On-line results
 
V. GMS HILLCLIMB Race Cars AUTOMOTODROM Brno II., Brno (CZ), 16.10.2021 - Competition - Heat 3
 
 
Overall    Class    Groups    Categs    Start list    Practice
 
Lady Trophy    Junior Trophy   
 
 
Last 5 competitors in Finish
 
Rank Driver Series # Nation Class Heat1 Heat2 Heat3 RUN
2. BENEŠ Miloš 0MREC(2.) 11
E2/SS+2000 59.01 57.77 1:35.34 1:56.78
20. CHYTIL Ondřej 0MREC(20.) 28
E2/SS-2000 1:11.94 1:12.02 1:13.69 2:23.96
62. MELŠA Radek 0MREC(62.) 235
E1-1600 1:37.26 1:28.51 1:28.19 2:56.70
29. EDER Roland 0MREC(29.) 164
E1-2000 1:17.35 1:17.00 1:17.40 2:34.35
1. PETIT Sébastien 0MREC(1.) 74
E2/SC+2000 57.90 - DNS - 57.80 1:55.70
MORE >>
 
End Race at 17:33
Official Results - Maverick Hill Climb Czech 2021
Official Results - Maverick Slalom - Trophy 2021
 
Absolute results
 
Rank Driver Series # Nation Team Class Car 20m 100m 1350m Heat1 20m 100m 1350m Heat2 20m 100m 1350m Heat3 RUN Gap
Valid Track record: 56.90 - 2017, BENEŠ Miloš, Osella FA 30
1. PETIT Sébastien 0MREC(1.) 74
TEAM PETIT E2/SC+2000 Nova Proto NP 01 1.83 4.50 26.05 57.90 - DNS - 1.72 4.24 25.81 57.80 1:55.70 v=151.52
2. BENEŠ Miloš 0MREC(2.) 11
GMS RACING TEAM E2/SS+2000 Osella FA 30 1.95 4.76 26.78 59.01 1.83 4.30 26.10 57.77 1.93 4.46 53.44 1:35.34 1:56.78 +1.08
3. VÍTEK Petr 0MREC(3.) 19
CLIMART RACING TEAM E2/SC+2000 Osella PA30 1.95 4.73 27.60 1:02.28 1.69 4.37 27.42 1:01.66 2.16 5.16 28.31 1:02.85 2:03.94 +8.24
4. JANIK Vaclav 0MREC(4.) 50
Nutrend Czech Team E2/SS+2000 Lola B03/51 1.97 4.79 29.43 1:05.77 1.90 4.68 28.69 1:04.82 2.24 5.36 29.11 1:05.19 2:10.01 +14.31
5. KOMÁREK David 0MREC(5.) 7
KRTZ motorsport E1-3000/2WD Mc F1 EVO Komvet 2.04 4.99 29.57 1:05.76 2.05 5.09 29.80 1:06.19 2.12 5.12 29.92 1:06.23 2:11.95 +16.25
6. SVOBODA Jiří 0MREC(6.) 52
Nutrend Czech Team E2/SS+2000 Lola B02/50 2.02 4.76 29.30 1:05.95 2.41 5.58 30.27 1:07.10 2.56 6.31 31.50 1:08.18 2:13.05 +17.35
7. MADRIAN Ferdinand 0MREC(7.) 1
SKI Modřice / Mad Racing Power E2/SC+2000 Norma M20FC McLaren 1.87 4.51 29.18 1:06.36 1.93 4.88 29.47 1:06.82 1.75 4.73 29.35 1:06.96 2:13.18 +17.48
8. ŠPALEK Jiří 0MREC(8.) 72
Eurovrak Racing Team E2/SC+2000 Norma M20F Evo 2.16 4.96 30.03 1:07.61 2.14 5.30 29.88 1:06.45 2.28 5.23 30.24 1:07.08 2:13.53 +17.83
9. DĚDEK David 0MREC(9.) 59
Nutrend Czech Team E2/SS+2000 Lola B03/51 2.21 5.44 30.76 1:08.15 2.11 5.20 30.89 1:08.04 2.30 5.47 30.69 1:08.06 2:16.10 +20.40
10. CHUDOBA Zdeněk 0MREC(10.) 73
Powertti E2/SC-2000 Norma M20F 2.01 5.03 30.94 1:08.31 1.97 4.92 30.54 1:08.06 2.05 4.96 30.99 1:08.49 2:16.37 +20.67
11. NOVICKÝ Michal 0MREC(11.) 15
REC Group E2/SC-2000 Ligier JS49Honda 1.90 4.79 30.73 1:09.03 1.86 4.71 30.42 1:08.46 - DNS - 2:17.49 +21.79
12. FERSTL Christian 0MREC(12.) 21
SKI Modřice / Mad Racing Power E2/SS-2000 F - Tatuus Master 2.22 5.34 31.89 1:10.90 2.16 5.28 31.48 1:10.22 2.21 5.38 31.71 1:10.64 2:20.86 +25.16
13. VONDRÁK Martin 0MREC(13.) 17
