On-line results
 
XLI. Zámecký vrch, Náměšť n. Oslavou (CZ), 08.05.2022 - Competition - Heat 3
 
 
Overall    Class    Groups    Categs    Start list    Practice
 
Lady Trophy    Junior Trophy   
 
 
Last 5 competitors in Finish
 
Rank Driver Series # Nation Class Heat1 Heat2 Heat3 RUN
5. CHUDOBA Zdeněk 1FAS(3.) 9
E2-SC-2000 1:01.69 1:00.42 1:00.68 2:01.10
11. MACHOVÁ Tereza 1FAS(6.) 68
E2-SC-2000 1:03.24 1:03.81 1:02.13 2:05.37
26. DLOUHÝ Petr 1FAS(14.) 51
E2-SC-1400 1:08.07 1:06.26 1:06.48 2:12.74
7. BERGER Karel 1FAS(5.) 26
E2-SC-1400 1:02.72 1:01.06 1:01.58 2:02.64
3. HLAVINKA Josef 1FAS(1.) 55
E2-SS-1400 59.25 59.26 59.40 1:58.51
MORE >>
 
End Race at 18:15
Official Results - Maverick Hill Climb Czech 2022
Official Results - Mistrovství České republiky 2022
 
Absolute results
 
Rank Driver Series # Nation Team Class Car 20m 100m 1270m Heat1 20m 100m 1270m Heat2 20m 100m 1270m Heat3 RUN Gap
Valid Track record: 51.92 - 2020, PETIT Sébastien, Nova Np 01 - 4 Engine Honda
1. KOMÁREK David 0MREC(1.) 2
KRTZ motorsport-KOMVET racing E1-3000/2WD McF1 Evo Komvet 2.60 5.83 41.23 59.54 2.47 5.33 39.63 57.56 2.48 39.81 57.55 1:55.11 v=126.97
2. ŠPALEK Jiří 0MREC(2.) 1
Komvet Racing E2/SC+2000 Norma M20F EVO Komvet 2.13 4.84 41.09 59.50 1.98 4.56 40.69 59.15 2.05 41.03 59.09 1:58.24 +3.13
3. HLAVINKA Josef 1FAS(1.) 55
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2-SS-1400 Gloria C8F 2.10 4.89 40.04 59.25 2.16 4.95 40.02 59.26 2.08 4.86 40.36 59.40 1:58.51 +3.40
4. RYBNÍČEK Marek 1FAS(2.) 20
LIQUI MOLY RACING TEAM KLUB v Skupina 2 KTM X-bow 2.26 5.14 41.69 1:00.09 2.40 5.21 41.96 1:00.46 2.40 5.32 41.34 59.15 1:59.24 +4.13
5. CHUDOBA Zdeněk 1FAS(3.) 9
CHUDOBA Zdeněk E2-SC-2000 Norma F 20 2.17 4.95 42.60 1:01.69 2.17 5.04 41.25 1:00.42 1.90 4.62 41.02 1:00.68 2:01.10 +5.99
6. MIČÁNEK Jiří 1FAS(4.) 111
MICANEK pwrd by BUGGYRA ACCR T Skupina 2 Lamborghini Huracán GT3 2.08 41.15 59.84 2.44 5.24 42.05 1:01.30 2.34 5.16 42.27 1:01.62 2:01.14 +6.03
7. BERGER Karel 1FAS(5.) 26
BERGER Karel E2-SC-1400 Osella PA21 JrB 2.06 4.76 42.91 1:02.72 2.15 4.93 41.44 1:01.06 2.19 4.97 41.73 1:01.58 2:02.64 +7.53
8. NOVICKÝ Michal 0MREC(3.) 4
REC Group E2/SC-2000 Ligier JS49 Honda 2.18 5.01 41.88 1:01.62 2.14 4.94 41.22 1:01.04 - DNS - 2:02.66 +7.55
9. FILLOVÁ Kristýna 0MREC(4.) 8
KRTZ motorsport-KOMVET racing E1+2000/4WD Mitsubishi Evo Komvet 2.02 4.85 42.68 1:02.77 2.02 4.86 42.49 1:02.55 2.01 42.38 1:02.39 2:04.94 +9.83
10. BOBEK Milan 0MREC(5.) 118
MB racing team E1+2000/4WD Mitsubishi Lancer WRC 05 1.86 4.60 44.05 1:03.88 1.78 4.56 43.17 1:02.91 1.83 42.67 1:02.19 2:05.10 +9.99
11. MACHOVÁ Tereza 1FAS(6.) 68
GMS CZECH RACING TEAM E2-SC-2000 Norma F 20 2.10 4.76 43.19 1:03.24 2.07 4.74 43.49 1:03.81 2.13 4.83 42.34 1:02.13 2:05.37 +10.26
12. EDER Roland 0MREC(6.) 161
Erich Eder E1-2000 VW Scirocco 2.32 5.48 43.97 1:04.25 2.27 5.45 44.20 1:04.44 2.30 43.69 1:03.44 2:07.69 +12.58
13. BLAŽEK Roman 0MREC(7.) 214
Oliver Motorsport E1+2000/4WD Mitsubishi Oliver Motorsp 2.05 4.76 43.63 1:04.36 2.01 4.67 43.79 1:03.59 1.91 43.85 1:07.49 2:07.95 +12.84
14. PAILER Felix 0MREC(8.) 100
