Zoznam prihlásených MZAV MHCC
"IV. GMS HILLCLIMB Race Cars AUTOMOTODROM Brno", 16. 10. 2021

Pre pretek je stanovený limit 110 pretekárov. Ostáva voľných miest: 9/9.


Zvoľ pretek:

# Št. č. Pretekár Pr. Štát Team Trieda Automobil 1.D. 2.D. Registrácia
1. 355 BRŮŽA Tomáš A CZ flag VPKmotors S1-1600 Ford Fiesta X X 21.09|18:51
2. 373 IVANKO Ján A SK flag Elit plus S1-1600 Honda Civic X X 24.09|09:22
3. 377 KOWALSKI Adam Jr A CZ flag KOWALSKI motorsport S1-1600 Peugeot 106 rallye X X 21.09|20:33
4. 397 MASÁR Radovan A SK flag TeamVega S1-1600 Honda Civic X X 21.09|18:22
5. 399 FILÍPEK Martin A SK flag TeamVega S1-1600 Honda civic X X 21.09|18:28
306 LEŠIKAR Petr A CZ flag Babi Team S1-1600 Honda Civic - - 21.09|18:33
1. 301 KAŠPAR Vilém A CZ flag VPKmotors S1-2000 Škoda Fabia RS X X 22.09|10:05
2. 308 ÁZSÓTH Ladislav A CZ flag LRT S1-2000 Ford Focus X X 12.10|16:26
3. 371 KOSTELECKÝ Tomáš Jr A CZ flag KOSTA motor S1-2000 Peugeot 206 GT X X 23.09|10:56
343 SEDLÁK Martin A CZ flag Ms racing S1-2000 Renault Clio - - 04.10|18:00
1. 320 HRUBÝ Milan A CZ flag Racing555 S1+2000/2WD Chevrolet CORVETTE X X 22.09|08:50
2. 333 BORKOVEC Jiri A CZ flag Namest nad Oslavou S1+2000/2WD Skoda Octavia RS X X 22.09|09:56
3. 344 GRUNTORÁD Faňa A CZ flag Náměšť nad Oslavou S1+2000/2WD Škoda Octavia X X 21.09|22:10
322 HOUSKA Radek A CZ flag SPZ-Vysočina S1+2000/2WD Audi TT - - 21.09|18:11
1. 305 SAJLEROVÁ Gabriela D A CZ flag RTR Projects S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer EVO X X X 22.09|08:41
2. 317 ČEPIČKA Darek A CZ flag Stavebniny AVANT S1+2000/4WD Mitsubishi Evo X X X 26.09|13:49
3. 347 ŠTELC Lukáš A CZ flag Kotouč Gearboxes S1+2000/4WD Mitsubishi Evo IX X X 22.09|21:44
4. 392 PADRTA Lukáš A CZ flag Komvet Racing S1+2000/4WD Mitsubishi Evo IX X X 22.09|12:38
5. 396 KELLER Lukáš A CZ flag LKMotorsport S1+2000/4WD Mitsubishi Evo 9 X X 21.09|21:24
1. 120 KURBEL Pavol A SK flag Kovomk E1-1400 Škoda 120L X X 21.09|20:26
2. 125 KURBEL Michal A SK flag Kovomk E1-1400 Škoda 125L X X 21.09|20:40
3. 127 PATERA Michal A CZ flag Patera Motorsport E1-1400 Fiat 127 X X 21.09|18:22
4. 160 PLEVA Martin A CZ flag Automotoklub Vrbno v AČR E1-1400 Škoda 100 X X 21.09|20:25
5. 213 MALEŇÁK Dušan A CZ flag DVDV Racing Team E1-1400 Škoda 130LR/H X X 05.10|08:11
6. 225 TOMAN Martin A CZ flag Trika Motorsport team E1-1400 Škoda Felicia FST X X 22.09|21:33
7. 246 FRANTA Adam Jr A CZ flag TWR racing E1-1400 Ford Fiesta Mk4 X X 05.10|11:23
8. 273 ŠRAHŮLEK Petr A CZ flag JP Motorsport E1-1400 Škoda 130 RS Evo1 X X 22.09|20:34
9. 275 KOŽMÍNOVÁ Veronika A CZ flag Auto Kožmín E1-1400 Volkswagen Polo X X 21.09|18:32
10. 288 POPOVÁ Eliška D A CZ flag POPOV RACING TEAM E1-1400 Suzuki SWIFT GTI X X 22.09|10:01
101 CEJNAR Pavel A CZ flag Cejny Motorsport E1-1400 Suzuki Swift - - 21.09|18:11
