Zoznam registrovaných pretekárov seriálu
"Mezinárodní závody automobilů do vrchu Maverick Rescue Euro Cup 2020".

Celkový počet registrovaných pretekárov: 127 (9. 4. 2020 5:34:50).


# Št. č. Pretekár Pr. Štát Team Trieda Automobil Registrácia
1. 1 FERSTL Christian A AT flag SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C-2000 F-Tatuus Master 17.02.20 18:17
2. 2 WILHELM Philipp B DE flag MSC Rottenegg E2/C+2000 Norma M20 FC oreca 17.02.20 18:26
3. 3 MADRIAN Ferdinand A AT flag SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C+2000 Norma M20FC 18.02.20 08:17
4. 4 FERSTL Sigrid D A AT flag SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C-2000 F-Tatuus Master 17.02.20 18:23
5. 5 PETR Martin A CZ flag Petr Motorsport E1+2000/4WD VW Golf IV 2.8v6 Turbo 18.02.20 11:59
6. 6 ŽÁČEK Michal Jr A CZ flag Žáček E1+2000/2WD BMW 130i 18.02.20 08:48
7. 7 KOLBÁBEK Radek A CZ flag LRT-Profi-Performance E1+2000/4WD Ford Sierra 4000 18.02.20 19:52
8. 8 KAŠPAR Vilém B CZ flag VPKmotors S1+2000/2WD Škoda Fabia RS 23.02.20 18:12
9. 9 SLOVÁČEK Michal B CZ flag LRT-Slomak E1-2000 Honda Civic Type R 23.02.20 15:31
10. 10 ŠTELC Lukáš B CZ flag Kotouč Gearboxes S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo 17.02.20 19:48
11. 11 MOURAL Karel A CZ flag Moural Karel E2/C-2000 Ralt f3 18.02.20 21:16
12. 12 GYÖRGY Petr B CZ flag Advantage Motorsport Bruntál E2/C-1600 Formule König 26.02.20 18:00
13. 15 WALDY JR. Hermann A AT flag MSC Rottenegg E2/C-2000 Tatuus Master 03.03.20 17:17
14. 16 SCHWENDINGER Robert A AT flag PSV Wels E2/C-1600 Arcobaleno Formula Europa 18.02.20 09:41
15. 21 OSLADIL Jan B CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2/C-2000 Formule Opel Lotus 18.02.20 16:36
16. 22 NECKÁŘ Libor B CZ flag Lander Racing Team E2/C+2000 Ligier JS 53 Evo2 Turbo 04.03.20 21:14
17. 59 GAIDOŠ Miroslav B CZ flag Gaidoš E2/C-1600 Speed Car Gt 1000 R 03.03.20 12:58
18. 81 OSLADIL Jan B CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK HA2 Spider MTX 2-03 18.02.20 16:43
19. 91 OSLADIL Jan B CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK HA2/ZST - 1600 Formule Mtx 1-06 Mondial 18.02.20 16:40
20. 96 ONDREJKA Ján B SK flag JOSK Racing team HA2 Giom 01 02.03.20 21:49
21. 98 BUCHAR Jaroslav A CZ flag SBM Motorsport HA2 Reynard 85f 21.02.20 19:48
22. 99 RUTTER Christian A AT flag MSC Rottenegg HA2 PRC S2000 19.02.20 14:59
23. 100 LIPIČKA Jan B CZ flag Patera Motorsport E1-2000 BMW E30 318is 17.02.20 18:10
24. 101 BOKŮVKA Martin "Bokmen" B CZ flag Bokmen E1+2000/2WD BMW E30 17.02.20 19:48
25. 102 CICAK Viliam B SK flag Vilomotorsport E1-1600 Peugeot 106 24.02.20 22:01
26. 105 DRONG Pavel B CZ flag Pavel Drong E1-1400 Suzuki Swift GTI 26.02.20 16:17
27. 110 LEMON Petr "Bullik" B CZ flag BMW Lembull racing E1+2000/2WD BMW E30 17.02.20 18:32
28. 111 ORAVEC David "djdavis" B CZ flag Skalda Racing E1-1400 Škoda Fabia 17.02.20 18:01
