Zoznam prihlásených MZAV MREC
"IV. GMS HILLCLIMB Race Cars AUTOMOTODROM Brno", 08. 11. 2020

Pre pretek je stanovený limit 95 pretekárov. (Náhradníci sú zobrazení kurzívou.)


Zvoľ pretek:

# Št. č. Pretekár Pr. Štát Team Trieda Automobil 1.D. 2.D. Registrácia
1. 8 KAŠPAR Vilém A CZ flag VPKmotors S1+2000/2WD Škoda Fabia RS X X 21.09|18:03
2. 382 HOUSKA Roman A CZ flag SPZ-Vysočina S1+2000/2WD BMW M3 X X 21.09|18:03
3. 250 HORNÍČEK Filip A CZ flag F.H. Racing E1-1400 Škoda Felicia X X 21.09|18:06
4. 450 HOMOLA Tomáš A CZ flag SPZ-Vysočina HA1+2000 BMW E30 X X 21.09|18:15
5. 141 PAILER Felix A AT flag SKI Modřice / Mad Racing Power E1+2000/4WD Lancia Delta Integrale X X 21.09|18:15
6. 3 MADRIAN Ferdinand A AT flag SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C+2000 Norma M20FC X X 21.09|18:16
7. 4 FERSTL Sigrid D A AT flag SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C-2000 F-Tatuus Master X X 21.09|18:16
8. 1 FERSTL Christian A AT flag SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C-2000 F-Tatuus Master X X 21.09|18:17
9. 10 ŠTELC Lukáš A CZ flag Kotouč Gearboxes S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo X X 21.09|18:17
10. 521 SCHÜTZ Thomas A AT flag MSC Mühlbach HA1-K-1600 Renault 5 Alpine X X 21.09|18:21
11. 401 SPAZIERER Michael A AT flag Racing Team Spazierer HA1+2000 Ford Capri X X 21.09|18:22
12. 511 SEIVERTH Andreas A AT flag Racing Team Spazierer HA1-K+1600 Ford Capri RS X X 21.09|18:23
417 PFEIFFER Siegfried A AT flag Pfeiffer Motorsport HA1+2000 Ford Sierra Cosworth - - 21.09|18:24
13. 130 EDER Erich A AT flag Erich Eder E1-2000 VW 2000 X X 21.09|18:25
14. 20 STOLLNBERGER Andreas A AT flag Team Terschl Austria E2/C-2000 Dallara 302 X X 21.09|18:25
145 MAIER Helmut A DE flag H+R Spezialfedern E1-1600 VW Spiess-Golf - - 21.09|18:27
15. 38 KOPECEK Jiří A CZ flag AMK Ecce home Šternberk v UAMK E2/C-2000 Opel Lotus 2.0 X X 21.09|18:30
16. 404 BYSTRÝ Milan A CZ flag MIBY HA1-2000 Škoda 130rs X X 21.09|18:39
17. 393 SEDLÁK Martin A CZ flag Bunny Hunter S1-1600 Citroen Saxo Vts X X 21.09|18:45
18. 399 FILÍPEK Martin A SK flag nanodry.sk S1-1600 Honda civic X X 21.09|18:46
19. 369 HURY Radek A CZ flag HaD Racing S1+2000/2WD Ford Focus ST X X 21.09|18:48
20. 222 STEJSKAL Bronislav A CZ flag Czech-Pro Motorsport E1-1400 Škoda Felicia Kit-Car X X 21.09|18:48
21. 310 DOUBEK Luděk A CZ flag HaD Racing S1+2000/2WD Ford Focus ST X X 21.09|18:48
22. 397 MASÁR Radovan "Vincent Vega" A SK flag NANODRY S1-1600 Honda Civic X X 21.09|18:55
23. 445 BRŮŽA Tomáš A CZ flag VPKmotors HA1-2000 Ford Fiesta X X 21.09|18:55
24. 541 NEUBAUER Herbert A AT flag Historic Racing Team Austria HA1-K+1600 Lancia Delta Integrale 16V X X 21.09|18:56
