On-line results
 
EcceHomo 2017, Šternberk, 04.06.2017 - Classification - Head 2
 
Overall    Class    Groups    Start list    Practice
 
 
 
 
 
End Race at 17:29
 
Classification results
 
Rank Driver # Nation Team Class Car 20m 100m 4900m km/h Head1 20m 100m 4900m km/h Head2 BEST
1. MERLI Christian 1
Merli Ch. D/E2-SS-3000 OSELLA FA30 2.07 4.00 1:53.37 2:48.26 1.99 3.85 1:49.99/214 2:44.15 2:44.15
2. FAGGIOLI Simone 18
Best Lap SSD E2-SC-3000 NORMA M20FC 2.04 3.90 1:52.00 2:46.96 2.12 3.98 2:41.27/213 3:35.88 2:46.96
3. MACARIO Paride 2
Macario P. D/E2-SS-3000 OSELLA FA 30 2.23 4.24 1:57.35 2:53.63 2.10 4.04 1:54.56/213 2:50.48 2:50.48
4. PETIT Sebastien 19
Petit S. E2-SC-3000 NORMA M20 FC-Mugen 1.99 3.90 1:56.67 2:57.28 2.18 4.10 1:53.89/206 2:52.00 2:52.00
5. BENEŠ Miloš 3
GMS Czech National Team D/E2-SS-3000 OSELLA FA30 2.15 4.18 2:01.09 2:59.22 2.24 4.23 1:57.13/211 2:54.97 2:54.97
6. JANÍK Václav 20
Nutrend Czech National Team E2-SC-3000 NORMA M20FC 1.98 3.82 1:58.01 2:57.74 2.03 3.84 1:57.50/202 2:56.56 2:56.56
7. KOMÁREK David 21
Liqui Moly Racing Team E2-SC-3000 NORMA M20FC KOMVET EVO 2.25 4.28 1:59.43 2:59.45 2.28 4.27 1:57.56/204 2:57.28 2:57.28
8. NEVĚŘIL Dušan 22
Speedmaster Racing Team s.r.o. E2-SC-3000 NORMA M20FC 2.26 4.26 2:01.73 3:02.61 2.10 4.09 1:58.92/203 2:59.06 2:59.06
9. BORMOLINI Fausto 4
Bormolini F. D/E2-SS-3000 REYNARD K02 2.14 4.29 2:00.79 2:59.94 2.14 4.24 1:59.50/202 3:00.09 2:59.94
10. VÍTEK Petr 23
Climart ACR-Engineering Team E2-SC-3000 OSELLA PA 30 2.22 4.40 2:08.07 3:09.69 2.12 4.21 - DNF - 3:09.69
11. VONDRÁK Petr 26
Vondrak P. E2-SC-2000 OSELLA PA21 EVO 2.19 4.35 2:07.51 3:10.55 2.38 4.70 2:06.91/181 3:09.87 3:09.87
12. VITVER Vladimír 39
SVC Group Czech National Team E2-SH+3000 AUDI WTTR- DTM 2.29 4.50 2:10.29 3:15.91 2.21 4.37 2:06.76/193 3:10.10 3:10.10
13. MICHL Dan 40
Michl Motorsport Czech National Team E2-SH-3000 LOTUS ELISE 2.31 4.44 2:09.30 3:12.50 2.19 4.30 2:06.81/191 3:10.80 3:10.80
14. SZÁSZ László 5
Auto Klub Dubrovnik Racing D/E2-SS-3000 REYNARD-ZYTEK F3000 2.10 4.20 2:15.54 3:21.01 2.13 4.19 2:07.69/185 3:12.00 3:12.00
15. VONDRÁK Martin 7
Auto Vondrak Czech National Team D/E2-SS-2000 TATUUS NT07 HONDA 1.97 4.17 2:10.04 3:14.17 2.04 4.28 2:08.66/183 3:12.33 3:12.33
16. SCHAGERL Karl 54
Schagerl K. E1 VW GOLF RALLYE TFSI-R 2.04 4.14 2:08.29 3:14.04 2.03 4.00 2:07.63/191 3:12.76 3:12.76
17. BORMOLINI Andrea 14
Bormolini A. CN-3000 OSELLA PA20 2.18 4.32 2:10.38 3:13.11 2.29 4.47 2:09.97/179 3:14.12 3:13.11
18. NAPIONE Renzo 6
Napione R. D/E2-SS-3000 REYNARD K02 2.19 4.29 2:08.02 3:14.55 2.05 4.13 2:07.00/184 3:14.18 3:14.18
19. WEBER Christophe 8
Ecurie des Ordons D/E2-SS-2000 DALLARA F302-04 2.06 4.21 2:12.23 3:17.13 2.06 4.15 2:09.60/179 3:14.21 3:14.21
20. BONUCCI Uberto 245
Bonucci U. HA-C4-D8 OSELLA PA 9/90 2.28 4.47 3:19.92 2.15 4.29 2:09.71/188 3:14.91 3:14.91
21. RYBNÍČEK Marek 41
Liqui Moly Racing Team E2-SH+3000 FORD FIESTA WRC 2.00 4.13 2:11.95 3:20.40 1.90 3.96 2:09.01/180 3:15.12 3:15.12
22. TRNKA Petr 27
Czech Defence Systems Czech National Team E2-SC-2000 LIGIER JS53 EVO2 2.12 4.35 2:11.42 3:15.72 2.10 4.35 2:11.51/178 3:15.66 3:15.66
23. CAPUCCI Marco 15
Capucci M. CN-2000 OSELLA PA 21S 2.07 4.22 2:14.94 3:21.22 2.13 4.26 2:11.43/177 3:16.55 3:16.55
