Seznam registrovaných závodníků
"Mistrovství ČR v závodech automobilů do vrchu 2019".

Celkový počet registrovaných závodníků: 230 (18. 9. 2019 2:48:36).


# St. č. Jezdec Stát Team Sk/třída Automobil Registrace
1. 1 BENEŠ Miloš CZ flag GMS RACING TEAM E2-SS-3000 Osella FA 30 01.03.19 11:23
2. 2 KOMAREK David CZ flag LIQUI MOLY RACING E2-SH-3000 Mc F1 EVO 02.09.19 16:14
3. 3 RYBNÍČEK Marek CZ flag ACCR CZECH TEAM LIQUI MOLY E2-SH-3000 Mc F1 Evo 2019 02.03.19 22:11
4. 4 ŠPALEK Jiří CZ flag Liqui Moly racing E2-SC-3000 Norma M20F EVO 27.03.19 19:38
5. 5 NEVĚŘIL Dušan CZ flag Dušan Nevěřil E2-SC-3000 Norma M20FC 29.07.19 17:30
6. 6 MALÝ Jaromír CZ flag MJ Autosport GT+2000 BRC BRC 15.03.19 21:12
7. 8 JANÍK Václav CZ flag Nutrend ACCR Czech Team E2-SC-3000 Norma M20FC Turbo 08.03.19 09:25
8. 9 JERMAN Martin CZ flag ACCR Czech Jerman Team GT+2000 Lamborghini Gallardo GT3 11.03.19 11:53
9. 10 SAJLER Filip CZ flag Liqui Moly Racing Team klub v ACŘ N+3000 Mitsubishi Lancer EVO X 11.03.19 11:42
10. 11 VONDRÁK Martin CZ flag Martin Vondrák E2-SS-2000 Tatuus Formula Masters 11.03.19 22:58
11. 12 SAJLEROVÁ Gabriela D CZ flag Liqui Moly Racing Team klub v ACŘ N+3000 Mitsubishi Lancer EVO X 11.03.19 11:46
12. 14 VAVŘINEC Tomáš CZ flag ACCR Czech CRC Team N+3000 Mitsubishi EVO IX 01.03.19 16:56
13. 16 LISA Petr CZ flag Autoklub JV Sport Racing AČR E2-SC-2000 Norma M20FC 08.03.19 10:27
14. 17 MLEJNEK Aleš CZ flag Aleš Mlejnek E2-SS-1400 Gloria C8F 25.02.19 19:02
15. 18 KRÁČMAR Zdeněk CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2-SC-1400 Demon Car CM 1000 25.02.19 23:02
16. 19 VÍTEK Petr CZ flag CLIMART RACING TEAM E2-SC-3000 Osella PA 30 15.03.19 17:35
17. 20 CHUDOBA Zdeněk CZ flag AMK Ecce homo Šternberk v ÚAMK E2-SC-2000 Norma M20 F 25.03.19 14:03
18. 21 SVOBODA Jiří CZ flag Nutrend ACCR Czech Team E2-SS-3000 Lola B03/51 27.03.19 10:15
19. 22 NECKÁŘ Libor CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2-SS-2000 Tatuus Master LNR Evo 19.03.19 01:28
20. 23 ŠPALEK Jiří CZ flag Autoklub JV Sport Racing AČR E2-SC-2000 Norma M20FC 03.09.19 10:05
21. 25 VONDRÁK Petr CZ flag Petr Vondrák E2-SC-2000 Osella PA21 S EVO 24.07.19 13:40
22. 27 SUROWKA Jaroslav CZ flag Jaroslav Surowka E2-SC-2000 Norma M20 10.04.19 10:22
23. 30 LOS Jiří CZ flag 3L Racing N+3000 Renalt megan rs 19.03.19 19:54
24. 31 KOZAR Yevhen CZ flag Kozar N+3000 Renault Megan RS 19.03.19 20:27
25. 32 BENEŠ Oskar CZ flag Auto racing PM Praha N+3000 Mitshubishi Lancer evo X 12.08.19 11:27