Vondrák Racing Team E2/SC-2000 Tatuus Formula Masters 2.20 5.22 32.35 1:11.05 2.11 5.12 31.74 1:10.02 2.26 5.34 32.56 1:10.99 2:21.01 +25.31
14. GRUNDOVA Nela 0MREC(14.) 75
TEAM PETIT E2/SC-1600 Nova Proto NP03 2.21 5.30 32.02 1:11.00 2.01 5.02 31.90 1:10.39 2.04 4.91 31.74 1:10.83 2:21.22 +25.52
15. BERGER Karel 0MREC(15.) 67
B.A.M.S. E2/SC-2000 Osella PA21 JRB 2.10 5.08 32.27 1:12.45 1.98 4.91 31.44 1:10.74 2.20 5.22 31.67 1:10.52 2:21.26 +25.56
16. KRAKOVIČ Radek 0MREC(16.) 23
REC Group E2/SS-1600 Fiks 09RK 1.85 4.86 31.76 1:11.05 1.94 4.96 31.45 1:10.59 - DNS - 2:21.64 +25.94
17. MIČÁNEK Jiří 0MREC(17.) 211
Micanek Motorsport pwd by Bugg E1+3000/2WD Lamborghini Huracan ST EV 2.27 5.33 31.70 1:11.14 2.09 4.92 31.20 1:11.00 2.11 4.99 31.34 1:10.68 2:21.68 +25.98
18. RYBNÍČEK Marek 0MREC(18.) 104
Nutrend Czech Team E1+3000/2WD KTM X-BOW 1.94 4.77 31.36 1:11.54 2.07 5.03 31.79 1:12.00 2.10 5.14 31.88 1:11.84 2:23.38 +27.68
19. MACHOVÁ Tereza 0MREC(19.) 68
RTM-Motorsport E2/SC-2000 Norma M20 F 2.13 5.25 31.76 1:12.94 2.08 5.09 31.22 1:11.50 2.24 5.26 31.68 1:12.41 2:23.91 +28.21
20. CHYTIL Ondřej 0MREC(20.) 28
Chytil Motorsport E2/SS-2000 Martini F 2 2.18 5.17 32.21 1:11.94 2.13 5.02 31.86 1:12.02 2.31 5.25 32.87 1:13.69 2:23.96 +28.26
21. BERGER Tomas 0MREC(21.) 62
B.A.M.S. E2/SC-2000 Osella PA21 JRB 2.33 5.61 34.86 1:16.86 2.13 5.27 32.68 1:12.74 2.21 5.27 32.55 1:11.29 2:24.03 +28.33
22. FERSTL Sigrid 0MREC(22.) 20
SKI Modřice / Mad Racing Power E2/SS-2000 F - Tatuus Master 1.89 4.98 33.05 1:14.75 2.24 5.51 33.29 1:13.96 2.48 5.65 33.40 1:13.74 2:27.70 +32.00
23. BLAŽEK Roman 0MREC(23.) 214
Oliver Motorsport E1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo 1.78 4.43 32.16 1:13.95 1.68 4.21 31.41 1:16.02 1.73 4.39 32.12 1:13.83 2:27.78 +32.08
24. PAILER Felix 0MREC(24.) 6
SKI Modřice / Mad Racing Power E1+2000/4WD Lancia Delta Integrale 1.74 4.44 32.41 1:15.89 1.69 4.38 32.22 1:14.93 1.73 4.42 32.83 1:14.98 2:29.91 +34.21
25. GRÜNER František 0MREC(25.) 236
Grüner Motorsport E1+3000/2WD BMW 340i e30 2.24 5.40 33.34 1:15.29 2.18 5.21 33.36 1:15.43 2.20 5.55 33.51 1:15.68 2:30.72 +35.02
26. JERMAN Martin 0MREC(26.) 155
Martin Jerman E1+3000/2WD Lamborghini Huracan GT3 2.11 5.35 33.70 1:16.23 2.16 5.39 33.74 1:16.74 2.13 5.35 33.47 1:14.96 2:31.19 +35.49
27. STEHLIK Karel 0MREC(27.) 121
KV Motor Team E1+2000/4WD Mitsubishi lancer Evo Ix 1.67 4.54 33.46 1:16.35 1.74 4.58 33.07 1:16.12 1.77 4.61 33.22 1:16.37 2:32.47 +36.77
28. SAJLER Filip 0MREC(28.) 293
RTR projects E1+3000/2WD KTM X-BOW 2.04 5.33 34.60 1:17.44 2.05 5.28 34.04 1:16.75 2.37 5.85 34.79 1:17.83 2:34.19 +38.49
29. EDER Roland 0MREC(29.) 164
Erich Eder E1-2000 VW Scirocco 2.12 5.47 34.44 1:17.35 2.22 5.57 34.06 1:17.00 2.26 5.67 34.80 1:17.40 2:34.35 +38.65
30. FILLOVÁ Kristýna 0MREC(30.) 96
KRTZ motorsport E1+2000/4WD Mitsubishi Evo 9 Komvet 1.89 4.85 34.24 1:18.83 1.86 4.80 33.66 1:17.52 1.97 4.84 33.59 1:17.17 2:34.69 +38.99
31. PFEIFER Bohumil 0MREC(31.) 208
