On-line results
 
PRAMOS XVI. Divácká 13°, Diváky (CZ), 12.09.2021 - Competition - Heat 3
 
 
Overall    Class    Groups    Categs    Start list    Practice
 
Lady Trophy    Junior Trophy   
 
 
Last 5 competitors in Finish
 
Rank Driver Series # Nation Class Heat1 Heat2 Heat3 RUN
4. NOVICKÝ Michal 0MREC(4.) 15
E2/SC-2000 1:05.16 1:04.39 1:04.05 2:08.44
3. STOLLNBERGER Andreas 0MREC(3.) 35
E2/SS-2000 1:03.42 1:03.64 1:02.86 2:06.28
5. CHUDOBA Zdeněk 0MREC(5.) 73
E2/SC-2000 1:04.83 1:03.73 1:04.85 2:08.56
12. BERGER Karel 0MREC(12.) 67
E2/SC-2000 1:09.60 1:08.14 1:09.06 2:17.20
14. KRÁČMAR Zdeněk 0MREC(14.) 18
E2/SC-1600 1:09.03 1:11.59 1:09.83 2:18.86
MORE >>
 
End Race at 17:00
 
Absolute results
 
Rank Driver Series # Nation Team Class Car 20m 100m Heat1 20m 100m Heat2 20m 100m Heat3 RUN Gap
Valid Track record: 57.78 - 2020, BENEŠ Miloš, Osella FA 30
1. ŠPALEK Jiří 0MREC(1.) 72
Eurovrak Racing Team E2/SC+2000 Norma M20F Evo 2.20 4.22 1:02.68 2.11 4.13 1:00.89 2.30 4.38 1:01.74 2:02.63 v=140.91
2. KOMÁREK David 0MREC(2.) 7
KRTZ motorsport E1-3000/2WD Mc F1 EVO Komvet - DNS - 2.42 4.58 1:01.88 2.26 4.21 1:00.78 2:02.66 +0.03
3. STOLLNBERGER Andreas 0MREC(3.) 35
Team Terschl Austria E2/SS-2000 Dallara 302 2.00 3.94 1:03.42 2.04 3.96 1:03.64 1.99 3.91 1:02.86 2:06.28 +3.65
4. NOVICKÝ Michal 0MREC(4.) 15
REC Group E2/SC-2000 Ligier JS49Honda 2.11 4.06 1:05.16 2.34 4.30 1:04.39 2.30 4.21 1:04.05 2:08.44 +5.81
5. CHUDOBA Zdeněk 0MREC(5.) 73
Powertti E2/SC-2000 Norma M20F 2.10 4.10 1:04.83 2.02 3.99 1:03.73 2.04 4.00 1:04.85 2:08.56 +5.93
6. MADRIAN Ferdinand 0MREC(6.) 1
SKI Modřice / Mad Racing Power E2/SC+2000 Norma M20FC McLaren 2.22 4.24 1:04.09 3.04 5.40 1:06.03 2.26 4.26 1:04.59 2:08.68 +6.05
7. PROMOK Stefan 0MREC(7.) 3
Drift Team Pongau E1+2000/4WD Mitsubishi EVO8 2.25 4.26 1:07.60 2.24 4.25 1:06.01 2.22 4.16 1:06.57 2:12.58 +9.95
8. RYBNÍČEK Marek 0MREC(8.) 104
Nutrend Czech Team E1+3000/2WD KTM X-BOW 2.48 4.53 1:06.34 2.46 4.54 1:06.33 - DNS - 2:12.67 +10.04
9. JERMAN Martin 0MREC(9.) 155
Martin Jerman E1+3000/2WD Lamborghini Huracan GT3 2.40 4.70 1:06.83 2.40 4.80 1:08.35 - DNS - 2:15.18 +12.55
10. ULMAN Pavel 0MREC(10.) 105
Pavel Ulman, ZRT motorsport E1+3000/2WD BMW E36 2.95 5.31 1:09.23 2.93 5.26 1:08.26 2.77 5.02 1:08.69 2:16.95 +14.32
11. BLAŽEK Roman 0MREC(11.) 214
Oliver Motorsport E1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo 2.03 3.95 1:59.73 2.08 4.03 1:08.65 1.97 3.90 1:08.49 2:17.14 +14.51
