Zoznam prihlásených MZAV MHCC
"XLI. Zámecký vrch", 7. - 8. 5. 2022

Pre pretek je stanovený limit 101 pretekárov. (Náhradníci sú zobrazení kurzívou.)


Zvoľ pretek:

# Št. č. Pretekár Pr. Štát Team Trieda Automobil 1.D. 2.D. Registrácia
1. 347 NOVÁK Tomáš A CZ flag Goodal S1-1600 Peugeot 106 X X 11.04|13:43
2. 348 SCHWARZMAIER Dominik A AT flag Team Schütz S1-1600 VW Polo X X 11.04|21:54
3. 369 KOLEK Jan A CZ flag Osaka racing S1-1600 Honda Civic X X 11.04|12:27
4. 377 KOWALSKI Adam Jr A CZ flag KOWALSKI motorsport S1-1600 Peugeot 106 rallye X X 11.04|13:45
5. 300 DVOŘÁK Karel A CZ flag Auto Kříž Racing S1-1600 Citroen C2 L+6 L+9 01.05|19:54:03
302 HAVLOVÁ Pavlína D A CZ flag Patera Motorsport S1-1600 Citroen Saxo - - 11.04|12:10
6. 304 HAVEL František A CZ flag Patera Motorsport S1-1600 Citroen Saxo - X 11.04|12:07
7. 345 KAZDOVÁ Jana D A CZ flag DOHNAL MOTORSPORT S1-1600 Citroen C2 X - 11.04|22:06
8. 346 DOHNAL Josef A CZ flag DOHNAL MOTORSPORT S1-1600 Citroen C2 - X 11.04|22:09
9. 397 MASÁR Radovan A SK flag TeamVega S1-1600 Honda Civic - X 11.04|20:35
10. 399 FILÍPEK Martin A SK flag TeamVega S1-1600 Honda Civic - X 11.04|20:39
1. 301 KAŠPAR Vilém A CZ flag VPKmotors S1-2000 Škoda Fabia RS X X 11.04|12:10
2. 308 ÁZSÓTH Ladislav A CZ flag LRT S1-2000 Ford Focus X X 11.04|15:41
3. 313 PECHANEC Ondřej A CZ flag PechanecMotorsport S1-2000 Alfa Romeo 156 X X 11.04|14:26
4. 320 SCHÜTZ Stefan A AT flag Team Schütz S1-2000 Seat Leon X X 11.04|22:01
5. 323 PECHANEC Vojtěch A CZ flag PechanecMotorsport S1-2000 Peugeot 407 X X 11.04|14:27
6. 349 BRUCKNER René A AT flag Team Schütz S1-2000 VW GOLF X X 12.04|06:35
7. 355 BRŮŽA Tomáš A CZ flag VPKmotors S1-2000 Škoda Fabia RS X X 11.04|12:06
8. 363 SEDLÁK Martin A CZ flag Ms racing S1-2000 Seat Ibiza Cupra Tdi X X 12.04|15:03
9. 366 FŇUKAL Radomír A CZ flag PPP RACING S1-2000 Honda Civic X X 11.04|12:26
10. 371 KOSTELECKÝ Tomáš Jr A CZ flag Kosťa Motor S1-2000 Peugeot 206 GT X X 11.04|18:24
333 VANĚREK Roman A CZ flag Cistevozy racing S1-2000 Skoda Fabia - - 16.04|18:20
1. 310 HRUBÝ Milan A CZ flag Racing555 S1+2000/2WD Chevrolet CORVETTE X X 11.04|19:51
2. 322 HOUSKA Radek A CZ flag SPZVYSOCINA S1+2000/2WD Audi TT X X 11.04|19:38
3. 330 BORKOVEC Jiri A CZ flag Náměšť nad Oslavou S1+2000/2WD Skoda Octavia RS X X 11.04|15:09
4. 344 GRUNTORÁD František A CZ flag Náměšť nad Oslavou S1+2000/2WD Škoda Octavia RS X X 11.04|12:59
5. 353 POLÁK Vojtěch A CZ flag SPZ-Vysočina S1+2000/2WD Audi TT X X 11.04|19:10
6. 386 KOLČAVA Radek A CZ flag AUTO-KORA S1+2000/2WD Volkswagen golf gti X X 11.04|13:36
7. 396 HURY Radek A CZ flag HaD Racing S1+2000/2WD Ford Focus ST X X 11.04|19:07
