Zoznam registrovaných pretekárov série
"Mezinárodní mistrovství
závodů automobilů do vrchu
LIQUI MOLY Maverick Hill Climb Czech 2024"
.

Celkový počet registrovaných pretekárov: 274 (14. 7. 2024 5:50:42).


Titulární partner Generální partner Hlavní partneři
# Št. č. Pretekár Pr. Štát Team Trieda Automobil Registrácia
1. 251 VLASÁKOVÁ Vendula D Jr B CZ flag Gt2 Motorsport E1-2000 Škoda Felicia 05.02.24 18:37
2. 253 NEDUCHAL Matěj Jr B CZ flag Automotosport Neduchal E1-1600 Škoda 130 R/H 05.02.24 19:55
3. 265 MITANEK Matyas Jr B CZ flag DKP Racing E1-1600 Opel Adam CUP 21.03.24 18:09
4. 302 TAUTSCHER Michael Jr A AT flag Zenz Motorsport S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo IX 05.02.24 18:26
5. 303 KEPEŇ Maxmilián Jr B CZ flag Rmk motorsport S1-1600 Citroen Saxo vts 05.02.24 19:19
6. 377 PRINC David Jr B CZ flag Japan racing S1-1600 Honda Crx 2g 05.02.24 18:05
7. 387 GRÜNEROVÁ Nicol D Jr A CZ flag Grüner Motorsport S1-1600 Ford Fiesta 05.02.24 19:54
8. 404 RYBNÍČKOVÁ Alice D Jr A CZ flag AP Rybníček HA1-1400 Škoda Favorit 05.02.24 18:05
9. 420 MUŠITZ Viliam Jr B SK flag Xline team HA1+2000 Mercedes Benz 190e 14.02.24 18:48
10. 474 PUKL David Jr B CZ flag DP Motorsport HA1-1400 Suzuki Swift GTI Mk2 16.03.24 15:37
1. 1 TÜRK Petr A CZ flag TR Motosport CHEMWORK S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer EVO IX 05.02.24 18:19
2. 2 ŠPALEK Jiří A CZ flag Eurovrak racing team E2/SC+2000 Norma M20F 12.02.24 21:26
3. 3 VÁVRA Petr A CZ flag RTM Motorsport S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo 8 05.02.24 21:10
4. 4 ŽÁČEK Petr A CZ flag LEGENDY HA1+2000 Audi Sport Quattro S1 05.02.24 20:03
5. 5 KREJČÍ Filip A CZ flag HOKRmotors Racing S1+2000/4WD Subaru Impreza Type RA 05.02.24 20:12
6. 6 MELŠA Michal A CZ flag LOTUS Racing E2/SS-2000 Lotus Opel 11.02.24 20:24
7. 7 EDER Roland A AT flag Erich Eder E1-2000 VW Scirocco 23.02.24 11:01
8. 8 FILLOVÁ Kristýna D C CZ flag KRTZ Motorsport-Komvet Racing E1+2000/4WD Mitsubishi Evo 9 21.06.24 20:42
9. 9 FERSTL Christian A AT flag SKI Modřice / Ferstl Motorsport E2/SS-2000 F-Tatuus Master 05.02.24 18:23
10. 10 KOLBÁBEK Radek A CZ flag LRT - Profiperformance E1+2000/4WD Ford Sierra 4000 05.02.24 18:02
11. 11 FERSTL Sigrid D A AT flag SKI Modřice / Ferstl Motorsport E2/SS-2000 F-Tatuus Master 05.02.24 18:27
12. 12 STRÁNSKÁ Zuzana D B CZ flag Zuzana E2/SS-1600 Formule Easter 06.02.24 18:44
13. 14 HLAVINKA Josef B CZ flag Motorsport Hlavinka E2/SS-2000 Honda Ligier JS 49 29.02.24 17:23
14. 15 WALDY JUN. Hermann B AT flag MSC Rottenegg E2/SS-2000 Tatuus Master 03.03.24 16:32
15. 16 SUROWKA Jaroslav C CZ flag Js racing z.s. E2/SC-2000 Norma M20 11.04.24 18:22
16. 17 GYÖRGY Petr B CZ flag Advantage Motorsport E2/SC-1600 Gloria B5 11.02.24 22:56
17. 18 KRÁČMAR Zdeněk B CZ flag Kráčmar Mororsport E2/SC-1600 Demon Car 1000 cm 22.02.24 18:22
18. 20 AMANN Peter B AT flag Peter Amann E2/SC-2000 Osella PA30/2000 15.03.24 20:28
19. 21 OSLADIL Jan B CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2/SS-2000 Formule Tatus Renault 05.02.24 18:06