12. BERGER Karel 0MREC(12.) 67
B.A.M.S. E2/SC-2000 Osella PA21 JRB 2.37 4.55 1:09.60 2.56 4.70 1:08.14 2.50 4.67 1:09.06 2:17.20 +14.57
13. FILLOVÁ Kristýna 0MREC(13.) 96
KRTZ motorsport E1+2000/4WD Mitsubishi Evo 9 Komvet 2.26 4.27 1:08.09 2.33 4.42 1:09.40 2.33 4.53 1:10.08 2:17.49 +14.86
14. KRÁČMAR Zdeněk 0MREC(14.) 18
KZ racing E2/SC-1600 Demon Car CM 1000 2.33 4.40 1:09.03 2.29 4.31 1:11.59 2.15 4.15 1:09.83 2:18.86 +16.23
15. KMÍNEK Zdeněk 0MREC(15.) 157
MJ Autosport E1+3000/2WD Lamborghini GallardoGT3 2.40 4.59 1:09.10 2.38 4.50 1:10.02 - DNS - 2:19.12 +16.49
16. PAILER Felix 0MREC(16.) 6
SKI Modřice / Mad Racing Power E1+2000/4WD Lancia Delta Integrale 2.21 4.55 1:10.92 2.16 4.29 1:10.51 - DNS - 2:21.43 +18.80
17. STEHLIK Karel 0MREC(17.) 121
KV Motor Team E1+2000/4WD Mitsubishi lancer Evo Ix 2.00 4.10 1:11.53 2.32 4.46 1:11.29 1.98 4.06 1:10.99 2:22.28 +19.65
18. NEVESELÝ Radek 0MREC(18.) 345
Tužka Racing S1+2000/2WD Seat Leon 2.85 5.18 1:11.76 2.92 5.32 1:12.45 - DNS - 2:24.21 +21.58
19. ČÍŽEK Luboš 0MREC(19.) 272
Cizek racing E1+2000/4WD Audi S2 2.14 4.30 1:12.25 2.01 4.12 1:13.05 1.95 4.06 1:12.09 2:24.34 +21.71
20. KOTEK Pavel 0MREC(20.) 173
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-3000/2WD BMW M3 2.82 5.19 1:13.76 2.80 5.23 1:13.51 2.85 5.17 1:12.44 2:25.95 +23.32
21. PADRTA Lukáš 0MREC(21.) 392
Komvet Racing S1+2000/4WD Mitsubishi Evo IX 2.43 4.66 1:13.00 2.29 4.52 1:12.96 2.34 4.62 1:13.50 2:25.96 +23.33
22. ČEPIČKA Darek 0MREC(22.) 317
Stavebniny AVANT S1+2000/4WD Mitsubishi Evo X 2.19 4.71 1:13.73 2.08 4.28 1:13.59 2.03 4.16 1:12.54 2:26.13 +23.50
23. ŽÁČEK Petr 0MREC(23.) 2
LEGENDY HA1+2000 Audi Sport Quattro S1 2.23 4.39 1:13.17 2.11 4.26 1:13.44 - DNS - 2:26.61 +23.98
24. KOŽMÍN Martin 0MREC(24.) 163
Auto Kožmín E1+2000/4WD Škoda Fabia 2.29 4.53 1:13.94 2.46 4.82 1:12.96 - DNS - 2:26.90 +24.27
25. KELLER Lukáš 0MREC(25.) 396
LKMotorsport S1+2000/4WD Mitshubishi Evo 9 2.27 4.41 - DNF - 2.18 4.42 1:13.70 2.26 4.48 1:13.90 2:27.60 +24.97
26. KREJČÍ Filip 0MREC(26.) 321
HOKRmotors Racing S1+2000/4WD Subaru Impreza Type RA 2.25 4.53 1:15.31 2.26 4.49 1:13.54 2.32 4.57 1:14.39 2:27.93 +25.30
27. RUTTER Christian 0MREC(27.) 66
Rutter Christian E2/SC-2000 PRC S4 2.60 5.09 1:14.38 2.74 5.05 1:14.23 - DNS - 2:28.61 +25.98
28. BOHÁČ Milan 0MREC(28.) 298
Renault Chrudim E1-2000 Renault Clio 2.88 5.35 1:14.62 2.83 5.20 1:14.09 - DNS - 2:28.71 +26.08
29. FILIPÍN Jiří 0MREC(29.) 166
