On-line results
 
PRAMOS XVI. Divácká 13°, Diváky (CZ), 11.09.2021 - Competition - Heat 2
 
 
Overall    Class    Groups    Categs    Start list    Practice
 
Lady Trophy    Junior Trophy   
 
 
Last 5 competitors in Finish
 
Rank Driver Series # Nation Class Heat1 Heat2 RUN
127. ŠPAČEK Zdeněk 2AS(35.) 802
AS-E2/C+1600 1:47.59 2:03.64 3:51.23
118. KANIA Tomáš 2AS(26.) 885
AS-HA1-2000 1:41.26 1:51.83 3:33.09
88. KURBEL Michal 2AS(5.) 715
AS-E1+2000 1:31.76 1:32.78 3:04.54
109. KURBEL Pavol 2AS(18.) 716
AS-E1-1400 1:37.60 1:42.89 3:20.49
124. KIMLOVÁ Anna 2AS(32.) 613
AS-S1-2000 1:49.94 1:54.95 3:44.89
MORE >>
 
End Race at 19:27
 
Absolute results
 
Rank Driver Series # Nation Team Class Car 20m 100m Heat1 20m 100m Heat2 RUN Gap
Valid Track record: 57.78 - 2020, BENEŠ Miloš, Osella FA 30
1. STOLLNBERGER Andreas 0MREC(1.) 35
Team Terschl Austria E2/SS-2000 Dallara 302 1.98 5.39 1:03.75 2.07 5.28 1:03.31 2:07.06 v=135.99
2. ŠPALEK Jiří 0MREC(2.) 72
Eurovrak Racing Team E2/SC+2000 Norma M20F Evo 2.14 5.50 1:06.37 2.28 5.62 1:02.77 2:09.14 +2.08
3. NOVICKÝ Michal 0MREC(3.) 15
REC Group E2/SC-2000 Ligier JS49Honda 2.01 5.22 1:04.61 2.27 5.53 1:04.77 2:09.38 +2.32
4. CHUDOBA Zdeněk 0MREC(4.) 73
Powertti E2/SC-2000 Norma M20F 2.04 5.30 1:04.85 2.08 5.40 1:05.63 2:10.48 +3.42
5. MADRIAN Ferdinand 0MREC(5.) 1
SKI Modřice / Mad Racing Power E2/SC+2000 Norma M20FC McLaren 2.09 5.34 1:05.86 2.24 5.47 1:05.25 2:11.11 +4.05
6. RYBNÍČEK Marek 0MREC(6.) 104
Nutrend Czech Team E1+3000/2WD KTM X-BOW 2.47 5.96 1:07.73 1:06.70 2:14.43 +7.37
7. ULMAN Pavel 0MREC(7.) 105
Pavel Ulman, ZRT motorsport E1+3000/2WD BMW E36 2.71 6.55 1:09.05 1:09.10 2:18.15 +11.09
8. BLAŽEK Roman 0MREC(8.) 214
Oliver Motorsport E1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo 1.93 5.32 1:09.45 1.99 5.25 1:08.79 2:18.24 +11.18
9. KRÁČMAR Zdeněk 0MREC(9.) 18
KZ racing E2/SC-1600 Demon Car CM 1000 2.20 5.56 1:09.62 2.16 5.56 1:09.13 2:18.75 +11.69
10. GRÜNER František 0MREC(10.) 236
Grüner Motorsport E1+3000/2WD BMW 340i e30 2.64 6.38 1:09.86 1:09.69 2:19.55 +12.49
11. JERMAN Martin 0MREC(11.) 155
Martin Jerman E1+3000/2WD Lamborghini Huracan GT3 2.24 5.96 1:09.80 1:10.10 2:19.90 +12.84
12. BERGER Karel 0MREC(12.) 67
B.A.M.S. E2/SC-2000 Osella PA21 JRB 2.40 6.02 1:10.55 2.25 5.59 1:10.15 2:20.70 +13.64
13. FILLOVÁ Kristýna 0MREC(13.) 96
