Zoznam prihlásených
"XXXVI. Zámecký vrch", 5. - 7. 5. 2017

Pre pretek je stanovený limit 60 pretekárov. (Náhradníci sú zobrazení kurzívou.)


Zvoľ pretek:

# Št. č. Pretekár Pr. Štát Team Trieda Automobil 1.D. 2.D. Registrácia
1. 15 FRANK Alex A AT flag MSC Rottenegg E2/C+2000 Formule PRC X X 24.04|20:53
2. 16 MADRIAN Ferdinand A AT flag Mad Racing Power E2/C+2000 Norma M20F X X 24.04|20:50
1. 4 MEIXNER Richard B CZ flag KVMotorteam E1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo VIII MAX L+2 X 04.05|17:25:16
2. 24 LANGER Pavel B CZ flag gt2 motorsport E2/C-1600 Autola 1/04 X X 27.04|21:47
3. 60 OSLADIL Jan A CZ flag AMK ECCE HOMO v ÚAMK HA2 Van Diemen 1400 X X 04.04|18:33
4. 99 BUCHAR Jaroslav A CZ flag buchar HA2 Reynard 85f X X 04.04|22:21
5. 102 KREJČÍ Bohuslav A CZ flag KR pro škoda historik E1-1400 Škoda Rapid X X 04.04|00:07
6. 104 BORKOVEC David "Dawe" A CZ flag B&H Motorsport E1-2000 Škoda Fabia TDi X X 25.04|11:52
7. 105 HURTA Jakub A CZ flag B&H Motorsport E1-2000 Škoda Fabia TDi X X 25.04|11:51
8. 106 PETR Martin A CZ flag Petr racing team E1+2000/4WD VW Golf IV 2.8v6 Turbo X X 21.04|09:07
9. 110 LEMON Petr "Bulik" A CZ flag BMW Lembull racing E1+2000/2WD BMW E30 328i X X 04.04|10:37
10. 111 ORAVEC David "Djdavis" A CZ flag Skalda Racing E1-1400 Škoda Fabia X X 03.04|19:27
11. 112 STROSZ Milan "Mistr" A CZ flag Skalda Racing E1-1400 Škoda Fabia X X 03.04|19:28
12. 113 MALEŇÁK Dušan A CZ flag DVDV Racing Team E1-1400 Škoda 130 LR/H X X 04.04|06:31
13. 117 SUBERT Drahoslav A CZ flag Namest Nad Oslavou E1+2000/4WD Mitsubishi lancer wrc 05 X X 19.04|12:33
14. 118 KOLÁŘ Petr "Maxx" A CZ flag Maxx Motorsport Team E1-1150 Škoda 1000MB X X 04.04|06:29
15. 121 KARBAŠ Jakub A CZ flag Skalda Racing E1-1400 Honda Civic X X 09.04|12:06
16. 131 RUBÁČEK Radek "Ruby" B CZ flag Williams E1-2000 Renault clio williams X - 27.04|14:43
17. 133 ŠPRINCL Filip B CZ flag Ruby E1-2000 Renault Clio williams X - 27.04|15:28
18. 136 JANČÍK Jaroslav A CZ flag Jančík team Prague E1+2000/2WD BMW 130I X X 04.04|21:49
19. 139 HRABČÍK Milan A CZ flag notormotor racing team E1-2000 Fiat Punto X X 12.04|18:56
20. 152 JANČÍK Milan A CZ flag Jančík team Prague E1+2000/2WD BMW BMW 130I X X 04.04|21:50
21. 173 ŠRAHŮLEK Petr A CZ flag JPMotorsport E1-1400 Škoda 130RSEvo1 X X 03.04|19:07
22. 185 PORAZIL Daniel B CZ flag VPK motors E1-1600 Honda Civic X X 27.04|20:00
23. 195 PORAZIL Dominik B CZ flag VPK motors E1-1600 Honda civic X X 29.04|10:58
24. 201 ZOUFALÝ Karel "Doktor Kája" A CZ flag Sabi Racing E1-1400 Škoda Felicia PickUP Freestyle X X 05.04|20:20
25. 211 PODPĚRA Zdeněk A CZ flag Skalda Racing E1-1400 Honda Civic X X 08.04|10:28
26. 218 KOPIŠTĚ Jaroslav A CZ flag Hobby racing team Kutná Hora E1-1600 Škoda 120 S Rallye X X 26.04|08:43
27. 277 ŠVÁB Kamil "Camel" B CZ flag HL Motorsport E1-1400 Ford Fiesta X - 29.04|12:27
28. 278 ŠVÁB Petr B CZ flag HL Motorsport E1-1400 Ford Fiesta - X 29.04|12:30
29. 301 OSLADIL Jan A CZ flag AMK ECCE HOMO v ÚAMK S1-1600 Ford Fiesta X X 04.04|18:32