JFMotorsport E1-1400 Suzuki Swift GTi 2.79 5.16 1:14.79 2.66 5.02 1:14.83 2.74 5.12 1:16.26 2:29.62 +26.99
30. TÜRK Petr 0MREC(30.) 311
TR motorsport S1+2000/4WD Subaru Impreza WRX STI 2.52 4.97 1:15.76 2.30 4.67 1:15.50 2.54 5.01 1:15.87 2:31.26 +28.63
31. ZMEŠKAL Miloš 0MREC(31.) 94
Zmeškal Motorsport HA2 Ralt 032 2.33 4.66 1:14.91 2.49 4.69 1:16.48 - DNS - 2:31.39 +28.76
32. KAŠPAR Vilém 0MREC(32.) 301
VPKmotors S1-2000 Škoda Fabia RS 2.96 5.53 1:17.41 2.87 5.32 1:15.49 2.79 5.28 1:15.92 2:31.41 +28.78
33. DLOUHÝ Petr 0MREC(33.) 83
Autosport Dlouhý E2/SCB Barracuda Sprint car 600 - DNF - 2.18 4.53 1:16.84 2.19 4.54 1:16.59 2:33.43 +30.80
34. KAWULOK Jiří 0MREC(34.) 222
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-3000/2WD BMW E30 2.96 5.69 1:17.45 2.75 5.37 1:17.19 2.79 5.29 1:16.25 2:33.44 +30.81
35. MAIER Helmut 0MREC(35.) 161
H+R Spezialfedern E1-1600 VW Spiess-Golf 2.68 5.07 1:19.04 2.81 5.20 1:18.99 2.78 5.28 1:18.22 2:37.21 +34.58
36. NASTOUPIL Lukáš 0MREC(36.) 290
PNTH E1-1600 Honda CRX 2.95 5.54 1:19.06 2.96 5.54 1:18.46 2.98 5.64 1:19.02 2:37.48 +34.85
37. HOMOLA Tomáš 0MREC(37.) 450
SPZ-VYSOČINA HA1+2000 BMW E30 2.89 5.45 1:19.26 2.83 5.39 1:19.42 2.71 5.24 1:18.37 2:37.63 +35.00
38. ŠRAHŮLEK Petr 0MREC(38.) 273
JP Motorsport E1-1400 Škoda 130 RS Evo1 2.43 4.87 1:19.24 2.58 5.03 1:19.27 - DNS - 2:38.51 +35.88
39. PLEVA Martin 0MREC(39.) 160
Automotoklub Vrbno v AČR E1-1400 Škoda 100 2.54 5.07 1:19.64 2.54 5.06 1:19.70 2.57 5.14 1:19.42 2:39.06 +36.43
40. TOUŠEK Petr 0MREC(40.) 471
Millers Oils HA1-2000 BMW 318is 2.66 5.22 1:19.63 2.55 5.08 1:19.68 2.61 5.13 1:20.11 2:39.31 +36.68
41. MACEK Vojtěch 0MREC(41.) 150
Advantage Motorsport Bruntál E1-1600 Škoda 110 R 2.44 4.91 1:19.97 2.43 4.94 1:19.45 - DNS - 2:39.42 +36.79
42. PODMAJERSKY Vladimir 0MREC(42.) 206
VP Racing E1-2000 Peugeot 206 RC 2.74 5.18 1:19.62 2.76 5.21 1:20.01 2.77 5.26 1:20.68 2:39.63 +37.00
43. WINTER Jaroslav 0MREC(43.) 269
AMK Ecce Homo E1-2000 Honda Civic 2,0 Type R 2.76 5.33 1:19.98 2.73 5.28 1:19.78 2.73 5.24 1:21.22 2:39.76 +37.13
44. ŠPLÍCHAL David 0MREC(44.) 432
garage flora HA1-2000 VW Golf gti 3.09 5.68 1:20.09 2.95 5.51 1:20.24 2.97 5.53 1:19.78 2:39.87 +37.24
45. SEDLÁK Martin 0MREC(45.) 343
Ms racing S1-2000 Renault Clio 2.78 5.41 1:20.60 2.83 5.42 1:19.36 - DNS - 2:39.96 +37.33
46. HRUBÝ Milan 0MREC(46.) 320
Racing555 S1+2000/2WD Chevrolet CORVETTE 2.57 5.02 1:21.02 2.49 4.93 1:19.31 - DNS - 2:40.33 +37.70
47. DIVIŠOVÁ Alexandra 0MREC(47.) 266
