On-line results
 
PRAMOS XVI. Divácká 13°, Diváky (CZ), 12.09.2021 - Classification - Heat 2
 
Overall    Class    Groups    Categs    Start list    Practice
 
Lady Trophy    Junior Trophy   
 
 
 
 
End Race at 17:00
 
Classification results
 
Rank Driver Series # Nation Team Class Car 20m 100m Heat1 20m 100m Heat2 BEST
1. ŠPALEK Jiří 0MREC(1.) 72
Eurovrak Racing Team E2/SC+2000 Norma M20F Evo 2.24 4.18 1:01.43 - DNS - 1:01.43
2. KOMÁREK David 0MREC(2.) 7
KRTZ motorsport E1-3000/2WD Mc F1 EVO Komvet 2.41 4.56 1:01.63 - DNS - 1:01.63
3. STOLLNBERGER Andreas 0MREC(3.) 35
Team Terschl Austria E2/SS-2000 Dallara 302 2.05 4.07 1:03.61 - DNS - 1:03.61
4. CHUDOBA Zdeněk 0MREC(4.) 73
Powertti E2/SC-2000 Norma M20F 2.16 4.22 1:05.26 - DNS - 1:05.26
5. MADRIAN Ferdinand 0MREC(5.) 1
SKI Modřice / Mad Racing Power E2/SC+2000 Norma M20FC McLaren 2.25 4.27 1:06.06 - DNS - 1:06.06
6. JERMAN Martin 0MREC(6.) 155
Martin Jerman E1+3000/2WD Lamborghini Huracan GT3 2.49 4.76 1:07.47 - DNS - 1:07.47
7. RYBNÍČEK Marek 0MREC(7.) 104
Nutrend Czech Team E1+3000/2WD KTM X-BOW 2.56 4.69 1:08.23 - DNS - 1:08.23
8. PROMOK Stefan 0MREC(8.) 3
Drift Team Pongau E1+2000/4WD Mitsubishi EVO8 2.32 4.42 1:09.14 - DNS - 1:09.14
9. ULMAN Pavel 0MREC(9.) 105
Pavel Ulman, ZRT motorsport E1+3000/2WD BMW E36 3.08 5.35 1:09.72 - DNS - 1:09.72
10. KRÁČMAR Zdeněk 0MREC(10.) 18
KZ racing E2/SC-1600 Demon Car CM 1000 2.29 4.39 1:09.84 - DNS - 1:09.84
11. PAILER Felix 0MREC(11.) 6
SKI Modřice / Mad Racing Power E1+2000/4WD Lancia Delta Integrale 2.12 4.19 1:09.95 - DNS - 1:09.95
12. BERGER Karel 0MREC(12.) 67
B.A.M.S. E2/SC-2000 Osella PA21 JRB 2.27 4.75 1:10.53 - DNS - 1:10.53
13. KMÍNEK Zdeněk 0MREC(13.) 157
MJ Autosport E1+3000/2WD Lamborghini GallardoGT3 2.47 4.66 1:10.65 - DNS - 1:10.65
14. BLAŽEK Roman 0MREC(14.) 214
Oliver Motorsport E1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo 2.00 4.16 1:11.22 - DNS - 1:11.22
15. FILLOVÁ Kristýna 0MREC(15.) 96
KRTZ motorsport E1+2000/4WD Mitsubishi Evo 9 Komvet 2.55 4.75 1:11.38 - DNS - 1:11.38
16. STEHLIK Karel 0MREC(16.) 121
KV Motor Team E1+2000/4WD Mitsubishi lancer Evo Ix 2.16 4.33 1:11.89 - DNS - 1:11.89
17. GRÜNER František 0MREC(17.) 236
Grüner Motorsport E1+3000/2WD BMW 340i e30 2.83 5.33 1:11.90 - DNS - 1:11.90
18. KOTEK Pavel 0MREC(18.) 173
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-3000/2WD BMW M3 3.13 5.58 1:14.22 - DNS - 1:14.22
19. KELLER Lukáš 0MREC(19.) 396
LKMotorsport S1+2000/4WD Mitshubishi Evo 9 2.48 4.89 1:14.43 - DNS - 1:14.43
