Zoznam prihlásených MZAV MHCC
"XXXX. Zámecký vrch", 10. - 11. 7. 2021

Pre pretek je stanovený limit 160 pretekárov. Ostáva voľných miest: 7/9.


Zvoľ pretek:

# Št. č. Pretekár Pr. Štát Team Trieda Automobil 1.D. 2.D. Registrácia
1. 1 MADRIAN Ferdinand A AT flag SKI Modřice / Mad Racing Power E2/SC+2000 Norma M20FC McLaren X X 11.06|19:42
2. 6 PAILER Felix A AT flag SKI Modřice / Mad Racing Power E1+2000/4WD Lancia Delta Integrale X X 11.06|19:44
3. 9 EDER Erich A AT flag Erich Eder E1-2000 VW 2000 X X 11.06|19:46
4. 20 FERSTL Sigrid D A AT flag SKI Modřice / Mad Racing Power E2/SS-2000 F - Tatuus Master X X 11.06|19:43
5. 21 FERSTL Christian A AT flag SKI Modřice / Mad Racing Power E2/SS-2000 F - Tatuus Master X X 11.06|19:43
6. 35 STOLLNBERGER Andreas A AT flag Team Terschl Austria E2/SS-2000 Dallara 302 X X 29.06|11:16
7. 139 TAUS Reinhold A AT flag 4Turbo Motorsportclub E1+2000/4WD Subaru Impreza P4Turbo X X 26.06|18:25
8. 403 HAIDN Franz A AT flag MSC Mühlbach HA1+2000 BMW E30 325ix X X 15.06|08:58
510 SCHÜTZ Victoria D Jr A AT flag MSC Mühlbach HA1-K-1600 VW Golf 1 - - 14.06|06:58
9. 514 ZÖCHLING Manfred A AT flag Zöchling Motorsport HA1-K-1600 Volkswagen Typ 17 GTI X X 16.06|06:49
520 SCHÜTZ Thomas A AT flag MSC Mühlbach HA1-K-1600 Renault 5 Alpine - - 14.06|06:53
521 NEUBAUER Herbert A AT flag Historic Racing Team Austria HA1-K+1600 Lancia Delta Integrale 16V - - 11.06|19:45
1. 2 ŽÁČEK Petr A CZ flag LEGENDY HA1+2000 Audi Sport Quattro S1 X X 11.06|18:17
2. 4 ŽÁČEK Michal A CZ flag Žáček HA1-2000 Ford Escort RS2000 X X 11.06|19:27
3. 5 MOTÁLEK Milan A CZ flag KRTZ motorsport E1+2000/4WD Mitsubishi Lancer EVO 5 X X 11.06|21:09
4. 7 KOMÁREK David A CZ flag KRTZ motorsport E1-3000/2WD Mc F1 EVO X X 11.06|21:07
5. 8 OSLADIL Jan A CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2/SS-2000 Formule Opel Lotus X X 21.06|13:39
10 BORKOVEC David A CZ flag Tužka Racing E1-2000 Škoda Fabia Tdi DSG - - 14.06|22:20
6. 15 NOVICKÝ Michal A CZ flag REC Group E2/SC-2000 Ligier JS49Honda X X 11.06|18:22
7. 18 KRÁČMAR Zdeněk A CZ flag KZ racing E2/SC-1600 Demon Car CM 1000 X X 28.06|20:44
8. 27 BENŠ Radim A CZ flag Tužka Racing E2/SS-1600 Formule König X X 11.06|22:32
9. 30 HEDA Jiří A CZ flag Alcore Motorsport E2/SC-2000 Lola 598 X X 14.06|17:32
33 STUDENÝ Lukáš A CZ flag Alcore Motorsport E2/SS-1600 Gloria B4/5 - - 02.07|21:08
10. 36 HLAVINKA Josef A CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2/SS-2000 Lotus Opel X X 13.06|18:26
11. 38 KOPEČEK Jiří A CZ flag EH Motorsport E2/SS-2000 Opel Lotus 2.0 X X 12.06|00:47
12. 44 ŠÁLEK Jan A CZ flag Alcore Motorsport E2/SS-1600 Estonia 21 X X 15.06|12:09
50 JANIK Vaclav A CZ flag Nutrend Czech Team E2/SS+2000 Lola B03/51 - - 11.06|19:57