Pfeifermotrosport E1-2000 Škoda Octavia 2.96 5.63 1:20.75 2.90 5.47 1:19.91 2.82 5.42 1:21.24 2:40.66 +38.03
48. KOWALSKI Adam 0MREC(48.) 377
KOWALSKI motorsport S1-1600 Peugeot 106 rallye 2.89 5.46 1:20.50 2.80 5.36 1:21.26 2.83 5.44 1:20.45 2:40.95 +38.32
49. KOŽMÍNOVÁ Veronika 0MREC(49.) 275
Auto Kožmín E1-1400 Volkswagen Polo 2.97 5.93 1:20.32 3.11 6.06 1:20.99 - DNS - 2:41.31 +38.68
50. SALLOUM Jiri 0MREC(50.) 189
e30 E1-3000/2WD BMW E30 2.75 5.33 1:20.33 2.85 5.48 1:21.31 2.88 5.41 1:21.97 2:41.64 +39.01
51. OSLADIL Jan 0MREC(51.) 8
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2/SS-2000 Formule Opel Lotus 2.72 4.96 1:20.43 2.68 5.14 1:21.27 - DNS - 2:41.70 +39.07
52. ZÖCHLING Manfred 0MREC(52.) 514
Zöchling Motorsport HA1-K-1600 Volkswagen Typ 17 GTI 2.89 5.56 1:21.99 2.78 5.40 1:21.44 2.81 5.49 1:22.48 2:43.43 +40.80
53. SCHÜTZ Thomas 0MREC(53.) 520
MSC Mühlbach HA1-K-1600 Renault 5 Alpine 2.78 5.58 1:22.48 2.76 5.52 1:23.32 2.82 5.63 1:23.19 2:45.67 +43.04
54. LEŠIKAR Petr 0MREC(54.) 306
Babi Team S1-1600 Honda Civic 2.89 5.57 1:24.09 2.87 5.62 1:26.03 2.93 5.64 1:23.23 2:47.32 +44.69
55. HAIDN Franz 0MREC(55.) 403
MSC Mühlbach HA1+2000 BMW E30 325ix 2.44 5.05 1:24.24 2.39 4.95 1:23.40 2.36 4.94 1:24.56 2:47.64 +45.01
56. FILÍPEK Martin 0MREC(56.) 399
TeamVega S1-1600 Honda civic 2.90 5.93 1:24.82 2.94 5.66 1:24.14 3.13 5.97 1:25.56 2:48.96 +46.33
57. FURIŠ Filip 0MREC(57.) 412
Alcore Motorsport HA1-2000 Honda Civic 2.76 5.67 1:26.65 2.77 5.65 1:25.16 2.83 5.69 1:25.00 2:50.16 +47.53
58. HURTA Jakub 0MREC(58.) 360
- S1-2000 Škoda Fabia TDI 3.18 6.15 1:25.73 3.27 6.19 1:25.34 3.05 5.87 1:25.28 2:50.62 +47.99
59. ŽÁČEK Michal 0MREC(59.) 4
Žáček HA1-2000 Ford Escort RS2000 2.83 5.48 1:24.61 2.89 5.56 1:26.17 2.89 5.57 1:39.55 2:50.78 +48.15
60. KREJČÍ Filip 2AS(1.) 639
HOKRmotors Racing AS-S1+2000/4WD Subaru Impreza Type RA 2.27 4.57 1:24.93 2.48 4.84 1:26.49 - DNS - 2:51.42 +48.79
61. MELŠA Michal 0MREC(60.) 234
TRT Polička E1-1600 Toyota MR2 3.05 5.73 1:27.42 3.08 5.80 1:26.36 3.02 5.70 1:26.07 2:52.43 +49.80
62. ORAVEC David 0MREC(61.) 111
Skalda Racing E1-1400 Škoda Fabia 2.97 5.67 1:26.97 2.84 5.53 1:26.52 - DNS - 2:53.49 +50.86
63. MASÁR Radovan 0MREC(62.) 397
TeamVega S1-1600 Honda Civic 3.12 5.97 1:26.26 3.05 5.89 1:27.40 - DNS - 2:53.66 +51.03
64. ZOUFALÝ Karel 0MREC(63.) 201
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-1600 Škoda Felicia Pick-UP Fre 2.81 5.40 1:27.17 2.81 5.41 1:28.29 2.78 5.31 1:26.72 2:53.89 +51.26
