On-line results | ||||
|
||||
V. POLYGON Race - Automotodrom Brno I., Brno (CZ), 08.04.2023 - Classification - Heat 2 |
  | |||||||||||
Overall |    | Class |    | Groups |    | Categs |    | Start list |    | Practice |    |
  |
Lady Trophy |    | Junior Trophy |    |
  |
  |
  |
  | |||||||
Classification results | |||||||
  |
Rank | Driver/Competitor | # | Nation | Class/Car | 5m | 1200m | Heat | BEST |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | SPLICHAL Jan Legendyuvas.cz |
685 | AS-S1+2000/2WD BMW M3 e46 |
0.81 0.77 |
1:16.67 1:14.78 |
2:28.31 |
2:28.31 | |
2. | BERÁNEK Radek Beránek |
696 | AS-S1+2000/4WD Toyota Yaris GR |
0.71 0.79 |
1:16.47 1:18.11 |
2:30.56 |
2:30.56 | |
3. | PFEIFFER Siegfried Pfeiffer Motorsport |
602 | AS-S1+2000/4WD Toyota Yaris GR |
0.93 0.62 |
1:31.66 1:17.71 |
2:31.66 |
2:31.66 | |
4. | TRNKA Zdeněk STK Okříšky Racing Team |
777 | AS-E1+2000 Mitsubishi Lancer Evo 6 |
0.70 0.65 |
1:19.16 1:19.32 |
2:32.34 |
2:32.34 | |
5. | NOVÁK Marek MN Racing |
800 | AS-E2/C-1600 Kartcross Kamikaz 3 |
0.79 0.79 |
1:21.15 1:19.93 |
2:33.77 |
2:33.77 | |
6. | TÜRK Petr TR Motorsport Chemwork |
750 | AS-E1+2000 Mitsubishi Lancer Evo 10 |
0.83 0.85 |
1:20.50 1:18.95 |
2:34.24 |
2:34.24 | |
7. | JANOUŠEK Jaroslav nsj |
680 | AS-S1-2000 Nissan sunny |
0.75 0.75 |
1:20.87 1:18.93 |
2:35.44 |
2:35.44 | |
8. | CAHA Petr TVVR Racing Team |
615 | AS-S1-1400 Renault Clio 1.4 16v |
0.82 0.92 |
1:21.03 1:21.00 |
2:37.33 |
2:37.33 | |
9. | MAJER Tomáš Autoservis H&M |
601 | AS-S1+2000/4WD Skoda Superb |
0.59 0.60 |
1:20.95 1:21.82 |
2:38.45 |
2:38.45 | |
10. | BAŘINA Jiří BJ |
673 | AS-S1-1600 Suzuki Swift |
0.97 0.89 |
1:27.65 1:24.04 |
2:43.29 |
2:43.29 | |
11. | STEJSKAL Marek Marokator |
625 | AS-S1+2000/2WD BMW E46 330i |
0.74 0.78 |
1:31.16 1:25.94 |
2:45.29 |
2:45.29 | |
12. | JEŽ Petr Jež |
618 | AS-S1-2000 Ford Focus |
0.78 0.81 |
1:38.28 1:25.76 |
2:46.97 |
2:46.97 | |
13. | SMOLÍK Zdeněk STK Okříšky Racing Team |
616 | AS-S1-1400 Honda Civic Sport 1.4i |
0.94 0.94 |
1:27.33 1:28.70 |
2:50.22 |
2:50.22 | |
14. | MELICHAR Libor melda |
700 | AS-E1-2000 Peugeot 205 |
1.08 1.04 |
1:27.63 1:36.57 |
2:54.89 |
2:54.89 | |
15. | ŠPAČEK Zdeněk Špaček |
802 | AS-E2/C+1600 Formule Ford Mygale |
0.78 0.83 |
1:35.54 1:30.09 |
2:57.50 |
2:57.50 | |
16. | BARTOŠ Miroslav AVdíly Praha |
600 | AS-S1-1600 Volvo C30 |
0.89 0.84 |
1:31.48 1:32.79 |
2:58.09 |
2:58.09 | |
17. | KIMLOVÁ Anna Auto Classic Club Brno |
613 | AS-S1-2000 BMW 318ti |
0.86 0.85 |
1:53.80 1:31.88 |
2:59.62 |
2:59.62 | |
18. | MAREK Lukas Historic racing club Jihlava |
627 | AS-S1+2000/2WD BMW 328i |
1.09 1.11 |
1:36.53 1:34.86 |
3:00.63 |
3:00.63 | |
19. | HRUBANOVÁ Lenka Skalda racing |
611 | AS-S1-1600 Peugeot 206 cc |
0.90 0.85 |
1:34.67 1:32.83 |
3:02.47 |
3:02.47 | |
20. | ŠPAČKOVÁ Jana Špaček |
801 | AS-E2/C+1600 Formule Ford Mygale |
0.73 0.78 |
1:43.29 1:41.11 |
3:17.91 |
3:17.91 |
  |
Time | Icon | Heat | Event |
---|---|---|---|
10:39:18 | Q2 | II. tr. jazda je ukončená | |
09:54:07 | Q2 | Race on progress | |
09:51:45 | Q1 | I. tr. jazda je ukončená | |
09:39:29 | Q1 | Race on progress | |
09:37:11 | Q1 | RED flag - track cleaning | |
09:01:15 | Q1 | Na trati je prvé vozidlo | |
09:01:14 | Q1 | Race on progress | |
08:33:28 | Q1 | Je odštarovaná zoznamovaia jazda |