Zoznam prihlásených MMZAV LM-MHCC
"XI. Vrbenský vrch 2024"
, 13. - 14. 7. 2024
Pre pretek je stanovený
limit 110 pretekárov
. Ostáva voľných miest: 32/36.
Prihlasovanie končí o:
- (09.07.2024 20:00:00).
Zvoľ pretek:
Brněnský drak (29.-30.3.2014)
16° Slovácký kopec, IV. Memoriál Stanislava Firtla (18.-20.4.2014)
XXXIII. Zámecký vrch (2.-4.5.2014)
Jankov vŕšok (23.-25.5.2014)
II. Šternberský vrch (20.-22.6.2014)
III. Bratrušovské serpentiny - Memoriál Karla Orla (22.-24.8.2014)
IX. Divácká 13° (12.-14.9.2014)
17° Slovácký kopec, V. Memoriál Stanislava Firtla (17.-19.4.2015)
XXXIV. Zámecký vrch (1.-3.5.2015)
Jankov vŕšok (22.-24.5.2015)
I. Tatenický Vlčí vrch (12.-14.6.2015)
Pezinská Baba (3.-5.7.2015)
Libínské Sedlo (CANCELED) (31.7.-2.8.2015)
IV. Bratrušovské serpentiny - Memoriál Karla Orla (21.-23.8.2015)
Ecce Homo II., III. Šternberský vrch (4.-5.9.2015)
X. Divácká 13° (11.-13.9.2015)
Race Cars Show Vysoké Mýto 2015 (23.-25.10.2015)
Autodrom Vysoké Mýto I. (8.-10.4.2016)
XXXV. Zámecký vrch (6.-8.5.2016)
Ústecká 21 (27.-29.5.2016)
VI. Memoriál Stanislava Firtla (8.-10.7.2016)
Libínské sedlo (5.-7.8.2016)
V. Bratrušovské serpentiny - Memoriál Karla Orla (26.-28.8.2016)
II. Ecce Homo (9.-10.9.2016)
XI. Divácká 13° (16.-18.9.2016)
II. Race Cars Show (30.9.-2.10.2016)
"GMS Hillclimb Prolog" Automotodrom Brno (1.-2.4.2017)
XXXVI. Zámecký vrch (5.-7.5.2017)
VII. Memoriál Stanislava Firtla (30.6.-2.7.2017)
Libínské sedlo (4.-6.8.2017)
X. Mohyla Míru (18.-20.8.2017)
V. Šternberský vrch (9.9.2017)
XII. Divácká 13° (22.-24.9.2017)
III. RACE CARS SHOW - IV. Autoslalom MREC Automotodrom Brno (22.10.2017)
GMS HILLCLIMB PROLOG" Automotodrom Brno (31.03.2018)
XXXVII. Zámecký vrch (4.-6.5.2018)
Vírské serpentiny (8.-10.6.2018)
20. Slovácký kopec - VIII. Memoriál Stanislava Firtla (13.-15.7.2018)
VI. Šternberský vrch (8.9.2018)
PRAMOS XIII. Divácká 13° (21.-23.9.2018)
III. GMS HILLCLIMB PROLOG" Automotodrom Brno (5.-6.4.2019)
ECCE HOMO VII. Šternberský vrch (19.-21.4.2019)
XXXVIII. Zámecký vrch (3.-5.5.2019)
21. Slovácký kopec - IX. Memoriál Stanislava Firtla (21.-23.6.2019)
GMS - Albrechtický kopec (2.-4.8.2019)
PRAMOS XIV. Divácká 13° (13.-15.9.2019)
II. Vírské serpentiny (4.-6.10.2019)
GMS V. Race Cars Show 2019 Automotodom Brno (19.10.2019)
"IV. GMS HILLCLIMB PROLOG" Automotodom Brno (4.4.2020)
Testovací víkendový KEMP (30.-31.5.2020)
III. Vírské serpentiny (19.-21.6.2020)
Vrbenský vrch (3.-5.7.2020)
XXXIX. Zámecký vrch (17.-19.7.2020)
22. Slovácký kopec - X. Memoriál Stanislava Firtla (24.-26.7.2020)
I. GMS Albrechtický kopec (21.-23.8.2020)
PRAMOS XV. Divácká 13° (11.-13.9.2020)
IV. GMS HILLCLIMB Race Cars AUTOMOTODROM Brno (08.11.2020)
"IV. GMS HILLCLIMB PROLOG" Automotodom Brno (04.04.2021)
23. Slovácký kopec - XI. Memoriál Stanislava Firtla (15.-16.5.2021)