20. 22 NECKÁŘ Libor B CZ flag Lander Racing Team E2/SS+2000 Tatuus Master LNR 380 29.02.24 18:37
21. 23 ŠPAČEK Zdeněk A CZ flag Špaček E2/SS-2000 Formule Ford Mygale 05.02.24 18:58
22. 27 VÁCLAVÍČEK Jaroslav B CZ flag Václavíček E2/SC-1600 Radical Sr3 14.03.24 20:12
23. 29 ŠPAČKOVÁ Jana D A CZ flag Špaček E2/SS-2000 Formule Ford Mygale 06.02.24 10:15
24. 33 CHYTIL Ondřej B CZ flag Chytil Motorsport E2/SS-2000 Martini F2 29.02.24 15:29
25. 34 FAUSTINI Robin B CH flag Team Petit E2/SC+2000 Nova NP 01-2 Turbo 25.03.24 18:37
26. 36 NOVÁK Marek B CZ flag MN Racing Team E2/SS-1600 Gloria C8F EVO 05.02.24 19:26
27. 37 PETIT Sébastien B FR flag TEAM PETIT E2/SC+2000 Osella PA30 27.02.24 13:09
28. 38 KOPEČEK Jiří B CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2/SS-2000 Opel Lotus 2.0 01.03.24 09:16
29. 41 HROUDNÝ Stanislav C CZ flag JS racing z.s. E2/SS-1600 MTX Faster 11.04.24 18:42
30. 42 LAMPERT Christoph B AT flag Lampert E2/SC-2000 Nova Proto 01 Nova Proto 01 28.02.24 14:21
31. 43 BODENMUELLER Michael B DE flag Bodenmueller E2/SC-2000 Norma M20 FC LRM 05.03.24 20:42
32. 44 PETIT Axel B FR flag TEAM PETIT E2/SC-1600 Osella PA21JRB 27.02.24 13:14
33. 46 TRNKA Petr B CZ flag Trnka Racing Team E2/SC+2000 Norma M20FC - Mugen 19.03.24 23:25
34. 47 GRUNDOVA Nela D B FR flag TEAM PETIT E2/SC-1600 Osella PA21JRB 27.02.24 13:17
35. 66 RUTTER Christian B AT flag Rutter E2/SC-2000 Prc S4 Honda 1993 cm 10.02.24 20:51
36. 67 STANKOVIC Vladimir B SI flag AMD Zvezda E2/SC-2000 Osella PA21 EVO 07.03.24 09:24
37. 69 ŠIMEK Jakub C CZ flag Šimek racing E2/SC-1600 Radical Ps 11.04.24 17:47
38. 70 SYTAŘ Jakub B CZ flag SIGMA Motorsport E2/SCB Sigma WR 20.03.24 08:55
39. 73 CHUDOBA Zdenek B CZ flag Powertti E2/SC-2000 Norma M 20 F 19.03.24 11:38
40. 77 ČERMÁK Josef B CZ flag PCD racing Zbraslav E2/SC+2000 Osella PA20S 08.02.24 22:10
41. 80 KOSTELECKÝ Radek B CZ flag Kosťa Motorsport HA2 Ford Van diemen 07.02.24 20:06
42. 82 MARČÁK Pavel B CZ flag HA2/ZST - 1600 MTX 1-03 05.02.24 18:08
43. 84 SZEWCZYK Tomasz B PL flag Silesia Racing HA2/ZST - 1600 Promot III 07.02.24 10:47
44. 86 HAMRLE Marek B CZ flag ML Racing E2/SCB Kart Yamaha MT 09 19.02.24 09:18
45. 87 BUCHAR Jaroslav B CZ flag SBM Motorsport E2/SCB Kart 26.02.24 16:55
46. 88 KOPEČEK Pavel B CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK HA2/ZST - 1600 Formule Mtx 1-02 01.03.24 09:11
47. 89 HAMRLE Lukáš B CZ flag ML RACING E2/SCB Kart Yamaha MT09 18.02.24 23:19
48. 90 OSLADIL Jan B CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK HA2 Spider MTX 2-03 05.02.24 18:09
49. 91 OSLADIL Jan B CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK HA2/ZST - 1600 Formule Skoda MTX 1-05 05.02.24 18:12
50. 95 TYKAL Petr A CZ flag SKI Modřice / Ferstl Motorsport HA2/ZST - 1600 MTX 1-03 21.02.24 08:32
51. 99 ČADEK Luboš B CZ flag autopřívěsy čadek HA2 Reynard 88SC 05.02.24 20:11
52. 100 PAILER Felix A AT flag SKI Modřice / Ferstl Motorsport E1+2000/4WD Lancia Delta Integrale 05.02.24 18:07
53. 101 ŠIMEČEK Radovan A CZ flag ISODRINKY E1-2000 Peugeot 206i 05.02.24 19:10
54. 102 SMUTNY Jan B CZ flag Náměšť E1-1600 Peugeot 106 07.03.24 21:38