KRTZ motorsport E1+2000/4WD Mitsubishi Evo 9 Komvet 2.12 5.47 1:10.80 1:11.82 2:22.62 +15.56
14. STEHLIK Karel 0MREC(14.) 121
KV Motor Team E1+2000/4WD Mitsubishi lancer Evo Ix 2.02 5.56 1:11.77 1:11.01 2:22.78 +15.72
15. PAILER Felix 0MREC(15.) 6
SKI Modřice / Mad Racing Power E1+2000/4WD Lancia Delta Integrale 2.01 5.46 1:13.15 1:11.83 2:24.98 +17.92
16. NEVESELÝ Radek 0MREC(16.) 345
Tužka Racing S1+2000/2WD Seat Leon 3.09 7.12 1:14.09 1:11.60 2:25.69 +18.63
17. ČEPIČKA Darek 0MREC(17.) 317
Stavebniny AVANT S1+2000/4WD Mitsubishi Evo X 2.09 5.81 1:13.05 1:13.12 2:26.17 +19.11
18. KELLER Lukáš 0MREC(18.) 396
LKMotorsport S1+2000/4WD Mitshubishi Evo 9 2.26 5.88 1:13.51 1:12.81 2:26.32 +19.26
19. PROMOK Stefan 0MREC(19.) 3
Drift Team Pongau E1+2000/4WD Mitsubishi EVO8 2.26 6.87 1:11.31 1:15.11 2:26.42 +19.36
20. KMÍNEK Zdeněk 0MREC(20.) 157
MJ Autosport E1+3000/2WD Lamborghini GallardoGT3 2.39 6.29 1:14.11 1:13.27 2:27.38 +20.32
21. PADRTA Lukáš 0MREC(21.) 392
Komvet Racing S1+2000/4WD Mitsubishi Evo IX 2.27 6.16 1:14.00 1:13.77 2:27.77 +20.71
22. ČÍŽEK Luboš 0MREC(22.) 272
Cizek racing E1+2000/4WD Audi S2 1.89 5.44 1:15.03 1.95 5.43 1:13.53 2:28.56 +21.50
23. ŽÁČEK Petr 0MREC(23.) 2
LEGENDY HA1+2000 Audi Sport Quattro S1 2.17 5.84 1:14.21 2.09 5.66 1:14.70 2:28.91 +21.85
24. LOUBAL Lubomir 0MREC(24.) 195
Tužka Racing E1-2000 VW Golf 4 Tdi DSG 3.06 7.06 1:14.54 1:14.56 2:29.10 +22.04
25. KOŽMÍN Martin 0MREC(25.) 163
Auto Kožmín E1+2000/4WD Škoda Fabia 2.25 6.36 1:14.43 2.34 6.19 1:14.84 2:29.27 +22.21
26. RUTTER Christian 0MREC(26.) 66
Rutter Christian E2/SC-2000 PRC S4 2.60 6.55 1:14.30 2.48 6.45 1:15.34 2:29.64 +22.58
27. KOTEK Pavel 0MREC(27.) 173
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-3000/2WD BMW M3 2.74 6.62 1:14.73 1:15.78 2:30.51 +23.45
28. FILIPÍN Jiří 0MREC(28.) 166
JFMotorsport E1-1400 Suzuki Swift GTi 2.70 6.66 1:15.72 2.64 6.55 1:15.83 2:31.55 +24.49
29. BOHÁČ Milan 0MREC(29.) 298
Renault Chrudim E1-2000 Renault Clio 2.81 6.71 1:15.56 2.77 6.71 1:16.24 2:31.80 +24.74
30. TÜRK Petr 0MREC(30.) 311
TR motorsport S1+2000/4WD Subaru Impreza WRX STI 2.54 6.75 1:16.18 2.56 6.73 1:15.94 2:32.12 +25.06
31. KREJČÍ Filip 0MREC(31.) 321
HOKRmotors Racing S1+2000/4WD Subaru Impreza Type RA 2.28 6.10 1:15.81 1:18.57 2:34.38 +27.32
32. KOPEČEK Jiří 0MREC(32.) 38
EH Motorsport E2/SS-2000 Opel Lotus 2.0 2.62 6.41 1:16.72 2.66 6.28 1:18.62 2:35.34 +28.28
33. DLOUHÝ Petr 0MREC(33.) 83
