Zoznam prihlásených MZAV MREC
""IV. GMS HILLCLIMB PROLOG" Automotodom Brno", 4. 4. 2020 - ZRUŠENÉ

Pre pretek je stanovený limit 70 pretekárov. Ostáva voľných miest: 24/24.


Zvoľ pretek:

# Št. č. Pretekár Pr. Štát Team Trieda Automobil 1.D. 2.D. Registrácia
1. 127 PATERA Michal A CZ flag Patera Motorsport E1-1400 Fiat 127 X X 03.03|18:01
2. 333 BORKOVEC Jiri A CZ flag Namest nad Oslavou S1+2000/2WD Skoda Octavia RS X X 03.03|18:16
3. 505 JANSA Tomáš A CZ flag Patera motorsport HA1-K-1600 VW Scirocco 1.6 GTI X X 03.03|18:29
4. 16 SCHWENDINGER Robert A AT flag PSV Wels E2/C-1600 Arcobaleno Formula Europa X X 03.03|18:45
5. 99 RUTTER Christian A AT flag MSC Rottenegg HA2 PRC S2000 X X 03.03|18:47
6. 501 MESÁROŠ Ján "Meši" A SK flag MEŠI HA1-K-1300 Škoda 120S X X 03.03|18:54
7. 500 † JANSA Emil A CZ flag Avion Team HA1-K-1300 Fiat Fiat 127 sport X X 03.03|19:08
8. 111 ORAVEC David "djdavis" A CZ flag Skalda Racing E1-1400 Škoda Fabia X X 03.03|20:11
9. 344 GRUNTORÁD František "Faňa" A CZ flag Náměšť nad Oslavou S1+2000/2WD Škoda Octavia RS X X 03.03|20:40
10. 3 MADRIAN Ferdinand A AT flag SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C+2000 Norma M20FC X X 03.03|20:58
11. 521 SCHÜTZ Thomas A AT flag MSC Mühlbach HA1-K-1600 Renault 5 Alpine X X 03.03|20:59
12. 523 SCHÜTZ Stefan Jr A AT flag MSC Mühlbach HA1-K-1600 VW Golf X X 03.03|21:00
13. 15 WALDY JR. Hermann A AT flag MSC Rottenegg E2/C-2000 Tatuus Master X X 03.03|21:01
14. 121 KAWULOK Jiří "Jurek" A CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk E1+2000/2WD BMW E30 X X 03.03|21:08
15. 450 HOMOLA Tomáš A CZ flag SPZ-Vysočina HA1+2000 BMW E30 X X 03.03|21:16
16. 401 SPAZIERER Michael A AT flag Racing Team Spazierer HA1+2000 Ford Capri X X 03.03|21:23
17. 511 SEIVERTH Andreas A AT flag Racing Team Spazierer HA1-K+1600 Ford Capri RS X X 03.03|21:24
18. 6 ŽÁČEK Michal Jr A CZ flag Žáček E1+2000/2WD BMW 130i X X 03.03|21:29
19. 10 ŠTELC Lukáš A CZ flag Kotouč Gearboxes S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo X X 03.03|21:40
20. 1 FERSTL Christian A AT flag SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C-2000 F-Tatuus Master X X 04.03|08:39
21. 4 FERSTL Sigrid D A AT flag SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C-2000 F-Tatuus Master X X 04.03|08:40
22. 417 PFEIFFER Siegfried A AT flag Pfeiffer Motorsport HA1+2000 Ford Sierra Cosworth X X 04.03|08:45
23. 182 STODOLA Petr A CZ flag Weslay racing team E1-1600 Honda CRX X X 04.03|12:08
24. 11 MOURAL Karel A CZ flag Moural Karel E2/C-2000 Ralt f3 X X 04.03|12:27
25. 116 † VALÁŠEK Milan A CZ flag IpRacing Team E1+2000/2WD Ginetta G50GTR X X 04.03|15:27
26. 310 DOUBEK Luděk A CZ flag HaD Racing S1+2000/2WD Ford Focus ST X X 04.03|18:14
27. 369 HURY Radek A CZ flag HaD Racing S1+2000/2WD Ford Focus ST X X 04.03|18:23
28. 125 KURBEL Michal A SK flag KOVOMK E1-1400 Škoda 125L X X 04.03|23:14
29. 158 SLÁDEK Lukáš A CZ flag Lukas E1-2000 Peugeot 206GTI X X 04.03|23:14
30. 382 HOUSKA Roman A CZ flag SPZ-Vysočina S1+2000/2WD BMW M3 X X 05.03|11:00
31. 120 KURBEL Pavol A SK flag KOVOMK E1-1400 Škoda 120L X X 05.03|21:34
32. 399 FILÍPEK Martin A SK flag nanodry.sk S1-1600 Honda civic X X 06.03|18:40
33. 206 PODMAJERSKY Vladimir A SK flag VP Racing E1-2000 Peugeot 206 RC X X 06.03|20:28
34. 122 DOBRÝ Petr A CZ flag Metalbend E1+2000/2WD BMW Compact X X 07.03|04:45
35. 414 KLČ Miroslav A SK flag Motorsport Klč HA1-2000 Opel Kadet Gsi X X 08.03|15:13
36. 355 KRÁLÍK Adam Jr A CZ flag Králíkteam S1-1600 Citroen Saxo VTS X X 08.03|20:13
37. 410 HAIDN Franz A AT flag MSC Mühlbach HA1+2000 BMW E30 325ix X X 09.03|09:57
38. 234 MELŠA Michal Jr A CZ flag TRT Polička E1-1600 Toyota MR2 X X 09.03|20:58
39. 150 MACEK Vojtěch A CZ flag Advantage Motorsport Bruntál E1-1600 Škoda 110 R X X 10.03|22:42
40. 242 VRÁTIL Pavel "Sebastian" A CZ flag CoraHB Historic Racing Club Jihlava E1+2000/2WD Opel Kadett Gsi 16VT X X 11.03|15:46
41. 100 LIPIČKA Jan B CZ flag Patera Motorsport E1-2000 BMW E30 318is X X 03.03|21:06
42. 2 WILHELM Philipp B DE flag MSC Rottenegg E2/C+2000 Norma M20 FC oreca X X 04.03|15:31
43. 151 ŠUSTR Miloslav B CZ flag Alcore Motorsport E1-1600 Škoda Favorit X X 04.03|16:31
44. 544 PROCHÁZKA Tomáš B CZ flag A. Mark Tatra Team HA1-K+1600 Tatra T603 B5 X X 06.03|08:30
45. 96 ONDREJKA Ján B SK flag JOSK Racing team HA2 Giom 01 X X 06.03|19:47
46. 402 STRNAD Petr B CZ flag Hostr racing team HA1-1300 Škoda Škoda130rs X X 09.03|14:33