On-line results
 
PRAMOS XVII. Divácká 13°, Diváky (CZ), 10.09.2023 - Classification - Heat 2
 
Overall    Class    Groups    Categs    Start list    Practice   
 
Lady Trophy    Junior Trophy   
 
 
 
 
End Race at 16:40
 
Classification results
 
Rank Driver/Competitor Series # Nation Class/Car 20m 100m Heat BEST
1. FILLOVÁ Kristýna
KRTZ motorsport-KOMVET racing
0MREC(1.) 3
E1+2000/4WD
Mitsubishi Evo Komvet
2.08 5.19 1:08.77 1:08.77
2. FERSTL Christian
SKI Modřice/Mad Racing Power/M
0MREC(2.) 11
E2/SS-2000
F-Tatuus Master
1.88 5.23 1:12.69 1:12.69
3. KOLBÁBEK Radek
LRT - Profiperformance
0MREC(3.) 114
E1+2000/4WD
Ford LRT - Profi Performa
1.89 5.12 1:13.81 1:13.81
4. TÜRK Petr
TR Motorsport CHEMWORK
0MREC(4.) 9
S1+2000/4WD
Mitsubishi Lancer EVO IX
2.11 5.44 1:13.83 1:13.83
5. BEJDA Pavel
GT2 motorsport s.r.o.
0MREC(5.) 291
E1+3000/2WD
Porsche 911
2.26 5.59 1:13.85 1:13.85
6. MELŠA Michal
LOTUS Racing
0MREC(6.) 22
E2/SS-2000
Lotus Opel
2.35 5.77 1:15.05 1:15.05
7. VÁVRA Petr
RTMmotorsport
0MREC(7.) 366
S1+2000/4WD
Mitsubishi Lancer Evo 8
1.98 5.20 1:15.06 1:15.06
8. FIRTL Stanislav
Yokohama Czech
0MREC(8.) 190
E1-2000
Škoda Octavia TDi
2.46 6.14 1:15.49 1:15.49
9. KOLČAVA Radek
AUTO-KORA
0MREC(9.) 106
E1+3000/2WD
Volkswagen golf gti
2.82 6.79 1:15.67 1:15.67
10. MALÝ Jaromír
Komvet Racing
0MREC(10.) 212
E1+2000/4WD
Toyota Yaris GR
1.87 5.30 1:15.94 1:15.94
11. ŽÁČEK Petr
LEGENDY
0MREC(11.) 4
HA1+2000
Audi Sport Quattro S1
1.79 5.28 1:16.58 1:16.58
12. KREJČÍ Filip
HOKRmotors Racing
0MREC(12.) 10
S1+2000/4WD
Subaru Impreza Type RA
2.00 5.28 1:17.46 1:17.46
13. OSLADIL ST. Jan
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK
0MREC(13.) 21
E2/SS-2000
Formule Tatus Renault
2.04 5.41 1:17.65 1:17.65
14. KAŠPAR Vilém
VPKmotors
0MREC(14.) 301
S1-2000
Škoda Fabia RS
2.70 6.69 1:18.66 1:18.66
15. DOBEŠ Václav
DOBEŠ Václav
1FAS(1.) 127
E1H-1400
Škoda Favorit 136 L
2.55 6.27 1:18.83 1:18.83
16. BENŠ Radim
RB Motorsport
0MREC(15.) 393
S1-2000
Seat Ibiza cupra
2.68 6.63 1:18.89 1:18.89
17. ŽÁK Josef
ŽÁK Josef
1FAS(2.) 134
E1H-1600
Škoda 120 S
2.18 5.76 1:19.57 1:19.57
17. VALLA Jiří
Valla
0MREC(16.) 396
S1+2000/4WD
Mitsubishi Lancer evo9
2.02 5.30 1:19.57 1:19.57
19. BUCHAR Jaroslav
SBM Motorsport
0MREC(17.) 87
E2/SCB
Kart Kawasaki
2.03 5.49 1:19.88 1:19.88
20. JIRAS Pavel
JIRAS Pavel
1FAS(3.) 124
E1H-1400
Škoda 120 LS
2.12 5.68 1:19.92 1:19.92
21. NOVÁČEK Miloš
MN Japan racing
0MREC(18.) 310
S1-1600
Honda Civic vti
2.52 6.40 1:20.43 1:20.43
22. POLEHLA Michal
Japan Racing
0MREC(19.) 422
HA1-2000
Honda Civic EE9
2.51 6.27 1:20.55 1:20.55
23. STEJSKAL Martin
Mates racing
0MREC(20.) 188
E1-2000
Škoda Fabia
