Zoznam prihlásených MZAV MREC
"PRAMOS XV. Divácká 13°", 11. - 13. 9. 2020

Pre pretek je stanovený limit 75 pretekárov. Ostáva voľných miest: 15/19.


Zvoľ pretek:

# Št. č. Pretekár Pr. Štát Team Trieda Automobil 1.D. 2.D. Registrácia
1. 397 MASÁR Radovan "Vincent Vega" A SK flag NANODRY S1-1600 Honda Civic X X 18.08|18:01
2. 399 FILÍPEK Martin A SK flag nanodry.sk S1-1600 Honda civic X X 18.08|18:01
500 † JANSA Emil A CZ flag Avion Team HA1-K-1300 Fiat 127 sport - - 18.08|18:13
3. 8 KAŠPAR Vilém A CZ flag VPKmotors S1+2000/2WD Škoda Fabia RS X X 18.08|18:15
505 JANSA Tomáš A CZ flag HRT racing team HA1-K-1600 VW Scirocco 1.6 GTI - - 18.08|18:16
4. 445 BRŮŽA Tomáš A CZ flag VPKmotors HA1-2000 Ford Fiesta X X 18.08|18:20
7 KOLBÁBEK Radek A CZ flag LRT-Profi-Performance E1+2000/4WD Ford Sierra 4000 - - 18.08|18:22
5. 206 PODMAJERSKY Vladimir A SK flag VP Racing E1-2000 Peugeot 206 RC X X 18.08|18:27
6. 484 ZELENÝ Milan A CZ flag Historick Racing Club Jihlava HA1-1300 Škoda 130LR X X 18.08|18:43
7. 10 ŠTELC Lukáš A CZ flag Kotouč Gearboxes S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo X X 18.08|18:54
8. 12 GYÖRGY Petr A CZ flag Advantage Motorsport Bruntál E2/C-1600 Formule König X X 18.08|18:56
9. 3 MADRIAN Ferdinand A AT flag SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C+2000 Norma M20FC X X 18.08|19:04
4 FERSTL Sigrid D A AT flag SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C-2000 F-Tatuus Master - - 18.08|19:05
1 FERSTL Christian A AT flag SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C-2000 F-Tatuus Master - - 18.08|19:05
10. 141 PAILER Felix A AT flag SKI Modřice / Mad Racing Power E1+2000/4WD Lancia Delta Integrale X X 18.08|19:06
11. 107 PROMOK Stefan A AT flag Drift Team Pongau E1+2000/4WD Mitsubishi EVO8 X X 18.08|19:06
12. 130 EDER Erich A AT flag Erich Eder E1-2000 VW 2000 X X 18.08|19:07
520 HOCHECKER Adolf A AT flag MSC Mühlbach HA1-K+1600 Opel Kadett C Coupe - - 18.08|19:08
13. 521 SCHÜTZ Thomas A AT flag MSC Mühlbach HA1-K-1600 Renault 5 Alpine X X 18.08|19:08
541 NEUBAUER Herbert A AT flag Historic Racing Team Austria HA1-K+1600 Lancia Delta Integrale 16V - - 18.08|19:09
14. 6 ŽÁČEK Michal Jr A CZ flag Žáček E1+2000/2WD BMW 130i X X 18.08|19:25
15. 158 SLÁDEK Lukáš A CZ flag Lukas E1-2000 Peugeot 206GTI X X 18.08|19:45
16. 250 HORNÍČEK Filip A CZ flag F.H. Racing E1-1400 Škoda Felicia X X 18.08|20:11
121 KAWULOK Jiří "Jurek" A CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1+2000/2WD BMW E30 - - 18.08|20:29
17. 450 HOMOLA Tomáš A CZ flag SPZ-Vysočina HA1+2000 BMW E30 X X 18.08|20:42
18. 150 MACEK Vojtěch A CZ flag Advantage Motorsport Bruntál E1-1600 Škoda 110 R X X 18.08|20:43
19. 355 KRÁLÍK Adam Jr A CZ flag Králíkteam S1-1600 Citroen Saxo VTS X X 18.08|21:18
166 DIVIŠOVÁ Alexandra D A CZ flag Pfeifermotrosport E1-2000 Škoda Octavia - - 18.08|22:16
20. 414 KLČ Miroslav A SK flag Motorsport Klč HA1-2000 Opel Kadet Gsi X X 18.08|22:18