SKI Modřice/Mad Racing Power/MSC Rottenegg E1+2000/4WD Lancia Delta Integrale 1.97 4.52 44.23 1:04.53 1.92 4.44 43.85 1:04.11 - DNS - 2:08.64 +13.53
15. GRÜNER František 1FAS(7.) 177
GRÜNER František Skupina 1 BMW E30 2.45 5.78 44.44 1:05.13 2.64 5.84 44.91 1:05.46 2.38 5.43 43.81 1:04.21 2:09.34 +14.23
16. JERMAN Martin 1FAS(8.) 5
LIQUI MOLY RACING TEAM KLUB v Skupina 2 Lamborghini Huracán GT3 2.22 5.03 45.26 1:04.89 2.12 4.89 44.78 1:04.83 2.11 4.80 44.56 1:04.98 2:09.72 +14.61
17. KRAMPOTA Ivo 1FAS(9.) 53
KRAMPOTA Ivo Skupina 1 BMW M3 2.44 5.53 44.80 1:05.39 2.46 5.49 44.50 1:04.74 2.21 5.16 44.29 1:05.03 2:09.77 +14.66
18. HLAVINKA Josef 1FAS(10.) 366
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-SS-2000 Opel Lotus 2.24 44.26 1:04.67 2.23 5.38 45.51 1:06.36 2.41 5.51 44.97 1:05.39 2:10.06 +14.95
19. KELLER Lukáš 0MREC(9.) 395
Evo IX S1+2000/4WD Mitsubishi Evo IX 1.95 4.87 44.83 1:05.28 1.97 4.92 44.94 1:05.18 1.97 44.91 1:05.36 2:10.46 +15.35
20. FERSTL Christian 0MREC(10.) 11
SKI Modřice / Mad Racing Power E2/SS-2000 F - Tatuus Master 2.03 4.67 45.16 1:05.27 2.00 4.63 45.12 1:05.19 2.06 45.53 1:05.98 2:10.46 +15.35
21. ČEPIČKA Darek 0MREC(11.) 317
AVANT Racing S1+2000/4WD Mitsubishi Evo X 2.12 5.15 46.71 1:08.51 1.90 4.93 44.52 1:05.44 1.99 44.87 1:05.65 2:11.09 +15.98
22. PRÁŠEK Jaroslav 1FAS(11.) 279
gt2 motorsport s.r.o. HA-K5-E5 Chevron B42 F2 2.21 5.15 45.53 1:05.66 2.37 5.29 45.56 1:05.88 - DNS - 2:11.54 +16.43
23. KMÍNEK Zdeněk 1FAS(12.) 57
KMÍNEK Zdeněk Skupina 2 Lamborghini Gallardo GT3 2.12 5.13 44.94 1:05.46 2.13 5.15 44.03 1:10.80 2.23 5.30 45.64 1:06.38 2:11.84 +16.73
24. PADRTA Lukáš 0MREC(12.) 392
Komvet Racing S1+2000/4WD Mitsubishi Evo IX 2.03 5.22 45.70 1:06.62 2.01 5.25 45.62 1:06.41 1.94 45.03 1:06.16 2:12.57 +17.46
25. BEJDA Vojtěch 1FAS(13.) 92
BEJDA Vojtěch Skupina 3 Porsche 911 2.46 5.42 46.66 1:07.77 2.30 5.24 45.98 1:06.54 2.64 5.63 1:06.08 2:12.62 +17.51
26. DLOUHÝ Petr 1FAS(14.) 51
DLOUHÝ Petr E2-SC-1400 Radical SR4 2.23 5.35 47.22 1:08.07 2.27 5.36 46.02 1:06.26 2.31 5.38 46.08 1:06.48 2:12.74 +17.63
27. JINDRA Michal 1FAS(15.) 96
GMS CZECH RACING TEAM Skupina 3 Porsche 997 GT3 2.14 5.08 48.24 1:09.73 2.11 4.97 46.34 1:07.25 2.17 5.11 45.88 1:06.50 2:13.75 +18.64
28. EDER Erich 0MREC(13.) 165
Erich Eder E1-2000 VW 2000 2.59 5.97 45.80 1:06.54 2.37 5.64 - DNF - 2.42 46.18 1:07.59 2:14.13 +19.02
29. SLÁDEK Petr 1FAS(16.) 345
ALCORE MOTORSPORT, o.s. E1H-2000 Honda Civic Vti 2.32 5.57 45.40 1:07.04 2.27 5.52 45.62 1:07.58 2.34 5.61 47.10 1:09.89 2:14.62 +19.51
30. BOHÁČ Milan 1FAS(17.) 399
BOHÁČ Milan E1H-2000 Renault Clio Sport 2.53 5.80 45.39 1:07.46 2.50 5.81 46.13 1:07.91 - DNS - 2:15.37 +20.26
31. HORT Martin 1FAS(18.) 344
HORT Martin E1H-1600 Peugeot 106 2.26 5.63 45.71 1:08.37 2.23 5.59 45.68 1:07.93 2.27 5.60 45.59 1:07.52 2:15.45 +20.34
32. DOHNÁLEK Josef 0MREC(14.) 168
Tužka Racing E1-1600 Citroen C2 VTS 2.51 5.89 46.46 1:08.20 2.50 5.87 46.03 1:07.37 - DNS - 2:15.57 +20.46
33. VOJÁČEK Lukáš 1FAS(19.) 18
AUTO RACING TEAM PRAHA Skupina 3 Mitsubishi Lancer Evo X 2.18 5.26 46.43 1:08.47 2.13 5.17 46.40 1:08.32 2.11 5.16 46.48 1:08.33 2:16.65 +21.54
