On-line results
 
FIA Hill Climb Masters 2016, Šternberk (CZ), 09.10.2016 - Competition - Run 3
 
 
Overall    Class    Groups    Start list    Practice   
 
 
 
Last 5 competitors in Finish
 
Rank Driver # Nation Class Heat RUN
1. FAGGIOLI Simone 1
E2-SC-3000 1:18.08
1:17.51
1:54.27
1:17.51
2. MERLI Christian 2
D/E2-SS-3000 1:18.65
1:18.05
2:51.70
1:18.05
7. MACARIO Paride 3
D/E2-SS-3000 1:20.97
1:21.01
1:59.82
1:20.97
10. BENES Milos 4
D/E2-SS-3000 1:23.60
1:21.94
1:35.22
1:21.94
12. JANIK Vaclav 5
E2-SC-3000 1:24.03
1:22.05
1:30.15
1:22.05
MORE >>
 
End Race at 15:51
 
Absolute results
 
Rank Driver # Nation Team Class Car 25m 100m 1800m km/h Heat RUN Gap
Track record: NEW track
1. FAGGIOLI Simone 1
Best Lap E2-SC-3000 NORMA M20FC - Zytek
1.80
2.03
42.96
3.96
4.83
40.76/178
40.46/173
51.87/127
1:18.08
1:17.51
1:54.27
1:17.51 v=148.62
2. MERLI Christian 2
Merli C. D/E2-SS-3000 OSELLA FA30 Evo-Fortech
1.77
2.10
4.00
3.98
4.80
41.15/162
40.47/174
1:40.47/113
1:18.65
1:18.05
2:51.70
1:18.05 +0.54
3. MORAN Scott 50
Moran S. SS GOULD GR61X-NME 1.80
1.84
1.81
3.99
4.10
4.02
42.67/178
42.07/178
41.62/172
1:19.88
1:19.49
1:18.93
1:18.93 +1.42
4. WILLIS Trevor 52
Willis T. SS OMS 28-RPE 1.79
1.58
1.68
3.91
3.62
3.79
41.97/181
41.61/184
41.60/182
1:20.40
1:19.18
1:19.11
1:19.11 +1.60
5. MENZIES Wallace 53
Menzies W. SS GOULD GR55B-NME 1.98
1.88
1.85
4.38
4.09
4.02
43.99/148
42.81/160
42.21/163
1:22.38
1:20.57
1:19.67
1:19.67 +2.16
6. PETIT Sebastien 7
Petit S. E2-SC-3000 NORMA M20FC-Mugen 1.81
1.75
1.71
4.05
3.95
3.84
43.56/163
42.32/166
41.57/164
1:22.24
1:20.58
1:22.98
1:20.58 +3.07
7. MACARIO Paride 3
Macario P. D/E2-SS-3000 OSELLA FA30-Zytek
1.94
2.13
4.32
4.20
4.57
42.59/161
42.30/163
1:07.20/117
1:20.97
1:21.01
1:59.82
1:20.97 +3.46
8. HALL Will 51
Hall W. SS FORCE WH-XTEC-AER 1.66
1.73
9.03
3.76
3.84
3.92
47.13/150
42.61/167
43.12/174
1:29.78
1:21.26
1:22.00
1:21.26 +3.75
9. FRANTZ Cyrille 54
Frantz C. SC NORMA M20FC-BMW 1.85
1.79
1.98
4.21
4.02
4.43
43.41/148
42.34/155
43.73/150
1:23.12
1:21.40
1:23.12
1:21.40 +3.89
10. BENES Milos 4
GMS Czech National Team D/E2-SS-3000 OSELLA FA30-Zytek
1.97
2.20
4.56
4.25
4.62
44.47/147
43.18/154
48.28/138
1:23.60
1:21.94
1:35.22
1:21.94 +4.43
11. KOMAREK David 6
Liqui Moly Racing Team E2-SC-3000 NORMA M20FC Evo-Mitsubishi 27.83
1.81
2.45
4.84
4.15
5.10
45.42/175
43.34/173
49.72/142
1:25.28
1:22.03
1:39.10
1:22.03 +4.52
12. JANIK Vaclav 5
Nutrend Czech National Team E2-SC-3000 NORMA M20FC-Mitsubishi
1.91
1.98
4.38
4.17
4.39
44.86/170
43.55/172
45.64/173
1:24.03
1:22.05
1:30.15
1:22.05 +4.54
13. BORMOLINI Fausto 9
Bormolini F. D/E2-SS-3000 REYNARD K02-Mugen 2.10
1.91
1.92
4.50
4.30
4.31
43.77/152
42.77/163
42.29/162
1:22.99
1:40.74
- DNF -
1:22.99 +5.48
14. WARWICK Darren 56
Warwick D. SS DALLARA F399-Opel 2.04
1.83
1.96
4.51
4.21
4.39
44.69/158
 