55. 103 LIPIČKA Jan A CZ flag Motorsport E1-2000 BMW E30 M42 05.02.24 19:09
56. 104 ULMAN Pavel C CZ flag ZRT motorsport Ulman E1+3000/2WD BMW M3 E36 19.06.24 00:13
57. 105 KOŠEK Tomáš B CZ flag Traktorka E1+2000/4WD Mitsubishi EVO 6 05.02.24 20:28
58. 106 KOLČAVA Radek B CZ flag AUTO-KORA E1+3000/2WD Volkswagen GOLF GTI 05.02.24 18:01
59. 107 TAUS Reinhold C AT flag 4Turbo motorsport E1+2000/4WD Subaru P4Turbo 25.05.24 13:07
60. 108 KOZAR Yevhen B CZ flag MotorSport Kozar E1-3000/2WD Renault Megan RS 13.03.24 18:16
61. 109 JAROSLAV Daněk B CZ flag MotorSport Kozar E1-3000/2WD Renault Megan RS 13.03.24 18:34
62. 110 MAIER Helmut A DE flag H+R Spezialfedern E1-1600 VW Spies-Golf 05.02.24 18:02
63. 111 RŮŽIČKA Marti B CZ flag ECCE HOMO Team E1+2000/4WD Škoda Fabia S2000 06.02.24 12:49
64. 112 COUFAL Jiří B CZ flag - E1-1600 Fiat Cinquecento 10.02.24 21:40
65. 113 MALEŇÁK Dušan B CZ flag DVDV Racing Team E1-1600 Škoda 130 LR/H 05.02.24 18:42
66. 114 VEČERKA Tomaš B CZ flag Kotouč Gearboxes Race Team E1+2000/4WD Mitsubishi Evolution 9 26.03.24 14:54
67. 115 VOJÁČEK Lukáš B CZ flag Ennoble racing team E1-3000/2WD Škoda Octávia RS 05.03.24 13:36
68. 117 KEŇO Petr A CZ flag PK racing team E1-1150 Fiat Cinguecento 06.02.24 17:38
69. 118 BOBEK JUN. Milan B CZ flag MB Racing E1+2000/4WD Mitsubishi Lancer WRC 05 05.02.24 18:05
70. 119 STEJSKAL Bronislav B CZ flag BS SPORT E1-1600 Škoda Felicia Kit-Car 07.02.24 15:08
71. 120 KURBEL Pavol B SK flag Kovomk racing team E1-1400 Škoda 120L 06.02.24 18:00
72. 121 SLOVÁČEK Michal A CZ flag LRT-Slomak E1+3000/2WD Toyota LRT-Slomak 16.02.24 16:49
73. 122 MIČÁNEK Jiří B CZ flag Micanek Motorsport pwd by Buggyra E1+3000/2WD Lamborghini Huracan 23.02.24 00:01
74. 123 LAVICKÝ Jakub B CZ flag Auto Eurodiesel E1-1400 Fiat 126 05.02.24 19:18
75. 124 ČUDEN Matevž B SI flag Amk atom E1+3000/2WD Porsche Gt3 07.03.24 09:44
76. 125 KURBEL Michal B SK flag KOVOMK RACING TEAM E1-1400 Škoda 125L 06.02.24 18:02
77. 126 BOKŮVKA Martin B CZ flag Bokmen E1-3000/2WD BMW E30 05.02.24 22:36
78. 128 PAŠEK Marcel B CZ flag - E1+3000/2WD BMW E30 22.03.24 04:32
79. 129 KOČIŘÍK David B CZ flag Kočiřík Motorsport E1-1400 Škoda Rapid 136 05.02.24 18:05
80. 130 HANZAL Martin A CZ flag MH motorsport E1-1400 Škoda 130H 05.02.24 18:02
81. 131 MATIAS Milan B SK flag ARMOLAN.sk E1-2000 VW GOLF TDI 21.02.24 14:39
82. 133 ANDRÁS František B SK flag ARMOLAN.sk E1-3000/2WD Mazda RX7 06.02.24 09:17
83. 134 ŽÁK Josef B CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v UAMK E1-1600 Škoda Š100 08.02.24 11:04
84. 135 FIALA Jan B CZ flag Ennoble racing team E1-3000/2WD Škoda Octávia RS 05.03.24 14:08
85. 136 HROMÁDKO Jaroslav B CZ flag JP Motorsport E1-1400 Suzuki Swift Gti Evo2 22.02.24 11:54
86. 138 POPOV Georgi C CZ flag POPOV RACING TEAM E1-1600 Škoda FELICIA PICK-UP FREE 14.04.24 19:09
87. 139 MÁLEK Dan B CZ flag VPKmotors E1-1600 Škoda Fabia Mk3 12.02.24 16:00
88. 140 EDER Erich A AT flag Erich Eder E1-2000 VW 2000 23.02.24 10:55
89. 141 HRABČÍK Milan A CZ flag Notor Motor racing team E1+3000/2WD Peugeot 406 coupe 05.02.24 19:13