Pfeifermotrosport E1-2000 Volkswagen Scirocco 2.26 5.72 34.84 1:17.15 2.38 5.86 35.02 1:17.73 2.44 6.16 35.16 1:18.37 2:34.88 +39.18
32. KMÍNEK Zdeněk 0MREC(32.) 157
MJ Autosport E1+3000/2WD Lamborghini GallardoGT3 1.87 4.94 34.38 1:18.19 2.08 5.18 34.32 1:17.96 2.00 5.30 34.67 1:17.37 2:35.33 +39.63
33. KELLER Lukáš 0MREC(33.) 396
LKMotorsport S1+2000/4WD Mitsubishi Evo 9 1.87 4.90 34.10 1:18.11 1.71 4.73 33.95 1:17.85 1.95 5.00 33.98 1:17.96 2:35.81 +40.11
34. KOLBÁBEK Radek 0MREC(34.) 107
LRT - Profiperformance E1+2000/4WD Ford Sierra 4000 1.74 4.80 34.55 1:18.87 1.73 4.82 34.08 1:18.26 1.70 4.79 34.32 1:18.50 2:36.76 +41.06
35. KOŽMÍN Martin 0MREC(35.) 163
Auto Kožmín E1+2000/4WD Škoda Fabia 1.98 5.12 34.92 1:19.37 1.84 4.94 34.01 1:18.45 1.93 5.05 35.53 1:20.40 2:37.82 +42.12
36. KOTEK Pavel 0MREC(36.) 173
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-3000/2WD BMW M3 2.33 5.77 35.64 1:20.10 2.39 5.96 35.90 1:19.58 2.31 5.87 36.46 1:21.05 2:39.68 +43.98
37. JINDRA Michal 0MREC(37.) 196
RTM-Motorsport E1+3000/2WD Porsche GT3 2.19 5.46 34.34 1:20.00 2.16 5.42 34.62 1:20.12 2.15 5.46 34.57 1:19.81 2:39.81 +44.11
38. SAJLEROVÁ Gabriela 0MREC(38.) 305
RTR Projects S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer EVO X 1.68 4.79 34.92 1:20.37 1.71 4.86 34.71 1:20.98 1.79 4.94 34.89 1:20.27 2:40.64 +44.94
39. ŠTELC Lukáš 0MREC(39.) 347
Kotouč Gearboxes S1+2000/4WD Mitsubishi Evo IX 2.04 5.16 37.20 1:22.01 1.89 5.03 35.13 1:19.93 2.01 5.31 36.55 1:21.14 2:41.07 +45.37
40. ČEPIČKA Darek 0MREC(40.) 317
Stavebniny AVANT S1+2000/4WD Mitsubishi Evo X 1.78 4.92 35.29 1:20.69 1.70 4.87 36.20 1:22.13 1.74 4.92 35.72 1:21.50 2:42.19 +46.49
41. PADRTA Lukáš 0MREC(41.) 392
Komvet Racing S1+2000/4WD Mitsubishi Evo IX 1.91 5.34 35.89 1:20.87 1.75 5.02 35.63 1:21.35 1.81 5.15 38.24 1:25.53 2:42.22 +46.52
42. ZMEŠKAL Miloš 0MREC(42.) 94
Zmeškal Motorsport HA2 Ralt 032 2.11 5.41 35.60 1:20.56 2.23 5.63 36.90 1:22.90 - DNS - 2:43.46 +47.76
43. EDER Erich 0MREC(43.) 9
Erich Eder E1-2000 VW 2000 2.40 5.93 36.13 1:21.85 2.69 6.26 36.67 1:22.26 2.55 6.17 37.27 1:23.30 2:44.11 +48.41
44. DOHNÁLEK Josef 0MREC(44.) 168
Tužka Racing E1-1600 Citroen C2 VTS 2.61 6.23 37.72 1:23.08 2.45 6.08 36.83 1:22.03 2.50 6.20 36.96 1:22.43 2:44.46 +48.76
45. BOHÁČ Milan 0MREC(45.) 298
Renault Chrudim E1-2000 Renault Clio 2.51 6.18 36.89 1:23.28 2.44 6.14 36.71 1:22.13 2.50 6.18 37.04 1:22.40 2:44.53 +48.83
46. MEIXNER Richard 0MREC(46.) 177
KV motorteam E1-2000 Renault Clio cup 2.92 7.07 39.09 1:25.62 2.47 6.30 38.21 1:24.73 2.73 6.63 38.41 1:25.36 2:50.09 +54.39
47. ŠRAHŮLEK Petr 0MREC(47.) 273
JP Motorsport E1-1400 Škoda 130 RS Evo1 2.10 5.70 37.93 1:25.33 2.07 5.72 37.71 1:25.09 - DNS - 2:50.42 +54.72
48. KOWALSKI Adam 0MREC(48.) 377
KOWALSKI motorsport S1-1600 Peugeot 106 rallye 2.34 6.33 38.61 1:25.88 2.26 6.09 38.31 1:25.28 2.36 6.26 38.55 1:25.86 2:51.14 +55.44
49. NASTOUPIL Lukáš 0MREC(49.) 290
PNTH E1-1600 Honda CRX 2.61 6.51 38.77 1:27.24 2.36 6.14 38.65 1:26.11 2.53 6.38 38.14 1:25.21 2:51.32 +55.62