26. 33 HOLÁN Ivo CZ flag Ivo Holán N+3000 Mitsubishi Lancer Evo 9 06.03.19 13:44
27. 40 VOJÁČEK Lukáš CZ flag ACČR Czech Ennoble team A+3000 Subaru Impreza Sti 25.02.19 19:41
28. 41 ZÁBRANSKÝ Milan CZ flag Art racing Praha A-2000 Renault Clio 17.04.19 15:43
29. 42 TRNKA Jan CZ flag TRNKA JAN A-1400 Škoda FELICIA-VK 11.04.19 20:35
30. 44 VOJÁČEK Petr CZ flag Art racing Praha A+3000 Mitsubishi Lancer Evo 8 25.02.19 19:00
31. 45 MALÁ Kristýna D Jr CZ flag MJ Autosport A-2000 Renault CLIO RS 15.03.19 21:36
32. 47 DĚDEK David CZ flag Nutrend ACCR Czech Team A-2000 Alfa Romeo 147, 2,0 TS 26.02.19 03:13
33. 50 NEŠPOR Radoslav CZ flag Radoslav Nešpor GT+2000 Porsche GT3 997 Rallye 15.08.19 13:33
34. 57 KMÍNEK Zdeněk CZ flag MJ Autosport GT+2000 Nissan 350Z 15.03.19 20:44
35. 60 BENEŠ Oskar CZ flag Auto racing PM Praha E1+3000 Ford Fiesta 03.04.19 14:13
36. 61 DROTÁR Igor SK flag Drotár autošport r E1+3000 Škoda Fábia 26.03.19 21:42
37. 62 KRŇÁK Jiří CZ flag Tomáš Chabr E1-1400 Škoda Fabia 12.08.19 22:39
38. 63 HUBÁČEK Karel CZ flag Autoklub JV Sport Racing AČR E1+3000 BMW M3 GTR 26.03.19 09:26
39. 64 KŘIVKA Tomáš Jr CZ flag Tomáš Křivka E1-2000 Renault CLIO SPORT 30.04.19 22:50
40. 66 ŠUBA Ladislav CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1+3000 BMW ŠS19 01.03.19 07:23
41. 67 MÁLKOVÁ Simona D CZ flag Simona Málková E1-1600 Ford Fiesta XR 2i 18.03.19 20:52
42. 68 MACHOVÁ Tereza D Jr CZ flag GMS RACING TEAM E1-1400 Suzuki Swift 05.03.19 10:39
43. 69 DOHNÁLEK Josef CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-1600 Citroen C2 VTS 01.04.19 21:41
44. 70 STEJSKAL Bronislav CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1-1400 Škoda Felicia Kit-Car 25.02.19 18:29
45. 72 HRUBÝ Milan CZ flag GMS RACING TEAM E1-1600 Škoda Fabia FR16 07.08.19 09:41
46. 73 LOUBAL Lubomir CZ flag Lubomír Loubal E1-3000 VW Golf 4Tdi 07.03.19 12:21
47. 74 KŘEPELKA Lukáš CZ flag Kv Motor Team s.r.o. E1-2000 Peugeot 206 SRC 07.08.19 09:37
48. 76 MACH Jan CZ flag Jan Mach E1-2000 Škoda Octavia CUP 18.04.19 20:45
49. 77 SVOZIL Michal CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1-3000 BMW M3 25.02.19 18:22
50. 78 FILIPÍN Jiří CZ flag Jiří Filipín E1-1400 Suzuki Swift GTi 15.03.19 12:21
51. 80 KRAMPOTA Ivo CZ flag Ivo Krampota E2-SH+3000 Bmw M3 E-36 M3 15.05.19 14:30
52. 81 GRÜNER František CZ flag František Grüner E2-SH+3000 BMW E30 340i V8 04.03.19 20:16
53. 82 THEIMER Jiří CZ flag L Racing Team E2-SH-2000 Peugeot 306 Maxi 31.07.19 21:34
54. 83 LOS Jiří CZ flag Racing Team 3L z.s. E2-SH+3000 Mitshubishi Lancer 08.08.19 19:14