90. 144 PROUZOVÁ Olivie D B CZ flag RTM Motorsport E1-1400 Suzuki Swift 05.02.24 21:14
91. 145 MATULA Michal B CZ flag Matula motorsport E1-2000 Honda S2000 05.02.24 18:05
92. 147 ŠRÁMEK Jakub B CZ flag JSR Motorsport E1-2000 Alfa Romeo 147 SP 04.03.24 14:32
93. 150 MACEK Vojtěch A CZ flag Advantage Motorsport Bruntál E1-1600 Škoda 110 R 05.02.24 19:01
94. 151 ŠUSTR Miloslav A CZ flag Alcore Motorsport E1-1600 Škoda Favorit 05.02.24 18:58
95. 153 KOČIŘÍK Jindřich B CZ flag Kočiřík Motorsport E1-1400 Škoda Rapid 136 05.02.24 18:08
96. 154 JIRAS Pavel B CZ flag Autosport Řeporyje E1-1400 Škoda 120 LS 05.02.24 20:32
97. 155 DUCHOŇ Oldřich B CZ flag ADRT E1-3000/2WD BMW 325 coupe 05.02.24 18:04
98. 156 HRADIL Vladimír B CZ flag Hradil.V E1-1400 Škoda 110R 06.02.24 16:54
99. 157 KMÍNEK Zdeněk B CZ flag LIQUI MOLY E1+3000/2WD Lamborghini Gallardo GT 3 05.02.24 22:49
100. 158 PRUSEK Erich C CZ flag ep racing E1-1600 Honda civic 06.07.24 18:48
101. 159 JERMAN Martin B CZ flag Liqui Moly Racing Team E1+3000/2WD Lamborghini Huracan GT3 15.02.24 10:47
102. 160 PLEVA Martin B CZ flag AMK Vrbno pod Pradědem E1-1400 Škoda 100 05.02.24 19:05
103. 161 JEŽEEK Radim B CZ flag Radim Ježek E1-1600 Škoda Felicia 25.02.24 14:15
104. 164 FRIC Jakub B CZ flag FH racing E1-1150 Fiat 127 05.02.24 18:17
105. 166 VOJÁČEK Petr B CZ flag Ennoble racing team E1-3000/2WD Škoda Octávia RS 05.03.24 14:12
106. 167 NEPLECH Ondřej B CZ flag N Racing team E1-1400 Suzuki Swift 05.02.24 18:02
107. 170 SCHAGERL Karl B AT flag Schagerl Motorsport E1+2000/4WD VW Golf Rallye 04.04.24 15:26
108. 171 RENIERS Radim C CZ flag VR speed deamons E1-1600 Citroen C2 28.04.24 12:58
109. 173 ŠRAHŮLEK Petr B CZ flag JP motorsport E1-1400 Škoda 130RS Evo1 10.02.24 13:26
110. 174 BOTTÁN Marek B SK flag MB Motorsport E1-1600 Škoda Felicia Kit Car 09.02.24 20:52
111. 176 KUBA Filip C CZ flag UB Racing Team E1+2000/4WD Subaru Impreza Sti 15.05.24 16:24
112. 177 GRÜNER František B CZ flag Grüner Motorsport E1+3000/2WD BMW 340i e30 05.03.24 13:42
113. 179 TOMÁŠEK Petr B CZ flag Golemův TEAM E1+2000/4WD Subaru Enterprise 05.02.24 18:01
114. 180 FELCMAN David C CZ flag GMS E1-3000/2WD BMW 130i 20.05.24 22:56
115. 181 PŘENOSIL Miroslav B CZ flag LPGpower E1-1400 Škoda 130 RS 05.02.24 20:08
116. 188 STEJSKAL Martin B CZ flag Mates racing E1-2000 Škoda Fabia rs 05.02.24 18:04
117. 190 HEMERKA Michal C CZ flag MH Racing Team E1-2000 Audi A3 11.04.24 16:48
118. 191 BERKA Zdeněk B CZ flag Ennoble racing team E1-3000/2WD Škoda Octávia RS 05.03.24 14:18
119. 194 CHYTIL Jiři B CZ flag Mates racing E1+3000/2WD BMW E30 05.02.24 19:40
120. 195 LOUBAL Lubomir B CZ flag Tužka Racing E1-2000 VW Golf 4 TDi DSG 05.02.24 19:01
121. 199 KREJČÍ Bohuslav B CZ flag KR pro Škoda historik E1-1600 Škoda Rapid 130 RH 05.02.24 18:04
122. 200 VÁŇA Jan A CZ flag Alfa Romeo Luigi Team E1-3000/2WD Alfa Romeo 156 3,0 V6 07.02.24 22:03
123. 201 ZOUFALÝ Karel B CZ flag ECCE HOMO Team E1-1600 Škoda Škoda Pick-up frestyle 06.02.24 07:31
124. 202 HORNYCH Pavel B CZ flag Con-wall racing team E1+2000/4WD Škoda Atom wrc 03.03.24 19:47
125. 206 PODMAJERSKY Vladimir A SK flag Motorsport klub VP E1-2000 Peugeot 206 RC 05.02.24 19:19