50. PLEVA Martin 0MREC(50.) 160
Automotoklub Vrbno v AČR E1-1400 Škoda 100 2.05 5.80 38.34 1:26.57 1.99 5.74 38.10 - DNF - 2.07 5.94 38.02 1:25.84 2:52.41 +56.71
51. PODMAJERSKY Vladimir 0MREC(51.) 206
VP Racing E1-2000 Peugeot 206 RC 2.44 6.30 39.39 1:27.94 2.33 5.98 38.49 1:26.49 2.35 5.99 38.04 1:26.05 2:52.54 +56.84
52. MALEŇÁK Dušan 0MREC(52.) 213
DVDV Racing Team E1-1400 Škoda 130LR/H 2.06 5.95 38.54 1:26.29 2.14 6.09 38.91 1:27.20 2.06 6.00 38.30 1:26.44 2:52.73 +57.03
53. ŠVEC Miroslav 0MREC(53.) 245
Climart racing team E1-3000/2WD BMW M3 2.58 6.61 40.74 1:28.50 2.34 6.07 38.53 1:25.22 2.52 6.65 40.30 1:27.68 2:52.90 +57.20
54. TOUŠEK Petr 0MREC(54.) 471
Millers Oils HA1-2000 BMW 318is 2.20 6.04 38.84 1:26.73 2.12 5.92 38.71 1:26.61 2.17 6.01 38.75 1:26.72 2:53.33 +57.63
55. DIVIŠOVÁ Alexandra 0MREC(55.) 266
Pfeifermotrosport E1-2000 Škoda Octavia 2.39 6.34 38.70 1:27.32 2.40 6.24 38.39 1:26.59 2.42 6.23 1:01.56 1:50.39 2:53.91 +58.21
56. KOŽMÍNOVÁ Veronika 0MREC(56.) 275
Auto Kožmín E1-1400 Volkswagen Polo 2.36 6.11 39.62 1:28.48 2.61 6.81 39.74 1:27.60 2.41 6.34 38.92 1:27.12 2:54.72 +59.02
57. MELŠA Michal 0MREC(57.) 234
TRT Polička E1-1600 Toyota MR2 2.29 6.29 39.91 1:28.96 2.08 5.95 39.04 1:27.68 2.18 6.08 39.26 1:28.00 2:55.68 +59.98
58. GRUNTORÁD Faňa 0MREC(58.) 344
Náměšť nad Oslavou S1+2000/2WD Škoda Octavia 2.55 6.67 39.32 1:27.90 2.42 6.42 39.04 1:27.84 2.58 6.88 40.13 1:28.80 2:55.74 +1:00.04
59. KAŠPAR Vilém 0MREC(59.) 301
VPKmotors S1-2000 Škoda Fabia RS 2.51 6.41 39.69 1:29.43 2.60 6.55 39.39 1:27.58 2.71 6.81 40.21 1:28.57 2:56.15 +1:00.45
60. KAŠÁK Michal 0MREC(60.) 424
Automotoklub Vrbno v AČR HA1-2000 Opel Astra 2.64 6.62 40.18 1:29.06 2.49 6.45 39.65 1:28.26 2.47 6.40 39.87 1:28.29 2:56.55 +1:00.85
61. SALLOUM Jiri 0MREC(61.) 189
e30 E1-3000/2WD BMW 328i 2.32 6.02 38.90 1:27.91 2.11 5.79 39.05 1:28.70 2.40 6.28 39.68 1:29.03 2:56.61 +1:00.91
62. MELŠA Radek 0MREC(62.) 235
TRT Polička E1-1600 Toyota MR2 2.15 6.06 47.41 1:37.26 2.15 6.01 39.53 1:28.51 2.18 6.12 39.53 1:28.19 2:56.70 +1:01.00
63. FRANTA Adam 0MREC(63.) 246
TWR racing E1-1600 Ford Fiesta Mk4 - DNS - 2.53 7.89 41.74 1:29.56 2.37 6.48 39.71 1:27.16 2:56.72 +1:01.02
64. ÁZSÓTH Ladislav 0MREC(64.) 308
LRT S1-2000 Ford Focus 2.47 6.41 39.51 1:29.20 2.41 6.53 39.10 1:27.80 - DNS - 2:57.00 +1:01.30
65. ZÖCHLING Manfred 0MREC(65.) 514
Zöchling Motorsport HA1-K-1600 Volkswagen Typ 17 GTI 2.42 6.31 39.62 1:29.08 2.47 6.30 39.14 1:28.48 2.47 6.52 39.42 1:28.77 2:57.25 +1:01.55
66. RŮŽIČKA Martin 0MREC(66.) 199
Racing Team Cvrčovice E1+2000/4WD Škoda Fabia S2000 2.92 7.06 40.24 1:29.69 2.88 7.10 39.73 1:28.80 2.83 7.21 39.82 1:28.63 2:57.43 +1:01.73
67. VÁŇA Jan 0MREC(67.) 170
Alfa Romeo Luigi Team E1-3000/2WD Alfa Romeo 156 3,0 V6 2.63 6.52 39.49 1:29.03 2.66 6.58 39.80 1:29.18 2.55 6.50 39.42 1:28.61 2:57.64 +1:01.94
68. KURBEL Michal 0MREC(68.) 125
Kovomk E1-1400 Škoda 125L 2.10 5.89 40.15 1:30.69 2.01 5.75 39.36 1:29.14 2.07 5.79 39.21 1:28.63 2:57.77 +1:02.07