25. 206 PODMAJERSKY Vladimir A SK flag VP Racing E1-2000 Peugeot 206 RC X X 21.09|19:08
26. 272 BORKOVEC David A CZ flag CarLab Drásov E1-2000 Skoda Fabia TDi X X 21.09|19:19
27. 414 KLČ Miroslav A SK flag Motorsport Klč HA1-2000 Opel Kadet Gsi X X 21.09|19:32
330 NEUSTUPA Aleš A CZ flag Ennoble racing team S1-2000 Renault Clio RS - - 21.09|19:35
28. 150 MACEK Vojtěch A CZ flag Advantage Motorsport Bruntál E1-1600 Škoda 110 R X X 21.09|19:40
29. 333 BORKOVEC Jiri A CZ flag Namest nad Oslavou S1+2000/2WD Skoda Octavia RS X X 21.09|20:34
30. 344 GRUNTORÁD František "Faňa" A CZ flag Náměšť nad Oslavou S1+2000/2WD Škoda Octavia RS X X 21.09|20:39
31. 6 ŽÁČEK Michal Jr A CZ flag Žáček E1+2000/2WD BMW 130i X X 21.09|21:10
32. 505 JANSA Tomáš A CZ flag R.I.P. Emil Jansa HA1-K-1600 VW Scirocco 1.6 GTI X X 21.09|21:42
33. 412 FURIŠ Filip Jr A CZ flag Alcore Motorsport HA1-2000 Peugeot 205 GTI X X 21.09|21:50
34. 496 KRALIK Lukáš "Lukyn" A CZ flag HRT racing team HA1-2000 Volkswagen golf mk2 X X 21.09|22:04
35. 355 KRÁLÍK Adam Jr A CZ flag Králíkteam S1-1600 Citroen Saxo VTS X X 21.09|22:08
36. 125 KURBEL Michal A SK flag KOVOMK E1-1400 Škoda 125L X X 21.09|22:40
115 KREJČÍ Bohuslav A CZ flag KR pro Škoda historik E1-1600 Škoda Rapid 130 RH - - 21.09|22:58
37. 231 BEJDA Pavel A CZ flag Auto Bejda Racing E1+2000/2WD Škoda Octavia Cup X X 21.09|23:27
38. 117 KEŇO Petr A CZ flag Pk.racing team E1-1150 Fiat Cinguecento 1150 X X 22.09|06:43
39. 127 PATERA Michal A CZ flag Patera Motorsport E1-1400 Fiat 127 X X 22.09|07:22
40. 200 HRUBÝ Milan A CZ flag ScuderiaMotorsport E1-1600 Škoda Fabia FR16 X X 22.09|07:47
41. 158 SLÁDEK Lukáš A CZ flag Lukas racing team E1-2000 Peugeot 206GTI X X 22.09|07:49
42. 432 ŠPLÍCHAL David "Šplouchy" A CZ flag garage flora HA1-2000 VW Golf GTI X X 22.09|08:35
43. 429 DORINSKÝ Lukas A CZ flag Star racing team HA1-2000 VW golf mk2 X X 22.09|09:13
44. 111 ORAVEC David "djdavis" A CZ flag Skalda Racing E1-1400 Škoda Fabia X X 22.09|09:28
45. 411 ŽÁČEK Petr A CZ flag LEGENDY HA1+2000 Audi Sport Quattro S1 X X 22.09|12:34
46. 103 ŽÁK Josef A CZ flag Žák E1-1400 Škoda Š100 X X 22.09|12:40
47. 156 VÁNA Jan A CZ flag Alfa Romeo Luigi Team E1+2000/2WD Alfa Romeo 156 X X 22.09|14:17
48. 434 KRUŽÍK Josef A CZ flag Historik Racing Club Jihlava HA1-1300 Škoda 130LR X X 22.09|14:27
49. 234 MELŠA Michal Jr A CZ flag TRT Polička E1-1600 Toyota MR2 X X 22.09|19:19
50. 120 KURBEL Pavol A SK flag KOVOMK E1-1400 Škoda 120L X X 23.09|01:07
51. 233 SIKORA Miroslav A CZ flag R.D.L. Servis E1-1600 Škoda Felicia X X 23.09|08:21
52. 410 HAIDN Franz A AT flag MSC Mühlbach HA1+2000 BMW E30 325ix X X 23.09|10:25