55. 84 VITVER Vladimír CZ flag ACCR SVC GROUP Team E2-SH+3000 Audi TT-R DTM 12.08.19 22:08
56. 86 JEŽEK Radim CZ flag Radim Ježek E2-SH-1400 Škoda Felicie 12.03.19 20:42
57. 88 OŠMERA Jiří CZ flag PFEIFER MOTORSPORT s.r.o. E2-SH-2000 VW Scirocco 25.02.19 18:24
58. 90 BENEŠ Oskar CZ flag Auto racing PM Praha E2-SH+3000 Ford Fiesta 21.03.19 10:24
59. 91 PLUHAŘ Jindřich CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2-SH-2000 Nissan Sunny 05.03.19 19:03
60. 93 KOTEK Pavel CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2-SH-3000 BMW M3 23.04.19 09:01
61. 96 FILLOVÁ Kristýna D Jr CZ flag KRTZ racing E2-SH+3000 Mitsubishi Black Evo 02.03.19 20:42
62. 97 ČERMÁK Jaroslav CZ flag Locustracing E2-SH-2000 Škoda Octavia 28.07.19 21:42
63. 98 GANGUR Jakub Jr CZ flag Jakub Gangur E2-SH-2000 Lotus Evora WR16 02.04.19 14:42
64. 99 VITVER Vladimír CZ flag ACCR Czech AVC Group Team E2-SH+3000 Audi TT-R DTM 02.04.19 13:45
65. 200 CHYTIL Ondřej Jr CZ flag Chytil Motorsport ACCR Czech Team HA-K5-E3 MTX 1-03 26.03.19 12:39
66. 201 CHYTIL Martin CZ flag Martin Chytil HA-K5-E8 MTX 1-06B 24.04.19 14:08
67. 202 TÁBORSKÝ Radovan CZ flag GMS RACING TEAM HA-K2-B3 Fiat 128 Rally 24.04.19 22:18
68. 203 STRNAD Petr CZ flag Petr Strnad HA-K2-B3 Škoda 130rs 25.07.19 08:10
69. 204 KONICAR Vladimír CZ flag 1a ACCR Czech Team HA-K1-A5 BMW 2002 01.08.19 19:25
70. 211 MICHL Josef CZ flag Michl Motor ACCR Czech Team HA-K2-B6 Porsche 911 RS 07.08.19 22:00
71. 222 KARÁSEK David CZ flag David HA-K1-A1 Aero Minor Sport 30.04.19 00:08
72. 231 VOJVODÍK Ivan CZ flag Vojvodík Ivan HA-K4-D4 Lada Samara 30.03.19 08:48
73. 234 VĚTVIČKA Jaroslav CZ flag Jaroslav Větvička HA-K1-A7 Tatra 605 01.04.19 20:16
74. 238 BROŽ Robert CZ flag Robert Brož HA-K3-C1 Škoda 130 RS 14.05.19 13:47
75. 240 STEJSKAL Milan CZ flag GMS RACING TEAM HA-K4-D5 Lada VFTS 01.03.19 13:26
76. 241 SEDLÁČEK Michal CZ flag GMS RACING TEAM HA-K4-D6 Fiat RITMO ABARTH 130TC 01.03.19 13:40
77. 244 VELEBNÝ Michal CZ flag Velebný Michal HA-K1-A7 Škoda SPORT 29.03.19 20:40
78. 246 PRÁŠEK Jaroslav CZ flag gt2 motorsport s.r.o. HA-K5-E5 Chevron B42 03.04.19 09:27
79. 250 ŠTĚRBA Josef CZ flag Josef Štěrba HA-K1-A2 Fiat ABARTH TC 1000 30.04.19 08:13
80. 252 DOLEŽAL Lubomír CZ flag Lubomír Doležal HA-K5-E7 MTX 1-06 23.03.19 20:51
81. 253 ZMEŠKAL Miloš CZ flag Miloš Zmeškal HA-K5-E9 Ralt 032 18.03.19 20:43
82. 266 KREJSA Miroslav CZ flag Miroslav Krejsa HA-K5-E7 MTX 1-03 19.03.19 16:23
83. 269 FRONĚK Michal CZ flag Le Mans Redux HA-K1-A1 Aero Minor Sport 28.03.19 18:42