51 DEDEK David A CZ flag Nutrend Czech Team E2/SC-2000 Norma M20FC - - 11.06|18:55
52 SVOBODA Jiří A CZ flag Nutrend Czech Team E2/SS+2000 Lola B02/50 - - 11.06|18:53
13. 55 HLAVINKA Josef A CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2/SS-1600 Tomis 99-04 X X 15.06|18:45
14. 68 MACHOVÁ Tereza D A CZ flag RTM-Motorsport E2/SC-2000 Norma M20 F X X 11.06|19:11
15. 69 BORKOVEC David A CZ flag Tužka Racing E2/SS-1600 Formule König X X 27.06|22:51
16. 72 ŠPALEK Jiří A CZ flag KRTZ motorsport E2/SC+2000 Norma M20F Evo X X 11.06|21:08
17. 73 CHUDOBA Zdeněk A CZ flag Powertti E2/SC-2000 Norma M20F X X 15.06|11:42
18. 83 DLOUHÝ Petr Jr A CZ flag Autosport Dlouhý E2/SCB Barracuda Sprint car 600 X X 12.06|22:14
19. 88 HAMRLE Marek A CZ flag M&L Racing E2/SCB Kart Honda 600 X - 11.06|18:02
20. 89 HAMRLE Lukáš A CZ flag M&L Racing E2/SCB Kart Honda 600 - X 11.06|18:07
21. 93 VOZDECKÝ David A CZ flag Vozdecký HA2/ZST - 1600 MTX MTX 1-03 X X 13.06|20:44
22. 94 ZMEŠKAL Miloš A CZ flag Zmeškal Motorsport HA2 Ralt 032 X X 29.06|00:00
23. 96 FILLOVÁ Kristýna D A CZ flag KRTZ motorsport E1+2000/4WD Mitsubishi HULK 9 X X 11.06|21:07
24. 99 KOPEČEK Pavel A CZ flag EH Motorsport HA2/ZST - 1600 Formule Easter MTX 1-02 X X 12.06|00:47
25. 103 ŽÁK Josef A CZ flag AK ecce homo E1-1400 Škoda Š100 X X 14.06|12:26
26. 104 RYBNÍČEK Marek A CZ flag Nutrend Czech Team E1+3000/2WD KTM X-BOW X X 11.06|18:53
107 KOLBÁBEK Radek B CZ flag LRT - Profiperformance E1+2000/4WD Ford Sierra 4000 - - 17.06|23:27
27. 111 ORAVEC David A CZ flag Skalda Racing E1-1400 Škoda Fabia X X 11.06|21:43
28. 113 HONCŮ Josef A CZ flag TURacing team E1-1400 Škoda Felicia Kit-car X X 13.06|10:12
29. 114 SLOVÁČEK Michal A CZ flag LRT-Slomak E1+3000/2WD Toyota MR 2 X X 13.06|20:21
30. 115 KREJČÍ Bohuslav A CZ flag KR pro Škoda historik E1-1600 Škoda Rapid 130 RH X X 11.06|18:03
31. 122 DOBRÝ Petr A CZ flag Metal Bend E1+3000/2WD BMW Compact X X 12.06|05:55
32. 123 HURTA Jakub A CZ flag - E1-2000 Škoda Fabia TDI X X 12.06|18:36
33. 124 BEJDA Vojtech A CZ flag Auto Bejda Racing E1+3000/2WD Škoda Octavia Cup X X 11.06|18:01
34. 126 LAVICKÝ Jakub A CZ flag Lawitzki engineering E1-1400 Fiat 126 X X 11.06|18:01
35. 128 BEJDA Pavel A CZ flag Auto Bejda Racing E1+3000/2WD Škoda Octavia Cup X X 11.06|18:02
131 ŠUBA Ladislav A CZ flag GT2 Motorsport s.r.o E1+3000/2WD BMW SŠ21 - - 12.06|21:08
36. 136 KOLČAVA Radek A CZ flag AUTO-KORA E1-2000 Volkswagen Golf tdi X X 15.06|08:20
37. 137 MACH Jan A CZ flag TURacing team E1-2000 Škoda Octavia II Cup X X 12.06|14:32
141 HÁJEK Marek A CZ flag Garage 141 E1-2000 BMW 320vtec - - 12.06|14:36
38. 142 KOTĚRA Aleš A CZ flag Auto Bejda Racing E1+3000/2WD Škoda Octavia Cup X X 11.06|18:05