34. JANUŠKA Petr 0MREC(15.) 103
GOODAL E1-2000 Škoda PickUp 2.32 5.78 46.88 1:09.28 2.23 5.68 46.56 1:08.69 2.27 46.59 1:08.74 2:17.43 +22.32
35. MOTÁLEK Milan 0MREC(16.) 226
Komvet Racing E1+2000/4WD Mitsubishi Evo 5 1.95 5.00 46.58 1:08.65 2.02 5.10 46.70 1:08.93 2.82 46.98 1:08.86 2:17.51 +22.40
36. ZMEŠKAL Miloš 1FAS(20.) 203
ZMEŠKAL Miloš HA-K5-E9 Ralt 032 2.18 5.12 46.58 1:08.42 2.24 5.18 47.12 1:09.53 - DNS - 2:17.95 +22.84
37. KOPEČEK Jiří 1FAS(21.) 38
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2-SS-2000 Opel Lotus 2.44 5.72 48.18 1:11.21 2.57 5.97 47.53 1:08.94 2.37 5.56 47.12 1:09.30 2:18.24 +23.13
38. NOVÁK Tomáš 0MREC(17.) 105
GOODAL E1-1400 Škoda PickUp Kawa 2.39 5.73 46.64 1:09.59 2.34 5.70 46.86 1:09.69 2.38 46.32 1:08.89 2:18.48 +23.37
39. FILIPÍN Jiří 0MREC(18.) 166
Tužka Racing E1-1400 Suzuki Swift GTi 2.50 5.91 46.70 1:09.38 2.50 5.96 46.49 1:09.19 2.49 46.64 1:09.31 2:18.50 +23.39
40. ŽÁČEK Petr 0MREC(19.) 411
LEGENDY HA1+2000 Audi Sport Quattro S1 2.18 5.31 47.77 1:09.63 1.90 5.00 1:08.97 - DNS - 2:18.60 +23.49
41. LOUBAL Lubomír 0MREC(20.) 195
Tužka Racing E1-2000 VW Golf 4TDi DSG 2.92 6.53 49.18 1:11.14 2.85 6.60 48.24 1:09.69 2.79 47.91 1:09.16 2:18.85 +23.74
42. ROLL Michal 0MREC(21.) 328
RMLRACING S1+2000/4WD Audi S1 2.13 5.39 48.37 1:10.28 2.14 5.34 47.50 1:09.16 - DNS - 2:19.44 +24.33
43. MALÝ Jaromír 1FAS(22.) 63
HYUNDAI I Janík Motorsport Skupina 2 Hyundai i30N TCR 2.95 6.61 48.05 1:10.11 2.99 6.65 47.97 1:09.75 3.02 6.73 48.02 1:10.46 2:19.86 +24.75
44. DOBEŠ Václav 0MREC(22.) 270
V.D.Racing Team E1-1400 Škoda Favorit 2.39 5.71 46.11 1:08.56 2.48 5.83 46.71 1:11.73 - DNS - 2:20.29 +25.18
45. KREJČÍ Filip 0MREC(23.) 321
HOKRmotors Racing S1+2000/4WD Subaru Impreza Type RA 2.27 5.45 49.55 1:12.28 2.07 5.21 48.36 1:10.56 1.99 47.90 1:09.77 2:20.33 +25.22
46. KOLČAVA Radek 0MREC(24.) 386
AUTO-KORA S1+2000/2WD Volkswagen golf gti 2.67 6.10 49.63 1:12.04 2.67 6.07 48.48 1:10.08 2.64 48.67 1:10.26 2:20.34 +25.23
47. ČERVENÝ Lukáš 0MREC(25.) 203
Červený motorsport E1+2000/4WD Škoda Fabia 2,0t 2.18 5.29 48.00 1:10.21 2.76 6.44 48.89 1:10.46 2.10 48.21 1:11.22 2:20.67 +25.56
48. TÜRK Petr 0MREC(26.) 311
TR Motorsport CHEMWORK S1+2000/4WD Subaru Impreza WRX STI 2.14 5.69 48.59 1:11.25 2.26 5.98 48.72 1:11.69 2.10 47.53 1:09.65 2:20.90 +25.79
49. BEJDA Pavel 1FAS(23.) 91
BEJDA Pavel Skupina 3 Porsche 911 2.21 5.33 48.89 1:11.03 2.26 5.33 48.81 1:10.94 2.41 5.48 1:16.64 1:10.03 2:20.97 +25.86
50. PLUHAŘ Jindřich 1FAS(24.) 74
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK Skupina 5 Nissan Sunny 2.41 5.80 47.60 1:10.80 2.46 5.98 47.65 1:10.81 - DNS - 2:21.61 +26.50
51. KAŠPAR Vilém 0MREC(27.) 301
VPKmotors S1-2000 Škoda Fabia RS 2.64 6.27 48.36 1:10.85 2.70 6.37 48.62 1:10.93 2.59 48.60 1:10.83 2:21.68 +26.57
52. HEDA Jiří 1FAS(25.) 201
ALCORE MOTORSPORT, o.s. HA-K4-D9 Lola 598 2.26 5.59 48.32 1:11.08 2.44 5.84 49.89 1:13.02 2.47 5.90 48.06 1:10.73 2:21.81 +26.70
53. OSLADIL Jan snr. 0MREC(28.) 21
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2/SS-2000 Formule Tatus Renault 2.10 5.22 48.30 1:11.37 2.55 5.73 47.83 1:10.50 - DNS - 2:21.87 +26.76