65. VÁŇA Jan 0MREC(64.) 170
Alfa Romeo Luigi Team E1-3000/2WD Alfa Romeo 156 3,0 V6 3.07 5.71 1:28.37 3.12 5.67 1:26.87 2.93 5.47 1:28.13 2:55.00 +52.37
66. SIKORA Miroslav 0MREC(65.) 296
R.D.L. servis E1-1600 Škoda Felicia 2.87 5.59 1:29.65 2.83 5.54 1:27.84 2.73 5.40 1:27.25 2:55.09 +52.46
67. ŤAHÚR Ondřej 0MREC(66.) 428
Martínkovice motors team HA1-1300 Škoda Favorit 2.96 5.65 1:28.44 3.09 5.80 1:27.68 3.04 5.77 1:27.93 2:55.61 +52.98
68. FŇUKAL Radomír 0MREC(67.) 366
PPP Racing S1-2000 Honda Civic 2.82 5.50 1:28.20 2.87 5.56 1:28.37 - DNS - 2:56.57 +53.94
69. BENŠ Radim 0MREC(68.) 461
Tužka Racing HA1-2000 VW Corrado 3.15 6.11 1:29.51 2.87 5.71 1:28.87 2.88 5.67 1:28.97 2:57.84 +55.21
70. KAŠÁK Michal 0MREC(69.) 424
Automotoklub Vrbno v AČR HA1-2000 Opel Astra 2.94 5.59 1:30.92 2.88 5.54 1:30.10 2.80 5.44 1:27.82 2:57.92 +55.29
71. KLIMEŠ Lukáš 0MREC(70.) 200
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-2000 Ford Puma 2.84 5.82 1:29.17 2.88 5.74 1:29.66 2.85 5.70 1:29.46 2:58.63 +56.00
72. ŠVÁB Jakub 0MREC(71.) 413
HL Motorsport HA1-2000 Opel Astra GSI 3.28 6.14 1:29.01 3.33 6.13 1:31.92 3.23 6.03 1:30.02 2:59.03 +56.40
73. DIBLIK Milan 2AS(2.) 777
KZM Racing team AS-E1+2000 Nissan 350Z 2.52 5.02 1:30.01 2.60 5.09 1:29.59 - DNS - 2:59.60 +56.97
74. KOWALSKI Adam 2AS(3.) 677
KOWALSKI motorsport AS-S1-1600 Peugeot 106 rallye 2.77 5.34 1:29.96 2.87 5.52 1:29.88 - DNS - 2:59.84 +57.21
75. HLÁSENSKÝ Ivan 2AS(4.) 605
IH motorsport AS-S1+2000/2WD BMW M2 competition 2.73 5.23 1:28.72 2.79 5.37 1:31.21 - DNS - 2:59.93 +57.30
76. VANĚREK Roman 2AS(5.) 713
Cistevozy racing AS-E1-2000 Skoda Fabia 2.99 5.60 1:30.19 3.15 5.86 1:30.23 - DNS - 3:00.42 +57.79
77. HOUSKA Radek 2AS(6.) 722
SPZ-Vysočina AS-E1+2000 Audi TT 2.77 5.39 1:30.75 2.92 5.62 1:30.21 - DNS - 3:00.96 +58.33
78. NEUBAUER Herbert 0MREC(72.) 521
Historic Racing Team Austria HA1-K+1600 Lancia Delta Integrale 16 2.41 4.98 1:30.42 2.31 4.95 1:30.79 - DNS - 3:01.21 +58.58
79. BRŮŽA Tomáš 0MREC(73.) 355
VPKmotors S1-1600 Ford Fiesta 3.00 5.93 1:30.61 2.98 5.95 1:30.79 3.00 5.95 1:31.50 3:01.40 +58.77
80. PFEIFFER Siegfried 2AS(7.) 630
Pfeiffer Motorsport AS-S1+2000/4WD Toyota Yaris GR 2.53 4.99 1:30.84 2.34 4.85 1:30.58 - DNS - 3:01.42 +58.79
81. MIROVSKY Zdenek 2AS(8.) 606
STK Okřišky RT AS-S1+2000/4WD Subaru WRX STI 2.89 5.50 1:31.05 2.82 5.47 1:31.42 - DNS - 3:02.47 +59.84
82. FRANTA Adam 0MREC(74.) 246
TWR racing E1-1400 Ford Fiesta Mk4 3.06 6.21 1:31.04 3.15 6.39 1:32.03 3.08 6.24 1:32.30 3:03.07 +1:00.44
