.02.19 19:00
5. 17 MLEJNEK Aleš CZ flag Aleš Mlejnek E2-SS-1400 Gloria C8F 25.02.19 19:02
6. 350 HRADIL Vladimír CZ flag Vladimír Hradil E1H-Škoda ZAV Škoda 110R 25.02.19 19:26
7. 40 VOJÁČEK Lukáš CZ flag ACČR Czech Ennoble team A+3000 Subaru Impreza Sti 25.02.19 19:41
8. 333 DAVID Petr CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H+2000 VW GOLF TDI 25.02.19 20:06
9. 273 ONDREJKA Ján SK flag Ján Ondrejka HA-K2-B9 Giom 01 25.02.19 20:58
10. 320 PLEVA Martin CZ flag AMK Vrbno pod Pradědem E1H-Škoda ZAV Škoda 100 25.02.19 21:02
11. 321 MACEK Vojtěch CZ flag Vojtěch Macek E1H-1600 Škoda 110 R 25.02.19 21:07
12. 371 SVOBODA Libor CZ flag Libor Svoboda E1H-1600 Honda Civic 25.02.19 21:14
13. 370 DOBEŠ Václav CZ flag Václav Dobeš E1H-1400 Škoda Favorit 25.02.19 21:17
14. 336 NOVÁK Marek Jr CZ flag Marek Novák Sprint Car-600 Honda CBR-RR 600 25.02.19 21:28
15. 308 KOPEČEK Jiří CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-2000 Opel Astra F 25.02.19 22:28
16. 18 KRÁČMAR Zdeněk CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2-SC-1400 Demon Car CM 1000 25.02.19 23:02
17. 47 DĚDEK David CZ flag Nutrend ACCR Czech Team A-2000 Alfa Romeo 147, 2,0 TS 26.02.19 03:13
18. 312 OSLADIL Jan CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1400 Formule Van Diemen 26.02.19 08:26
19. 296 VOZDECKÝ Dominik Jr CZ flag Dominik Vozdecký HA-K5-E3 MTX 1-03 26.02.19 09:24
20. 399 KNAPEK Tomáš CZ flag Tomáš Knapek E2H-SS-1400 MTX Faster 26.02.19 22:28
21. 310 OSLADIL Jan CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1600 Formule Modial MTX 1-06 27.02.19 13:05
22. 329 KOČIŘÍK David CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-Škoda ZAV Škoda Rapid 136 27.02.19 20:16
23. 303 HUBR František CZ flag František Hubr E1H+2000 Subaru Impreza STI 27.02.19 20:47
24. 318 HÁJEK Marek CZ flag Marek Hájek E1H-2000 BMW 318is compact 28.02.19 18:27
25. 325 ŠUSTR Miloslav CZ flag Miloslav Šustr E1H-1600 Škoda Favorit 28.02.19 20:43
26. 331 MÜLLER Lukáš CZ flag Alcore Motorsport E1H-Škoda ZAV Škoda 100 01.03.19 00:19
27. 300 HEDA Jiří CZ flag Alcore Motorsport E2H-SS-1000 Ryba F3 01.03.19 00:26
28. 330 HIMMER Petr CZ flag Alcore Motorsport E1H-Škoda ZAV Škoda 130LR 01.03.19 00:35
29. 355 MÜLLER Lukáš CZ flag Alcore Motorsport E1H-2000 Škoda Octavia CUP 01.03.19 00:40
30. 66 ŠUBA Ladislav CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1+3000 BMW ŠS19 01.03.19 07:23
31. 1 BENEŠ Miloš CZ flag GMS RACING TEAM E2-SS-3000 Osella FA 30 01.03.19 11:23
32. 240 STEJSKAL Milan CZ flag GMS RACING TEAM HA-K4-D5 Lada VFTS 01.03.19 13:26
33. 241 SEDLÁČEK Michal CZ flag GMS RACING TEAM HA-K4-D6 Fiat RITMO ABARTH 130TC 01.03.19 13:40
34. 301 ŠPILKA Michal CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-Škoda ZAV Škoda Felicia pick-up 01.03.19 14:53