24. STOLLNBERGER Andreas 10
Team Terschl Austria D/E2-SS-2000 DALLARA F302 2.15 4.44 2:14.87 3:21.99 2.07 4.30 2:11.65/166 3:16.76 3:16.76
25. ŠENKÝŘ Robert 112
Šenkýř Motorsport GT+3000 BMW Z4 GT3 2.61 5.32 2:17.02 3:24.80 2.58 4.99 2:11.32/178 3:17.25 3:17.25
26. BOUDUBAN Fabien 29
Ecurie Des Ordons E2-SC-2000 NORMA M20FC 2.05 4.11 2:14.82 3:22.59 2.13 4.20 2:12.00/182 3:17.82 3:17.82
27. CVRČEK Věroslav 81
L Racing s.r.o. E1 ŠKODA FABIA S2000 3.84 6.45 2:15.93 3:23.13 2.23 4.43 2:12.17/185 3:19.07 3:19.07
28. DROTÁR Igor 55
Drotar Autosport E1 ŠKODA FABIA R5 1.94 3.90 2:11.07 3:19.96 1.97 3.93 2:10.89/194 3:19.63 3:19.63
29. LOS Jiří 42
Los Czech National Team E2-SH+3000 MITSUBISHI LANCER EVO IX 2.11 4.21 2:12.50 3:20.25 1.84 3.85 2:11.86/178 3:20.54 3:20.25
30. ŠPALEK Jiří 24
Liqui Moly Racing Team E2-SC-3000 NORMA M20F EVO 1.95 4.21 2:12.38 3:20.62 - DNS - 3:20.62
31. SVOBODA Jiří 30
Nutrend Czech National Team E2-SC-2000 NORMA M20F 2.06 4.31 3:08.95 4:14.73 2.07 4.31 2:13.86/172 3:20.65 3:20.65
32. MADRIAN Ferdinand 25
MSC Rottenegg E2-SC-3000 NORMA M20F 2.34 4.58 2:17.50 3:28.09 2.19 4.30 2:11.22/175 3:20.91 3:20.91
33. CRESPI Stefano 16
Crespi S. CN-2000 OSELLA PA21 EVO - DNS - 2.15 4.26 2:14.36/177 3:22.36 3:22.36
34. CHABR Tomáš 13
Chabrmotorsport T-E2H-SS/SC-1000 TOMIS 99-03 2.34 4.90 2:16.50/170 3:23.92 2.31 4.81 2:25.79/163 3:35.41 3:23.92
35. PAILER Felix 56
Pailer F. E1 LANCIA INTEGRALE 1.95 3.96 2:14.69 3:24.00 1.94 3.91 2:13.90/180 3:24.57 3:24.00
36. BÉREŠ JR Jozef 33
Slovak National Hillclimb Team E2-SC-2000 TATUUS PY 012 2.22 4.64 2:21.88 3:46.87 2.25 4.65 2:16.16/164 3:24.36 3:24.36
37. MILOŇ Jan 113
Jantar Team s.r.o. GT+3000 BMW Z4 GT3 2.34 4.58 2:15.91 3:24.38 2.29 4.66 2:18.10/175 3:28.03 3:24.38
38. MEIXNER Richard 31
KV Motor Team s.r.o. E2-SC-2000 NORMA M20FC 2.22 4.49 2:20.19 3:29.98 2.21 4.46 2:16.02/173 3:24.71 3:24.71
39. MLEJNEK Aleš 311
Mlejnek A. T-E2H-SS/SC-1000 GLORIA C8F 2.22 4.55 2:19.15/167 3:28.86 2.14 4.44 2:15.83/167 3:24.73 3:24.73
40. SCHMITTER FREY Philippe 115
Schmitter Frey P. GT+3000 LAMBORGHINI GALLARDO FL2 2.20 4.36 2:15.62 3:27.56 2.40 2:14.86/153 3:25.76 3:25.76
41. PRÁŠEK Jaroslav 254
GT2 Motorsport HA-C5-E3 CHEVRON B42 F2 2.19 4.38 2:16.74/174 3:27.77 2.03 4.25 - DNF - 3:27.77
42. NECKAR Libor 327
Neckar L. T-E2H-SS/SC-2000 TATUUS MASTER EVO-LNR 330 2.12 4.37 2:20.93/167 3:35.53 2.11 4.20 2:16.07/140 3:27.98 3:27.98
43. ERDELYI Tomas 38
Senkyr Motorsport E2-SH+3000 BMW M3 E92 GTR 2.77 5.48 2:27.95 3:41.03 2.66 5.21 2:19.62/176 3:29.00 3:29.00
44. KRAMPOTA Ivo 44
Krampota I. E2-SH+3000 BMW M3 E36 2.43 4.87 2:22.56 3:33.92 2.39 4.80 2:18.34/169 3:29.02 3:29.02
45. JERMAN Martin 116
Jerman Czech National Team GT+3000 LAMBORGHINI GALLARDO GT3 2.35 4.80 2:19.45 3:29.37 2.29 2:19.47/173 3:31.06 3:29.37
46. KRAKOVIČ Radek 303
AMK Ecce Homo T-E2H-SS/SC-1400 FIKS 09 RK 2.15 4.47 2:21.12/168 3:32.16 2.11 4.63 2:18.72/168 3:29.77 3:29.77
47. NOVICKÝ Michal 302
Novicky M. E2H-SC-2000 LIGIER JS49 HONDA 2.44 4.71 2:20.46/167 3:31.30 2.11 4.31 2:20.02/166 3:31.20 3:31.20
48. TESSITORE - 114
Tessitore GT+3000 PORSCHE 997 GT3 CUP 2.37 4.69 2:20.41 3:32.00 2.22 2:20.70/160 3:33.24 3:32.00
49. STERNAD Diethard 83
