On-line results | ||||
|
||||
Canicross Haniska 2023, Haniska pri Prešove, 16.09.2023 - Competition - Run 1 |
  | |||||
Overall |    | Category |    | Start list |    |
  |
  |
  | |||||||
Category results | |||||||
  |
Rank | Driver/Competitor | # | Nation | Heat | RUN |
---|---|---|---|---|---|
1. | RYBÁR Filip SHT Haniska |
1 | 5:13.32 | 5:13.32 | |
2. | DRÁBIK Andrej SHT Haniska |
2 | 5:20.96 | 5:20.96 | |
3. | MIKUŠ Ján MK Lučenec |
5 | 5:21.91 | 5:21.91 | |
4. | KOČIK Lubomír SHT Haniska |
4 | 5:25.93 | 5:25.93 | |
5. | SOBEK Ľubomír SHT Haniska |
6 | 5:59.73 | 5:59.73 | |
6. | DRÁBIK Vladimír SHT Haniska |
3 | 7:36.18 | 7:36.18 | |
Rank | Driver/Competitor | # | Nation | Heat | RUN |
---|---|---|---|---|---|
1. | KELBELOVÁ Marketa bez |
20 | 6:53.03 | 6:53.03 | |
2. | ŠIMKOVIČOVÁ Kristína bez |
21 | 12:30.14 | 12:30.14 | |
Rank | Driver/Competitor | # | Nation | Heat | RUN |
---|---|---|---|---|---|
1. | HOCKICKO Tomáš SHT Haniska |
13 | 5:31.99 | 5:31.99 | |
2. | DRÁBIK Andrej SHT Haniska |
12 | 5:42.45 | 5:42.45 | |
3. | RYBÁR Filip SHT Haniska |
14 | 5:42.60 | 5:42.60 | |
4. | BÁNOCI Jaroslav SHT Haniska |
15 | 6:08.02 | 6:08.02 | |
5. | RYBÁROVÁ Žaneta SHT Haniska |
16 | 8:26.90 | 8:26.90 | |
Rank | Driver/Competitor | # | Nation | Heat | RUN |
---|---|---|---|---|---|
1. | KUKUROVÁ Zuzana bez |
35 | 11:37.51 | 11:37.51 | |
2. | HOCKICKOVÁ Gabriela SHT Haniska |
29 | 12:28.89 | 12:28.89 | |
3. | ČIŽMÁROVÁ Zora Aponi DR Team |
31 | 13:24.39 | 13:24.39 | |
4. | BODIŠOVÁ Bianka Aponi DR Team |
32 | 13:42.38 | 13:42.38 | |
5. | TAKÁCSOVÁ Veronika Aponi DR Team |
30 | 14:40.77 | 14:40.77 | |
6. | HLUŠEKOVÁ Magdaléna bez |
34 | 15:12.24 | 15:12.24 | |
7. | KATANIKOVÁ Angelika bez |
37 | 15:41.91 | 15:41.91 | |
8. | KATANIKOVÁ Vladimíra bez |
36 | 17:15.15 | 17:15.15 | |
9. | ŠPAČKOVÁ Daniela bez |
38 | 22:27.41 | 22:27.41 | |
Rank | Driver/Competitor | # | Nation | Heat | RUN |
---|---|---|---|---|---|
1. | MIKUŠ Ján MK Lučenec |
22 | 9:25.38 | 9:25.38 | |
2. | KABABIK Dominik bez |
26 | 10:02.37 | 10:02.37 | |
3. | ANTUŠ Maroš bez |
27 | 10:35.78 | 10:35.78 | |
4. | KOZÁK Pavol bez |
25 | 10:39.16 | 10:39.16 | |
5. | MIRILOVIČ Ján bez |
24 | 14:45.89 | 14:45.89 | |
6. | ZAJAC Ľuboš bez |
23 | 14:50.65 | 14:50.65 | |
7. | ŠPAČEK Dušan bez |
28 | 15:30.46 | 15:30.46 | |
Rank | Driver/Competitor | # | Nation | Heat | RUN |
---|---|---|---|---|---|
1. | DRÁBIK Andrej SHT Haniska |
39 | 5:02.18 | 5:02.18 | |
2. | DUČÁK Marcel SHT Haniska |
8 | 5:21.77 | 5:21.77 | |
3. | BÁNOCI Jaroslav SHT Haniska |
9 | 5:34.24 | 5:34.24 | |
4. | KOČIK Lubomír SHT Haniska |
17 | 5:59.11 | 5:59.11 | |
5. | CERHIT Marián KPZ Humenné |
18 | 6:42.37 | 6:42.37 | |
6. | CERHIT Marián KPZ Humenné |
10 | 6:58.65 | 6:58.65 | |
7. | ŠMOTKOVÁ Zuzana SHT Haniska |
11 | 9:43.36 | 9:43.36 |
  |