35. 14 VAVŘINEC Tomáš CZ flag ACCR Czech CRC Team N+3000 Mitsubishi EVO IX 01.03.19 16:56
36. 334 MÜLLER Michal CZ flag Alcore Motorsport E1H-Škoda ZAV Škoda 100 01.03.19 17:08
37. 96 FILLOVÁ Kristýna D Jr CZ flag KRTZ racing E2-SH+3000 Mitsubishi Black Evo 02.03.19 20:42
38. 3 RYBNÍČEK Marek CZ flag ACCR CZECH TEAM LIQUI MOLY E2-SH-3000 Mc F1 Evo 2019 02.03.19 22:11
39. 339 DLOUHÝ Petr Jr CZ flag Petr Dlouhý Sprint Car-600 Sprint Car Barracuda 03.03.19 11:22
40. 332 STUDENÝ Lukáš CZ flag Alcore Motorsport E1H-Škoda ZAV Škoda 110R 03.03.19 19:52
41. 81 GRÜNER František CZ flag František Grüner E2-SH+3000 BMW E30 340i V8 04.03.19 20:16
42. 68 MACHOVÁ Tereza D Jr CZ flag GMS RACING TEAM E1-1400 Suzuki Swift 05.03.19 10:39
43. 351 CHMELÍK Martin Jr CZ flag Alcore Motorsport E1H-2000 Renault Clio 05.03.19 12:28
44. 91 PLUHAŘ Jindřich CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2-SH-2000 Nissan Sunny 05.03.19 19:03
45. 388 KOPEČEK Pavel CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1400 MTX 1-02 05.03.19 20:44
46. 33 HOLÁN Ivo CZ flag Ivo Holán N+3000 Mitsubishi Lancer Evo 9 06.03.19 13:44
47. 335 ŠÁLEK Jan CZ flag Alcore Motorsport E2H-SS-1600 Estonia 21 06.03.19 22:26
48. 73 LOUBAL Lubomir CZ flag Lubomír Loubal E1-3000 VW Golf 4Tdi 07.03.19 12:21
49. 8 JANÍK Václav CZ flag Nutrend ACCR Czech Team E2-SC-3000 Norma M20FC Turbo 08.03.19 09:25
50. 16 LISA Petr CZ flag Autoklub JV Sport Racing AČR E2-SC-2000 Norma M20FC 08.03.19 10:27
51. 383 ŽÁČEK Petr CZ flag Petr Žáček E1H+2000 Audi Sport Quattro S1 09.03.19 21:45
52. 10 SAJLER Filip CZ flag Liqui Moly Racing Team klub v ACŘ N+3000 Mitsubishi Lancer EVO X 11.03.19 11:42
53. 12 SAJLEROVÁ Gabriela D CZ flag Liqui Moly Racing Team klub v ACŘ N+3000 Mitsubishi Lancer EVO X 11.03.19 11:46
54. 9 JERMAN Martin CZ flag ACCR Czech Jerman Team GT+2000 Lamborghini Gallardo GT3 11.03.19 11:53
55. 374 FURIŠ Pavel CZ flag Alcore Motorsport E1H-2000 Peugeot 205 MI16 11.03.19 15:22
56. 366 HLAVINKA Josef CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SS-2000 Lotus Opel 11.03.19 15:29
57. 11 VONDRÁK Martin CZ flag Martin Vondrák E2-SS-2000 Tatuus Formula Masters 11.03.19 22:58
58. 86 JEŽEK Radim CZ flag Radim Ježek E2-SH-1400 Škoda Felicie 12.03.19 20:42
59. 315 HLAVINKA Josef Jr CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1400 Tomis 99-04 12.03.19 20:51
60. 368 ŠUBA Ladislav CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H+2000 BMW SŠ19 13.03.19 18:14
61. 304 ZOUFALY Karel CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Škoda Felicia frestyle 14.03.19 09:16
62. 78 FILIPÍN Jiří CZ flag Jiří Filipín E1-1400 Suzuki Swift GTi 15.03.19 12:21
63. 19 VÍTEK Petr CZ flag CLIMART RACING TEAM E2-SC-3000 Osella PA 30 15.03.19 17:35