44.34/157
1:24.49
- DNF -
1:23.85
1:23.85 +6.34
15. NEVERIL Dusan 11
Speedmaster Racing Team s.r.o. E2-SC-3000 NORMA M20FC-Zytek 2.27
2.14
2.04
4.86
4.62
4.50
46.07/169
44.88/164
45.07/166
1:26.90
1:24.98
1:28.17
1:24.98 +7.47
16. NAPIONE Renzo 17
Napione R. D/E2-SS-3000 REYNARD K02-Cosworth 2.03
1.92
1.84
4.42
4.32
4.21
45.35/153
44.73/160
44.65/160
1:26.02
1:25.64
1:25.13
1:25.13 +7.62
17. BORMOLINI Andrea (U25) 23
Bormolini A. CN+3000 OSELLA PA21 Evo-Honda 1.99
1.90
1.94

4.37
4.42
46.47/154
45.72/156
46.68/155
1:28.09
1:26.73
1:28.13
1:26.73 +9.22
18. UREN Dave 55
Uren D. SS FORCE PC-SUZUKI 1.70
1.67
 
3.90
3.83
 
46.21/128
49.23/136
 
1:27.20
1:30.42
- DNS -
1:27.20 +9.69
19. STARCK Correntin (U25) 57
Belgian Hillclimb Team SC NORMA M20FC-Honda 2.11
1.90
1.89
4.75
4.42
4.39
46.58/149
45.95/150
 
1:28.10
1:27.43
- DNF -
1:27.43 +9.92
20. SCHAGERL Karl 59
Schagerl K. E1-6500 VW GOLF RALLYE TFSI-R 1.62
1.72
1.61
3.81
4.06
3.83
46.12/131
46.00/137
45.87/134
1:28.00
1:28.12
1:27.94
1:27.94 +10.43
21. TRNKA Petr (U25) 20
Nutrend Czech National Team E2-SC-3000 NORMA M20FC-Honda 1.95
2.01
1.91
4.52
4.59
4.47
47.30/148
46.73/149
46.89
1:30.15
1:28.99
1:29.55
1:28.99 +11.48
22. SPALEK Jiri 14
Liqui Moly Racing Team E2-SC-3000 NORMA M20FC Evo-Mitsubishi 2.02
1.92
1.98
4.56
4.52
4.51
48.41/143
47.56/145
48.02/144
1:30.69
1:29.06
1:30.71
1:29.06 +11.55
23. STEC Robert 12
Stec R. D/E2-SS-3000 LOLA B02/50-Zytek 2.18
2.16
2.10
4.94
4.87
4.63
49.24/140
47.10/140
47.15/148
1:32.38
1:29.20
1:29.69
1:29.20 +11.69
24. MICHL Dan 33
Michl Czech National Team E2-SH-6500 LOTUS EVORA V8 2.07
2.12
2.15
4.52
4.58
4.64
47.35/147
47.53/137
48.12/139
1:29.92
1:30.13
1:30.72
1:29.92 +12.41
25. BOUDUBAN Fabien 19
Ecurie Des Ordons E2-SC-3000 NORMA M20FC-Honda 2.08
 
1.99
4.56
4.41
4.45
48.29/130
46.91/131
47.38/141
1:31.31
1:30.08
1:30.36
1:30.08 +12.57
26. VITEK Petr 22
Engiennering Czech National Team E2-SC-3000 OSELLA PA30-Zytek 2.44
2.27
2.37