53. 12 GYÖRGY Petr A CZ flag Advantage Motorsport Bruntál E2/C-1600 Formule König X X 23.09|11:37
54. 326 MOTÁLEK Milan A CZ flag Komvet racing S1+2000/4WD Mitsubishi LANCER VII X X 23.09|15:58
242 VRÁTIL Pavel "Sebastian" A CZ flag CoraHB Historic Racing Club Jihlava E1+2000/2WD Opel Kadett Gsi 16VT - - 23.09|17:11
55. 227 VAVROCH Petr A CZ flag HURICANE E1-1400 Volkswagen POLO FOX X X 23.09|19:04
56. 398 KADLEČEK Jiří A CZ flag Honda S1-1600 Civic 1.6 Honda X X 24.09|06:17
57. 186 PATRICK Mayer A AT flag Mayer Motorsport E1-2000 VW Golf I 16V 2.0 X X 24.09|10:16
58. 484 ZELENÝ Milan A CZ flag Historick Racing Club Jihlava HA1-1300 Škoda 130LR X X 24.09|14:02
59. 428 ŤAHÚR Ondřej A CZ flag Martínkovice motors team HA1-2000 Škoda Favorit X X 24.09|18:06
60. 228 PATERA David A CZ flag Patera Motorsport E1-1400 Fiat 127 X X 24.09|23:22
61. 16 SCHWENDINGER Robert A AT flag PSV Wels E2/C-1600 Arcobaleno Formula Europa X X 25.09|10:27
62. 23 RUTTER Christian A AT flag Rutter Christian E2/C-2000 PRC S4 X X 25.09|10:33
63. 305 LESIKAR Petr A CZ flag Babi Team S1-1600 Alfa Romeo 145 X X 26.09|18:34
64. 469 KARPÍŠEK Tomáš "Tomy" A CZ flag HRT HA1-2000 Volkswagen Scirocco X X 27.09|14:39
65. 9 SLOVÁČEK Michal A CZ flag LRT-Slomak E1-2000 Honda Civic Type R X X 27.09|19:17
66. 516 JEŽEK Radim A CZ flag Radim Ježek HA1-K-1600 Ford Fiesta XR2 X X 27.09|22:16
67. 488 SÁZAVA Luboš A CZ flag PGRace Czech Motorsport HA1+2000 Porsche 911 X X 28.09|15:37
68. 118 ŠTOURAČ Michal Jr A CZ flag Michal Štourač E1+2000/2WD Ginetta G50 gtr X X 28.09|19:49
69. 498 SEMKOVÁ Lenka D A CZ flag Auto Špacír Léňa HA1-1300 Škoda 130LR/H X X 30.09|12:52
70. 510 KIML ML. Jiří A CZ flag Auto Classic Club Brno HA1-K-1300 Škoda 120 LS X X 30.09|20:58
71. 173 ŠRAHŮLEK Petr A CZ flag JP Motorsport E1-1400 Škoda JP Motorsport X X 01.10|07:36
72. 19 VONDRÁK Martin A CZ flag Vondrák Racing Team E2/C-2000 Tatuus Formula Masters X X 04.10|13:26
73. 22 NECKÁŘ Libor A CZ flag Lander Racing Team E2/C+2000 Ligier JS 53 Evo2 Turbo X X 04.10|17:05
74. 107 PROMOK Stefan A AT flag Drift Team Pongau E1+2000/4WD Mitsubishi EVO8 X X 06.10|07:50
75. 14 PETIT Sébastien A FR flag Team PETIT E2/C+2000 Nova Np 01 - 4 Engine Honda turbo X X 06.10|14:45
76. 106 SCHMITTER Philippe A FR flag Team Petit auto sport E1+2000/4WD Renault rs 01 X X 06.10|14:46
77. 18 VÍTEK Petr A CZ flag Climart racing team E2/C+2000 Osella PA30 X X 06.10|14:50
78. 40 FRANK Alexander B AT flag Frank Motorsport E2/C-2000 PRC FBR X X 21.09|18:47
335 BERKA Zdeněk B CZ flag Ennoble racing team S1-2000 Renault Clio RS - - 21.09|19:35
336 ČERVENKA Roman B CZ flag Ennoble racing team S1-2000 Renault Clio RS - - 21.09|19:36