64. 57 KMÍNEK Zdeněk CZ flag MJ Autosport GT+2000 Nissan 350Z 15.03.19 20:44
65. 6 MALÝ Jaromír CZ flag MJ Autosport GT+2000 BRC BRC 15.03.19 21:12
66. 45 MALÁ Kristýna D Jr CZ flag MJ Autosport A-2000 Renault CLIO RS 15.03.19 21:36
67. 390 KLIMEŠ Lukáš CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-2000 Ford Puma 17.03.19 12:54
68. 377 BROUSEK Petr CZ flag Petr Brousek E1H-1400 Moris Mini Cooper 17.03.19 14:26
69. 359 VYMĚTAL Lubomír CZ flag Lubomír Vymětal E1H+2000 BMW E46 17.03.19 20:59
70. 341 MALÍK Lukáš CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-2000 Opel Astra OPC 18.03.19 09:21
71. 389 ZOUFALÁ Martina D CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Škoda Felicia 18.03.19 12:57
72. 253 ZMEŠKAL Miloš CZ flag Miloš Zmeškal HA-K5-E9 Ralt 032 18.03.19 20:43
73. 67 MÁLKOVÁ Simona D CZ flag Simona Málková E1-1600 Ford Fiesta XR 2i 18.03.19 20:52
74. 22 NECKÁŘ Libor CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2-SS-2000 Tatuus Master LNR Evo 19.03.19 01:28
75. 266 KREJSA Miroslav CZ flag Miroslav Krejsa HA-K5-E7 MTX 1-03 19.03.19 16:23
76. 30 LOS Jiří CZ flag 3L Racing N+3000 Renalt megan rs 19.03.19 19:54
77. 31 KOZAR Yevhen CZ flag Kozar N+3000 Renault Megan RS 19.03.19 20:27
78. 340 KOPECKÝ Luděk CZ flag Luděk Kopecký E1H-1600 VAZ 21031452 20.03.19 08:53
79. 369 WINTER Jaroslav CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk E1H-2000 Honda Civic 2,0 Type R 21.03.19 09:50
80. 90 BENEŠ Oskar CZ flag Auto racing PM Praha E2-SH+3000 Ford Fiesta 21.03.19 10:24
81. 252 DOLEŽAL Lubomír CZ flag Lubomír Doležal HA-K5-E7 MTX 1-06 23.03.19 20:51
82. 305 MOURAL Karel CZ flag Moural Karel E2H-SS-2000 Ralt 36 25.03.19 13:51
83. 20 CHUDOBA Zdeněk CZ flag AMK Ecce homo Šternberk v ÚAMK E2-SC-2000 Norma M20 F 25.03.19 14:03
84. 63 HUBÁČEK Karel CZ flag Autoklub JV Sport Racing AČR E1+3000 BMW M3 GTR 26.03.19 09:26
85. 200 CHYTIL Ondřej Jr CZ flag Chytil Motorsport ACCR Czech Team HA-K5-E3 MTX 1-03 26.03.19 12:39
86. 344 KOTAŠKA Adam Jr CZ flag Adam Kotaška Sprint Car-600 Yamaha Kamikaz 3 26.03.19 21:11
87. 61 DROTÁR Igor SK flag Drotár autošport r E1+3000 Škoda Fábia 26.03.19 21:42
88. 21 SVOBODA Jiří CZ flag Nutrend ACCR Czech Team E2-SS-3000 Lola B03/51 27.03.19 10:15
89. 4 ŠPALEK Jiří CZ flag Liqui Moly racing E2-SC-3000 Norma M20F EVO 27.03.19 19:38
90. 328 KOPEČEK Jiří CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-SS-2000 Formule Opel Lotus 28.03.19 01:46
91. 269 FRONĚK Michal CZ flag Le Mans Redux HA-K1-A1 Aero Minor Sport 28.03.19 18:42
92. 244 VELEBNÝ Michal CZ flag Velebný Michal HA-K1-A7 Škoda SPORT 29.03.19 20:40
93. 231 VOJVODÍK Ivan CZ flag Vojvodík Ivan HA-K4-D4 Lada Samara 30.03.19 08:48
94. 234 VĚTVIČKA Jaroslav CZ flag Jaroslav Větvička HA-K1-A7 Tatra 605 01.04.19 20:16