29. 112 STROSZ Milan "Mike" B CZ flag Skalda Racing E1-1400 Škoda Fabia 17.02.20 18:03
30. 113 VANEREK Roman A CZ flag Cistevozy racing E1-2000 Skoda Fabia 17.02.20 18:56
31. 115 KREJČÍ Bohuslav A CZ flag KR pro Škoda historik E1-1600 Škoda Rapid 130 RH 18.02.20 08:10
32. 116 VALÁŠEK Milan A CZ flag IpRacing Team E1+2000/2WD Ginetta G50GTR 27.02.20 19:57
33. 117 KEŇO Petr B CZ flag Pk.racing team E1-1150 Fiat Cinguecento 1150 17.02.20 18:29
34. 120 KURBEL Pavol B SK flag KOVOMK E1-1400 Škoda 120L 17.02.20 20:13
35. 121 KAWULOK Jiří "Jurek" B CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1+2000/2WD BMW E30 17.02.20 21:09
36. 122 DOBRÝ Petr A CZ flag Metalbend E1+2000/2WD BMW Compact 17.02.20 18:22
37. 123 CAKL Filip "Caklbery" B CZ flag VPK motors E1-2000 Škoda Fabia 21.02.20 11:49
38. 124 KUBICA Milan B CZ flag Dolní Domaslavice E1+2000/2WD VW Gol II 02.03.20 12:00
39. 125 KURBEL Michal B SK flag KOVOMK E1-1400 Škoda 125L 17.02.20 20:21
40. 127 PATERA Michal A CZ flag Patera Motorsport E1-1400 Fiat 127 17.02.20 18:46
41. 128 VALKO Dávid "Lojzo" Jr B SK flag Valko Racing Team E1-1600 Škoda 1600 RSS 01.03.20 19:04
42. 130 EDER Erich B AT flag Erich Eder E1-2000 VW 2000 10.03.20 19:33
43. 135 KUBICA Tomáš B CZ flag Dolní Domaslavice E1+2000/2WD VW Gol II 02.03.20 12:03
44. 137 MALEŇÁK Dušan A CZ flag DVDV Racing team E1-1400 Škoda 130LR/H 19.02.20 21:20
45. 138 OHAREK Zdeněk A CZ flag PSKr E1-1400 Škoda 130rs 27.02.20 21:35
46. 139 HRABČÍK Milan B CZ flag notor motor racing team E1-2000 Fiat Punto 29.02.20 14:00
47. 140 GODOLLE Rudolf B SK flag MR racing E1-1400 Honda Civic 01.03.20 18:27
48. 141 PAILER Felix B AT flag SKI Modřice / Mad Racing Power E1+2000/4WD Lancia Delta Integrale 09.03.20 13:07
49. 142 EDER Roland B AT flag Erich Eder E1-2000 VW Scirocco 10.03.20 19:37
50. 150 MACEK Vojtěch B CZ flag Advantage Motorsport Bruntál E1-1600 Škoda 110 R 19.02.20 18:11
51. 151 ŠUSTR Miloslav B CZ flag Alcore E1-1600 Škoda Favorit 22.02.20 14:44
52. 155 DUCHOŇ Oldřich B CZ flag ADRT E1+2000/2WD BMW ADRT 18.02.20 09:37
53. 158 SLÁDEK Lukáš A CZ flag Lukas E1-2000 Peugeot 206GTI 20.02.20 19:58
54. 159 VYMĚTAL Lubomír A CZ flag LV CAR E1+2000/2WD BMW M3 E46 19.02.20 12:49
55. 160 PLEVA Martin B CZ flag AMK Vrbno pod Pradědem E1-1400 Škoda 100 19.02.20 18:22
56. 166 DIVIŠOVÁ Alexandra D B CZ flag Pfeifermotrosport E1-2000 Škoda Octavia 10.03.20 07:14
57. 169 BLAŽEK Roman A CZ flag Oliver Motorsport E1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo 02.03.20 12:31
58. 173 ŠRAHŮLEK Petr B CZ flag JP Motorsport E1-1400 Škoda JP Motorsport 20.02.20 18:13
59. 177 SEDLÁČEK Marek "Mara" B CZ flag Mrkev racing E1-1600 Honda Civic 21.02.20 20:51
60. 181 PŘENOSIL Miroslav "Mirda" A CZ flag LPGpower E1-1400 Škoda 130 RS 18.02.20 20:10
61. 182 STODOLA Petr A CZ flag Weslay racing team E1-1600 Honda CRX 19.02.20 11:57
62. 195 LOUBAL Lubomir B CZ flag Lubomír Loubal E1-2000 VW Golf 4 Tdi 27.02.20 22:20