126. 210 NEŠPOR Radoslav C CZ flag Nera Hořovice E1+3000/2WD Porsche 997 GT3 Rally 28.04.24 10:03
127. 211 RENE Warmuth B AT flag MSC-Mühlbach E1+3000/2WD Cupra Leon TCR 28.03.24 07:34
128. 212 MEIXNER Richard B CZ flag KV motorsport E1+2000/4WD Mitsubishi WRC 05 09.03.24 19:27
129. 214 BLAŽEK Roman B CZ flag Oliver Motorsport E1+2000/4WD Mitsubishi Oliver Motorsport 05.02.24 20:20
130. 216 ČERVENÝ Lukáš B CZ flag Červený motorsport E1+2000/4WD Škoda Fabia RX mk1 26.02.24 21:13
131. 218 KOPIŠTĚ Jaroslav B CZ flag Hobby racing team Kutná Hora E1-1600 Škoda 120 S Rallye 12.02.24 08:45
132. 220 GRYGAR Kamil B CZ flag MinisportCZ E1-2000 Renault Megane 06.02.24 19:47
133. 222 HRUBÝ Milan A CZ flag Racing555 E1+3000/2WD Chevrolet CORVETTE 05.02.24 18:02
134. 223 KOŘÍNKOVÁ Elisabeta D B CZ flag MINISPORT.cz E1-1400 Mini Cooper 05.02.24 18:01
135. 225 SVATOŠ Petr C CZ flag LokoworX racing E1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo VIII 30.06.24 10:05
136. 227 BORKOVEC David C CZ flag B@B Motorsport E1-2000 Fabia Tdi 05.06.24 21:36
137. 230 KRAMPOTA Ivo C CZ flag Krampota E1+3000/2WD BMW M3 E36 08.07.24 18:47
138. 232 KERATA Štefan B SK flag Sám sebe sám E1-2000 Seat Leon 21.02.24 19:46
139. 233 SIKORA Miroslav A CZ flag R.D.L. servis E1-1600 Škoda Felicia 05.02.24 18:05
140. 240 VOLENA Jiří A CZ flag JK Motorsport E1-1400 Škoda Felicie kit car 05.02.24 18:17
141. 241 SCHEUBECK Manfred A DE flag PS Racing E1+3000/2WD VW Scirocco 06.02.24 20:08
142. 242 PRINZING Nicole D B DE flag PS Racing E1+3000/2WD Audi TT 07.02.24 09:06
143. 244 FILIPÍN Jiří B CZ flag Tužka Racing E1-1400 Suzuki Swift GTi 05.02.24 19:24
144. 246 JANSA Tomáš B CZ flag Patera Motorsport E1-1150 VW Lupo 05.02.24 18:02
145. 250 HORNÍČEK Filip B CZ flag Tužka Racing E1-1400 Škoda Felicia Kit Car 05.02.24 18:02
146. 252 MAGULA Marek B SK flag NRG Team E1-1400 Skoda 130 26.02.24 14:10
147. 255 ZIMA Petr A CZ flag RTM Motorsport E1-1400 Fiat Cinquecento 05.02.24 18:26
148. 256 HEJL Vladimír B CZ flag Alcore Mororsport E1-2000 Škoda Octavia CUP 21.03.24 22:24
149. 257 SVOBODA Jiří B CZ flag Gt2 motorsport E1-1600 Škoda Felicia Kit car 07.02.24 15:53
150. 262 NĚMEC Zdeněk B CZ flag NC POWER E1-1600 Škoda Fabia 29.03.24 18:56
151. 264 TURIČÍK Ondřej A CZ flag Turičík motorsport E1-1600 Peugeot 206 05.02.24 18:02
152. 270 DOBEŠ Václav B CZ flag V.D.Racing E1-1400 Škoda Favorit 05.02.24 18:12
153. 272 ČERVENKA Roman B CZ flag Ennoble racing team E1-3000/2WD Škoda Octávia RS 05.03.24 14:25
154. 276 ŠPILKA Michal C CZ flag MetalBend motorsport E1-2000 Škoda Octavia Cup 09.07.24 19:44
155. 277 SOUČEK Jan B CZ flag JS racing TEAM E1-2000 Ford Focus Nr.2 10.02.24 22:08
156. 286 PETR Martin B CZ flag PETR Motorsport E1+2000/4WD VW Golf IV 2.8v6 Turbo 06.02.24 20:20
157. 287 PETR Tomáš B CZ flag PETR Motorsport E1+2000/4WD Audi S3 06.02.24 20:31
158. 288 KOVÁŘ Roman B CZ flag Quick motorsport E1+3000/2WD Mercedes 190 05.02.24 18:51
159. 289 ZOUFALÁ Martina D B CZ flag AMK Ecce Homo v ÚAMK E1-1600 Škoda Felicia 11.02.24 16:39