20. ČÍŽEK Luboš 0MREC(20.) 272
Cizek racing E1+2000/4WD Audi S2 2.03 4.25 1:14.86 - DNS - 1:14.86
21. PADRTA Lukáš 0MREC(21.) 392
Komvet Racing S1+2000/4WD Mitsubishi Evo IX 2.70 5.03 1:15.22 - DNS - 1:15.22
22. LOUBAL Lubomir 0MREC(22.) 195
Tužka Racing E1-2000 VW Golf 4 Tdi DSG 3.44 6.21 1:15.94 - DNS - 1:15.94
23. FIRTL JR. Stanislav 0MREC(23.) 133
ARC Kyjov E1-2000 Škoda Octavia TDi 2.75 5.14 1:15.95 - DNS - 1:15.95
24. RUTTER Christian 0MREC(24.) 66
Rutter Christian E2/SC-2000 PRC S4 2.68 5.22 1:16.12 - DNS - 1:16.12
25. ŠTELC Lukáš 0MREC(25.) 347
Kotouč Gearboxes S1+2000/4WD Mitsubishi Evo IX 2.55 4.85 1:16.65 - DNS - 1:16.65
26. NEVESELÝ Radek 0MREC(26.) 345
Tužka Racing S1+2000/2WD Seat Leon 3.14 5.70 1:16.68 - DNS - 1:16.68
27. ČEPIČKA Darek 0MREC(27.) 317
Stavebniny AVANT S1+2000/4WD Mitsubishi Evo X 2.26 4.57 1:16.82 - DNS - 1:16.82
28. ŽÁČEK Petr 0MREC(28.) 2
LEGENDY HA1+2000 Audi Sport Quattro S1 2.29 4.55 1:17.00 - DNS - 1:17.00
29. FILIPÍN Jiří 0MREC(29.) 166
JFMotorsport E1-1400 Suzuki Swift GTi 2.76 5.22 1:17.01 - DNS - 1:17.01
30. BOHÁČ Milan 0MREC(30.) 298
Renault Chrudim E1-2000 Renault Clio 2.83 5.22 1:17.15 - DNS - 1:17.15
31. KAŠPAR Vilém 0MREC(31.) 301
VPKmotors S1-2000 Škoda Fabia RS 3.03 5.72 1:18.54 - DNS - 1:18.54
32. KREJČÍ Filip 0MREC(32.) 321
HOKRmotors Racing S1+2000/4WD Subaru Impreza Type RA 2.35 4.71 1:18.71 - DNS - 1:18.71
33. MAIER Helmut 0MREC(33.) 161
H+R Spezialfedern E1-1600 VW Spiess-Golf 2.80 5.21 1:18.72 - DNS - 1:18.72
34. ZMEŠKAL Miloš 0MREC(34.) 94
Zmeškal Motorsport HA2 Ralt 032 2.49 4.92 1:19.30 - DNS - 1:19.30
35. DORINSKÝ Lukas 0MREC(35.) 409
HRT racing team HA1-2000 VW golf mk2 2.81 5.32 1:19.78 - DNS - 1:19.78
36. TÜRK Petr 0MREC(36.) 311
TR motorsport S1+2000/4WD Subaru Impreza WRX STI 3.17 5.88 1:19.83 - DNS - 1:19.83
37. DLOUHÝ Petr 0MREC(37.) 83
Autosport Dlouhý E2/SCB Barracuda Sprint car 600 2.23 4.66 1:19.85 - DNS - 1:19.85
38. KOWALSKI Adam 0MREC(38.) 377
KOWALSKI motorsport S1-1600 Peugeot 106 rallye 2.87 5.46 1:20.06 - DNS - 1:20.06
39. PLEVA Martin 0MREC(39.) 160
Automotoklub Vrbno v AČR E1-1400 Škoda 100 2.62 5.15 1:20.67 - DNS - 1:20.67
40. ŠPLÍCHAL David 0MREC(40.) 432
garage flora HA1-2000 VW Golf gti 3.05 5.64 1:20.87 - DNS - 1:20.87
41. ŠRAHŮLEK Petr 0MREC(41.) 273
JP Motorsport E1-1400 Škoda 130 RS Evo1 2.62 5.05 1:21.00 - DNS - 1:21.00
42. SEDLÁK Martin 0MREC(42.) 343
Ms racing S1-2000 Renault Clio 2.92 5.64 1:21.10 - DNS - 1:21.10
43. KAWULOK Jiří 0MREC(43.) 222