69. HRABČÍK Milan 0MREC(69.) 144
notor motor racing team E1+3000/2WD Peugeot 406 coupe 2.20 5.52 38.81 1:28.48 2.14 5.45 39.56 1:29.41 - DNS - 2:57.89 +1:02.19
70. POPOV Georgi 0MREC(70.) 188
POPOV RACING TEAM E1-1600 Škoda Felicia PICK-UP FREE 2.62 6.88 40.37 1:29.00 2.47 6.68 40.38 1:29.07 2.56 6.77 40.22 1:29.00 2:58.00 +1:02.30
71. HOMOLA Tomáš 0MREC(71.) 450
SPZ-VYSOČINA HA1+2000 BMW E30 2.59 6.50 39.89 1:29.69 2.42 6.32 39.79 1:29.37 2.47 6.33 40.06 1:30.73 2:59.06 +1:03.36
72. TOMAN Martin 0MREC(72.) 225
Trika Motorsport team E1-1400 Škoda Felicia FST 2.30 6.49 40.38 1:29.95 2.35 6.33 39.90 1:29.27 2.68 6.70 40.52 1:30.45 2:59.22 +1:03.52
73. URBÁNKOVÁ Simonka 0MREC(73.) 277
KV motorteam E1-2000 Renault Clio cup 2.54 6.45 40.01 1:30.04 2.50 6.31 40.16 1:29.91 2.49 6.40 39.55 1:29.81 2:59.72 +1:04.02
74. ŠPLÍCHAL David 0MREC(74.) 432
garage flora HA1-2000 VW Golf gti 2.53 6.47 40.20 1:29.99 2.41 6.30 40.06 1:29.92 2.48 6.40 40.40 1:30.38 2:59.91 +1:04.21
75. BORKOVEC Jiri 0MREC(75.) 333
Namest nad Oslavou S1+2000/2WD Skoda Octavia RS 2.37 6.45 40.28 1:29.97 2.40 6.46 39.91 1:29.94 - DNS - 2:59.91 +1:04.21
76. HAIDN Franz 0MREC(76.) 403
MSC Mühlbach HA1+2000 BMW E30 325ix 1.90 5.84 39.47 1:30.96 1.91 5.84 39.68 1:30.48 1.98 5.94 39.63 1:29.90 3:00.38 +1:04.68
77. KRÁTKÝ Jan 0MREC(77.) 441
MSV Czech Racing Team HA1-2000 Fiat Ritmo 130Tc Abarth 2.62 6.53 40.74 1:31.28 2.51 6.35 40.39 1:30.75 2.51 6.37 40.24 1:30.74 3:01.49 +1:05.79
78. ČERNÝ Adam 2AS(1.) 698
RSR-Performance AS-S1+2000/4WD Audi TTRS Revo 1.63 4.45 39.62 1:31.21 1.69 4.55 39.65 1:30.37 - DNS - 3:01.58 +1:05.88
79. SCHÜTZ Thomas 0MREC(78.) 520
MSC Mühlbach HA1-K-1600 Renault 5 Alpine 2.29 6.31 40.70 1:30.74 2.34 6.50 41.03 1:31.09 2.33 6.48 41.38 1:31.73 3:01.83 +1:06.13
80. VIČAR Milan 0MREC(79.) 442
MSV Czech Racing Team HA1-2000 Fiat 131 Racing 2000 2.58 6.69 41.23 1:32.40 2.47 6.58 40.86 1:31.71 2.41 6.36 39.98 1:30.97 3:02.68 +1:06.98
81. POPOVÁ Eliška 0MREC(80.) 288
POPOV RACING TEAM E1-1400 Suzuki SWIFT GTI 2.41 6.39 40.67 1:31.54 2.38 6.22 40.11 1:32.30 2.34 6.14 39.56 1:31.18 3:02.72 +1:07.02
82. ZOUFALÝ Karel 0MREC(81.) 201
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-1600 Škoda Felicia Pick-UP Fre 2.47 6.38 40.74 1:32.07 2.36 6.18 40.28 1:30.94 2.33 6.18 40.70 1:31.83 3:02.77 +1:07.07
83. ČERNÝ David 2AS(2.) 668
RSR-PERFORMANCE AS-S1+2000/4WD Audi TTRS 1.81 4.73 39.84 1:31.82 1.66 4.55 39.39 1:31.08 - DNS - 3:02.90 +1:07.20
84. NEUBAUER Herbert 0MREC(82.) 521
Historic Racing Team Austria HA1-K+1600 Lancia Delta Integrale 16 1.80 5.49 40.59 1:32.91 1.87 5.48 41.96 1:34.26 1.94 5.47 39.01 1:30.05 3:02.96 +1:07.26
85. KURBEL Pavol 0MREC(83.) 120
Kovomk E1-1400 Škoda 120L 2.12 5.80 40.20 1:31.22 2.37 6.15 40.79 1:31.83 2.21 5.92 40.54 1:32.85 3:03.05 +1:07.35
86. FILÍPEK Martin 0MREC(84.) 399
TeamVega S1-1600 Honda civic 2.40 7.04 41.42 1:32.54 2.34 6.39 40.93 1:31.68 2.44 6.57 42.66 1:34.27 3:04.22 +1:08.52