4.86
5.13
50.38/154
48.71/151
48.40/158
1:33.21
1:31.77
1:30.09
1:30.09 +12.58
27. HUBERT Martine (FEM) 21
Hubert M. E2-SC-3000 NORMA M20F-BMW 1.83
1.81
1.84

4.15
4.18
48.39/137
46.98/139
56.54/91
1:32.16
1:30.33
- DNF -
1:30.33 +12.82
28. VITVER Vladimir 32
SVC Czech National Team E2-SH-6500 AUDI TT-R DTM V8 1.95
1.95
2.05
4.55
4.53
4.67
47.94/139
47.99/143
47.38/139
1:30.75
1:30.53
1:30.60
1:30.53 +13.02
29. RYBNICEK Marek 34
Liqui Moly Racing Team E2-SH-6500 FORD FIESTA Evo 4WD 1.64
1.66
1.63
4.00
4.00
4.29
48.30/131
48.17/140
48.02/139
1:31.54
1:31.44
1:30.58
1:30.58 +13.07
30. SVOBODA Jiri 26
Nutrend Czech National Team E2-SC-3000 NORMA M20FC-Honda
2.03
2.00

4.58
4.54
48.75/144
48.27/149
48.17/149
1:32.09
1:31.10
1:30.87
1:30.87 +13.36
31. PERUGGINI Lucio 103
Peruggini L. GT FERRARI 458 Italia GT3 2.09
1.97
1.96
4.68
4.55
 
49.61/148
48.41/152
49.24/153
1:32.50
1:31.06
1:32.02
1:31.06 +13.55
32. SCHNELLMANN Roger 62
RCU E1-6500 MITSUBISHI LANCER EVO8 J-Spec 1.69
1.57
1.60
4.08
3.84
3.86
48.19/138
47.99/144
47.44/149
1:32.51
1:31.40
1:31.20
1:31.20 +13.69
33. VONDRAK Martin 25
Auto Vondrak Czech National Team D/E2-SS-3000 TATUUS NT07-Honda
1.90
1.86

4.52
4.43
48.92/146
48.13/151
47.87/149
1:31.95
1:31.44
1:31.61
1:31.44 +13.93
34. DROTAR Igor 61
Slovak National Hillclimb Team E1-6500 SKODA FABIA 1.92
1.93
1.83
4.34
4.29
4.36
49.31/135
49.02/143
48.83/139
1:32.81
1:31.67
1:32.05
1:31.67 +14.16
35. DONDI Manuel 38
Dondi M. E2-SH-6500 FIAT X1/9-Alfa 2.05
2.16
2.00
4.70
4.80
4.57
49.14/148
 
1:12.41/148
1:32.71
1:31.75
1:55.69
1:31.75 +14.24
36. GIULIANI Fulvio 35
Giuliani F. E2-SH-6500 LANCIA DELTA Evo 1.80
1.72
1.76
4.18
4.01
4.11
50.08/126
48.96/141
48.53/132
1:35.01
1:32.92
1:32.50
1:32.50 +14.99
37. PAILER Felix 60
Pailer F. E1-6500 LANCIA DELTA INTEGRALE 1.79
1.82
1.76
4.19
4.25
4.15
49.94/121
49.41/134
48.45/123
1:35.23
1:33.56
1:32.51
1:32.51 +15.00
38. MADRIAN Ferdinand 16
MSC Rottenegg E2-SC-3000 NORMA M20F-NME 2.08
2.06
1.98
4.72
4.67
4.58
49.29/136
48.92/128
48.93/128
1:32.66
1:33.04
1:33.16
1:32.66 +15.15
39. BERES Jozef Jun. 18
Slovak National Hillclimb Team D/E2-SS-3000 TATUUS-RENAULT 2000 1.82
1.83
1.86
4.51
4.52
4.55
48.78/137
48.92/138
48.85/138
1:32.98
1:33.09
1:32.73
1:32.73 +15.22
40. NUSSLI Romeo 66
Automobil Club Schweiz E1-6500 FORD ESCORT COSWORTH 1.75
1.72
1.73
4.09
4.04
4.04
49.64/120
49.17/128
49.87/124
1:34.21
1:33.12
1:35.11
1:33.12 +15.61
41. SCHMITTER FREY Philippe 104
Schmitter P. GT LAMBORGHINI GALLARDO FL2 GT3 2.01
2.04
2.10
4.54
4.57
4.67
50.26/143
5:27.67/87
49.75/157
1:34.41
- DNF -
1:33.30
1:33.30 +15.79
42. CAPUCCI Marco 24
Capucci M. CN+3000 OSELLA PA21 S-Honda 2.33
2.17
2.32