Sternad D. E1 ALFA ROMEO 2.51 5.08 2:23.84 3:34.61 2.56 5.16 2:21.23/168 3:32.16 3:32.16
50. ZEMAN Martin 43
KRTZ Motorsport E2-SH+3000 MITSUBISHI LANCER EVO VIII 2:21.83 3:34.62 2.07 4.29 2:20.08/171 3:32.82 3:32.82
51. CHUDOBA Zdeněk 357
AMK Ecce Homo E2H-SC-2000 NORMA M20 F 2.23 4.69 2:26.70/160 3:40.59 2.02 4.35 2:22.16/168 3:33.12 3:33.12
52. ULMAN Pavel 47
Ulman P. E2-SH+3000 BMW M3 E36 2.64 5.27 2:25.77 3:37.74 2.50 5.04 2:22.02/169 3:33.35 3:33.35
53. SVOBODA Milan 34
Automotoklub Pelhrimov ACR E2-SC-1600 BRC CM05 2.28 4.72 2:23.33 3:34.00 2.26 4.68 2:22.59/161 3:33.68 3:33.68
54. TARMANN Josef 12
Tarmann J. D/E2-SS-2000 DALLARA MERCEDES F302 2.10 4.31 2:24.14 3:38.56 2.18 4.37 2:21.29/168 3:34.49 3:34.49
55. NEUMAYR Christopher 68
Neumayr Ch. E1 FORD NPM-ESCORT 2.27 4.68 2:23.55 3:35.87 2.30 4.70 2:50.56/161 4:02.22 3:35.87
56. TURRIZIANI Roberto 244
Turriziani R. HA-C4-D7 OSELLA PA9/90 2.30 4.86 2:29.25/148 3:45.89 2.26 4.65 2:23.32/160 3:35.89 3:35.89
57. BOUVIER Christian 17
Bouvier Ch. CN-2000 WOLF GB08 2.00 4.19 2:27.37 3:43.75 1.99 4.18 2:23.49/153 3:36.03 3:36.03
58. FRIED Marek 69
KT Motorsport spol. s r.o. E1 LOTUS EXIGE 2.48 5.10 2:32.40 3:45.95 2.49 5.07 2:25.33/166 3:36.39 3:36.39
59. MALÝ Jaromír 100
MJ Autosport N+3000 MITSUBISHI LANCER EVO X 2.05 4.40 2:23.62 3:36.52 2.02 2:23.84/155 3:37.37 3:36.52
60. BERGER Karel 326
Berger K. T-E2H-SS/SC-1400 FORMULA KONIG E2 2.22 4.62 2:22.73/157 3:37.96 2.24 4.56 2:22.78 3:36.54 3:36.54
61. KRACMAR Zdenek 388
AMK Ecce Homo E2H-SC-1400 DEMON CAR CM 1000 1.99 4.30 2:24.43/162 3:38.85 1.99 4.30 2:23.34/160 3:38.08 3:38.08
62. KLUS Adam 246
Klus A. HA-C4-D9 MARCH HSS CAN-AM 2.32 4.72 2:24.63/164 3:38.21 2.26 4.59 - DNF - 3:38.21
63. AMBRUZ Peter 65
Slovak National Hillclimb Team E1 VAUXHALL VECTRA ST 2.68 5.34 2:26.19 3:38.65 2.59 5.22 2:27.86/156 3:40.93 3:38.65
64. SAJLEROVÁ Gabriela (FEM) 105
Liqui Moly Racing Team N+3000 MITSUBISHI LANCER EVO X 2.02 4.47 2:29.75 3:45.71 2.00 2:25.57/152 3:38.66 3:38.66
65. CHALOUPKA František 57
Chaloupka F. E1 MITSUBISHI LANCER EVO VI 2.01 4.33 2:27.30 3:41.03 1.92 4.21 2:26.04/154 3:39.03 3:39.03
66. HUBÁČEK Karel 48
Autoklub JV Sport Racing ACR E2-SH+3000 BMW M3 E92 GTR 2.65 5.25 2:29.70 3:44.78 2.67 5.24 2:25.59/168 3:39.27 3:39.27
67. JAKUBIK Lubomír 117
Scuderia Praha GT+3000 FERRARI 458 2.22 4.53 3:39.62 2.20 4.59 2:28.23/145 3:42.88 3:39.62
68. HLAVINKA JR Josef 339
AMK Ecce Homo E2H-SC-2000 LIGIER JS53 2.42 4.99 2:32.42/165 - DNF - 2.30 4.76 2:26.42/168 3:39.70 3:39.70
69. SHKELZEN Lajci 103
Shkelzen L. N+3000 MITSUBISHI 2.21 4.77 2:31.82 3:47.62 2.01 2:25.71/156 3:40.13 3:40.13
70. JUHÁS Martin 62
MRM Motosport E1+2000 BMW M3 2.51 5.10 2:28.42 3:43.31 2.49 5.06 2:26.27/156 3:40.75 3:40.75
71. VAVŘINEC Tomáš 101
CRC Czech National Team N+3000 MITSUBISHI LANCER EVO IX 2.35 4.83 2:28.20 3:43.25 1.94 2:25.83/156 3:41.29 3:41.29
72. SAJLER Filip 104
Liqui Moly Racing Team N+3000 MITSUBISHI LANCER EVO X 2.19 4.86 2:31.87 3:47.52 2.05 2:28.62/152 3:43.07 3:43.07
73. ZMEŠKAL Miloš 255
Zmeškal M. HA-C5-E5 RALT RT32 2.30 5.00 2:35.22/155 3:53.04 2.15 4.59 2:28.59/160 3:43.98 3:43.98
74. HLAVINKA Josef 366
Hlavinka J. T-E2H-SS/SC-2000 OPEL LOTUS 2.13 2:30.80/160 4:28.85 2.04 4.25 2:26.74/158 3:44.86 3:44.86
75. JORAY Sebastien 58