87. NOVÁK Marek 2AS(3.) 800
MN Racing AS-E2/C-1600 Kartcross Kamikaz 3 Honda 1.84 4.97 40.81 1:31.59 1.88 5.04 41.46 1:33.13 - DNS - 3:04.72 +1:09.02
88. NEDUCHAL Jan 0MREC(85.) 215
Automotosport Neduchal E1-1600 Škoda 130 R/H 2.10 5.79 41.65 1:33.91 2.05 5.61 40.64 1:32.91 1.96 5.46 40.76 1:33.12 3:06.03 +1:10.33
89. MASÁR Radovan 0MREC(86.) 397
TeamVega S1-1600 Honda Civic 2.35 6.49 41.20 1:32.56 2.40 6.54 42.28 1:33.80 2.46 6.65 41.92 1:33.56 3:06.12 +1:10.42
90. KLIMEŠ Lukáš 0MREC(87.) 200
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-2000 Ford Puma 2.29 6.50 42.17 1:35.06 2.21 6.39 41.23 1:33.30 2.24 6.40 41.66 1:33.55 3:06.85 +1:11.15
91. BORKOVEC David 0MREC(88.) 460
Tužka Racing HA1-2000 VW Corrado 2.39 6.65 42.86 1:35.93 2.28 6.42 41.48 1:34.21 2.39 6.55 41.64 1:33.91 3:08.12 +1:12.42
92. BENŠ Radim 0MREC(89.) 461
Tužka Racing HA1-2000 VW Corrado 2.47 6.70 42.39 1:35.46 42.05 1:34.29 2.56 6.89 42.25 1:34.80 3:09.09 +1:13.39
93. BRŮŽA Tomáš 0MREC(90.) 355
VPKmotors S1-1600 Ford Fiesta 2.79 7.38 43.77 1:35.17 2.55 6.99 43.43 1:34.92 2.59 7.01 43.41 1:35.53 3:10.09 +1:14.39
94. ONDREJKA Ján 0MREC(91.) 503
JOSK Racing team HA1-K+1600 Škoda 1500 2.14 6.14 42.34 1:35.93 2.08 6.19 42.35 1:35.70 2.10 6.23 42.19 1:35.35 3:11.05 +1:15.35
95. VYMĚTAL Lubomír 2AS(4.) 759
LVcar AS-E1+2000 BMW BMW M3 E 46 2.28 5.70 41.54 1:34.01 2.34 5.85 42.70 1:37.08 - DNS - 3:11.09 +1:15.39
96. KOŘÍNEK Petr 2AS(5.) 641
VPK-MOTORS AS-S1+2000/4WD Subaru WRX STI 2.06 5.67 43.09 1:36.54 1.86 5.40 42.69 1:37.75 - DNS - 3:14.29 +1:18.59
97. TRNKA Zdeněk 2AS(6.) 616
STK Okříšky RT AS-S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo 6 1.80 5.36 42.64 1:36.31 1.93 5.49 43.32 1:38.07 - DNS - 3:14.38 +1:18.68
98. KOSTELECKÝ Tomáš 0MREC(92.) 371
KOSTA motor S1-2000 Peugeot 206 GT 2.70 7.17 43.41 1:37.46 2.75 7.21 43.46 1:37.08 2.84 8.17 44.79 1:38.25 3:14.54 +1:18.84
99. NEDUCHAL Matěj 0MREC(93.) 253
Automotosport Neduchal E1-1600 Škoda 130 R/H 2.07 5.46 42.48 1:37.73 2.01 5.41 42.38 1:37.09 2.01 5.51 42.73 1:40.49 3:14.82 +1:19.12
100. KOWALSKI Adam 2AS(7.) 677
KOWALSKI motorsport AS-S1-1600 Peugeot 106 rallye 2.40 6.36 44.12 1:38.18 2.43 6.40 43.77 1:37.57 - DNS - 3:15.75 +1:20.05
101. PFEIFFER Siegfried 2AS(8.) 630
Pfeiffer Motorsport AS-S1+2000/4WD Toyota Yaris GR 1.84 5.69 42.69 1:37.10 1.88 5.46 44.44 1:38.99 - DNS - 3:16.09 +1:20.39
102. GRUNTORÁD Jiří 0MREC(94.) 454
Náměšť nad Oslavou HA1-2000 Renault Clio 2.59 7.29 44.34 1:39.49 2.27 6.66 43.36 1:38.45 - DNS - 3:17.94 +1:22.24
103. DIBLIK Milan 2AS(9.) 777
KZM Racing team AS-E1+2000 Nissan 350Z 2.13 5.80 44.02 1:39.23 2.28 6.01 43.85 1:38.85 - DNS - 3:18.08 +1:22.38
104. FRANTA Adam 2AS(10.) 746
TWR racing AS-E1-1600 Ford Fiesta Mk4 2.47 6.49 44.47 1:38.83 2.45 6.57 44.80 1:39.61 - DNS - 3:18.44 +1:22.74
105. ŠTEFELA Jaroslav 2AS(11.) 644
RMB AS-S1+2000/2WD Renault Megane RS 2.32 6.13 44.63 1:39.27 2.46 6.37 44.52 1:39.28 - DNS - 3:18.55 +1:22.85
