Zoznam registrovaných pretekárov série
"Mezinárodní mistrovství
závodů automobilů do vrchu
LIQUI MOLY Maverick Hill Climb Czech 2024"
.

Celkový počet registrovaných pretekárov: 274 (14. 7. 2024 7:18:13).


Titulární partner Generální partner Hlavní partneři
# Št. č. Pretekár Pr. Štát Team Trieda Automobil Registrácia
1. 345 GRUNTORÁD František A CZ flag Náměšť nad Oslavou S1+2000/2WD Škoda Octavia RS 05.02.24 18:00
2. 333 NOVÁČEK Miloš A CZ flag MN Japan racing S1-1600 Honda Civic vti 05.02.24 18:01
3. 330 KOPECKÁ Aneta D B CZ flag AR Racing S1-2000 Škoda Fabia 05.02.24 18:01
4. 179 TOMÁŠEK Petr B CZ flag Golemův TEAM E1+2000/4WD Subaru Enterprise 05.02.24 18:01
5. 373 HAVEL František B CZ flag Patera Motorsport S1-1600 Citroen saxo vts 05.02.24 18:01
6. 106 KOLČAVA Radek B CZ flag AUTO-KORA E1+3000/2WD Volkswagen GOLF GTI 05.02.24 18:01
7. 223 KOŘÍNKOVÁ Elisabeta D B CZ flag MINISPORT.cz E1-1400 Mini Cooper 05.02.24 18:01
8. 321 HERALECKÝ Lukáš A CZ flag Hery garage S1-1600 Honda Civic ek4 05.02.24 18:01
9. 433 MELICHAR Dominik B CZ flag Domass Hospital HA1-1400 Honda Civic EF 05.02.24 18:01
10. 167 NEPLECH Ondřej B CZ flag N Racing team E1-1400 Suzuki Swift 05.02.24 18:02
11. 250 HORNÍČEK Filip B CZ flag Tužka Racing E1-1400 Škoda Felicia Kit Car 05.02.24 18:02
12. 264 TURIČÍK Ondřej A CZ flag Turičík motorsport E1-1600 Peugeot 206 05.02.24 18:02
13. 130 HANZAL Martin A CZ flag MH motorsport E1-1400 Škoda 130H 05.02.24 18:02
14. 331 DOHNAL Josef B CZ flag Dohnal Motorsport S1-1600 Citroen C2 vts 05.02.24 18:02
15. 246 JANSA Tomáš B CZ flag Patera Motorsport E1-1150 VW Lupo 05.02.24 18:02
16. 222 HRUBÝ Milan A CZ flag Racing555 E1+3000/2WD Chevrolet CORVETTE 05.02.24 18:02
17. 110 MAIER Helmut A DE flag H+R Spezialfedern E1-1600 VW Spies-Golf 05.02.24 18:02
18. 10 KOLBÁBEK Radek A CZ flag LRT - Profiperformance E1+2000/4WD Ford Sierra 4000 05.02.24 18:02
19. 432 ŠPLÍCHAL David A CZ flag Garage flora HA1-2000 VW Golf gti 05.02.24 18:03
20. 422 POLEHLA Michal A CZ flag Japan racing HA1-2000 Honda Civic EE9 05.02.24 18:03
21. 300 GRÜNWALD Radek B CZ flag AR Racing S1-2000 Škoda Fabia 05.02.24 18:03
22. 405 RYBNÍČEK Patrik A CZ flag AP Rybníček HA1-1400 Škoda Favorit 05.02.24 18:03
23. 199 KREJČÍ Bohuslav B CZ flag KR pro Škoda historik E1-1600 Škoda Rapid 130 RH 05.02.24 18:04
24. 188 STEJSKAL Martin B CZ flag Mates racing E1-2000 Škoda Fabia rs 05.02.24 18:04
25. 346 VALLA Jri B CZ flag Valla S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer 05.02.24 18:04
26. 155 DUCHOŇ Oldřich B CZ flag ADRT E1-3000/2WD BMW 325 coupe 05.02.24 18:04
27. 145 MATULA Michal B CZ flag Matula motorsport E1-2000 Honda S2000 05.02.24 18:05
28. 233 SIKORA Miroslav A CZ flag R.D.L. servis E1-1600 Škoda Felicia 05.02.24 18:05
29. 377 PRINC David Jr B CZ flag Japan racing S1-1600 Honda Crx 2g 05.02.24 18:05
30. 118 BOBEK JUN. Milan B CZ flag MB Racing E1+2000/4WD Mitsubishi Lancer WRC 05 05.02.24 18:05
31. 301 KAŠPAR Vilem A CZ flag VPKmotors S1-2000 Škoda Fabia RS 05.02.24 18:05
32. 129 KOČIŘÍK David B CZ flag Kočiřík Motorsport E1-1400 Škoda Rapid 136 05.02.24 18:05