2.83 6.72 1:20.80 1:20.80
24. MAIER Helmut
H+R Spezialfedern
0MREC(21.) 110
E1-1600
VW Spies-Golf
2.45 6.25 1:21.06 1:21.06
25. SCHÜTZ Stefan
Team Schütz
0MREC(22.) 320
S1-2000
Seat Leon
3.01 7.10 1:21.32 1:21.32
26. PETR Tomáš
Petr MOTORSPORT
0MREC(23.) 287
E1+2000/4WD
Audi S3
2.35 6.12 1:21.87 1:21.87
27. MACEK Vojtěch
Advantage Motorsport Bruntál
0MREC(24.) 150
E1-1600
Škoda 110 R
2.38 6.11 1:22.11 1:22.11
28. VOLENA Jiří
JK Motorsport
0MREC(25.) 240
E1-1400
Škoda Felicie Kit car
2.55 6.77 1:22.37 1:22.37
29. SCHÜTZ Thomas
Team Schütz
0MREC(26.) 520
HA1-K-1600
Renault 5 Alpine
2.78 6.84 1:22.61 1:22.61
30. SLOVÁČEK Michal
LRT-Slomak
0MREC(27.) 121
E1+3000/2WD
Toyota MR 2
2.73 6.63 1:22.65 1:22.65
31. NEČAS Michal
MN japan racing
0MREC(28.) 444
HA1-1400
Honda Civic 4G
2.60 6.57 1:22.83 1:22.83
32. VAVROCH Petr
VAVROCH Petr
1FAS(4.) 141
E1H-1400
Volkswagen Polo Fox
2.52 6.37 1:23.10 1:23.10
33. STRNAD Lukáš
Hostr racing team
0MREC(29.) 400
HA1-1400
Škoda 130 LR
2.12 5.89 1:24.09 1:24.09
34. HOUSKA Radek
SPZ-Vysočina
0MREC(30.) 322
S1+2000/2WD
Audi TT
2.58 6.51 1:24.14 1:24.14
35. KOLEK Jan
Japan Racing
0MREC(31.) 369
S1-1600
Honda Civic
2.37 6.35 1:24.24 1:24.24
36. WINTER Jaroslav
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK
1FAS(5.) 120
E1H-2000
Honda Civic Type R
2.66 6.53 1:24.41 1:24.41
37. ÁZSÓTH Ladislav
HL motorsport
0MREC(32.) 388
S1-2000
Ford Focus
2.61 6.60 1:24.90 1:24.90
38. GRUNTORÁD František
Náměšť nad Oslavou
0MREC(33.) 345
S1+2000/2WD
Škoda Octavia RS
2.60 5.28 1:24.93 1:24.93
39. BRŮŽA Tomáš
VPKmotors
0MREC(34.) 355
S1-2000
Škoda Fabia RS
2.85 7.10 1:25.01 1:25.01
40. NEDUCHAL Matěj
Automotosport Neduchal
0MREC(35.) 253
E1-1600
Škoda 130 R/H
2.74 6.80 1:25.04 1:25.04
41. ZIMA Petr
RTMmotorsport
0MREC(36.) 255
E1-1400
Fiat Cinquecento
2.86 7.09 1:25.07 1:25.07
42. TRNKA Zdeněk
KOMVET Racing - STK Okříšky RT
0MREC(37.) 377
S1+2000/4WD
Mitsubishi Evo VI
2.44 6.70 1:25.73 1:25.73
43. LIPIČKA Jan
Klub nejlepších
0MREC(38.) 103
E1-2000
BMW E30 M42
2.71 7.34 1:25.83 1:25.83
44. PROUZOVÁ Olivie
PROUZOVÁ Olivie
1FAS(6.) 144
E1H-1400
Suzuki Swift GTi
2.51 6.56 1:25.84 1:25.84
45. ŠUSTR Miloslav
Allcore motor sport
0MREC(39.) 151
E1-1600
Škoda Favorit
2.67 6.85 1:25.91 1:25.91
46. HAIDN Franz
MSC Mühlbach
0MREC(40.) 403
HA1+2000
BMW E30 325ix
2.05 6.01 1:25.92 1:25.92
47. DRONG Pavel
Drong Pavel
0MREC(41.) 401
HA1-1400
Suzuki Swift GTI
2.94 7.03 1:26.05 1:26.05
48. PFUNDTNER Rene
Team Schütz
0MREC(42.) 300
S1+2000/4WD
Seat Leon Cupra
2.41 6.43 1:26.74 1:26.74
49. PODMAJERSKY Vladimir
Motorsport klub VP
0MREC(43.) 206
E1-2000
Peugeot 206 RC
2.63 6.46 1:27.04 1:27.04
50. VANĚREK Roman
Cistevozy racing