111 ORAVEC David A CZ flag Skalda Racing E1-1400 Škoda Fabia - - 22.09|04:34
147 JEŽEK Radim A CZ flag Radim Ježek E1-1400 Škoda Felicia - - 29.09|18:23
169 KRÁL Jakub A CZ flag RTM-Mohelnice E1-1400 Škoda Felicia - - 22.09|08:33
210 KUBÍČEK Jiří A CZ flag SKI Modřice / Mad Racing Power E1-1400 Škoda 130 RS - - 30.09|10:57
176 ŠPILKA Michal B CZ flag MetalBend motorsport E1-1400 Škoda Felicia Pick-up Free Style - - 23.09|14:22
294 HLAVÁČEK Josef C CZ flag Popov Racing Team E1-1400 Suzuki Swift Gti - - 04.10|14:28
1. 168 DOHNÁLEK Josef A CZ flag Tužka Racing E1-1600 Citroen C2 VTS X X 21.09|19:40
2. 188 POPOV Georgi A CZ flag POPOV RACING TEAM E1-1600 Škoda Felicia PICK-UP FREE STYLE X X 28.09|18:11
3. 201 ZOUFALÝ Karel A CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-1600 Škoda Felicia Pick-UP Freestyle X X 22.09|21:09
4. 215 NEDUCHAL Jan A CZ flag Automotosport Neduchal E1-1600 Škoda 130 R/H X X 06.10|19:50
5. 234 MELŠA Michal Jr A CZ flag TRT Polička E1-1600 Toyota MR2 X X 25.09|20:24
6. 235 MELŠA Radek A CZ flag TRT Polička E1-1600 Toyota MR2 X X 02.10|21:37
7. 290 NASTOUPIL Lukáš Jr A CZ flag PNTH E1-1600 Honda CRX X X 22.09|11:18
161 MAIER Helmut A DE flag H+R Spezialfedern E1-1600 VW Spiess-Golf - - 21.09|20:50
8. 253 NEDUCHAL Matěj Jr B CZ flag Automotosport Neduchal E1-1600 Škoda 130 R/H X X 06.10|19:49
1. 9 EDER Erich A AT flag Erich Eder E1-2000 VW 2000 X X 21.09|20:55
2. 200 KLIMEŠ Lukáš A CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-2000 Ford Puma X X 22.09|21:10
3. 206 PODMAJERSKY Vladimir A SK flag VP Racing E1-2000 Peugeot 206 RC X X 24.09|10:03
4. 266 DIVIŠOVÁ Alexandra D A CZ flag Pfeifermotrosport E1-2000 Škoda Octavia X X 29.09|20:49
5. 267 KOŽMÍN Martin A CZ flag Auto Kožmín E1-2000 Ford Fiesta X X 22.09|11:09
6. 298 BOHÁČ Milan A CZ flag Renault Chrudim E1-2000 Renault Clio X X 22.09|17:38
145 MATULA Michal A CZ flag Matula motorsport E1-2000 Honda S2000 - - 21.09|23:08
7. 208 PFEIFER Bohumil C CZ flag Pfeifermotrosport E1-2000 Volkswagen Scirocco X X 11.10|21:54
242 LIPIČKA Jan C CZ flag Anima Design E1-2000 BMW E30 ///M42 - - 21.09|20:40
1. 7 KOMÁREK David A CZ flag KRTZ motorsport E1-3000/2WD Mc F1 EVO Komvet X X 21.09|20:18
2. 130 ANDRAS František A SK flag ARMOLAN.sk E1-3000/2WD Mazda RX7 X X 24.09|08:32
3. 170 VÁŇA Jan A CZ flag Alfa Romeo Luigi Team E1-3000/2WD Alfa Romeo 156 3,0 V6 X X 23.09|10:25
4. 173 KOTEK Pavel A CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-3000/2WD BMW M3 X X 24.09|18:27
5. 189 SALLOUM Jiri A CZ flag e30 E1-3000/2WD BMW 328i X X 10.10|18:07
222 KAWULOK Jiří A CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-3000/2WD BMW E30 - - 24.09|09:27
1. 104 RYBNÍČEK Marek A CZ flag Nutrend Czech Team E1+3000/2WD KTM X-BOW X X 21.09|21:15
2. 144 HRABČÍK Milan A CZ flag notor motor racing team E1+3000/2WD Peugeot 406 coupe X X 22.09|12:07