33. 404 RYBNÍČKOVÁ Alice D Jr A CZ flag AP Rybníček HA1-1400 Škoda Favorit 05.02.24 18:05
34. 443 NEČAS Michal B CZ flag MN-Japan racing HA1-1400 Honda Civic 4g 05.02.24 18:06
35. 369 KOLEK Jan B CZ flag Japan Racing S1-1600 Honda Civic eg 05.02.24 18:06
36. 21 OSLADIL Jan B CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2/SS-2000 Formule Tatus Renault 05.02.24 18:06
37. 100 PAILER Felix A AT flag SKI Modřice / Ferstl Motorsport E1+2000/4WD Lancia Delta Integrale 05.02.24 18:07
38. 323 KAZDOVÁ Jana D B CZ flag Dohnal Motorsport S1-1600 Citroen C2 vts 05.02.24 18:07
39. 153 KOČIŘÍK Jindřich B CZ flag Kočiřík Motorsport E1-1400 Škoda Rapid 136 05.02.24 18:08
40. 82 MARČÁK Pavel B CZ flag HA2/ZST - 1600 MTX 1-03 05.02.24 18:08
41. 397 TRNKA Zdeněk A CZ flag STK Okříšky RT - Komvet Racing S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo 6 05.02.24 18:09
42. 90 OSLADIL Jan B CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK HA2 Spider MTX 2-03 05.02.24 18:09
43. 450 HOMOLA Tomáš B CZ flag SPZ-Vysočina HA1+2000 BMW E30 05.02.24 18:10
44. 91 OSLADIL Jan B CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK HA2/ZST - 1600 Formule Skoda MTX 1-05 05.02.24 18:12
45. 270 DOBEŠ Václav B CZ flag V.D.Racing E1-1400 Škoda Favorit 05.02.24 18:12
46. 313 VANĚREK Roman A CZ flag Cistevozy racing S1-2000 Skoda Fabia 05.02.24 18:12
47. 527 PATERA Michal B CZ flag Patera Motorsport HA1-K-1300 Fiat 127 05.02.24 18:14
48. 431 KALIŠ Miroslav B CZ flag VPK Motors HA1-1400 Skoda 110R 05.02.24 18:15
49. 456 ZIMOLA Jaroslav B CZ flag STK Okříšky RT HA1+2000 Citroen ZX 2.0 16V 05.02.24 18:16
50. 164 FRIC Jakub B CZ flag FH racing E1-1150 Fiat 127 05.02.24 18:17
51. 240 VOLENA Jiří A CZ flag JK Motorsport E1-1400 Škoda Felicie kit car 05.02.24 18:17
52. 359 TÜRK Petr B CZ flag TR Motorsport Chemwork S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo X 05.02.24 18:18
53. 1 TÜRK Petr A CZ flag TR Motosport CHEMWORK S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer EVO IX 05.02.24 18:19
54. 539 FAKTOR Vladimír B SK flag F-2 HA1-K-1300 Škoda 120S 05.02.24 18:20
55. 9 FERSTL Christian A AT flag SKI Modřice / Ferstl Motorsport E2/SS-2000 F-Tatuus Master 05.02.24 18:23
56. 400 VAVREČKA Michal B CZ flag Patron Racing HA1-2000 BMW 318is E36 05.02.24 18:24
57. 255 ZIMA Petr A CZ flag RTM Motorsport E1-1400 Fiat Cinquecento 05.02.24 18:26
58. 302 TAUTSCHER Michael Jr A AT flag Zenz Motorsport S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo IX 05.02.24 18:26
59. 11 FERSTL Sigrid D A AT flag SKI Modřice / Ferstl Motorsport E2/SS-2000 F-Tatuus Master 05.02.24 18:27
60. 499 JEDLIČKA Jiří B CZ flag Patron Racing HA1-2000 BMW 318is E36 05.02.24 18:31
61. 424 KAŠÁK Michal B CZ flag AMK Vrbno pod Pradědem HA1-2000 Opel Astra GSI 05.02.24 18:31
62. 470 FURIŠ Karel B CZ flag Alcore Motorsport HA1-2000 Peugeot 205 Gti 05.02.24 18:32
63. 389 ŠVÁB Petr A CZ flag HL motorsport S1-2000 Ford Focus 05.02.24 18:35
64. 251 VLASÁKOVÁ Vendula D Jr B CZ flag Gt2 Motorsport E1-2000 Škoda Felicia 05.02.24 18:37
65. 445 ŠVÁB Kamil A CZ flag HL Motorsport HA1-2000 Opel Astra GSI 05.02.24 18:38