79. 175 HARTL Roland B AT flag Team F3 Motorsport E1+2000/4WD Mitsubishi Lancer EVO CP9 X X 21.09|20:08
80. 95 STEĆ Robert B PL flag Polonia Racing Team HA2/ZST - 1600 March 703 X X 21.09|20:11
81. 203 KŘEPELKA Lukáš B CZ flag ScuderiaMotorsport E1-1600 Škoda Fabia FR16 X X 22.09|07:48
82. 307 ČEPIČKA Darek B CZ flag Stavebniny AVANT S1+2000/4WD Mitsubishi Evo X X X 22.09|10:06
83. 104 STEHLÍK Karel B CZ flag KV MOTOR TEAM E1+2000/4WD Mitsubishi Lancer EVO IX X X 23.09|10:39
84. 29 CHYTIL Ondrej B CZ flag Chytil Motorsport E2/C-2000 Opel Lotus X X 23.09|11:00
85. 53 CHYTIL Jaroslav B CZ flag Chytil Motorsport E2/C-2000 PRC S2000 X X 23.09|11:01
86. 90 CHYTIL Martin B CZ flag Chytil Motorport HA2/ZST - 1600 MTX 1-06 Mondial X X 23.09|11:17
87. 149 GLINZNER Gerald B AT flag Glinzner Motorsport E1+2000/2WD Porsche 911 GT3 Cup X X 24.09|19:21
88. 87 DOLEŽAL Lubomír B CZ flag Lubomír Doležal HA2 MTX 1-06 X X 27.09|14:14
89. 17 JUHÁS Martin B SK flag AMBRUZ RACING E2/C-2000 Tatuus FR2000 X X 29.09|16:35
90. 119 MEIXNER JUN. Richard Jr B CZ flag KV motorteam E1-2000 Renault Clio cup X X 30.09|12:32
91. 178 PROCHAZKA Jan B CZ flag KV MOTOR TEAM E1+2000/4WD Mitsubishi Lancer EVO IX X X 30.09|20:18
92. 215 HAVLÍČEK Luboš B CZ flag Racing Team R4R E1+2000/4WD Mitsubishi EVO IX X X 30.09|21:02
93. 216 MICHALÍK Tomáš B CZ flag Team R4R E1+2000/4WD Mitsubishi EVO IX X X 30.09|21:03
94. 129 SVESTKA Jan B CZ flag KV Motor Team E1+2000/2WD BMW E46 GTR X X 06.10|07:32
95. 268 ŠURÝN Dušan C CZ flag Motokáry Hodonín E1-1600 Peugeot 106 GTI X X 21.09|18:37
96. 168 ŠURÝN Dominik C CZ flag CS autoslalom E1-1600 Peugeot 106 GTI L+1 L+1 21.09|18:46:54
97. 267 LUPAČ Michal C CZ flag CS autoslalom E1-1600 Citroen Saxo VTS L+2 L+2 21.09|19:01:07
98. 288 KUBÍK Daniel Jr C CZ flag PK Drive racing E1+2000/2WD BMW 130I L+3 L+3 21.09|19:35:26
99. 271 KAŠPAR Michal C CZ flag Myšáci 77 E1-1600 Citroen Saxo 1.6 L+4 L+4 21.09|21:26:44
100. 273 KAŠPAROVÁ Martina D C CZ flag Myšáci 77 E1-1600 Citroen Saxo 1.6 L+5 L+5 21.09|21:27:38
101. 433 ŠPLÍCHAL Jiři C CZ flag Garage flora HA1-2000 VW Golf L+6 L+6 22.09|09:34:57
102. 208 KOPIŠTĚ Daniel C CZ flag Hobby racing team Kutná Hora E1-1600 Škoda 120 S Rallye L+7 L+7 23.09|10:53:06
255 SAJLEROVÁ Gabriela D C CZ flag Liqui moly Racing Team v AČR E1+2000/4WD Mitsubishi Lancer EVO X - - 23.09|16:38
103. 198 TOMEČEK Dušan C CZ flag FULLGAS Team E1+2000/2WD BMW M3 L+8 L+8 24.09|12:37:38
104. 69 HAMRLE Lukáš "Žralok" C CZ flag ML Racing E2/SCB Kart Honda 600 - L+9 25.09|16:42:09
105. 68 HAMRLE Marek "kartman" C CZ flag ML Racing E2/SCB Kart Honda 600 L+9 - 25.09|17:10:57