IV. Vírské serpentiny (26.-27.6.2021)
XXXX. Zámecký vrch (10.-11.7.2021)
IV. GMS - Automotodom Brno (1.8.2021)
VIII. Vrbenský vrch 2021 (7.-8.8.2021)
II. GMS Albrechtický kopec - Memoriál Jiřího Lose (20.-22.8.2021)
PRAMOS XVI. Divácká 13° (10.-12.9.2021)
IV. GMS HILLCLIMB Race Cars AUTOMOTODROM Brno (16.10.2021)
V. GMS - PROLOG AMD Brno (3.4.2022)
XLI. Zámecký vrch (7.-8.5.2022)
XII. Memoriál Stanislava Firtla - 24. Slovácký kopec (21.-22.5.2022)
64. a 65. Ústecká 21 (11.-12.6.2022)
V. Vírské serpentiny (25.-26.6.2022)
IX. Vrbenský vrch 2022 (16.-17.7.2022)
III. GMS Albrechtický kopec - Memoriál Jiřího Lose (20.-21.8.2022)
PRAMOS XVII. Divácká 13° (10.-11.9.2022)
V. GMS HILLCLIMB Race Cars AUTOMOTODROM Brno (15.10.2022)
VI. GMS - PROLOG Automotodrom Brno (1.-2.4.2023)
XLII. Zámecký vrch MANN – FILTER (6.-7.5.2023)
3. HOSTR Prix Liberec (20.-21.5.2023)
VI. Vírské serpentiny (17.-18.6.2023)
XIII. Memoriál Stanislava Firtla - 25. Slovácký kopec (1.-2.7.2023)
X. Vrbenský vrch 2023 (15.-16.7.2023)
IV. GMS Albrechtický kopec - Memoriál Jiřího Lose (19.-20.8.2023)
PRAMOS XVIII. Divácká 13° (9.-10.9.2023)
V. GMS HILLCLIMB Race Cars Show AMD Brno (14.10.2023)
VII. GMS - PROLOG Automotodrom Brno (6.-7.4.2024)
XLIII. Zámecký vrch MANN – FILTER (4.-5.5.2024)
VII. Vírské serpentiny (15.-16.6.2024)
XIV. Memoriál Stanislava Firtla - 26. Slovácký kopec (29.-30.6.2024)
XI. Vrbenský vrch 2024 (13.-14.7.2024)
Titulární partner
Generální partner
Hlavní partneři
#
Št. č.
Pretekár
Pr.
Štát
Team
Trieda
Automobil
1.D.
2.D.
Registrácia
1.
313
VANĚREK
Roman
A
Cistevozy racing
S1-2000
Skoda Fabia
X
X
20.06|18:02
2.
101
ŠIMEČEK
Radovan
A
ISODRINKY
E1-2000
Peugeot 206i
X
X
20.06|18:03
3.
150
MACEK
Vojtěch
A
Advantage Motorsport Bruntál
E1-1600
Škoda 110 R
X
X
20.06|18:03
4.
408
STRNAD
Lukáš
A
Hostr racing team
HA1-1400
Škoda 130 LR
X
X
20.06|18:04
5.
404
RYBNÍČKOVÁ
Alice
D
Jr
A
AP Rybníček
HA1-1400
Škoda Favorit
X
X
20.06|18:04
6.
333
NOVÁČEK
Miloš
A
MN Japan racing +VPK
S1-1600
Honda Civic vti
X
X
20.06|18:05
7.
405
RYBNÍČEK
Patrik
A
AP Rybníček
HA1-1400
Škoda Favorit
X
X
20.06|18:05
8.
110
MAIER
Helmut
A
H+R Spezialfedern
E1-1600
VW Spies-Golf
X
X
20.06|18:11
9.
445
ŠVÁB
Kamil
A
HL Motorsport
HA1-2000
Opel Astra GSI
X
X
20.06|18:44
10.
3
VÁVRA
Petr
A
RTMmotorsport
S1+2000/4WD
Mitsubishi Lancer Evo 8
X
X
20.06|19:11
11.
1
TÜRK
Petr
A
TR Motosport CHEMWORK
S1+2000/4WD
Mitsubishi Lancer EVO IX
X
X
20.06|19:19
12.
4
ŽÁČEK
Petr
A
LEGENDY
HA1+2000
Audi Sport Quattro S1
X
X
20.06|20:54
13.
130
HANZAL
Martin
A
MH motorsport
E1-1400
Škoda 130H
X
X
20.06|20:54
14.
348
SCHWARZMAIER
Dominik
A
Team Schütz
S1-1600
VW Polo GTI
X
X
20.06|22:20
15.
490
BRUCKNER
René
A
Team Schütz
HA1-2000
VW GOLF GTI 16V
X
X
20.06|22:27
16.
387
GRÜNEROVÁ
Nicol
D
Jr
A
Grüner Motorsport
S1-1600
Ford Fiesta
X
X
21.06|06:31
17.