66. 461 MELICHAR Libor B CZ flag Melda HA1-2000 Peugeot Peugeot 205 05.02.24 18:38
67. 408 STRNAD Lukáš A CZ flag Hostr racing team HA1-1400 Škoda 130 LR 05.02.24 18:41
68. 113 MALEŇÁK Dušan B CZ flag DVDV Racing Team E1-1600 Škoda 130 LR/H 05.02.24 18:42
69. 471 TOUŠEK Petr B CZ flag BMW Motorsport HA1-2000 BMW 3 05.02.24 18:50
70. 288 KOVÁŘ Roman B CZ flag Quick motorsport E1+3000/2WD Mercedes 190 05.02.24 18:51
71. 151 ŠUSTR Miloslav A CZ flag Alcore Motorsport E1-1600 Škoda Favorit 05.02.24 18:58
72. 23 ŠPAČEK Zdeněk A CZ flag Špaček E2/SS-2000 Formule Ford Mygale 05.02.24 18:58
73. 195 LOUBAL Lubomir B CZ flag Tužka Racing E1-2000 VW Golf 4 TDi DSG 05.02.24 19:01
74. 150 MACEK Vojtěch A CZ flag Advantage Motorsport Bruntál E1-1600 Škoda 110 R 05.02.24 19:01
75. 365 CEJNAR Pavel B CZ flag Cejny Motorsport S1-1600 Suzuki Swift gti 05.02.24 19:05
76. 505 JANSA Tomáš B CZ flag Patera Motorsport HA1-K-1600 VW Scirocco GTI 05.02.24 19:05
77. 160 PLEVA Martin B CZ flag AMK Vrbno pod Pradědem E1-1400 Škoda 100 05.02.24 19:05
78. 103 LIPIČKA Jan A CZ flag Motorsport E1-2000 BMW E30 M42 05.02.24 19:09
79. 332 BORKOVEC Jiří B CZ flag Borky Racing S1+2000/2WD Skoda Octavia RS 05.02.24 19:09
80. 101 ŠIMEČEK Radovan A CZ flag ISODRINKY E1-2000 Peugeot 206i 05.02.24 19:10
81. 141 HRABČÍK Milan A CZ flag Notor Motor racing team E1+3000/2WD Peugeot 406 coupe 05.02.24 19:13
82. 348 SCHWARZMAIER Dominik A AT flag Team Schütz S1-1600 VW Polo GTI 05.02.24 19:13
83. 123 LAVICKÝ Jakub B CZ flag Auto Eurodiesel E1-1400 Fiat 126 05.02.24 19:18
84. 206 PODMAJERSKY Vladimir A SK flag Motorsport klub VP E1-2000 Peugeot 206 RC 05.02.24 19:19
85. 490 BRUCKNER René A AT flag Team Schütz HA1-2000 VW GOLF GTI 16V 05.02.24 19:19
86. 303 KEPEŇ Maxmilián Jr B CZ flag Rmk motorsport S1-1600 Citroen Saxo vts 05.02.24 19:19
87. 244 FILIPÍN Jiří B CZ flag Tužka Racing E1-1400 Suzuki Swift GTi 05.02.24 19:24
88. 36 NOVÁK Marek B CZ flag MN Racing Team E2/SS-1600 Gloria C8F EVO 05.02.24 19:26
89. 194 CHYTIL Jiři B CZ flag Mates racing E1+3000/2WD BMW E30 05.02.24 19:40
90. 501 MESÁROŠ Ján A SK flag MEŠI HA1-K-1300 Škoda 120s 05.02.24 19:46
91. 388 ÁZSÓTH Ladislav A CZ flag HL motorsport S1-2000 Ford Focus 05.02.24 19:46
92. 387 GRÜNEROVÁ Nicol D Jr A CZ flag Grüner Motorsport S1-1600 Ford Fiesta 05.02.24 19:54
93. 253 NEDUCHAL Matěj Jr B CZ flag Automotosport Neduchal E1-1600 Škoda 130 R/H 05.02.24 19:55
94. 378 KAŇKA Jiří B CZ flag JK GARAGE RACING S1+2000/4WD Subaru Impreza WRX STI 05.02.24 19:59
95. 4 ŽÁČEK Petr A CZ flag LEGENDY HA1+2000 Audi Sport Quattro S1 05.02.24 20:03
96. 523 MINAŘÍK Aleš B CZ flag Aša Racing HA1-K-1300 Škoda 130L 05.02.24 20:04
97. 181 PŘENOSIL Miroslav B CZ flag LPGpower E1-1400 Škoda 130 RS 05.02.24 20:08
98. 99 ČADEK Luboš B CZ flag autopřívěsy čadek HA2 Reynard 88SC 05.02.24 20:11
99. 5 KREJČÍ Filip A CZ flag HOKRmotors Racing S1+2000/4WD Subaru Impreza Type RA 05.02.24 20:12
100. 320 SCHÜTZ Stefan A AT flag Team Schütz S1-2000 Seat Leon TDI 05.02.24 20:14
101. 214 BLAŽEK Roman B CZ flag Oliver Motorsport E1+2000/4WD Mitsubishi Oliver Motorsport 05.02.24 20:20