4.79
5.00
50.42/134
49.41/142
49.70/143
1:35.86
1:33.77
1:34.02
1:33.77 +16.26
43. LOS Jiri 37
Los Czech National Team E2-SH-6500 MITSUBISHI LANCER EVO IX 1.66
 
 
4.06
 
 
49.49/142
 
 
1:33.84
- DNS -
- DNS -
1:33.84 +16.33
44. WERVER Nicolas 102
Werver N. GT PORSCHE 997 CUP S 1.87
2.01
1.93
4.48
4.69
 
50.03/142
50.57/141
49.72/139
1:34.55
1:35.85
1:34.69
1:34.55 +17.04
45. KAMENOV Lyuben 63
Kamenov L. E1-6500 MITSUBISHI LANCER EVO VIII 1.79
1.80
 
4.17
4.21
 
50.13/135
 
 
1:34.62
- DNF -
- DNS -
1:34.62 +17.11
46. RADUT Lucian 40
Radut L. E2-SH-6500 MITSUBISHI LANCER EVO VIII 1.85
1.74
1.87
4.33
4.13
4.26
51.34/137
50.44/150
50.22/142
1:36.79
1:35.66
1:34.78
1:34.78 +17.27
47. MILON Jan 67
Jantar Team sro E1-6500 SKODA FABIA WRC 2.03
1.94
1.91
4.56
4.40
4.35
51.94/132
51.29/133
51.64/130
1:37.14
1:36.04
1:37.49
1:36.04 +18.53
48. ANDRONIC Paul Mario 36
ACS Autotechnica E2-SH-6500 MITSUBISHI LANCER Evo V 2.09
1.80
1.86
4.78
4.46
4.40
53.05/127
51.13/131
50.95/124
1:39.36
1:36.31
1:36.11
1:36.11 +18.60
49. NEFF Frederic 70
All-In Racing Team GT PORSCHE 996 Cup 1.99
2.09
2.27
4.65
4.73
5.12
51.02/131
51.02/141
52.25/130
1:36.44
1:36.29
1:38.15
1:36.29 +18.78
50. ONDREJ Tomas 113
XIQIO Racing A SKODA FABIA WRC 1.93
1.90
1.86
4.62
4.57
4.54
51.99/138
51.20/139
51.89/140
1:38.35
1:37.35
1:37.87
1:37.35 +19.84
51. JERMAN Martin 107
Jerman Czech National Team GT LAMBORGHINI GALLARDO FL2 GT3 2.12
2.02
2.01
4.96
4.77
4.75
53.59/122
50.89/129
52.07/124
1:40.50
1:37.76
1:37.49
1:37.49 +19.98
52. WARBURTON David (U25) 71
Warburton D. TC/GT CATERHAM 7-Ford 2.09
2.52
1.96
4.75
5.60
4.56
52.88/125
54.51/120
50.95/128
1:40.10
1:42.47
1:37.74
1:37.74 +20.23
53. MALY Jaromir 110
E.A. Czech National Team A MITSUBISHI LANCER EVO VIII 1.75
1.84
1.82
4.35
4.77
4.61
51.64/132
51.55/133
51.54/132
1:41.27
1:37.75
1:38.01
1:37.75 +20.24
54. BODSON Yanick 101
Belgian Hillclimb Team GT PORSCHE 997 GT3 Cup 2.09
2.02
2.14
4.85
4.73
4.87
53.30/130
52.35/132
51.97/136
1:39.96
1:38.37
1:37.84
1:37.84 +20.33
55. SCHWEIGER Christian 111
Schweiger C. A MITSUBISHI LANCER EVO VIII 1.89
1.89
2.06
4.57
4.53
5.03
52.67/128
52.25/131
53.32/128
1:38.47
1:37.97
1:39.31
1:37.97 +20.46
56. BOEMER Didier 30
Belgian Hillclimb Team D/E2-SS-3000 DALLARA F394-Opel 2.07
1.97
1.95