106. HANAČÍK Michal 2AS(12.) 615
Puglife AS-S1+2000/2WD Honda Civic Type R 2.38 6.10 44.09 1:39.93 2.56 6.58 44.14 1:39.17 - DNS - 3:19.10 +1:23.40
107. VANĚREK Roman 2AS(13.) 713
Cistevozy racing AS-E1-2000 Skoda Fabia 7.45 6.50 44.08 1:38.78 2.68 6.72 45.07 1:40.78 - DNS - 3:19.56 +1:23.86
108. MIROVSKY Zdenek 2AS(14.) 606
AHL AS-S1+2000/4WD Subaru WRX STI 2.23 6.10 43.95 1:39.15 2.32 6.11 44.11 1:40.68 - DNS - 3:19.83 +1:24.13
109. ŠIMEČEK Radovan 2AS(15.) 701
ECO-PRESS CZ s.r.o. AS-E1-2000 Peugeot 206i 2.22 6.36 45.15 1:40.25 2.25 6.32 44.87 1:40.81 - DNS - 3:21.06 +1:25.36
110. HOUSKA Radek 2AS(16.) 722
SPZ-Vysočina AS-E1+2000 Audi TT 2.45 6.37 45.09 1:40.45 2.35 6.32 44.98 1:41.13 - DNS - 3:21.58 +1:25.88
111. KURBEL Michal 2AS(17.) 715
Kovomk AS-E1+2000 Škoda 125L 2.04 5.84 44.24 1:41.21 2.12 5.95 44.26 1:41.77 - DNS - 3:22.98 +1:27.28
112. HOUSKA Roman 2AS(18.) 682
SPZ-VYSOČINA AS-S1+2000/4WD BMW M135iX 1.96 5.34 45.91 1:41.92 2.01 5.48 45.20 1:42.04 - DNS - 3:23.96 +1:28.26
113. MARUŠÁK Milan 2AS(19.) 638
Janík Motorsport AS-S1+2000/2WD Hyundai I30N 2.46 6.18 44.92 1:41.14 2.45 6.22 44.95 1:43.47 - DNS - 3:24.61 +1:28.91
114. NOVÁK Rostislav 2AS(20.) 614
Super Seven AS-S1-2000 Lotus Super Seven 2.58 6.47 46.59 1:43.01 2.50 6.39 46.21 1:42.82 - DNS - 3:25.83 +1:30.13
115. DIBLÍK Rostislav 2AS(21.) 775
KZM Racing team AS-E1+2000 Seat Leon 4x4 2.18 6.24 45.58 1:43.21 2.15 6.15 45.32 1:43.36 - DNS - 3:26.57 +1:30.87
116. SCHWARZMAIER Dominik 2AS(22.) 648
Msc Mühlbach AS-S1+2000/4WD Audi A6 1.91 5.51 45.56 1:44.30 1.93 5.49 44.75 1:42.89 - DNS - 3:27.19 +1:31.49
117. BUCHTA Aleš 2AS(23.) 688
RGC Motorsport CZ AS-S1-2000 BMW E36 318ti 2.48 6.88 46.50 1:43.39 2.59 6.99 46.91 1:43.83 - DNS - 3:27.22 +1:31.52
118. MESÁROŠ Ján 0MREC(95.) 501
MEŠI HA1-K-1300 Škoda 120S 2.41 7.07 46.87 1:45.38 2.40 6.96 46.16 1:42.92 2.58 7.47 47.31 1:44.44 3:27.36 +1:31.66
119. HAVLÍK Jaroslav 2AS(24.) 607
HS Automobil AS-S1+2000/4WD Toyota Yaris GR 2.27 6.09 44.67 1:42.68 2.31 6.46 46.35 1:44.89 - DNS - 3:27.57 +1:31.87
120. KRÁL Miloslav 2AS(25.) 788
RTM-Mohelnice AS-E1-2000 Volkswagen Golf IV. 2.60 6.69 45.66 1:42.53 2.59 6.70 46.67 1:45.15 - DNS - 3:27.68 +1:31.98
121. KURBEL Pavol 2AS(26.) 716
Kovomk AS-E1-1400 Škoda 120L 2.21 6.00 45.45 1:43.43 2.23 6.01 45.86 1:44.65 - DNS - 3:28.08 +1:32.38
122. POLÁK Vojtěch 2AS(27.) 798
SPZ-VYSOČINA AS-E1+2000 Audi TT 2.41 6.36 46.47 1:44.37 2.66 7.04 47.00 1:45.61 - DNS - 3:29.98 +1:34.28
123. CAHA Petr 2AS(28.) 625
Tupá vačka, vostrej řidič Raci AS-S1-2000 Seat Leon tdi 2.69 7.06 47.28 1:45.45 2.86 7.36 46.76 1:45.17 - DNS - 3:30.62 +1:34.92
124. ŠTĚPÁNKOVÁ Natalie 2AS(29.) 797
AV Díly Praha AS-E1-2000 Volvo 480 2.35 6.62 47.05 1:45.02 2.45 6.72 47.62 1:46.21 - DNS - 3:31.23 +1:35.53
125. ŠPAČEK Zdeněk 2AS(30.) 802
Špaček AS-E2/C+1600 Formule Ford Mygale 2.13 5.98 47.53 1:45.39 2.33 6.57 48.29 1:47.90 - DNS - 3:33.29 +1:37.59
126. POLEHLA Michal 2AS(31.) 632