84. 273 ONDREJKA Ján SK flag Ján Ondrejka HA-K2-B9 Giom 01 25.02.19 20:58
85. 275 GÄNSDORFER Aleš CZ flag ACCR CZECH MAVERICK TEAM HA-K5-E7 MTX 1-10 16.07.19 10:44
86. 285 TYKAL Petr CZ flag SK INDUSTRIETECHNIK ACCR CZECH TEAM HA-K5-E3 MTX 1-03 15.07.19 14:06
87. 288 MŇUK Radek Jr CZ flag Radek Mňuk HA-K3-C1 Škoda 130 RS 11.04.19 19:14
88. 296 VOZDECKÝ Dominik Jr CZ flag Dominik Vozdecký HA-K5-E3 MTX 1-03 26.02.19 09:24
89. 300 HEDA Jiří CZ flag Alcore Motorsport E2H-SS-1000 Ryba F3 01.03.19 00:26
90. 301 ŠPILKA Michal CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-Škoda ZAV Škoda Felicia pick-up 01.03.19 14:53
91. 302 ČEPIČKA Vlastimil CZ flag AMK Ecce homo při ÚAMK E1H+2000 Mitsubishi Evo X 05.08.19 12:59
92. 303 HUBR František CZ flag František Hubr E1H+2000 Subaru Impreza STI 27.02.19 20:47
93. 304 ZOUFALY Karel CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Škoda Felicia frestyle 14.03.19 09:16
94. 305 MOURAL Karel CZ flag Moural Karel E2H-SS-2000 Ralt 36 25.03.19 13:51
95. 306 OSLADIL Jan Jr CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Škoda Pickup Freestyle 05.08.19 15:56
96. 307 TOMEČEK Lukáš CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-1600 VW Golf I GTI Oettinger 22.04.19 08:30
97. 308 KOPEČEK Jiří CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-2000 Opel Astra F 25.02.19 22:28
98. 309 OSLADIL Jan CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-SS-2000 Formule Opel Lotus 05.08.19 16:03
99. 310 OSLADIL Jan CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1600 Formule Modial MTX 1-06 27.02.19 13:05
100. 311 KOPECKÝ Luděk CZ flag Luděk Kopecký E2H-SS-1400 MTX 1-01 14.04.19 08:35
101. 312 OSLADIL Jan CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1400 Formule Van Diemen 26.02.19 08:26
102. 313 JANSA Emil CZ flag Avion Team E1H-1400 Fiat 127 Sport 17.08.19 23:18
103. 314 HORT Martin CZ flag Martin Hort E1H-1600 Peugeot 106 23.04.19 07:45
104. 315 HLAVINKA Josef Jr CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1400 Tomis 99-04 12.03.19 20:51
105. 316 KREJCI Lukáš CZ flag Lukáš Krejčí E1H-Škoda ZAV Škoda 130 lr evo 03.05.19 13:53
106. 318 HÁJEK Marek CZ flag Marek Hájek E1H-2000 BMW 318is compact 28.02.19 18:27
107. 320 PLEVA Martin CZ flag AMK Vrbno pod Pradědem E1H-Škoda ZAV Škoda 100 25.02.19 21:02
108. 321 MACEK Vojtěch CZ flag Vojtěch Macek E1H-1600 Škoda 110 R 25.02.19 21:07
109. 322 GOLIS Jaroslav CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1000 Formule Konig 09.05.19 16:34
