Seznam registrovaných závodníků
"Mistrovství ČR v závodech automobilů do vrchu 2020".

Celkový počet registrovaných závodníků: 129 (23. 11. 2020 19:33:14).


# St. č. Jezdec Stát Team Sk/třída Automobil Registrace
1. 1 BENEŠ Miloš CZ flag GMS Racingteam E2-SS-3000 Osella FA 30 27.04.20 09:17
2. 2 JANÍK Václav CZ flag Nutrend ACCR Czech Team E2-SC-3000 Norma M20FC Turbo 19.06.20 08:21
3. 3 RYBNÍČEK Marek CZ flag Nutrend ACCR Czech Team Skupina 2 Škoda Fabia R5 11.06.20 14:23
4. 5 CHUDOBA Zdeněk CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2-SC-2000 Norma M20 F 22.04.20 15:54
5. 6 KRÁČMAR Zdeněk CZ flag AMK Ecce Homo Štěrnberk v ÚAMK E2-SC-1400 Demon Car CM 1000 15.06.20 08:48
6. 7 MLEJNEK Aleš CZ flag Aleš Mlejnek E2-SS-1400 Gloria C8F 10.06.20 14:37
7. 8 SURÓWKA Jaroslav CZ flag JS Racing z.s. E2-SC-2000 Norma M20 01.07.20 00:17
8. 12 NECKÁŘ Libor CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2-SC-2000 Ligier JS53 EVO330 15.06.20 23:05
9. 13 VONDRÁK Martin CZ flag Vondrak Martin E2-SS-2000 Tatuus Formula Masters 27.07.20 20:46
10. 14 DOHNÁLEK Josef CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK Skupina 3 Citroen C2 VTS 21.06.20 17:05
11. 15 SVOBODA Jiří CZ flag Nutrend ACCR Czech Team E2-SS-3000 Lola B03/51 30.06.20 14:44
12. 16 NOVICKÝ Michal CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2-SC-2000 Ligier JS49 Honda 07.03.20 07:28
13. 17 KRŇÁK Jiří CZ flag Jiří krňák E2-F-1400 Škoda Fabia 23.03.20 22:06
14. 18 CEJNAR Pavel CZ flag Pavel cejnar E2-F-1400 Ford Fiesta 04.06.20 15:40
15. 19 VAVŘINEC Tomáš CZ flag ACCR Czech CRC Team Skupina 3 Mitsubishi EVO IX 08.06.20 21:19
16. 20 TRNKA Petr Jr CZ flag ACCR CZECH TRNKA RACING TEAM E2-SC-2000 Ligier JS53 EVO2 LRM 10.06.20 20:04
17. 21 KOMÁREK David CZ flag KRTZ motorsport Skupina 1 Mc F1 EVO 17.06.20 07:30
18. 22 KRAKOVIČ Radek CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2-SS-1400 Fiks 09RK 08.03.20 14:21
19. 23 DĚDEK David CZ flag Nutrend ACCR Czech Team E2-SC-2000 Norma M20FC 19.06.20 11:10
20. 24 ŠPALEK Jiří CZ flag KRTZ Motorsport E2-SC-3000 Norma M20F EVO 07.07.20 18:36
21. 25 ŠVORC Roman CZ flag PGRace Czech Motorsport E2-SC-3000 Lucchiny P3 05.03.20 21:43
22. 26 BERGER Karel CZ flag Berger E2-SS-1400 Van Diemen rf98 06.03.20 16:11
23. 27 KRŇÁK Jiří CZ flag Jiří krňák E2-SS-1400 Škoda Fabia 10.07.20 14:01
24. 28 DVOŘÁK Pavel CZ flag Pavel DVOŘÁK E2-SS-2000 Martini 39/ F2 15.07.20 11:22
25. 29 SVOBODA Milan CZ flag Automotoklub Pelhřimov E2-SC-1600 Brc CM05 29.07.20 10:39
26. 30 KOZAR Yevhen CZ flag Yevhen Kozar Skupina 4 Renault Megane RS 06.03.20 09:34
27. 31 STEJSKAL Bronislav CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK Skupina 5 Škoda Felicia Kit-Car 15.03.20 11:26
28. 32 † LOS Jiri CZ flag Jiří Los Skupina 2 Mitsubishi Lancer EvoIX 31.07.20 09:04
29. 33 SAJLEROVÁ Gabriela D CZ flag Liqui Moly racing Team v AČR Skupina 3 Mitsubishi Lancer EVOX 24.09.20 23:26
30. 34 JUHÁS Martin SK flag AMBRUZ RACING E2-SS-2000 Tatuus FR2000 29.07.20 19:26
31. 35 NECKÁŘ Libor CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2-SS-2000 Formule Tatuus Master LNR 350 29.07.20 23:14
