On-line results | ||||
|
||||
VII. POLYGON Race - Automotodrom Brno, Brno (CZ), 11.05.2024 - Classification - Heat 2 |
  | |||||||||||
Overall |    | Class |    | Groups |    | Categs |    | Start list |    | Practice |    |
  |
Lady Trophy |    | Junior Trophy |    |
  |
  |
  |
  | |||||||
Classification results | |||||||
  |
Rank | Driver/Competitor | # | Nation | Class/Car | 5m | 1200m | Heat | BEST |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | BERÁNEK Maxmilián Beránek Team |
678 | AS-S1+2000/2WD Honda Civic |
1.15 1.09 |
1:12.14 1:10.81 |
2:18.54 |
2:18.54 | |
2. | BERÁNEK Radek Beránek Team |
696 | AS-S1+2000/4WD Toyota Yaris GR |
0.90 0.88 |
1:12.41 1:11.22 |
2:18.93 |
2:18.93 | |
3. | STEHLÍK Karel KV Motor team |
644 | AS-S1+2000/4WD Toyota Yaris GR |
0.75 0.74 |
1:12.49 1:12.06 |
2:21.67 |
2:21.67 | |
4. | PFEIFFER Sigfried Pfeiffer Motorsport |
602 | AS-S1+2000/4WD Toyota Yaris GR |
0.88 0.86 |
1:12.90 1:12.69 |
2:22.45 |
2:22.45 | |
5. | JANDA Antonín Gruppomotors.cz |
677 | AS-S1+2000/2WD Škoda Octavia |
1.07 1.05 |
1:16.11 1:14.51 |
2:25.32 |
2:25.32 | |
6. | KUNC Šimon Shimaku Racing |
751 | AS-E1+2000 BMW E36 |
1.29 1.03 |
1:22.54 1:15.23 |
2:26.75 |
2:26.75 | |
7. | MIERES Robert Lumier Auto Motorsport |
679 | AS-S1+2000/4WD Audi Rs3 |
1.25 1.25 |
1:24.72 1:17.25 |
2:29.80 |
2:29.80 | |
8. | RENIERS Radim VR speed deamons |
770 | AS-E1-1600 Citroen C2 |
1.28 1.22 |
1:18.76 1:17.21 |
2:30.54 |
2:30.54 | |
9. | NOVÁK Rostislav Unistrade |
607 | AS-S1+2000/2WD Opel Speedster |
1.02 0.94 |
1:19.83 1:17.82 |
2:31.05 |
2:31.05 | |
10. | MAJER Tomáš Autoservis H&M |
600 | AS-S1+2000/2WD Mini Cooper s |
1.08 0.98 |
1:17.63 1:16.15 |
2:31.29 |
2:31.29 | |
11. | VAŘEKA Jan Bokmen |
609 | AS-S1+2000/2WD BMW E30 |
0.91 0.92 |
1:31.18 1:16.83 |
2:31.35 |
2:31.35 | |
12. | STEJSKAL Marek Marokátor |
625 | AS-S1+2000/2WD BMW 330i |
1.03 1.02 |
1:16.99 1:17.86 |
2:31.71 |
2:31.71 | |
13. | MASNÝ Peter KzM racing |
721 | AS-E1-2000 Škoda Fabia |
1.09 1.14 |
1:19.20 1:17.01 |
2:32.15 |
2:32.15 | |
14. | RIŠKA Matěj Lumierauto Motorsport |
670 | AS-S1+2000/4WD Mitsubishi Evo x |
1.17 1.22 |
1:24.35 1:19.54 |
2:34.26 |
2:34.26 | |
15. | JEŽ Petr Ford Racing Team |
718 | AS-E1-2000 Ford Focus |
1.16 1.10 |
1:25.32 1:19.20 |
2:35.58 |
2:35.58 | |
16. | SMOLÍK Zdeněk STK Okříšky Racing Team |
616 | AS-S1-1600 Renault Twingo II GT |