160. 290 NASTOUPIL Lukáš B CZ flag P.N.T.H. E1-1600 Honda CRX 13.03.24 22:36
161. 296 KELLER Lukáš B CZ flag LKMotorsport E1+2000/4WD Mitsubishi Evo IX 04.04.24 22:27
162. 299 ROLL Michal B CZ flag RMLRACING E1+3000/2WD Porsche GT3 CUP 09.02.24 08:34
163. 300 GRÜNWALD Radek B CZ flag AR Racing S1-2000 Škoda Fabia 05.02.24 18:03
164. 301 KAŠPAR Vilem A CZ flag VPKmotors S1-2000 Škoda Fabia RS 05.02.24 18:05
165. 305 DVOŘÁK Karel C CZ flag Auto Kříž Racing S1-1600 Citroen C2 03.07.24 21:01
166. 310 JANOUCH Miroslav B CZ flag Con-wall racing team S1-1600 Škoda LR130 17.03.24 13:17
167. 311 MEIXNER Richard B CZ flag kv motor team S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo 8 05.04.24 21:32
168. 312 MATUŠ Pavel B CZ flag automavel motorsport S1-1600 Ford Fiesta 11.02.24 14:28
169. 313 VANĚREK Roman A CZ flag Cistevozy racing S1-2000 Skoda Fabia 05.02.24 18:12
170. 314 WINKLER Martin C CZ flag Rocket team S1+2000/2WD Nissan 200sx 05.07.24 17:17
171. 320 SCHÜTZ Stefan A AT flag Team Schütz S1-2000 Seat Leon TDI 05.02.24 20:14
172. 321 HERALECKÝ Lukáš A CZ flag Hery garage S1-1600 Honda Civic ek4 05.02.24 18:01
173. 322 HOUSKA Radek B CZ flag SPZ-Vysočina S1+2000/2WD Audi TT 06.02.24 09:18
174. 323 KAZDOVÁ Jana D B CZ flag Dohnal Motorsport S1-1600 Citroen C2 vts 05.02.24 18:07
175. 325 KRYBUS Michal B CZ flag Bokman S1+2000/2WD BMW 135i 27.03.24 19:23
176. 328 PAPOUŠEK Jiří B CZ flag PBmotorsport S1-2000 Mazda 3 18.02.24 17:20
177. 329 JANUSCHKOWETZ Hans B AT flag PANKL RACING S1+2000/4WD Mitsubishi LANCER EVO 9 04.03.24 15:26
178. 330 KOPECKÁ Aneta D B CZ flag AR Racing S1-2000 Škoda Fabia 05.02.24 18:01
179. 331 DOHNAL Josef B CZ flag Dohnal Motorsport S1-1600 Citroen C2 vts 05.02.24 18:02
180. 332 BORKOVEC Jiří B CZ flag Borky Racing S1+2000/2WD Skoda Octavia RS 05.02.24 19:09
181. 333 NOVÁČEK Miloš A CZ flag MN Japan racing S1-1600 Honda Civic vti 05.02.24 18:01
182. 340 MUSSBACHER Andreas B AT flag Zenz Motorsport S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer EVO VII 04.03.24 17:42
183. 345 GRUNTORÁD František A CZ flag Náměšť nad Oslavou S1+2000/2WD Škoda Octavia RS 05.02.24 18:00
184. 346 VALLA Jri B CZ flag Valla S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer 05.02.24 18:04
185. 348 SCHWARZMAIER Dominik A AT flag Team Schütz S1-1600 VW Polo GTI 05.02.24 19:13
186. 355 BRŮŽA Tomáš A CZ flag VPKmotors S1-2000 Škoda Fabia RS 05.02.24 20:37
187. 357 SLÁDEK Lukáš C CZ flag Sladek racing team S1+2000/2WD Mini Cooper S 18.06.24 15:44
188. 358 SLÁDEK Lukáš C CZ flag Sladek racing team S1-2000 Mini Cooper S 22.05.24 17:38
189. 359 TÜRK Petr B CZ flag TR Motorsport Chemwork S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo X 05.02.24 18:18
190. 360 VAŇHA Marek B CZ flag RMLRACING S1-1600 Peugeot 106 GTI 02.03.24 08:16
191. 363 BORKOVEC David C CZ flag B@B Motorsport S1-2000 Seat Ibiza Cupra 27.05.24 23:50
192. 365 CEJNAR Pavel B CZ flag Cejny Motorsport S1-1600 Suzuki Swift gti 05.02.24 19:05
193. 369 KOLEK Jan B CZ flag Japan Racing S1-1600 Honda Civic eg 05.02.24 18:06
194. 373 HAVEL František B CZ flag Patera Motorsport S1-1600 Citroen saxo vts 05.02.24 18:01