32. 37 LOUBAL Lubomír CZ flag Lubomír Loubal Skupina 4 VW Golf4 TDi DSG 22.06.20 11:50
33. 39 MICHL Dan CZ flag Michl ACCR Czech Team Skupina 1 Lotus Elise 28.07.20 17:13
34. 40 TRNKA Petr Jr CZ flag ACCR CZECH TRNKA RACING TEAM E2-SC-3000 Norma M20FC 08.10.20 10:45
35. 42 TRNKA Jan CZ flag Jan Trnka Skupina 5 Škoda Felicia 22.07.20 08:23
36. 44 SAJLER Filip CZ flag Liqui Moly Racing Team v AČR Skupina 3 KTM X-Bow 24.09.20 23:32
37. 47 ČAMBAL Mojmír SK flag RS Team Skupina 3 Citroen Saxo VTRS 05.07.20 22:54
38. 50 VOJÁČEK Lukáš CZ flag Ennoble racing team Skupina 3 Subaru Impreza 24.09.20 13:19
39. 53 KRAMPOTA Ivo CZ flag Ivo Krampota Skupina 1 BMW M3 E-36 19.06.20 14:49
40. 55 JERMAN Martin CZ flag Liqui Moly Racing Team v AČR Skupina 2 Lamborghini Huracan GT3 03.07.20 19:29
41. 57 KMÍNEK Zdeněk CZ flag MJ Autosport Skupina 2 Lamborghini Gallardo GT3 06.03.20 08:32
42. 58 MACHOVÁ Tereza D Jr CZ flag GMS Racing Team E2-SC-2000 Norma M20 F 22.09.20 19:15
43. 60 BENEŠ Oskar CZ flag Ennoble Racing klub Skupina 2 Ford Fiesta 08.07.20 14:28
44. 61 MALÝ Jaromír CZ flag MJ Autosport Skupina 4 Nissan 350 Z Fairlady 11.03.20 09:50
45. 68 ULMAN Pavel CZ flag Pavel Ulman Skupina 1 BMW E36 13.03.20 08:52
46. 70 JURENA Peter SK flag GLE I Slovakia Skupina 4 Mitsubishi Lancer EVO IX 24.09.20 22:48
47. 71 JURENA Peter SK flag GLE I SLOVAKIA Skupina 3 Mitsubishi LANCER EVO IX 29.07.20 23:16
48. 73 KOTEK Pavel CZ flag AMK Ecce Homo v ÚAMK Skupina 2 BMW M3 19.04.20 20:46
49. 77 MEIXNER Richard CZ flag Richard Meixner Skupina 5 Renault Clio cup 29.06.20 20:29
50. 88 OŠMERA Jiří CZ flag Pfeifer Motorsport s.r.o. Skupina 4 VW Scirocco 06.03.20 14:20
51. 91 PLUHAŘ Jindřich CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK Skupina 5 Nissan Sunny 09.06.20 11:42
52. 96 FILLOVA Kristyna D Jr CZ flag KRTZ motorsport Skupina 2 Mitsubishi Black 9 10.06.20 19:45
53. 100 AMBRUZ Peter SK flag AMBRUZ RACING Skupina 4 Mitsubishi Lancer EVO IX 29.07.20 19:04
54. 101 AMBRUZ Anna D SK flag AMBRUZ RACING Skupina 4 Honda Civic Type R 29.07.20 19:09
55. 102 KACVINSKY Peter SK flag AMBRUZ RACING Skupina 5 Renault Clio 16V 29.07.20 19:13
56. 170 GRÜNER František CZ flag František Grüner Skupina 1 BMW 340i 21.06.20 20:42
57. 202 TÁBORSKÝ Radovan CZ flag GMS Racing Team HA-K2-B3 Fiat 128 Rally 17.03.20 20:43
58. 211 MÁLKOVÁ Simona D CZ flag Simona Málková HA-K4-D5 Honda Civic VTEC 22.06.20 13:15
59. 217 MIKEŠ Jaroslav CZ flag ACCR Mikeš racing Czech Team HA-K2-B3 Škoda 130 RS 26.08.20 14:16
60. 227 HELIGR Jaroslav Jr CZ flag Jaroslav Heligr HA-K5-E2 MTX 1-01 17.03.20 14:53
61. 233 TYKAL Petr CZ flag SK INDUSTRIETECHNIK ACCR CZECH TEAM HA-K5-E3 MTX 1-03 29.06.20 14:34
62. 240 STEJSKAL Milan CZ flag GMS Racing Team HA-K4-D5 Lada VFTS 10.03.20 15:20
63. 241 SEDLÁČEK Michal CZ flag GMS Racing Team HA-K4-D6 Fiat Ritmo 130 TC Abarth 11.03.20 09:46
64. 242 SEDLÁČEK Michal CZ flag GMS Racing Team HA-K4-D5 Lada VFTS 23.09.20 08:26
65. 244 VELEBNÝ Michal CZ flag Michal Velebný HA-K1-A7 Škoda Sport 10.09.20 10:01