4.65
4.58
53.00/138
52.73/143
52.59/139
1:38.31
1:38.02
1:38.72
1:38.02 +20.51
57. BRAQUET Roland 29
Braquet R. D/E2-SS-3000 DALLARA F308/11-VW 1.92
1.88
1.93

4.43
4.52
53.85/130
51.62/141
51.89/142
1:42.08
1:39.41
1:38.33
1:38.33 +20.82
58. PISANO Egidio 79
Scuderia Vesuvio E1-6500 VW GOLF 1 Minichberger 2.24
2.24
2.15
5.15
5.14
5.01
53.45/113
52.21/116
52.11/111
1:40.23
1:38.73
1:38.39
1:38.39 +20.88
59. TESSITORE - 105
Tessitore GT PORSCHE 997 GT3 CUP 2.06
1.98
2.02
4.76
4.66
4.71
54.44/119
52.46/123
52.78/122
1:42.14
1:38.83
1:40.06
1:38.83 +21.32
60. VOJACEK Lukas 112
Ennoble Czech National Team A MITSUBISHI LANCER EVO VIII 1.94
1.97
1.89
4.59
4.63
4.50
53.52/126
52.25/133
52.72/127
1:41.10
1:38.94
1:39.18
1:38.94 +21.43
61. MANOLOV Hristo 82
Manolov H. E1-6500 MITSUBISHI LANCER EVO VIII 2.16
2.06
17.43
4.85
4.62
4.43
53.63/124
53.33/124
53.59/117
1:41.64
1:39.30
1:40.78
1:39.30 +21.79
62. STEC Irena (FEM) 31
Stec I. D/E2-SS-3000 GLORIA C8-Yamaha 1.90
1.88
1.93

4.52
4.59
54.56/122
53.20/128
54.01/125
1:42.33
1:39.38
1:40.92
1:39.38 +21.87
63. ZEMAN Martin 69
KRTZ E1-6500 MITSUBISHI LANCER EVO VIII 1.91
1.82
1.78
4.63
4.45
4.39
54.41/121
52.33/130
52.58/127
1:42.08
1:39.54
1:42.24
1:39.54 +22.03
64. BORYCKI Damian 27
Borycki D. E2-SC-3000 RADICAL SR3-Suzuki 2.01
1.87
1.91

4.71
4.75
54.37/129
53.01/130
52.61/129
1:43.14
1:39.96
1:40.48
1:39.96 +22.45
65. SATCHELL Colin 80
Satchell C. TC/GT PEUGEOT 205 2.09
2.04
2.12
5.00
4.93
5.08
54.41/127
53.34/120
53.53/135
1:41.85
1:40.32
1:40.42
1:40.32 +22.81
65. KEHAGIAS George 83
Kehagias G. E1-6500 FORD SIERRA COSWORTH RS500 2.75
2.23
2.34
6.14
5.12
5.30
55.95/117
53.36/130
52.81/128
1:44.24
1:41.10
1:40.32
1:40.32 +22.81
67. TELIYSKI Yulian 86
Teliyski Y. E1-6500 MITSUBISHI LANCER 1.90
1.86
2.16
4.43
4.38
5.01
53.38
53.02/122
1:07.39/124
1:40.42
1:40.36
1:53.13
1:40.36 +22.85
68. JURENA Peter 122
Slovak National Hillclimb Team N MITSUBISHI LANCER EVO IX 2.01
1.88
1.79
4.86
4.62
4.50
53.81/130
53.30
53.27/131
1:41.61
1:40.45
1:41.55
1:40.45 +22.94
69. MARCHIONE Canio 78
Marchione C. E1-6500 VW SCIROCCO 2.21
2.22
2.14
5.21
5.23
5.11
53.71/132
52.98/130
52.90/130
1:41.39
1:40.75
1:40.74
1:40.74 +23.23
70. SCHULTE Manfred 89
Schulte M. TC/GT CITROEN AX 1.6 16V 2.22
2.13
2.32
5.22
5.10
5.37
1:11.70/122
54.75/129
54.79/128
2:00.22
1:41.49
1:42.39
1:41.49 +23.98
71. SAJLER Filip 129
Liqui Moly Racing Team N MITSUBISHI LANCER EVO X 1.90
1.83
2.54
4.71
4.60
22.33
54.48/118
53.09/122
1:16.33/115
1:42.86
1:41.68
2:07.41
1:41.68 +24.17
72. SAJLEROVA Gabriela (FEM) 130
Liqui Moly Racing Team N MITSUBISHI LANCER EVO X 1.97
1.95
1.82
4.87
4.74
4.61
55.39/121
53.87/119
53.70/127
1:44.42
1:42.34
1:42.23
1:42.23 +24.72
73. BELTRAMI Massimo 115
DMAX Swiss A CITROEN C4 WRC 1.57
1.87
1.71
4.23
4.59
4.37
54.94/131
55.33/137
54.95/136
1:43.31
1:43.16
1:42.43
1:42.43 +24.92
74. DVORAK Pavel 28
Dvorak P. D/E2-SS-3000 MARTINI F2-BMW 2.19
2.04
2.04