Autosport Dlouhý E2/SCB Barracuda Sprint car 600 2.17 6.17 1:18.46 1:17.78 2:36.24 +29.18
34. SLOVÁČEK Michal 0MREC(34.) 114
LRT-Slomak E1+3000/2WD Toyota MR 2 2.71 6.72 1:18.03 2.75 6.87 1:18.88 2:36.91 +29.85
35. ŠRAHŮLEK Petr 0MREC(35.) 273
JP Motorsport E1-1400 Škoda 130 RS Evo1 2.45 6.54 1:18.89 2.57 6.77 1:19.41 2:38.30 +31.24
36. PLEVA Martin 0MREC(36.) 160
Automotoklub Vrbno v AČR E1-1400 Škoda 100 2.57 6.80 1:18.88 2.52 6.77 1:19.88 2:38.76 +31.70
37. ZMEŠKAL Miloš 0MREC(37.) 94
Zmeškal Motorsport HA2 Ralt 032 2.36 6.37 1:19.49 1:19.31 2:38.80 +31.74
38. WINTER Jaroslav 0MREC(38.) 269
AMK Ecce Homo E1-2000 Honda Civic 2,0 Type R 2.69 6.83 1:19.00 2.65 6.76 1:19.91 2:38.91 +31.85
39. PODMAJERSKY Vladimir 0MREC(39.) 206
VP Racing E1-2000 Peugeot 206 RC 2.71 6.79 1:19.76 1:19.50 2:39.26 +32.20
40. DORINSKÝ Lukas 0MREC(40.) 409
HRT racing team HA1-2000 VW golf mk2 2.70 6.86 1:19.64 1:19.78 2:39.42 +32.36
41. NASTOUPIL Lukáš 0MREC(41.) 290
PNTH E1-1600 Honda CRX 2.90 7.10 1:19.23 1:20.37 2:39.60 +32.54
42. MACEK Vojtěch 0MREC(42.) 150
Advantage Motorsport Bruntál E1-1600 Škoda 110 R 2.36 6.58 1:18.97 2.39 6.59 1:20.64 2:39.61 +32.55
43. HOMOLA Tomáš 0MREC(43.) 450
SPZ-VYSOČINA HA1+2000 BMW E30 2.84 7.13 1:19.97 2.81 7.04 1:19.82 2:39.79 +32.73
44. MAIER Helmut 0MREC(44.) 161
H+R Spezialfedern E1-1600 VW Spiess-Golf 2.58 6.48 1:19.96 2.81 6.85 1:20.10 2:40.06 +33.00
45. HRUBÝ Milan 0MREC(45.) 320
Racing555 S1+2000/2WD Chevrolet CORVETTE 2.41 6.44 1:20.36 1:20.81 2:41.17 +34.11
46. HUBR František 0MREC(46.) 303
HF racing S1+2000/4WD Subaru Impreza STI 2.08 6.01 1:20.22 2.11 5.94 1:21.55 2:41.77 +34.71
47. OSLADIL Jan 0MREC(47.) 8
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2/SS-2000 Formule Opel Lotus 2.52 6.40 1:21.14 2.73 6.64 1:21.41 2:42.55 +35.49
48. ŠPLÍCHAL David 0MREC(48.) 432
garage flora HA1-2000 VW Golf gti 2.88 7.20 1:21.42 2.79 7.02 1:21.26 2:42.68 +35.62
49. SALLOUM Jiri 0MREC(49.) 189
e30 E1-3000/2WD BMW E30 2.83 7.11 1:20.77 2.77 7.11 1:22.42 2:43.19 +36.13
50. KAŠPAR Vilém 0MREC(50.) 301
VPKmotors S1-2000 Škoda Fabia RS 2.78 6.85 1:26.84 2.85 6.98 1:16.75 2:43.59 +36.53
51. TOUŠEK Petr 0MREC(51.) 471
Millers Oils HA1-2000 BMW 318is 2.61 6.96 1:22.43 1:21.24 2:43.67 +36.61
52. KOWALSKI Adam 0MREC(52.) 377
KOWALSKI motorsport S1-1600 Peugeot 106 rallye 2.80 7.16 1:22.05 2.77 7.12 1:21.76 2:43.81 +36.75