54. PLEVA Martin 0MREC(29.) 160
Automotoklub Vrbno v AČR E1-1400 Škoda 100 2.25 5.88 48.13 1:11.24 2.20 5.84 48.09 1:11.86 2.25 47.89 1:10.91 2:22.15 +27.04
55. MACH Jan 1FAS(26.) 310
MACH Jan E1H-2000 Škoda Octavia Cup 2.74 6.39 48.78 1:11.80 2.65 6.33 48.58 1:11.40 2.72 6.41 48.19 1:10.76 2:22.16 +27.05
56. TOMEČEK Lukáš 1FAS(27.) 302
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Škoda Fabia 2.67 6.26 48.97 1:11.68 2.69 6.28 48.31 1:10.62 - DNS - 2:22.30 +27.19
57. ŠEBESTA Pavel 1FAS(28.) 116
ŠEBESTA Pavel Skupina 5 Ford Focus ST 2.48 6.04 48.88 1:12.18 2.58 6.09 48.82 1:11.84 2.54 6.03 48.17 1:10.57 2:22.41 +27.30
58. ŠÁLEK Jan 0MREC(30.) 85
Alcore Motorsport HA2/ZST - 1600 Estonia 21 2.29 5.72 48.71 1:12.62 2.06 5.62 47.64 1:11.36 2.12 47.73 1:11.05 2:22.41 +27.30
59. FERSTL Sigrid 0MREC(31.) 12
SKI Modřice / Mad Racing Power E2/SS-2000 F - Tatuus Master 2.37 5.26 50.43 1:12.29 2.25 5.08 50.26 1:12.00 2.25 49.39 1:10.73 2:22.73 +27.62
60. KAWULOK Jiří 0MREC(32.) 102
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-3000/2WD BMW E30 2.72 6.19 49.17 1:11.31 2.59 6.26 49.14 1:11.49 - DNS - 2:22.80 +27.69
61. MÜLLER Lukáš 1FAS(29.) 22
ALCORE MOTORSPORT, o.s. Skupina 5 Škoda Octavia Cup 2.67 6.23 48.41 1:11.59 2.57 6.12 48.67 1:11.43 2.71 6.25 48.55 1:11.40 2:22.83 +27.72
62. KUBÍČEK Jiří 1FAS(30.) 230
KUBÍČEK Jiří HA-K3-C1 Škoda 130 RS 2.18 5.96 48.43 1:11.42 2.30 6.08 48.39 1:11.48 - DNS - 2:22.90 +27.79
63. MAIER Helmut 0MREC(33.) 110
H+R Spezialfedern E1-1600 VW Spies - Golf 2.71 6.27 49.14 1:12.03 2.61 5.97 48.38 1:11.01 - DNS - 2:23.04 +27.93
64. ŠRÁMEK Jakub 0MREC(34.) 147
JSR Motorsport E1-2000 Alfa Romeo 147 SP 2.57 6.18 49.09 1:12.02 2.75 6.49 48.86 1:11.46 2.68 49.33 1:12.21 2:23.48 +28.37
65. MIKEŠ Jaroslav 1FAS(31.) 217
ACCR Mikeš racing Czech Team HA-K2-B3 Škoda 130 RS 2.22 5.89 48.30 1:11.98 2.26 5.94 48.24 1:11.54 - DNS - 2:23.52 +28.41
66. SEDLÁČEK Marek 0MREC(35.) 337
MS MotorSport S1+2000/4WD Subaru Impreza 2.01 5.45 49.49 1:13.54 2.01 5.44 49.12 1:12.39 1.97 48.79 1:11.79 2:24.18 +29.07
67. TYKAL Petr 1FAS(32.) 205
TYKAL Petr HA-K5-E3 MTX 1-03 2.09 5.67 47.85 1:12.46 2.15 5.68 47.94 1:11.90 2.35 5.91 48.85 1:13.38 2:24.36 +29.25
68. VOLENA Jiří 0MREC(36.) 240
JK Motorport E1-1400 Škoda Felicie Kit Car 2.39 5.92 50.71 1:14.36 2.58 6.19 49.45 1:12.07 2.73 49.84 1:12.75 2:24.82 +29.71
69. GRUNTORÁD František 0MREC(37.) 344
Náměšť nad Oslavou S1+2000/2WD Škoda Octavia RS 2.40 6.13 49.44 1:12.44 2.50 6.27 49.47 1:12.65 2.38 49.25 1:12.45 2:24.89 +29.78
70. HRUBÝ Milan 0MREC(38.) 310
Racing555 S1+2000/2WD Chevrolet CORVETTE 2.50 5.89 50.22 1:13.15 2.36 5.74 49.23 1:12.70 2.37 48.86 1:12.49 2:25.19 +30.08
71. DOLEŽAL Lubomír 1FAS(33.) 204
DOLEŽAL Lubomír HA-K5-E7 MTX 1-06 B 2.12 5.68 48.80 1:12.69 2.20 5.61 49.04 1:12.70 - DNS - 2:25.39 +30.28
72. WINTER Jaroslav 1FAS(34.) 369
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-2000 Honda Civic Type R 2.41 6.00 49.32 1:12.88 2.47 6.08 49.14 1:12.54 2.49 6.13 49.85 1:13.42 2:25.42 +30.31
73. ŠPLÍCHAL David 0MREC(39.) 432
Garage Flora HA1-2000 VW Golf gti 2.48 6.11 49.26 1:12.72 2.59 6.21 49.19 1:12.77 2.49 49.09 1:12.88 2:25.49 +30.38