3. 155 JERMAN Martin A CZ flag Martin Jerman E1+3000/2WD Lamborghini Huracan GT3 X X 22.09|08:43
4. 157 KMÍNEK Zdeněk A CZ flag MJ Autosport E1+3000/2WD Lamborghini GallardoGT3 X X 21.09|21:15
5. 196 JINDRA Michal A CZ flag RTM-Motorsport E1+3000/2WD Porsche GT3 X X 21.09|18:44
6. 211 MIČÁNEK Jiří A CZ flag Micanek Motorsport pwd by Buggyra E1+3000/2WD Lamborghini Huracan ST EVO X X 27.09|22:17
7. 236 GRÜNER František A CZ flag Grüner Motorsport E1+3000/2WD BMW 340i e30 X X 21.09|20:22
8. 293 SAJLER Filip A CZ flag RTR projects E1+3000/2WD KTM X-BOW X X 01.10|21:00
1. 6 PAILER Felix A AT flag SKI Modřice / Mad Racing Power E1+2000/4WD Lancia Delta Integrale X X 21.09|20:49
2. 96 FILLOVÁ Kristýna D A CZ flag KRTZ motorsport E1+2000/4WD Mitsubishi Evo 9 Komvet X X 21.09|20:19
3. 121 STEHLIK Karel A CZ flag KV Motor Team E1+2000/4WD Mitsubishi lancer Evo Ix X X 23.09|07:36
4. 163 KOŽMÍN Martin A CZ flag Auto Kožmín E1+2000/4WD Škoda Fabia X X 10.10|21:59
5. 177 MEIXNER Richard A CZ flag KV motorteam E1+2000/4WD Renault Clio cup X X 04.10|11:19
6. 199 RŮŽIČKA Martin A CZ flag Racing Team Cvrčovice E1+2000/4WD Škoda Fabia S2000 X X 22.09|21:27
7. 214 BLAŽEK Roman A CZ flag Oliver Motorsport E1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo X X 22.09|14:50
8. 107 KOLBÁBEK Radek B CZ flag LRT - Profiperformance E1+2000/4WD Ford Sierra 4000 X X 21.09|22:17
408 KLEVETA Pavel A CZ flag Historik HA1-1300 Renault 8 Gordini - - 21.09|20:38
428 ŤAHÚR Ondřej A CZ flag Martínkovice motors team HA1-1300 Škoda Favorit - - 23.09|12:40
1. 424 KAŠÁK Michal A CZ flag Automotoklub Vrbno v AČR HA1-2000 Opel Astra X X 21.09|19:32
2. 432 ŠPLÍCHAL David A CZ flag garage flora HA1-2000 VW Golf gti X X 21.09|22:21
3. 441 KRÁTKÝ Jan A CZ flag MSV Czech Racing Team HA1-2000 Fiat Ritmo 130Tc Abarth X X 04.10|19:01
4. 442 VIČAR Milan A CZ flag MSV Czech Racing Team HA1-2000 Fiat 131 Racing 2000 X X 04.10|19:09
5. 461 BENŠ Radim A CZ flag Tužka Racing HA1-2000 VW Corrado X X 10.10|19:43
6. 471 TOUŠEK Petr A CZ flag Millers Oils HA1-2000 BMW 318is X X 21.09|18:49
409 DORINSKÝ Lukas A CZ flag HRT racing team HA1-2000 VW golf mk2 - - 27.09|08:21
7. 454 GRUNTORÁD Jiří C CZ flag Náměšť nad Oslavou HA1-2000 Renault Clio X X 23.09|17:52
1. 403 HAIDN Franz A AT flag MSC Mühlbach HA1+2000 BMW E30 325ix X X 24.09|08:30
2. 450 HOMOLA Tomáš A CZ flag SPZ-VYSOČINA HA1+2000 BMW E30 X X 22.09|10:07
2 ŽÁČEK Petr A CZ flag LEGENDY HA1+2000 Audi Sport Quattro S1 - - 30.09|20:31
1. 501 MESÁROŠ Ján A SK flag MEŠI HA1-K-1300 Škoda 120S X X 21.09|18:05
2. 525 BORKOVEC David A CZ flag Tužka Racing HA1-K-1300 Škoda Favorit Rally X X 27.09|21:51
3. 539 FAKTOR Vladimír C SK flag F-2 HA1-K-1300 Škoda 120S X X 21.09|18:55
1. 510 SCHÜTZ Victoria D Jr A AT flag MSC Mühlbach HA1-K-1600 VW Golf 1 X X 23.09|11:35