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-3000/2WD BMW E30 3.08 5.84 1:21.16 - DNS - 1:21.16
44. NASTOUPIL Lukáš 0MREC(44.) 290
PNTH E1-1600 Honda CRX 3.04 5.66 1:21.48 - DNS - 1:21.48
45. HOMOLA Tomáš 0MREC(45.) 450
SPZ-VYSOČINA HA1+2000 BMW E30 3.07 5.73 1:21.60 - DNS - 1:21.60
46. MACEK Vojtěch 0MREC(46.) 150
Advantage Motorsport Bruntál E1-1600 Škoda 110 R 2.55 5.13 1:21.61 - DNS - 1:21.61
47. ZÖCHLING Manfred 0MREC(47.) 514
Zöchling Motorsport HA1-K-1600 Volkswagen Typ 17 GTI 2.84 5.48 1:22.29 - DNS - 1:22.29
48. SALLOUM Jiri 0MREC(48.) 189
e30 E1-3000/2WD BMW E30 2.97 5.81 1:22.36 - DNS - 1:22.36
49. SCHÜTZ Thomas 0MREC(49.) 520
MSC Mühlbach HA1-K-1600 Renault 5 Alpine 2.80 5.59 1:22.46 - DNS - 1:22.46
50. TOUŠEK Petr 0MREC(50.) 471
Millers Oils HA1-2000 BMW 318is 2.70 5.31 1:22.73 - DNS - 1:22.73
51. KOŽMÍNOVÁ Veronika 0MREC(51.) 275
Auto Kožmín E1-1400 Volkswagen Polo 3.16 6.16 1:22.87 - DNS - 1:22.87
52. PODMAJERSKY Vladimir 0MREC(52.) 206
VP Racing E1-2000 Peugeot 206 RC 2.92 5.45 1:22.93 - DNS - 1:22.93
53. OSLADIL Jan 0MREC(53.) 8
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2/SS-2000 Formule Opel Lotus 2.81 5.15 1:23.12 - DNS - 1:23.12
54. HUBR František 0MREC(54.) 303
HF racing S1+2000/4WD Subaru Impreza STI 2.24 4.68 1:23.14 - DNS - 1:23.14
55. DIVIŠOVÁ Alexandra 0MREC(55.) 266
Pfeifermotrosport E1-2000 Škoda Octavia 3.08 5.76 1:24.25 - DNS - 1:24.25
56. GRUNTORÁD Faňa 0MREC(56.) 344
Náměšť nad Oslavou S1+2000/2WD Škoda Octavia 3.00 5.88 1:26.21 - DNS - 1:26.21
57. ORAVEC David 0MREC(57.) 111
Skalda Racing E1-1400 Škoda Fabia 2.98 5.66 1:26.36 - DNS - 1:26.36
58. VÁŇA Jan 0MREC(58.) 170
Alfa Romeo Luigi Team E1-3000/2WD Alfa Romeo 156 3,0 V6 3.03 5.60 1:26.64 - DNS - 1:26.64
59. HAIDN Franz 0MREC(59.) 403
MSC Mühlbach HA1+2000 BMW E30 325ix 2.53 5.13 1:26.83 - DNS - 1:26.83
60. ŽÁČEK Michal 0MREC(60.) 4
Žáček HA1-2000 Ford Escort RS2000 2.91 5.65 1:27.02 - DNS - 1:27.02
61. FILÍPEK Martin 0MREC(61.) 399
TeamVega S1-1600 Honda civic 3.22 6.15 1:27.65 - DNS - 1:27.65
62. MELŠA Michal 0MREC(62.) 234
TRT Polička E1-1600 Toyota MR2 3.22 5.99 1:27.78 - DNS - 1:27.78
63. FŇUKAL Radomír 0MREC(63.) 366
PPP Racing S1-2000 Honda Civic 2.79 5.49 1:28.31 - DNS - 1:28.31
64. HURTA Jakub 0MREC(64.) 360
- S1-2000 Škoda Fabia TDI 3.34 6.39 1:28.87 - DNS - 1:28.87
65. PFEIFFER Siegfried 2AS(1.) 630
Pfeiffer Motorsport AS-S1+2000/4WD Toyota Yaris GR 2.58 4.91 1:33.23 2.45 4.92 1:29.45 1:29.45
66. ZOUFALÝ Karel 0MREC(65.) 201