195. 378 KAŇKA Jiří B CZ flag JK GARAGE RACING S1+2000/4WD Subaru Impreza WRX STI 05.02.24 19:59
196. 385 KUBÍN Adam B CZ flag Adam Kubín S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo IX 06.02.24 17:45
197. 388 ÁZSÓTH Ladislav A CZ flag HL motorsport S1-2000 Ford Focus 05.02.24 19:46
198. 389 ŠVÁB Petr A CZ flag HL motorsport S1-2000 Ford Focus 05.02.24 18:35
199. 393 BENŠ Radim C CZ flag B@B Motorsport S1-2000 Seat Ibiza Cupra 27.05.24 23:57
200. 397 TRNKA Zdeněk A CZ flag STK Okříšky RT - Komvet Racing S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo 6 05.02.24 18:09
201. 399 NETERDA Aleš B CZ flag AHL S1+2000/4WD Škoda Fabia 1.9 tdi 10.02.24 22:04
202. 400 VAVREČKA Michal B CZ flag Patron Racing HA1-2000 BMW 318is E36 05.02.24 18:24
203. 401 VALENTA Libor B CZ flag Autoport Řeporyje HA1-1400 Škoda 130 LR 07.02.24 16:51
204. 403 HAIDN Franz A AT flag MSC Mühlbach HA1+2000 BMW E30 325ix 05.02.24 20:46
205. 405 RYBNÍČEK Patrik A CZ flag AP Rybníček HA1-1400 Škoda Favorit 05.02.24 18:03
206. 406 JIRAS Pavel B CZ flag Autosport-Řeporyje HA1-1400 Skoda 130 RS 24.06.24 18:47
207. 408 STRNAD Lukáš A CZ flag Hostr racing team HA1-1400 Škoda 130 LR 05.02.24 18:41
208. 409 DORINSKY Lukáš B CZ flag HRT racing team HA1-2000 Volkswagen Golf 05.02.24 21:17
209. 410 BOŘIL Lukáš B CZ flag Japan racing HA1-2000 Honda CRX 13.02.24 00:31
210. 411 PÁROVSKÝ Patrik B SK flag Patres HA1-2000 Opel Kadett 01.04.24 18:14
211. 413 JASENSKI Peter C SK flag Pietro vintage racing HA1-2000 Fiat 124 spider 25.06.24 10:03
212. 414 DOMORACKY Jan B SK flag Maxoteam HA1-2000 Peuegot Peuegot 205 GTi 08.03.24 14:01
213. 417 MOSNY Milos B SK flag Maxoteam HA1-2000 Peuegot peuegot 205 GTi 08.03.24 14:09
214. 422 POLEHLA Michal A CZ flag Japan racing HA1-2000 Honda Civic EE9 05.02.24 18:03
215. 424 KAŠÁK Michal B CZ flag AMK Vrbno pod Pradědem HA1-2000 Opel Astra GSI 05.02.24 18:31
216. 425 FRODL Miroslav B CZ flag FF racing team HA1-1400 Skoda 130RS 05.02.24 21:24
217. 431 KALIŠ Miroslav B CZ flag VPK Motors HA1-1400 Skoda 110R 05.02.24 18:15
218. 432 ŠPLÍCHAL David A CZ flag Garage flora HA1-2000 VW Golf gti 05.02.24 18:03
219. 433 MELICHAR Dominik B CZ flag Domass Hospital HA1-1400 Honda Civic EF 05.02.24 18:01
220. 434 KRUŽÍK Josef C CZ flag Historic Racing Club Jihlava HA1-1400 Škoda 130LR 11.06.24 09:53
221. 440 TEYSCHL Otakar B CZ flag OTE HA1-1400 Mini Mk3 04.03.24 11:18
222. 441 PÁROVSKÝ Patrik B SK flag Patres HA1-2000 Opel Kadett 01.04.24 18:18
223. 443 NEČAS Michal B CZ flag MN-Japan racing HA1-1400 Honda Civic 4g 05.02.24 18:06
224. 444 NEČAS Michal A CZ flag MN-Japan racing HA1-1400 Honda Civic 4g 07.02.24 19:36
225. 445 ŠVÁB Kamil A CZ flag HL Motorsport HA1-2000 Opel Astra GSI 05.02.24 18:38
226. 446 ŠVÁB Petr A CZ flag HLmotorsport HA1-2000 Opel Astra Gsi 03.04.24 20:43
227. 450 HOMOLA Tomáš B CZ flag SPZ-Vysočina HA1+2000 BMW E30 05.02.24 18:10
228. 455 DUDIK Lubomír A CZ flag VW Brouk servis Olomouc HA1-2000 VW Brouk 1302 07.02.24 10:39
229. 456 ZIMOLA Jaroslav B CZ flag STK Okříšky RT HA1+2000 Citroen ZX 2.0 16V 05.02.24 18:16