2. 514 ZÖCHLING Manfred A AT flag Zöchling Motorsport HA1-K-1600 Volkswagen Typ 17 GTI X X 22.09|22:38
3. 520 SCHÜTZ Thomas A AT flag MSC Mühlbach HA1-K-1600 Renault 5 Alpine X X 23.09|11:30
1. 521 NEUBAUER Herbert A AT flag Historic Racing Team Austria HA1-K+1600 Lancia Delta Integrale 16V X X 04.10|16:24
2. 503 ONDREJKA Ján B SK flag JOSK Racing team HA1-K+1600 Škoda 1500 X X 29.09|22:02
519 PAPST Hubert C AT flag Historic Racing Team Austria HA1-K+1600 Lancia Delta Integrale - - 04.10|16:31
1. 91 OSLADIL Jan A CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK HA2/ZST - 1600 Formule Škoda MTX 1-05 X X 22.09|11:19
1. 90 OSLADIL Jan A CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK HA2 Spider MTX 2-03 X X 22.09|11:19
2. 94 ZMEŠKAL Miloš A CZ flag Zmeškal Motorsport HA2 Ralt 032 X X 22.09|09:07
1. 75 GRUNDOVA Nela A FR flag TEAM PETIT E2/SC-1600 Nova Proto NP03 X X 21.09|18:05
1. 15 NOVICKÝ Michal A CZ flag REC Group E2/SC-2000 Ligier JS49Honda X X 21.09|20:26
2. 67 BERGER Karel A CZ flag B.A.M.S. E2/SC-2000 Osella PA21 JRB X X 21.09|19:07
3. 68 MACHOVÁ Tereza D A CZ flag RTM-Motorsport E2/SC-2000 Norma M20 F X X 21.09|18:45
4. 73 CHUDOBA Zdeněk A CZ flag Powertti E2/SC-2000 Norma M20F X X 22.09|15:38
66 RUTTER Christian A AT flag Rutter Christian E2/SC-2000 PRC S4 - - 30.09|08:31
5. 62 BERGER Tomas C CZ flag B.A.M.S. E2/SC-2000 Osella PA21 JRB X X 21.09|19:17
1. 1 MADRIAN Ferdinand A AT flag SKI Modřice / Mad Racing Power E2/SC+2000 Norma M20FC McLaren X X 21.09|20:47
2. 19 VÍTEK Petr A CZ flag CLIMART RACING TEAM E2/SC+2000 Osella PA30 X X 21.09|19:09
3. 72 ŠPALEK Jiří A CZ flag Eurovrak Racing Team E2/SC+2000 Norma M20F Evo X X 21.09|20:20
4. 74 PETIT Sébastien A FR flag TEAM PETIT E2/SC+2000 Nova Proto NP 01 X X 21.09|18:05
1. 23 KRAKOVIČ Radek A CZ flag REC Group E2/SS-1600 Fiks 09RK X X 22.09|08:11
1. 17 VONDRÁK Martin A CZ flag Vondrák Racing Team E2/SS-2000 Tatuus Formula Masters X X 06.10|12:46
2. 20 FERSTL Sigrid D A AT flag SKI Modřice / Mad Racing Power E2/SS-2000 F - Tatuus Master X X 21.09|20:48
3. 21 FERSTL Christian A AT flag SKI Modřice / Mad Racing Power E2/SS-2000 F - Tatuus Master X X 21.09|20:48
4. 28 CHYTIL Ondřej A CZ flag Chytil Motorsport E2/SS-2000 Opel Lotus X X 21.09|19:22
35 STOLLNBERGER Andreas A AT flag Team Terschl Austria E2/SS-2000 Dallara 302 - - 30.09|08:39
1. 11 BENEŠ Miloš A CZ flag GMS RACING TEAM E2/SS+2000 Osella FA 30 X X 21.09|19:01
2. 50 JANIK Vaclav A CZ flag Nutrend Czech Team E2/SS+2000 Lola B03/51 X X 21.09|18:16
3. 52 SVOBODA Jiří A CZ flag Nutrend Czech Team E2/SS+2000 Lola B02/50 X X 21.09|18:16
4. 59 DĚDEK David A CZ flag Nutrend Czech Team E2/SS+2000 Lola B03/51 X X 21.09|18:20
83 DLOUHÝ Petr Jr A CZ flag Autosport Dlouhý E2/SCB Barracuda Sprint car 600 - - 22.09|22:59