74. KOZAR Yevhen 1FAS(35.) 30
KOZAR Yevhen Skupina 4 Renault Mégane Coupe 2.57 6.16 49.97 1:12.72 2.58 6.19 49.84 1:12.96 2.74 8.30 1:05.88 1:37.27 2:25.68 +30.57
75. HOMOLA Tomáš 0MREC(40.) 450
SPZ-Vysočina HA1+2000 BMW E30 2.62 6.27 50.06 1:13.75 2.49 6.13 1:13.05 2.47 49.67 1:12.79 2:25.84 +30.73
76. HANZAL Martin 0MREC(41.) 130
MH motorsport E1-1400 Škoda 130H 2.33 6.01 51.24 1:16.47 2.22 5.90 50.21 1:13.42 2.20 49.91 1:12.84 2:26.26 +31.15
77. HEJL Vladimír 1FAS(36.) 356
ALCORE MOTORSPORT, o.s. E1H-2000 Škoda Octavia Cup 2.48 6.15 49.29 1:13.34 48.63 1:12.99 - DNS - 2:26.33 +31.22
78. MLEJNEK Štěpán 1FAS(37.) 77
MLEJNEK Štěpán Skupina 5 Seat Ibiza Gti 2.38 6.00 50.10 1:14.03 49.26 1:12.72 - DNS - 2:26.75 +31.64
79. KOWALSKI Adam 0MREC(42.) 377
KOWALSKI motorsport S1-1600 Peugeot 106 rallye 2.34 5.92 50.64 1:14.50 2.30 5.87 49.77 1:13.49 2.32 49.45 1:13.44 2:26.93 +31.82
80. FURIŠ Pavel 1FAS(38.) 374
ALCORE MOTORSPORT, o.s. E1H-2000 Peugeot 205 MI 16 2.56 6.40 49.26 1:13.51 2.44 6.35 49.61 1:13.65 2.52 6.40 49.91 1:13.87 2:27.16 +32.05
81. MACEK Vojtěch 0MREC(43.) 150
Advantage Motorsport Bruntál E1-1600 Škoda 110 R 2.30 5.87 48.96 1:13.22 2.23 5.74 49.41 1:13.96 2.35 50.48 1:16.13 2:27.18 +32.07
82. TRNKA Zdeněk 0MREC(44.) 391
Komvet Racing S1+2000/4WD Mitsubishi Evo VI 2.25 5.74 52.37 1:15.81 2.30 5.73 50.89 1:14.16 2.37 1:00.53 1:13.22 2:27.38 +32.27
83. MALEŇÁK Dušan 0MREC(45.) 113
DVDV Racing Team E1-1400 Škoda 130LR/H 2.22 5.85 49.39 1:13.85 2.68 - DNF - 2.38 49.94 1:13.84 2:27.69 +32.58
84. KOLEK Jan 0MREC(46.) 369
Osaka racing S1-1600 Honda Civic 2.52 6.47 50.41 1:14.45 2.48 6.48 50.32 1:14.24 2.54 51.02 1:13.99 2:28.23 +33.12
85. ZELENÝ Milan 0MREC(47.) 484
HIstoric Racing Club Jihlava HA1-1400 Škoda 130LR 2.40 6.09 50.46 1:15.29 2.19 5.85 49.65 1:13.88 2.27 49.99 1:14.36 2:28.24 +33.13
86. SCHÜTZ Thomas 0MREC(48.) 520
Team Schütz HA1-K-1600 Renault 5 Alpine 2.59 6.63 51.97 1:16.46 2.44 6.24 50.39 1:14.04 2.45 50.57 1:14.30 2:28.34 +33.23
87. SCHÜTZ Stefan 0MREC(49.) 320
Team Schütz S1-2000 Seat Leon 2.52 6.27 50.76 1:14.32 2.54 6.20 50.58 1:14.16 - DNS - 2:28.48 +33.37
88. KURBEL Michal 0MREC(50.) 125
KOVOMK racing E1-1400 Škoda 125 2.42 6.17 49.71 1:14.26 2.35 6.06 49.81 1:14.38 2.41 50.27 1:15.29 2:28.64 +33.53
89. POLEHLA Michal 0MREC(51.) 422
Osaka racing HA1-2000 Honda Ee9 Civic 2.33 6.06 49.89 1:14.62 2.28 6.04 49.39 1:14.03 2.40 51.83 1:16.94 2:28.65 +33.54
90. ŠUSTR Miloslav 0MREC(52.) 151
Alkore motrsport E1-1600 Škoda Favorit 2.48 6.18 50.42 1:14.58 2.58 7.02 51.57 1:15.28 2.49 50.22 1:14.39 2:28.97 +33.86
91. HOUSKA Radek 0MREC(53.) 322
SPZVYSOCINA S1+2000/2WD Audi TT 2.87 6.70 51.95 1:15.51 2.79 6.67 51.54 1:14.93 2.64 50.89 1:14.09 2:29.02 +33.91
92. KRÁLÍK Adam 1FAS(39.) 95
KRÁLÍK Adam Skupina 5 Seat Leon TDi 2.59 6.46 51.58 1:15.73 2.60 6.48 50.76 1:14.68 2.50 6.38 50.68 1:14.94 2:29.62 +34.51
93. KREJČÍ Bohuslav 0MREC(54.) 199
KR pro Škoda historik E1-1600 Škoda Rapid 130 RH 2.23 5.80 50.98 1:15.59 2.26 5.85 51.33 1:16.31 2.26 50.35 1:14.85 2:30.44 +35.33
94. KOPEČEK Pavel 1FAS(40.) 238