143 ŠKVÁRA Radek C CZ flag Rš kotopeky E1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo IX - - 27.06|19:40
39. 145 MATULA Michal A CZ flag Matula motorsport E1-2000 Honda S2000 X X 18.06|09:08
40. 150 MACEK Vojtěch A CZ flag Advantage Motorsport Bruntál E1-1600 Škoda 110 R X X 11.06|20:53
41. 151 ŠUSTR Miloslav A CZ flag Alcore motorsport E1-1600 Škoda Favorit X X 12.06|23:38
42. 152 HLAVICKA Jan A CZ flag Speedy motorsport E1+3000/2WD Škoda Octavia RS X X 14.06|11:54
43. 154 JIRAS Pavel A CZ flag Autosport-Řeporyje E1-1400 Škoda 120LS X X 15.06|10:53
44. 155 JERMAN Martin A CZ flag Martin Jerman E1+3000/2WD Lamborghini Huracan GT3 X X 14.06|18:46
45. 156 NEŠPOR Radoslav A CZ flag Nešpor David E1+3000/2WD Porsche GT3 X X 27.06|18:42
46. 157 KMÍNEK Zdeněk A CZ flag Liqui Molly racing team E1+3000/2WD Lamborghini GallardoGT3 X X 11.06|22:40
47. 158 SLÁDEK Lukáš A CZ flag Sládek racing team E1-2000 Peugeot 206GTI X X 11.06|19:39
159 VYMĚTAL Lubomír A CZ flag LVcar E1+3000/2WD BMW M3 3,2 - - 12.06|11:53
48. 160 PLEVA Martin A CZ flag Automotoklub Vrbno v AČR E1-1400 Škoda 100 X X 11.06|20:53
49. 166 FILIPÍN Jiří A CZ flag JFMotorsport E1-1400 Suzuki Swift GTi X X 11.06|22:05
50. 168 DOHNÁLEK Josef A CZ flag Tužka Racing E1-1600 Citroen C2 VTS X X 15.06|12:14
51. 169 KRÁL Jakub A CZ flag RTM-Mohelnice E1-1400 Škoda Felicia X X 22.06|17:37
52. 170 VÁŇA Jan A CZ flag Alfa Romeo Luigi Team E1-3000/2WD Alfa Romeo 156 3,0 V6 X X 14.06|13:03
53. 173 KOTEK Pavel A CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-3000/2WD BMW M3 X X 11.06|21:53
54. 177 MEIXNER Richard A CZ flag KV motorteam E1+2000/4WD Renault Clio Cup X X 06.07|09:44
55. 181 PŘENOSIL Miroslav A CZ flag LPGpower E1-1400 Škoda 130 RS X X 11.06|18:01
56. 189 SALLOUM Jiri A CZ flag e30 E1-3000/2WD BMW 328i X X 22.06|21:49
57. 195 LOUBAL Lubomir A CZ flag Tužka Racing E1-2000 VW Golf 4 Tdi DSG X X 11.06|22:31
58. 196 JINDRA Michal A CZ flag RTM-Motorsport E1+3000/2WD Porsche GT3 X X 11.06|19:14
59. 199 RŮŽIČKA Martin A CZ flag Racing Team Cvrčovice E1+2000/4WD Škoda Fabia S2000 X X 11.06|19:45
200 KLIMEŠ Lukáš A CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-2000 Ford Puma - - 11.06|19:44
60. 201 ZOUFALÝ Karel A CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-1600 Škoda Felicia Pick-UP Freestyle X X 11.06|19:43
61. 203 SMUTNÝ Jan A CZ flag Pfeifermotorsport E1-2000 Renault Clio X X 11.06|18:01
62. 211 MIČÁNEK Jiří A CZ flag Micanek Motorsport pwd by Buggyra E1+3000/2WD Lamborghini Huracan ST EVO X X 30.06|22:36
63. 213 MALEŇÁK Dušan A CZ flag DVDV Racing Team E1-1400 Škoda 130LR/H X X 12.06|12:36
64. 214 BLAŽEK Roman A CZ flag Oliver Motorsport E1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo X X 13.06|10:06
