Seznam registrovaných závodníků
"Mistrovství ČR v závodech automobilů do vrchu 2020".

Celkový počet registrovaných závodníků: 50 (9. 4. 2020 4:49:57).


# St. č. Jezdec Stát Team Sk/třída Automobil Registrace
1. 16 NOVICKÝ Michal CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2-SC-2000 Ligier JS49 Honda 07.03.20 07:28
2. 17 KRŇÁK Jiří CZ flag Jiří krňák E2-F-1400 Škoda Fabia 23.03.20 22:06
3. 22 KRAKOVIČ Radek CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2-SS-1400 Fiks 09RK 08.03.20 14:21
4. 25 ŠVORC Roman CZ flag PGRace Czech Motorsport E2-SC-3000 Lucchiny P3 05.03.20 21:43
5. 26 BERGER Karel CZ flag Berger E2-SS-1400 Van Diemen rf98 06.03.20 16:11
6. 30 KOZAR Yevhen CZ flag Yevhen Kozar Skupina 3 Renault Megane RS 06.03.20 09:34
7. 31 STEJSKAL Bronislav CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK Skupina 5 Škoda Felicia Kit-Car 15.03.20 11:26
8. 57 KMÍNEK Zdeněk CZ flag MJ Autosport Skupina 2 Lamborghini Gallardo GT3 06.03.20 08:32
9. 61 MALÝ Jaromír CZ flag MJ Autosport Skupina 3 Nissan 350 Z Fairlady 11.03.20 09:50
10. 68 ULMAN Pavel CZ flag Pavel Ulman Skupina 1 BMW E36 13.03.20 08:52
11. 88 OŠMERA Jiří CZ flag Pfeifer Motorsport s.r.o. Skupina 4 VW Scirocco 06.03.20 14:20
12. 202 TÁBORSKÝ Radovan CZ flag GMS Racing Team HA-K2-B3 Fiat 128 Rally 17.03.20 20:43
13. 227 HELIGR Jaroslav Jr CZ flag Jaroslav Heligr HA-K5-E2 MTX 1-01 17.03.20 14:53
14. 240 STEJSKAL Milan CZ flag GMS Racing Team HA-K4-D5 Lada VFTS 10.03.20 15:20
15. 241 SEDLÁČEK Michal CZ flag GMS Racing Team HA-K4-D6 Fiat Ritmo 130 TC Abarth 11.03.20 09:46
16. 250 FIKEJZ Jiří CZ flag Jiří Fikejz HA-K5-E2 MTX 1-01 17.03.20 21:32
17. 296 VOZDECKÝ Dominik Jr CZ flag Dominik HA-K5-E3 Mtx 1-03 MTX 1-03 16.03.20 18:47
18. 300 HEDA Jiří CZ flag Alcore motorsport E2H-SC-2000 Lola 598 07.03.20 20:10
19. 301 BOKŮVKA Martin CZ flag Martin E1H+2000/2WD BMW E30 13.03.20 21:47
20. 303 HUBR František CZ flag František Hubr E1H+2000 Subaru Impreza STI 07.03.20 17:26
21. 304 ZOUFALÝ Karel CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Škoda Felicia Pick-UP Freestyle 07.03.20 15:45
22. 306 OSLADIL Jan Jr CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Škoda Pickup Freestyle 06.03.20 16:57
23. 309 OSLADIL Jan CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-SS-2000 Formule Opel Lotus 2.0 06.03.20 16:51
24. 310 OSLADIL Jan CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1600 Mtx 1-06 Formule Modial 06.03.20 16:54
25. 311 STEJSKAL Bronislav CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Škoda Felicia Kit-Car 15.03.20 11:23
26. 313 JANSA Emil CZ flag Jansa Emil E1H-1400 Fiat 127 SPORT 05.03.20 18:11
27. 320 PLEVA Martin CZ flag Automotoklub Vrbno v AČR E1H-1400 Škoda 100 05.03.20 22:17
28. 322 STUDENÝ Lukáš CZ flag Alcore motorsport E2H-SS-1000 Formule Gloria 06.03.20 18:12
29. 323 KOPEČEK Pavel CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-SS-2000 Formule Opel Lotus 2.0 06.03.20 17:18
30. 325 ŠUSTR Miloslav CZ flag Alcore motorsport E1H-1600 Škoda Favorit 10.03.20 17:04
31. 329 KOČIŘÍK David CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-1400 Škoda Rapid 08.03.20 16:43
32. 330 HIMMER Petr CZ flag Alcore motorsport E1H-1400 Škoda 130LR 07.03.20 20:37
33. 331 MÜLLER Lukáš CZ flag Alcore motorsport E1H-1400 Škoda 100 07.03.20 20:43
34. 332 STUDENÝ Lukáš CZ flag Alcore motorsport E1H-1400 Škoda 110R 08.03.20 07:04
35. 333 ŠPILKA Michal CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-1400 Škoda Felicia pick-up Freestyle 11.03.20 06:59
36. 334 MÜLLER Michal CZ flag Alcore motorsport E1H-1400 Škoda 100 09.03.20 18:25
37. 336 NOVÁK Marek Jr CZ flag Junior Moto Servis Sprint Car-600 Honda CBR-RR 600 05.03.20 18:28
38. 339 DLOUHÝ Petr Jr CZ flag Petr Dlouhý Sprint Car-600 Sprint Car Barracua 05.03.20 19:12
39. 350 HRADIL Vladimír CZ flag Vladimír Hradil E1H-1400 Škoda 110R 06.03.20 17:02
40. 355 MÜLLER Lukáš CZ flag Alcore motorsport E1H-2000 Škoda Octavia CUP 07.03.20 20:19
41. 356 HEJL Vladimír CZ flag Alcore motorsport E1H-2000 Škoda Octavia CUP 07.03.20 13:11
42. 368 ŠUBA Ladislav CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v UAMK E1H+2000/2WD BMW SŠ20 08.03.20 15:56
43. 370 DOBEŠ Václav CZ flag Václav Dobeš E1H-1400 Škoda Favorit 05.03.20 19:20
44. 374 FURIŠ Pavel CZ flag Alcore Motorsport E1H-2000 Peugeot 205 Mi 16 06.03.20 18:26
45. 377 GOLIS Jaroslav CZ flag Jaroslav Golis E2H-SS-1000 Formule Konig 11.03.20 09:19
46. 384 GOLIS Jan CZ flag Jan Golis E2H-SS-1000 Formule Konig 11.03.20 09:11
47. 388 KOPEČEK Pavel CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1400 Mtx 1-02 Formule Easter 06.03.20 17:10
48. 389 ZOUFALÁ Martina D CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Škoda Felicia 12.03.20 19:18
49. 390 KLIMEŠ Lukáš CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-2000 Ford Puma 12.03.20 19:22
50. 398 BOHÁČ Milan CZ flag Boháč Milan E1H-2000 Renault Clio 11.03.20 09:20

Přihláška