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK HA-K5-E3 MTX 1-02 1.93 5.48 51.36 1:15.94 1.92 5.46 49.62 1:14.63 - DNS - 2:30.57 +35.46
95. KRÁTKÝ Jan 0MREC(55.) 441
GMS Racing Team HA1-2000 Fiat Ritmo 130Tc Abarth 2.51 6.25 51.79 1:16.26 2.47 6.22 50.81 1:15.05 2.51 51.35 1:15.70 2:30.75 +35.64
96. HURY Radek 0MREC(56.) 396
HaD Racing S1+2000/2WD Ford Focus ST 2.65 6.43 51.20 1:15.78 2.54 6.32 50.70 1:15.42 2.41 51.50 1:16.27 2:31.20 +36.09
97. ZÖCHLING Manfred 0MREC(57.) 514
Zöchling Motorsport HA1-K-1600 Vw Golf 1 Gti Typ 17 GTi 2.50 6.21 51.66 1:15.92 2.49 6.24 51.71 1:15.83 2.50 52.26 1:16.25 2:31.75 +36.64
98. VAVROCH Petr 1FAS(41.) 323
VAVROCH Petr E1H-1400 Volkswagen Polo Fox 2.38 6.03 52.21 1:17.44 2.40 6.02 51.31 1:16.43 2.55 6.30 51.80 1:16.10 2:32.53 +37.42
99. TOUŠEK Petr 0MREC(58.) 471
BMW Motorsport HA1-2000 BMW E30 M3 2.51 6.38 51.84 1:16.27 1:16.92 2.48 51.90 1:16.31 2:32.58 +37.47
100. KRÁLÍK Lukáš 0MREC(59.) 496
HRT racing team HA1-2000 VW Golf mk2 GTI 2.53 6.49 52.50 1:18.10 2.34 6.24 51.54 1:16.46 2.41 51.14 1:16.16 2:32.62 +37.51
101. FURIŠ Filip 1FAS(42.) 312
ALCORE MOTORSPORT, o.s. E1H-1600 Honda Civic 2.46 6.37 51.79 1:16.85 2.54 6.52 51.05 1:16.18 2.51 6.52 51.56 1:16.77 2:32.95 +37.84
102. HAMRLE Lukáš 0MREC(60.) 89
ML RACING E2/SCB Kart Honda600 1.97 5.26 51.81 1:17.71 2.00 5.28 50.90 1:16.62 2.04 51.26 1:16.39 2:33.01 +37.90
103. ŠUBA Ladislav 1FAS(43.) 39
gt2 motorsport s.r.o. Skupina 1 BMW M3 2.41 5.73 52.71 1:17.14 2.47 6.06 51.91 1:15.88 - DNS - 2:33.02 +37.91
104. ÁZSÓTH Ladislav 0MREC(61.) 308
LRT S1-2000 Ford Focus 2.91 6.73 52.45 1:16.89 2.90 6.72 52.04 1:16.48 2.81 52.88 1:16.89 2:33.37 +38.26
105. DVOŘÁK Karel 0MREC(62.) 300
Auto Kříž Racing S1-1600 Citroen C2 2.95 7.05 53.19 1:17.60 2.81 6.88 53.01 1:17.10 2.86 52.61 1:16.37 2:33.47 +38.36
106. NOVÁK Tomáš 0MREC(63.) 347
Goodal S1-1600 Peugeot 106 2.53 6.43 53.07 1:18.75 2.62 6.53 52.94 1:16.85 2.59 52.85 1:16.74 2:33.59 +38.48
107. FŇUKAL Radomír 0MREC(64.) 366
PPP RACING S1-2000 Honda Civic 2.72 6.58 52.78 1:17.65 2.54 6.35 51.94 1:15.97 2.57 52.32 1:27.10{+10} 2:33.62 +38.51
108. KOČIŘÍK David 0MREC(65.) 129
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-1400 Škoda 130 2.39 6.20 52.26 1:17.54 2.48 6.30 52.51 1:16.66 3.51 53.77 1:18.30 2:34.20 +39.09
109. BORKOVEC Jiri 0MREC(66.) 330
Náměšť nad Oslavou S1+2000/2WD Skoda Octavia RS 2.42 6.12 1:18.03 2.43 6.29 51.78 1:16.92 2.40 6.10 52.06 1:17.41 2:34.33 +39.22
110. FRANTA Adam 0MREC(67.) 246
TWR racing E1-1600 Ford Fiesta Mk4 2.82 7.10 53.40 1:18.67 2.72 6.91 52.28 1:17.15 2.89 52.67 1:17.52 2:34.67 +39.56
111. KARPÍŠEK Tomáš 0MREC(68.) 466
HRT racing team HA1-2000 Volkswagen Scirocco mk2 - DNS - 2.49 6.39 52.17 1:17.76 2.35 51.93 1:16.96 2:34.72 +39.61
112. HRADIL Vladimír 1FAS(44.) 311
HRADIL Vladimír E1H-1400 Škoda 110 R 2.36 6.20 52.99 1:18.17 2.21 6.05 52.21 1:17.09 2.24 6.06 53.01 1:17.89 2:34.98 +39.87
113. STEJSKAL Milan 1FAS(45.) 240
ACCR CZECH GMS RACING TEAM HA-K4-D5 Lada VFTS 2.95 6.77 52.28 1:18.35 2.86 6.60 51.50 1:17.12 - DNS - 2:35.47 +40.36
114. FILÍPEK Martin 0MREC(69.) 399
TeamVega S1-1600 Honda Civic 2.65 6.66 53.29 1:18.24 2.65 6.71 53.22 1:17.87 2.67 53.62 1:19.22 2:36.11 +41.00
