On-line results | ||||
|
||||
VII. POLYGON Race - Automotodrom Brno, Brno (CZ), 12.05.2024 - Competition - Heat 2 |
  | |||||||||||
Overall |    | Class |    | Groups |    | Categs |    | Start list |    | Practice |    |
  |
Lady Trophy |    | Junior Trophy |    |
  |
  | |||||||
Competitors in Finish | |||||||
  |
Finish | Rank | Driver | # | Nation | Class | Heat | RUN |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10:27:20 | II. súťažná jazda je ukončená |
||||||
10:26:49 | 14. | HUDEČEK Matěj Shimaku Racing |
744 | AS-E1+2000 BMW E36 |
2:37.67 2:29.74 |
5:07.41 | |
10:24:57 | 4. | JANDA Antonín Gruppomotors.cz |
677 | AS-S1+2000/2WD Škoda Octavia |
2:22.07 2:22.63 |
4:44.70 | |
10:23:16 | 15. | VAŘEKA Jan Bokmen |
609 | AS-S1+2000/2WD BMW E30 |
2:38.14 2:30.63 |
5:08.77 | |
10:21:31 | 23. | ZAVADILOVÁ Natálie AVDíly Praha |
797 | AS-E1-2000 Volvo C30 |
2:39.50 2:41.89 |
5:21.39 | |
10:19:30 | 7. | MASNÝ Peter KzM racing |
721 | AS-E1-2000 Škoda Fabia |
2:26.74 2:26.99 |
4:53.73 | |
10:17:41 | 1. | BERÁNEK Radek Beránek Team |
696 | AS-S1+2000/4WD Toyota Yaris GR |
2:15.42 2:15.62 |
4:31.04 | |
10:16:05 | 6. | KUNC Šimon Shimaku Racing |
751 | AS-E1+2000 BMW E36 |
2:24.15 2:27.90 |
4:52.05 | |
10:14:20 | 16. | BAŘINA Jiří BJ |
673 | AS-S1-1600 Suzuki Swift |
2:34.13 2:34.75 |
5:08.88 | |
10:12:23 | 8. | STEJSKAL Marek Marokátor |
625 | AS-S1+2000/2WD BMW 330i |
2:28.69 2:28.10 |
4:56.79 | |
10:10:38 | 11. | SMOLÍK Zdeněk STK Okříšky Racing Team |
616 | AS-S1-1600 Renault Twingo II GT |
2:32.67 2:31.81 |
5:04.48 | |
10:08:47 | 22. | NOVÁK Rostislav Unistrade |
607 | AS-S1+2000/2WD Opel Speedster |
2:43.04 2:31.16 |
5:14.20 | |
10:06:03 | 13. | NETERDA Aleš AHL |
699 | AS-E1-2000 Škoda Fabia 1.9tdi |
2:30.78 2:35.92 |
5:06.70 | |
10:04:10 | 17. | PODPĚRA Zdeněk Skalda Racing |
711 | AS-E1-1600 Citroen C2 VTS |
2:38.14 2:31.54 |
5:09.68 | |
10:02:23 | 25. | ŘIHÁK Josef Skalda racing |
603 | AS-S1-2000 Honda Civic 1.8vti |
2:49.43 2:41.85 |
5:31.28 | |
10:00:23 | 21. | KOCÁB Matěj STK Okříšky |
717 | AS-E1-1400 Škoda Felicie |
2:35.32 2:36.03 |
5:11.35 | |
9:58:30 | 20. | VAVREČKA Michal Patron Racing |
888 | AS-HA1-2000 BMW 318is E36 |
2:35.49 2:35.44 |
5:10.93 | |
9:56:21 | Št. č. 616 bude mať opravnú jazdu |
||||||
9:52:44 | 5. | MAJER Tomáš Autoservis H&M |
600 | AS-S1+2000/2WD Mini Cooper s |
2:23.18 2:24.23 |
4:47.41 | |
9:51:00 | 9. | MIERES Robert Lumier Auto Motorsport |
679 | AS-S1+2000/4WD Audi Rs3 |
2:29.63 2:27.65 |
4:57.28 | |
9:49:13 | 3. | PFEIFFER Sigfried Pfeiffer Motorsport |
602 | AS-S1+2000/4WD Toyota Yaris GR |
2:21.92 2:22.09 |
4:44.01 | |
9:47:29 | 2. | BERÁNEK Maxmilián Beránek Team |
678 | AS-S1+2000/2WD Honda Civic |
2:17.15 2:17.78 |
4:34.93 | |
9:45:55 | 12. | KIMLOVÁ Anna Auto Classic Club Brno |
613 | AS-S1-2000 BMW 318ti |
2:32.60 2:33.28 |
5:05.88 | |
9:44:04 | 18. | PUKL David DP Motorsport |
747 | AS-E1-1400 Suzuki Swift GTI Mk2 |
2:37.29 2:32.91 |
5:10.20 | |
9:42:16 | 19. | PEŘINA Michal Hyundai |
608 | AS-S1-2000 Hyundai Coupe |
2:35.22 2:35.39 |
5:10.61 | |
9:40:30 | 26. | DOUBEK Petr Dub race |
707 | AS-E1-1400 Fiat seicento abarth |
2:55.61 2:54.34 |
5:49.95 | |
9:38:21 | 24. | KODEROVÁ Alena KS Motorsport |
636 | AS-S1-1600 Renault Twigo II GT |
2:43.09 2:41.32 |
5:24.41 | |
9:36:21 | 10. | RIŠKA Matěj Lumierauto Motorsport |
670 | AS-S1+2000/4WD Mitsubishi Evo x |
2:30.42 2:28.75 |
4:59.17 | |
9:34:38 | Race on progress |
||||||
9:32:16 | Na trati je predjazdec |
  |