53. SEDLÁK Martin 0MREC(53.) 343
Ms racing S1-2000 Renault Clio 2.88 7.35 1:21.73 2.88 7.34 1:22.23 2:43.96 +36.90
54. DIVIŠOVÁ Alexandra 0MREC(54.) 266
Pfeifermotrosport E1-2000 Škoda Octavia 2.79 7.05 1:22.36 1:21.78 2:44.14 +37.08
55. KAWULOK Jiří 0MREC(55.) 222
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-3000/2WD BMW E30 2.84 7.31 1:27.04 2.90 7.17 1:17.25 2:44.29 +37.23
56. ZIMA Petr 0MREC(56.) 226
TSU Racing Team E1-1400 Fiat Cinquecento 2.92 7.25 1:21.91 2.68 6.93 1:22.71 2:44.62 +37.56
57. ZÖCHLING Manfred 0MREC(57.) 514
Zöchling Motorsport HA1-K-1600 Volkswagen Typ 17 GTI 2.65 6.96 1:22.13 2.75 7.08 1:22.65 2:44.78 +37.72
58. ŠUSTR Miloslav 0MREC(58.) 151
Alcore motorsport E1-1600 Škoda Favorit 2.70 7.02 1:22.25 2.54 6.84 1:22.67 2:44.92 +37.86
59. ŠTELC Lukáš 0MREC(59.) 347
Kotouč Gearboxes S1+2000/4WD Mitsubishi Evo IX 2.30 6.52 1:28.51 1:18.28 2:46.79 +39.73
60. KOŽMÍNOVÁ Veronika 0MREC(60.) 275
Auto Kožmín E1-1400 Volkswagen Polo 2.85 7.58 1:23.55 2.85 7.61 1:23.39 2:46.94 +39.88
61. KURBEL Michal 0MREC(61.) 125
Kovomk E1-1400 Škoda 125L 2.60 6.93 1:23.30 1:24.03 2:47.33 +40.27
62. KOPEČEK Pavel 0MREC(62.) 99
EH Motorsport HA2/ZST - 1600 Formule Easter MTX 1-02 2.16 6.32 1:24.69 1:22.83 2:47.52 +40.46
63. HAIDN Franz 0MREC(63.) 403
MSC Mühlbach HA1+2000 BMW E30 325ix 2.38 6.82 1:23.98 2.39 6.77 1:24.19 2:48.17 +41.11
64. SCHÜTZ Thomas 0MREC(64.) 520
MSC Mühlbach HA1-K-1600 Renault 5 Alpine 2.72 7.32 1:23.04 2.81 7.40 1:25.33 2:48.37 +41.31
65. LEŠIKAR Petr 0MREC(65.) 306
Babi Team S1-1600 Honda Civic 2.90 7.54 1:26.18 2.86 7.32 1:23.86 2:50.04 +42.98
66. GRUNTORÁD Faňa 0MREC(66.) 344
Náměšť nad Oslavou S1+2000/2WD Škoda Octavia 3.05 7.80 1:24.75 1:25.60 2:50.35 +43.29
67. MATULA Michal 0MREC(67.) 145
Matula motorsport E1-2000 Honda S2000 2.73 7.17 1:23.70 3.36 8.08 1:27.86 2:51.56 +44.50
68. ŽÁČEK Michal 0MREC(68.) 4
Žáček HA1-2000 Ford Escort RS2000 2.73 7.18 1:25.36 2.80 7.21 1:26.43 2:51.79 +44.73
69. ZOUFALÝ Karel 0MREC(69.) 201
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-1600 Škoda Felicia Pick-UP Fre 2.68 6.99 1:26.28 2.68 6.98 1:25.81 2:52.09 +45.03
70. ORAVEC David 0MREC(70.) 111
Skalda Racing E1-1400 Škoda Fabia 2.70 7.15 1:27.65 2.87 7.37 1:26.02 2:53.67 +46.61
71. HURTA Jakub 0MREC(71.) 360
- S1-2000 Škoda Fabia TDI 3.10 7.92 1:27.64 1:26.63 2:54.27 +47.21
72. FURIŠ Filip 0MREC(72.) 412