4.79
4.69
54.27/133
54.35/128
55.65/129
1:42.54
1:42.47
1:44.34
1:42.47 +24.96
75. STOEV Stefan 95
National team of Bulgaria TC/GT HONDA CIVIC 2.22
2.12
2.17
5.28
5.08
5.17
55.03/129
54.28/129
54.69/132
1:43.26
1:42.72
1:42.89
1:42.72 +25.21
76. SCHILLING Nico 72
Schilling N. E1-6500 SUBARU IMPREZA WRX STi 1.95
1.85
1.80
4.66
4.54
4.52
54.60/143
54.69/377
54.71/132
1:43.74
1:43.12
1:42.73
1:42.73 +25.22
77. DUBOIS Anthony 76
Dubois A. TC/GT SCORA MAXI-Renault 2.20
2.11
2.06
5.16
4.96
4.87
56.05/110
54.22/116
54.61/114
1:45.22
1:43.18
1:43.56
1:43.18 +25.67
78. ARAGONA Giuseppe 88
Aragona G. E1-6500 PEUGEOT 106 Rallye 2.54
2.52
2.57
5.88
5.84
5.92
1:19.43/125
55.53/125
56.55/126
2:08.04
1:43.61
1:45.24
1:43.61 +26.10
79. VAVRINEC Tomas 123
Vavrinec T. N MITSUBISHI LANCER EVO IX 2.25
1.87
2.34
5.78
4.55
7.86
54.84/129
51.72
1:31.92/81
1:44.69
1:43.65
2:42.34
1:43.65 +26.14
80. SCHWAN Roman 43
Schwan R. E2-SH-6500 LOTUS EVORA VW 2.39
2.25
2.32
5.37
5.17
5.35
56.85/128
55.19/125
56.28/123
1:46.39
1:43.79
1:44.76
1:43.79 +26.28
81. DUPONT Sebastien 75
Dupont S. TC/GT SEAT LEON SUPERCOPA Mk2 2.44
2.42
2.41
5.81
5.60
5.59
56.42/127
55.25/124
55.61/127
1:46.06
1:44.01
1:44.39
1:44.01 +26.50
82. AMBRUZ Peter 81
Slovak National Hillclimb Team E1-6500 VAUXHALL VECTRA ST 2.50
2.54
2.44
5.69
5.79
5.55
58.86/123
56.18/128
57.41/121
1:48.88
1:44.59
1:46.63
1:44.59 +27.08
83. VORGIAS Spiros 87
Vorgias S. E1-6500 PEUGEOT 106 S16 Rallye 2.27
2.58
2.38
5.35
 