382 HOUSKA Roman A CZ flag SPZ-Vysočina S1+2000/2WD BMW M3 - - 11.04|18:55
388 NEVESELÝ Radek B CZ flag Tužka Racing S1+2000/2WD Seat Leon Cupra - - 12.04|08:48
8. 398 ZAKOUŘIL Tomáš B CZ flag LT Motorsport S1+2000/2WD Seat Ibiza L+4 L+7 12.04|21:28:37
1. 311 TÜRK Petr A CZ flag TR Motorsport CHEMWORK S1+2000/4WD Subaru Impreza WRX STI X X 11.04|13:39
2. 321 KREJČÍ Filip A CZ flag HOKRmotors Racing S1+2000/4WD Subaru Impreza Type RA X X 11.04|14:37
3. 332 LEV Martin A CZ flag Autoservis Lev S1+2000/4WD Subaru Impreza STI X X 11.04|13:45
4. 337 SEDLÁČEK Marek A CZ flag MS MotorSport S1+2000/4WD Subaru Impreza X X 11.04|16:15
5. 392 PADRTA Lukáš A CZ flag Komvet Racing S1+2000/4WD Mitsubishi Evo IX X X 11.04|16:32
6. 395 KELLER Lukáš A CZ flag Evo IX S1+2000/4WD Mitsubishi Evo IX X X 11.04|19:52
317 ČEPIČKA Darek A CZ flag AVANT Racing S1+2000/4WD Mitsubishi Evo X - - 11.04|22:26
7. 328 ROLL Michal A CZ flag RMLRACING S1+2000/4WD Audi S1 L+1 L+5 16.04|13:35:18
8. 391 TRNKA Zdeněk A CZ flag Komvet Racing S1+2000/4WD Mitsubishi Evo VI X L+4 14.04|20:33:49
127 JANSA Tomáš A CZ flag Patera Motorsport E1-1150 Fiat 127 1050 Sport - - 11.04|15:20
1. 105 NOVÁK Tomáš A CZ flag GOODAL E1-1400 Škoda PickUp Kawa X X 11.04|13:33
2. 111 ORAVEC David A CZ flag Skalda Racing E1-1400 Škoda Fabia X X 11.04|15:55
3. 113 MALEŇÁK Dušan A CZ flag DVDV Racing Team E1-1400 Škoda 130LR/H X X 11.04|17:25
4. 123 LAVICKÝ Jakub A CZ flag Lawitzki engineering E1-1400 Fiat 126 X X 11.04|12:05
5. 125 KURBEL Michal A SK flag KOVOMK racing E1-1400 Škoda 125 X X 11.04|20:59
6. 129 KOČIŘÍK David A CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-1400 Škoda 130 X X 11.04|20:41
7. 130 HANZAL Martin A CZ flag MH motorsport E1-1400 Škoda 130H X X 11.04|13:45
8. 160 PLEVA Martin A CZ flag Automotoklub Vrbno v AČR E1-1400 Škoda 100 X X 11.04|13:48
9. 166 FILIPÍN Jiří A CZ flag Tužka Racing E1-1400 Suzuki Swift GTi X X 11.04|19:07
10. 181 MIRDA Miroslav Přenosil A CZ flag LPGpower E1-1400 Škoda 130 RS X X 11.04|16:01
11. 240 VOLENA Jiří A CZ flag JK Motorport E1-1400 Škoda Felicie Kit Car X X 11.04|13:48
12. 270 DOBEŠ Václav A CZ flag V.D.Racing Team E1-1400 Škoda Favorit X X 11.04|14:30
120 KURBEL Pavol A SK flag KOVOMK racing E1-1400 Škoda 120L - - 11.04|20:57
154 JIRAS Pavel A CZ flag Autosport - Řeporyje E1-1400 Škoda 120 LS - - 11.04|15:23
170 KOŽMÍNOVÁ Veronika D A CZ flag Auto Kožmín E1-1400 Volkswagen Polo - - 13.04|14:21
202 TOMAN Martin A CZ flag Trika motorsport E1-1400 Škoda Felicia FST - - 15.04|20:07
13. 222 STEJSKAL Bronislav A CZ flag Czech-Pro Racing Team E1-1400 Škoda Felicia L+5 L+8 16.04|21:55:46