Japan racing AS-S1-1600 Honda Civic 2.64 6.95 47.02 1:45.82 2.83 7.10 47.55 1:48.11 - DNS - 3:33.93 +1:38.23
127. PODPĚRA Zdeněk 2AS(32.) 612
Skalda Racing AS-S1-1600 Citroen C2 VTS 2.39 6.97 49.16 1:48.88 2.47 7.17 49.62 1:50.51 - DNS - 3:39.39 +1:43.69
128. SMOLÍK Zdeněk 2AS(33.) 646
STK Okříšky RT AS-S1-1400 Mitsubishi Colt 2.56 7.31 49.43 1:50.37 2.47 7.21 49.62 1:50.48 - DNS - 3:40.85 +1:45.15
129. PAZDERKA Zdeněk 2AS(34.) 686
LuktRacing AS-S1-1600 Mazda MX-5 2.59 7.35 49.73 1:50.99 2.59 7.36 50.08 1:52.30 - DNS - 3:43.29 +1:47.59
130. FAKTOR Vladimír 0MREC(96.) 539
F-2 HA1-K-1300 Škoda 120S 2.39 7.39 51.23 1:51.40 2.38 7.46 50.97 1:52.51 2.57 7.54 50.67 1:52.85 3:43.91 +1:48.21
131. RAUŠER Jan 2AS(35.) 663
Broscar AS-S1+2000/2WD VW Golf 2.54 6.56 49.96 1:52.58 2.56 6.52 50.34 1:53.19 - DNS - 3:45.77 +1:50.07
132. KANIA Tomáš 2AS(36.) 885
Alfa Romeo Luigi team AS-HA1-2000 Alfa Romeo 75 2.47 6.81 48.14 1:46.55 2.93 7.44 49.52 1:59.25{+10} - DNS - 3:45.80 +1:50.10
133. HROCH Matěj 2AS(37.) 636
STK Okříšky RT AS-S1-1400 Mitsubishi Colt 2.53 7.31 52.06 1:55.16 2.40 7.16 50.15 1:51.51 - DNS - 3:46.67 +1:50.97
134. BRUCKNER René 2AS(38.) 640
Bruckner Motorsport AS-S1+2000/2WD VW Golf 2.57 6.95 50.41 1:52.89 2.53 6.87 50.71 1:56.31 - DNS - 3:49.20 +1:53.50
135. KLIEŠTIK Rudolf 2AS(39.) 695
SPZ-VYSOČINA AS-S1+2000/2WD Mercedes CLK 2.58 6.62 50.05 1:53.34 2.77 6.85 52.25 1:57.63 - DNS - 3:50.97 +1:55.27
136. DOBROVOLNÁ Blanka 2AS(40.) 621
Skalda Racing AS-S1-1600 Citroen C2 VTS 2.53 7.41 52.69 1:57.60 2.58 7.56 52.39 1:57.85 - DNS - 3:55.45 +1:59.75
137. BARTOŠ Miroslav 2AS(41.) 676
AV Díly Praha AS-S1-1600 Volvo C30 2.69 7.57 52.10 2:01.33 2.63 7.58 53.82 1:59.77 - DNS - 4:01.10 +2:05.40
138. HRUBANOVÁ Lenka 2AS(42.) 601
Skalda racing AS-S1-1600 Peugeot 206 cc 2.47 7.16 56.05 2:06.84 2.52 7.29 55.10 2:06.05 - DNS - 4:12.89 +2:17.19
139. KIMLOVÁ Anna 2AS(43.) 613
Auto Classic Club Brno AS-S1-2000 BMW 318ti 2.55 7.27 50.99 2:16.69 2.54 7.18 50.97 1:56.22 - DNS - 4:12.91 +2:17.21
140. KOSTELECKY Radek 2AS(44.) 833
KOSTA motor AS-E2/C+1600 Ford Formula Ford 3.18 8.41 1:00.81 2:10.57 2.68 7.56 58.23 2:12.20 - DNS - 4:22.77 +2:27.07
141. SLOVÁKOVÁ Marta 2AS(45.) 666
Slovákovi AS-S1-1400 Škoda Fabia 2.72 8.47 1:04.55 2:25.81 2.76 8.59 1:03.24 2:19.71 - DNS - 4:45.52 +2:49.82
SEDLÁK Martin 0MREC 343
Ms racing S1-2000 Seat Ibiza Cupra 2.67 6.80 41.30 1:33.00 - DNS - - DNS - - DNF -
 
Time Icon Head Event
17:30:49 R2 II. súť. jazda MST je ukončená
17:29:50 R2 Posledné vozidlo na trati
16:58:28 R2 Štartujú vozidlá MHCC
16:57:15 R2 Štartujú vozidlá MHCC
16:52:59 R3 III. súť. jazda MHCC je ukončená
16:13:23 R3 Prvé vozidlo MHCC na trati
16:07:29 R2 II. súť. jazda MHCC je ukončená
15:29:16 R1 Štart prvého súť. vozidla MHCC
15:25:55 R1 I. súťažná jazda MHCC je ukončená
14:50:12 R1 Štartujú vozidlá MHCC
14:43:33 R1 I. súť. jazda MST je ukončená
14:34:49 R1 Št. č. 788, 601 a 885 budú mať opravnú jazdu
14:11:26 R1 Vyštartovalo prvé súťažné vozidlo MST
14:10:58 R1 Na trati je predjazdec