95. 69 DOHNÁLEK Josef CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-1600 Citroen C2 VTS 01.04.19 21:41
96. 398 BOHÁČ Milan CZ flag Boháč Milan E1H-2000 Renault Clio 02.04.19 10:21
97. 99 VITVER Vladimír CZ flag ACCR Czech AVC Group Team E2-SH+3000 Audi TT-R DTM 02.04.19 13:45
98. 98 GANGUR Jakub Jr CZ flag Jakub Gangur E2-SH-2000 Lotus Evora WR16 02.04.19 14:42
99. 246 PRÁŠEK Jaroslav CZ flag gt2 motorsport s.r.o. HA-K5-E5 Chevron B42 03.04.19 09:27
100. 60 BENEŠ Oskar CZ flag Auto racing PM Praha E1+3000 Ford Fiesta 03.04.19 14:13
101. 27 SUROWKA Jaroslav CZ flag Jaroslav Surowka E2-SC-2000 Norma M20 10.04.19 10:22
102. 338 POPOVÁ Eliška D Jr CZ flag ELIŠKA POPOVÁ E1H-1400 Suzuki SWIFT 11.04.19 09:09
103. 288 MŇUK Radek Jr CZ flag Radek Mňuk HA-K3-C1 Škoda 130 RS 11.04.19 19:14
104. 42 TRNKA Jan CZ flag TRNKA JAN A-1400 Škoda FELICIA-VK 11.04.19 20:35
105. 385 KUBÍN Adam CZ flag Adam Kubín E1H+2000 Mitsubishi Lancer EVO IX 13.04.19 14:00
106. 311 KOPECKÝ Luděk CZ flag Luděk Kopecký E2H-SS-1400 MTX 1-01 14.04.19 08:35
107. 41 ZÁBRANSKÝ Milan CZ flag Art racing Praha A-2000 Renault Clio 17.04.19 15:43
108. 76 MACH Jan CZ flag Jan Mach E1-2000 Škoda Octavia CUP 18.04.19 20:45
109. 356 REJL Martin CZ flag Martin Rejl E1H-1600 Škoda 130 RS 20.04.19 09:37
110. 307 TOMEČEK Lukáš CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-1600 VW Golf I GTI Oettinger 22.04.19 08:30
111. 326 BERGER Karel CZ flag Karel Berger E2H-SS-1400 Formula Konig E2 22.04.19 21:42
112. 360 KŘIVKA Tomáš Jr CZ flag Tomáš Křivka E1H-2000 Renault CLIO SPORT 22.04.19 23:00
113. 314 HORT Martin CZ flag Martin Hort E1H-1600 Peugeot 106 23.04.19 07:45
114. 93 KOTEK Pavel CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2-SH-3000 BMW M3 23.04.19 09:01
115. 201 CHYTIL Martin CZ flag Martin Chytil HA-K5-E8 MTX 1-06B 24.04.19 14:08
116. 202 TÁBORSKÝ Radovan CZ flag GMS RACING TEAM HA-K2-B3 Fiat 128 Rally 24.04.19 22:18
117. 222 KARÁSEK David CZ flag David HA-K1-A1 Aero Minor Sport 30.04.19 00:08
118. 250 ŠTĚRBA Josef CZ flag Josef Štěrba HA-K1-A2 Fiat ABARTH TC 1000 30.04.19 08:13
119. 64 KŘIVKA Tomáš Jr CZ flag Tomáš Křivka E1-2000 Renault CLIO SPORT 30.04.19 22:50
120. 316 KREJCI Lukáš CZ flag Lukáš Krejčí E1H-Škoda ZAV Škoda 130 lr evo 03.05.19 13:53
121. 324 ŽÁK Josef CZ flag AMK ECCE Homo E1H-Škoda ZAV Škoda 100 03.05.19 14:12
122. 384 GOLIS Jan CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1000 Formule Konig 09.05.19 12:29
123. 322 GOLIS Jaroslav CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1000 Formule Konig 09.05.19 16:34
124. 393 KADLEČEK Jiří CZ flag Jiří Kadleček E1H-1600 Honda 1.6 Vti Civic 13.05.19 18:50
125. 238 BROŽ Robert CZ flag Robert Brož HA-K3-C1 Škoda 130 RS 14.05.19 13:47