63. 200 HRUBÝ Milan B CZ flag Kv Motor Team s.r.o. E1-1600 Škoda Fabia FR16 19.02.20 19:55
64. 202 HAVIGER Milan "Dědek" A CZ flag Haviger Motors E1-2000 Honda Type R 17.02.20 19:07
65. 206 PODMAJERSKY Vladimir B SK flag VP Racing E1-2000 Peugeot 206 RC 18.02.20 16:09
66. 210 EBERT Jakub B CZ flag EHS Motorsport E1-1600 Honda Civic 08.03.20 13:58
67. 211 PODPĚRA Zdeněk "Poppyk" B CZ flag Skalda Racing E1-1400 Honda Civic 17.02.20 19:47
68. 212 POSPÍCHAL Jakub A CZ flag Historic Racing Club Jihlava E1+2000/2WD Škoda Octavia 02.03.20 12:29
69. 218 KOPIŠTĚ Jaroslav B CZ flag Hobby racing team Kutná Hora E1-1600 Škoda 120 S Rallye 18.02.20 11:44
70. 220 TOMAN Martin B CZ flag MKT Sítotisk Tomanovi E1-1400 Škoda Felicia FST 12.03.20 08:12
71. 222 STEJSKAL Bronislav B CZ flag Czech-Pro Motorsport E1-1400 Škoda Felicia Kit-Car 17.02.20 18:03
72. 228 PATERA David B CZ flag Patera Motorsport E1-1400 Fiat 127 09.03.20 00:32
73. 233 SIKORA Miroslav B CZ flag R.D.L. Servis E1-1600 Škoda Felicia 03.03.20 12:28
74. 234 MELŠA Michal Jr A CZ flag TRT Polička E1-1600 Toyota MR2 23.02.20 20:12
75. 235 MELŠA Radek A CZ flag TRT Polička E1-1600 Toyota MR2 23.02.20 20:04
76. 242 VRÁTIL Pavel "Sebastian" B CZ flag CoraHB Historic Racing Club Jihlava E1+2000/2WD Opel Kadett Gsi 16VT 24.02.20 19:20
77. 250 HORNÍČEK Filip A CZ flag F.H. Racing E1-1400 Škoda Felicia 20.02.20 02:01
78. 259 SEDLACEK Vlastimil "Jupi" B SK flag Jupi racing E1-1600 Honda Civic 18.02.20 12:05
79. 270 DOBEŠ Václav B CZ flag V.D.Racing Team E1-1400 Škoda Favorit 20.02.20 11:46
80. 290 NASTOUPIL Lukaš Jr A CZ flag PNTH E1-1600 Honda CRX 25.02.20 18:24
81. 300 HRUBÝ Milan B CZ flag . S1+2000/2WD Chevrolet Corvette 19.02.20 19:51
82. 302 ČEPIČKA Vlastimil "Cepi" B CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK S1+2000/4WD Mitsubishi Evo X 19.02.20 14:10
83. 303 PECHANEC Ondřej Jr B CZ flag Pechanec Motorsport S1-2000 Alfa Romeo 156 19.03.20 19:45
84. 310 DOUBEK Luděk A CZ flag HaD Racing S1+2000/2WD Ford Focus ST 18.02.20 08:31
85. 312 MATUŠ Pavel B CZ flag BS Motorsport S1-1600 Ford Fiesta 17.02.20 21:34
86. 323 PECHANEC Vojta B CZ flag Pechanec Motorsport S1-2000 Peugeot 407 19.03.20 19:52
87. 332 BARTÚNEK Daniel Jr B CZ flag RT Servis Car S1-1600 Honda Civic 21.02.20 15:07
88. 333 BORKOVEC Jiri B CZ flag Namest nad Oslavou S1+2000/2WD Skoda Octavia RS 17.02.20 22:00
89. 344 GRUNTORÁD F. "Faňa" B CZ flag Náměšť nad Oslavou S1+2000/2WD Škoda Octavia RS 19.02.20 09:07
90. 345 BRŮŽA Tomáš B CZ flag VPKmotors S1-1600 Ford Fiesta 18.02.20 06:36
91. 355 KRÁLÍK Adam Jr B CZ flag Králíkteam S1-1600 Citroen Saxo VTS 08.03.20 20:07
92. 369 HURY Radek A CZ flag HaD Racing S1+2000/2WD Ford Focus ST 17.02.20 21:23
93. 382 HOUSKA Roman B CZ flag SPZ-Vysočina S1+2000/2WD BMW M3 17.02.20 21:06
94. 398 KADLEČEK Jiří B CZ flag Honda S1-1600 Civic 1.6 Honda 25.02.20 08:57
95. 399 FILÍPEK Martin B SK flag nanodry.sk S1-1600 Honda civic 23.02.20 20:01