230. 460 MUŠITZ Peter B SK flag Xline team HA1+2000 Mercedes Benz 190e 06.02.24 17:10
231. 461 MELICHAR Libor B CZ flag Melda HA1-2000 Peugeot Peugeot 205 05.02.24 18:38
232. 463 ŠPUNDA Petr B CZ flag PŠ Autosport HA1-2000 Ford Escort RS 2000 06.02.24 17:02
233. 464 KLEIN Jaromír B CZ flag KF Motorsport HA1-1400 Škoda 130 L/A 22.03.24 16:55
234. 470 FURIŠ Karel B CZ flag Alcore Motorsport HA1-2000 Peugeot 205 Gti 05.02.24 18:32
235. 471 TOUŠEK Petr B CZ flag BMW Motorsport HA1-2000 BMW 3 05.02.24 18:50
236. 477 HŮLEK Michal B CZ flag D.R.P. Gruppe classic HA1+2000 VW Golf G60 06.02.24 00:17
237. 484 ZELENÝ Milan B CZ flag MDS Racing Team HA1-1400 Škoda 130LR 06.02.24 20:33
238. 490 BRUCKNER René A AT flag Team Schütz HA1-2000 VW GOLF GTI 16V 05.02.24 19:19
239. 496 KRÁLÍK Lukáš B CZ flag HRT racing team HA1-2000 VW Golf GTI 16v 06.02.24 17:50
240. 498 KADLEČEK Jiří B CZ flag Jksport HA1-1400 Skoda Felicia 06.02.24 07:47
241. 499 JEDLIČKA Jiří B CZ flag Patron Racing HA1-2000 BMW 318is E36 05.02.24 18:31
242. 501 MESÁROŠ Ján A SK flag MEŠI HA1-K-1300 Škoda 120s 05.02.24 19:46
243. 502 LEODOLTER Bernd B AT flag Zenz Motorsport HA1-K-1600 Lada Vfts 23.02.24 19:24
244. 503 STRNAD Petr B CZ flag Hostr racing team HA1-K-1300 Škoda 130 RS 10.03.24 15:01
245. 505 JANSA Tomáš B CZ flag Patera Motorsport HA1-K-1600 VW Scirocco GTI 05.02.24 19:05
246. 506 RAŠKA Stanislav B CZ flag Raška racing team HA1-K-1600 VW 1.6 GTi 19.02.24 16:30
247. 508 KLEVETA Pavel B CZ flag klasik HA1-K-1300 Renault 8 gordini 26.02.24 18:29
248. 509 PAVLIČÍK Lukáš B CZ flag Raška racing team HA1-K-1600 VW 1.6 GTi 19.02.24 16:35
249. 514 ZÖCHLING Manfred A AT flag Zöchling Motorsport HA1-K-1600 Vw Golf Gti Typ 17 VW Golf GTI 12.02.24 12:59
250. 516 BUČURIČ Matej B SK flag Bučo team HA1-K-1300 Škoda 130RS 06.02.24 20:39
251. 517 MIKEŠ Jaroslav C CZ flag Bmw motorsport HA1-K+2000 BMW M3 19.06.24 17:37
252. 520 SCHÜTZ Thomas A AT flag Team Schütz HA1-K-1600 Renault 5 Alpine cup 08.02.24 13:57
253. 523 MINAŘÍK Aleš B CZ flag Aša Racing HA1-K-1300 Škoda 130L 05.02.24 20:04
254. 527 PATERA Michal B CZ flag Patera Motorsport HA1-K-1300 Fiat 127 05.02.24 18:14
255. 529 HORKÝ Richard B CZ flag Patera Motorsport HA1-K-2000 VW Scirocco GTI 07.02.24 16:08
256. 536 BUČURIČ Matej B SK flag Bučo team HA1-K-1600 Lada VFTS 06.02.24 20:44
257. 539 FAKTOR Vladimír B SK flag F-2 HA1-K-1300 Škoda 120S 05.02.24 18:20
258. 541 NEUBAUER Herbert A AT flag Historic Racing Team Austria HA1-K+2000 Lancia Delta Integrale 16V 07.03.24 14:27
259. 545 KRÁTKÝ Jan A CZ flag Motorsport Lanškroun HA1-K-2000 Fiat Ritmo 130Tc Abarth 21.02.24 19:45
260. 546 VIČAR Milan B CZ flag Motorsport Lanškroun HA1-K+2000 BMW M3 E30 21.02.24 19:34
261. 547 SEDLÁČEK Michal B CZ flag Motorsport Lanškroun HA1-K+2000 BMW M3 E30 21.02.24 19:38
262. 548 STEJSKAL Milan B CZ flag Motorsport Lanškroun HA1-K+2000 BMW M3 E30 21.02.24 19:40
263. 549 FELCMAN Zdeněk B CZ flag Motorsport Lanškroun HA1-K-2000 Fiat Ritmo 130Tc Abarth 21.02.24 19:42
264. 550 GRATZER August A AT flag MSC Mühlbach am Hochkönig HA1-K+2000 Lancia Beta Montecarlo 06.02.24 08:21

Prihláška