126. 80 KRAMPOTA Ivo CZ flag Ivo Krampota E2-SH+3000 Bmw M3 E-36 M3 15.05.19 14:30
127. 345 ZÁLESKÝ Radek CZ flag Radek E2H-SS-1400 MTX 1-02 17.05.19 12:20
128. 323 BORKOVEC David Jr CZ flag David Borkovec E1H+2000 Škoda Fabia TDi 20.05.19 10:32
129. 348 POPOV Georgi CZ flag GEORGI POPOV E1H-1600 Škoda Felicia PICK-UP FREE STYLE 27.05.19 17:50
130. 358 ŠUBA Ladislav CZ flag AMK Ecce homo Šternberk v UAMK E1H-2000 Opel ASTRA 03.06.19 21:08
131. 353 WEIL David Jr CZ flag David Weil E2H-SS-1400 MTX Faster 10.06.19 21:21
132. 343 PRAŽÁK Jiří CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-1400 Suzuki Swift 12.06.19 08:44
133. 285 TYKAL Petr CZ flag SK INDUSTRIETECHNIK ACCR CZECH TEAM HA-K5-E3 MTX 1-03 15.07.19 14:06
134. 275 GÄNSDORFER Aleš CZ flag ACCR CZECH MAVERICK TEAM HA-K5-E7 MTX 1-10 16.07.19 10:44
135. 701 MÖSSLER Harald AT flag Harald Mössler HA-K1-A7 Steyr Puch Bergspider 22.07.19 19:21
136. 702 DEUTSCH Bernhard AT flag MSC-Rottenegg HA-K1-A1 Steyr Puch 650 TR 22.07.19 19:29
137. 703 MÜHLPARZER Gerhard AT flag Gerhard Mühlparzer HA-K1-A1 Steyr Puch 650 TR 22.07.19 19:34
138. 704 MIKEŠ Jaroslav CZ flag ACCR Mikeš racing Czech Team HA-K2-B3 Škoda 130 RS 22.07.19 19:43
139. 500 ONDREJKA Ján SK flag Ján Ondrejka HA-K2-B8 Giom 01 22.07.19 22:20
140. 380 KRÁMSKÝ Otakar CZ flag Bmw Team Krámský E1H+2000 BMW M3 24.07.19 09:22
141. 25 VONDRÁK Petr CZ flag Petr Vondrák E2-SC-2000 Osella PA21 S EVO 24.07.19 13:40
142. 705 INDRA Jindřich CZ flag ACCR Czech team Indra HA-K3-C1 Škoda 110L 24.07.19 15:30
143. 706 VONDRÁKOVÁ Michaela D CZ flag Michaela Vondráková HA-K2-B3 Škoda 120 S 24.07.19 15:35
144. 707 HOLZER Christian AT flag Historic Racing Team Austria HA-K1-A1 Steyr Puch 650 TR 24.07.19 20:30
145. 501 PRATLONG Michel FR flag Pratlong Michel HA-K2-B6 Mercedes Benz Coupe 350 SLC 24.07.19 20:50
146. 708 SPORER Rudolf AT flag Rudolf Sporer HA-K2-B4 Alfa Romeo Giulia Super 24.07.19 20:59
147. 710 JENSEN Anders SE flag Anders Jensen HA-K1-A1 Saab 96 Sport 24.07.19 21:44
148. 361 ŠTILEC Roman CZ flag Roman Štilec E1H-1600 Honda Civic 24.07.19 23:18
149. 203 STRNAD Petr CZ flag Petr Strnad HA-K2-B3 Škoda 130rs 25.07.19 08:10
150. 711 KUBÍČEK Jiří CZ flag SK Industretechnik ACCR Czech Team HA-K3-C1 Škoda 130 RS 25.07.19 19:55
151. 800 SEBASTIEN Petit FR flag Petit Sebastien E2-SC-3000 Norma M20 FC 25.07.19 22:50
152. 801 SCHMITTER FREY Philippe FR flag Schmitter Frey Philippe E2-SH-6500 Renault RS 01 25.07.19 22:55
153. 97 ČERMÁK Jaroslav CZ flag Locustracing E2-SH-2000 Škoda Octavia 28.07.19 21:42
154. 5 NEVĚŘIL Dušan CZ flag Dušan Nevěřil E2-SC-3000 Norma M20FC 29.07.19 17:30
155. 712 PRANTL Reinhold AT flag Reinhold Prantl HA-K3-C3 Porsche 911 Carrera RS 29.07.19 20:48
156. 713 SEETHALER Alexander AT flag HRTA HA-K1-A1 Steyr Puch 650 TR 29.07.19 20:55