Racing Club Jurassien E1-3000 BMW M3 E36 2.60 5.44 2:35.09 3:51.05 2.57 5.33 2:30.40/158 3:45.45 3:45.45
76. VOJÁČEK Lukáš 87
Ennoble Czech National Team A+3000 SUBARU IMPREZA STI WRX 2.58 5.28 2:32.26/138 3:48.71 2.00 2:30.29/155 3:46.13 3:46.13
77. SUJA Denis 11
Slovak National Hillclimb Team D/E2-SS-2000 TATUUS FR2000 2.33 4.72 2:33.55 3:54.05 2.32 4.66 2:28.96/142 3:46.24 3:46.24
78. FLOREK Peter 106
Slovak National Hillclimb Team N+3000 MITSUBISHI LANCER EVO IX 1.95 4.34 2:31.78 3:47.72 2.02 2:29.07/155 3:46.35 3:46.35
79. GRÜNER František 340
Gruner F. E1H+2.0/2WD BMW 327i E30 2.81 5.78 2:38.29/155 3:55.08 2.67 5.53 2:31.65/157 3:46.38 3:46.38
80. SATEK Jakub 369
AMK Ecce Homo E1H-2000 HONDA CIVIC TYPE R 2.71 5.47 2:31.79/153 3:46.43 2.57 5.31 2:30.15/146 3:46.76 3:46.43
81. CAMBAL Mojmir 70
Car Zone E1-1600 CITROEN SAXO VTS 2.54 5.18 2:32.85 3:48.53 2.50 5.14 2:31.54/153 3:47.40 3:47.40
82. DUBOCZI Jaroslav 61
Jantar Team s.r.o. E1+2000 SEAT LEON SUPERCOPA TDI 2.51 5.22 2:32.13 3:47.72 2.54 5.24 2:33.25/156 3:49.28 3:47.72
83. MAIER Helmut 72
H+R Spezial Federn E1 VW SPIESS GOLF 2.52 5.09 2:32.15 3:49.70 2.53 5.14 2:31.81/146 3:49.20 3:49.20
84. PURS Patrik 76
Purs P. E1-1600 HONDA CIVIC 2.39 5.00 2:34.26 3:53.46 2.43 5.06 2:32.93/147 3:49.63 3:49.63
85. CZAPKA Marian 230
Katrex Karolina Autosport HA-C3-C3 PORSCHE 928s 2.56 2:31.95/150 3:49.89 2.52 5.25 2:33.62/140 3:52.42 3:49.89
86. DOHNÁLEK Josef 386
AMK Ecce Homo E1H-1600 CITROEN C2 VTS 2.68 5.57 2:38.01/154 3:55.03 2.64 5.34 2:32.71/141 3:49.92 3:49.92
87. DAVID Petr 330
David P. E1H+2.0/2WD VW GOLF TDI 2.79 5.69 2:37.86/153 3:59.05 2.65 5.68 2:31.41/159 3:50.25 3:50.25
88. LISA Petr 377
Liqui Moly Racing Team E1H-2000 CATERHAM 485 - DNS - 2.31 4.79 2:32.78/154 3:51.37 3:51.37
89. GLINZNER Gerald 231
Historic Racing Team Austria HA-C3-C3 PORSCHE 911 CARRERA 2.05 4.53 2:35.23/154 3:55.42 2.12 4.64 2:32.51/146 3:51.56 3:51.56
90. GORNI Roberto 257
Gorni R. HA-C4-D10 OSELLA PA N 2.45 5.32 2:36.74/149 3:58.60 2.20 4.78 2:35.11/155 3:52.94 3:52.94
91. TAUS Kerstin 90
Taus K. A+3000 SUBARU IMPREZA WRX STI 2.02 4.49 2:38.06 3:58.90 2.20 2:34.44/152 3:52.96 3:52.96
92. PALMIERI Giuliano 221
Palmieri G. HA-C2-B6 DE TOMASO PANTERA 2.18 4.68 2:36.59/137 3:57.36 2.03 4.39 2:33.22/151 3:53.29 3:53.29
93. SVOZIL Michal 63
Svozil M. E1 BMW M3 2.82 5.69 2:45.33 4:06.43 2.65 5.48 2:36.22/156 3:53.32 3:53.32
94. DĚDEK David 92
Dedek D. A ALFA ROMEO 147 TS 2.62 5.36 3:57.34 2.64 2:35.00/144 3:53.86 3:53.86
95. DOSEDĚL Dušan 312
AMK Ecce Homo E1H+2000 SUBARU IMPREZA WRX STI 2.28 4.82 2:36.85/153 3:58.18 2.12 4.44 2:32.31/144 3:54.28 3:54.28
96. PRUSEK Erich 399
Prusek E. E1H+2000 TOYOTA CELICA CS 2.00 4.42 2:35.89/154 3:54.35 2.06 4.43 2:36.55/152 3:56.20 3:54.35
97. PICHLER Horst 212
Pichler H. HA-C1-A9 ABARTH 2000 SE021 2.20 4.70 2:37.93/156 3:56.63 2.10 4.75 2:35.85 3:54.45 3:54.45
98. ČEPIČKA Vlastimil 324
AMK Ecce Homo E1H+2000 MITSUBISHI LANCER EVO X 2.00 4.44 2:33.69/140 3:54.57 2.08 4.52 2:33.71/141 3:54.48 3:54.48
99. THEIMER Jiří 50
AMK Ecce Homo E2-SH-2000 PEUGEOT 306 MAXI 2.79 5.53 2:38.51 3:58.49 2.84 5.69 2:35.70/145 3:54.66 3:54.66
100. CHYTIL Ondřej 249
Michl Motorsport Czech National Team HA-C5-E2 MTX 1-03 2.64 5.42 2:47.87/134 4:07.24 2.62 5.48 2:38.18/134 3:54.67 3:54.67