110. 323 BORKOVEC David Jr CZ flag David Borkovec E1H+2000 Škoda Fabia TDi 20.05.19 10:32
111. 324 ŽÁK Josef CZ flag AMK ECCE Homo E1H-Škoda ZAV Škoda 100 03.05.19 14:12
112. 325 ŠUSTR Miloslav CZ flag Miloslav Šustr E1H-1600 Škoda Favorit 28.02.19 20:43
113. 326 BERGER Karel CZ flag Karel Berger E2H-SS-1400 Formula Konig E2 22.04.19 21:42
114. 328 KOPEČEK Jiří CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-SS-2000 Formule Opel Lotus 28.03.19 01:46
115. 329 KOČIŘÍK David CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-Škoda ZAV Škoda Rapid 136 27.02.19 20:16
116. 330 HIMMER Petr CZ flag Alcore Motorsport E1H-Škoda ZAV Škoda 130LR 01.03.19 00:35
117. 331 MÜLLER Lukáš CZ flag Alcore Motorsport E1H-Škoda ZAV Škoda 100 01.03.19 00:19
118. 332 STUDENÝ Lukáš CZ flag Alcore Motorsport E1H-Škoda ZAV Škoda 110R 03.03.19 19:52
119. 333 DAVID Petr CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H+2000 VW GOLF TDI 25.02.19 20:06
120. 334 MÜLLER Michal CZ flag Alcore Motorsport E1H-Škoda ZAV Škoda 100 01.03.19 17:08
121. 335 ŠÁLEK Jan CZ flag Alcore Motorsport E2H-SS-1600 Estonia 21 06.03.19 22:26
122. 336 NOVÁK Marek Jr CZ flag Marek Novák Sprint Car-600 Honda CBR-RR 600 25.02.19 21:28
123. 338 POPOVÁ Eliška D Jr CZ flag ELIŠKA POPOVÁ E1H-1400 Suzuki SWIFT 11.04.19 09:09
124. 339 DLOUHÝ Petr Jr CZ flag Petr Dlouhý Sprint Car-600 Sprint Car Barracuda 03.03.19 11:22
125. 340 KOPECKÝ Luděk CZ flag Luděk Kopecký E1H-1600 VAZ 21031452 20.03.19 08:53
126. 341 MALÍK Lukáš CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-2000 Opel Astra OPC 18.03.19 09:21
127. 343 PRAŽÁK Jiří CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-1400 Suzuki Swift 12.06.19 08:44
128. 344 KOTAŠKA Adam Jr CZ flag Adam Kotaška Sprint Car-600 Yamaha Kamikaz 3 26.03.19 21:11
129. 345 ZÁLESKÝ Radek CZ flag Radek E2H-SS-1400 MTX 1-02 17.05.19 12:20
130. 348 POPOV Georgi CZ flag GEORGI POPOV E1H-1600 Škoda Felicia PICK-UP FREE STYLE 27.05.19 17:50
131. 350 HRADIL Vladimír CZ flag Vladimír Hradil E1H-Škoda ZAV Škoda 110R 25.02.19 19:26
132. 351 CHMELÍK Martin Jr CZ flag Alcore Motorsport E1H-2000 Renault Clio 05.03.19 12:28
133. 353 WEIL David Jr CZ flag David Weil E2H-SS-1400 MTX Faster 10.06.19 21:21
134. 355 MÜLLER Lukáš CZ flag Alcore Motorsport E1H-2000 Škoda Octavia CUP 01.03.19 00:40
135. 356 REJL Martin CZ flag Martin Rejl E1H-1600 Škoda 130 RS 20.04.19 09:37
136. 358 ŠUBA Ladislav CZ flag AMK Ecce homo Šternberk v UAMK E1H-2000 Opel ASTRA 03.06.19 21:08