Alcore Motorsport HA1-2000 Honda Civic 2.71 7.39 1:27.39 2.70 7.42 1:28.14 2:55.53 +48.47
73. NEDUCHAL Jan 0MREC(73.) 215
Automotosport Neduchal E1-1600 Škoda 130 R/H 2.32 6.50 1:26.26 2.66 7.14 1:29.62 2:55.88 +48.82
74. HRABČÍK Milan 0MREC(74.) 144
notor motor racing team E1+3000/2WD Peugeot 406 coupe 2.52 6.59 1:27.72 2.46 6.59 1:28.40 2:56.12 +49.06
75. SIKORA Miroslav 0MREC(75.) 296
R.D.L. servis E1-1600 Škoda Felicia 2.80 7.35 1:28.35 2.81 7.42 1:29.66 2:58.01 +50.95
76. ŤAHÚR Ondřej 0MREC(76.) 428
Martínkovice motors team HA1-1300 Škoda Favorit 2.90 7.39 1:27.90 1:30.35 2:58.25 +51.19
77. KREJČÍ Filip 2AS(1.) 639
HOKRmotors Racing AS-S1+2000/4WD Subaru Impreza Type RA 2.21 6.12 1:27.98 2.19 6.09 1:31.27 2:59.25 +52.19
78. VÁŇA Jan 0MREC(77.) 170
Alfa Romeo Luigi Team E1-3000/2WD Alfa Romeo 156 3,0 V6 3.11 7.59 1:29.48 1:30.60 3:00.08 +53.02
79. FŇUKAL Radomír 0MREC(78.) 366
PPP Racing S1-2000 Honda Civic 2.78 7.23 1:29.96 1:30.49 3:00.45 +53.39
80. KLIMEŠ Lukáš 0MREC(79.) 200
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-2000 Ford Puma 2.76 7.40 1:30.67 2.76 7.42 1:30.35 3:01.02 +53.96
81. BENŠ Radim 0MREC(80.) 461
Tužka Racing HA1-2000 VW Corrado 2.82 7.37 1:28.66 2.96 7.96 1:32.88 3:01.54 +54.48
82. BORKOVEC Jiri 0MREC(81.) 333
Namest nad Oslavou S1+2000/2WD Skoda Octavia RS 2.96 7.79 1:31.73 3.15 7.90 1:30.23 3:01.96 +54.90
83. ŠVÁB Jakub 0MREC(82.) 413
HL Motorsport HA1-2000 Opel Astra GSI 3.21 7.87 1:31.67 3.16 7.84 1:31.17 3:02.84 +55.78
84. HOUSKA Radek 2AS(2.) 722
SPZ-Vysočina AS-E1+2000 Audi TT 2.90 7.27 1:31.49 2.84 7.22 1:31.37 3:02.86 +55.80
85. BRŮŽA Tomáš 0MREC(83.) 355
VPKmotors S1-1600 Ford Fiesta 2.86 7.90 1:31.25 2.91 7.92 1:31.87 3:03.12 +56.06
86. DIBLIK Milan 2AS(3.) 777
KZM Racing team AS-E1+2000 Nissan 350Z 2.58 6.77 1:32.73 2.59 6.62 1:31.34 3:04.07 +57.01
87. HLÁSENSKÝ Ivan 2AS(4.) 605
IH motorsport AS-S1+2000/2WD BMW M2 competition 2.70 6.92 1:32.30 2.68 7.15 1:31.80 3:04.10 +57.04
88. KURBEL Michal 2AS(5.) 715
Kovomk AS-E1+2000 Škoda 125L 2.67 7.07 1:31.76 2.68 7.16 1:32.78 3:04.54 +57.48
89. FRANTA Adam 0MREC(84.) 246
TWR racing E1-1400 Ford Fiesta Mk4 3.04 8.58 1:32.15 3.11 8.60 1:32.47 3:04.62 +57.56
90. VANĚREK Roman 2AS(6.) 713
Cistevozy racing AS-E1-2000 Skoda Fabia 3.05 7.35 1:30.57 3.09 7.60 1:34.78 3:05.35 +58.29
91. BORKOVEC David 0MREC(85.) 525
Tužka Racing HA1-K-1300 Škoda Favorit Rally 3.10 8.36 1:32.90 3.09 8.42 1:32.88 3:05.78 +58.72