83. TRNKA Zdeněk 2AS(9.) 616
STK Okříšky RT AS-S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo 6 2.34 5.02 1:32.72 2.83 5.45 1:31.14 - DNS - 3:03.86 +1:01.23
84. CAHA Petr 2AS(10.) 625
TVVR Racing Team AS-S1-2000 Seat Leon tdi 3.25 6.02 1:32.55 3.18 6.00 1:32.00 - DNS - 3:04.55 +1:01.92
85. SKŘIVÁNEK Lukáš 0MREC(75.) 480
Martínkovice Motors Team HA1-1300 Škoda Favorit 2.92 5.86 1:33.44 2.95 5.86 1:33.06 2.98 5.93 1:31.54 3:04.60 +1:01.97
86. VEJMĚLEK Vojta 2AS(11.) 634
TVVR racing team AS-S1+2000/4WD Seat Leon cupra 2.44 5.01 1:33.08 2.59 5.26 1:32.54 - DNS - 3:05.62 +1:02.99
87. BORKOVEC Jiri 0MREC(76.) 333
Namest nad Oslavou S1+2000/2WD Skoda Octavia RS 3.09 6.08 1:31.54 3.24 6.46 1:34.18 - DNS - 3:05.72 +1:03.09
88. KLEVETA Pavel 0MREC(77.) 408
Historik HA1-1300 Renault 8 Gordini 3.07 6.11 1:33.19 3.00 6.01 1:34.81 2.91 5.88 1:33.71 3:06.90 +1:04.27
89. CEJNAR Pavel 0MREC(78.) 101
Cejny Motorsport E1-1400 Suzuki Swift 3.03 5.97 1:33.51 3.14 6.20 1:33.46 - DNS - 3:06.97 +1:04.34
90. BORKOVEC David 0MREC(79.) 525
Tužka Racing HA1-K-1300 Škoda Favorit Rally 3.22 6.32 1:33.81 3.32 6.51 1:33.67 3.16 6.29 1:33.31 3:06.98 +1:04.35
91. KOSTELECKÝ Radek 0MREC(80.) 372
KOSTA motor S1-2000 Peugeot 206 GT 3.06 6.32 1:33.60 3.12 6.33 1:33.58 - DNS - 3:07.18 +1:04.55
92. POLÁK Vojtěch 2AS(12.) 798
SPZ-VYSOČINA AS-E1+2000 Audi TT 3.24 6.00 1:34.12 3.33 6.09 1:33.24 - DNS - 3:07.36 +1:04.73
93. BUCHTA Aleš 2AS(13.) 688
RGC Motorsport CZ AS-S1-2000 BMW E36 318ti 2.78 5.63 1:33.52 2.89 5.75 1:34.77 - DNS - 3:08.29 +1:05.66
94. HORNÍČEK Filip 0MREC(81.) 530
Tužka Racing HA1-K-1300 Škoda 1300 3.13 6.27 1:34.07 3.18 6.44 1:34.37 - DNS - 3:08.44 +1:05.81
95. DIBLÍK Rostislav 2AS(14.) 775
KZM Racing team AS-E1+2000 Seat Leon 4x4 2.56 5.30 1:34.30 2.58 5.31 1:34.22 - DNS - 3:08.52 +1:05.89
96. KOZMANN Laco 2AS(15.) 898
O.L SPORTLINE RACING TEAM AS-HA1-2000 Volkswagen SCIROCCO 1 2.78 5.37 1:35.17 2.78 5.40 1:34.19 - DNS - 3:09.36 +1:06.73
97. POLEHLA Michal 2AS(16.) 632
Japan racing AS-S1-1600 Honda Civic ee9 2.84 5.60 1:35.11 2.91 5.65 1:35.76 - DNS - 3:10.87 +1:08.24
98. KRÁL Miloslav 2AS(17.) 788
RTM-Mohelnice AS-E1-2000 Volkswagen Golf IV. 3.10 5.84 1:37.23{+5} 3.12 5.84 1:34.33 - DNS - 3:11.56 +1:08.93
99. ŠTĚPÁNKOVÁ Natalie 2AS(18.) 797
AV Díly Praha AS-E1-2000 Volvo 480 2.90 5.76 1:38.15 2.85 5.67 1:35.71 - DNS - 3:13.86 +1:11.23
100. KOSTELECKÝ Tomáš 0MREC(82.) 371