321
HERALECKÝ
Lukáš
A
Hery garage
S1-1600
Honda Civic ek4
X
X
21.06|09:10
18.
446
ŠVÁB
Petr
A
HLmotorsport
HA1-2000
Opel Astra Gsi
X
-
21.06|10:57
19.
200
VÁŇA
Jan
A
Alfa Romeo Luigi Team
E1-3000/2WD
Alfa Romeo 156 3,0 V6
X
X
21.06|17:11
20.
455
DUDIK
Lubomír
A
VW Brouk servis Olomouc
HA1-2000
VW Brouk 1302
X
X
21.06|20:42
21.
264
TURIČÍK
Ondřej
A
Turičík motorsport
E1-1600
Peugeot 206
X
X
22.06|22:10
22.
151
ŠUSTR
Miloslav
A
Alcore Motorsport
E1-1600
Škoda Favorit
X
X
23.06|11:12
23.
222
HRUBÝ
Milan
A
Racing555
E1+3000/2WD
Chevrolet CORVETTE
X
X
24.06|10:46
24.
100
PAILER
Felix
A
SKI Modřice / Ferstl Motorsport
E1+2000/4WD
Lancia Delta Integrale
X
X
25.06|10:09
25.
6
MELŠA
Michal
A
LOTUS Racing
E2/SS-2000
Lotus Opel
X
X
28.06|13:16
26.
95
TYKAL
Petr
A
SKI Modřice / Ferstl Motorsport
HA2/ZST - 1600
MTX 1-03
X
X
30.06|08:28
27.
233
SIKORA
Miroslav
A
R.D.L. servis
E1-1600
Škoda Felicia
X
X
01.07|09:02
28.
545
KRÁTKÝ
Jan
A
Motorsport Lanškroun
HA1-K-2000
Fiat Ritmo 130Tc Abarth
X
X
01.07|21:53
29.
403
HAIDN
Franz
A
MSC Mühlbach
HA1+2000
BMW E30 325ix
X
X
02.07|11:50
30.
422
POLEHLA
Michal
A
Japan racing
HA1-2000
Honda Civic EE9
X
X
02.07|12:38
31.
141
HRABČÍK
Milan
A
Notor Motor racing team
E1+3000/2WD
Peugeot 406 coupe
X
X
02.07|18:59
32.
444
NEČAS
Michal
A
MN-Japan racing
HA1-1400
Honda Civic 4g
X
X
03.07|11:25
33.
5
KREJČÍ
Filip
A
HOKRmotors Racing
S1+2000/4WD
Subaru Impreza Type RA
X
X
04.07|06:21
34.
320
SCHÜTZ
Stefan
A
Team Schütz
S1-2000
Seat Leon TDI
X
X
04.07|11:35
35.
179
TOMÁŠEK
Petr
B
Golemův TEAM
E1+2000/4WD
Subaru Enterprise
X
X
20.06|18:03
36.
129
KOČIŘÍK
David
B
Kočiřík Motorsport
E1-1400
Škoda Rapid 136
X
X
20.06|18:03
37.
425
FRODL
Miroslav
B
FF racing team
HA1-1400
Skoda 130RS
X
X
20.06|18:04
38.
153
KOČIŘÍK
Jindřich
B
Kočiřík Motorsport
E1-1400
Škoda Rapid 136
X
-
20.06|18:04
39.
160
PLEVA
Martin
B
AMK Vrbno pod Pradědem
E1-1400
Škoda 100
X
X
20.06|18:06
40.
539
FAKTOR
Vladimír
B
F-2
HA1-K-1300
Škoda 120S
X
X
20.06|18:06
41.
145
MATULA
Michal
B
Matula motorsport
E1-2000
Honda S2000
X
X
20.06|18:14
42.
156
HRADIL
Vladimír
B
Hradil.V
E1-1400
Škoda 110R
X
X
20.06|18:17
43.
424
KAŠÁK
Michal
B
AMK Vrbno pod Pradědem
HA1-2000
Opel Astra GSI
X
X
20.06|18:28
44.
126
BOKŮVKA
Martin
B
Bokmen
E1-3000/2WD
BMW E30
X
X
20.06|19:08
45.
144
PROUZOVÁ
Olivie
D
B
RTM Motorsport
E1-1400
Suzuki Swift
X
X
20.06|19:11
46.
250
HORNÍČEK
Filip
B
Tužka Racing
E1-1400
Škoda Felicia Kit Car
X
X
20.06|19:53
47.
105
KOŠEK
Tomáš
B
Traktorka
E1+2000/4WD
Mitsubishi EVO 6
X
X
20.06|19:54
48.
401
VALENTA
Libor
B
Autoport Řeporyje
HA1-1400
Škoda 130 LR
X
X
20.06|20:05
49.