273 ŠRAHŮLEK Petr A CZ flag JP motorsport E1-1400 Škoda 130RS Evo1 - - 11.04|19:23
209 VRZAL Lubomír B CZ flag cartom.cz E1-1400 Suzuki Swift - - 11.04|16:00
227 VAVROCH Petr B CZ flag HURICANE MOTORSPORT TEAM E1-1400 Volkswagen POLO FOX - - 18.04|23:39
1. 110 MAIER Helmut A DE flag H+R Spezialfedern E1-1600 VW Spies - Golf X X 11.04|13:00
2. 150 MACEK Vojtěch A CZ flag Advantage Motorsport Bruntál E1-1600 Škoda 110 R X X 11.04|13:49
3. 151 ŠUSTR Miloslav A CZ flag Alkore motrsport E1-1600 Škoda Favorit X X 11.04|15:54
4. 168 DOHNÁLEK Josef A CZ flag Tužka Racing E1-1600 Citroen C2 VTS X X 11.04|19:34
5. 189 ZOUFALÁ Martina D A CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-1600 Škoda Felicia X X 11.04|18:47
6. 199 KREJČÍ Bohuslav A CZ flag KR pro Škoda historik E1-1600 Škoda Rapid 130 RH X X 11.04|15:31
114 ŽÁK Josef A CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v UAMK E1-1600 Škoda Š100 - - 12.04|09:28
124 VLAŠÁNÝ Radek A CZ flag civic E1-1600 Honda civic - - 28.04|12:58
213 PETRŽELKA Michal A CZ flag NC POWER E1-1600 Škoda Fabia Kit Car - - 11.04|16:28
218 KOPIŠTĚ Jaroslav A CZ flag Hobby racing team Kutná Hora E1-1600 Škoda 120 S Rallye - - 14.04|11:15
7. 233 SIKORA Miroslav A CZ flag R.D.L. servis E1-1600 Škoda Felicia X L+2 12.04|20:19:19
234 MELŠA Michal Jr A CZ flag TRT E1-1600 Toyota MR2 - - 15.04|21:04
8. 246 FRANTA Adam Jr A CZ flag TWR racing E1-1600 Ford Fiesta Mk4 X L+3 13.04|03:45:20
9. 290 NASTOUPIL Lukaš Jr A CZ flag PNTH E1-1600 Honda CRX L+3 L+6 19.04|10:09:57
298 ČÍŽEK Jiří A CZ flag cartom.cz E1-1600 Škoda Felicia - - 12.04|21:36
279 HANŽL Robert B CZ flag cartom.cz E1-1600 Citroën C2 - - 11.04|15:59
1. 103 JANUŠKA Petr A CZ flag GOODAL E1-2000 Škoda PickUp X X 11.04|13:35
2. 147 ŠRÁMEK Jakub A CZ flag JSR Motorsport E1-2000 Alfa Romeo 147 SP X X 11.04|13:40
3. 161 EDER Roland A AT flag Erich Eder E1-2000 VW Scirocco X X 11.04|13:04
4. 165 EDER Erich A AT flag Erich Eder E1-2000 VW 2000 X X 11.04|13:05
5. 195 LOUBAL Lubomír A CZ flag Tužka Racing E1-2000 VW Golf 4TDi DSG X X 11.04|19:13
104 BURDA David A CZ flag GOODAL E1-2000 Škoda PickUp - - 11.04|14:37
145 MATULA Michal A CZ flag Matula motorsport E1-2000 Honda S2000 - - 11.04|16:33
212 NEMĚC Zdeněk A CZ flag NC POWER E1-2000 Škoda Fabia Kit Car - - 11.04|16:27
266 DIVIŠOVÁ Alexandra D A CZ flag Pfeifermotrosport E1-2000 Škoda Octavia - - 11.04|13:06
1. 2 KOMÁREK David A CZ flag KRTZ motorsport-KOMVET racing E1-3000/2WD McF1 Evo Komvet X X 11.04|12:21
2. 102 KAWULOK Jiří A CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-3000/2WD BMW E30 X X 11.04|17:51