KOSTA motor S1-2000 Peugeot 206 GT 3.17 6.31 1:36.57 3.45 6.52 1:37.71 - DNS - 3:14.28 +1:11.65
101. KANIA Tomáš 2AS(19.) 885
Alfa Romeo Luigi team AS-HA1-2000 Alfa Romeo 75 3.03 6.14 1:38.71 3.08 6.16 1:38.26 - DNS - 3:16.97 +1:14.34
102. GRUNTORÁD František 2AS(20.) 876
Náměšť nad Oslavou AS-HA1-2000 Renault Clio 2.73 5.62 1:38.14 2.84 5.77 1:39.53 - DNS - 3:17.67 +1:15.04
103. NOVOTNÝ Miroslav 0MREC(83.) 406
stepa racing team HA1-2000 BMW bmw 1.8 is 3.09 6.38 1:41.97 3.02 6.30 1:39.69 - DNS - 3:21.66 +1:19.03
104. FRANTA Adam 2AS(21.) 746
TWR racing AS-E1-1400 Ford Fiesta Mk4 3.09 6.31 1:41.47 3.27 6.51 1:41.38 - DNS - 3:22.85 +1:20.22
105. PODPĚRA Zdeněk 2AS(22.) 612
Skalda Racing AS-S1-1600 Citroen C2 VTS 3.02 6.21 1:41.94 2.97 6.18 1:42.56 - DNS - 3:24.50 +1:21.87
106. CEJNAR Pavel 2AS(23.) 704
Cejny Motorsport AS-E1-1400 Suzuki Swift 3.15 6.17 1:42.94 3.20 6.21 1:42.46 - DNS - 3:25.40 +1:22.77
107. GRUNTORÁD Faňa 0MREC(84.) 344
Náměšť nad Oslavou S1+2000/2WD Škoda Octavia 3.06 6.05 1:28.62 3.19 6.67 1:59.53 - DNS - 3:28.15 +1:25.52
108. SMOLÍK Zdeněk 2AS(24.) 646
STK Okříšky RT AS-S1-1400 Mitsubishi Colt 2.97 6.21 1:44.25 3.04 6.25 1:44.89 - DNS - 3:29.14 +1:26.51
109. PEŘINA Michal 2AS(25.) 608
Hyundai team AS-S1-2000 Hyundai Coupe 2.81 5.67 1:47.81{+5} 2.82 5.73 1:41.99 - DNS - 3:29.80 +1:27.17
110. PAZDERKA Zdeněk 2AS(26.) 686
LuktRacing AS-S1-1600 Mazda MX-5 3.09 6.32 1:45.37 3.11 6.46 1:47.03 - DNS - 3:32.40 +1:29.77
111. KRUPA Vlado 2AS(27.) 651
Krupa team AS-S1+2000/2WD Hyundai I30N performance 3.14 6.08 1:44.55 3.21 6.24 1:48.13 - DNS - 3:32.68 +1:30.05
112. KIMLOVÁ Anna 2AS(28.) 613
Auto Classic Club Brno AS-S1-2000 BMW 318ti 2.96 6.16 1:46.51 2.92 6.27 1:47.30 - DNS - 3:33.81 +1:31.18
113. DIVIŠ Jiří 2AS(29.) 649
- AS-S1-1400 Volkswagen Polo 3.11 6.71 1:49.07 3.17 6.80 1:45.00 - DNS - 3:34.07 +1:31.44
114. DOBROVOLNÁ Blanka 2AS(30.) 621
Skalda Racing AS-S1-1600 Citroen C2 VTS 3.25 6.58 1:46.89 3.17 6.47 1:47.72 - DNS - 3:34.61 +1:31.98
115. CUPÁKOVÁ Hana 2AS(31.) 628
- AS-S1-2000 BMW 318ti 2.93 6.10 1:49.38 3.13 6.30 1:48.44 - DNS - 3:37.82 +1:35.19
116. BARTOŠ Miroslav 2AS(32.) 676
AV Díly Praha AS-S1-1600 Volvo C30 3.45 6.86 1:48.53 3.41 6.74 1:49.57 - DNS - 3:38.10 +1:35.47
117. HRUBANOVÁ Lenka 2AS(33.) 601
Skalda racing AS-S1-1600 Peugeot 206 cc 3.04 6.34 1:49.44 3.20 6.60 1:57.20 - DNS - 3:46.64 +1:44.01
118. SLOVÁKOVÁ Marta 2AS(34.) 666
Slovákovi AS-S1-1400 Škoda Fabia 3.63 7.70 2:13.79 3.49 7.42 2:16.51 - DNS - 4:30.30 +2:27.67
GRÜNER František 0MREC 236