157. 802 DROTÁR Igor SK flag Drotár autošport R E2-SH-3000 Škoda Fábia R5 DTRi 29.07.19 21:51
158. 714 ESTERBAUER Johannes AT flag Historic Racing Team Austria HA-K1-A1 Steyr Puch 650 TR 30.07.19 20:32
159. 803 ČAMBAL Mojmír SK flag RS-team E1-1600 Citroen SAXO VTS 31.07.19 10:13
160. 804 COSSU Tonino IT flag Team Autoservice Sport A-2000 Honda Civic Type R 31.07.19 21:06
161. 805 ZYGAR Klaus Alfred DE flag - D/E2-SS-1600 Van Diemen Kawasaki 31.07.19 21:13
162. 715 GLEISSNER Andreas AT flag Gleissner Andreas HA-K1-A7 NSU Bergspider 31.07.19 21:26
163. 82 THEIMER Jiří CZ flag L Racing Team E2-SH-2000 Peugeot 306 Maxi 31.07.19 21:34
164. 204 KONICAR Vladimír CZ flag 1a ACCR Czech Team HA-K1-A5 BMW 2002 01.08.19 19:25
165. 716 DI FANT Ivan IT flag Ivan Di Fant HA-K3-C1 Autobianchi A112 Abarth 02.08.19 23:26
166. 806 AMBRUZ Peter SK flag Ambruz Racing N+3000 Mitsubishi LANCER EVO IX 03.08.19 16:20
167. 807 AMBRUZ Anna D SK flag Ambruz Racing N-2000 Honda Civic Type R 03.08.19 16:24
168. 808 KACVINSKY Peter SK flag Ambruz Racing N-2000 Honda Civic Type R 03.08.19 16:32
169. 502 ANČÍK František CZ flag Lama Racing Division 1 BMW E36 05.08.19 08:46
170. 809 MATUŠKA Martin SK flag Martin Matuška D/E2-SS-1600 Intech FŠ 05.08.19 09:09
171. 810 PAVLÍK Denis Jr SK flag L Racing team A-1600 Peugeot 208 R2 Vti 05.08.19 10:02
172. 811 CVRČEK Vieroslav SK flag L Racingt team E1+6500 Škoda Fabia S2000 05.08.19 10:09
173. 503 JURENA Peter SK flag EVO sport Division 1 Mitsubishi Lancer EVO IX 05.08.19 10:35
174. 600 KECSKÉSOVÁ Andrea D SK flag Opel Team Slovakia N-2000 Honda Civic Type-R 05.08.19 11:01
175. 717 CHYTIL Martin CZ flag Martin HA-K5-E4 MTX 1-06B 05.08.19 11:18
176. 718 KMEŤ František SK flag AUTOŠPORT KMEŤ HA-K5-E2 Metalex MTX 1-03 05.08.19 11:39
177. 302 ČEPIČKA Vlastimil CZ flag AMK Ecce homo při ÚAMK E1H+2000 Mitsubishi Evo X 05.08.19 12:59
178. 306 OSLADIL Jan Jr CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Škoda Pickup Freestyle 05.08.19 15:56
179. 309 OSLADIL Jan CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-SS-2000 Formule Opel Lotus 05.08.19 16:03
180. 601 KRIVAK Stanislav SK flag Stanislav Krivak E1-2000 Peugeot 306 05.08.19 19:57
181. 719 PALMIERI Guiliano IT flag Guiliano Palmieri HA-K2-B6 De Tomaso Pantera 05.08.19 20:43
182. 602 DUBÓCZI Jaroslav SK flag Demo motorsport team E1-2000 Seat Leon Supercopa 05.08.19 21:17
183. 812 ČAMBÁLIK Bohumír SK flag STRONG RACING TEAM A-2000 Honda CIVIC TYPE-R 06.08.19 08:38
184. 813 PURŠ Patrik Jr SK flag Automotoklub jap racing team E1-1600 Honda Civic vti 06.08.19 10:35
185. 814 JUHÁS Martin SK flag AMBRUZ RACING D/E2-SS-2000 Tatuus FR2000 06.08.19 19:00
186. 392 KŘÍSTEK Jindřich CZ flag Křístek Jindřich E1H-1600 Honda Civic EK4 06.08.19 20:51