115. POLÁK Vojtěch 0MREC(70.) 353
SPZ-Vysočina S1+2000/2WD Audi TT 2.84 6.74 56.70 1:21.49 2.72 6.65 52.98 1:17.31 2.77 6.72 54.02 1:19.10 2:36.41 +41.30
116. STRNAD Lukáš 0MREC(71.) 488
Hostr racing team HA1-1400 Škoda 130 LR 2.16 5.83 54.06 1:20.60 2.14 5.83 52.12 1:18.18 2.16 52.45 1:18.26 2:36.44 +41.33
117. HAIDN Franz 0MREC(72.) 403
MSC Mühlbach HA1+2000 BMW E30 325ix 2.17 6.03 53.73 1:20.24 2.11 6.06 53.41 1:18.77 2.14 53.14 1:18.03 2:36.80 +41.69
118. ORAVEC David 0MREC(73.) 111
Skalda Racing E1-1400 Škoda Fabia 2.52 6.54 52.74 1:18.31 2.52 6.52 52.45 1:18.55 2.64 52.64 1:18.78 2:36.86 +41.75
119. TEYSCHL Otakar 0MREC(74.) 404
OTRacing HA1-1400 Mini Mk 3 Walter 2.75 6.60 55.53 1:21.50 2.61 6.37 53.60 1:19.11 2.57 53.60 1:18.10 2:37.21 +42.10
120. HÁJEK Marek 1FAS(46.) 320
HÁJEK Marek E1H-2000 BMW E36 2.51 6.23 53.18 1:18.87 2.33 5.98 52.85 1:18.48 2.62 6.40 54.04 1:19.37 2:37.35 +42.24
121. MASÁR Radovan 0MREC(75.) 397
TeamVega S1-1600 Honda Civic 2.76 6.89 54.26 1:19.30 2.67 6.71 53.82 1:18.51 2.70 6.76 54.27 1:19.35 2:37.81 +42.70
122. NOVÁČEK Miloš 0MREC(76.) 469
MN Japan racing HA1-1400 Honda Civic 4g 2.48 6.54 53.12 1:19.30 2.37 6.38 52.75 1:18.85 2.52 53.28 1:18.97 2:37.82 +42.71
123. HIMMER Petr 1FAS(47.) 330
ALCORE MOTORSPORT, o.s. E1H-1400 Škoda 130 LR 2.26 6.26 54.13 1:19.89 2.28 6.24 54.16 1:19.31 2.42 6.45 54.08 1:19.02 2:38.33 +43.22
124. ZOUFALÁ Martina 0MREC(77.) 189
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-1600 Škoda Felicia 2.55 6.30 53.35 1:20.53 2.39 6.19 53.34 1:19.42 2.44 52.98 1:19.20 2:38.62 +43.51
125. STRNAD Petr 1FAS(48.) 200
STRNAD Petr HA-K2-B3 Škoda 130 RS 2.17 5.95 53.83 1:20.22 2.25 6.00 52.59 1:18.64 - DNS - 2:38.86 +43.75
126. ŠPAČEK Zdeněk 0MREC(78.) 17
Špaček E2/SS-2000 Formule Ford Mygale 2.39 5.88 55.16 1:21.75 2.43 5.90 53.71 1:19.73 2.34 53.84 1:19.30 2:39.03 +43.92
127. DOHNAL Josef 0MREC(79.) 346
DOHNAL MOTORSPORT S1-1600 Citroen C2 2.51 6.57 53.54 1:19.78 2.35 6.35 53.45 1:19.41 - DNS - 2:39.19 +44.08
128. ZOUFALÝ Karel 1FAS(49.) 304
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Škoda Felicia Pick-Up Fre 2.61 6.43 53.68 1:19.96 2.54 6.36 53.80 1:19.40 2.54 6.49 54.48 1:20.48 2:39.36 +44.25
129. OSLADIL Jan 0MREC(80.) 90
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK HA2 Spider MTX 2-03 2.12 5.63 55.32 1:21.79 2.09 5.65 52.49 1:17.70 - DNS - 2:39.49 +44.38
130. BRŮŽA Tomáš 0MREC(81.) 355
VPKmotors S1-2000 Škoda Fabia RS 2.79 6.76 54.40 1:19.95 2.79 6.70 54.27 1:20.24 2.81 56.00 1:22.17 2:40.19 +45.08
131. SCHWARZMAIER Dominik 0MREC(82.) 348
Team Schütz S1-1600 VW Polo 2.55 6.55 54.68 1:21.12 2.50 6.49 1:19.71 2.53 55.15 1:21.71 2:40.83 +45.72
132. GOLIS Jaroslav 1FAS(50.) 305
GOLIS Jaroslav E2H-SS-1600 Konig E2 2.51 6.18 57.80 1:21.57 2.31 5.62 55.43 1:19.41 - DNS - 2:40.98 +45.87
133. ŠPUNDA Petr 0MREC(83.) 463
PŠ Autosport HA1-2000 Ford Escort RS 2000 2.81 6.66 53.75 1:21.49 2.75 6.75 54.06 1:20.05 - DNS - 2:41.54 +46.43
134. SIKORA Miroslav 0MREC(84.) 233
R.D.L. servis E1-1600 Škoda Felicia 2.71 6.63 53.71 1:21.17 2.61 6.50 53.85 1:21.15 2.56 53.52 1:20.49 2:41.64 +46.53