377
PRINC
David
Jr
B
Japan racing
S1-1600
Honda Crx 2g
X
X
20.06|20:36
50.
523
MINAŘÍK
Aleš
B
Aša Racing
HA1-K-1300
Škoda 130L
X
X
20.06|21:29
288
KOVÁŘ
Roman
B
Quick motorsport
E1+3000/2WD
Mercedes 190
-
-
20.06|21:48
51.
410
BOŘIL
Lukáš
B
Japan racing
HA1-2000
Honda CRX
X
X
21.06|02:26
52.
134
ŽÁK
Josef
B
AMK Ecce Homo Šternberk v UAMK
E1-1600
Škoda Š100
X
X
21.06|10:28
53.
157
KMÍNEK
Zdeněk
B
LIQUI MOLY
E1+3000/2WD
Lamborghini Gallardo GT 3
X
X
21.06|11:17
54.
17
GYÖRGY
Petr
B
Advantage Motorsport
E2/SC-1600
Gloria B5
X
X
21.06|22:22
55.
112
COUFAL
Jiří
B
-
E1-1600
Fiat Cinquecento
X
X
22.06|07:49
56.
303
KEPEŇ
Maxmilián
Jr
B
Rmk motorsport
S1-1600
Citroen Saxo vts
X
X
22.06|13:07
57.
244
FILIPÍN
Jiří
B
Tužka Racing
E1-1400
Suzuki Swift GTi
X
X
22.06|20:09
58.
106
KOLČAVA
Radek
B
AUTO-KORA
E1-3000/2WD
Volkswagen GOLF GTI
X
X
22.06|20:15
59.
195
LOUBAL
Lubomir
B
Tužka Racing
E1-2000
VW Golf 4 TDi DSG
X
X
22.06|20:23
60.
14
HLAVINKA
Josef
B
Motorsport Hlavinka
E2/SS-2000
Honda Ligier JS 49
X
X
23.06|11:47
61.
251
VLASÁKOVÁ
Vendula
D
Jr
B
Gt2 Motorsport
E1-2000
Škoda Felicia
X
X
23.06|14:31
62.
159
JERMAN
Martin
B
Liqui Moly Racing Team
E1+3000/2WD
Lamborghini Huracan GT3
X
X
24.06|09:09
63.
406
JIRAS
Pavel
B
Autosport-Řeporyje
HA1-1400
Skoda 130 RS
X
-
24.06|19:09
64.
70
SYTAŘ
Jakub
B
SIGMA Motorsport
E2/SCB
Sigma WR
X
X
26.06|17:34
65.
133
ANDRÁS
František
B
ARMOLAN.sk
E1-3000/2WD
Mazda RX7
X
X
01.07|11:29
66.
498
KADLEČEK
Jiří
B
Jksport
HA1-1400
Skoda Felicia
X
X
01.07|21:07
67.
546
VIČAR
Milan
B
Motorsport Lanškroun
HA1-K+2000
BMW M3 E30
X
X
01.07|21:52
68.
547
SEDLÁČEK
Michal
B
Motorsport Lanškroun
HA1-K+2000
BMW M3 E30
X
X
01.07|21:53
69.
346
VALLA
Jri
B
Valla
S1+2000/4WD
Mitsubishi Lancer
X
X
02.07|14:22
70.
119
STEJSKAL
Bronislav
B
BS SPORT
E1-1600
Škoda Felicia Kit-Car
X
-
04.07|12:16
71.
256
HEJL
Vladimír
B
Alcore Mororsport
E1-2000
Škoda Octavia CUP
X
X
04.07|14:12
72.
21
OSLADIL
Jan
B
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK
E2/SS-2000
Formule Tatus Renault
X
X
04.07|18:17
73.
8
FILLOVÁ
Kristýna
D
C
KRTZ Motorsport-Komvet Racing
E1+2000/4WD
Mitsubishi Evo IX
X
X
21.06|20:46
74.
104
ULMAN
Pavel
C
ZRT motorsport Ulman
E1+3000/2WD
BMW M3 E36
X
X
23.06|00:20
75.
517
MIKEŠ
Jaroslav
C
Bmw motorsport
HA1-K+2000
BMW M3
X
X
25.06|23:22
76.
225
SVATOŠ
Petr
C
LokoworX racing
E1+2000/4WD
Mitsubishi Lancer Evo VIII
X
X
30.06|10:16
77.
176
KUBA
Filip
C
UB Racing Team
E1+2000/4WD
Subaru Impreza Sti
X
X
01.07|16:38
78.
305
DVOŘÁK
Karel
C
Auto Kříž Racing
S1-1600
Citroen C2
X
X
03.07|21:05
Prihláška
Odhláška