30. 311 PAVLÍČEK Dušan B CZ flag ScuderiaMotorsport S1+2000/2WD Peugeot 206 SRC X X 03.04|18:46
31. 314 WINKLER Martin A CZ flag S-Chassis S1+2000/2WD Nissan 200sx S14a X X 19.04|19:56
32. 317 MICHALÍK Tomáš A CZ flag R4R E1+2000/4WD Mitsubishi EVO IX X X 19.04|20:48
33. 323 KASPAR Jarda "Džarda" B CZ flag VPK Motors S1+2000/4WD Mitsubischi EVO IX X X 14.04|19:10
333 BORKOVEC Jiri A CZ flag Namest nad Oslavou S1+2000/2WD Skoda Octavia RS - - 03.04|18:42
34. 334 GRUNTORÁD František "Faňa" A CZ flag Náměšť nad Oslavou S1+2000/2WD Škoda Octavia RS X X 10.04|14:15
35. 335 WINTER Jaroslav A CZ flag xxx S1-2000 Honda Civic 2,0 Type R X X 26.04|10:19
36. 362 KAŠPAR Vilém A CZ flag VPKmotors S1-2000 škoda fabiaRS X X 03.04|19:05
37. 363 CAKL Filip "Caklbery" A CZ flag VPK Motors S1-2000 Skoda Fabia RS X X 04.04|19:31
38. 383 DRTÍLEK Miroslav B CZ flag VPK motors S1-1600 Ford Fiesta X X 19.04|19:27
39. 384 PROKEŠ Jiří B CZ flag VPK Motors S1-1600 Ford Fiesta X X 01.05|13:11
40. 388 ÁZSÓTH Ladislav "Ladin" A CZ flag LRT S1-2000 Ford Focus X X 19.04|15:44
41. 389 ZIMÁK Martin B CZ flag ANTY RACING S1-2000 Citroën Saxo 1.6 16v VTS L+1 X 02.05|21:47:12
42. 398 KADLEČEK Jiří A CZ flag Honda S1-1600 Honda 1.6 Vti Honda X X 22.04|23:30
43. 400 ŽÁČEK Michal Jr A CZ flag Žáček HA1-2000 Škoda 125 X X 03.04|18:34
44. 411 ŽÁČEK Petr A CZ flag , HA1+2000 Audi Sport Quattro X X 01.05|15:35
45. 420 KLÍCHA Ivan A CZ flag Ivan Klícha HA1+2000 Volvo PV 544 Sport X X 26.04|11:27
46. 428 PATERA Michal A CZ flag Patera Motorsport HA1-1300 Zastava 101 Special X X 04.04|18:46
47. 444 KRUŽÍK Josef B CZ flag Historic racing club Jihlava HA1-1300 Škoda 130LR X X 26.04|20:01
48. 463 ŠPUNDA Petr A CZ flag PŠ Autosport HA1-2000 Ford Escort RS2000 X X 24.04|18:24
49. 464 VRÁTIL Pavel "Sebastian" A CZ flag Historic racing club Jihlava HA1-2000 Opel Kadett GSi X X 04.04|01:50
50. 482 MARTINEK Tomáš "Wingman" A CZ flag Martinek Motorsport HA1-2000 Peugeot 205 Mi16 Maxi X X 04.04|00:09
51. 484 ZELENÝ Milan "Mamba" A CZ flag Historic racing club Jihlava HA1-1300 Škoda 130LR X X 20.04|01:08
52. 489 DOPITA Josef A CZ flag Laškov HA1-1300 škoda 120 S X X 04.04|06:58
53. 499 KRUPICA Lukáš "Zolty" A CZ flag AMK Hodonín HA1-1300 Škoda Rapid 136 X X 30.04|18:57
54. 511 FURIŠ Karel A CZ flag SVS Hobbby Autosport Jízda pravid. Peugeot 205 GTI X X 05.04|18:06
55. 704 HORT Martin A CZ flag max speed s.r.o E1-1600 Peugeot 106 X X 05.04|18:40
56. 796 VOZDECKÝ Dominik A CZ flag MREC Hist. Hillclimb Racing Team HA2/ZST - 1600 MTX 1-03 X X 11.04|19:55
57. 799 ZMEŠKAL Jakub B CZ flag K&K Motors S1-1600 Citroen Saxo X X 24.04|10:40
1. 717 PHILIPP Wilhelm A DE flag MSC Rottenegg E2/C+2000 Norma M20F X X 24.04|20:55
1. 469 KUREK Przemek A PL flag Koraszewski Auto Sport HA1-2000 VW GOLF GTI 16V X X 07.04|22:54
728 TRZEPACZYNSKI Leszek B PL flag Polonia Racing Team E2/C-1600 Radical SR3 - - 11.04|19:51
1. 114 RÝZEK Milan A SK flag o.z. AC3R Prietrž E1-2000 Ford Puma X X 05.04|15:14
2. 321 ŠABÍK Martin A SK flag LRT Autosklo Nové Zámky S1-2000 Ford Focus X X 24.04|11:38