102. 105 KOŠEK Tomáš B CZ flag Traktorka E1+2000/4WD Mitsubishi EVO 6 05.02.24 20:28
103. 154 JIRAS Pavel B CZ flag Autosport Řeporyje E1-1400 Škoda 120 LS 05.02.24 20:32
104. 355 BRŮŽA Tomáš A CZ flag VPKmotors S1-2000 Škoda Fabia RS 05.02.24 20:37
105. 403 HAIDN Franz A AT flag MSC Mühlbach HA1+2000 BMW E30 325ix 05.02.24 20:46
106. 3 VÁVRA Petr A CZ flag RTM Motorsport S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo 8 05.02.24 21:10
107. 144 PROUZOVÁ Olivie D B CZ flag RTM Motorsport E1-1400 Suzuki Swift 05.02.24 21:14
108. 409 DORINSKY Lukáš B CZ flag HRT racing team HA1-2000 Volkswagen Golf 05.02.24 21:17
109. 425 FRODL Miroslav B CZ flag FF racing team HA1-1400 Skoda 130RS 05.02.24 21:24
110. 126 BOKŮVKA Martin B CZ flag Bokmen E1-3000/2WD BMW E30 05.02.24 22:36
111. 157 KMÍNEK Zdeněk B CZ flag LIQUI MOLY E1+3000/2WD Lamborghini Gallardo GT 3 05.02.24 22:49
112. 477 HŮLEK Michal B CZ flag D.R.P. Gruppe classic HA1+2000 VW Golf G60 06.02.24 00:17
113. 201 ZOUFALÝ Karel B CZ flag ECCE HOMO Team E1-1600 Škoda Škoda Pick-up frestyle 06.02.24 07:31
114. 498 KADLEČEK Jiří B CZ flag Jksport HA1-1400 Skoda Felicia 06.02.24 07:47
115. 550 GRATZER August A AT flag MSC Mühlbach am Hochkönig HA1-K+2000 Lancia Beta Montecarlo 06.02.24 08:21
116. 133 ANDRÁS František B SK flag ARMOLAN.sk E1-3000/2WD Mazda RX7 06.02.24 09:17
117. 322 HOUSKA Radek B CZ flag SPZ-Vysočina S1+2000/2WD Audi TT 06.02.24 09:18
118. 29 ŠPAČKOVÁ Jana D A CZ flag Špaček E2/SS-2000 Formule Ford Mygale 06.02.24 10:15
119. 111 RŮŽIČKA Marti B CZ flag ECCE HOMO Team E1+2000/4WD Škoda Fabia S2000 06.02.24 12:49
120. 156 HRADIL Vladimír B CZ flag Hradil.V E1-1400 Škoda 110R 06.02.24 16:54
121. 463 ŠPUNDA Petr B CZ flag PŠ Autosport HA1-2000 Ford Escort RS 2000 06.02.24 17:02
122. 460 MUŠITZ Peter B SK flag Xline team HA1+2000 Mercedes Benz 190e 06.02.24 17:10
123. 117 KEŇO Petr A CZ flag PK racing team E1-1150 Fiat Cinguecento 06.02.24 17:38
124. 385 KUBÍN Adam B CZ flag Adam Kubín S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo IX 06.02.24 17:45
125. 496 KRÁLÍK Lukáš B CZ flag HRT racing team HA1-2000 VW Golf GTI 16v 06.02.24 17:50
126. 120 KURBEL Pavol B SK flag Kovomk racing team E1-1400 Škoda 120L 06.02.24 18:00
127. 125 KURBEL Michal B SK flag KOVOMK RACING TEAM E1-1400 Škoda 125L 06.02.24 18:02
128. 12 STRÁNSKÁ Zuzana D B CZ flag Zuzana E2/SS-1600 Formule Easter 06.02.24 18:44
129. 220 GRYGAR Kamil B CZ flag MinisportCZ E1-2000 Renault Megane 06.02.24 19:47
130. 241 SCHEUBECK Manfred A DE flag PS Racing E1+3000/2WD VW Scirocco 06.02.24 20:08
131. 286 PETR Martin B CZ flag PETR Motorsport E1+2000/4WD VW Golf IV 2.8v6 Turbo 06.02.24 20:20
132. 287 PETR Tomáš B CZ flag PETR Motorsport E1+2000/4WD Audi S3 06.02.24 20:31
133. 484 ZELENÝ Milan B CZ flag MDS Racing Team HA1-1400 Škoda 130LR 06.02.24 20:33
134. 516 BUČURIČ Matej B SK flag Bučo team HA1-K-1300 Škoda 130RS 06.02.24 20:39
135. 536 BUČURIČ Matej B SK flag Bučo team HA1-K-1600 Lada VFTS 06.02.24 20:44
136. 242 PRINZING Nicole D B DE flag PS Racing E1+3000/2WD Audi TT 07.02.24 09:06