96. 400 VÁŇA Jan A CZ flag Alfa Romeo Luigi Team HA1-2000 Alfa Romeo Giulia GTV Sprint 18.02.20 14:40
97. 401 SPAZIERER Michael A AT flag Racing Team Spazierer HA1+2000 Ford Capri 18.02.20 12:24
98. 402 STRNAD Petr B CZ flag Hostr racing team HA1-1300 Škoda Škoda130rs 09.03.20 02:06
99. 404 BYSTRÝ Milan A CZ flag MIBY HA1-2000 Škoda 130rs 27.02.20 10:42
100. 407 STEPANEK Milan A CZ flag stepa racing team HA1-2000 BMW bmw 1.8 is 28.02.20 13:42
101. 410 HAIDN Franz A AT flag MSC Mühlbach HA1+2000 BMW E30 325ix 02.03.20 11:09
102. 411 ŽÁČEK Petr B CZ flag LEGENDY HA1+2000 Audi Sport Quattro S1 03.03.20 14:01
103. 412 FURIŠ Filip Jr B CZ flag Alcore Motorsport HA1-2000 Peugeot 205 GTI 06.03.20 16:04
104. 414 KLČ Miroslav A SK flag Motorsport Klč HA1-2000 Opel Kadet Gsi 19.02.20 19:09
105. 417 PFEIFFER Siegfried A AT flag Pfeiffer Motorsport HA1+2000 Ford Sierra Cosworth 27.02.20 10:26
106. 429 DORINSKÝ Lukas B CZ flag Star racing team HA1-2000 VW golf mk2 01.03.20 14:38
107. 432 ŠPLÍCHAL David "Šplouchy" B CZ flag GTI garage HA1-2000 VW Golf GTI 18.02.20 22:11
108. 444 ŠMÍDA Ondřej B CZ flag Brouk klub Olomouc HA1-2000 Volkswagen Brouk 1302ls 17.02.20 22:00
109. 450 HOMOLA Tomáš A CZ flag SPZ-Vysočina HA1+2000 BMW E30 17.02.20 21:19
110. 456 DUDÍK Lubomír B CZ flag Brouk klub Olomouc HA1-2000 Volkswagen Brouk 1302ls 18.02.20 08:51
111. 463 ŠPUNDA Petr B CZ flag PŠ autosport HA1-2000 Ford Escort RS 2000 20.02.20 20:20
112. 469 KARPÍŠEK Tomáš "Tomy" B CZ flag HRT HA1-2000 Volkswagen Scirocco 07.03.20 20:43
113. 470 FURIŠ Karel B CZ flag Alcore Motorsport HA1-2000 Peugeot 205 GTI 06.03.20 16:10
114. 474 FURIŠ Pavel "Pája" B CZ flag AlcoreMotorsport HA1-2000 Peugeot 205 Mi16 18.02.20 22:27
115. 496 KRALIK Lukáš "Lukyn" B CZ flag HRT HA1-2000 Volkswagen golf mk2 07.03.20 20:39
116. 500 JANSA Emil B CZ flag Avion Team HA1-K-1300 Fiat Fiat 127 sport 17.02.20 18:07
117. 501 MESÁROŠ Ján "Meši" A SK flag MEŠI HA1-K-1300 Škoda 120S 17.02.20 18:04
118. 502 RAŠKA Stanislav A CZ flag Raška racing team HA1-K-1600 VW Golf 1.6 GTi 17.02.20 22:07
119. 503 ŠTĚRBA Václav A CZ flag Raška racing team HA1-K-1600 VW Golf 1.6 GTi 17.02.20 22:15
120. 505 JANSA Tomáš B CZ flag Patera Motorsport HA1-K-1600 VW Scirocco 1.6 GTI 17.02.20 18:02
121. 506 PAVLIČÍK Lukáš A CZ flag Raska racing team HA1-K-1600 VW Golf 1.6 GTi 23.02.20 19:57
122. 508 PAVLIČÍK Ivo A CZ flag Raska racing team HA1-K-1600 VW Golf 1.6 GTi 23.02.20 20:00
123. 511 SEIVERTH Andreas A AT flag Racing Team Spazierer HA1-K+1600 Ford Capri RS 18.02.20 12:30
124. 520 HOCHECKER Adolf B AT flag MSC Mühlbach HA1-K+1600 Opel Kadett C Coupe 09.03.20 13:18
125. 521 SCHÜTZ Thomas A AT flag MSC Mühlbach HA1-K-1600 Renault 5 Alpine 18.02.20 08:50
126. 523 SCHÜTZ Stefan Jr A AT flag MSC Mühlbach HA1-K-1600 VW Golf 18.02.20 09:03
127. 544 PROCHÁZKA Tomáš B CZ flag A. Mark Tatra Team HA1-K+1600 Tatra T603 B5 06.03.20 07:07

Prihláška