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-1600 Škoda Felicia Pick-UP Fre 2.96 5.66 1:29.77 - DNS - 1:29.77
67. KOWALSKI Adam 2AS(2.) 677
KOWALSKI motorsport AS-S1-1600 Peugeot 106 rallye 3.23 5.69 1:32.27 2.84 5.46 1:29.85 1:29.85
68. KREJČÍ Filip 2AS(3.) 639
HOKRmotors Racing AS-S1+2000/4WD Subaru Impreza Type RA 3.20 5.86 1:37.44 2.40 4.92 1:30.39 1:30.39
69. CAHA Jan 2AS(4.) 645
TVVR Racing Team AS-S1+2000/4WD Seat Leon Cupra 2.76 5.27 1:30.82 2.65 5.32 1:37.62 1:30.82
70. DIBLIK Milan 2AS(5.) 777
KZM Racing team AS-E1+2000 Nissan 350Z 3.11 5.68 1:34.33 2.76 5.30 1:30.84 1:30.84
71. KLIMEŠ Lukáš 0MREC(66.) 200
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-2000 Ford Puma 2.96 5.80 1:31.03 - DNS - 1:31.03
72. HLÁSENSKÝ Ivan 2AS(6.) 605
IH motorsport AS-S1+2000/2WD BMW M2 competition 2.94 5.48 1:31.83 2.70 5.19 1:31.40 1:31.40
73. BENŠ Radim 0MREC(67.) 461
Tužka Racing HA1-2000 VW Corrado 3.27 6.36 1:31.59 - DNS - 1:31.59
74. BRŮŽA Tomáš 0MREC(68.) 355
VPKmotors S1-1600 Ford Fiesta 3.06 6.03 1:31.60 - DNS - 1:31.60
75. FRANTA Adam 0MREC(69.) 246
TWR racing E1-1400 Ford Fiesta Mk4 2.97 6.12 1:31.75 - DNS - 1:31.75
76. NEUBAUER Herbert 0MREC(70.) 521
Historic Racing Team Austria HA1-K+1600 Lancia Delta Integrale 16 2.44 5.17 1:31.92 - DNS - 1:31.92
77. FURIŠ Filip 0MREC(71.) 412
Alcore Motorsport HA1-2000 Honda Civic 2.98 5.97 1:32.00 - DNS - 1:32.00
78. HOUSKA Radek 2AS(7.) 722
SPZ-Vysočina AS-E1+2000 Audi TT 3.42 6.22 1:36.56 3.06 5.75 1:32.33 1:32.33
79. VANĚREK Roman 2AS(8.) 713
Cistevozy racing AS-E1-2000 Skoda Fabia 3.31 5.86 1:37.08 3.27 6.24 1:32.34 1:32.34
80. ŠVÁB Jakub 0MREC(72.) 413
HL Motorsport HA1-2000 Opel Astra GSI 3.52 6.48 1:32.43 - DNS - 1:32.43
81. MIROVSKY Zdenek 2AS(9.) 606
AHL AS-S1+2000/4WD Subaru WRX STI 3.18 5.76 1:33.58 2.82 5.52 1:32.91 1:32.91
82. TRNKA Zdeněk 2AS(10.) 616
STK Okříšky RT AS-S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo 6 3.47 6.38 1:37.04 2.66 5.27 1:32.97 1:32.97
83. SIKORA Miroslav 0MREC(73.) 296
R.D.L. servis E1-1600 Škoda Felicia 3.06 5.85 1:33.16 - DNS - 1:33.16
84. CEJNAR Pavel 0MREC(74.) 101
Cejny Motorsport E1-1400 Suzuki Swift 3.07 6.07 1:33.47 - DNS - 1:33.47
85. BORKOVEC Jiri 0MREC(75.) 333
Namest nad Oslavou S1+2000/2WD Skoda Octavia RS 3.34 6.30 1:33.71 - DNS - 1:33.71
86. LEŠIKAR Petr 0MREC(76.) 306
Babi Team S1-1600 Honda Civic 3.04 5.96 1:34.07 - DNS - 1:34.07
86. ŤAHÚR Ondřej 0MREC(77.) 428
Martínkovice motors team HA1-1300 Škoda Favorit 3.26 6.12 1:34.07 - DNS - 1:34.07