21. 393 SEDLÁK Martin A CZ flag BJP S1-1600 Citroen Saxo Vts X X 18.08|22:20
117 KEŇO Petr A CZ flag Pk.racing team E1-1150 Fiat Cinguecento 1150 - - 19.08|07:08
22. 333 BORKOVEC Jiri A CZ flag Namest nad Oslavou S1+2000/2WD Skoda Octavia RS X X 19.08|07:11
23. 344 GRUNTORÁD František "Faňa" A CZ flag Náměšť nad Oslavou S1+2000/2WD Škoda Octavia RS X X 19.08|08:44
24. 272 BORKOVEC David A CZ flag CarLab Drásov E1-2000 Skoda Fabia TDi X X 19.08|09:45
109 PERWEIN Herbert A AT flag Drift Team Pongau E1+2000/2WD VW Käfer - - 19.08|10:58
127 PATERA Michal A CZ flag Patera Motorsport E1-1400 Fiat 127 - - 19.08|11:30
25. 432 ŠPLÍCHAL David "Šplouchy" A CZ flag garage flora HA1-2000 VW Golf GTI X X 19.08|14:43
26. 411 ŽÁČEK Petr A CZ flag LEGENDY HA1+2000 Audi Sport Quattro S1 X X 19.08|16:18
27. 302 ČEPIČKA Vlastimil "Cepi" A CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK S1+2000/4WD Mitsubishi Evo X X X 19.08|16:38
28. 409 DORINSKÝ Lukas A CZ flag Star racing team HA1-2000 VW golf mk2 X X 19.08|17:09
29. 231 BEJDA Pavel A CZ flag Auto Bejda Racing E1+2000/2WD Škoda Octavia Cup X X 19.08|19:02
234 MELŠA Michal Jr A CZ flag TRT Polička E1-1600 Toyota MR2 - - 19.08|20:29
30. 235 MELŠA Radek A CZ flag TRT Polička E1-1600 Toyota MR2 X X 19.08|20:30
31. 428 ŤAHÚR Ondřej A CZ flag Martínkovice motors team HA1-2000 Škoda Favorit X X 19.08|21:04
32. 410 HAIDN Franz A AT flag MSC Mühlbach HA1+2000 BMW E30 325ix X X 19.08|21:36
33. 111 ORAVEC David "djdavis" A CZ flag Skalda Racing E1-1400 Škoda Fabia X X 19.08|22:06
458 BABINEC Marek A CZ flag MB Racing HA1-2000 Opel Astra - - 19.08|22:07
34. 412 FURIŠ Filip Jr A CZ flag Alcore Motorsport HA1-2000 Peugeot 205 GTI X X 19.08|22:32
434 KRUŽÍK Josef A CZ flag Historik Racing Club Jihlava HA1-1300 Škoda 130LR - - 20.08|08:24
407 STEPANEK Milan A CZ flag stepa racing team HA1-2000 BMW bmw 1.8 is - - 21.08|10:55
35. 103 ŽÁK Josef A CZ flag Žák E1-1400 Škoda Š100 X X 21.08|14:44
36. 326 MOTÁLEK Milan A CZ flag Komvet racing S1+2000/4WD Mitsubishi LANCER VII X X 21.08|22:02
220 TOMAN Martin A CZ flag MKT Sítotisk Tomanovi E1-1400 Škoda Felicia FST - - 22.08|14:52
330 NEUSTUPA Aleš A CZ flag Ennoble racing team S1-2000 Renault Clio RS - - 23.08|14:47
173 ŠRAHŮLEK Petr A CZ flag JP Motorsport E1-1400 Škoda JP Motorsport - - 23.08|17:19
37. 369 HURY Radek A CZ flag HaD Racing S1+2000/2WD Ford Focus ST X X 23.08|19:22
38. 310 DOUBEK Luděk A CZ flag HaD Racing S1+2000/2WD Ford Focus ST X X 23.08|19:23
382 HOUSKA Roman A CZ flag SPZ-Vysočina S1+2000/2WD BMW M3 - - 23.08|19:41
39. 133 PERNÝ Michal A CZ flag ARC Kyjov E1-1400 Suzuki Swift X X 23.08|20:19
40. 38 KOPECEK Jiří A CZ flag AMK Ecce home Šternberk v UAMK E2/C-2000 Opel Lotus 2.0 X X 24.08|07:16
41. 21 OSLADIL Jan A CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2/C-2000 Formule Opel Lotus X X 24.08|07:31