137. 359 VYMĚTAL Lubomír CZ flag Lubomír Vymětal E1H+2000 BMW E46 17.03.19 20:59
138. 360 KŘIVKA Tomáš Jr CZ flag Tomáš Křivka E1H-2000 Renault CLIO SPORT 22.04.19 23:00
139. 361 ŠTILEC Roman CZ flag Roman Štilec E1H-1600 Honda Civic 24.07.19 23:18
140. 366 HLAVINKA Josef CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SS-2000 Lotus Opel 11.03.19 15:29
141. 368 ŠUBA Ladislav CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H+2000 BMW SŠ19 13.03.19 18:14
142. 369 WINTER Jaroslav CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk E1H-2000 Honda Civic 2,0 Type R 21.03.19 09:50
143. 370 DOBEŠ Václav CZ flag Václav Dobeš E1H-1400 Škoda Favorit 25.02.19 21:17
144. 371 SVOBODA Libor CZ flag Libor Svoboda E1H-1600 Honda Civic 25.02.19 21:14
145. 374 FURIŠ Pavel CZ flag Alcore Motorsport E1H-2000 Peugeot 205 MI16 11.03.19 15:22
146. 377 BROUSEK Petr CZ flag Petr Brousek E1H-1400 Moris Mini Cooper 17.03.19 14:26
147. 380 KRÁMSKÝ Otakar CZ flag Bmw Team Krámský E1H+2000 BMW M3 24.07.19 09:22
148. 382 BORKOVEC David Jr CZ flag David Borkovec E1H-2000 Škoda Fabia TDi 09.08.19 19:59
149. 383 ŽÁČEK Petr CZ flag Petr Žáček E1H+2000 Audi Sport Quattro S1 09.03.19 21:45
150. 384 GOLIS Jan CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1000 Formule Konig 09.05.19 12:29
151. 385 KUBÍN Adam CZ flag Adam Kubín E1H+2000 Mitsubishi Lancer EVO IX 13.04.19 14:00
152. 388 KOPEČEK Pavel CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1400 MTX 1-02 05.03.19 20:44
153. 389 ZOUFALÁ Martina D CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Škoda Felicia 18.03.19 12:57
154. 390 KLIMEŠ Lukáš CZ flag AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-2000 Ford Puma 17.03.19 12:54
155. 392 KŘÍSTEK Jindřich CZ flag Křístek Jindřich E1H-1600 Honda Civic EK4 06.08.19 20:51
156. 393 KADLEČEK Jiří CZ flag Jiří Kadleček E1H-1600 Honda 1.6 Vti Civic 13.05.19 18:50
157. 398 BOHÁČ Milan CZ flag Boháč Milan E1H-2000 Renault Clio 02.04.19 10:21
158. 399 KNAPEK Tomáš CZ flag Tomáš Knapek E2H-SS-1400 MTX Faster 26.02.19 22:28
159. 500 ONDREJKA Ján SK flag Ján Ondrejka HA-K2-B8 Giom 01 22.07.19 22:20
160. 501 PRATLONG Michel FR flag Pratlong Michel HA-K2-B6 Mercedes Benz Coupe 350 SLC 24.07.19 20:50
161. 502 ANČÍK František CZ flag Lama Racing Division 1 BMW E36 05.08.19 08:46
162. 503 JURENA Peter SK flag EVO sport Division 1 Mitsubishi Lancer EVO IX 05.08.19 10:35
163. 504 HARTL Roland AT flag Team Sonnleitner Motorsport Division 2 Mitsubishi Lancer EVO 6 07.08.19 22:10