0MREC(44.) 313
S1-2000
Skoda Fabia
3.02 7.75 1:28.04 1:28.04
51. PAPOUŠEK Jiří
PBmotorsport
0MREC(45.) 328
S1-2000
Mazda 3
2.72 7.07 1:28.72 1:28.72
52. TURIČÍK Ondřej
Turičík
0MREC(46.) 264
E1-1600
Peugeot 206
2.47 6.44 1:28.82 1:28.82
53. REJFKOVÁ Šárka
REJFKOVÁ Šárka
1FAS(7.) 109
E1H-1600
Suzuki Swift Sport
2.72 7.23 1:28.85 1:28.85
54. ŠVÁB Petr
HL motorsport
0MREC(47.) 389
S1-2000
Ford Focus
2.82 7.12 1:28.96 1:28.96
55. KEPEŇ Maxmilián
RMK motorsport
0MREC(48.) 304
S1-1600
Citroen Saxo vts
2.78 7.03 1:29.73 1:29.73
56. SCHWARZMAIER Dominik
Team Schütz
0MREC(49.) 348
S1-1600
VW Polo
3.01 7.54 1:29.79 1:29.79
57. SIKORA Miroslav
R.D.L. servis
0MREC(50.) 233
E1-1600
Škoda Felicia
2.66 6.75 1:29.81 1:29.81
58. ŠPAČEK Zdeněk
Špaček
0MREC(51.) 23
E2/SS-2000
Formule Ford Mygale
2.38 6.38 1:30.73 1:30.73
59. BRUCKNER René
Team Schütz
0MREC(52.) 349
S1-2000
VW Golf 3 GTI 16V
2.40 6.45 1:31.12 1:31.12
60. ŠVÁB Kamil
HL Motorsport
0MREC(53.) 445
HA1-2000
Opel Astra GSI
2.42 6.47 1:31.19 1:31.19
61. HRADIL Vladimír
HRADIL Vladimír
1FAS(8.) 130
E1H-1400
Škoda 110 R Coupé
2.32 6.27 1:31.52 1:31.52
62. ŠIMEČEK Radovan
www.ded-drink.cz
0MREC(54.) 101
E1-2000
Peugeot 206i
2.59 6.98 1:31.92 1:31.92
62. ZOUFALÝ Karel
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK
1FAS(9.) 104
E1H-1600
Škoda Felicia Pick-Up Fre
2.69 6.80 1:31.92 1:31.92
64. SPACKOVA Jana
Špaček
0MREC(55.) 29
E2/SS-2000
Formule Ford Mygale
2.28 6.19 1:32.48 1:32.48
65. VÁŇA Jan
Alfa Romeo Luigi Team
0MREC(56.) 156
E1-3000/2WD
Alfa Romeo Luigi Team
2.65 6.63 1:33.57 1:33.57
66. MELICHAR Libor
Melda
0MREC(57.) 461
HA1-2000
Peugeot 205
2.80 7.22 1:34.22 1:34.22
67. DUDÍK Lubomír
VW Brouk servis Olomouc
0MREC(58.) 456
HA1-2000
VW Brouk 1302
2.37 6.56 1:36.10 1:36.10
68. SVOBODA Jiří
GT2 Motorsport
0MREC(59.) 257
E1-1600
Škoda Felicia KIT CAR
2.85 7.43 1:36.37 1:36.37
69. GRÜNEROVÁ Nicol
Grüner Motorsport
0MREC(60.) 362
S1-1600
Ford Fiesta Cup
2.65 7.47 1:37.48 1:37.48
70. RYBNÍČEK Patrik
Martin Rybníček
0MREC(61.) 405
HA1-1400
Škoda Favorit
2.92 7.79 1:40.12 1:40.12
71. BERÁNEK Radek
Beránek
2AS(1.) 696
AS-S1+2000/4WD
Toyota Yaris GR
3.15 7.97 1:41.10 1:41.10
72. MUSITZ Peter
Xline team
0MREC(62.) 360
S1+2000/2WD
Mercedes Benz 190e
3.29 7.96 1:43.47 1:43.47
73. MIERES Robert
Lumier Auto
2AS(2.) 679
AS-S1+2000/4WD
Audi RS3
2.38 6.43 1:44.20 1:44.20
74. RYBNÍČKOVÁ Alice
Martin Rybníček
0MREC(63.) 404
HA1-1400
Škoda Favorit
3.29 8.06 1:45.06 1:45.06
75. HOUSKA Radek
SPZ-Vysočina
2AS(3.) 722
AS-E1+2000
Audi TT
3.05 7.62 1:45.94 1:45.94
76. DLOUHÝ Petr
Autosport Dlouhý
2AS(4.) 621
AS-S1-2000
BMW E46 320i
2.40 6.49 1:46.62 1:46.62
77. PFEIFFER Siegfried
