Zoznam prihlásených MZAV MHCC
"64. a 65. Ústecká 21", 11. - 12. 6. 2022

Pre pretek je stanovený limit 79 pretekárov. Ostáva voľných miest: 12/10.


Zvoľ pretek:

# Št. č. Pretekár Pr. Štát Team Trieda Automobil 1.D. 2.D. Náhradník Registrácia
1. 102 KAWULOK Jiří A CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-3000/2WD BMW E30 X X - 11.05|19:03
2. 471 TOUŠEK Petr A CZ flag BMW Motorsport HA1-2000 BMW E30 M3 X X - 11.05|19:03
3. 129 KOČIŘÍK David A CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-1400 Škoda 130 X X - 11.05|19:03
4. 511 KIML Jiří A CZ flag Auto Classic Club Brno HA1-K-1300 Škoda 120 LS X X - 11.05|19:04
5. 147 ŠRÁMEK Jakub A CZ flag JSR Motorsport E1-2000 Alfa Romeo 147 SP X X - 11.05|19:04
6. 195 LOUBAL Lubomír A CZ flag Tužka Racing E1-2000 VW Golf 4TDi DSG X X - 11.05|19:04
7. 130 HANZAL Martin A CZ flag MH motorsport E1-1400 Škoda 130H X X - 11.05|19:04
8. 2 KOMÁREK David A CZ flag KRTZ motorsport-KOMVET racing E1-3000/2WD McF1 Evo Komvet X X - 11.05|19:04
9. 166 FILIPÍN Jiří A CZ flag Tužka Racing E1-1400 Suzuki Swift GTi X X - 11.05|19:04
10. 385 KUBÍN Adam A CZ flag Adam Kubín S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer evo ix X X - 11.05|19:04
11. 432 ŠPLÍCHAL David A CZ flag Garage Flora HA1-2000 VW Golf gti X X - 11.05|19:04
12. 1 ŠPALEK Jiří A CZ flag Komvet Racing E2/SC+2000 Norma M20F EVO X X - 11.05|19:04
13. 8 FILLOVÁ Kristýna D A CZ flag KRTZ motorsport-KOMVET racing E1+2000/4WD Mitsubishi Evo Komvet X X - 11.05|19:05
14. 484 ZELENÝ Milan A CZ flag HIstoric Racing Club Jihlava HA1-1400 Škoda 130LR X X - 11.05|19:05
391 TRNKA Zdeněk A CZ flag Komvet Racing S1+2000/4WD Mitsubishi Evo VI - - - 11.05|19:06
15. 392 PADRTA Lukáš A CZ flag Komvet Racing S1+2000/4WD Mitsubishi Evo IX X X - 11.05|19:06
16. 301 KAŠPAR Vilém A CZ flag VPKmotors S1-2000 Škoda Fabia RS X - - 11.05|19:07
17. 122 DOBRÝ Petr A CZ flag MetalBend E1+3000/2WD BMW Compact X X - 11.05|19:09
18. 110 MAIER Helmut A DE flag H+R Spezialfedern E1-1600 VW Spies - Golf X X - 11.05|19:10
19. 317 ČEPIČKA Darek A CZ flag AVANT Racing S1+2000/4WD Mitsubishi Evo X X X - 11.05|19:10
20. 348 SCHWARZMAIER Dominik A AT flag Team Schütz S1-1600 VW Polo X X - 11.05|19:10
21. 3 MADRIAN Ferdinand A AT flag SKI Modřice / Mad Racing Power E2/SC+2000 Norma M20FC McLaren X X - 11.05|19:11
22. 154 JIRAS Pavel A CZ flag Autosport - Řeporyje E1-1400 Škoda 120 LS X X - 11.05|19:12
23. 320 SCHÜTZ Stefan A AT flag Team Schütz S1-2000 Seat Leon X X - 11.05|19:13
24. 214 BLAŽEK Roman A CZ flag Oliver Motorsport E1+2000/4WD Mitsubishi Oliver Motorsport X X - 11.05|19:13
25. 97 ČADEK Luboš A CZ flag Auto přívěsy Čadek HA2 Metalex Delta 2 X X - 11.05|19:13
311 TÜRK Petr A CZ flag TR Motorsport CHEMWORK S1+2000/4WD Subaru Impreza WRX STI - - - 11.05|19:13
26. 355 BRŮŽA Tomáš A CZ flag VPKmotors S1-2000 Škoda Fabia RS X X - 11.05|19:18
27. 113 MALEŇÁK Dušan A CZ flag DVDV Racing Team E1-1400 Škoda 130LR/H X X - 11.05|19:19