88. POLÁK Vojtěch 2AS(11.) 798
SPZ-VYSOČINA AS-E1+2000 Audi TT 4.20 7.45 1:46.54 3.22 5.79 1:34.52 1:34.52
89. BUCHTA Aleš 2AS(12.) 688
RGC Motorsport CZ AS-S1-2000 BMW E36 318ti 3.19 5.93 1:37.13 2.81 5.66 1:34.59 1:34.59
90. CAHA Petr 2AS(13.) 625
Tupá vačka, vostrej řidič Raci AS-S1-2000 Seat Leon tdi 4.02 7.00 1:37.45 3.46 6.31 1:34.98 1:34.98
91. DIBLÍK Rostislav 2AS(14.) 775
KZM Racing team AS-E1+2000 Seat Leon 4x4 2.86 5.50 1:40.91 2.77 5.53 1:35.06 1:35.06
91. KLEVETA Pavel 0MREC(78.) 408
Historik HA1-1300 Renault 8 Gordini 3.14 6.25 1:35.06 - DNS - 1:35.06
93. BORKOVEC David 0MREC(79.) 525
Tužka Racing HA1-K-1300 Škoda Favorit Rally 5.12 8.34 1:35.26 - DNS - 1:35.26
94. SMEJKAL Lukas 2AS(15.) 685
Focus RS AS-S1+2000/4WD Focus Rs Focus RS 2.46 4.88 1:39.76 2.46 5.08 1:35.33 1:35.33
95. SKŘIVÁNEK Lukáš 0MREC(80.) 480
Martínkovice Motors Team HA1-1300 Škoda Favorit 3.04 5.94 1:35.85 - DNS - 1:35.85
96. VEJMĚLEK Vojta 2AS(16.) 634
TVVR racing team AS-S1+2000/4WD Seat Leon cupra 2.74 5.39 1:37.34 2.71 5.21 1:36.65 1:36.65
97. KRÁL Miloslav 2AS(17.) 788
RTM-Mohelnice AS-E1-2000 Volkswagen Golf IV. 3.52 6.27 1:41.01 3.17 6.04 1:36.84 1:36.84
98. KAŠÁK Michal 0MREC(81.) 424
Automotoklub Vrbno v AČR HA1-2000 Opel Astra 3.04 6.00 1:37.18 - DNS - 1:37.18
99. HORNÍČEK Filip 0MREC(82.) 530
Tužka Racing HA1-K-1300 Škoda 1300 3.40 6.67 1:37.32 - DNS - 1:37.32
100. POLEHLA Michal 2AS(18.) 632
Japan racing AS-S1-1600 Honda Civic ee9 3.26 5.86 1:39.50 3.02 5.75 1:37.48 1:37.48
101. ŠTĚPÁNKOVÁ Natalie 2AS(19.) 797
AV Díly Praha AS-E1-2000 Volvo 480 3.26 6.08 1:39.91 2.90 5.77 1:37.86 1:37.86
102. GRUNTORÁD František 2AS(20.) 876
Náměšť nad Oslavou AS-HA1-2000 Renault Clio 2.96 5.72 1:42.63 2.91 5.83 1:39.57 1:39.57
103. KOZMANN Laco 2AS(21.) 898
O.L SPORTLINE RACING TEAM AS-HA1-2000 Volkswagen SCIROCCO 1 2.99 5.52 1:40.04 - DNS - 1:40.04
104. KOSTELECKÝ Radek 0MREC(83.) 372
KOSTA motor S1-2000 Peugeot 206 GT 3.18 6.42 1:40.48 - DNS - 1:40.48
105. PODPĚRA Zdeněk 2AS(22.) 612
Skalda Racing AS-S1-1600 Citroen C2 VTS 3.26 6.32 1:42.26 3.29 6.35 1:42.11 1:42.11
106. FRANTA Adam 2AS(23.) 746
TWR racing AS-E1-1600 Ford Fiesta Mk4 3.43 6.58 1:48.10 3.19 6.47 1:42.35 1:42.35
107. KOSTELECKÝ Tomáš 0MREC(84.) 371
KOSTA motor S1-2000 Peugeot 206 GT 3.49 6.79 1:42.74 - DNS - 1:42.74
108. DOBROVOLNÁ Blanka 2AS(24.) 621
Skalda Racing AS-S1-1600 Citroen C2 VTS 3.52 6.97 1:48.07 3.38 6.73 1:44.09 1:44.09
109. PEŘINA Michal 2AS(25.) 608
Hyundai team AS-S1-2000 Hyundai Coupe 3.00 5.68 1:46.75 2.89 5.85 1:44.87 1:44.87