Pfeiffer Motorsport
2AS(5.) 602
AS-S1+2000/4WD
Toyota Yaris GR
2.46 6.73 1:47.06 1:47.06
78. STEJSKAL Marek
Marokator
2AS(6.) 625
AS-S1+2000/2WD
BMW E46 330i
2.73 7.05 1:48.81 1:48.81
79. BERÁNEK Maxmilián
Beránek
2AS(7.) 678
AS-S1+2000/2WD
Honda Civic Type-R
3.02 7.51 1:50.00 1:50.00
80. FAKTOR Vladimír
F-2
0MREC(64.) 539
HA1-K-1300
Škoda 120S
3.15 8.18 1:50.16 1:50.16
81. MESÁROŠ Ján
MEŠI
0MREC(65.) 501
HA1-K-1300
Škoda 120S
2.95 7.86 1:50.39 1:50.39
82. BAŘINA Jiří
BJ
2AS(8.) 673
AS-S1-1600
Suzuki Swift
2.67 7.33 1:51.21 1:51.21
83. VIŽĎA Martin
RX8
2AS(9.) 686
AS-S1-1400
Mazda RX8
2.99 7.45 1:51.69 1:51.69
84. KOSTELECKÝ Radek
Kosťa motorsport
0MREC(66.) 80
HA2
Formule Ford Van Dieman
2.39 7.14 1:51.70 1:51.70
85. KEŇO Petr
PK racing team
0MREC(67.) 117
E1-1400
Fiat Cinguecento
3.11 8.32 1:52.17 1:52.17
86. MARŠOUN Jan
JM Motorsport
2AS(10.) 629
AS-S1-2000
BMW E46 320i
2.62 7.22 1:56.88 1:56.88
87. TRNKA Zdeněk
STK Okříšky Racing Team
2AS(11.) 777
AS-E1+2000
Mitsubishi Lancer Evo 6
2.66 7.41 1:57.23 1:57.23
88. JEŽ Petr
Jež
2AS(12.) 618
AS-S1-2000
Ford Focus
2.97 7.90 1:57.75 1:57.75
88. KOZMANN Ladislav
O.L SPORTLINE RACING TEAM
2AS(13.) 898
AS-HA1-2000
Volkswagen SCIROCCO 1
2.71 6.95 1:57.75 1:57.75
90. SVOBODA Roman
Ford Focus Team
2AS(14.) 658
AS-S1-1600
Ford Focus
2.91 8.21 1:57.83 1:57.83
91. SMOLÍK Zdeněk
STK Okříšky Racing Team
2AS(15.) 616
AS-S1-1400
Mitsubishi Colt Sport 1.4
2.86 7.80 1:58.13 1:58.13
92. HRUBANOVÁ Lenka
Skalda racing
2AS(16.) 611
AS-S1-1600
Peugeot 206 cc
2.60 7.36 2:01.43 2:01.43
93. PAZDERKA Zdeněk
-
2AS(17.) 668
AS-S1-1600
Mazda MX-5
2.81 7.70 2:02.29 2:02.29
94. BARTOŠ Miroslav
AVdíly Praha
2AS(18.) 600
AS-S1-1600
Volvo C30
2.71 7.64 2:04.76 2:04.76
95. JANOUŠEK Jaroslav
nsj
2AS(19.) 680
AS-S1-2000
Nissan sunny
3.03 8.53 2:06.13 2:06.13
96. KIMLOVÁ Anna
Auto Classic Club Brno
2AS(20.) 613
AS-S1-2000
BMW 318ti
3.04 8.62 2:06.17 2:06.17
97. DOUBEK Petr
Dub race
2AS(21.) 707
AS-E1-1400
Fiat seicento abarth
2.91 7.97 2:13.40 2:13.40
KODEROVÁ Alena
KS Motorsport
2AS 626
AS-S1-1400
Mitsubishi Colt 1.4i Spor
2.81 7.93 - DNF - - DNF -
 
Time Icon Heat Event
11:29:25 Q1 Dablérske vozy 1. tr. jazdy MHCC sú v cieli. Po ich zvoze bude nasledovať 1. súť. jazda MHCC a ČT.
11:02:38 Q1 Po zvoze budú nasledovať dablérske vozy 1. tr. jazdy MHCC
10:18:22 Q1 Na trati je 1. vozidlo 1. tr. jazdy MHCC
09:59:54 Q1 2. tr. jazda MST je zrušená, nasleduje 1. tr. jazda MHCC a ČT
08:40:23 Q1 Havária št. č. 626 na stanovišti č. 4, jazdkyňa je v poriadku
08:17:08 Q1 Po zvoze budú nasledovať dablérske vozy 1. tr. jazdy MST
07:41:30 Q1 Dobré ráno všetkým! Štart jedinej tr. jazdy je plánovaný na 8:00