164. 505 ČIKOR Radomír SK flag Maxmotorsport Division 3 Mitsubishi Lancer EVO IX 13.08.19 22:15
165. 506 ČIKOR Libuša D SK flag Maxmotorsport Division 1 Honda Civic Type R 13.08.19 22:18
166. 600 KECSKÉSOVÁ Andrea D SK flag Opel Team Slovakia N-2000 Honda Civic Type-R 05.08.19 11:01
167. 601 KRIVAK Stanislav SK flag Stanislav Krivak E1-2000 Peugeot 306 05.08.19 19:57
168. 602 DUBÓCZI Jaroslav SK flag Demo motorsport team E1-2000 Seat Leon Supercopa 05.08.19 21:17
169. 603 DOBŠINSKÝ Peter SK flag L racing team N-2000 Peugeot 306 S16 08.08.19 09:42
170. 604 BARÁTH Alexander Jr SK flag Alexander Baráth A-2000 Honda Civic TypeR 08.08.19 11:36
171. 605 DERĎÁK Dávid Jr SK flag KESKO Racing E1-1400 Škoda Fabia 08.08.19 15:11
172. 606 FUSKO Frantisek SK flag Kesko racing N-2000 Seat Leon tdi 08.08.19 20:40
173. 607 MACHÁČEK Kamil SK flag Kamil Macháček E1+2000 Opel Calibra 14.08.19 12:36
174. 701 MÖSSLER Harald AT flag Harald Mössler HA-K1-A7 Steyr Puch Bergspider 22.07.19 19:21
175. 702 DEUTSCH Bernhard AT flag MSC-Rottenegg HA-K1-A1 Steyr Puch 650 TR 22.07.19 19:29
176. 703 MÜHLPARZER Gerhard AT flag Gerhard Mühlparzer HA-K1-A1 Steyr Puch 650 TR 22.07.19 19:34
177. 704 MIKEŠ Jaroslav CZ flag ACCR Mikeš racing Czech Team HA-K2-B3 Škoda 130 RS 22.07.19 19:43
178. 705 INDRA Jindřich CZ flag ACCR Czech team Indra HA-K3-C1 Škoda 110L 24.07.19 15:30
179. 706 VONDRÁKOVÁ Michaela D CZ flag Michaela Vondráková HA-K2-B3 Škoda 120 S 24.07.19 15:35
180. 707 HOLZER Christian AT flag Historic Racing Team Austria HA-K1-A1 Steyr Puch 650 TR 24.07.19 20:30
181. 708 SPORER Rudolf AT flag Rudolf Sporer HA-K2-B4 Alfa Romeo Giulia Super 24.07.19 20:59
182. 710 JENSEN Anders SE flag Anders Jensen HA-K1-A1 Saab 96 Sport 24.07.19 21:44
183. 711 KUBÍČEK Jiří CZ flag SK Industretechnik ACCR Czech Team HA-K3-C1 Škoda 130 RS 25.07.19 19:55
184. 712 PRANTL Reinhold AT flag Reinhold Prantl HA-K3-C3 Porsche 911 Carrera RS 29.07.19 20:48
185. 713 SEETHALER Alexander AT flag HRTA HA-K1-A1 Steyr Puch 650 TR 29.07.19 20:55
186. 714 ESTERBAUER Johannes AT flag Historic Racing Team Austria HA-K1-A1 Steyr Puch 650 TR 30.07.19 20:32
187. 715 GLEISSNER Andreas AT flag Gleissner Andreas HA-K1-A7 NSU Bergspider 31.07.19 21:26
188. 716 DI FANT Ivan IT flag Ivan Di Fant HA-K3-C1 Autobianchi A112 Abarth 02.08.19 23:26
189. 717 CHYTIL Martin CZ flag Martin HA-K5-E4 MTX 1-06B 05.08.19 11:18
190. 718 KMEŤ František SK flag AUTOŠPORT KMEŤ HA-K5-E2 Metalex MTX 1-03 05.08.19 11:39
191. 719 PALMIERI Guiliano IT flag Guiliano Palmieri HA-K2-B6 De Tomaso Pantera 05.08.19 20:43