110. CEJNAR Pavel 2AS(26.) 704
Cejny Motorsport AS-E1-1400 Suzuki Swift 3.37 6.28 1:47.15 3.04 6.03 1:45.13 1:45.13
111. SMOLÍK Zdeněk 2AS(27.) 646
STK Okříšky RT AS-S1-1400 Mitsubishi Colt 3.46 6.54 1:46.71 3.09 6.33 1:45.41 1:45.41
112. KANIA Tomáš 2AS(28.) 885
Alfa Romeo Luigi team AS-HA1-2000 Alfa Romeo 75 3.64 6.74 1:45.91 3.39 6.62 1:46.91 1:45.91
112. NOVOTNÝ Miroslav 0MREC(85.) 406
stepa racing team HA1-2000 BMW bmw 1.8 is 3.51 6.80 1:45.91 - DNS - 1:45.91
114. ŠPAČEK Zdeněk 2AS(29.) 802
Špaček AS-E2/C+1600 Formule Ford Mygale 3.08 5.96 1:49.78 2.83 5.67 1:45.94 1:45.94
115. BARTOŠ Miroslav 2AS(30.) 676
AV Díly Praha AS-S1-1600 Volvo C30 3.63 6.86 1:53.08 3.11 6.27 1:46.00 1:46.00
116. DIVIŠ Jiří 2AS(31.) 649
- AS-S1-1400 Volkswagen Polo 3.45 6.89 1:48.55 3.16 6.80 1:46.55 1:46.55
117. MASÁR Radovan 0MREC(86.) 397
TeamVega S1-1600 Honda Civic 3.11 6.18 1:47.03 - DNS - 1:47.03
118. PAZDERKA Zdeněk 2AS(32.) 686
LuktRacing AS-S1-1600 Mazda MX-5 3.54 6.89 1:54.05 3.22 6.65 1:49.24 1:49.24
119. KIMLOVÁ Anna 2AS(33.) 613
Auto Classic Club Brno AS-S1-2000 BMW 318ti 3.40 6.53 1:52.58 2.94 6.16 1:49.40 1:49.40
120. CUPÁKOVÁ Hana 2AS(34.) 628
- AS-S1-2000 BMW 318ti 3.32 6.38 1:51.27 3.17 6.42 1:50.01 1:50.01
121. HRUBANOVÁ Lenka 2AS(35.) 601
Skalda racing AS-S1-1600 Peugeot 206 cc 3.32 6.42 1:55.72 3.12 6.55 1:51.70 1:51.70
122. SLOVÁKOVÁ Marta 2AS(36.) 666
Slovákovi AS-S1-1400 Škoda Fabia 3.82 7.73 2:25.28 3.62 7.38 2:11.76 2:11.76
 
Time Icon Head Event
10:41:14 Q2 Posledné vozidlo 1. tr. jazdy MHCC je v cieli, nasleduje zvoz
10:38:16 Q1 Posledné vozidlo 1. tr. jazdy MHCC je v cieli, nasleduje zvoz
10:19:43 Q1 Pokračujeme
10:11:43 Q1 Budeme pokračovať po prejazde linkového autobusu
09:51:41 Q1 Pokračujeme
09:47:27 Q1 Budeme pokračovať po prejazde linkového autobusu
09:39:26 Q1 Pokračujeme
09:35:46 Q1 Prvý predjazdec 1. tr. jazdy MHCC je na trati
09:19:37 Q1 Pripravuje sa 1. tr. jazda MHCC
09:13:24 Q2 Posledné vozidlo 2. tr. jazdy MST je v cieli, nasleduje zvoz
08:54:52 Q2 Pokračujeme
08:50:19 Q2 Nasleduje zvoz dablérov
08:45:57 Q2 Prvé dablérske vozidlo 2. tr. jazdy MHCC je na trati
08:35:11 Q2 Posledné vozidlo 1. tr. jazdy MST je v cieli, nasleduje zvoz
08:31:49 Q1 Posledné vozidlo 1. tr. jazdy MST je v cieli, nasleduje zvoz
08:14:13 Q1 Pokračujeme v 1. tr. jazde MST
08:09:34 Q1 Nasleduje zvoz dablérov
07:59:50 Q1 Prvé dablérske vozidlo 1. tr. jazdy MST je na trati
07:13:23 Q1 Dobré ráno, štart je plánovaný na 8:00