On-line results | ||||
|
||||
Canicross Haniska 2023, Haniska pri Prešove, 16.09.2023 - Competition - Run 1 |
  | |||||
Overall |    | Category |    | Start list |    |
  |
  |
  | |||||||
Competitors in Finish | |||||||
  |
Finish | Rank | Driver | # | Nation | Category | Heat | RUN |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11:46:28 | 36. | ŠPAČKOVÁ Daniela bez |
38 | CCW | 22:27.41<TR | 22:27.41 | |
11:39:15 | 35. | KATANIKOVÁ Vladimíra bez |
36 | CCW | 17:15.15<TR | 17:15.15 | |
11:38:42 | 34. | KATANIKOVÁ Angelika bez |
37 | CCW | 15:41.91<TR | 15:41.91 | |
11:35:13 | 32. | HLUŠEKOVÁ Magdaléna bez |
34 | CCW | 15:12.24<TR | 15:12.24 | |
11:32:38 | 24. | KUKUROVÁ Zuzana bez |
35 | CCW | 11:37.51<TR | 11:37.51 | |
11:31:42 | 28. | BODIŠOVÁ Bianka Aponi DR Team |
32 | CCW | 13:42.38<TR | 13:42.38 | |
11:30:41 | 29. | TAKÁCSOVÁ Veronika Aponi DR Team |
30 | CCW | 14:40.77<TR | 14:40.77 | |
11:30:24 | 27. | ČIŽMÁROVÁ Zora Aponi DR Team |
31 | CCW | 13:24.39<TR | 13:24.39 | |
11:27:29 | 25. | HOCKICKOVÁ Gabriela SHT Haniska |
29 | CCW | 12:28.89<TR | 12:28.89 | |
11:21:31 | 33. | ŠPAČEK Dušan bez |
28 | CCM | 15:30.46<TR | 15:30.46 | |
11:16:46 | 30. | MIRILOVIČ Ján bez |
24 | CCM | 14:45.89<TR | 14:45.89 | |
11:15:51 | 31. | ZAJAC Ľuboš bez |
23 | CCM | 14:50.65<TR | 14:50.65 | |
11:15:36 | 22. | ANTUŠ Maroš bez |
27 | CCM | 10:35.78<TR | 10:35.78 | |
11:14:02 | 21. | KABABIK Dominik bez |
26 | CCM | 10:02.37<TR | 10:02.37 | |
11:13:39 | 23. | KOZÁK Pavol bez |
25 | CCM | 10:39.16<TR | 10:39.16 | |
11:09:25 | 19. | MIKUŠ Ján MK Lučenec |
22 | CCM | 9:25.38<TR | 9:25.38 | |
11:04:02 | 1. | DRÁBIK Andrej SHT Haniska |
39 | SC2 | 5:02.18<TR | 5:02.18 | |
11:03:30 | 26. | ŠIMKOVIČOVÁ Kristína bez |
21 | BKJW | 12:30.14<TR | 12:30.14 | |
11:03:27 | 18. | RYBÁROVÁ Žaneta SHT Haniska |
16 | SC1 | 8:26.90<TR | 8:26.90 | |
10:55:53 | 15. | KELBELOVÁ Marketa bez |
20 | BKJW | 6:53.03<TR | 6:53.03 | |
10:52:43 | 14. | CERHIT Marián KPZ Humenné |
18 | SC2 | 6:42.37<TR | 6:42.37 | |
10:50:59 | 11. | KOČIK Lubomír SHT Haniska |
17 | SC2 | 5:59.11<TR | 5:59.11 | |
10:39:08 | 13. | BÁNOCI Jaroslav SHT Haniska |
15 | SC1 | 6:08.02<TR | 6:08.02 | |
10:37:42 | 10. | RYBÁR Filip SHT Haniska |
14 | SC1 | 5:42.60<TR | 5:42.60 | |
10:36:32 | 7. | HOCKICKO Tomáš SHT Haniska |
13 | SC1 | 5:31.99<TR | 5:31.99 | |
10:35:42 | 9. | DRÁBIK Andrej SHT Haniska |
12 | SC1 | 5:42.45<TR | 5:42.45 | |
10:22:43 | 20. | ŠMOTKOVÁ Zuzana SHT Haniska |
11 | SC2 | 9:43.36<TR | 9:43.36 | |
10:18:59 | 16. | CERHIT Marián KPZ Humenné |
10 | SC2 | 6:58.65<TR | 6:58.65 | |
10:16:34 | 8. | BÁNOCI Jaroslav SHT Haniska |
9 | SC2 | 5:34.24<TR | 5:34.24 | |
10:15:22 | 4. | DUČÁK Marcel SHT Haniska |
8 | SC2 | 5:21.77<TR | 5:21.77 | |
10:10:59 | 12. | SOBEK Ľubomír SHT Haniska |
6 | BKJM | 5:59.73<TR | 5:59.73 | |
10:09:37 | 17. | DRÁBIK Vladimír SHT Haniska |
3 | BKJM | 7:36.18<TR | 7:36.18 | |
10:09:22 | 5. | MIKUŠ Ján MK Lučenec |
5 | BKJM | 5:21.91<TR | 5:21.91 | |
10:08:26 | 6. | KOČIK Lubomír SHT Haniska |
4 | BKJM | 5:25.93<TR | 5:25.93 | |
10:06:21 | 3. | DRÁBIK Andrej SHT Haniska |
2 | BKJM | 5:20.96<TR | 5:20.96 | |
10:05:13 | 2. | RYBÁR Filip SHT Haniska |
1 | BKJM | 5:13.32<TR | 5:13.32 |
  |