65. 218 KOPIŠTĚ Jaroslav A CZ flag Hobby racing team Kutná Hora E1-1600 Škoda 120 S Rallye X X 13.06|11:10
66. 220 HRUBÝ Milan B CZ flag Racing555 E1-1600 Škoda Fabia FR16 X X 02.07|17:11
222 KAWULOK Jiří A CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-3000/2WD BMW E30 - - 11.06|18:04
67. 224 HORT Martin A CZ flag Martin Hort E1-1600 Peugeot 106 X X 15.06|12:58
68. 228 PATERA David A CZ flag Patera Bros. E1-1400 Fiat 127 X X 13.06|13:27
69. 230 HANZAL Martin A CZ flag KH E1-1400 Škoda 130H X X 15.06|09:51
70. 232 ŠENOLD Jan A CZ flag Speedy Motorsport E1+2000/4WD Škoda Fabia TDI 4X4 X X 14.06|21:50
71. 234 MELŠA Michal Jr A CZ flag TRT Polička E1-1600 Toyota MR2 X X 13.06|20:26
72. 235 MELŠA Radek A CZ flag TRT Polička E1-1600 Toyota MR2 X X 13.06|20:28
73. 236 GRÜNER František A CZ flag Grüner Motorsport E1+3000/2WD BMW 340i e30 X X 11.06|21:34
74. 240 VOLENA Jiří A CZ flag JK Motorsport E1-1400 Škoda Felicia Kit car X X 28.06|09:40
75. 246 FRANTA Adam Jr A CZ flag TWR racing E1-1400 Ford Fiesta Mk4 X X 28.06|20:39
76. 250 HIMMER Petr A CZ flag Alcore Motorsport E1-1400 Škoda 130 LR X X 14.06|11:12
255 MÜLLER Lukas A CZ flag Alcore Motorsport E1-2000 Škoda Octavia CUP - - 02.07|21:08
77. 256 HEJL Vladimír A CZ flag Alcore Motorsport E1-2000 Škoda Škoda Octavia CUP X X 15.06|18:05
78. 266 DIVIŠOVÁ Alexandra D A CZ flag Pfeifermotrosport E1-2000 Škoda Octavia X X 11.06|18:06
79. 269 WINTER Jaroslav A CZ flag AMK Ecce Homo E1-2000 Honda Civic 2,0 Type R X X 12.06|20:57
273 ŠRAHŮLEK Petr A CZ flag JP Motorsport E1-1400 Škoda 130 RS Evo1 - - 14.06|11:22
280 ROLL Michal A CZ flag RMLRACING E1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evolution - - 17.06|17:36
80. 282 OŠMERA Jiří A CZ flag Pfeifermotorsport E1-2000 VW Scirocco X X 14.06|18:49
81. 286 PETR Martin A CZ flag Petr Motorsport E1+2000/4WD VW Golf IV 2.8v6 X X 22.06|10:27
82. 289 KOVÁŘ Michal A CZ flag BRKO Racing Team E1-1400 Škoda Felicie X X 28.06|11:51
83. 290 NASTOUPIL Lukáš Jr A CZ flag PNTH E1-1600 Honda CRX X X 30.06|20:03
84. 296 SIKORA Miroslav A CZ flag R.D.L. servis E1-1600 Škoda Felicia X X 14.06|12:47
85. 298 BOHÁČ Milan A CZ flag Renault Chrudim E1-2000 Renault Clio X X 30.06|12:08
86. 300 SEDLÁK Martin A CZ flag Msracing S1+2000/2WD Hyundai I30 N X X 12.06|19:49
87. 301 KAŠPAR Vilém A CZ flag VPKmotors S1-2000 Škoda Fabia RS X X 11.06|20:18
88. 303 HUBR František A CZ flag HF racing S1+2000/4WD Subaru Impreza STI X X 27.06|16:27
306 LEŠIKAR Petr A CZ flag Babi Team S1-1600 Honda Civic - - 12.06|10:18
89. 307 DVOŘÁK Karel A CZ flag Auto Kříž Racing S1-1600 Citroen C2 X X 18.06|10:14