137. 455 DUDIK Lubomír A CZ flag VW Brouk servis Olomouc HA1-2000 VW Brouk 1302 07.02.24 10:39
138. 84 SZEWCZYK Tomasz B PL flag Silesia Racing HA2/ZST - 1600 Promot III 07.02.24 10:47
139. 119 STEJSKAL Bronislav B CZ flag BS SPORT E1-1600 Škoda Felicia Kit-Car 07.02.24 15:08
140. 257 SVOBODA Jiří B CZ flag Gt2 motorsport E1-1600 Škoda Felicia Kit car 07.02.24 15:53
141. 529 HORKÝ Richard B CZ flag Patera Motorsport HA1-K-2000 VW Scirocco GTI 07.02.24 16:08
142. 401 VALENTA Libor B CZ flag Autoport Řeporyje HA1-1400 Škoda 130 LR 07.02.24 16:51
143. 444 NEČAS Michal A CZ flag MN-Japan racing HA1-1400 Honda Civic 4g 07.02.24 19:36
144. 80 KOSTELECKÝ Radek B CZ flag Kosťa Motorsport HA2 Ford Van diemen 07.02.24 20:06
145. 200 VÁŇA Jan A CZ flag Alfa Romeo Luigi Team E1-3000/2WD Alfa Romeo 156 3,0 V6 07.02.24 22:03
146. 134 ŽÁK Josef B CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v UAMK E1-1600 Škoda Š100 08.02.24 11:04
147. 520 SCHÜTZ Thomas A AT flag Team Schütz HA1-K-1600 Renault 5 Alpine cup 08.02.24 13:57
148. 77 ČERMÁK Josef B CZ flag PCD racing Zbraslav E2/SC+2000 Osella PA20S 08.02.24 22:10
149. 299 ROLL Michal B CZ flag RMLRACING E1+3000/2WD Porsche GT3 CUP 09.02.24 08:34
150. 174 BOTTÁN Marek B SK flag MB Motorsport E1-1600 Škoda Felicia Kit Car 09.02.24 20:52
151. 173 ŠRAHŮLEK Petr B CZ flag JP motorsport E1-1400 Škoda 130RS Evo1 10.02.24 13:26
152. 66 RUTTER Christian B AT flag Rutter E2/SC-2000 Prc S4 Honda 1993 cm 10.02.24 20:51
153. 112 COUFAL Jiří B CZ flag - E1-1600 Fiat Cinquecento 10.02.24 21:40
154. 399 NETERDA Aleš B CZ flag AHL S1+2000/4WD Škoda Fabia 1.9 tdi 10.02.24 22:04
155. 277 SOUČEK Jan B CZ flag JS racing TEAM E1-2000 Ford Focus Nr.2 10.02.24 22:08
156. 312 MATUŠ Pavel B CZ flag automavel motorsport S1-1600 Ford Fiesta 11.02.24 14:28
157. 289 ZOUFALÁ Martina D B CZ flag AMK Ecce Homo v ÚAMK E1-1600 Škoda Felicia 11.02.24 16:39
158. 6 MELŠA Michal A CZ flag LOTUS Racing E2/SS-2000 Lotus Opel 11.02.24 20:24
159. 17 GYÖRGY Petr B CZ flag Advantage Motorsport E2/SC-1600 Gloria B5 11.02.24 22:56
160. 218 KOPIŠTĚ Jaroslav B CZ flag Hobby racing team Kutná Hora E1-1600 Škoda 120 S Rallye 12.02.24 08:45
161. 514 ZÖCHLING Manfred A AT flag Zöchling Motorsport HA1-K-1600 Vw Golf Gti Typ 17 VW Golf GTI 12.02.24 12:59
162. 139 MÁLEK Dan B CZ flag VPKmotors E1-1600 Škoda Fabia Mk3 12.02.24 16:00
163. 2 ŠPALEK Jiří A CZ flag Eurovrak racing team E2/SC+2000 Norma M20F 12.02.24 21:26
164. 410 BOŘIL Lukáš B CZ flag Japan racing HA1-2000 Honda CRX 13.02.24 00:31
165. 420 MUŠITZ Viliam Jr B SK flag Xline team HA1+2000 Mercedes Benz 190e 14.02.24 18:48
166. 159 JERMAN Martin B CZ flag Liqui Moly Racing Team E1+3000/2WD Lamborghini Huracan GT3 15.02.24 10:47
167. 121 SLOVÁČEK Michal A CZ flag LRT-Slomak E1+3000/2WD Toyota LRT-Slomak 16.02.24 16:49
168. 328 PAPOUŠEK Jiří B CZ flag PBmotorsport S1-2000 Mazda 3 18.02.24 17:20
169. 89 HAMRLE Lukáš B CZ flag ML RACING E2/SCB Kart Yamaha MT09 18.02.24 23:19
170. 86 HAMRLE Marek B CZ flag ML Racing E2/SCB Kart Yamaha MT 09 19.02.24 09:18
171. 506 RAŠKA Stanislav B CZ flag Raška racing team HA1-K-1600 VW 1.6 GTi 19.02.24 16:30