Grüner Motorsport E1+3000/2WD BMW 340i e30 2.84 5.16 1:09.44 2.71 5.02 - DNF - - DNS - - DNF -
HUBR František 0MREC 303
HF racing S1+2000/4WD Subaru Impreza STI 2.14 4.43 1:21.63 - DNS - - DNS - - DNF -
DORINSKÝ Lukas 0MREC 409
HRT racing team HA1-2000 VW golf mk2 2.68 5.15 1:19.27 2.64 5.12 - DNF - - DNS - - DNF -
CAHA Jan 2AS 645
TVVR Racing Team AS-S1+2000/4WD Seat Leon Cupra 2.47 5.01 - DNF - 2.51 5.09 1:30.16 - DNS - - DNF -
LOUBAL Lubomir 0MREC 195
Tužka Racing E1-2000 VW Golf 4 Tdi DSG 3.53 6.26 1:13.39 3.27 5.93 - DNF - - DNS - - DNF -
ŠTELC Lukáš 0MREC 347
Kotouč Gearboxes S1+2000/4WD Mitsubishi Evo IX 2.39 4.64 1:20.11 - DNS - - DNS - - DNF -
FIRTL JR. Stanislav 0MREC 133
ARC Kyjov E1-2000 Škoda Octavia TDi 2.70 5.27 1:14.61 3.28 - DNF - - DNS - - DNF -
SMEJKAL Lukas 2AS 685
Focus RS AS-S1+2000/4WD Focus Rs Focus RS 2.21 4.65 1:34.24 - DNS - - DNS - - DNF -
 
Time Icon Head Event
17:41:59 R2 Posledné vozidlo 2. súť. jazdy MST je v cieli
17:23:40 R2 Pokračujeme
17:09:01 R2 Posledné vozidlo dablérov 2. súť. jazdy MST je v cieli
17:05:13 R2 Prvý vozidlo dablérov MST je na trati
17:03:56 R2 Pripravuje sa 2. súť. jazda MST
17:03:06 R3 3. súť. jazda MHCC je ukončená
16:21:39 R3 Predjazdec 3. súť. jazdy MHCC je na trati
16:06:51 R3 Nasleduje zvoz a budeme pokračovať 3. súť. jazdou MHCC
16:03:33 R2 Posledné vozidlo 2. súť. jazdy MHCC je v cieli
15:54:57 R2 Pokračujeme
15:33:25 R2 Št. č. 195 malo haváriu, vozidlo bude odtiahnuté, jazdec je v poriadku. Št. č. 290 bolo zastavené a bude mať opakovanú jazdu
14:29:10 R2 Pokračujeme
14:23:22 R2 Posledné vozidlo dablérov 2. súť. jazdy MHCC je v cieli
14:19:14 R2 Prvý predjazdec 2. súť. jazdy MHCC je na trati
14:12:51 R2 Pripravuje sa 2. súť. jazda MHCC
14:04:49 R1 Posledné vozidlo 1. súť. jazdy MST je v cieli, nasleduje zvoz
13:36:34 R1 Pokračujeme
13:34:37 R1 Po zvoze a oprave slalomových prekážok bude pokračovať 1. súť. jazda MST
13:31:50 R1 Posledné vozidlo dablérov 1. súť. jazdy MST je v cieli
13:27:32 R1 Prvé vozidlo dablérov 1. súť. jazdy MST je na trati
13:23:53 R1 Pripravuje sa 1. súť. jazda MST
13:01:00 R1 Posledné vozidlo 1. súť. jazdy MHCC je v cieli, nasleduje zvoz
12:41:23 R1 Pokračujeme
12:07:47 R1 Št. č 396 malo kontakt so zvodidlami, bude odtiahnuté, jazdec je v poriadku. Št. č. 3 a 6 budú mať opravnú jazdu
11:06:40 R1 Pokračujeme
11:01:27 R1 Posledné dablérske vozidlo 1. súť. jazdy MHCC je v cieli, nasleduje ich zvoz
10:51:49 R1 Nasledovať bude 1. súť. jazda MHCC