28. 411 ŽÁČEK Petr A CZ flag LEGENDY HA1+2000 Audi Sport Quattro S1 X X - 11.05|19:20
27 BENŠ Radim A CZ flag Tužka Racing E2/SS-1600 Formule König - - - 11.05|19:21
270 DOBEŠ Václav A CZ flag V.D.Racing Team E1-1400 Škoda Favorit - - - 11.05|19:22
349 BRUCKNER René A AT flag Team Schütz S1-2000 VW GOLF - - - 11.05|19:25
29. 469 NOVÁČEK Miloš A CZ flag MN Japan racing HA1-1400 Honda Civic 4g X X - 11.05|19:25
30. 148 KRÁL Jakub A CZ flag RTM-Mohelnice E1-1400 Škoda Felicia X X - 11.05|19:25
31. 488 STRNAD Lukáš A CZ flag Hostr racing team HA1-1400 Škoda 130 LR X X - 11.05|19:27
369 KOLEK Jan A CZ flag Osaka racing S1-1600 Honda Civic 5g - - - 11.05|19:31
494 BENŠ Radim A CZ flag Tužka Racing HA1-2000 Volkswagen Corrado - - - 11.05|19:33
32. 386 KOLČAVA Radek A CZ flag AUTO-KORA S1+2000/2WD Volkswagen golf gti X X - 11.05|19:34
170 KOŽMÍNOVÁ Veronika D A CZ flag Auto Kožmín E1-1400 Volkswagen Polo - - - 11.05|19:35
171 KOŽMÍN Martin A CZ flag Auto Kožmín E1+2000/4WD Škoda Fabia - - - 11.05|19:36
33. 422 POLEHLA Michal A CZ flag Osaka racing HA1-2000 Honda Ee9 Civic X X - 11.05|19:37
34. 321 KREJČÍ Filip A CZ flag HOKRmotors Racing S1+2000/4WD Subaru Impreza Type RA X X - 11.05|19:37
35. 118 BOBEK Milan A CZ flag MB racing team E1+2000/4WD Mitsubishi Lancer WRC 05 X X - 11.05|19:45
36. 470 FURIŠ Karel A CZ flag Alcore Motorsport HA1-2000 Peugeot 205 GTI X X - 11.05|19:46
37. 233 SIKORA Miroslav A CZ flag R.D.L. servis E1-1600 Škoda Felicia X X - 11.05|19:56
38. 168 DOHNÁLEK Josef A CZ flag Tužka Racing E1-1600 Citroen C2 VTS X X - 11.05|20:03
39. 310 HRUBÝ Milan A CZ flag Racing555 S1+2000/2WD Chevrolet CORVETTE X X - 11.05|20:04
40. 485 HAVIGER Petr A CZ flag Haviger motors HA1-2000 Renault Clio X X - 11.05|20:06
41. 333 VANĚREK Roman A CZ flag Cistevozy racing S1-2000 Skoda Fabia X X - 11.05|20:11
42. 501 MESÁROŠ Ján A SK flag MEŠI HA1-K-1300 Škoda 120S - X - 11.05|20:13
43. 539 FAKTOR Vladimír A SK flag F-2 HA1-K-1300 Škoda 120S - X - 11.05|20:28
44. 403 HAIDN Franz A AT flag MSC Mühlbach HA1+2000 BMW E30 325ix X X - 11.05|20:34
45. 395 KELLER Lukáš A CZ flag Evo IX S1+2000/4WD Mitsubishi Evo IX X X - 11.05|20:41
46. 451 VLASÁKOVÁ Vendula D Jr A CZ flag Gt2 HA1-2000 Renault Clio X X - 11.05|20:45
47. 344 GRUNTORÁD František A CZ flag Náměšť nad Oslavou S1+2000/2WD Škoda Octavia RS X X - 11.05|20:45
48. 330 BORKOVEC Jiri A CZ flag Náměšť nad Oslavou S1+2000/2WD Skoda Octavia RS X X - 11.05|20:46
188 SALLOUM Jiri A CZ flag Haviger motors E1-3000/2WD BMW E30 - - - 11.05|21:10
49. 404 TEYSCHL Otakar A CZ flag OTRacing HA1-1400 Mini Mk 3 Walter X X - 11.05|21:21
50. 286 PETR Martin A CZ flag PETR Motorsport E1+2000/4WD VW GOLF IV 2,8v6 Turbo X X - 11.05|22:27
51. 520 SCHÜTZ Thomas A AT flag Team Schütz HA1-K-1600 Renault 5 Alpine X X - 12.05|06:23
52. 306 LEŠIKAR Petr A CZ flag Babi Team S1-1600 Honda Civic 1,6 X X - 12.05|06:55