172. 509 PAVLIČÍK Lukáš B CZ flag Raška racing team HA1-K-1600 VW 1.6 GTi 19.02.24 16:35
173. 95 TYKAL Petr A CZ flag SKI Modřice / Ferstl Motorsport HA2/ZST - 1600 MTX 1-03 21.02.24 08:32
174. 131 MATIAS Milan B SK flag ARMOLAN.sk E1-2000 VW GOLF TDI 21.02.24 14:39
175. 546 VIČAR Milan B CZ flag Motorsport Lanškroun HA1-K+2000 BMW M3 E30 21.02.24 19:34
176. 547 SEDLÁČEK Michal B CZ flag Motorsport Lanškroun HA1-K+2000 BMW M3 E30 21.02.24 19:38
177. 548 STEJSKAL Milan B CZ flag Motorsport Lanškroun HA1-K+2000 BMW M3 E30 21.02.24 19:40
178. 549 FELCMAN Zdeněk B CZ flag Motorsport Lanškroun HA1-K-2000 Fiat Ritmo 130Tc Abarth 21.02.24 19:42
179. 545 KRÁTKÝ Jan A CZ flag Motorsport Lanškroun HA1-K-2000 Fiat Ritmo 130Tc Abarth 21.02.24 19:45
180. 232 KERATA Štefan B SK flag Sám sebe sám E1-2000 Seat Leon 21.02.24 19:46
181. 136 HROMÁDKO Jaroslav B CZ flag JP Motorsport E1-1400 Suzuki Swift Gti Evo2 22.02.24 11:54
182. 18 KRÁČMAR Zdeněk B CZ flag Kráčmar Mororsport E2/SC-1600 Demon Car 1000 cm 22.02.24 18:22
183. 122 MIČÁNEK Jiří B CZ flag Micanek Motorsport pwd by Buggyra E1+3000/2WD Lamborghini Huracan 23.02.24 00:01
184. 140 EDER Erich A AT flag Erich Eder E1-2000 VW 2000 23.02.24 10:55
185. 7 EDER Roland A AT flag Erich Eder E1-2000 VW Scirocco 23.02.24 11:01
186. 502 LEODOLTER Bernd B AT flag Zenz Motorsport HA1-K-1600 Lada Vfts 23.02.24 19:24
187. 161 JEŽEEK Radim B CZ flag Radim Ježek E1-1600 Škoda Felicia 25.02.24 14:15
188. 252 MAGULA Marek B SK flag NRG Team E1-1400 Skoda 130 26.02.24 14:10
189. 87 BUCHAR Jaroslav B CZ flag SBM Motorsport E2/SCB Kart 26.02.24 16:55
190. 508 KLEVETA Pavel B CZ flag klasik HA1-K-1300 Renault 8 gordini 26.02.24 18:29
191. 216 ČERVENÝ Lukáš B CZ flag Červený motorsport E1+2000/4WD Škoda Fabia RX mk1 26.02.24 21:13
192. 37 PETIT Sébastien B FR flag TEAM PETIT E2/SC+2000 Osella PA30 27.02.24 13:09
193. 44 PETIT Axel B FR flag TEAM PETIT E2/SC-1600 Osella PA21JRB 27.02.24 13:14
194. 47 GRUNDOVA Nela D B FR flag TEAM PETIT E2/SC-1600 Osella PA21JRB 27.02.24 13:17
195. 42 LAMPERT Christoph B AT flag Lampert E2/SC-2000 Nova Proto 01 Nova Proto 01 28.02.24 14:21
196. 33 CHYTIL Ondřej B CZ flag Chytil Motorsport E2/SS-2000 Martini F2 29.02.24 15:29
197. 14 HLAVINKA Josef B CZ flag Motorsport Hlavinka E2/SS-2000 Honda Ligier JS 49 29.02.24 17:23
198. 22 NECKÁŘ Libor B CZ flag Lander Racing Team E2/SS+2000 Tatuus Master LNR 380 29.02.24 18:37
199. 88 KOPEČEK Pavel B CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK HA2/ZST - 1600 Formule Mtx 1-02 01.03.24 09:11
200. 38 KOPEČEK Jiří B CZ flag AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2/SS-2000 Opel Lotus 2.0 01.03.24 09:16
201. 360 VAŇHA Marek B CZ flag RMLRACING S1-1600 Peugeot 106 GTI 02.03.24 08:16
202. 15 WALDY JUN. Hermann B AT flag MSC Rottenegg E2/SS-2000 Tatuus Master 03.03.24 16:32
203. 202 HORNYCH Pavel B CZ flag Con-wall racing team E1+2000/4WD Škoda Atom wrc 03.03.24 19:47
204. 440 TEYSCHL Otakar B CZ flag OTE HA1-1400 Mini Mk3 04.03.24 11:18
205. 147 ŠRÁMEK Jakub B CZ flag JSR Motorsport E1-2000 Alfa Romeo 147 SP 04.03.24 14:32