66. 246 PRÁŠEK Jaroslav CZ flag GT2 motorsport HA-K2-B9 Chevron B42 29.07.20 14:34
67. 250 FIKEJZ Jiří CZ flag Jiří Fikejz HA-K5-E2 MTX 1-01 17.03.20 21:32
68. 251 CHMELÍK Martin CZ flag Martin Chmelík HA-K5-E2 MTX 1-01 10.06.20 18:48
69. 253 ZMEŠKAL Miloš CZ flag Miloš Zmeškal HA-K5-E9 Ralt RT 32 22.06.20 12:43
70. 296 VOZDECKÝ Dominik Jr CZ flag Dominik HA-K5-E3 Mtx 1-03 MTX 1-03 16.03.20 18:47
71. 299 STRNAD Petr CZ flag Petr Strnad HA-K2-B3 Škoda Škoda 130rs 11.08.20 13:28
72. 300 HEDA Jiří CZ flag Alcore motorsport E2H-SC-2000 Lola 598 07.03.20 20:10
73. 301 BOKŮVKA Martin CZ flag Martin E1H+2000 BMW E30 13.03.20 21:47
74. 302 FILIPÍN Jiří CZ flag Jiří Filipín E1H-1400 Suzuki Swift GTi 22.06.20 15:27
75. 303 HUBR František CZ flag František Hubr E1H+2000 Subaru Impreza STI 07.03.20 17:26
76. 304 ZOUFALÝ Karel CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Škoda Felicia Pick-UP Freestyle 07.03.20 15:45
77. 305 NEŠPOR Radoslav CZ flag Radoslav Nešpor E1H+2000 Porsche 997 GT3 cup rally 28.07.20 20:50
78. 306 OSLADIL Jan Jr CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Škoda Pickup Freestyle 06.03.20 16:57
79. 307 TOMEČEK Lukáš CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-1600 VW Golf I GTI Oettinger 27.07.20 21:22
80. 308 KNAPEK Tomáš CZ flag JS Racing E2H-SS-1400 MTX Faster 30.06.20 14:43
81. 309 OSLADIL Jan CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-SS-2000 Formule Opel Lotus 2.0 06.03.20 16:51
82. 310 OSLADIL Jan CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1600 Mtx 1-06 Formule Modial 06.03.20 16:54
83. 311 STEJSKAL Bronislav CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Škoda Felicia Kit-Car 15.03.20 11:23
84. 312 CEJNAR Pavel CZ flag Pavel cejnar E1H-1400 Suzuki Swift 08.06.20 14:23
85. 313 † JANSA Emil CZ flag Jansa Emil E1H-1400 Fiat 127 SPORT 05.03.20 18:11
86. 315 HLAVINKA Josef CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1400 Tomis 99-04 14.06.20 15:41
87. 318 MACHOVÁ Tereza D Jr CZ flag GMS Racing Team E1H-1400 Suzuki Swift 29.04.20 18:10
88. 320 PLEVA Martin CZ flag Automotoklub Vrbno v AČR E1H-1400 Škoda 100 05.03.20 22:17
89. 321 HLAVÁČEK Josef Jr CZ flag Josef Hlaváček E1H-2000 Škoda Octavia 30.07.20 19:21
90. 322 STUDENÝ Lukáš CZ flag Alcore motorsport E2H-SS-1000 Formule Gloria 06.03.20 18:12
91. 323 KOPEČEK Pavel CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-SS-2000 Formule Opel Lotus 2.0 06.03.20 17:18
92. 325 ŠUSTR Miloslav CZ flag Alcore motorsport E1H-1600 Škoda Favorit 10.03.20 17:04
93. 329 KOČIŘÍK David CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-1400 Škoda Rapid 08.03.20 16:43
94. 330 HIMMER Petr CZ flag Alcore motorsport E1H-1400 Škoda 130LR 07.03.20 20:37
95. 331 MÜLLER Lukáš CZ flag Alcore motorsport E1H-1400 Škoda 100 07.03.20 20:43
96. 332 STUDENÝ Lukáš CZ flag Alcore motorsport E1H-1400 Škoda 110R 08.03.20 07:04
97. 333 ŠPILKA Michal CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-1400 Škoda Felicia pick-up Freestyle 11.03.20 06:59
98. 334 MÜLLER Michal CZ flag Alcore motorsport E1H-1400 Škoda 100 09.03.20 18:25