187. 74 KŘEPELKA Lukáš CZ flag Kv Motor Team s.r.o. E1-2000 Peugeot 206 SRC 07.08.19 09:37
188. 72 HRUBÝ Milan CZ flag GMS RACING TEAM E1-1600 Škoda Fabia FR16 07.08.19 09:41
189. 720 BENÍK Tomáš Jr SK flag MTB Racing Team HA-K3-C2 Lancia Beta Coupé 2000 07.08.19 14:14
190. 721 BENÍK Marcel SK flag MTB Racing Team HA-K4-D2 BMW 320i 07.08.19 14:20
191. 211 MICHL Josef CZ flag Michl Motor ACCR Czech Team HA-K2-B6 Porsche 911 RS 07.08.19 22:00
192. 504 HARTL Roland AT flag Team Sonnleitner Motorsport Division 2 Mitsubishi Lancer EVO 6 07.08.19 22:10
193. 603 DOBŠINSKÝ Peter SK flag L racing team N-2000 Peugeot 306 S16 08.08.19 09:42
194. 604 BARÁTH Alexander Jr SK flag Alexander Baráth A-2000 Honda Civic TypeR 08.08.19 11:36
195. 605 DERĎÁK Dávid Jr SK flag KESKO Racing E1-1400 Škoda Fabia 08.08.19 15:11
196. 815 MUTNANSKY Ivan SK flag zaneti motorsport S20+2000 Mitsubishi lancer evo 10 r4 08.08.19 17:19
197. 83 LOS Jiří CZ flag Racing Team 3L z.s. E2-SH+3000 Mitshubishi Lancer 08.08.19 19:14
198. 606 FUSKO Frantisek SK flag Kesko racing N-2000 Seat Leon tdi 08.08.19 20:40
199. 382 BORKOVEC David Jr CZ flag David Borkovec E1H-2000 Škoda Fabia TDi 09.08.19 19:59
200. 32 BENEŠ Oskar CZ flag Auto racing PM Praha N+3000 Mitshubishi Lancer evo X 12.08.19 11:27
201. 816 ŠUTLAK Miroslav SK flag šutlak miroslav A-2000 Škoda fabia s2000 12.08.19 14:54
202. 817 TRNĚNÝ Karel CZ flag Kamiro Racin ACCR Czech Team E1-3000 Škoda Fabia 12.08.19 21:50
203. 84 VITVER Vladimír CZ flag ACCR SVC GROUP Team E2-SH+3000 Audi TT-R DTM 12.08.19 22:08
204. 723 BONUCCI Uberto IT flag Bonucci Uberto HA-K4-D8 Osella PA9/90 12.08.19 22:18
205. 724 GORNI Roberto IT flag Gorni Roberto HA-K4-D10 Osella PA N 12.08.19 22:23
206. 725 GRASSO Angela IT flag Grasso Angela HA-K1-A8 Lotus 23B 12.08.19 22:27
207. 726 PAGLIARELLO Giovanni IT flag Pagliarello Giovanni HA-K1-A2 Abarth 1000 Bialbero 12.08.19 22:33
208. 62 KRŇÁK Jiří CZ flag Tomáš Chabr E1-1400 Škoda Fabia 12.08.19 22:39
209. 727 COLOTTO Gina IT flag Bologna Corse HA-K5-E3 Formula Fiat Abarth FE033 12.08.19 22:46
210. 728 LOTTINI Piero IT flag Bologna Corse HA-K4-D8 Osella PA9/90 12.08.19 22:49
211. 505 ČIKOR Radomír SK flag Maxmotorsport Division 3 Mitsubishi Lancer EVO IX 13.08.19 22:15
212. 506 ČIKOR Libuša D SK flag Maxmotorsport Division 1 Honda Civic Type R 13.08.19 22:18
213. 607 MACHÁČEK Kamil SK flag Kamil Macháček E1+2000 Opel Calibra 14.08.19 12:36
214. 729 CZAPKA Marian PL flag Katrex Karolina Autosport HA-K3-C3 Porsche 928 14.08.19 16:14
215. 731 FREUDENSCHUß Willi AT flag Team Terschl Austria HA-K4-D3 BMW 320i 15.08.19 13:11
216. 50 NEŠPOR Radoslav CZ flag Radoslav Nešpor GT+2000 Porsche GT3 997 Rallye 15.08.19 13:33
217. 313 JANSA Emil CZ flag Avion Team E1H-1400 Fiat 127 Sport 17.08.19 23:18

Přihláška