101. BOHÁČ Milan 398
Boháč M. E1H-2000 RENAULT CLIO 2.49 5.13 2:34.96/150 3:55.08 2.50 5.15 - DNF - 3:55.08
102. TOMEČEK Lukáš 307
AMK Ecce Homo E1H-1600 VW GOLF I OETTINGER 2.48 5.13 2:36.76 3:55.26 2.52 2:36.58/151 23:44.75 3:55.26
103. MICHL Josef 222
Michl Motorsport Czech National Team HA-C2-B6 PORSCHE 911RS 2.53 5.63 2:41.25/149 4:03.14 2.10 4.72 2:36.13/147 3:55.77 3:55.77
104. KOTEK Pavel 53
AMK Ecce Homo E2-SH-3000 BMW M3 2.66 5.66 2:46.24 4:07.39 2.57 5.40 2:38.08/143 3:55.93 3:55.93
105. MÖSSLER Harald 211
Historic Racing Team Austria HA-C1-A7 STEYR PUCH BERGSPYDER 2.33 5.10 2:41.68/132 4:00.25 2.31 5.06 3:56.19 3:56.19
106. DOLEŽAL Lubomír 256
Doležal L. HA-C5-E4 MTX 1-06 2.35 5.17 2:42.11/134 4:03.17 2.33 5.15 2:38.18/134 3:56.40 3:56.40
107. MICHALÍK Tomáš 350
Michalik T. E1H+2000 MITSUBISHI LANCER EVO IX 2.06 4.47 2:36.01/139 3:56.78 2.17 4.50 2:36.44/141 3:58.57 3:56.78
108. PAVLIK Denis 98
L Racing s.r.o. A-2000 PEUGEOT 208 R2 VTI 3.06 6.06 2:40.52 3:58.41 2.79 2:39.21/139 3:56.84 3:56.84
109. TYKAL Petr 251
SK Industrietechnik Czech National Team HA-C5-E2 F-EASTER MTX 1-03 2.31 5.09 2:49.99/134 4:15.69 2.20 2:37.91/141 3:56.90 3:56.90
110. HERNÁDI László 86
AK Dubrovnik Racing S20+3000 MITSUBISHI LANCER EVO IX R4 2.20 4.79 4:05.41 2.24 2:35.83/136 3:56.98 3:56.98
111. MIKEŠ Jaroslav 317
AMK Ecce Homo E1H-1400 ŠKODA 130 RS 2.42 5.24 2:40.62/140 4:00.27 2.34 5.17 2:38.32/141 3:57.40 3:57.40
112. KUBÍČEK Jiří 227
SK Industrietechnik Czech National Team HA-C3-C1 ŠKODA 130 RS 2.29 5.29 2:39.88/146 3:58.13 2.21 5.11 2:39.17/143 3:57.41 3:57.41
113. KLIMEŠ Lukáš 313
Klimes L. E1H+2000 ŠKODA FABIA TDi 4x4 2.26 4.93 2:42.69/148 4:04.63 4.13 4.90 2:37.54/145 3:57.50 3:57.50
114. MACH Jan 310
Mach J. E1H-2000 ŠKODA OCTAVIA 2.72 5.67 2:45.03/143 4:04.92 2.71 5.62 2:38.85/141 3:57.64 3:57.64
115. SONNLEITNER Reinhard 242
MSC Muehlbach am Hochkönig HA-C4-D6 VW RALLYE GOLF G60 2.28 5.09 2:44.52/143 4:05.29 2.07 4.73 2:36.48/147 3:57.66 3:57.66
116. KUČERA Zdeněk 333
Kucera Z. E1H+2.0/2WD NISSAN 200SX 2.66 5.58 - DNF - 2.43 5.34 2:35.68/149 3:57.72 3:57.72
117. STANĚK Vojtěch 315
Staněk V. E1H-1600 CITROEN C2 2.73 5.58 2:40.59/134 4:02.22 2.61 5.44 2:37.61/142 3:58.82 3:58.82
118. VAŠEK Jiří 51
AMK Ecce Homo E2-SH-2000 ŠKODA OCTAVIA 2.72 5.64 2:42.74 4:07.34 2.59 5.43 2:38.00/141 4:00.42 4:00.42
119. FILIPIN Jiří 322
Filipin J. E1H-1400 SUZUKI SWIFT GTI 2.57 5.38 2:41.58/147 4:04.49 2.57 2:39.72/139 4:00.55 4:00.55
120. KLUKAN Radek 343
Klukan R. E1H+2.0/2WD BMW M3 E36 2.66 5.61 2:41.59/145 4:00.77 2.67 5.62 2:39.18/145 4:01.35 4:00.77
121. KRETZ Michal 49
Kretz M. E2-SH-2000 FORD FOCUS ST 2.70 5.58 2:42.36 4:01.39 - DNS - 4:01.39
122. STUDENÝ Lukáš 332
Lukáš Studený E1H-1400 ŠKODA 110R 2.41 5.23 2:42.37/142 4:01.54 2.40 2:41.54/142 4:02.12 4:01.54
123. LANDMANN Jochen 250
Landmann J. HA-C5-E2 TECNO LOTUS FB/1 2.24 4.82 2:48.91/128 4:19.49 2.11 4.53 2:39.93/137 4:01.83 4:01.83
124. PODMAJERSKÝ Vladimír 94
Podmajerský V. A-2000 PEUGEOT 206 RC 2.56 5.46 2:46.96 4:13.21 2.54 2:41.08/136 4:01.92 4:01.92
125. POLÁCEK Martin 82
Polácek M. E1+2000 BMW 3 2.45 5.30 2:47.32 4:10.11 2.40 5.21 2:41.37/137 4:01.96 4:01.96
126. OSLADIL Jan 351