99. 335 ŠÁLEK Jan CZ flag Alcore motorsport E2H-SS-1600 Estonia 21 10.06.20 22:12
100. 336 NOVÁK Marek Jr CZ flag Junior Moto Servis Sprint Car-600 Honda CBR-RR 600 05.03.20 18:28
101. 337 MACH Jan CZ flag Jan Mach E1H-2000 Škoda Octavia Cup II 30.07.20 21:24
102. 338 POPOVÁ Eliška D Jr CZ flag Eliška Popová E1H-1400 Suzuki SWIFT 15.06.20 16:10
103. 339 DLOUHÝ Petr Jr CZ flag Petr Dlouhý Sprint Car-600 Sprint Car Barracua 05.03.20 19:12
104. 340 RŮŽIČKA Martin CZ flag Martin Růžička E1H+2000 Škoda Fabia S2000 29.07.20 09:40
105. 341 BEJDA Vojtěch CZ flag Auto Bejda Racing E1H+2000 Škoda Octavia Cup 25.06.20 13:13
106. 343 PRAŽÁK Jiří CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-1400 Suzuki Swift 29.07.20 13:03
107. 344 HORT Martin CZ flag Martin Hort E1H-1600 Peugeot 106 18.06.20 19:36
108. 345 SULEK Tomáš Jr CZ flag Tomáš Sulek Sprint Car-600 Kartcross Honda CBR RR 600 22.09.20 20:56
109. 348 POPOV Georgi CZ flag GEORGI POPOV E1H-1600 Škoda FELICIA PICK-UP FREE STYĹE 15.06.20 16:15
110. 350 HRADIL Vladimír CZ flag Vladimír Hradil E1H-1400 Škoda 110R 06.03.20 17:02
111. 355 MÜLLER Lukáš CZ flag Alcore motorsport E1H-2000 Škoda Octavia CUP 07.03.20 20:19
112. 356 HEJL Vladimír CZ flag Alcore motorsport E1H-2000 Škoda Octavia CUP 07.03.20 13:11
113. 359 VYMĚTAL Lubomír CZ flag Lubomír Vymětal E1H+2000 BMW M3 E46 08.05.20 22:53
114. 363 ŽÁČEK Petr CZ flag Petr Žáček E1H+2000 Audi Sport Quattro S1 20.05.20 15:00
115. 364 KŘIVKA Tomáš CZ flag Tomáš Křivka E1H-2000 Renault Clio sport 28.07.20 22:45
116. 366 HLAVINKA Josef CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-SS-2000 Lotus Opel 14.06.20 14:16
117. 368 ŠUBA Ladislav CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v UAMK E1H+2000 BMW SŠ20 08.03.20 15:56
118. 369 WINTER Jaroslav CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-2000 Honda Civic 2,0 Type R 21.04.20 13:34
119. 370 DOBEŠ Václav CZ flag Václav Dobeš E1H-1400 Škoda Favorit 05.03.20 19:20
120. 372 TOMEČEK Lukáš CZ flag AMK Ecce homo Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Škoda Fabia 05.08.20 10:04
121. 373 BENŠ Radim CZ flag Radim Benš E2H-SS-1400 Formule König 22.06.20 15:31
122. 374 FURIŠ Pavel CZ flag Alcore Motorsport E1H-2000 Peugeot 205 Mi 16 06.03.20 18:26
123. 377 GOLIS Jaroslav CZ flag Jaroslav Golis E2H-SS-1000 Formule Konig 11.03.20 09:19
124. 383 HÁJEK Marek CZ flag Marek Hájek E1H-2000 Bmw E36 Compact 320 type-r 14.05.20 05:33
125. 384 GOLIS Jan CZ flag Jan Golis E2H-SS-1000 Formule Konig 11.03.20 09:11
126. 388 KOPEČEK Pavel CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1400 Mtx 1-02 Formule Easter 06.03.20 17:10
127. 389 ZOUFALÁ Martina D CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Škoda Felicia 12.03.20 19:18
128. 390 KLIMEŠ Lukáš CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-2000 Ford Puma 12.03.20 19:22
129. 395 HOMOLA Matyáš Jr CZ flag Matyáš Homola E1H+2000 Mitsubishi Lancer Evo IX 14.06.20 20:21
130. 398 BOHÁČ Milan CZ flag Boháč Milan E1H-2000 Renault Clio 11.03.20 09:20
131. 399 NASTOUPIL Lukaš Jr CZ flag Lukaš Nastoupil E1H-1600 Honda CRX 07.05.20 15:28