3. 156 VÁŇA Jan A CZ flag Alfa Romeo Luigi Team E1-3000/2WD Alfa Romeo Luigi Team X X 12.04|06:37
188 SALLOUM Jiri A CZ flag Haviger motors E1-3000/2WD BMW E30 - - 11.04|22:21
7 RYBNÍČEK Marek A CZ flag Liqui Moly Racing Team E1+3000/2WD KTM X-BOW GTX - - 12.04|12:38
106 KALÁB Lubomír A CZ flag Lemurs E1+3000/2WD BMW M3 e36 - - 11.04|20:15
122 DOBRÝ Petr A CZ flag MetalBend E1+3000/2WD BMW Compact - - 12.04|05:47
1. 8 FILLOVÁ Kristýna D A CZ flag KRTZ motorsport-KOMVET racing E1+2000/4WD Mitsubishi Evo Komvet X X 11.04|13:42
2. 100 PAILER Felix A AT flag SKI Modřice / Mad Racing Power E1+2000/4WD Lancia Delta Integrale X X 11.04|13:02
3. 118 BOBEK Milan A CZ flag MB racing team E1+2000/4WD Mitsubishi Lancer WRC 05 X X 11.04|13:04
4. 203 ČERVENÝ Lukáš A CZ flag Červený motorsport E1+2000/4WD Škoda Fabia 2,0t X X 11.04|12:33
5. 214 BLAŽEK Roman A CZ flag Oliver Motorsport E1+2000/4WD Mitsubishi Oliver Motorsport X X 11.04|18:55
6. 226 MOTÁLEK Milan A CZ flag Komvet Racing E1+2000/4WD Mitsubishi Evo 5 X X 11.04|14:22
119 ŠTELC Lukáš A CZ flag KOTOUČ Gearboxes E1+2000/4WD Mitsubishi Evolution - - 11.04|13:09
171 KOŽMÍN Martin A CZ flag Auto Kožmín E1+2000/4WD Škoda Fabia - - 13.04|14:22
1. 404 TEYSCHL Otakar A CZ flag OTRacing HA1-1400 Mini Mk 3 Walter X X 11.04|12:01
2. 469 NOVÁČEK Miloš A CZ flag MN Japan racing HA1-1400 Honda Civic 4g X X 11.04|12:20
3. 484 ZELENÝ Milan A CZ flag HIstoric Racing Club Jihlava HA1-1400 Škoda 130LR X X 11.04|16:02
4. 488 STRNAD Lukáš A CZ flag Hostr racing team HA1-1400 Škoda 130 LR X X 11.04|15:18
5. 434 KRUŽÍK Josef A CZ flag Historic Racing Club Jihlava HA1-1400 Škoda 130LR - X 11.04|16:12
428 ŤAHÚR Ondřej B CZ flag Martínkovice motors team HA1-1400 Škoda Favorit - - 11.04|21:18
1. 413 ŠVÁB Jakub A CZ flag HL Motorsport HA1-2000 Opel Astra GSI X X 11.04|20:28
2. 422 POLEHLA Michal A CZ flag Osaka racing HA1-2000 Honda Ee9 Civic X X 11.04|12:06
3. 424 KAŠÁK Michal A CZ flag Automotoklub Vrbno v AČR HA1-2000 Opel Astra X X 11.04|12:15
4. 432 ŠPLÍCHAL David A CZ flag garage flora HA1-2000 VW Golf gti X X 11.04|17:54
5. 445 ŠVÁB Kamil A CZ flag HL Motorsport HA1-2000 Opel Astra GSI X X 11.04|20:27
6. 451 VLASÁKOVÁ Vendula D Jr A CZ flag Gt2 HA1-2000 Renault Clio X X 11.04|16:08
7. 463 ŠPUNDA Petr A CZ flag PŠ Autosport HA1-2000 Ford Escort RS 2000 X X 11.04|15:35
8. 466 KARPÍŠEK Tomáš A CZ flag HRT racing team HA1-2000 Volkswagen Scirocco mk2 X X 11.04|13:14
9. 470 FURIŠ Karel A CZ flag Alcore Motorsport HA1-2000 Peugeot 205 GTI X X 11.04|13:08
10. 471 TOUŠEK Petr A CZ flag BMW Motorsport HA1-2000 BMW E30 M3 X X 11.04|19:53
11. 496 KRÁLÍK Lukáš A CZ flag HRT racing team HA1-2000 VW Golf mk2 GTI X X 11.04|12:10