AMK Ecce Homo T-E2H-SS/SC-1400 VAN DIEMEN 2.30 5.00 2:41.08/145 4:03.21 2.26 4.95 2:40.55/143 4:02.40 4:02.40
127. WINTER Jaroslav 375
Winter J. E1H-2000 HONDA CIVIC TYPE R 2.68 5.64 2:39.94/142 4:02.42 2.65 5.56 2:42.59/137 4:06.59 4:02.42
128. WARMUTH Rene 236
MSC Muehlbach am Hochkönig HA-C4-D2 VW GOLF GTI 2.49 5.35 2:43.11/133 4:03.43 2.53 5.38 2:42.13/131 4:02.80 4:02.80
129. SCHERMANN Gerhard 79
Schermann G. E1 SUZUKI SWIFT KITCAR 2.49 5.31 2:46.66 4:07.02 2.52 5.30 2:42.70/131 4:03.04 4:03.04
130. TÁBORSKÝ Radovan 216
GMS Racing Team HA-C2-B3 FIAT 128 RALLY 2.61 5.55 2:44.37/137 4:03.77 2.51 5.36 - DNF - 4:03.77
131. KMÍNEK Zdeněk 118
MJ Autosport GT+2000 NISSAN 350 Z 3.06 6.14 4:11.18 2.95 2:42.41/139 4:05.05 4:05.05
132. PLEVA Martin 320
AMK Vrbno pod Pradědem E1H-1400 ŠKODA 100 2.29 5.19 2:43.74/132 4:06.46 2.35 5.26 2:43.50/142 4:05.74 4:05.74
133. GRUNDOVÁ Nela 371
KV Motor Team s.r.o. E1H+2000 MITSUBISHI LANCER EVO VIII 2.59 5.36 2:48.70/135 4:12.62 2.38 4.99 2:42.85/138 4:05.80 4:05.80
134. MÜLLER Lukáš 331
Müller L. E1H-1400 ŠKODA 100 2.26 5.02 2:45.78/138 4:08.40 2:43.48/136 4:05.87 4:05.87
135. DOBEŠ Václav 370
Dobeš V. E1H-1400 ŠKODA FAVORIT 2.63 5.52 2:44.48/141 4:06.03 2.46 2:40.99/143 4:19.24 4:06.03
136. OŠMERA Jiří 67
Ošmera J. E1 Renault Clio Sport 2.82 5.87 2:49.89 4:15.07 2.54 5.30 2:43.60/137 4:06.35 4:06.35
137. ŽÁK Josef 314
AMK Ecce Homo E1H-1400 ŠKODA 100 2.27 5.06 - DNF - 2.24 2:41.49/138 4:06.39 4:06.39
138. STEJSKAL Bronislav 77
Drotar Autosport E1 ŠKODA FELICIA KIT-CAR 2.75 5.74 2:45.98 4:07.37 2.89 5.90 2:45.15/135 4:06.65 4:06.65
139. FOLDI Marek 59
Slovak National Hillclimb Team E1+2000 SEAT LEON 2.67 5.56 2:50.53 4:11.46 2.75 5.84 2:47.87/135 4:08.23 4:08.23
140. HRUBÝ Milan 73
KV Motor Team s.r.o. E1 ŠKODA FABIA FR16 2.78 5.77 2:45.81 4:10.01 2.81 5.82 2:45.78/140 4:08.85 4:08.85
141. MATUŠEK Lukáš 226
SK Industrietechnik Czech National Team HA-C3-C1 ŠKODA 130 RS 2.31 5.26 2:46.59/139 4:09.62 2.34 5.28 2:46.33/135 4:09.81 4:09.62
142. FURIŠ Pavel 374
Furiš P. E1H-2000 PEUGEOT 205 Mi 16 2.67 5.81 2:47.74/133 4:10.28 2.59 5.67 2:46.70/129 4:11.17 4:10.28
143. JANDA Martin 383
Janda M. E1H-2000 SEAT IBIZA CUPRA 2.73 5.97 2:52.02/133 4:16.20 2.66 5.82 2:48.30/133 4:11.77 4:11.77
144. JEŽEK Radim 52
Ježek R. E2-SH-1600 ŠKODA FELICIA 2.50 5.48 2:49.97 4:13.97 2.47 5.38 2:48.72/129 4:12.58 4:12.58
145. KRIVKA Tomas 360
Krivka T. E1H-2000 RENAULT CLIO-SPORT 2.54 5.44 2:50.88/125 4:17.98 5.40 2:47.42/127 4:12.82 4:12.82
146. MACEK Vojtěch 321
Vojtěch M. E1H-1600 ŠKODA 110 R 2.34 5.25 2:50.52/132 4:15.57 2.35 5.29 2:47.15/130 4:13.54 4:13.54
147. PLUHAŘ Jindřich 301
Pluhar J. E1H-2000 NISSAN SUNNY 2.0 GTI 2.56 5.59 2:49.38/130 4:13.79 2.52 5.44 2:47.67/137 4:14.80 4:13.79
148. DEMETER Matej 78
Demo Motorsport Team E1 SUZUKI SWIFT 2.95 6.07 2:52.63 4:18.42 2.79 5.76 2:48.60/125 4:14.09 4:14.09
149. DOKOUPIL Roman 225
Dokoupil R. HA-C3-C1 ŠKODA 130 RS 2.86 6.21 2:55.45/130 4:22.85 2.83 6.05 2:50.56/129 4:14.63 4:14.63
150. CILIAK Miroslav 253
Slovak National Hillclimb Team HA-C5-E4 METALEX MTX 1-06 - DNS - 2.32 5.00 2:51.44/135 4:14.79 4:14.79
151. ALMERAS Jean-Marie 234
Almeras J.-M. HA-C3-C5 PORSCHE 935 SILHOUETTE 2.09 4.65 2:35.58/130 4:16.76 - DNS - 4:16.76
152. SAMEK Václav 309