92. TOUŠEK Petr 2AS(7.) 871
Millers Oils AS-HA1-2000 BMW 318is 2.67 7.09 1:33.11 2.65 6.98 1:32.71 3:05.82 +58.76
93. CEJNAR Pavel 0MREC(86.) 101
Cejny Motorsport E1-1400 Suzuki Swift 2.90 7.77 1:32.57 3.00 7.91 1:33.54 3:06.11 +59.05
94. MIROVSKY Zdenek 2AS(8.) 606
STK Okřišky RT AS-S1+2000/4WD Subaru WRX STI 2.96 7.42 1:32.92 2.86 7.17 1:33.64 3:06.56 +59.50
95. PFEIFFER Siegfried 2AS(9.) 630
Pfeiffer Motorsport AS-S1+2000/4WD Toyota Yaris GR 2.41 6.76 1:33.90 2.24 6.55 1:33.81 3:07.71 +1:00.65
96. KLEVETA Pavel 0MREC(87.) 408
Historik HA1-1300 Renault 8 Gordini 3.05 8.23 1:33.04 2.92 8.05 1:34.91 3:07.95 +1:00.89
97. KOWALSKI Adam 2AS(10.) 677
KOWALSKI motorsport AS-S1-1600 Peugeot 106 rallye 2.79 7.18 1:33.28 2.87 7.21 1:35.24 3:08.52 +1:01.46
98. HORNÍČEK Filip 0MREC(88.) 530
Tužka Racing HA1-K-1300 Škoda 1300 3.08 8.35 1:34.86 3.10 8.35 1:34.20 3:09.06 +1:02.00
99. TRNKA Zdeněk 2AS(11.) 616
STK Okříšky RT AS-S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo 6 2.64 7.10 1:34.77 2.33 6.81 1:34.67 3:09.44 +1:02.38
100. NEUBAUER Herbert 0MREC(89.) 521
Historic Racing Team Austria HA1-K+1600 Lancia Delta Integrale 16 2.34 6.86 1:35.64 2.30 6.72 1:33.81 3:09.45 +1:02.39
101. CAHA Jan 2AS(12.) 645
TVVR Racing Team AS-S1+2000/4WD Seat Leon Cupra 2.31 6.62 1:34.85 2.60 7.18 1:34.75 3:09.60 +1:02.54
102. SKŘIVÁNEK Lukáš 0MREC(90.) 480
Martínkovice Motors Team HA1-1300 Škoda Favorit 3.08 8.04 1:34.98 1:34.69 3:09.67 +1:02.61
103. CAHA Petr 2AS(13.) 625
TVVR Racing Team AS-S1-2000 Seat Leon tdi 3.16 7.70 1:34.18 3.04 7.56 1:36.27 3:10.45 +1:03.39
104. BUCHTA Aleš 2AS(14.) 688
RGC Motorsport CZ AS-S1-2000 BMW E36 318ti 2.85 7.69 1:35.84 2.76 7.53 1:35.71 3:11.55 +1:04.49
105. POLÁK Vojtěch 2AS(15.) 798
SPZ-VYSOČINA AS-E1+2000 Audi TT 2.95 7.41 1:35.35 3.04 7.56 1:37.10 3:12.45 +1:05.39
106. STEPANEK Milan 0MREC(91.) 407
stepa racing team HA1-2000 BMW stepa racing team 2.81 7.70 1:35.63 2.86 7.74 1:37.19 3:12.82 +1:05.76
107. POLEHLA Michal 2AS(16.) 632
Japan racing AS-S1-1600 Honda Civic ee9 2.95 7.45 1:36.51 2.88 7.43 1:40.79 3:17.30 +1:10.24
108. KOZMANN Laco 2AS(17.) 898
O.L SPORTLINE RACING TEAM AS-HA1-2000 Volkswagen SCIROCCO 1 2.71 6.94 1:38.48 2.67 7.09 1:39.69 3:18.17 +1:11.11
109. KURBEL Pavol 2AS(18.) 716
Kovomk AS-E1-1400 Škoda 120L 2.66 6.98 1:37.60 2.51 6.90 1:42.89 3:20.49 +1:13.43