405 ŠVÁB Petr A CZ flag Hl motorsport HA1-2000 Opel Astra F EVO 2 - - 11.04|20:55
12. 441 KRÁTKÝ Jan A CZ flag GMS Racing Team HA1-2000 Fiat Ritmo 130Tc Abarth X L+1 12.04|19:05:34
444 BOŘIL Lukáš A CZ flag Osaka Racing HA1-2000 Honda Crx - - 11.04|12:02
485 HAVIGER Petr A CZ flag Haviger motors HA1-2000 Renault Clio - - 11.04|19:13
494 BENŠ Radim A CZ flag Tužka Racing HA1-2000 Volkswagen Corrado - - 12.04|15:17
409 DORINSKÝ Lukas B CZ flag HRT racing team HA1-2000 VW golf mk2 - - 12.04|11:21
1. 403 HAIDN Franz A AT flag MSC Mühlbach HA1+2000 BMW E30 325ix X X 11.04|15:46
2. 411 ŽÁČEK Petr A CZ flag LEGENDY HA1+2000 Audi Sport Quattro S1 X X 11.04|16:32
3. 442 VIČAR Milan A CZ flag GMS Racing Team HA1+2000 BMW M3 E30 X X 12.04|19:04
4. 450 HOMOLA Tomáš A CZ flag SPZ-Vysočina HA1+2000 BMW E30 X X 11.04|18:55
1. 501 MESÁROŠ Ján A SK flag MEŠI HA1-K-1300 Škoda 120S X X 11.04|18:23
2. 508 KLEVETA Pavel A CZ flag Historik HA1-K-1300 Renault 8 Gordini X X 11.04|18:44
3. 511 KIML Jiří A CZ flag Auto Classic Club Brno HA1-K-1300 Škoda 120 LS X X 11.04|19:04
4. 539 FAKTOR Vladimír A SK flag F-2 HA1-K-1300 Škoda 120S X X 11.04|18:12
1. 514 ZÖCHLING Manfred A AT flag Zöchling Motorsport HA1-K-1600 Vw Golf 1 Gti Typ 17 GTi X X 11.04|23:47
2. 520 SCHÜTZ Thomas A AT flag Team Schütz HA1-K-1600 Renault 5 Alpine X X 12.04|09:50
1. 85 ŠÁLEK Jan A CZ flag Alcore Motorsport HA2/ZST - 1600 Estonia 21 X X 11.04|19:04
1. 80 KOSTELECKÝ Radek A CZ flag Kosťa Motor HA2 Ford Van Diemen X X 11.04|18:22
2. 90 OSLADIL Jan A CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK HA2 Spider MTX 2-03 X X 11.04|19:03
3. 97 ČADEK Luboš A CZ flag Auto přívěsy Čadek HA2 Metalex Delta 2 X X 11.04|16:07
1. 4 NOVICKÝ Michal A CZ flag REC Group E2/SC-2000 Ligier JS49 Honda X X 11.04|12:20
1. 1 ŠPALEK Jiří A CZ flag Komvet Racing E2/SC+2000 Norma M20F EVO Komvet X X 11.04|13:49
1. 11 FERSTL Christian A AT flag SKI Modřice / Mad Racing Power E2/SS-2000 F - Tatuus Master X X 11.04|13:01
2. 12 FERSTL Sigrid D A AT flag SKI Modřice / Mad Racing Power E2/SS-2000 F - Tatuus Master X X 11.04|13:01
3. 17 ŠPAČEK Zdeněk A CZ flag Špaček E2/SS-2000 Formule Ford Mygale X X 11.04|20:15
4. 21 OSLADIL Jan snr. A CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2/SS-2000 Formule Tatus Renault X X 11.04|19:04
5. 35 KOŠŤÁL Martin A CZ flag Pfeifer Motorsport E2/SS-2000 Formula Renault 2.0 X X 11.04|13:32
1. 84 RENIERS Radim A CZ flag Kemo Racing E2/SCB Kartcross Honda 600rr L+2 - 17.04|19:23:59
2. 86 HAMRLE Marek A CZ flag ML RACING E2/SCB Kart Honda600 X - 11.04|17:28
3. 89 HAMRLE Lukáš A CZ flag ML RACING E2/SCB Kart Honda600 - X 11.04|17:30