53. 377 KOWALSKI Adam Jr A CZ flag KOWALSKI motorsport S1-1600 Peugeot 106 rallye X X - 12.05|07:03
54. 21 OSLADIL Jan snr. A CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2/SS-2000 Formule Tatus Renault X X - 12.05|07:32
55. 101 CEJNAR Pavel A CZ flag Cejny Motorsport E1-1400 Suzuki Swift X X - 12.05|07:48
56. 142 HRABČÍK Milan A CZ flag notor motor racing team E1+3000/2WD Peugeot 406 Coupe X - - 12.05|07:55
57. 323 PECHANEC Vojtěch A CZ flag PechanecMotorsport S1-2000 Peugeot 407 - X - 12.05|08:01
58. 313 PECHANEC Ondřej A CZ flag PechanecMotorsport S1-2000 Alfa Romeo 156 - X - 12.05|08:01
59. 234 MELŠA Michal Jr A CZ flag TRT E1-1600 Toyota MR2 X X - 12.05|09:40
60. 506 RAŠKA Stanislav A CZ flag Raška racing team HA1-K-1600 VW 1.6 GTi X X - 12.05|09:48
61. 509 PAVLIČÍK Lukáš A CZ flag Raška racing team HA1-K-1600 VW Golf 1.6 Gti X X - 12.05|09:48
405 ŠVÁB Petr A CZ flag Hl motorsport HA1-2000 Opel Astra F EVO 2 - - - 12.05|11:57
85 ŠÁLEK Jan A CZ flag Alcore Motorsport HA2/ZST - 1600 Estonia 21 - - - 12.05|12:32
62. 246 FRANTA Adam Jr A CZ flag TWR racing E1-1600 Ford Fiesta Mk4 X X - 12.05|13:51
63. 308 ÁZSÓTH Ladislav A CZ flag LRT S1-2000 Ford Focus X X - 12.05|20:01
202 TOMAN Martin A CZ flag Trika motorsport E1-1400 Škoda Felicia FST - - - 12.05|22:44
64. 456 DUDÍK Lubomír A CZ flag VW Brouk servis Olomouc HA1-2000 VW VW Brouk 1302 X X - 13.05|06:15
288 PERNÝ Michal A CZ flag Yokohama Czech E1-2000 Renault Clio Sport - - - 13.05|08:03
397 MASÁR Radovan A SK flag TeamVega S1-1600 Honda Civic - - - 13.05|08:25
508 KLEVETA Pavel A CZ flag Historik HA1-K-1300 Renault 8 Gordini - - - 13.05|21:27
399 FILÍPEK Martin A SK flag TeamVega S1-1600 Honda Civic - - - 13.05|23:50
145 MATULA Michal A CZ flag Matula motorsport E1-2000 Honda S2000 - - - 14.05|09:00
151 ŠUSTR Miloslav A CZ flag Alkore motrsport E1-1600 Škoda Favorit - - - 14.05|23:46
125 KURBEL Michal A SK flag KOVOMK racing E1-1400 Škoda 125 - - - 16.05|23:07
328 ROLL Michal A CZ flag RMLRACING S1+2000/4WD Audi S1 - - - 18.05|21:59
65. 156 VÁŇA Jan A CZ flag Alfa Romeo Luigi Team E1-3000/2WD Alfa Romeo Luigi Team X X - 19.05|09:17
66. 222 STEJSKAL Bronislav A CZ flag Czech-Pro Racing Team E1-1400 Škoda Felicia X X - 21.05|12:03
106 KALÁB Lubomír A CZ flag Lemurs E1+3000/2WD BMW M3 e36 - - - 23.05|07:48
117 KEŇO Petr A CZ flag PK racing team E1-1150 Fiat Cinguecento - - - 23.05|19:17
67. 441 KRÁTKÝ Jan A CZ flag GMS Racing Team HA1-2000 Fiat Ritmo 130Tc Abarth X X - 24.05|09:00
68. 135 KOŠŤÁL Martin A CZ flag Pfeifer Motorsport E1-2000 Škoda Octavia Cup 2.0 X X - 28.05|19:17
69. 299 FIRTL Stanislav B CZ flag Yokohama Czech E1-2000 Škoda Octavia TDi X X - 12.05|15:14
128 ULMAN Pavel B CZ flag ZRT motorsport Ulman E1+3000/2WD BMW E36 - - - 19.05|11:44
70. 325 PROUZOVÁ Olivie D B CZ flag TSU RACING TEAM S1-1600 Suzuki Swift X X - 26.05|08:13
71. 109 SYTAŘ Petr B CZ flag Yokohama Czech E1-2000 Renault ARC Kyjov X X - 07.06|10:30