135. FURIŠ Karel 0MREC(85.) 470
Alcore Motorsport HA1-2000 Peugeot 205 GTI 2.69 6.96 55.49 1:21.45 2.92 7.25 56.28 1:22.51 2.55 55.18 1:21.11 2:42.56 +47.45
136. VÁŇA Jan 0MREC(86.) 156
Alfa Romeo Luigi Team E1-3000/2WD Alfa Romeo Luigi Team 2.52 6.37 55.27 1:21.91 2.75 6.62 55.25 1:21.62 2.60 55.03 1:21.26 2:42.88 +47.77
137. ČADEK Luboš 0MREC(87.) 97
Auto přívěsy Čadek HA2 Metalex Delta 2 2.32 6.08 55.83 1:23.55 2.19 5.82 54.08 1:20.50 - DNS - 2:44.05 +48.94
138. KOŠŤÁL Martin 0MREC(88.) 135
Pfeifer Motorsport E1-2000 Škoda Octavia Cup 2.0 2.57 6.40 58.64 1:25.75 2.63 6.47 57.20 1:24.00 2.65 55.29 1:21.19 2:45.19 +50.08
139. BRUCKNER René 0MREC(89.) 349
Team Schütz S1-2000 VW GOLF 2.59 6.66 56.22 1:23.13 2.55 6.59 56.82 1:24.01 2.55 56.06 1:22.69 2:45.82 +50.71
140. KIML Jiří 0MREC(90.) 511
Auto Classic Club Brno HA1-K-1300 Škoda 120 LS 2.64 7.05 56.63 1:24.06 2.61 7.03 56.94 1:23.93 2.69 56.43 1:23.77 2:47.70 +52.59
141. KOSTELECKÝ Tomáš 0MREC(91.) 371
Kosťa Motor S1-2000 Peugeot 206 GT 2.93 7.21 57.99 1:25.39 2.82 7.04 57.30 1:24.66 2.70 56.81 1:23.96 2:48.62 +53.51
142. KOSTELECKÝ Radek 0MREC(92.) 80
Kosťa Motor HA2 Ford Van Diemen 2.64 6.61 - DNF - 3.14 6.89 57.10 1:25.62 2.89 56.32 1:23.41 2:49.03 +53.92
143. HELIGR Jaroslav 1FAS(51.) 202
AUTO KLUB ÚSTÍ NAD ORLICÍ v AČ HA-K5-E2 MTX 1-01 2.62 7.02 55.68 1:22.97 2.63 7.15 1:00.92 1:28.06 - DNS - 2:51.03 +55.92
144. VLASÁKOVÁ Vendula 0MREC(93.) 451
Gt2 HA1-2000 Renault Clio 2.64 7.01 57.23 1:26.60 2.65 6.89 1:26.21 - DNS - 2:52.81 +57.70
145. PECHANEC Vojtěch 0MREC(94.) 323
PechanecMotorsport S1-2000 Peugeot 407 2.59 6.96 1:01.60 1:30.61 2.55 6.80 57.73 1:26.10 - DNS - 2:56.71 +1:01.60
146. MESÁROŠ Ján 0MREC(95.) 501
MEŠI HA1-K-1300 Škoda 120S 2.78 7.23 1:00.86 1:29.55 2.79 7.28 59.79 1:27.71 2.75 1:02.34 1:31.65 2:57.26 +1:02.15
147. KUBÍČEK Jiří 1FAS(52.) 255
KUBÍČEK Jiří HA-K2-B5 BMW 2002 TI 2.79 7.48 1:00.60 1:28.84 2.76 7.43 1:02.09 1:30.76 - DNS - 2:59.60 +1:04.49
148. FAKTOR Vladimír 0MREC(96.) 539
F-2 HA1-K-1300 Škoda 120S 2.49 7.52 1:12.12 1:46.17 2.46 7.39 1:49.93 2.50 1:15.47 1:50.65 3:36.10 +1:40.99
PECHANEC Ondřej 0MREC 313
PechanecMotorsport S1-2000 Alfa Romeo 156 2.70 7.23 1:00.62 1:30.51 3.36 9.70 - DNF - - DNS - - DNF -
 
Time Icon Heat Event
18:17:17 R3 III. súťažná jazda je ukončená
17:57:06 R3 Štartujú vozidlá MČR
17:55:41 R3 Štartujú dabléri MHCC
17:55:24 R3 Nasleduje zvoz MHCC
16:49:57 R3 Štart prvého vozidla MHCC do III. súťažnej jazdy
16:22:09 R2 II. súťažná jazda je ukončená
16:09:41 R2 Št. č. 77 bude mať opravnú jazdu
16:04:58 R2 Traťou prechádza hasičský voz
15:43:59 R2 Štartujú vozidlá MČR
15:42:39 R2 Pokračujeme dablérmi MHCC
15:13:10 R2 Nasleduje zvoz MHCC
14:41:07 R2 Pokračujeme
14:33:18 R2 Havária št. č. 165 (pretekár OK)
13:59:34 R2 Je odštartované
13:41:52 R2 V priestore štartu sa koná slávnostné zahájenie preteku
13:13:51 R1 I. súťažná jazda je ukončená
12:39:30 R1 Štartujú dabléri MHCC a po nich vozidlá MČR
12:12:00 R1 Nasleduje zvoz vozidiel MHCC
11:57:21 R1 Št. č. 161 bude mať opravnú jazdu
11:32:11 R1 Pokračujeme
11:31:49 R1 Havária št. č. 80 (pretekár OK)
11:02:35 R1 Štartujeme