5.57
56.16/126
56.73/123
55.59/127
1:46.98
1:46.69
1:45.04
1:45.04 +27.53
84. FLOREK Peter 74
Slovak National Hillclimb Team E1-6500 MITSUBISHI LANCER EVO IX 1.88
1.81
1.77
4.68
4.58
4.54
55.47/129
54.74/128
55.32/133
1:45.34
1:45.36
1:46.04
1:45.34 +27.83
85. LIORIS Panagiotis 68
Lioris P. E1-6500 FORD ESCORT WRC 1.98
2.05
1.97
4.75
4.96
4.78
55.29/133
57.42/126
56.00/126
1:45.51
1:46.24
1:46.24
1:45.51 +28.00
86. POVAZAN Peter 126
Slovak National Hillclimb Team N MITSUBISHI LANCER EVO IX 2.07
2.04
1.98
4.97
4.96
4.85
58.21/125
1:05.86/127
56.45/128
1:47.98
1:56.55
1:45.58
1:45.58 +28.07
87. STEINER Christian 77
ACS Schweiz TC/GT PORSCHE 911 Turbo 2.20
2.01
2.01
5.23
4.98
4.90
58.21/129
56.79/123
56.22/129
1:48.21
1:46.20
1:45.62
1:45.62 +28.11
88. SZENE Raul 128
BSSR Automotorsport Timisoara N MITSUBISHI LANCER EVO IX 1.80
1.78
1.90
4.69
4.62
4.90
59.21/123
57.59/123
57.24/120
1:50.52
1:47.92
1:47.87
1:47.87 +30.36
89. PLAGOS Ioannis 118
Hellenic Police A HONDA CIVIC Type-R 2.39
2.30
2.41
5.73
5.72
5.88
58.17/123
57.14/124
57.58/124
1:49.47
1:48.37
1:49.03
1:48.37 +30.86
90. MAYER Chris-Andre 133
Mayer C.-A. N HONDA CIVIC Type-R 2.23
2.26
2.33
5.53
5.57
5.62
57.54/121
57.53/122
57.16/123
1:49.50
1:49.03
1:48.76
1:48.76 +31.25
91. ARGIRIOU George 127
Argiriou G. N MITSUBISHI LANCER EVO IX 2.12
2.07
2.03
5.17
5.06
5.06
1:07.69/116
58.59/124
58.10/119
1:58.87
1:50.43
1:48.81
1:48.81 +31.30
92. KOTEK Pavel 42
AMK Ecce Homo Sternberk E2-SH-6500 BMW M3 2.68
2.61
2.55
6.00
5.84
5.86
59.87/116
57.85/118
58.55/118
1:52.21
1:48.94
1:49.94
1:48.94 +31.43
93. LJUBIJANCIK Salih 91
AMK Extra Sport TC/GT HONDA CIVIC R 2.31
2.28
2.48
5.57
5.54
5.82
58.34/122
57.95/124
59.06/119
1:49.88
1:49.33
1:51.44
1:49.33 +31.82
94. BOTEZ Vasile Sorin 84
BSSR Automotorsport E1-6500 MITSUBISHI LANCER EVO VI 1.99
1.93
1.84
4.84
4.77
4.65
59.95/112
58.50/119
1:00.22/114
1:52.16
1:49.56
1:51.45
1:49.56 +32.05
95. COSSU Tonino 134
Team Autoservice Sport N HONDA CIVIC Type-R 2.53
2.65
2.30
5.92
6.06
5.64
59.24/116
59.01/120
58.33/117
1:51.22
1:50.58
1:49.88
1:49.88 +32.37
96. DE SUTTER Jean 109
Belgian Hillclimb Team GT LOTUS EXIGE GT3 2.01
1.99
1.94
5.23
5.20
5.11
59.97/118
59.09/118
58.47/118
1:52.15
1:51.68
1:50.12
1:50.12 +32.61
97. WRONA Marcin (U25) 136
Wrona M. N HONDA CIVIC Type-R 2.52
2.39
2.40
6.03
5.78
5.89
1:01.10/118
59.17/120
1:00.27/117
1:54.97
1:51.53
1:54.73
1:51.53 +34.02
98. CAT Pascal 132
Cat P. N RENAULT MEGANE RS 2.45
2.34
2.21
5.85
5.62
5.45
1:00.81/116
59.55/119
59.65/116
1:54.47
1:51.59
1:51.73
1:51.59 +34.08
99. PAVLU Dominik (U25) 117
MJ Autosport A RENAULT CLIO 3 SPORT 2.33
2.22
2.62
5.91
5.67
6.25
1:01.85/115
59.46/1
1:00.41/116
1:55.91
1:52.78
1:53.99
1:52.78 +35.27
100. OSTERMANN Thomas 93
Motor Sport Club Konz e.v. TC/GT BMW E30 Hartge 2.33
2.47
2.31
5.83
5.90
5.73
1:03.78/112
1:01.66/114
1:03.32/111
1:59.34
1:55.33
1:58.29
1:55.33 +37.82
101. CAMBALIK Bohumir 121
Slovak National Hillclimb Team A HONDA CIVIC Type-R 2.49
2.58
2.54
6.19
6.26
6.17
1:02.47/118
1:01.55
1:02.12/116
1:56.89
1:56.21
1:56.13
1:56.13 +38.62
102. DE SAEDELEER Bart 97
Belgian Hillclimb Team TC/GT FIAT 500 VRC-Suzuki 2.14
1.93
2.21
5.00
4.71
5.10
1:02.80/105
1:01.92/95
1:02.71/102
1:58.54
1:57.86
1:58.39
1:57.86 +40.35
103. MCKINLEY Deirdre (FEM) 94
McKinley D. TC/GT VAUXHALL NOVA-Suzuki 2.39
2.35
2.50
5.87
5.99
6.03
1:03.82/105
1:04.33/106
1:03.90/104
2:01.18
2:01.55
2:00.28
2:00.28 +42.77
104. KMINEK Zdenek 120
MJ Autosport A REANAULT CLIO 3 SPORT 2.33
2.59
2.49
6.05
6.69
6.69
1:04.58/107
1:07.01
1:06.75/105
2:01.20
2:04.21
2:04.86
2:01.20 +43.69
105. KACVINSKY Peter 138
Slovak National Hillclimb Team N RENAULT CLIO RS 2.43
2.41
2.33
5.91
5.98
5.79
1:07.04/108
1:05.20/110
1:04.82/109
2:05.42
2:03.11
2:03.45
2:03.11 +45.60
106. MONTALTO Silvio 139
Montalto S. N PEUGEOT 106 Rallye 2.31
2.31
2.46
6.07
6.04
6.31
1:06.82/102
1:06.63/104
1:06.58/102
2:04.50
2:04.73
2:05.02
2:04.50 +46.99
107. VALENTINY Charles 73
Valentiny C. E1-6500 SUBARU IMPREZA WRX STi 2.54
2.28
 