308 ÁZSÓTH Ladislav A CZ flag LRT S1-2000 Ford Focus - - 14.06|14:11
90. 310 DOUBEK Luděk A CZ flag HaD Racing S1+2000/2WD Ford Focus ST X X 12.06|17:34
91. 311 TÜRK Petr A CZ flag TR motorsport CHEMWORK s.r.o. S1+2000/4WD Subaru Impreza WRX STI X X 11.06|21:25
92. 312 WINKLER Martin A CZ flag Rocket racing S1+2000/2WD Nissan 200sx X X 21.06|13:24
93. 317 ČEPIČKA Darek A CZ flag Stavebniny AVANT S1+2000/4WD Mitsubishi Evo X X X 28.06|21:30
94. 318 LEV Martin A CZ flag Autoservis Lev S1+2000/4WD Subaru Impreza STI X X 18.06|10:12
95. 320 HRUBÝ Milan A CZ flag Racing555 S1+2000/2WD Chevrolet CORVETTE X - 15.06|19:31
96. 321 KREJČÍ Filip A CZ flag HOKRmotors Racing S1+2000/4WD Subaru Impreza Type RA X X 11.06|20:59
97. 322 HOUSKA Radek A CZ flag SPZ-Vysočina S1+2000/2WD Audi TT X X 11.06|18:00
98. 328 HOMOLA Matyáš C CZ flag Autoservis Lev S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo IX X X 14.06|20:54
99. 330 NEUSTUPA Aleš B CZ flag Ennoble racing team S1-2000 Alfa Romeo CT X X 26.06|19:15
100. 331 DOHNAL Josef A CZ flag Dohnal Motorsport S1-1600 Citroen C2 X X 11.06|20:56
101. 332 KAZDOVÁ Jana D A CZ flag Dohnal Motorsport S1-1600 Citroen C2 X X 11.06|20:57
102. 333 BORKOVEC Jiri A CZ flag Namest nad Oslavou S1+2000/2WD Skoda Octavia RS X X 11.06|19:26
103. 344 GRUNTORÁD Faňa A CZ flag Náměšť nad Oslavou S1+2000/2WD Škoda Octavia RS X X 11.06|21:16
104. 345 NEVESELÝ Radek A CZ flag Tužka Racing S1+2000/2WD Seat Leon X X 14.06|09:47
105. 347 ŠTELC Lukáš A CZ flag Kotouč Gearboxes S1+2000/4WD Mitsubishi Evo IX X X 11.06|18:12
106. 355 BRŮŽA Tomáš A CZ flag VPKmotors S1-1600 Ford Fiesta X X 11.06|20:20
107. 363 CAKL Filip A CZ flag VPKMotors S1-1600 Ford Fiesta X X 02.07|09:44
108. 366 FŇUKAL Radomír A CZ flag PPP Racing S1-1600 Honda Civic 1.5 X X 18.06|11:55
109. 369 HURY Radek A CZ flag HaD Racing S1+2000/2WD Ford Focus ST X X 12.06|17:33
110. 370 KASPAR Jaroslav A CZ flag VPK motors S1+2000/4WD Mitsubischi EVO IX X X 11.06|19:50
111. 371 KOSTELECKÝ Tomáš Jr A CZ flag KOSTA motor S1-2000 Peugeot 206 GT X X 14.06|10:26
112. 372 KOSTELECKÝ Radek A CZ flag KOSTA motor S1-2000 Peugeot 206 GT X X 14.06|10:21
113. 377 KOWALSKI Adam Jr A CZ flag KOWALSKI motorsport S1-1600 Peugeot 106 rallye X X 11.06|18:20
114. 380 SYTAŘ Jakub A CZ flag ARC Kyjov S1-1600 Citroen Saxo VTS X X 19.06|09:44
115. 382 HOUSKA Roman A CZ flag SPZ-VYSOČINA S1+2000/2WD BMW M3 X X 11.06|18:45
116. 392 PADRTA Lukáš A CZ flag KRTZ Motorsport S1+2000/4WD Mitsubishi Evo 9 X X 18.06|13:12
117. 396 KELLER Lukáš A CZ flag LKMotorsport S1+2000/4WD Mitshubishi Evo 9 X X 29.06|21:26
118. 405 ŠVÁB Petr A CZ flag Hl motorsport HA1-2000 Opel Astra Gsi - X 11.06|18:20
119. 408 KLEVETA Pavel A CZ flag Historik HA1-1300 Renault 8 Gordini X X 15.06|21:26