110. KRÁL Miloslav 2AS(19.) 788
RTM-Mohelnice AS-E1-2000 Volkswagen Golf IV. 2.95 7.44 1:38.10 3.11 8.01 1:43.10 3:21.20 +1:14.14
111. KOSTELECKÝ Radek 0MREC(92.) 372
KOSTA motor S1-2000 Peugeot 206 GT 3.17 8.48 1:46.68 1:38.33 3:25.01 +1:17.95
112. ŠTĚPÁNKOVÁ Natalie 2AS(20.) 797
AV Díly Praha AS-E1-2000 Volvo 480 2.88 7.49 1:44.52{+5} 2.92 7.63 1:41.68 3:26.20 +1:19.14
113. CEJNAR Pavel 2AS(21.) 704
Cejny Motorsport AS-E1-1400 Suzuki Swift 2.94 7.80 1:42.00 3.01 8.02 1:44.57 3:26.57 +1:19.51
114. GRUNTORÁD František 2AS(22.) 876
Náměšť nad Oslavou AS-HA1-2000 Renault Clio 2.92 7.92 1:42.94 2.79 7.78 1:44.81 3:27.75 +1:20.69
115. PODPĚRA Zdeněk 2AS(23.) 612
Skalda Racing AS-S1-1600 Citroen C2 VTS 2.90 8.16 1:44.10 3.21 8.82 1:43.99 3:28.09 +1:21.03
116. PEŘINA Michal 2AS(24.) 608
Hyundai team AS-S1-2000 Hyundai Coupe 3.00 7.92 1:43.81 2.79 7.59 1:46.42 3:30.23 +1:23.17
117. FRANTA Adam 2AS(25.) 746
TWR racing AS-E1-1400 Ford Fiesta Mk4 2.99 8.51 1:43.98 3.12 8.69 1:46.65 3:30.63 +1:23.57
118. KANIA Tomáš 2AS(26.) 885
Alfa Romeo Luigi team AS-HA1-2000 Alfa Romeo 75 3.06 8.09 1:41.26 3.46 9.02 1:51.83 3:33.09 +1:26.03
119. SMOLÍK Zdeněk 2AS(27.) 646
STK Okříšky RT AS-S1-1400 Mitsubishi Colt 2.89 8.28 1:47.53 3.01 8.42 1:46.37 3:33.90 +1:26.84
120. PAZDERKA Zdeněk 2AS(28.) 686
LuktRacing AS-S1-1600 Mazda MX-5 3.05 8.45 1:46.95 3.06 8.56 1:48.22 3:35.17 +1:28.11
121. DOBROVOLNÁ Blanka 2AS(29.) 621
Skalda Racing AS-S1-1600 Citroen C2 VTS 3.22 8.85 1:48.94 2.99 8.51 1:49.68 3:38.62 +1:31.56
122. DIVIŠ Jiří 2AS(30.) 649
- AS-S1-1400 Volkswagen Polo 3.22 9.29 1:49.62 3.11 9.20 1:49.82 3:39.44 +1:32.38
123. KRUPA Vlado 2AS(31.) 651
Krupa team AS-S1+2000/2WD Hyundai I30N performance 3.18 7.98 1:52.00 3.17 8.66 1:52.12 3:44.12 +1:37.06
124. KIMLOVÁ Anna 2AS(32.) 613
Auto Classic Club Brno AS-S1-2000 BMW 318ti 3.07 8.41 1:49.94 3.03 8.32 1:54.95 3:44.89 +1:37.83
125. BARTOŠ Miroslav 2AS(33.) 676
AV Díly Praha AS-S1-1600 Volvo C30 3.31 8.85 1:50.52 3.20 8.53 1:54.45 3:44.97 +1:37.91
126. CUPÁKOVÁ Hana 2AS(34.) 628
- AS-S1-2000 BMW 318ti 3.13 8.67 1:51.35 3.10 8.61 1:58.23{+5} 3:49.58 +1:42.52
127. ŠPAČEK Zdeněk 2AS(35.) 802
Špaček AS-E2/C+1600 Formule Ford Mygale 2.55 7.14 1:47.59 2.96 9.01 2:03.64 3:51.23 +1:44.17
128. HRUBANOVÁ Lenka 2AS(36.) 601
Skalda racing AS-S1-1600 Peugeot 206 cc 2.98 8.37 1:54.62 2.96 8.42 1:57.07 3:51.69 +1:44.63