42. 233 SIKORA Miroslav A CZ flag R.D.L. Servis E1-1600 Škoda Felicia X X 24.08|10:14
301 MAĎAR Michal A SK flag LRT S1-2000 Ford Focus - - 24.08|13:40
43. 125 KURBEL Michal A SK flag KOVOMK E1-1400 Škoda 125L X X 24.08|17:54
388 ÁZSÓTH Ladislav A CZ flag LRT S1+2000/2WD Ford Focus - - 25.08|15:39
182 STODOLA Petr A CZ flag Weslay racing team E1-1600 Honda CRX - - 25.08|20:48
44. 501 MESÁROŠ Ján "Meši" A SK flag MEŠI HA1-K-1300 Škoda 120S X X 26.08|07:09
469 KARPÍŠEK Tomáš "Tomy" A CZ flag HRT HA1-2000 Volkswagen Scirocco - - 26.08|08:53
496 KRALIK Lukáš "Lukyn" A CZ flag HRT HA1-2000 Volkswagen golf mk2 - - 26.08|08:55
45. 55 WEIL David A CZ flag JS Racing z.s. E2/C-1600 MTX Faster X X 27.08|08:25
46. 280 SYTAŘ Jakub A CZ flag ARC Kyjov E1-2000 Renault Clio Sport X X 27.08|18:24
47. 222 STEJSKAL Bronislav A CZ flag Czech-Pro Motorsport E1-1400 Škoda Felicia Kit-Car X X 28.08|18:31
48. 299 FIRTL JR. Stanislav A CZ flag ARC Kyjov E1-2000 Renault Clio Sport X X 29.08|15:32
66 VÁCHAL Ondřej A CZ flag Kocour racing team E2/SCB Formule Kart Kawasaki 1400 - - 30.08|20:18
49. 227 VAVROCH Petr A CZ flag HURICANE E1-1400 Volkswagen POLO FOX X X 31.08|10:32
50. 332 BARTÚNEK Daniel Jr A CZ flag RT Servis Car S1-1600 Honda Civic X X 31.08|10:42
51. 9 SLOVÁČEK Michal A CZ flag LRT-Slomak E1-2000 Honda Civic Type R X - 31.08|17:22
52. 156 VÁNA Jan A CZ flag Alfa Romeo Luigi Team E1+2000/2WD Alfa Romeo 156 X X 03.09|08:48
53. 145 MAIER Helmut A DE flag H+R Spezialfedern E1-1600 VW Spiess-Golf X X 03.09|09:09
54. 20 STOLLNBERGER Andreas A AT flag Team Terschl Austria E2/C-2000 Dallara 302 X X 07.09|12:02
55. 118 ŠTOURAČ Michal Jr A CZ flag Michal Štourač E1+2000/2WD Ginetta G50 gtr X - 07.09|20:25
56. 516 JEŽEK Radim A CZ flag Radim Ježek HA1-K-1600 Ford Fiesta XR2 X - 08.09|11:54
57. 242 VRÁTIL Pavel "Sebastian" A CZ flag CoraHB Historic Racing Club Jihlava E1+2000/2WD Opel Kadett Gsi 16VT X - 08.09|20:16
152 KERSTIN Taus Jr B AT flag 4Turbo Motorsportclub E1+2000/4WD Subaru Impreza P4Turbo - - 18.08|19:39
153 REINHOLD Taus B AT flag 4Turbo Motorsportclub E1+2000/4WD Subaru Impreza P4Turbo - - 18.08|19:40
58. 142 EDER Roland B AT flag Erich Eder E1-2000 VW Scirocco X X 31.08|19:33
174 BERNHARD Lenz C AT flag MSC-Stein E1+2000/2WD BMW E36 M3 - - 18.08|18:49
317 GROSSAUER Thomas C AT flag Grossauer Racing S1-1600 Suzuki Swift Sport - - 18.08|19:10
512 PIRKNER Markus C AT flag Markus Pirkner HA1-K+1600 VW Scirocco 16V - - 19.08|10:02
59. 514 ZÖCHLING Manfred C AT flag Zöchling Motorsport HA1-K-1600 Vw Golf Gti 1 Typ 17 X X 19.08|12:37
60. 126 KOUDELKA Pavel C CZ flag Koudelka race team E1-1600 Škoda Favorit Pick up X X 19.08|21:24
77 VÁCHAL Luká "Kocour" C CZ flag Kocour racing team E2/SCB Formule Kart Kawasaki 1400 - - 24.08|00:08
84 FIKEJZ Jiří C CZ flag AMK Zálší HA2/ZST - 1600 MTX 1-01 - - 25.08|20:03
225 STUDÉNKA Ondřej C CZ flag Studénka rally sport E1-1400 Škoda Felicia 1400 - - 26.08|19:29