Samek V. E1H-1600 ŠKODA FELICIE PICK-UP 2.61 5.95 2:54.58/138 4:18.41 2.67 6.09 2:56.43/131 4:24.51 4:18.41
153. STEJSKAL Milan 240
GMS Racing Team HA-C4-D5 LADA VFTS 2.86 5.95 2:55.21/132 4:20.34 2.63 5.61 2:53.33/127 4:20.11 4:20.11
154. KONICAR Vladimír 210
Czech National Team HA-C1-A5 BMW 2002 TI 2.63 5.88 2:55.66/131 4:20.99 2.47 5.69 2:55.38 4:20.30 4:20.30
155. ŠUSTR Miloslav 325
Šustr M. E1H-1600 ŠKODA FAVORIT 2.75 5.83 2:55.00/135 4:21.06 2.59 5.61 2:53.94/133 4:20.40 4:20.40
156. STRNAD Petr 304
Strnad P. E1H-1400 ŠKODA 130 LR 2.32 5.17 - DNF - 3.90 5.12 2:51.40/132 4:20.97 4:20.97
157. KOPECKÝ Luděk 354
Kopecký L. T-E2H-SS/SC-1400 MTX 1-05 2.45 5.48 2:54.06/129 4:21.62 2.67 5.95 2:57.03/124 4:25.32 4:21.62
158. ROZIAK Julius 80
Autoklub Baba Racing E1-1400 SKODA FELICIA 2.87 6.32 2:56.46 4:23.45 2.84 6.25 2:54.82/119 4:21.86 4:21.86
159. TRNKA Jan 96
Trnka J. A-1400 ŠKODA FELICIA 2.80 5.97 2:55.55 4:23.39 2.73 2:54.39/125 4:21.95 4:21.95
160. SEDLÁČEK Michal 235
GMS Racing Team HA-C4-D2 FIAT RITMO 130 TC 2.70 5.63 2:57.93/131 4:25.89 2.52 5.44 2:55.49/129 4:23.14 4:23.14
161. VONDRÁKOVÁ Michaela 213
Vondrakova M. HA-C2-B3 SKODA 120S 2.41 5.49 3:00.89/129 4:30.04 2.41 5.51 2:56.73 4:24.21 4:24.21
162. INDRA Jindřich 224
Indra Czech National Team HA-C3-C1 ŠKODA 110L 2.55 6.04 3:00.20/119 4:28.81 2.52 5.89 2:57.58/120 4:25.27 4:25.27
163. NEUBAUER Herbert 241
Neubauer H. HA-C4-D6 LANCIA DELTA INTEGRALE 16V 2.15 4.80 2:55.21/126 4:25.95 2.20 4.82 2:58.01/113 5:05.12 4:25.95
164. VAVROCH Petr 345
Vavroch P. E1H-1400 VW POLO FOX 2.51 5.51 2:53.77/125 4:26.00 2.65 2:52.70/126 - DNF - 4:26.00
165. KOCIRIK David 329
AMK Ecce Homo E1H-1400 ŠKODA 2.54 5.65 2:57.54/131 4:27.70 2.64 3:05.46/132 4:42.53 4:27.70
166. SVOBODA Libor 308
Svoboda L. E1H-1600 HONDA CIVIC 1.6 VTI 4.40 7.90 3:04.85/128 4:33.53 2.88 6.44 2:59.92/127 4:29.06 4:29.06
167. GÄNSDORFER Aleš 252
Gänsdorfer A. HA-C5-E4 FORMULE MTX 1-10 2.59 5.94 3:03.63/124 4:34.97 2.42 2:59.66/125 4:29.18 4:29.18
168. STRÁNSKÁ Pavla 352
Stranska P. E1H-1400 ŠKODA 120L 2.46 5.64 3:00.42/124 4:31.06 2.51 5.69 2:57.79/124 4:29.23 4:29.23
169. GRASSO Angela 200
Grasso A. HA-C1-A8 LOTUS 23B 2.63 5.87 3:05.37/114 4:38.38 2.61 5.63 2:59.37 4:29.41 4:29.41
170. HOLEK Jiří 318
Holek J. E1H-1400 ŠKODA 120LS 2.31 5.37 2:59.90/121 4:35.25 2.27 5.33 2:57.02/123 4:29.75 4:29.75
171. ZÁLESKÝ Radek 248
Záleský R. HA-C5-E3 MTX 1-02 EASTER 2.64 5.86 3:00.17/127 4:31.08 2.63 5.86 3:00.86/116 4:32.49 4:31.08
172. KACVINSKY Peter 110
Slovak National Hillclimb Team N-2000 RENAULT CLIO RS 2.69 5.75 3:10.60 4:43.94 2.59 2:58.79/126 4:31.50 4:31.50
173. VACEK Lubomír 208
Vacek L. HA-C1-A5 BMW 2002 TI 2.90 6.57 3:08.99/120 4:43.07 2.67 6.15 3:03.04 4:32.53 4:32.53
174. FREUDENSCHUSS Willi 237
Team Terschl Austria HA-C4-D3 BMW E30 2.68 5.74 3:02.51/111 4:35.76 2.52 5.59 3:00.32/114 4:32.64 4:32.64
175. KMEŤ František 109
Autošport Kmeť N-2000 HONDA CIVIC VTEC 1.6 2.72 6.01 3:08.17 4:38.85 2.67 3:01.28/114 4:34.21 4:34.21
176. ČERNÍN Václav 45
KV Motor Team s.r.o. E2-SH-3000 MITSUBISHI ECLIPSE EVO 750+ 2.09 4.41 - DNF - 2.17 4.45 2:44.85/115 4:34.81 4:34.81
177. ONDREJKA Jan 223
Jan Ondrejka Strojarska Firma JOSK HA-C2-B9 ŠKODA 200 RS 2.59 5.75 3:03.70/119 4:37.26 2.48 5.61 3:01.97/124 4:34.92 4:34.92