192. 720 BENÍK Tomáš Jr SK flag MTB Racing Team HA-K3-C2 Lancia Beta Coupé 2000 07.08.19 14:14
193. 721 BENÍK Marcel SK flag MTB Racing Team HA-K4-D2 BMW 320i 07.08.19 14:20
194. 723 BONUCCI Uberto IT flag Bonucci Uberto HA-K4-D8 Osella PA9/90 12.08.19 22:18
195. 724 GORNI Roberto IT flag Gorni Roberto HA-K4-D10 Osella PA N 12.08.19 22:23
196. 725 GRASSO Angela IT flag Grasso Angela HA-K1-A8 Lotus 23B 12.08.19 22:27
197. 726 PAGLIARELLO Giovanni IT flag Pagliarello Giovanni HA-K1-A2 Abarth 1000 Bialbero 12.08.19 22:33
198. 727 COLOTTO Gina IT flag Bologna Corse HA-K5-E3 Formula Fiat Abarth FE033 12.08.19 22:46
199. 728 LOTTINI Piero IT flag Bologna Corse HA-K4-D8 Osella PA9/90 12.08.19 22:49
200. 729 CZAPKA Marian PL flag Katrex Karolina Autosport HA-K3-C3 Porsche 928 14.08.19 16:14
201. 731 FREUDENSCHUß Willi AT flag Team Terschl Austria HA-K4-D3 BMW 320i 15.08.19 13:11
202. 800 SEBASTIEN Petit FR flag Petit Sebastien E2-SC-3000 Norma M20 FC 25.07.19 22:50
203. 801 SCHMITTER FREY Philippe FR flag Schmitter Frey Philippe E2-SH-6500 Renault RS 01 25.07.19 22:55
204. 802 DROTÁR Igor SK flag Drotár autošport R E2-SH-3000 Škoda Fábia R5 DTRi 29.07.19 21:51
205. 803 ČAMBAL Mojmír SK flag RS-team E1-1600 Citroen SAXO VTS 31.07.19 10:13
206. 804 COSSU Tonino IT flag Team Autoservice Sport A-2000 Honda Civic Type R 31.07.19 21:06
207. 805 ZYGAR Klaus Alfred DE flag - D/E2-SS-1600 Van Diemen Kawasaki 31.07.19 21:13
208. 806 AMBRUZ Peter SK flag Ambruz Racing N+3000 Mitsubishi LANCER EVO IX 03.08.19 16:20
209. 807 AMBRUZ Anna D SK flag Ambruz Racing N-2000 Honda Civic Type R 03.08.19 16:24
210. 808 KACVINSKY Peter SK flag Ambruz Racing N-2000 Honda Civic Type R 03.08.19 16:32
211. 809 MATUŠKA Martin SK flag Martin Matuška D/E2-SS-1600 Intech FŠ 05.08.19 09:09
212. 810 PAVLÍK Denis Jr SK flag L Racing team A-1600 Peugeot 208 R2 Vti 05.08.19 10:02
213. 811 CVRČEK Vieroslav SK flag L Racingt team E1+6500 Škoda Fabia S2000 05.08.19 10:09
214. 812 ČAMBÁLIK Bohumír SK flag STRONG RACING TEAM A-2000 Honda CIVIC TYPE-R 06.08.19 08:38
215. 813 PURŠ Patrik Jr SK flag Automotoklub jap racing team E1-1600 Honda Civic vti 06.08.19 10:35
216. 814 JUHÁS Martin SK flag AMBRUZ RACING D/E2-SS-2000 Tatuus FR2000 06.08.19 19:00
217. 815 MUTNANSKY Ivan SK flag zaneti motorsport S20+2000 Mitsubishi lancer evo 10 r4 08.08.19 17:19
218. 816 ŠUTLAK Miroslav SK flag šutlak miroslav A-2000 Škoda fabia s2000 12.08.19 14:54
219. 817 TRNĚNÝ Karel CZ flag Kamiro Racin ACCR Czech Team E1-3000 Škoda Fabia 12.08.19 21:50