6.05
5.36
 
1:27.56/59
/0
 
2:59.96
- DNF -
- DNS -
2:59.96 +1:42.45
VONDRAK Petr 15
Vondrak P. E2-SC-3000 OSELLA PA21-Honda 2.13
 
 
4.83
 
 
47.73/152
 
 
- DNF -
- DNS -
- DNS -
- DNF -
GRUNDOVÁ Nela (FEM/U25) 85
KV Motor Team s.r.o. E1-6500 MITSUBISHI LANCER EVO VIII
 
 

 
 

 
 
- DNS -
- DNS -
- DNS -
- DNF -
MADRIAN Joanna (FEM) 92
Madrian J. TC/GT KTM CROSSBOW
 
 

 
 

 
 
- DNS -
- DNS -
- DNS -
- DNF -
BECKER Sandra (FEM) 119
High Speed Racing Club A ALFA ROMEO 147
 
 

 
 

 
 
- DNS -
- DNS -
- DNS -
- DNF -
 
Time Icon Heat Event
13:54:43 3.ostrá Štartujú predjazdci
13:36:24 3.ostrá Pripravuje sa štart III. súť. jazdy
13:36:12 3.ostrá Štart je plánovaný na 14:00
13:35:18 2.ostrá Pripravuje sa štart III. súť. jazdy
13:16:04 2.ostrá II. súť. jazda je ukončená
10:43:45 1.ostrá I. súťažná jazda je ukončená
10:30:18 1.ostrá Pokračujeme
10:22:23 1.ostrá Št. č. 14 bude opakovať jazdu
10:19:28 1.ostrá Požiar št. č. 15
09:48:15 1.ostrá Pokračujeme II. časťou; štartujú predjazdci
08:28:02 1.ostrá Štartujú súťažné vozidlá
08:22:20 1.ostrá Štartujú predjazdci
08:10:12 1.ostrá Dobré ráno zo Šternberku