178. ZOUFALÝ Karel 334
AMK Ecce Homo E1H-1400 ŠKODA FELICIA PICK-UP 2.62 5.68 3:02.23/130 4:36.42 2.80 3:03.85/131 4:38.05 4:36.42
179. JIRAN Stanislav 323
Jiran S. T-E2H-SS/SC-1600 FORMULE MTX MONDIAL 2.44 5.44 3:05.14/125 4:40.80 2.30 5.23 3:03.53/125 4:38.64 4:38.64
180. LENA Enrico 220
Lena E. HA-C2-B4 LANCIA FULVIA COOPE 1.6 2.79 6.24 3:11.32/114 4:43.87 2.78 6.17 3:07.83/120 4:42.20 4:42.20
181. WINDSTEIG Werner 239
Windsteig W. HA-C4-D4 CITROEN AX SPORT 2.71 6.14 3:12.22/115 4:48.65 2.64 6.08 3:10.31/115 4:44.20 4:44.20
182. HOLZER Christian 202
Historic Racing Team Austria HA-C1-A1 STEYR PUCH 650 TR 2.89 6.74 3:17.14/116 4:54.07 2.68 6.27 3:11.58 4:46.21 4:46.21
183. WEIGL Peter 247
Weigl P. HA-C5-E2 TECNO FORD FORMEL2 3.94 7.75 /188 4:55.96 3.96 3:14.54/117 4:46.71 4:46.71
184. FISCHER Gerd 214
Ford Racing Club HA-C2-B3 FORD ESCORT 1300 GT 3.04 6.74 3:19.55/116 4:54.10 3.13 6.91 3:14.44 4:47.92 4:47.92
185. PACHTEU Jürgen 201
MSC Muehlbach am Hochkönig HA-C1-A1 STEYR PUCH 650 TR 2.60 6.03 3:14.44/120 4:50.53 2.45 5.72 3:10.92 4:48.13 4:48.13
186. LABNER Reinhard 207
Reinhard L. HA-C1-A3 AUSTIN MINI COOPER S 1275 2.87 6.32 3:12.83/117 4:50.00 2.80 6.10 3:12.65 4:48.24 4:48.24
187. BENIK Tomas 229
Benik T. HA-C3-C2 LANCIA BETA COUPE 2.78 6.26 3:13.10/115 4:49.21 2.87 6.44 3:14.71/115 4:49.81 4:49.21
188. POPOVÁ Eliška 348
Popova E. E1H-1600 ŠKODA FELICIA PICK-UP 2.88 6.56 3:13.46/118 4:49.75 3.07 6.68 3:17.58/111 4:59.51 4:49.75
189. KRÁL Oskar 217
Král O. HA-C2-B3 FIAT 128 SC 3.01 6.64 3:16.02/113 4:52.58 2.60 5.53 - DNF - 4:52.58
190. ŠTĚRBA Josef 205
Štěrba J. HA-C1-A2 FIAT ABARTH 1000 TC 2.69 6.37 3:15.72/114 4:55.70 2.71 6.53 3:16.71 4:55.28 4:55.28
191. SEETHALER Alexander 204
Historic Racing Team Austria HA-C1-A1 STEYR PUCH 650 TR 2.72 6.33 3:23.20/110 5:04.80 2.75 6.29 3:20.68 4:59.61 4:59.61
192. STIETKA Walther 219
Historic Racing Team Austria HA-C2-B4 VW 1302 2.76 6.35 3:25.56/105 5:10.49 2.58 5.97 3:20.89/106 5:02.24 5:02.24
193. MANDL Erwin 218
Mandl E. HA-C1-A3 NSU TT 2.66 6.38 3:21.98/107 5:05.97 2.84 6.89 - DNF - 5:05.97
194. ESTERBAUER Johannes 203
Historic Racing Team Austria HA-C1-A1 STEYR PUCH 650 TR 2.99 6.75 3:30.21/103 5:16.34 2.83 6.48 3:28.38 5:13.24 5:13.24
195. KUS Petr 306
AMK Ecce Homo E1H-2000 VW GOLF I 16V 2.47 5.17 3:24.31/91 5:19.08 - DNS - 5:19.08
196. PAGLIARELLO Giovanni 206
Pagliarello G. HA-C1-A2 ABARTH 1000 BIALBERO 2.83 6.56 3:45.12 5:42.06 - DNS - 5:42.06
SCHULTE Manfred 75
Schulte M. E1 CITROEN AX 1.6 16V 2.33 4.85 2:27.80 - DNF - - DNS - - DNF -
PLACHETKA Dan 93
MJ Autosport A RENAULT CLIO RS 2.74 5.95 - DNF - - DNS - - DNF -
HUTTER Gregor 71
Hutter G. E1 ALFA ROMEO 145 2.67 5.57 - DNF - - DNS - - DNF -
MACHACEK Kamil 64
Machacek K. E1+2000 OPEL CALIBRA 2.57 5.29 - DNF - - DNS - - DNF -
 
Time Icon Head Event
16:47:45 Q2 Tréningové jazdy sú ukončené; dovidenia zajtra
15:11:33 Q2 Pokračujeme II. časť št. poľa
14:34:23 Q2 Ukončená I. časť št. poľa; nasleduje zvoz
14:07:20 Q2 Pokračujeme
13:19:30 Q2 pOkračujeme
12:57:02 Q2 Olej na trati
12:06:24 Q2 Prvé vozidlo na trati
11:15:21 Q1 I. tr. jazda je ukončená
11:12:33 Q1 Odštartovalo posledné vozidlo
10:08:27 Q1 Pokračujeme II. časťou št. poľa
08:02:02 Q1 Je odštartované
07:18:56 Q1 Dobré ráno zo Šternberku