Zoznam registrovaných pretekárov seriálu
"Mezinárodní závody automobilů do vrchu Maverick Rescue Slalom - Trophy 2020".

Celkový počet registrovaných pretekárov: 35 (9. 4. 2020 6:07:47).


# Št. č. Pretekár Štát Team Trieda Automobil Registrácia
1. 900 MIDRLA Jaroslav "Jaris" CZ flag JarisMotors AS-HA1-Veterán VW VW Buggy 16.03.20 18:19
2. 688 BUCHTA Aleš "Alex" CZ flag Backroad Maniacs AS-S1-2000 BMW E36 318ti 16.03.20 18:39
3. 888 MANÍK Luděk CZ flag LM motorsport AS-HA1-1300 Škoda Octavia 16.03.20 18:42
4. 666 DVOŘÁK Pavel CZ flag Backroad Maniacs AS-S1+2000 BMW 328i 16.03.20 18:51
5. 917 BAUER Patrik "Paťa" CZ flag Bauer racing team AS-HA1-Veterán Vw 11 Brouk 16.03.20 19:14
6. 911 BAUER Irena "Iris" D CZ flag Bauer racing team AS-HA1-Veterán Vw 11 Brouk 16.03.20 19:18
7. 608 PEŘINA Michal CZ flag Hyundai team AS-S1-2000 Hyundai Coupe 16.03.20 20:03
8. 797 ŠTĚPÁNKOVÁ Natálie D CZ flag AV Díly Praha AS-E1-2000 Volvo 480 16.03.20 20:35
9. 767 BARTOŠ Miroslav CZ flag AV Díly Praha AS-E1-2000 Volvo 480 16.03.20 20:37
10. 616 HYNČICA Lubomír CZ flag Bourgeois Motorsport AS-S1-2000 BMW E36 16.03.20 20:38
11. 857 DAMBOR Jaroslav CZ flag KZM Racing AS-HA1-2000 Zastava 101 sportig 16.03.20 20:50
12. 777 DIBLIK Milan CZ flag KZM racing AS-E1+2000 Nissan 350Z 16.03.20 21:09
13. 654 ZAVŘEL Adam CZ flag AZ Racing AS-S1-1600 Citroën Saxo VTS 16.03.20 21:17
14. 875 GALLO Pavel SK flag Scuderia-Gallo AS-HA1-1300 Fiat 128 Sport Coupé 16.03.20 21:27
15. 706 PALAJ Antonín "Tonda" CZ flag KzM Racing AS-E1+2000 VW GOLF 4X4 tdi 16.03.20 21:32
16. 721 MASNÝ Peter "Estetik" CZ flag KzM Racing AS-E1+2000 Škoda Fabia 4x4x tdi 16.03.20 21:35
17. 714 PALAJOVÁ Kateřina "Kač" D CZ flag KzM Racing AS-E1+2000 VW GOLF 4X4 tdi 16.03.20 21:38
18. 611 HRUBANOVÁ Lenka D CZ flag Skalda racing AS-S1-1600 Peugeot 206 cc 16.03.20 21:55
19. 715 KURBEL Michal "Kovomk" SK flag Kovomk AS-E1-1400 Skoda 125 16.03.20 22:39
20. 618 ŠPILKA Václav CZ flag MetalBend motorsport AS-S1-1600 Honda CRX 17.03.20 07:09
21. 713 VANĚREK Roman CZ flag Cistevozy racing AS-E1-2000 Skoda Fabia 17.03.20 07:35
22. 716 KURBEL Pavol SK flag KOVOMK AS-E1-1400 Škoda 120L 17.03.20 07:44
23. 627 MAREK Lukáš CZ flag Historic racing club Jihlava AS-S1+2000/2WD BMW 328i 17.03.20 14:19
24. 622 HOUSKA Radek CZ flag SPZ-Vysočina AS-S1+2000/2WD BMW M3 17.03.20 15:19
25. 898 KOMANN Laco "ŠMUKO" SK flag O.L. Sportline Racing Team AS-HA1-2000 Volkswagen SCIROCCO 1 17.03.20 17:34
26. 775 DIBLÍK Rostislav CZ flag KZM-Racing AS-E1+2000 Seat Leon 4x4 17.03.20 20:00
27. 700 LIPIČKA Jan CZ flag Patera Motorsport AS-E1-2000 BMW 318is 18.03.20 15:18
28. 612 PODPĚRA Zdeněk CZ flag Skalda Racing AS-S1-1600 Citroen C2 Vts 18.03.20 21:01
29. 600 BORKOVEC Jiri CZ flag Namest nad Oslavou AS-S1+2000/2WD Skoda Octavia RS 21.03.20 16:40
30. 722 TOMAN Martin CZ flag MKT Sítotisk Tomanovi AS-E1-1400 Škoda Felicia FST 27.03.20 08:20
31. 711 TÜRK Petr Jr CZ flag TR motorsport AS-E1+2000 Subaru Impreza WRX STI 31.03.20 17:08
32. 778 PALAJ Tomáš "Tomis" CZ flag KZM Racing AS-E1+2000 VW Golf II 4x4 31.03.20 17:33
33. 620 TÜRKOVÁ Michaela D CZ flag TR motorsport AS-S1+2000/2WD Audi TT 01.04.20 08:14
34. 630 CUPÁK Jirka CZ flag Hillstone Racing Team AS-S1+2000/2WD BMW E30 05.04.20 09:32
35. 789 MELŠA Michal Jr CZ flag TRT Polička AS-E1-1600 Toyota MR2 08.04.20 21:03

Prihláška