206. 329 JANUSCHKOWETZ Hans B AT flag PANKL RACING S1+2000/4WD Mitsubishi LANCER EVO 9 04.03.24 15:26
207. 340 MUSSBACHER Andreas B AT flag Zenz Motorsport S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer EVO VII 04.03.24 17:42
208. 115 VOJÁČEK Lukáš B CZ flag Ennoble racing team E1-3000/2WD Škoda Octávia RS 05.03.24 13:36
209. 177 GRÜNER František B CZ flag Grüner Motorsport E1+3000/2WD BMW 340i e30 05.03.24 13:42
210. 135 FIALA Jan B CZ flag Ennoble racing team E1-3000/2WD Škoda Octávia RS 05.03.24 14:08
211. 166 VOJÁČEK Petr B CZ flag Ennoble racing team E1-3000/2WD Škoda Octávia RS 05.03.24 14:12
212. 191 BERKA Zdeněk B CZ flag Ennoble racing team E1-3000/2WD Škoda Octávia RS 05.03.24 14:18
213. 272 ČERVENKA Roman B CZ flag Ennoble racing team E1-3000/2WD Škoda Octávia RS 05.03.24 14:25
214. 43 BODENMUELLER Michael B DE flag Bodenmueller E2/SC-2000 Norma M20 FC LRM 05.03.24 20:42
215. 67 STANKOVIC Vladimir B SI flag AMD Zvezda E2/SC-2000 Osella PA21 EVO 07.03.24 09:24
216. 124 ČUDEN Matevž B SI flag Amk atom E1+3000/2WD Porsche Gt3 07.03.24 09:44
217. 541 NEUBAUER Herbert A AT flag Historic Racing Team Austria HA1-K+2000 Lancia Delta Integrale 16V 07.03.24 14:27
218. 102 SMUTNY Jan B CZ flag Náměšť E1-1600 Peugeot 106 07.03.24 21:38
219. 414 DOMORACKY Jan B SK flag Maxoteam HA1-2000 Peuegot Peuegot 205 GTi 08.03.24 14:01
220. 417 MOSNY Milos B SK flag Maxoteam HA1-2000 Peuegot peuegot 205 GTi 08.03.24 14:09
221. 212 MEIXNER Richard B CZ flag KV motorsport E1+2000/4WD Mitsubishi WRC 05 09.03.24 19:27
222. 503 STRNAD Petr B CZ flag Hostr racing team HA1-K-1300 Škoda 130 RS 10.03.24 15:01
223. 108 KOZAR Yevhen B CZ flag MotorSport Kozar E1-3000/2WD Renault Megan RS 13.03.24 18:16
224. 109 JAROSLAV Daněk B CZ flag MotorSport Kozar E1-3000/2WD Renault Megan RS 13.03.24 18:34
225. 290 NASTOUPIL Lukáš B CZ flag P.N.T.H. E1-1600 Honda CRX 13.03.24 22:36
226. 27 VÁCLAVÍČEK Jaroslav B CZ flag Václavíček E2/SC-1600 Radical Sr3 14.03.24 20:12
227. 20 AMANN Peter B AT flag Peter Amann E2/SC-2000 Osella PA30/2000 15.03.24 20:28
228. 474 PUKL David Jr B CZ flag DP Motorsport HA1-1400 Suzuki Swift GTI Mk2 16.03.24 15:37
229. 310 JANOUCH Miroslav B CZ flag Con-wall racing team S1-1600 Škoda LR130 17.03.24 13:17
230. 73 CHUDOBA Zdenek B CZ flag Powertti E2/SC-2000 Norma M 20 F 19.03.24 11:38
231. 46 TRNKA Petr B CZ flag Trnka Racing Team E2/SC+2000 Norma M20FC - Mugen 19.03.24 23:25
232. 70 SYTAŘ Jakub B CZ flag SIGMA Motorsport E2/SCB Sigma WR 20.03.24 08:55
233. 265 MITANEK Matyas Jr B CZ flag DKP Racing E1-1600 Opel Adam CUP 21.03.24 18:09
234. 256 HEJL Vladimír B CZ flag Alcore Mororsport E1-2000 Škoda Octavia CUP 21.03.24 22:24
235. 128 PAŠEK Marcel B CZ flag - E1+3000/2WD BMW E30 22.03.24 04:32
236. 464 KLEIN Jaromír B CZ flag KF Motorsport HA1-1400 Škoda 130 L/A 22.03.24 16:55
237. 34 FAUSTINI Robin B CH flag Team Petit E2/SC+2000 Nova NP 01-2 Turbo 25.03.24 18:37
238. 114 VEČERKA Tomaš B CZ flag Kotouč Gearboxes Race Team E1+2000/4WD Mitsubishi Evolution 9 26.03.24 14:54
239. 325 KRYBUS Michal B CZ flag Bokman S1+2000/2WD BMW 135i 27.03.24 19:23