129. MESÁROŠ Ján 0MREC(93.) 501
MEŠI HA1-K-1300 Škoda 120S 3.65 9.94 2:00.78 3.60 10.33 2:05.93 4:06.71 +1:59.65
130. SLOVÁKOVÁ Marta 2AS(37.) 666
Slovákovi AS-S1-1400 Škoda Fabia 3.47 10.31 2:20.60 3.58 10.34 2:27.26 4:47.86 +2:40.80
KOMÁREK David 0MREC 7
KRTZ motorsport E1-3000/2WD Mc F1 EVO Komvet 2.61 6.20 - DNF - - DNS - - DNF -
VEJMĚLEK Vojta 2AS 634
TVVR racing team AS-S1+2000/4WD Seat Leon cupra - DNS - 2.62 6.95 1:34.04 - DNF -
HANAČÍK Michal 2AS 615
Puglife AS-S1+2000/2WD Honda Civic Type R 2.80 6.87 - DNF - - DNS - - DNF -
HOUSKA Roman 0MREC 382
SPZ-VYSOČINA S1+2000/2WD BMW M3 2.85 7.26 1:22.97 - DNS - - DNF -
DAMBOR Jaroslav 2AS 858
KZM Racing AS-HA1-2000 Zastava 101 sportig 3.12 8.18 1:39.60 3.23 8.42 - DNF - - DNF -
DIBLÍK Rostislav 2AS 775
KZM Racing team AS-E1+2000 Seat Leon 4x4 2.63 7.31 1:35.84 - DNS - - DNF -
SYTAŘ Jakub 0MREC 380
ARC Kyjov S1-1600 Citroen Saxo VTS 2.91 7.56 1:25.15 3.10 8.04 - DNF - - DNF -
SMEJKAL Lukas 2AS 685
Focus RS AS-S1+2000/4WD Focus Rs Focus RS 2.23 6.29 1:34.31 - DNS - - DNF -
 
Time Icon Head Event
19:27:14 R2 Posledné vozidlo 2. súť. jazdy MST je v cieli. Tešíme sa na vás zajtra.
19:15:24 R2 Pokračujeme
19:04:06 R2 Št. č. 858 malo haváriu, jazdec je v poriadku
18:53:45 R2 Pokračujeme v 2. súť. jazde MST
18:35:09 R2 Nasleduje zvoz dablérov
18:29:22 R2 Posledné vozidlo 2. súť. jazdy MHCC je v cieli
17:54:25 R2 Pokračujeme
17:51:33 R2 Budeme pokračovať po prejazde linkového autobusu
17:15:06 R2 Pokračujeme
17:10:04 R2 Posledný dablér 2. súť. jazdy MHCC je v cieli, po zvoze pokračujeme
17:06:44 R2 Prvý predjazdec 2. súť. jazdy MHCC je na trati
16:45:10 R1 Posledné auto 1. súť. jazdy MHCC je v cieli, nasleduje zvoz
16:20:53 R1 Pokračujeme
16:13:59 R1 Po prejazde linkového autobusu budeme pokračovať
16:08:25 R1 Št. č. 377 a 161 boli zastavené a budú mať opakovanú jazdu
15:23:33 R1 Pokračujeme
15:16:35 R1 Posledný dablér 1. súť. jazdy MHCC je v cieli
15:13:56 R1 Na trati je prvý predjazdec 1. súť. jazdy MHCC
15:09:26 R1 Prebieha zvoz a budeme pokračovať 1. súť. jazdou MHCC
15:03:36 R1 Posledné vozidlo 1. súť. jazdy MST je v cieli
14:52:38 R1 Pokračujeme
14:32:59 R1 Št. č. 615 malo kontakt so zvodidlami, jazdec je v poriadku. Št. č. 788 bude mať opakovanú jazdu
14:16:42 R1 Pokračujeme
13:52:06 R1 Št. č. 666 bolo zastavené, bude mať opakovanú jazdu
13:45:23 R1 Prvé dablérske vozidlo 1. súť. jazdy MST je na trati