1.07 1.11 |
1:23.09 1:20.17 |
2:36.70 |
2:36.70 | |
17. | HUDEČEK Matěj Shimaku Racing |
744 | AS-E1+2000 BMW E36 |
1.26 1.15 |
1:22.09 1:21.12 |
2:36.99 |
2:36.99 | |
18. | PODPĚRA Zdeněk Skalda Racing |
711 | AS-E1-1600 Citroen C2 VTS |
1.08 1.07 |
1:20.87 1:20.43 |
2:37.91 |
2:37.91 | |
19. | KIMLOVÁ Anna Auto Classic Club Brno |
613 | AS-S1-2000 BMW 318ti |
1.08 1.04 |
1:24.06 1:20.70 |
2:38.11 |
2:38.11 | |
20. | HUDEČEK Lukáš Bastr |
734 | AS-E1-1400 Trabant 601 |
1.04 1.08 |
1:22.09 1:20.91 |
2:38.69 |
2:38.69 | |
21. | BAŘINA Jiří BJ |
673 | AS-S1-1600 Suzuki Swift |
1.15 1.19 |
1:23.54 1:22.29 |
2:40.33 |
2:40.33 | |
22. | ŘIHÁK Josef Skalda racing |
603 | AS-S1-2000 Honda Civic 1.8vti |
0.99 1.00 |
1:24.95 1:23.58 |
2:42.42 |
2:42.42 | |
23. | ZAVADILOVÁ Natálie AVDíly Praha |
797 | AS-E1-2000 Volvo C30 |
1.23 1.30 |
1:23.81 1:24.39 |
2:43.02 |
2:43.02 | |
24. | SLOVÁKOVÁ Marta Slovákovi |
666 | AS-S1-1400 Škoda Fabia |
1.14 1.15 |
1:28.29 1:23.00 |
2:43.61 |
2:43.61 | |
25. | NEDBAL Lukáš Slovákovi |
660 | AS-S1-1400 Škoda Fabia 1,4 16V |
1.10 1.17 |
1:26.89 1:23.52 |
2:43.96 |
2:43.96 | |
26. | PUKL David DP Motorsport |
747 | AS-E1-1400 Suzuki Swift GTI Mk2 |
1.06 1.13 |
1:27.34 1:26.60 |
2:46.59 |
2:46.59 | |
27. | VAVREČKA Michal Patron Racing |
888 | AS-HA1-2000 BMW 318is E36 |
1.07 0.99 |
1:30.95 1:24.59 |
2:46.66 |
2:46.66 | |
28. | KODEROVÁ Alena KS Motorsport |
636 | AS-S1-1600 Renault Twigo II GT |
1.14 0.95 |
1:34.58 1:27.19 |
2:51.08 |
2:51.08 | |
29. | FRODL Miroslav FF racing team |
800 | AS-HA1-1400 Škoda 130 Rs 130RS |
1.28 1.15 |
1:33.32 1:29.72 |
2:54.76 |
2:54.76 | |
30. | DOUBEK Petr Dub race |
707 | AS-E1-1400 Fiat seicento abarth |
1.19 1.21 |
1:28.98 1:29.76 |
2:56.09 |
2:56.09 | |
31. | KOCÁB Matěj STK Okříšky |
717 | AS-E1-1400 Škoda Felicie |
1.24 1.39 |
1:40.60 1:33.32 |
2:56.57 |
2:56.57 | |
32. | BARTOŠ Miroslav Avdily Praha |
700 | AS-E1-2000 Alfa Romeo GT |
1.23 1.06 |
1:29.93 1:30.80 |
2:56.88 |
2:56.88 |
  |
Time | Icon | Heat | Event |
---|---|---|---|
11:04:52 | Q2 | II. tr. jazda je ukončená | |
10:02:05 | Q2 | Race on progress | |
10:00:15 | Q2 | Predjazdec na trati | |
08:44:12 | Q1 | Race on progress | |
08:43:24 | Q1 | Na trati je predjazdec | |
08:43:24 | Q1 | Na štarte je pripravený predjazdec | |
08:25:59 | Q1 | Pretekári majú oboznamovaciu jazdu | |
08:25:32 | Q1 | Dobré ráno z Poloygonu |