240. 211 RENE Warmuth B AT flag MSC-Mühlbach E1+3000/2WD Cupra Leon TCR 28.03.24 07:34
241. 262 NĚMEC Zdeněk B CZ flag NC POWER E1-1600 Škoda Fabia 29.03.24 18:56
242. 411 PÁROVSKÝ Patrik B SK flag Patres HA1-2000 Opel Kadett 01.04.24 18:14
243. 441 PÁROVSKÝ Patrik B SK flag Patres HA1-2000 Opel Kadett 01.04.24 18:18
244. 446 ŠVÁB Petr A CZ flag HLmotorsport HA1-2000 Opel Astra Gsi 03.04.24 20:43
245. 170 SCHAGERL Karl B AT flag Schagerl Motorsport E1+2000/4WD VW Golf Rallye 04.04.24 15:26
246. 296 KELLER Lukáš B CZ flag LKMotorsport E1+2000/4WD Mitsubishi Evo IX 04.04.24 22:27
247. 311 MEIXNER Richard B CZ flag kv motor team S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo 8 05.04.24 21:32
248. 190 HEMERKA Michal C CZ flag MH Racing Team E1-2000 Audi A3 11.04.24 16:48
249. 69 ŠIMEK Jakub C CZ flag Šimek racing E2/SC-1600 Radical Ps 11.04.24 17:47
250. 16 SUROWKA Jaroslav C CZ flag Js racing z.s. E2/SC-2000 Norma M20 11.04.24 18:22
251. 41 HROUDNÝ Stanislav C CZ flag JS racing z.s. E2/SS-1600 MTX Faster 11.04.24 18:42
252. 138 POPOV Georgi C CZ flag POPOV RACING TEAM E1-1600 Škoda FELICIA PICK-UP FREE 14.04.24 19:09
253. 210 NEŠPOR Radoslav C CZ flag Nera Hořovice E1+3000/2WD Porsche 997 GT3 Rally 28.04.24 10:03
254. 171 RENIERS Radim C CZ flag VR speed deamons E1-1600 Citroen C2 28.04.24 12:58
255. 176 KUBA Filip C CZ flag UB Racing Team E1+2000/4WD Subaru Impreza Sti 15.05.24 16:24
256. 180 FELCMAN David C CZ flag GMS E1-3000/2WD BMW 130i 20.05.24 22:56
257. 358 SLÁDEK Lukáš C CZ flag Sladek racing team S1-2000 Mini Cooper S 22.05.24 17:38
258. 107 TAUS Reinhold C AT flag 4Turbo motorsport E1+2000/4WD Subaru P4Turbo 25.05.24 13:07
259. 363 BORKOVEC David C CZ flag B@B Motorsport S1-2000 Seat Ibiza Cupra 27.05.24 23:50
260. 393 BENŠ Radim C CZ flag B@B Motorsport S1-2000 Seat Ibiza Cupra 27.05.24 23:57
261. 227 BORKOVEC David C CZ flag B@B Motorsport E1-2000 Fabia Tdi 05.06.24 21:36
262. 434 KRUŽÍK Josef C CZ flag Historic Racing Club Jihlava HA1-1400 Škoda 130LR 11.06.24 09:53
263. 357 SLÁDEK Lukáš C CZ flag Sladek racing team S1+2000/2WD Mini Cooper S 18.06.24 15:44
264. 104 ULMAN Pavel C CZ flag ZRT motorsport Ulman E1+3000/2WD BMW M3 E36 19.06.24 00:13
265. 517 MIKEŠ Jaroslav C CZ flag Bmw motorsport HA1-K+2000 BMW M3 19.06.24 17:37
266. 8 FILLOVÁ Kristýna D C CZ flag KRTZ Motorsport-Komvet Racing E1+2000/4WD Mitsubishi Evo 9 21.06.24 20:42
267. 406 JIRAS Pavel B CZ flag Autosport-Řeporyje HA1-1400 Skoda 130 RS 24.06.24 18:47
268. 413 JASENSKI Peter C SK flag Pietro vintage racing HA1-2000 Fiat 124 spider 25.06.24 10:03
269. 225 SVATOŠ Petr C CZ flag LokoworX racing E1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo VIII 30.06.24 10:05
270. 305 DVOŘÁK Karel C CZ flag Auto Kříž Racing S1-1600 Citroen C2 03.07.24 21:01
271. 314 WINKLER Martin C CZ flag Rocket team S1+2000/2WD Nissan 200sx 05.07.24 17:17
272. 158 PRUSEK Erich C CZ flag ep racing E1-1600 Honda civic 06.07.24 18:48
273. 230 KRAMPOTA Ivo C CZ flag Krampota E1+3000/2WD BMW M3 E36 08.07.24 18:47
274. 276 ŠPILKA Michal C CZ flag MetalBend motorsport E1-2000 Škoda Octavia Cup 09.07.24 19:44

Prihláška