120. 409 DORINSKÝ Lukas A CZ flag HRT racing team HA1-2000 VW golf mk2 X X 16.06|07:05
121. 410 HRADIL Vladimír A CZ flag HV motorsport HA1-1300 Škoda 110R X X 11.06|19:06
122. 412 FURIŠ Filip A CZ flag Alcore Motorsport HA1-2000 Honda Civic X X 11.06|21:29
123. 413 ŠVÁB Jakub A CZ flag HL Motorsport HA1-2000 Opel Astra GSI X - 11.06|18:21
124. 421 FIGL Jiří A CZ flag Speedy-motorsport HA1+2000 Audi Sport Quattro S1E2 X X 14.06|09:22
125. 428 ŤAHÚR Ondřej A CZ flag Martínkovice motors team HA1-1300 Škoda Favorit X X 11.06|20:30
126. 432 ŠPLÍCHAL David A CZ flag garage flora HA1-2000 VW Golf gti X X 11.06|23:11
127. 434 KRUŽÍK Josef A CZ flag Historik racing club Jihlava HA1-2000 Škoda 130LR X X 12.06|08:55
440 UJČÍK Štěpán C CZ flag Štěpán Ujčík HA1-1300 Škoda Favorit - - 25.06|17:43
128. 450 HOMOLA Tomáš A CZ flag SPZ-VYSOČINA HA1+2000 BMW E30 X X 11.06|18:46
129. 458 BABINEC Marek A CZ flag MB Racing HA1-2000 Opel Astra X X 04.07|08:17
130. 469 KARPÍŠEK Tomáš A CZ flag HRT racing team HA1-2000 Volkswagen Scirocco MK2 X X 16.06|11:50
131. 470 FURIŠ Karel A CZ flag Alcore Motorsport HA1-2000 Peugeot 205 GTI X X 11.06|21:30
132. 471 TOUŠEK Petr A CZ flag Millers Oils HA1-2000 BMW 318is X X 11.06|19:43
133. 474 FURIŠ Pavel A CZ flag Alcoremotorsport HA1-2000 Peugeot 205 Mi16 X X 30.06|20:47
134. 484 ZELENÝ Milan A CZ flag Historic racing club Jihlava HA1-2000 Škoda 130LR X X 12.06|08:51
135. 485 HAVIGER Petr A CZ flag Haviger motors HA1-2000 Renault Clio X X 11.06|20:53
136. 496 KRÁLÍK Lukáš A CZ flag HRT racing team HA1-2000 Volkswagen Golf mk2 X X 12.06|09:45
137. 498 SEMKOVÁ Lenka D A CZ flag Auto Špacír Léňa HA1-1300 Škoda 130LR/H X - 11.06|18:01
505 JANSA Tomáš A CZ flag Patera Motorsport HA1-K-1600 VW Scirocco 1.6 GTI - - 11.06|20:52
138. 511 KIML ML. Jiří A CZ flag Auto Classic Club Brno HA1-K-1300 Škoda 120 LS X X 11.06|21:26
139. 527 HAVLOVÁ Pavlína D Jr A CZ flag Patera Motorsport HA1-K-1300 Fiat 127 X X 11.06|22:33
140. 528 HAVEL František A CZ flag Patera Motorsport HA1-K-1300 Fiat 127 X X 11.06|22:34
1. 161 MAIER Helmut A DE flag H+R Spezialfedern E1-1600 VW Spiess-Golf X X 11.06|19:44
1. 120 KURBEL Pavol A SK flag Kovomk E1-1400 Škoda 120L X X 11.06|23:35
2. 125 KURBEL Michal A SK flag Kovomk E1-1400 Škoda 125L X X 11.06|23:39
3. 148 ŽIAK Michal C SK flag Liqui Moly Racing E1+2000/4WD Škoda Fabia R5 X X 15.06|20:25
4. 397 MASÁR Radovan A SK flag TeamVega S1-1600 Honda Civic X X 11.06|18:43
5. 399 FILÍPEK Martin A SK flag TeamVega S1-1600 Honda civic X X 11.06|18:00
494 KOZMANN Laco C SK flag O.L SPORTLINE RACING TEAM HA1-2000 Volkswagen SCIROCCO 1 - - 24.06|18:43
501 MESÁROŠ Ján A SK flag MEŠI HA1-K-1300 Škoda 120S - - 25.06|08:09